جمعه, ۱۷ مرداد, ۱۳۹۹ / 7 August, 2020
کشتی آزاد روسیه
تعویق رقابت های کشتی آزاد روسیه به دلیل شیوع کرونا
۵ روز قبل / کشتی آزاد روسیه / ویروس کرونا
تعویق رقابت های کشتی آزاد روسیه به دلیل شیوع کرونا
مسابقات کشتی آزاد قهرمانی روسیه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا به مدت ۲۰ روز به تعویق افتاد.
مسابقات کشتی قهرمانی روسیه به تعویق افتاد
۵ روز قبل / فدراسیون کشتی روسیه / کشتی آزاد / مسابقات قهرمانی کشور
مسابقات کشتی قهرمانی روسیه به تعویق افتاد
مسئولان فدراسیون کشتی روسیه اعلام کردند مسابقات کشتی آزاد قهرمانی این کشور به مدت ۲۰ روز به تعویق افتاد.
مرگ عجیب قهرمان کشتی روسیه
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / فدراسیون کشتی / اخبار ورزشی / کشتی آزاد / کشتی فرنگی / روسیه
مرگ عجیب قهرمان کشتی روسیه
الکساندر ایوانیتسکی قهرمان اسبق کشتی آزاد روسیه در سن ۸۳ سالگی درگذشت.
جسد قهرمان کشتی المپیک پیدا شد!
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / کشتی
جسد قهرمان کشتی المپیک پیدا شد!
الکساندر ایوانیتسکی قهرمان اسبق کشتی آزاد روسیه در سن 83 سالگی درگذشت.
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
پیکارهای جهانی کشتی و معضلی به نام انتخابی
اتحادیه جهانی کشتی در حالی به صورت ضمنی از برگزاری پیکارهای جهانی در سال ۲۰۲۰ خبر داده که هنوز کشورها درگیر ویروس کرونا هستند و این رشته نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده و کشتی‌گیران مدت‌هاست که از تمرینات تکنیکی و اختصاصی دور هستند.به گزارش ایرنا، کمیته اجرایی اتحادیه جهانی با اعلام طرح عملیاتی رویدادهای باقیمانده سال ٢٠٢٠ تاکید کرد: این طرح شامل شرایط و معیارهایی است که در صورت اطمینان از تضمین سلامت و ایمنی ورزشکاران و سایر شرکت‫کنندگان، امکان برگزاری رویدادها را فراهم می‌آورد. برهمین اساس اتحادیه جهانی قرار است طی چند هفته دیگر و در جلسه کمیته اجرایی به صورت صریح در خصوص برگزاری مسابقات باقی مانده در سال ۲۰۲۰ نظر قطعی خود را اعلام کند و به نظر …
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
کمیل طلایی شد
بالاخره بعد از کش‌وقوس‌های فراوان رنگ مدال کمیل قاسمی که در رقابت‌های المپیک 2012 لندن به دست آمده بود به طلا تغییر کرد. به این ترتیب و براساس اعلام کمیته بین‌المللی المپیک به دلیل دوپینگ نفرات اول و دوم سنگین‌وزن کشتی آزاد المپیک 2012، کمیل قاسمی و بیلال ماخوف روس که مشترکا سوم شده بودند، به صورت مشترک صاحب گردن‌آویز طلا شدند. بعد از این دو کشتی‌گیرانی از امریکا و قزاقستان نیز به‌طور مشترک صاحب مدال برنز شدند. این وزن مدال نقره ندارد.  در چند روز گذشته بحث‌های زیادی در مورد مدال طلای کمیل قاسمی مطرح شده بود. علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی اعلام کرد که پیگیر ماجرا هست اما قاسمی در پستی اینستاگرامی مدیران ورزش کشور را به ساخت و پاخت با روس‌ها …
طلای المپیک به صورت رسمی به «کمیل قاسمی» رسید
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / روسیه / لندن / کمیل قاسمی / کمیته بین المللی المپیک
طلای المپیک به صورت رسمی به «کمیل قاسمی» رسید
تهران- ایرنا- با تایید کمیته بین‌المللی المپیک، مدال طلای وزن ۱۲۰ کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن به «کمیل قاسمی» و «بیلال ماخوف» از روسیه به صورت مشترک رسید. قاسمی با این طلا پرافتخارترین آزادکار سنگین وزن ایران لقب گرفت.
کمیل قاسمی مشترکا با کشتی گیر روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
کمیل قاسمی مشترکا با کشتی گیر روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ شد
با تایید تست دوپینگ نفرات اول و دوم کشتی آزاد سنگین وزن المپیک لندن، کمیته بین المللی المپیک رسما کمیل قاسمی و بلال ماخوف روس را مشترکا به عنوان طلایی های این وزن معرفی کرد.
عدم حضور طولانی در مسابقات به ضرر کشتی‌گیران است
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / فدراسیون کشتی روسیه / تیم کشتی روسیه / ویروس کرونا
عدم حضور طولانی در مسابقات به ضرر کشتی‌گیران است
سرمربی تیم کشتی آزاد روسیه گفت: اگر کشتی گیران به مدت طولانی از حضور در مسابقات دور باشند برای بازگشت دچار مشکل خواهند شد.
نگرانی سرمربی کشتی آزاد روسیه از برگزار نشدن مسابقات
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / اتحادیه جهانی کشتی / رقابت های ورزشی در روزهای کرونایی
نگرانی سرمربی کشتی آزاد روسیه از برگزار نشدن مسابقات
تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روسیه گفت: اگر کشتی‌گیران به مدت طولانی از حضور در مسابقات دور باشند برای بازگشت دچار مشکل خواهند شد.
تدیف: کشتی گیر مسابقه ندهد، دچار مشکل می شود/ هشدار سرمربی روسیه بابت تعطیلی کشتی جهان
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / کشتی
تدیف: کشتی گیر مسابقه ندهد، دچار مشکل می شود/ هشدار سرمربی روسیه بابت تعطیلی کشتی جهان
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روسیه گفت: اگر کشتی گیران به مدت طولانی از حضور در مسابقات دور باشند برای بازگشت دچار مشکل خواهند شد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
راضی باش
سال گذشته بود که اعلام شد آرتور تایمازوف ازبک در رقابت‌های المپیک 2012 لندن دوپینگ کرده بود، به همین دلیل مدال طلای او پس گرفته شد. چند وقت قبل تست دوپینگ دیگر فینالیست وزن 120 کیلوگرم کشتی آزاد یعنی داویت مودزماناشویلی گرجستانی نیز مثبت اعلام شده بود. مثبت شدن این دو تست از آن جهت اهمیت داشت که کمیل قاسمی نماینده کشورمان در آن مسابقات مشترکا با بلال ماخوف روس به مدال برنز رسیده بودند. کمیل قاسمی تنها باختش در آن رقابت‌ها را مقابل آرتور تایمازوف تجربه کرده بود.  بعد از مثبت اعلام شدن تست برندگان مدال طلا و نقره وزن 120 کیلوگرم کشتی آزاد المپیک 2012 لندن، عنوان شد که مدال طلای مسابقات باید به کمیل قاسمی برسد. این قضیه از طرف اتحادیه جهانی کشتی نیز تایید و قرار بر این شد که فدراسیون …
مهربان: به‌خاطر لابی روس‌ها، احتمال برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ زیاد است
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / کشتی
مهربان: به‌خاطر لابی روس‌ها، احتمال برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ زیاد است
مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: روسیه خیلی دنبال برگزاری مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۰ است و روس‌ها از لابی خوبی در اتحادیه جهانی برخوردارند و فکر می‌کنم به همین دلیل احتمال برگزاری جهانی بیشتر است.
قهرمان کشتی آزاد جهان: تعویق المپیک اتفاق خوبی نبود
۱۳۹۹/۰۳/۳۰ / فدراسیون کشتی
قهرمان کشتی آزاد جهان: تعویق المپیک اتفاق خوبی نبود
تهران- ایرنا- قهرمان کشتی آزاد جهان از روسیه گفت: از چهار سال پیش آرزوی رسیدن به المپیک را داشتم. تعویق این بازی‌ها خوب نبود اما انگیزه‌ام را از دست نداده‌ام و برای انجام هرکاری آماده‌ام.
تصمیم گاتسالوف برای بازگشت به کشتی تغییر می‌کند؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۳ / کشتی
تصمیم گاتسالوف برای بازگشت به کشتی تغییر می‌کند؟
عضو پیشین تیم ملی کشتی آزاد روسیه که پیش از این از تصمیمش برای همراهی ارمنستان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو خبر داده بود، حالا در انتظار تقویم جدید اتحادیه جهانی است.
تعویق المپیک هدفم را تغییر نداده است/ تمام تلاشم بیهوده بود!
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / کشتی آزاد / روسیه / المپیک
تعویق المپیک هدفم را تغییر نداده است/ تمام تلاشم بیهوده بود!
قهرمان کشتی آزاد بازی‌های اروپایی از کشور روسیه گفت:بازیهای المپیک به تعویق افتاد اما در هدفم تغییری ایجاد نشده و فقط به حضور در این میدان فکر می کنم.
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
یزدانی، نفر چهاردهم لیست جوان‌ترین‌ها
اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی جوان‌ترین و مسن‌ترین قهرمانان المپیک در کشتی آزاد را معرفی کرد که در میان جوان‌ترین‌ها نام حسن یزدانی نیز به چشم می‌خورد. سابان ترستنا با 19 سال و 7 ماه و 9 روز از یوگسولاوی در وزن 52 کیلوگرم در المپیک 1984 لس آنجلس صدرنشین لیست جوانان است. در این فهرست حسن یزدانی با 21 سال و 7 ماه و 24 روز از ایران در وزن 74 کیلوگرم المپیک 2016 ریو نام خود را در بین جوان‌ترین‌ها قرار داده‌است. ارسن مکوکیشویلی نیز با 40 سال و 3 ماه و 11 ماه از کشور روسیه در وزن 87+ کیلوگرم المپیک 1952 هلسینکی صدرنشین مسن‌ترین کشتی‌گیر حاضر در بازی‌های المپیک است.
۱۳۹۹/۰۲/۱۳
حسن یزدانی هم باشید، باید در انتخابی شرکت کنید
[شهروند] علیرضا دبیر که حالا عمر مدیریتش در فدراسیون کشتی وارد 10ماهگی شده، از تعویق المپیک استقبال چندانی نمی‌کند، اما به نظر می‌رسد این تعویق یک‌ساله به فرصتی برای او تبدیل شده تا چارچوب‌های جدیدی را برای حضور کشتی‌گیران و مربیان در تیم‌های ملی مشخص کند. رئیس فدراسیون کشتی برای نخستین‌بار در دوره مدیریت خود دیروز در یک نشست خبری مقابل خبرنگاران قرار گرفت و از برنامه‌های این فدراسیون برای قانونمندکردن انتخاب ملی‌پوشان کشتی در المپیک توکیو خبر داد: «در آمریکا و روسیه کسی به جز راه انتخابی با سبک دیگری به تیم‌ملی نمی‌رسد. ما هم قصد داریم امسال انتخابی بگذاریم و تا یک‌ماه آینده این چرخه مشخص می‌شود. من معتقدم حسن یزدانی هم باید …
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
گزارش فیلا از سهمیه‌های ایران
اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به سهمیه‌های کسب شده در کشتی آزاد و سهمیه‌های باقی‌مانده پرداخته است. بر اساس این گزارش، تاکنون نیمی از سهمیه‌های اوزان شش‌گانه کشتی آزاد برای المپیک 2020 توکیو کسب شده و تلاش کشتی‌گیران برای کسب نیمی دیگر از این سهمیه‌ها ادامه خواهد داشت. رضا اطری، حسن یزدانی و یدا... محبی کشتی‌گیران کشورمان در اوزان 57، 86 و 125 کیلوگرم هستند که توانسته‌اند سهمیه‌های المپیک را در رقابت‌های جهانی نورسلطان قزاقستان به دست آوردند و نمایندگان کشورمان نیز باید برای کسب سهمیه در اوزان 65، 74 و 97 کیلوگرم در دو رقابت گزینشی قاره آسیا و گزینشی جهانی که سال آینده در کشورهای قرقیزستان و بلغارستان برگزار می‌شود، تلاش کنند. اتحادیه …
تشریح وضعیت سهمیه‌های کشتی آزاد در المپیک/ پیشتازی روسیه و آمریکا
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / اتحادیه جهانی کشتی / کشتی آزاد / کسب سهمیه المپیک
تشریح وضعیت سهمیه‌های کشتی آزاد در المپیک/ پیشتازی روسیه و آمریکا
اتحادیه جهانی کشتی با انتشار گزارشی به سهمیه‌های کسب شده در کشتی آزاد و سهمیه‌های باقی مانده برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو پرداخت.
