چهارشنبه, ۳۰ مهر, ۱۳۹۹ / 21 October, 2020نمایندگی هاست یکی از پرکاربردترین هاست هایی به حساب می آید که توانسته کاربران بسیاری را به سمت خود جذب نماید. خرید نمایندگی هاست فرصت های مختلفی را در اختیار افراد می گذارد و بیشتر توسط طراحان وب سایت و یا مدیران وب سایت استفاده می شود. از این رو اکثر آن ها در امر فروش هاست های لینوکسی و ویندوزی مشارکت گسترده ای را دارند. هاست های ابری که نمایندگی مخصوصی را برای خود دارند، به کاربران مختلف ارائه داده می شوند. هاست هایی که ارائه داده می شوند، بر اساس نیازهای مشتری و همچنین درخواست های آن ها می باشد.
کسب درآمد از نمایندگی هاست تبدیل به یکی از روندها شده است که با داشتن امکانات متنوع و ارائه آن ها به متقاضیان می توان به آن دست پیدا کرد که در ادامه به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت. از این رو در ادامه این مطلب به بررسی این امکانات نمایندگی ها خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

امکاناتی که با وجود نمایندگی هاست می توان از آن به کسب درآمد رسید
کسب درآمد از نمایندگی هاست با وجود امکاناتی که در ادامه به معرفی این امکانات خواهیم پرداخت.• نصب اسکریپت
نصب اسکریپت های مختلف را اولین امکانات می توان به حساب آورد که اهمیت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. بر روی این هاست می توان معروف ترین اسکریپت های CMS را نصب کرد که وردپرس، جوملا، پرستاشاپ در بین این موارد قرار می گیرند. تمامی فرآیند نصب به صورت خودکار انجام می شود و تنها چند ثانیه برای به انجام رساندن آن زمان نیاز است.
• مدیریت وب سایت ها
از دیگر امکاناتی که با تهیه نمایندگی هاست در اختیار شما قرار داده خواهد شد، مدیریت وب سایت های مختلف می باشد. با وجود این ویژگی شما می توانید پنل نمایندگی خودتان را به صورت کامل مدیریت کنید و از امکان تعریف DNS اختصاصی نهایت لذت را داشته باشید.
• پشتیبان گیری منظم
پشتیبان گیری منظم و یا همان بکاپ گیری را می توان از دیگر مشخصه ها و امکانات به حساب آورد که توانسته اهمیت بسیاری را در خرید نمایندگی هاست به خود اختصاص دهد. ایجاد بکاپ به صورت دوره ای و همچنین از پیش زمان بندی شده از مزایایی است که در اختیار شما قرار داده شده است. همچنین در صورت از دست دادن فایل ها و اطلاعات خود به صورت ناگهانی می توانید از آن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید و سپس تمامی آن ها را به اکانت گوگل درایو خودتان انتقال دهید.
• ارتقاء سریع
زمانی که امکانات نمایندگی هاست حرف هایی به میان می آید در رابطه با ارتقاء آن نمی توان چیزی را نگفت. یکی از بهترین ویژگی های این دسته از هاست ها ارتقاء سریع می باشد که می توانید از آن نهایت لذت را ببرید. به گونه ای که کاربران این قابلیت را دارند تا فضای هاست خودشان را تنها در یک لحظه ارتقاء دهند. همچنین موردی که بسیار ویژه می باشد این بوده که این کار تنها با یک کلیک انجام می شوند و کاملا نیز به صورت خودکار است. از این رو شاهد سرعت عمل بالایی خواهید بود.

جمع بندی
نمایندگی هاست بر هر دو سیستم لینوکس و ویندوز ارائه داده می شود. خرید نمایندگی هاست همراه با خود امکانات متنوعی را به همراه خواهد داشت. از این رو مدیران و طراحان وب سایت تمایل بسیار زیادی به استفاده از آن دارند. به همین دلیل با در نظر گرفتن نکات مربوطه بهترین هاست را انتخاب می کنند تا کارهایشان با سرعت العمل بیشتری راه بیفتد. از این رو هاست نمایندگی با داشتن برترین امکانات و ویژگی ها سرعت العمل را به این کاربران بخشیده است.