سه شنبه, ۴ آذر, ۱۳۹۹ / 24 November, 2020
کاهش قیمت طلا در بازار
کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی
به دنبال ضررهای ناشی از نگرانی‌های ویروس کرونا و افزایش نرخ دلار، قیمت طلا کاهش یافت.
قیمت طلا، دلار، یورو، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۵
۱۳۹۹/۰۶/۱۵ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / افزایش قیمت / کاهش قیمت ها / یورو / دلار / پوند / ارز / ارز تک نرخی
قیمت طلا، دلار، یورو، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۵
به دنبال کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، قیمت طلا در بازار ایران کاهش یافت.
کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی/ افزایش نجومی ثروت غول‌های تکنولوژی به لطف کرونا/ روند نزولی دلار در برابر بسیای از ارزها از سر گرفته شد/ یارانه معیشتی امشب واریز می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی/ افزایش نجومی ثروت غول‌های تکنولوژی به لطف کرونا/ روند نزولی دلار در برابر بسیای از ارزها از سر گرفته شد/ یارانه معیشتی امشب واریز می‌شود
این پیمانه تیتر‌هایی همچون عاملی که قیمت طلای سیاه را کاهش داد، بانک مرکزی ترکیه پیش‌بینی تورم را برای پایان سال ۲۰۲۰ افزایش داد، بانک چین خواستار ایجاد اینستکس چینی شد، دلار در آخرین روز هفته افزایشی شد و کاهش شتاب رشد شاخص بورس در هفته نخست مردادماه را در بر دارد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
قیمت سکه و طلا امروز پنجشنبه ۹ مردادماه ۹۹/ کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی
بازار سکه و طلا امروز شاهد افزایش قیمت سکه تمام بهار آزادی نسبت به روز گذشته بود و این سکه با بهای ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.
قیمت طلا و سکه در ۲۴ تیر
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / سکه و طلا / بازار طلا و ارز / بازار جهانی طلا
قیمت طلا و سکه در ۲۴ تیر
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تحت تاثیر کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی از یک سو و توقف قیمت دلار در سقف کانال بیست و دو هزار تومان از سوی دیگر با تخلیه حباب روبرو شد.
آموزش فروش سهام عدالت در سامانه سعدی
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
آموزش فروش سهام عدالت در سامانه سعدی
امروز مطالبی همچون جدیدترین خبر از مهلت انتخاب روش مستقیم مدیریت سهام عدالت، یک نماد بانکی بر صدر بیشترین ارزش معاملات اردیبهشت ماه، نوسان سهام آسیا اقیانوسیه، ۸۰ درصد ارزش سهام وام داده شود، کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، قیمت نفت برنت به مرز ۴۱ دلار رسید، آموزش آزادسازی سهام عدالت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
پیشروی سکه در بازار راکد/طلا گرمی ۶۵۰ هزار تومان شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۹ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا / افزایش قیمت / کاهش قیمت ها
پیشروی سکه در بازار راکد/طلا گرمی ۶۵۰ هزار تومان شد
همراه با کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، قیمت طلا در بازار ایران کاهش یافت.
قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین شنبه سال ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / بازار سکه و ارز
قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین شنبه سال ۱۳۹۸
همزمان با کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی، در بازار ایران نیز باوجود…
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
اگر می‌خواهید وارد بورس شوید، بخوانید
امروز مطالبی همچون حساب‌های نیابتی هنوز هم طرفدار دارند، کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، دلیل افزایش قیمت نفت در بازار جهانی چیست؟، شروط پذیرش شستا در بورس، رشد امسال شاخص بورس ۲۶۷ هزار واحدی شد ؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / آخرین قیمت طلا / بازار سکه و طلا / قیمت سکه
سکه به کانال ۵ میلیون تومان برگشت
امروز بازار طلا و سکه تحت تاثیر دو اتفاق قرار داشت؛ کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و کاهش قیمت دلار در بازار داخلی، وضعیت بازار طلا و سکه را تحت تاثیر خود قرار داد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
ریزش ۵۰۰ هزار تومانی سکه | جدیدترین قیمت‌ها
قیمت سکه امروز تحت‌تاثیر ریزش قیمت‌ها در بازار ارز از یک سو و همچنین کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی با سقوط آزاد مواجه شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / سکه و طلا / بازار طلا و ارز / ارز
سقوط آزاد در بازار سکه/ تمام بهار یک روزه ۲۵۰ هزار تومان ریخت
قیمت سکه امروز تحت‌تاثیر ریزش قیمت‌ها در بازار ارز از یک سو و همچنین کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی با سقوط آزاد مواجه شد.  