گازیماگمدوف: به دنبال حضور در المپیک هستم
۱۳۹۹/۰۱/۲۹
گازیماگمدوف: به دنبال حضور در المپیک هستم
ماگومدرسول گازیماگمدوف دارنده 2 مدال طلای کشتی آزاد جهان از کشور روسیه گفت: برای حضور در المپیک تلاش خود را می کنم.
واکنش ستاره‌های روس به تعویق المپیک
۱۳۹۹/۰۱/۱۲ / کشتی آزاد / کشتی فرنگی / ویروس کرونا / المپیک 2020 ژاپن
واکنش ستاره‌های روس به تعویق المپیک
دو ستاره کشتی آزاد و فرنگی روسیه نسبت به شیوع ویروس کرونا در جهان و به تعویق افتادن بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو واکنش نشان دادند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
روس‌ها رم را فتح کردند
مسابقات کشتی قهرمانی اروپا به میزبانی شهر رم ایتالیا غروب یکشنبه به پایان رسید و روسیه موفق شد با کسب 22 مدال رنگارنگ فاتح مسابقات شود. روسیه در این دوره از مسابقات که از دوشنبه هفته گذشته آغاز شد در هر سه بخش آزاد و فرنگی مردان و آزاد زنان توانست عنوان قهرمانی امتیازی را به دست آورد تا در آستانه المپیک برای سایر رقبا خط و نشان بکشد. در جدول توزیع مدال بعد از تیم روسیه که با 9 طلا و 6 نقره و 7 برنز اول شد، بلغارستان با 3 طلا و 2 نقره و بلاروس با 3 طلا و 1 نقره در رده‌های دوم و سوم جدول توزیع مدال قرار گرفتند. اما در جدول رده‌بندی امتیازی، در آزاد و فرنگی بعد از روسیه، آذربایجان دوم شد و در قسمت زنان اوکراین عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.
قهرمانی روسیه با ۵ مدال طلا در پیکارهای کشتی آزاد اروپا
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / روسیه / ایتالیا / کشتی فرنگی / اتحادیه جهانی کشتی
قهرمانی روسیه با ۵ مدال طلا در پیکارهای کشتی آزاد اروپا
تهران- ایرنا- مسابقات کشتی آزاد اروپا با قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد روسیه همراه بود.
قهرمانی روسیه در کشتی آزاد اروپا با ۵ طلا، ۲ نقره و یک برنز
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / کشتی آزاد
قهرمانی روسیه در کشتی آزاد اروپا با ۵ طلا، ۲ نقره و یک برنز
رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی اروپا همانند کشتی فرنگی با قهرمانی قاطع روسیه به پایان رسید.
قهرمانی نابغه ۲۰ ساله و تانک روس در کشتی آزاد اروپا
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / کشتی آزاد قهرمانی اروپا / روسیه
قهرمانی نابغه ۲۰ ساله و تانک روس در کشتی آزاد اروپا
در پایان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی اروپا در رم، ۳ طلا از آن روسیه شد و کشتی‌گیران بلاروس و لهستان نیز هر کدام به یک مدال طلا رسیدند.
بازگشت تانک روس‌ها به ترکیب/ حضور سعداله‌یف در اردوی تزارها
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / کشتی آزاد / روسیه / عبدالرشید سعداله یف
بازگشت تانک روس‌ها به ترکیب/ حضور سعداله‌یف در اردوی تزارها
ترکیب تیم کشتی آزاد روسیه برای حضور در رقابتهای کشتی قهرمانی اروپا در حالی مشخص شد که نام عبدالرشید سعداله‌یف هم در بین ملی‌پوشان دیده می شود.
کشتی‌گیران برتر جام ایواین‌ یاریگین روسیه معرفی شدند
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / کشتی آزاد
کشتی‌گیران برتر جام ایواین‌ یاریگین روسیه معرفی شدند
تهران-ایرنا - رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام ایوان‌ یاریگین روسیه درحالی پایان‌یافت که کشتی‌گیران روسی توانستند در۱۰ وزن این رقابت‌ها عناوین اول تا سوم را به نام خود ثبت‌کنند.
نفرات برتر رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد روسیه مشخص شدند
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / کشتی آزاد / فدراسیون کشتی ایران
نفرات برتر رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد روسیه مشخص شدند
ایلنا: رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین یکشنبه گذشته در شهر کراسنویارسک روسیه با اعلام نفرات برتر به پایان رسید.
پایان مسابقات کشتی آزاد جام ایوان یاریگین  روسیه
۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / کشتی
پایان مسابقات کشتی آزاد جام ایوان یاریگین روسیه
رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین در شهر کراسنویارسک روسیه پایان یافت.
علیرضا رضایی سرمربی تیم کشتی آزاد دانشجویان شد
۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / علیرضا رضایی / تیم کشتی آزاد دانشجویان
علیرضا رضایی سرمربی تیم کشتی آزاد دانشجویان شد
علیرضا رضایی به‌عنوان سرمربی هدایت تیم کشتی آزاد دانشجویان ایران در رقابت‌های جهانی روسیه را برعهده خواهد داشت.
آزادکار روس برای ازبکستان مدال گرفت
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / الیاس بک بولاتوف / کشتی آزاد روسیه
آزادکار روس برای ازبکستان مدال گرفت
الیاس بک بولاتوف روس به عضویت تیم کشتی آزاد ازبکستان درآمد.
هیچ گاه راضی نشدم برای کشور دیگری کشتی بگیرم
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
هیچ گاه راضی نشدم برای کشور دیگری کشتی بگیرم
برای حضور در توکیو تمام زندگی‌ام را گذاشتم/ تا به اینجا مسئولان نگاه ویژه‌ای به کشتی نداشتند / درست است که ما تحریم هستیم اما این همه اختلاس هم می‌شود چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی (گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی) در کرمانشاه برگزار شد و در پایان تیم ملی کشتی آزاد ایران موفق شد به مقام قهرمانی دست یابد و تیم‌های ارمنستان و روسیه دوم و سوم شدند.
ادامه رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی (گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی)
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / کشتی آزاد / فدراسیون کشتی / کرمانشاه / قاسم سلیمانی
ادامه رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی (گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی)
ایرنا - کرمانشاه - چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی (گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی) از صبح روز چهارشنبه با حضور کشتی گیرانی از ایران، ارمنستان، اوکراین و روسیه در سرسرای ورزشی امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شد. این تصاویر، رقابت های کشتی عصر دیروز را نشان می دهد.
حضور روسیه در کشتی آزاد جام تختی
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / کشتی آزاد جام تختی / عبدالمهدی نصیرزاده / کشتی آزاد روسیه
حضور روسیه در کشتی آزاد جام تختی
بنا بر گفته سرپرست رقابت‌های جام تختی، روس‌ها برای حضور در چهلمین دوره کشتی آزاد جام تختی که از روز چهارشنبه در کرمانشاه برگزار می‌شود، به ایران می آیند.
تمرین عملیات آزادسازی کشتی ربوده شده و اطفای حریق در رزمایش دریایی
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ارتش / ارتش جمهوری اسلامی
تمرین عملیات آزادسازی کشتی ربوده شده و اطفای حریق در رزمایش دریایی
یگان‌های شناور ایران، روسیه و چین در سومین روز از رزمایش دریایی عملیات‌ آزاد سازی کشتی ربوده شده و اطفای حریق را تمرین کردند.
پیروزی نزدیک تیم موسل بز مقابل تیم کشتی ایران/ تیم اعزامی به جام کریسمس چگونه انتخاب شد؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۷
پیروزی نزدیک تیم موسل بز مقابل تیم کشتی ایران/ تیم اعزامی به جام کریسمس چگونه انتخاب شد؟
در پایان جام بین‌المللی کریسمس در مسکو، شاگردان دیوید موسل بز قهرمان خوشنام و پرآوازه کشتی روسیه با نتیجه 5-5 از سد تیم منتخب کشتی آزاد ایران گذشتند.
ایران نایب قهرمان کشتی آزاد نوجوانان جام کریسمس روسیه شد
۱۳۹۸/۱۰/۰۷
ایران نایب قهرمان کشتی آزاد نوجوانان جام کریسمس روسیه شد
تیم منتخب کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جام کریسمس با سه مدال طلا، یک نقره و سه برنز به عنوان دوم دست یافت.
۳طلا، یک نقره و ۳ برنز آزادکاران نوجوان ایران در جام کریسمس
۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / کشتی آزاد
۳طلا، یک نقره و ۳ برنز آزادکاران نوجوان ایران در جام کریسمس
تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت های بین المللی جام کریسمس روسیه با کسب 3 مدال طلا، یک مدال نقره و 3 مدال برنز به کار خود پایان داد.
7 مدال رنگارنگ، حاصل کار کشتی‌گیران در جام کریسمس
۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / کشتی / فدراسیون کشتی / کریسمس
7 مدال رنگارنگ، حاصل کار کشتی‌گیران در جام کریسمس
تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در رقابت‌های بین المللی جام کریسمس روسیه با کسب ۳ مدال طلا، یک مدال نقره و ۳ مدال برنز به کار خود پایان داد.
جام بین‌المللی کشتی کریسمس| پایان کار تیم ایران با 3 مدال طلا، یک نقره و 3 برنز
۱۳۹۸/۱۰/۰۶
جام بین‌المللی کشتی کریسمس| پایان کار تیم ایران با 3 مدال طلا، یک نقره و 3 برنز
تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در رقابت های بین المللی جام کریسمس روسیه با کسب 3 مدال طلا، یک مدال نقره و 3 مدال برنز به کار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
اتحادیه جهانی در‌خصوص طلای «کمیل قاسمی» تصمیم می‌گیرد
کمیته بین‌المللی المپیک در پاسخ به مکاتبه کمیته ملی المپیک ایران مبنی بر اهدا مدال طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن به «کمیل قاسمی» اعلام کرد که اتحادیه جهانی کشتی ملزم به رده‌بندی رسمی مجدد خواهد بود.به گزارش ایرنا، کمیته بین‌المللی المپیک در‌مورد چگونگی دریافت مدال طلای المپیک «کمیل قاسمی» پاسخ مکاتبات قبلی فدراسیون کشتی را داد.بر این اساس در پاسخ به ایمیل کمیته ملی المپیک به بخش روابط کمیته‌های ملی بین‌المللی المپیک (IOC) طبق درخواست فدراسیون کشتی ایران، مبنی بر مثبت اعلام شدن تست دوپینگ نفرات اول و دوم مسابقات وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن و کسب عنوان نخست توسط «کمیل قاسمی» موارد زیر از سوی کمیته بین‌المللی المپیک اعلام شد:- انجام آزمایش مجدد بر روی نمونه‌های بازی‌های …
روسیه 5 کشتی توقیف‌شده ژاپنی را آزاد کرد
۱۳۹۸/۱۰/۰۳
روسیه 5 کشتی توقیف‌شده ژاپنی را آزاد کرد
اداره مرزبانی استان ساخالین روسیه اعلام کرد کشتی‌های ماهی‌گیری ژاپنی متخلف که در نزدیکی جزایر کوریل جنوبی توقیف شده بودند، پس از پرداخت جریمه آزاد شده این منطقه را ترک کردند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان
حضور ۱۰ کشور در کشتی باشگاه‌های جهان/ پرداخت تمامی هزینه‌ها از سوی ایران
رییس سازمان لیگ کشتی از قطعی شدن حضور ۱۰ تیم خارجی در رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان در بجنورد خبر داد و گفت: علاوه بر این بدنبال دریافت ویزا برای تیم‌های روسیه و بلاروس نیز هستیم.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
اخبار کوتاه ورزشی
کسب دو مدال از مسابقات کشتی آزاد روسیه، قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر قزوین در ارمنستان، نتیجه تور ایرانی تنیس روی میز و قهرمانی سنگ‌نورد ایرانی در روسیه اهم اخبار کوتاه ورزشی روز دوشنبه (۱۸ آذر) است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / ابراهیم مهربان - کشتی / کشتی آزاد / روسیه
آزادکاران جوان و آینده‌داری را به روسیه فرستادیم/تیم ما کامل نبود
مربی تیم ملی کشتی آزاد معتقد است کشتی‌گیران جوان و آینده‌داری به تورنمنت آلانز روسیه اعزام شد که کشتی‌های خوبی در این میدان تدارکاتی گرفتند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
کشتی آزاد جام آلانز| نفرات برتر مشخص شدند
نفرات برتر رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شدند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / تورنمنت بین المللی / کشتی آزاد / روسیه
آزادکاران برتر اوزان دهگانه مشخص شدند/ دو مدال به تیم ایران رسید
نفرات برتر رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه در حالی مشخص شدند که سهم ایران از این تورنمنت، یک مدال نقره و یک مدال برنز بود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / کشتی آزاد / تورنمنت بین المللی / روسیه
پایان تلاش آزادکاران ایران با دو مدال نقره و برنز
تیم منتخب کشتی آزاد ایران در رقابت های جام آلانز روسیه با یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
جواد ابراهیمی به مدال نقره رسید/ برنز جام آلانز روسیه بر گردن هرکول آملی
تیم منتخب کشتی آزاد ایران در رقابت های جام آلانز روسیه با یک مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / روسیه / امیرحسین زارع / کشتی آزاد
مدال برنز آزادکار ایرانی در رقابت‌های بین‌المللی روسیه
تهران- ایرنا- آزادکار تیم ملی کشتی ایران در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه به مدال برنز دست یافت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
کشتی آزاد جام آلانز روسیه| زارع به مدال برنز دست یافت
امیرحسین زارع به مدال برنز سنگین وزن رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه دست یافت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
کشتی جام آلانز| ابراهیمی فینالیست شد؛ زارع به رده‌بندی رفت/ یزدانی حذف شد
محمدجواد ابراهیمی به دیدار فینال رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه راه یافت و امیرحسین زارع نیز راهی دیدار رده‌بندی این مسابقات شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / روسیه / امیرحسین زارع / کشتی آزاد / امیرمحمد یزدانی / فدراسیون کشتی / علی رضا سرلک
ابراهیمی فینالیست شد؛ ۴ آزادکار حذف شدند
تهران - ایرنا - «محمدجواد ابراهیمی» به فینال وزن ۹۲ کیلوگرم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه راه یافت و «امیرحسین زارع» به دیدار رده‌بندی وزن ۱۲۵ کیلوگرم رفت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / محمدجواد ابراهیمی / کشتی آزاد جام آلانز روسیه
درخشش ابراهیمی در جام آلانز با صعود به فینال/ سه آزادکار ایران حذف شدند
محمدجواد ابراهیمی به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه راه یافت و امیرحسین زارع نیز راهی دیدار رده بندی این مسابقات شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / روسیه / امیرحسین زارع / کشتی آزاد / امیرمحمد یزدانی / فدراسیون کشتی / علی رضا سرلک
۲ آزادکار ایران به نیمه‌نهایی جام آلانز روسیه راه یافتند
تهران - ایرنا - پیکارهای کشتی آزاد جام آلانز روسیه در حالی از روز گذشته در روسیه آغاز شد که «محمدجواد ابراهیمی» و «امیرحسین زارع» برای حضور در فینال وزن‌های ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم باید به مصاف حریفانی از کشور میزبان بروند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / کشتی آزاد / تورنمنت بین المللی / روسیه
آزادکاران راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شدند
نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شدند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •