چهارشنبه, ۱۳ فروردین, ۱۳۹۹ / 1 April, 2020

مجله ویستا

ماشین


چون مدت زیادی نیست که حضور ماشین در زندگی انسان به‌صورت فعال در آمده است و در این مدت کوتاه همه ابعاد زندگی انسان را تحت تأثیر قرار داده است و آن را زیر سلطه خود در‌آورده است، به‌طور طبیعی در ناخود‌آگاه انسان نیز جای خاصی را اشغال کرده است و در تعابیر امروزی از رویاها می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، ماشین در مجموع به هر چیزی می‌گوئیم که موتوری باعث حرکت ان می‌شود و در تعبیرخواب‌های امروزی با اندکی تغییر جای اسب، استر و شتر و ... را می‌گیرد، به‌عنوان مثال تعبیر رویائی مانند افتادن از اسب می‌تواند با واژگون‌شدن اتومبیل برابری کند و هم‌مضمون باشد ... انواع اتومبیل‌ها مانند اتوبوس و سواری و غیره را زیر عنوان اتومبیل می‌آوریم.
  تام چت ویندرا
ـ اگر ببیند با اتوبوس به سفر می‌رود، دلیل آن باشد که آرزو دارد در اجتماعات حضور یابد و با احترام با او برخورد شود، او خواستار زندگی غیر‌منزوی است و در این راه موفق می‌شود.
ـ اگر ببیند نتوانست خودش را به اتوبوس برساند، دلیل آنست که جسماً و روحاً خشته است و توان همپائی با زندگی پر‌تلاش را ندارد، او می‌خواهد حضوری فعال در زندگی داشته باشد، اما دلایلی برای دلسردیش وجود دارد.
ـ اگر ببیند سوار اتوبوس عوضی شد ، تعبیر آنست که دچار تردید است و کاری را که در پیش دارد به درستی آن اطمینان ندارد ، رفتن راه اشتباه با اتومبیل نیز چنین تعبیری دارد
ـ در توضیح این قسمت می‌توان گفت بخشی از شخصیت خواب بین در زندگی راهی را می‌پسندد که بخش دیگر وجودش آن را نمی‌پسندد.
ـ اگر ببیند بر اتوبوس شلوغی سوار است، به حرفه‌ای سود‌آور اما جنجالی می‌پردازد که علی‌رغم سودی که عاید می‌آید از آن راضی نیست، او در عرصه‌ای فعالیت خواهد کرد که پر از رقابت خواهد بود.
ـ اگر ببیند که می‌خواست سوار اتوبوس شود اما پول بیلیت را نداشت، تعبیر آنست که به واقعیت‌های زندگی بی‌توجه است و باید به حقایق بیشتر بپردازد تا خیال‌پردازی.
ـ اگر ببیند توانست با اتوبوس خودش را به خانه برساند، نشانه آن است که خواب‌بین در طلب چیزی است که به آن می‌رسد و در حل و فصل مشکلات خود موفق می‌شود.
ـ اگر درخواب اتومبیل خودش را ببیند، دلیل آن ست که آدم خودبینی است و به خودش بیش از دیگران توجه دارد.
ـ اگر ببیند جائی از اتومبیلش نقص پیدا کرده است عارضه‌ای ایجاد می‌شود، مثلاً اگر چرخ اتومبیل خراب بود پای او دچار ناراحتی می‌شود.
ـ اگر اتومبیل نو و شیکی در خواب ببیند، چنانچه اتومبیل متعلق به خودش نباشد به خواهر، همسر و یا معشوقه‌ای زیبا دلالت می‌کند.
ـ اگر اتاق اتومبیلش را بی‌عیب و نقص ببیند، دلیل آنست که دچار کسالت روحی است و از لحاظ جنسی مشکلاتی دارد.
ـ اگر ببیند چرخ‌های اتومبیلش را پر‌باد کرد دلیلش انست که خواب‌بین نیاز دارد میل جنسی خود را ارضا کند.
ـ اگر ببیند بنزین اتومبیلش تمام شد و ایستاد، دلیل آنست که تحرک لازم را برای زندگی و کارهای مفید از دست داده است و باید در فکر ایجاد تحرک باشد.
ـ اگر ببیند فرمان یا ترمز اتومبیلش خوب کار نمی‌کند، رویای بد طالعی است که معنای آن پرو بال‌گرفتن بیش از حد غرایز حیوانی است و خواب‌بین در مهار غرایز خود نا‌موفق است.
ـ اگر ببیند اتومبیلش را بیش از حد پر از باد کرده است، تعبیر آنست که خواب‌بین دست به کارهائی می‌زند که نمی‌تواند همه را به سرانجام برساند و اصطلاحاً با یک دست می‌خواهد چند هندوانه بردارد.
ـ اگر اتومبیل کهنه و فرسوده‌ای را ببیند، دلیل انست که از لحاظ روحی و حتی جسمی، علی‌رغم ظاهر، پیر و فرسوده است.
ـ اگر ببیند به هنگام رانندگی مقررات راهنمائی را نقص کرد، تعبیر آنست که از عاقبت کارهائی که انجام می‌دهد نگران است و با اطمینان خاطر کاری را که به آن دست زده است ادامه نمی‌دهد.
ـ اگر ببیند با اتومبیل خود به سفر می‌رود و دیگری را به همراه دارد، تعبیر آنست که قصد تغئیراتی در زندگی خود دارد و می‌خواهد ازدواج کند، اگر زن است قصد شوهر‌کردن دارد.
ـ اگر ببیند با اتومبیل در پیاده روی رانندگی می‌کند، دلیل آنست که میل به اعمال آزار‌دهنده دارد و دلش می‌خواهد دیگران را بیازارد.
ـ اگر ببیند اتومبیلی او را زیر گرفت، تعبیر آنست که از مورد تجاوز واقع‌شدن بیمناک است و این تصور باعث می‌شود در مقابل دیگران جبهه‌گیری کند.

همچنین مشاهده کنید
 وبگردی


 از میان خبرها
روزنامه آفتاب یزدخبرگزاری برناسایت خبرآنلاینسایر منابعخبرگزاری ایسناخبرگزاری ایلناخبرگزاری یورونیوزخبرگزاری مهرروزنامه همدلیخبرگزاری تسنیم