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
واردات گندم کلید خورد/ کاهش قیمت طلا در بازار جهانی/ آمار تراکنش‌های بانکی در نیمه نخست سال/ جزییات بازگشت ارز صادراتی در ۹ ماه گذشته/ پر بازده‌ترین بورس‌های جهان کدامند؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون هر ماه ۴۰۶۰۰ میلیارد تومان نقدینگی جدید به اقتصاد تزریق می‌شود، ششمین اقتصاد بزرگ جهان افت کرد، هشدار فعالان اقتصادی نسبت به چندنرخی شدن ارز در سال ۹۹، طلای سیاه در بازار جهانی گران‌تر شد و جزییات بازگشت ارز صادراتی در ۹ ماه گذشته را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۶
سیدعلی: بانک مرکزی باید از حالا به فکر کنترل تورم باشد/ مقام مسئول: ارزانی ظروف یک‌بار مصرف در محرم/ خسارتی که بانک‌ها مکلف به جبران آن هستند/ نیسان از کره جنوبی می‌رود
این پیمانه تیتر‌هایی همچون آمریکا بیشتر از ۱۵ درصد اقتصاد جهانی را ندارد، خط تولید بزرگترین خودروساز هند چند روزی تعطیل شد، سرمایه‌گذاری ۲۸۰ میلیارد دلاری چین در صنعت نفت ایران، افزایش ریسک رکود قریب‌الوقوع در اقتصاد آلمان، ادامه صعود دلار در بازار‌های جهانی و تداوم روند کاهش قیمت طلا در بازار جهانی را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱
دپو ۸ هزار تُن میلگرد با نرخ ارز دولتی/ آمریکا پس از ده سال مجبور به کاهش نرخ بهره شد/ کاهش ۸ درصدی بهای نفت پس از تصمیم جدید ترامپ/ وفاداری ژاپنی‌ها به خودرو‌های داخلی
این پیمانه تیتر‌هایی همچون دلار به ۱۱۹۰۰ تومان رسید، بهای سکه در آخرین روز هفته بازار تهران، سرقت اطلاعات ۱۰۶ میلیون نفر از مشتریان بانکی، کاهش قیمت غذا در جهان برای دومین ماه متوالی، کاهش قیمت طلا در بازار جهانی، تولید روزانه بنزین در مرداد به ۱۱۰ میلیون لیتر در روز خواهد رسید، مقام مسئول: نباید انتظار افت قیمت مرغ در بازار را داشت و شکایت گازی ۵ میلیارد دلاری اوکراین از روسیه را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ / کاهش قیمت طلا در بازار / سقوط قیمت طلا / چرا طلا ارزان شد؟ / تثویت ارزش ریال
چرا "طلا" ارزان شد؟
وحید شقاقی شهری کارشناس اقتصادی در پاسخ به این پرسش که پیش نیاز‌های ثبات قیمت ارز و طلا چیست، گفت: «در درجه اول باید ارز حاصل از صادرات کماکان به کشور بازگردد و در سامانه نیما عرضه شود، در درجه دوم نیز باید ارز ورودی به کشور کفایت واردات را کند، به بیان دیگر می‌بایست تراز ارزی و تجاری کشور مثبت باشد، تا شاهد کاهش نرخ دلار و طلا در بازار‌های داخلی باشیم.»
۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / ارز / سکه و طلا / بازار طلا و ارز / بازار جهانی طلا
پیش‌بینی یک فعال بازار از کاهش ادامه‌دار نرخ طلا در بازارها
صدا و سیما نوشت: ­رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و داخلی خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •