پنجشنبه, ۱۶ مرداد, ۱۳۹۹ / 6 August, 2020
آگهی رایگان   -  231382

قطعات سنگ شکن هیدروکن ، تانک روغنکاری هیدروکن ، کولر خنک کننده هیدروکن ، سیستم روغنکاری هیدروکن ، سیستم خنک کننده هیدروکن ، سرد کن هیدروکن ، کولر 460 هیدروکن ، کولر 560 هیدروکن

   021 55790914
جهت حفظ طول عمر قطعات و کارکرد مطلوب در سنگ شکن هیدروکن از سیستم روغن کاری اتوماتیک با جریان دائمی روغن استفاده می شود. اسپایدر در سر شفت به طور مجزا روغن کاری می شود. دنده کرانویل و پینون و بوش های هیدروکن به روش غرقابی روغن کاری می شوند.
روغن ابتدا از صافی هایی که در تانک هیدروکن تعبیه شده است عبور می کند. سپس وارد پمپ روغن C94 با ظرفیت 60 لیتر در دقیقه می شود. روغن بعد از عبور از پمپ، جهت کاهش دما وارد سردکن هیدروکن می شود. روغن خروجی از سرد کن هیدروکن توسط لوله ای وارد سلول شده و در انتها به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت بالایی آن توسط یک شیلنگ به ورودی لوله کنگره ای در بدنه باتمشل وصل می شود که بخشی از آن جهت روغن کاری بوش کنگره ای و دنده های کرانویل و پینیون وارد باتمشل می شود و قسمتی از آن جهت روغن کاری بلبرینگ های هوزینگ وارد آن می شود. بخش دوم روغن سرد شده از سلول توسط شیلنگی وارد گلدانی می شود که بعد از عبور از پیستون و شیارهای کفگرد ها وارد بوش اکسنتریک می شود و بعد از سرریز شدن از قسمت فوقانی بوش اکسنتریک از باتمشل خارج می شود سپس جهت سرد شدن وارد تانک روغن می شود.