پنجشنبه, ۸ خرداد, ۱۳۹۹ / 28 May, 2020
کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران
آلوده کننده اصلی هوای تهران کیست/چیست؟ دانش آموزان، مازوت یا چیزی دیگر؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۳
آلوده کننده اصلی هوای تهران کیست/چیست؟ دانش آموزان، مازوت یا چیزی دیگر؟
آیا دانش آموزان عامل اصلی آلودگی هوا هستند که تا آلودگی اوج می‌گیرد، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تعطیلی مدارس را به تصویب می‌رساند؟ مگر تهران چند دانش آموز دارد و چه میزان از این دانش آموزان با سرویس مسیر خانه تا مدرسه و برعکس را طی می‌کنند که مسئولان این تردد‌ها را از ترافیک روزانه شهر کم می‌کنند و چشم انتظار کاهش آلودگی هوا هستند؟
شرط تعطیلی ادارات و دانشگاه‌های تهران در آلودگی هوا / وزارت بهداشت: اگر میانگین کیفیت هوا بالای ۱۵۰ باشد، دانشگاه‌ها می‌توانند تعطیل شوند
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
شرط تعطیلی ادارات و دانشگاه‌های تهران در آلودگی هوا / وزارت بهداشت: اگر میانگین کیفیت هوا بالای ۱۵۰ باشد، دانشگاه‌ها می‌توانند تعطیل شوند
طبق مصوبه هیئت وزیران در صورتی‌ که میانگین شاخص کیفیت هوای تهران به بالاتر از ۲۰۰ برسد و کمیته اضطرار تعطیلی ادارات استان تهران را تصویب کند؛ پس از تایید رئیس جمهور یا معاون اول رئیس جمهور ادارات استان تهران تعطیل خواهد شد. او ادامه داد: در صورتی که میانگین کیفیت هوای تهران بالای ۱۵۰ باشد بنابر تصویب کمیته اضطرار هوا دانشگاه‌ها می‌توانند تعطیل شوند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / آلودگی هوا / تعطیلی ادارات
شرط تعطیلی ادارات و دانشگاه‌های تهران در آلودگی هوا
در صورتی که میانگین کیفیت هوای تهران بالای ۱۵۰ باشد بنابر تصویب کمیته اضطرار هوا دانشگاه‌ها می‌توانند تعطیل شوند.
گلایه از تصمیمات ترافیکی کمیته اضطرار آلودگی هوا/ چرا با کامیون‌ها برخورد نمی شود؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / شهرداری تهران / آلودگی هوا / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران
گلایه از تصمیمات ترافیکی کمیته اضطرار آلودگی هوا/ چرا با کامیون‌ها برخورد نمی شود؟
مشاور اجتماعی معاونت ترافیک شهرداری تهران از توجه نکردن به جنبه‌های…
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
مدارس استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه تا پایان هفته تعطیل شد
در‌پی تداوم آلودگی هوا و تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، تمامی مقاطع مدارس استان تهران به جز مدارس شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در دو نوبت صبح و عصر تا پایان هفته تعطیل شدند.به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در‌پی تداوم آلودگی هوا در تهران و شهرستان‌های استان تهران، اظهار کرد: بر‌اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، کلیه مقاطع تحصیلی مدارس استان تهران به جز مدارس فیروزکوه و دماوند و در دو نوبت صبح و عصر تا پایان هفته تعطیل شدند. استاندار تهران تاکید کرد: همچنین تا پایان هفته طرح زوج و فرد از در منزل اعمال خواهد شد.وی افزود: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در سطح شهر تهران نیز اعمال می‌شود و پلیس راهور با خودروهای …
مدارس تهران فردا ۲ دی ماه تعطیل است
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
مدارس تهران فردا ۲ دی ماه تعطیل است
شفقنا- معاون استانداری تهران از تعطیلی تمامی مدارس استان بجز ۲ شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا دوشنبه خبر داد. میزان نوشت: محمد تقی‌زاده معاون استانداری تهران از تعطیلی تمامی مدارس استان بجز ۲ شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا دوشنبه خبر داد. معاون استانداری تهران گفت: پیرو تداوم آلودگی هوا، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم گرفت تا با توجه به انباشت […]
مدارس استان تهران تا آخر هفته تعطیل شد / دانشگاه‌ها دایرند
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / تعطیلی مدارس / آلودگی هوا / استان تهران
مدارس استان تهران تا آخر هفته تعطیل شد / دانشگاه‌ها دایرند
در پی تداوم آلودگی هوا و تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، تمامی مقاطع مدارس استان تهران به جز مدارس شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه تا پایان هفته تعطیل شدند.
حسینی: تعطیلی‌ ناگهانی مدارس در کاهش آلودگی اثربخش نیست
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
حسینی: تعطیلی‌ ناگهانی مدارس در کاهش آلودگی اثربخش نیست
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه پیشنهاداتی به کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا، خواستار بررسی فوری موضوع آلودگی هوای کلانشهرها توسط دولت شد.
چرا سازمان لیگ مسابقه
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
چرا سازمان لیگ مسابقه "استقلال و سپاهان" را خودسرانه لغو کرد؟
علی ‌رغم اینکه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در استانداری روز گذشته هیچ تصمیمی مبنی بر لغو مسابقات ورزشی در فضای باز در روزهای 30 آذر و یکم دی نگرفته است، سازمان لیگ خودسرانه مسابقه "استقلال و سپاهان "را در جام حذفی لغو کرده است!
۱۳۹۸/۰۹/۲۹
استاندار تهران: احتمال تعطیلی ادارات دولتی هم وجود دارد
تسنیم نوشت: استاندار تهران در خصوص احتمال تعطیلی مدارس و ادارات تهران گفت: در حال حاضر نمی‌توان گفت که فردا مدارس یا ادارات تعطیل هستند یا خیر، همه این موارد در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران به‌ آن پرداخته خواهد شد.
امتحانات کلیه مدارس شهرستان‌های تهران به هفته آینده موکول شد
۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / آلودگی هوای تهران / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران
امتحانات کلیه مدارس شهرستان‌های تهران به هفته آینده موکول شد
در پی تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی تهران، معاون استاندار تهران اعلام کرد که کلیه امتحانات آموزش و پرورش در شهرستان‌های استان تهران در هفته پیش رو، به هفته آینده موکول می‌شود.
تصمیمات جدید کمیته اضطرار آلودگی هوا در دو روز آینده / تعطیلی مدارس و اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل
۱۳۹۸/۰۹/۲۹
تصمیمات جدید کمیته اضطرار آلودگی هوا در دو روز آینده / تعطیلی مدارس و اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل
تصمیمات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده اعلام شد.
مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شدند / طرح زوج و فرد از درِ منازل اجرا می‌شود
۱۳۹۸/۰۹/۲۹
مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شدند / طرح زوج و فرد از درِ منازل اجرا می‌شود
بنا بر تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران مدارس تهران و جنوب شرق استان تهران (شهرستانهای ورامین، قرچک و پاکدشت) در روزهای شنبه و یکشنبه به تاریخ ۳۰ آذر و یک دی ماه تعطیل شد.
توضیحات استاندار تهران درباره تعطیلی ادارات و مدارس تهران | تهران فردا تعطیل می‌شود؟
۱۳۹۸/۰۹/۲۹
توضیحات استاندار تهران درباره تعطیلی ادارات و مدارس تهران | تهران فردا تعطیل می‌شود؟
استاندار تهران در خصوص احتمال تعطیلی مدارس و ادارات تهران گفت: در حال حاضر نمی‌توان گفت که فردا ۳۰ آذر ماه مدارس یا ادارات تعطیل هستند یا خیر، همه این موارد در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران به‌ آن پرداخته خواهد شد.
حناچی: تخلیه تهران در بحران آلودگی امکان‌پذیر نیست
۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / آلودگی هوا / تخلیه تهران / حناچی
حناچی: تخلیه تهران در بحران آلودگی امکان‌پذیر نیست
شهردار تهران در رابطه با وضعیت آلودگی هوای تهران گفت: در این زمینه کمیته اضطرار آلودگی هوا، جلساتی را برگزار می‌کند و شهرداری نیز یک عضو از این کمیته است و نظرات خود را مطرح می‌کند و درباره تعطیلی روز‌های آینده در تهران شهرداری تصمیم‌گیرنده نیست و کمیته اضطرار آلودگی هوا در این زمینه تصمیم می‌گیرد.
وزارت بهداشت: باران نبارد، مدارس باید تعطیل شود
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
وزارت بهداشت: باران نبارد، مدارس باید تعطیل شود
عباس شاهسونی دوشنبه شب درباره وضعیت آلودگی هوای تهران و تعطیل نشدن مدارس در این شرایط افزود: شاخص کیفی هوای تهران روی عدد ۱۶۷ قرار دارد و با توجه به اینکه سازمان هواشناسی پیش بینی کرده که اواخر امشب ناپایداری جوی اتفاق می‌افتد و از حجم آلودگی هوا کاسته می‌شود، کمیته اضطرار تشکیل نشده و مدارس هم تعطیل نشده‌اند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آلودگی هوا دانشگاه‌های استان تهران را تعطیل کرد
معاون استاندار تهران گفت: تمام مراکز آموزشی و دانشگاه‌های استان تهران هم فردا دوشنبه تعطیل شد.در این راستا کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تمام مراکز آموزشی و دانشگاه‌های استان تهران را فردا دوشنبه تعطیل کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
جزئیات محدودیت‌های ترافیکی پایتخت برای کاهش آلودگی هوا
شفقنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات محدودیت‌های ترافیکی اعمال‌شده در پایتخت برای کاهش آلودگی هوا را تشریح کرد. سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به مصوبات جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران که عصر امروز(شنبه، ۲۳ آذر) به ریاست استاندار تهران برگزار شد، گفت: برابر تصمیمات اتخاذشده، در روز یکشنبه(۲۴ آذر) یک‌سری محدودیت‌های ترافیکی […]
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
فردا تمامی مدارس استان تهران به جز ۲ شهرستان تعطیل است/ تکرار تصمیمات تکراری، بدون هیچ تغییری!
در پی افزایش آلودگی تهران و پیرو پیش بینی افزایش آن در روز‌های آتی، عصر امروز کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تشکیل جلسه داد و تصمیماتی ویژه، اما تکراری اتخاذ کرد؛ تعطیلی مدارس در سراسر استان الا دو شهرستان خوش آب و هوا‌تر که از معرض آلودگی‌های آسیب آفرین در امان هستند!
۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / تعطیلی مدارس / آلودگی هوا
فیلم | جدیدترین خبر درباره تعطیلی مدارس تهران در 24 آذر
تقی زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در گفتگو با شبکه خبر گفت: باتوجه به افزایش آلاینده‌های هوا در شهر و استان تهران کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان تهران امروز در استانداری تهران تشکیل جلسه خواهد داد. در این جلسه در خصوص تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس تصمیم گیری نهایی خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران | مدارس فردا تعطیل می‌شوند؟
کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران به ریاست معاون استاندار تهران عصر امروز ۲۳ آذر ماه تشکیل جلسه خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲
افزایش آلایندگی هوای تهران تا روز دوشنبه/ دانش‌آموزان و سالمندان فعالیت ورزشی در این روزها نداشته باشند
معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به افزایش آلایندگی هوا توصیه می‌شود که دانش‌آموزان و سالمندان در فضای باز فعالیت ورزشی نداشته باشند. تا روز دوشنبه شاهد پایداری هوا و افزایش آلاینده‌های تهران خواهیم بود و احتمالاً فردا جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳
کسی حریف کامیون‌ها نمی‌شود
چند روز پیش علی پیرحسینلو، مشاور معاون حمل‌ونقل شهرداری تهران در حساب توییتری خود نوشت: «با آنکه دولت تصمیم گرفته بود از دیشب تا آخر هفته ورود کامیون‌ها به تهران مطلقا ممنوع باشد، عملا پلیس این تصمیم را اجرا نکرده و از ساعت ۱۰ دوشنبه‌شب تا ۶ صبح امروز (٢٢آبان)،  ۳هزارو۸۳۸ تردد کامیون، عمدتا دودزا در دوربین‌های ورودی- خروجی شهر ثبت شده است.» این توییت یک مقام مسئول در شهرداری تهران به خوبی ناکارآمدی تصمیم‌ها را نشان می‌دهد. نکته‌ای که از سوی مرکز کنترل ترافیک شهر تهران هم تأیید شده است. نوشین سرور، رئیس مرکز کنترل ترافیک تهران  اعلام کرده است که پلیس راهور موفق به اجرای کامل مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا درباره ممنوعیت تردد کامیون‌ها در شهر نشده است و متاسفانه در بزرگراه‌های صدر، امام علی(ع)، …
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / آلودگی هوا / وزارت بهداشت / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران / آنفلوآنزا / درمان / سلامت
نامه "نمکی" به "حناچی" درباره آلودگی هوا / تاثیر آلاینده‌های هوا در تشدید آنفلوآنزا
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر نقش دستگاه‌های دیگر در بهبود کیفیت هوای شهرها، تاکید کرد که برای رفع آلودگی هوا به اقدامات اساسی و زیرساختی نیاز است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت / علی نیکبخت / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران / تیم فوتبال پرسپولیس / لیگ دسته یک فوتبال ایران
دو نسخه متفاوت استانداری و سازمان لیگ برای آلودگی هوا/ لیگ یکی‌ها ریه ندارند!
سرمربی سرخپوشان پایتخت با بیان اینکه اعتراضی به برگزاری بازی‌ تیمش با وجود آلودگی هوا نکرده است گفت: نمی‌توانیم چیزی بگوییم چون به ما زور می‌گویند!
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / فوتبال / استانداری تهران / تهران / آلودگی هوا
بازی‌های لیگ برتر فوتبال در پایتخت لغو شد
تهران- ایرنا- معاون امنیتی و سیاسی استاندار تهران گفت: در پی تشدید آلودگی هوا و بنا به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای این استان، بازی های لیگ برتر فوتبال میان پرسپولیس- نساجی مازندران و پیکان- تراکتور امروز لغو شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
برگزاری جلسه تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس
معاون عمرانی استانداری تهران گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران امروز تشکیل می شود و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / پلیس راهور ناجا / تهران / آلودگی هوا / محدوده طرح زوج و فرد / انتظامی
طرح زوج و فرد روز شنبه در تهران از درب منازل اجرا می‌شود
تهران - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت،‌ گفت: طرح زوج و فرد در روز شنبه (۹ آذر) از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ از درب منزل اجرا می شود و بر همین اساس تردد خودروهای پلاک فرد طی این مدت ممنوع است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
روزانه 1200 خودرو آلاینده جریمه می‌شوند/ شاخص آلایندگی‌ها به ۲۰۸ هم رسیده بود
در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران نمایندگان دستگاه‌های مختلف گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای کاهش آلودگی هوا ارائه دادند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / آلودگی هوا / تعطیلی مدارس
وزارت بهداشت هشدار داد: آلودگی هوای تهران وخیم است
تسنیم نوشت: نماینده وزارت بهداشت در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا اعلام کرد که شرایط تهران به لحاظ آلودگی هوا بسیار وخیم است و باید تصمیماتی در این جهت گرفته شود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / تیم فوتبال پرسپولیس / تیم فوتبال تراکتور / آلودگی هوا
تعویق دیدار پرسپولیس با نساجی و تراکتور با پیکان در لیگ برتر
با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، فردا شنبه نباید هیچ مسابقه ورزشی در تهران از جمله دیدارهای پرسپولیس و تراکتور در لیگ برتر برگزار شود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / شهر تهران / تعطیلی مدارس / آلودگی هوا
باران هم حریف هوای آلوده پایتخت نشد/ آیا مدارس شنبه تعطیل می‌شود؟
امین بابایی سخنگوی استانداری تهران درباره آلودگی هوا گفت:این وضعیت طبق پیش بینی سازمان هواشناسی تا دوشنبه پایدار است و کمیته اضطرار وزارت کشور عصر امروز درباره تعطیلی مدارس تصمیم گیری میکند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
هوای تهران همچان آلوده است
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوای تهران به عدد ۱۴۱ رسید و با توجه به شرایط فعلی عصر امروز جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل و در خصوص تعطیلی مدارس (روز شنبه) تصمیم گیری خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
هوای پایتخت همچنان آلوده است / عصر امروز؛ تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس تهران
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوای تهران به عدد ۱۴۱ رسید و با توجه به شرایط فعلی عصر امروز جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل و در خصوص تعطیلی مدارس (روز شنبه) تصمیم گیری خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاهش یک ساعته زمان اجرای طرح ترافیک
شفقنا- به دنبال تشدید آلودگی هوای پایتخت، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اطلاعیه‌ای درباره تردد در محدوده‌های ترافیکی منتشر کرده است. به گزارش شفقنا، در این اطلاعیه آمده است؛ شهروندان محترم؛ بنا به تصمیم «کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران» از...
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / شهرداری تهران / آلودگی هوا / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران
ثبت تردد 3838 کامیون دودزا تنها در 8 ساعت در تهران با وجود ممنوعیت و آلودگی هوا
مشاور معاون حمل ونقل شهرداری تهران از تردد 3838 کامیون عمدتا دودزا در تهران در یک روز خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / رئیس مرکز کنترل ترافیک تهران / پلیس راهور / مصوبه ممنوعیت تردد کامیون‌ها / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران
پلیس راهور موفق به اجرای کامل مصوبه ممنوعیت تردد کامیون‌ها نشده است
نوشین سرور گفت: پلیس راهور موفق به اجرای کامل مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا درباره ممنوعیت تردد کامیون‌ها در شهر نشده است. 
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / آلودگی هوا / کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران
اعلام آخرین تصمیمات درباره آلودگی هوای تهران بعدازظهر امروز
معاون عمرانی استانداری تهران از برگزاری نشستی با حضور استاندار تهران برای اطلاع رسانی آخرین تصمیمات جهت مقابله با آلودگی هوای تهران در ساعت ١۶ امروز خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰
۶ اقدام برای مهارآلودگی‌هوا
همشهری آنلاین: سید محمد فخار - خبرنگار: امروز ششمین روز متوالی آلودگی هوا در تهران است. دیروز سرانجام کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل شد تا تصمیمات جدی برای کنترل موج فزاینده آلودگی هوا گرفته شود.
۱۳۹۸-۰۸-۲۰
تهران در اغمای وارونگی
غول آلودگی هوا دوباره بیدار شده و به آسمان شهر برگشته است. در روزهای اخیر با وجود تعطیلی، شاخص کیفیت هوای تهران روی عدد 101(ناسالم) ایستاد و یکی از روزهای بد تهران به لحاظ کیفیت هوا را ثبت کرد. در همین رابطه روز گذشته، برای پنجمین روز متوالی کیفیت هوای تهران در شرایط «ناسالم» قرار گرفت و کیفیت هوا را در شرایط «ناسالم برای تمام گروه‌های جامعه» قرار داد. تا جایی که معاون عمرانی استاندار تهران دو روز پیش از تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
بلیت نیم‌بهای مترو و اتوبوس و افزایش عوارض طرح ترافیک تهران از امروز
معاون استانداری تهران با اشاره به تداوم آلودگی هوا از افزایش عوارض محدوده طرح ترافیک و نیم‌بها شدن بلیت حمل و نقل عمومی خبر داد.به گزارش ایسنا، محمد تقی‌زاده در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران گفت: از امروز بلیت وسایل حمل و نقل عمومی به مدت چند روز نیم‌بها خواهد شد و عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک نیز تا ۵۰ درصد افزایش می‌یابد. وی افزود: اگر شاخص کیفیت هوای تهران بالاتر از عدد ۱۵۰ رفت و در شرایط ناسالم برای همه افراد قرار گرفت، احتمال تعطیلی مهدکودک‌ها و مدارس در مقاطع پیش‌دبستانی و دبستان طی سه روز آینده وجود دارد.به گفته تقی‌زاده، برای جلوگیری از آلودگی بیشتر هوا در تهران از امشب، ورود کامیون‌ها به شهر ممنوع می‌شود و پلیس برخورد جدی‌تری با خودروهای دودزا و موتورسیکلت‌ها خواهد داشت.معاون …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •