شنبه, ۳ اسفند, ۱۳۹۸ / 22 February, 2020
اختلاف خانوادگی
روزنامه آفتاب یزد / ۴ روز قبل / ...
جایی که راهی نیست چاره‌ای جزطلاق نیست
علی اکبر فرقانی‪-‬ جایی که هیچ راه دیگری نیست باید جدایی را پذیرفت. چهارشنبه دوم بهمن متاسفانه مرد سی و دوساله‌ای که یکی از دوستان من است به علت اختلافات خانوادگی می‌خواست در بزرگراه امام علی(ع)، مقابل خیابان نیکنام، دست به خودکشی بزند. اما حضور به موقع ماموران کلانتری 110 شهدا، آتش نشانی و اورژانس تهران باعث شد ماموران کلانتری و آتش نشانی با شگردهای مخصوص او را از این کار منصرف و برای رسیدگی بیشتر به کلانتری هدایت کنند.متاسفانه برخی‌ها به دلایل گوناگون از جمله مسائل اجتماعی، عاشقانه، اختلافات خانوادگی، فاصله طبقاتی و... اراده ضعیفی دارند و قدرت تصمیم‌گیری دقیق و صحیح ندارند به جای این که به طور منطقی و با استفاده از مشاوران حرفه‌ای کمک بگیرند تا بتوانند به زندگی شان ادامه دهند، دست به کارهایی …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / ...
رمز گشایی یک قتل پس از کشف جسد سوخته
جسد سوخته‌ای که در نزدیکی یکی از روستاهای مینودشت از شهرستان‌های استان گلستان کشف شد پشت پرده یک جنایت خانوادگی را فاش کرد.به گزارش ایسنا، حسینعلی ایزد، دادستان عمومی و انقلاب مینودشت در این رابطه اظهار کرد: پس از کشف جسدی در یکی از کوهستان‌های مینودشت از شهرستان‌های استان گلستان بررسی‌ها برای شناسایی هویت این فرد ادامه داشت تا اینکه پدر و مادری با مراجعه به پلیس آگاهی مینودشت، اعلام کردند سه ماهی هست پسرشان مفقود شده و از او اطلاعی ندارند و در‫این‫باره به عروس‌شان مشکوک هستند.وی افزود: آزمایش‌ها نشان داد جسد سوخته، فرزند این خانواده است و به این ترتیب تحقیق برای شناسایی قاتل آغاز شد. دادستان عمومی و انقلاب مینودشت ادامه داد: همسر مقتول احضار و در بازجویی‌ها اعتراف کرد با همدستی مادر، برادر و …
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / ...
ما خانه داریم اما روی آب
امیر حسین ذاکری ‪-‬ زندگی خانوادگی یک ژورنالیست خصوصا از نوع طنز پردازش گاهی زندگی پرتنشی است. منطقه‌ای از تنش است. من و زنم گاهی اختلافات عمیقی پیدا می‌کنیم زاویه نگاه ما با هم فرق دارد من و او مثل دو نفر بازدید‌کننده ازیک موزه نقاشی هستیم که با دیدن تابلوهایی از سبک‌های مختلف که به دیوار آویخته شده‌اند تفسیر و برداشت متفاوت داریم. مثلا او با دیدن یک تابلوی سبک کوبیسم می‌گوید چه شلم شوربایی از حجم‌های هندسی؟ من آثار رئال را بیشتر دوست دارم. اما من در مخالفت با وی می‌گویم کوبیسم هم نوعی رئال است چون نمایشگر هرج و مرج زندگی است.اشکال کج و معوج سمبل حکایت اوضاع ماست! یعنی سر برداشت از آثار نقاشی هم دچار تنش و دعوا می‌شویم. خلاصه ما خیلی با هم زاویه داریم، زاویه دارتر از تفکرات جناحی. مثلا وقتی …
قتل همسر مقابل چشمان کودک
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / اجتماعی
قتل همسر مقابل چشمان کودک
مرد جوانی که نیمه شب همسرش را مقابل چشمان فرزند یک و نیم ساله اش کشته بود اعدام نمی‌شود.
  اختلاف خانوادگی  همسرکشی  اخبار حوادث  قتل
حبس همسر در صندوق عقب
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / اجتماعی
حبس همسر در صندوق عقب
مرد میانسالی که به سبب اختلاف خانوادگی همسرش را با تهدید اسلحه شکاری ربوده و در صندوق عقب خودرواش حبس کرده بود توسط مأموران گشت عوارضی قم دستگیر شد.
  اخبار حوادث  آدم ربایی  تهران  قم
تیراندازی به همسر به دلیل اختلافات مالی
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / اجتماعی
تیراندازی به همسر به دلیل اختلافات مالی
فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری فردی که شب گذشته در یکی از محله‌های شهر اراک به همسر خود تیراندازی کرده و متواری شده بود، خبر داد.
  اخبار حوادث  تیراندازی  اختلاف خانوادگی
از قتل همسر تا تحویل نوزاد رها شده یه شیرخوارگاه
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
از قتل همسر تا تحویل نوزاد رها شده یه شیرخوارگاه
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از بروز اختلاف خانوادگی و مشاجره که عامل قتل همسر در ملایر شد، خبر داد.
  استانی-شهرستانها  قتل  نیروی انتظامی  سازمان بهزیستی  شیرخوارگاه  نوزاد رها شده
نسخه مرگبار در خانه پدری
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / حوادث
نسخه مرگبار در خانه پدری
متهم : «شب قبل از حادثه مقدار زیادی دیازپام در شربت ریختم و به هردوی آنها دادم. مطمئن بودم که این مقدار قرص کار آنها را تمام می‌کند.» او درباره انگیزه‌اش از این جنایت را هم اختلاف خانوادگی اعلام کرد و گفت: «مدت زیادی بود که با آنها مشکل داشتم. دیگر نمی‌توانستم کارها و رفتار آن دو را تحمل کنم، همین شد که تصمیم به کشتن آنها گرفتم.
تجاوز مداوم مرد رمال به دختر خواهرزنش!
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / سیاسی
تجاوز مداوم مرد رمال به دختر خواهرزنش!
مردی که وانمود می‌کرد رمالی و جن‌گیری بلد است و با همین ادعا به دختر خواهرزنش تعرض کرده بود، در دادگاه کیفری استان تهران مدعی شد بی‌گناه است و به دلیل یک اختلاف خانوادگی به او تهمت زده‌اند.
  مرد رمال  جن‌گیری  جن‌گیری  تجاوز جن
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / ...
یادداشت سردار جلالی درباره حوادث پس از اصلاح قیمت بنزین
رئیس سازمان پدافند غیرعامل تصریح کرد: شاید مردم از دست اقدامات نسنجیده برخی مسوولین دلخور باشند، اما این یک اختلاف خانوادگی است که فقط ابلهان جدیت آن را باور می‌کنند.
این دلخوری خانوادگی است ...
فارس / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / سیاسی
این دلخوری خانوادگی است ...
رئیس سازمان پدافند غیرعامل خاطرنشان کرد: شاید مردم از دست اقدامات نسنجیده برخی مسوولین دلخور باشند اما این یک اختلاف خانوادگی است که فقط ابلهان جدیت آن را باور می‌کنند.
جدی‌بودن اختلاف مردم و مسئولان را فقط ابلهان باور می‌کنند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / سیاسی
جدی‌بودن اختلاف مردم و مسئولان را فقط ابلهان باور می‌کنند
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: شاید مردم از دست اقدامات نسنجیده برخی مسئولین دلخور باشند اما این یک اختلاف خانوادگی است که فقط ابلهان جدیت آن را باور می‌کنند.
  سردار جلالی  سهمیه بندی بنزین
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / ...
دستگیری همسایه‌ کینه‌ای زوج جوان در تهران
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با هدف ایجاد اختلاف و طلاق زوجی جوان، اقدام به ایجاد مزاحمت برای آنان کرده بود، خبر داد.سرهنگ تورج کاظمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: مدتی قبل زن و شوهر جوانی به پلیس فتا مراجعه و با طرح شکایتی اعلام کردند که فردی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام مطالبی کذب علیه‌شان درج و آنان را به خیانت به یکدیگر متهم کرده است و همین موضوع نیز سبب بروز مشکلات خانوادگی میان آنان شده است.وی با بیان اینکه با طرح شکایت از سوی زوج جوان تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا در این پرونده آغاز شد، افزود:‌ زوج جوان به هیچ فردی مظنون و مشکوک نبودند و همین موضوع نیز پیچیدگی‌هایی را برای کارآگاهان ایجاد کرده بود اما سرانجام در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا به مردی ۳۵ ساله که ساکن یکی …
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / سیاسی
حمله وحشیانه مرد افیونی به زن و کودکان خردسالش
دیگر نمی‌توانم در کنار چنین مرد بی رحمی زندگی کنم. سال‌ها رفتار‌های خشن و کتک‌کاری‌های او را تحمل کردم و به خاطر فرزندانم همواره مهر سکوت بر لب زدم، ولی این بار ...
  اختلاف خانوادگی  اعتیاد  خشونت  مرد افیونی  کودک آزاری
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / سیاسی
انفجار ۲ بمب صوتی در اهواز
وی با بیان اینکه بمب‌های صوتی که در گذشته منفجر شد مربوط به اختلافات خانوادگی و طایفه‌ای بود، گفت: طرف‌های اختلاف برای تهدید همدیگر اقدام به منفجر کردن بمب‌های صوتی کرده بودند.
  بمب صوتی  اهواز  بمب
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / سیاسی
اختلاف کاری بهانه‌ای برای انتشار تصاویر خصوصی
در مدتی که لپ‌تاپ شاکی به‌صورت امانی در اختیارم بود، با یکدیگر دچار اختلاف شدیم. به‌همین‌دلیل به فکر انتقام‌جویی از او افتادم و اطلاعات و تصاویر خانوادگی و خصوصی‌اش را کپی و در فرصتی دیگر در فضای مجازی منتشر کردم.
  انتشار تصاویر خصوصی
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / ...
قتل عام خانوادگی
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اختلاف خانوادگی در شهر جالق سراوان سبب کشته شدن ۴ نفر از اعضای یک خانواده و یک نفر مهمان شد.سردار محمد قنبری در گفت‌و گو با ایرنا اظهار داشت: پسر یک خانواده در شهر جالق سبب کشته‌شدن سه خواهر، نامادری خود و یک‌نفر مهمان که در آن خانه حضور داشت، شد. وی بیان کرد: نزدیکان خانواده مقتول علت بروز این حادثه را اختلاف خانوادگی اعلام کردند.وی گفت: نیروی انتظامی در حال انجام تحقیقات برای دستگیری قاتل است.وی ادامه داد: علت اصلی وقوع این جنایت توسط نیروی انتظامی در حال بررسی است.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / ...
تیراندازی مرگبار به 2 برادر در رامهرمز
سرپرست فرمانداری رامهرمز گفت: درپی یک اختلاف خانوادگی در روستای شاه ابوالقاسم رامهرمز یک جوان اقدام به تیراندازی کرد که منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن یک نفر دیگر شد. به گزارش رکنا، موسی ممبینی اظهار کرد: در پی یک اختلاف خانوادگی در روستای شاه ابوالقاسم رامهرمز یک جوان اقدام به تیراندازی کرد که منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن یک نفر دیگر شد. وی افزود: یک جوان با استفاده از اسلحه به سمت دو برادر جوان تیراندازی کرد که یکی از آن‌ها از ناحیه صورت زخمی شد و درنهایت فوت کرد و نفر دیگر همچنان در بیمارستان در حال مداوا است. ممبینی گفت: بلافاصله نیروهای انتظامی در محل حادثه حضور پیدا کردند و ضارب دستگیر و اسلحه ضبط شد و اکنون ضارب در اختیار نیروهای قضایی است و منطقه در امنیت ا
اختلاف خانوادگی در شهر جالق سراوان پنج کشته برجا گذاشت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / اجتماعی
اختلاف خانوادگی در شهر جالق سراوان پنج کشته برجا گذاشت
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اختلاف خانوادگی در شهر جالق سراوان سبب کشته شدن ۴ نفر از اعضای یک خانواده و یک نفر مهمان شد.
  جالق  سراوان  حوادث  انتظامی  قتل
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / اجتماعی
یک کشته و یک مصدوم در تیراندازی روز گذشته در رامهرمز
سرپرست فرمانداری رامهرمز گفت: در پی یک اختلاف خانوادگی در روستای شاه ابوالقاسم رامهرمز یک جوان اقدام به تیراندازی کرد که منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن یک نفر دیگر شد.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / اجتماعی
دار زدن دختر جوان توسط برادرش در کازرون !
دختر 29 ساله به دلیل اختلاف خانوادگی توسط برادرش در شهرستان کازرون حلق آویز شد.
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / اجتماعی
زن در دادگاه: خواهرشوهرم اخیرا گفت 32سال پیش فرزند شش ماهه مرا کشته است
در این مدت پیگیر علت مرگ پسرم نشدیم تا اینکه ۳۲ سال گذشت و ما با خواهر شوهرم بر سر یک قطعه زمین در روستای خانوادگی شان اختلاف پیدا کردیم.
2 کشته، پایان اختلافات خانوادگی در آبادان
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اجتماعی
2 کشته، پایان اختلافات خانوادگی در آبادان
فرمانده انتظامی آبادان گزارش داد: اختلاف خانوادگی در این شهرستان با اقدام مسلحانه یکی از طرفهای درگیر و مرگ ۲ نفر پایان گرفت.
طعنه ماکسی لوپس به مائورو ایکاردی با قدردانی از او!
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / ورزشی
طعنه ماکسی لوپس به مائورو ایکاردی با قدردانی از او!
بازیکن آرژانتینی سابق تیم فوتبال بارسلونا از هموطنش که بر سر یک مسئله خانوادگی مدت‌ها با او اختلاف داشت، به شیوه‌ای طعنه‌آمیز قدردانی کرد.
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / سیاسی
آزادی مردی که همسرش را کشت
مرد بیمار که همسرش را به دلیل حرف‌هایی که پشت‌سرش زده می‌شد به قتل رساند، با رضایت اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کرد.
  قتل  اختلاف خانوادگی
مردی در فسا زنش را آتش زد و فرزندش را از ساختمان به پایین انداخت
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
مردی در فسا زنش را آتش زد و فرزندش را از ساختمان به پایین انداخت
مهر نوشت: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس از دستگیری فردی در فسا خبر داد که به علت اختلاف خانوادگی با بنزین همسر خود را کشت و فرزندش نیز از ساختمان خود را به پایین پرتاب کرد.
  حوادث شهری  قتل
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ / سیاسی
شوهرم به خاطر اعتراض من به ارتباط با زن غریبه‌ از خانه بیرونم انداخت
زن ۳۲ ساله که برای شکایت از همسرش به اتهام کتک کاری وارد کلانتری شده بود در حالی که اشک ریزان فریاد می‌زد فضای مجازی زندگی‌ام را از هم پاشید، داستان تلخ زندگی اش را برای کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد بازگو کرد.
  اختلاف خانوادگی  ارتباط با زن غریبه‌  روابط نامشروع
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / سیاسی
همسرم قبل از ازدواج با من، روابط نامتعارف داشته
مرد 44 ساله در حالی که بیان می کرد از همه آن هایی که زندگی مرا به نابودی کشانده اند و سرنوشت من و فرزندانم را این گونه رقم زدند هیچ گاه نمی گذرم درباره ماجراهایی که آن ها را سوءظن نمی داند به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد توضیح داد.
  اختلاف خانوادگی  طلاق  خیانت همسران  ازدواج
برادرکشی به خاطر اختلاف خانوادگی در شاهرود/ عامل جنایت دستگیر شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / اجتماعی
برادرکشی به خاطر اختلاف خانوادگی در شاهرود/ عامل جنایت دستگیر شد
شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود از وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل یک نفر دریکی از شهرک‌های شاهرود خبر داد و گفت: برادر مقتول و عامل این جنایت با تلاش مأموران بعد از چند دقیقه دستگیر شد.
  نیروی انتظامی سمنان  قتل  نزاع و دعوا
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ / سیاسی
۳ برادر زن خشمگین، داماد را به آتش کشیدند
زنی که به همراه سه برادرش با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد بازداشت شده بود در اعترافاتی تکان دهنده راز جک سواری جسد سوخته داماد را فاش کرد!
  پرونده جنایی  قتل  اختلاف خانوادگی  خراسان رضوی
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ / سیاسی
راز ۱۰ زن صیغه‌ای داماد خوش‌تیپ/ «رویا» ۳ روز بعد از عروس شدن فهمید!
وقتی به دنبال کارت عابربانکم می‌گشتم به طور اتفاقی در کیف دستی همسرم که همیشه آن را پنهان می‌کرد مدارک ۱۰ سند ازدواج موقت را پیدا کردم که نشان می‌داد شوهرم به جز من ۱۰ زن دیگر را نیز فریب داده و آن‌ها را به عقد موقت خودش درآورده است. این جا بود که فهمیدم در دام یک شیاد کلاهبردار گرفتار شده ام و ...
  عروس و داماد  اختلاف خانوادگی  صیغه کردن  ازدواج  کلاهبرداری
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ / ...
هفتگل خوزستان؛ قتل دختر به دست خانواده‌اش به دلیل فرار از خانه
فرمانده انتظامی هفتکل از قتل دختری ۱۹ ساله از اهالی بخش رغیوه این شهرستان بدلیل اختلاف خانوادگی خبر داد.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / سیاسی
پسری که اجیرشده بود به زن جوان تجاوز کند!
من از سال‌ها پیش با مهسا دوست بودم و با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم. اما او با رفتارهایش باعث شد بین من و شوهرم اختلاف پیش بیاید. اختلاف‌های من و شوهرم شدت گرفته و زندگی ام در آستانه فروپاشی بود. به همین دلیل از پیام خواستم تا برایش مزاحمت ایجاد کند، ولی هرگز به او نگفته بودم تا او را آزار بدهد.
  اعدام  تجاوز
اخراج جنجالی که اختلاف ترامپ و دخترش را برملا کرد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ / بین‌المللی
اخراج جنجالی که اختلاف ترامپ و دخترش را برملا کرد
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اخراج دستیار ویژه رئیس‌جمهور آمریکا از برخی اختلافات خانوادگی او با دختر کوچکترش پرده برداشت.
  دونالد ترامپ  کاخ سفید
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ / سیاسی
شوهرم وادارم می‌کرد با مردها ارتباط داشته باشم؛ با همدستی احسان او را خفه کردم
زنی بعد از اینکه عاشق مرد دیگری شد، نقشه قتل شوهرش را طراحی کرد و با همدستی آن فرد همسرش را به قتل رساند و جسدش را دفن کرد. پرونده این زن به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده و متهمان به زودی پای میز محاکمه می‌روند.
  قتل همسر  اختلاف خانوادگی  رابطه نامشروع
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ / اجتماعی
دختر 27 ساله کرمانشاهی به قلب خود شلیک کرد / علت این اقدام وحشتناک است
یک دختر ۲۷ ساله روستایی به دنبال اختلاف خانوادگی با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داد.
القدس العربی: عربستان و امارات؛ اختلاف خانوادگی با سلاح سنگین! / آیا پای ایران در میان است؟
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / سیاسی
القدس العربی: عربستان و امارات؛ اختلاف خانوادگی با سلاح سنگین! / آیا پای ایران در میان است؟
القدس العربی چاپ لندن نوشت: امارات به صورت علنی از شبه نظامیان جدایی طلب در جنوب یمن، حمایت کرد تا بتوانند در معرکه سیطره بر عدن پیروز شوند.
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ / سیاسی
همسر خیانتکارم همه زندگی را در قمار باخته
معیارم برای ازدواج پول بود و دوست داشتم شوهرم ثروتمندترین فرد فامیل باشد تا در مجلس عروسی ام همه انگشت حسرت به دهان بگیرند، زیباترین لباس عروس را به تن کنم و گران قیمت ترین جواهرات را به گردن بیندازم. با این خیال ازدواج کردم اما اکنون بعد از 15 سال زندگی مشترک حتی حسرت خریدن یک بستنی در این تابستان داغ برای فرزندم بر دلم سنگینی می کند.
  اختلاف خانوادگی  ثروت  قمار  خیانت همسران
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / سیاسی
زنم را کشتم، چون غر می‌زد؛ دخترم هم جیغ زد خفه‌اش کردم!
ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه ۲۰ مرداد مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا از قتل مادر و دختر ۱۳ ساله‌اش در خانه‌ای واقع در بلوار فردوس تهران باخبر شدند.
  قتل  اختلاف خانوادگی
شیوه فرزند پروری، مهمترین مشکل خانوادگی تماس‌گیرندگان با «صدای یارا»
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ / اجتماعی
شیوه فرزند پروری، مهمترین مشکل خانوادگی تماس‌گیرندگان با «صدای یارا»
مددکار انجمن حمایت از حقوق کودکان «مشکلات خانوادگی» و «ارتباطی» را مهم‌ترین مشکلات مطرح شده با خط تلفنی "صدای یارا" عنوان کرد و گفت: مهمترین مشکلات خانوادگی مطرح شده با ۵۴ درصد مربوط به آگاهی از شیوه فرزند پروری، ۱۳.۲ درصد مشکلات تک فرزندی و ۱۰ درصد نیز اختلاف در شیوه تربیت بوده است.
  فرزند پروری  کودک  صدای یارا  مشکلات خانوادگی
مرگ مادر و دختر بر اثر مصرف قرص برنج در نی‌ریز
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ / اجتماعی
مرگ مادر و دختر بر اثر مصرف قرص برنج در نی‌ریز
شیراز-ایرنا- زن جوان به دلیل اختلاف خانوادگی با خوردن قرص برنج در شهرستان نی‌ریز استان فارس به زندگی خود و دختر ۱۱ ساله‌اش پایان داد.
  نی ریز  قرص برنج  حوادث  فارس
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ / سیاسی
کارگردان مجموعه «لیسانسه» همسر خود را مورد ضرب و شتم قرار داد
مایک فلیس خالق مجموعه «لیسانسه»، به مورد حمله قرار دادن همسر باردار خود متهم شد.
  مایک فلیس  سریال لیسانسه  ضرب و شتم همسر  اختلاف خانوادگی
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ / سیاسی
وقتی به شوهرم می‌گفتم چرا خرج زندگی را نمی‌دهی جواب می‌داد برای رضای خدا کار می‌کنم/ او را به خاطر ارتباط نامتعارف با زنان از کار بی‌کار کردند
زن ۴۳ ساله با بیان این که وضعیت نابه سامان زندگی روح و روانم را به هم ریخته است و به دنبال چاره ای برای رهایی از این آشفته بازار هستم سرگذشت خود را برای کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد تعریف کرد.
  اختلاف خانوادگی  طلاق
اختلاف خانوادگی در باخرز منجر به قتل یک مرد و زخمی شدن ۵ نفر شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / اجتماعی
اختلاف خانوادگی در باخرز منجر به قتل یک مرد و زخمی شدن ۵ نفر شد
فرمانده انتظامی باخرز گفت: در روستای همت‌آباد این شهرستان یک نفر بر اثر اختلاف خانوادگی به قتل رسید و ۵ نفر دیگر زخمی شدند.
  قتل
احتمال بروز بحران دیپماتیک در روابط امان- أبوظبی به دنبال اختلاف خانوادگی حاکم دبی با همسرش
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / بین‌المللی
احتمال بروز بحران دیپماتیک در روابط امان- أبوظبی به دنبال اختلاف خانوادگی حاکم دبی با همسرش
ایلنا: حاکم امارات از یک اختلاف خانوادگی خبر داد که از پنج هفته گذشته به صورت ناگهانی پس از انتشار قصیده جدیده‌ای که در آن…
دخالت خانواده ها در زندگی زوج های  جوان مهریز عامل بسیاری از آسیب هاست
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / اجتماعی
دخالت خانواده ها در زندگی زوج های جوان مهریز عامل بسیاری از آسیب هاست
یزد - ایرنا- رئیس دادگستری مهریز گفت: دخالت غیرضروری برخی خانواده ها در زندگی زوج های جوان و فرزندان یکی از مهمترین عوامل بروز آسیب ها و اختلاف های خانوادگی در این شهرستان است که این امر منجر به تشکیل پرونده های بیشتر در محاکم قضایی می شود.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ / ...
جنایت هولناک در روستای تنگه‌یک آبادان
فرمانده انتظامی آبادان از قتل ۲ دختر جوان در روستای تنگه‏یک این شهرستان خبر داد. سرهنگ سیدمحسن تقی‌زاده اظهار کرد: این جنایت دوشنبه‏شب در خانه‌ای در روستای تنگه‏یک بخش مرکزی آبادان رخ داد و در پی آن ماموران پاسگاه انتظامی ابوشانک در محل حاضر شدند. وی افزود: عامل این جنایت یک جوانی ۳۹ ساله است. قاتل در حالی‌که چاقویی در دست داشت هنگام خروج از خانه‌ای که در آن مرتکب قتل شده بود توسط ماموران انتظامی دستگیر شد.سرهنگ تقی‌زاده بیان کرد: در این جنایت دختری ۱۶ ساله با روسری خفه شده و دختر ۲۷ ساله با ضرب چاقو به ناحیه گردن به قتل رسیده است. ۲ بانوی به قتل رسیده در این جنایت، دختران برادر قاتل بودند ضمن اینکه قاتل قبل از ارتکاب جنایت خانواده خود را در اتاق منزلش حبس کرده بود که پلیس پس از حضور در محل آنها …
چگونه با دختری بالاتر از سطح خودمان آشنا شویم؟
تابناک / ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ / فیلم
چگونه با دختری بالاتر از سطح خودمان آشنا شویم؟
بارها در زندگی آقایان اتفاق می‌افتد که خانمی را در کلاس، محل کار، دانشگاه یا جایی می‌بینند و به وی علاقه‌مند می‌شوند. وقتی به خودشان می‌آیند و واقع بینانه به قضیه نگاه می‌کنند، می‌بینند آن دختر خانم خیلی از آن‌ها سرتر است یا اینکه خیلی از لحاظ وضعیت خانوادگی و مالی با او اختلاف دارند. چاره چیست؟ بعد از مدت‌ها که فکر می‌کنید عشق زندگی‌تان را پیدا کرده‌اید حالا به خاطر این اختلاف سطح باید او را فراموش کنید و دختری در سطح خودتان پیدا کنید؟در این ویدیو توضیح داده می‌شود که چگونه می‌توانید با دختری که به نظر از شما سرتر است آشنا شوید و در نهایت با او ازدواج کنید.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / اجتماعی
اختلاف خانوادگی انگیزه به رگبار بستن یک خانه توسط جوان آبادانی
مرد جوان برای پایان دادن به یک اختلاف شخصی در آبادان خانه ای را به رگبار بست.
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ / اجتماعی
دادستان: بازداشت مردی که 2 فرزندش را کشت/ قاتل با توصیه رمال تحریک شد
بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده قاتل با همسر خود دارای اختلافات خانوادگی بوده که پس از مراجعه به نزد یک رمال از وی این توصیه را می‌شنود که اختلاف در دل پسر خانواده است و با نبود پسر این اختلافات حل خواهد شد.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ / سیاسی
درگیری مسلحانه در جنت‌آباد به دلیل درخواست طلاق
در تحقیقات پلیسی مشخص شد که پدر زوجه برای رفع مشکلات خانوادگی اقدام به دعوت از داماد و خانواده‌اش می‌کند تا با حضور اعضای خانواده مشکلات زوجین در راستای جدایی از یکدیگر رفع شود که با شدت گرفتن اختلاف و درگیری بیشتر، پدر زوجه اقدام به تیر اندازی با دو قبضه سلاح گرم که در منزلش بود، کرده است.
  جنت آباد  طلاق  درگیری مسلحانه
بخش مهمی از خدمات اورژانس اجتماعی کودک آزاری است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ / اجتماعی
بخش مهمی از خدمات اورژانس اجتماعی کودک آزاری است
سمنان- ایرنا- معاون امور اجتماعی بهزیستی استان سمنان گفت: بیشترین فراوانی تماس با خط 123 اورژانس اجتماعی استان، پس از اختلاف خانوادگی حاد، کودک آزاری از نوع غفلت و بی توجهی است.
ضرب و شتم طلبه توسط مأمور ناجا تکذیب شد/موضوع خانوادگی بود
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ / سیاسی
ضرب و شتم طلبه توسط مأمور ناجا تکذیب شد/موضوع خانوادگی بود
روابط عمومی نیروی انتظامی: بررسی‌های انجام شده مشخص شد این درگیری کاملاً خانوادگی بوده و فرد ضارب و طلبه‌ای که مورد ضرب و شتم قرار گرفته پسرعمو و باجناق هستند و این درگیری به دلیل وجود اختلاف قبلی رخ داده است . ضمن اینکه این مأمور نیروی انتظامی حین  مأموریت نبوده و در شیفت استراحت بوده است.
قتل عام خانوادگی در دزفول/ 7 نفر کشته شدند
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ / اجتماعی
قتل عام خانوادگی در دزفول/ 7 نفر کشته شدند
ساعت ۲۲:۳۰ فردی به نام (ی. غ) به دلیل اختلاف خانوادگی با خانواده همسرش با سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به اعضای خانواده کرده که در این درگیری هفت نفر به قتل رسیده اند. این فرد در نهایت با همان سلاح اقدام به خودزنی کرده است.
تشریح علت حریق خودرو کامیون در شرق تهران
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ / اجتماعی
تشریح علت حریق خودرو کامیون در شرق تهران
ایلنا: اختلاف خانوادگی انگیزه وقوع آتش زدن کامیون در شرق تهران بوده است.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ / ...
روایت علی مطهری از روابط فامیلی تا نامزدی ریاست جمهوری
شفقنا- نایب رئیس مجلس از سابقه آشنایی و روابط خانوادگی خود با رئیس مجلس می گوید و اینکه با وجود اختلاف نظرهایی که میان آنها وجود دارد روابط صمیمانه ای باهم دارند. از مطهری درباره طرحی که نمایندگان برای ممنوعیت نامزدی کسانی که بیش سه دوره نماینده مجلس بوده اند در انتخابات مجلس سوال کردیم و مباحثی که سال گذشته درباره […]
فرارو / ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ / سیاسی
شهادت ۲ مامور نیروی انتظامی در مشهد
سردار محمد کاظم تقوی گفت: صبح امروز در پی گزارش اختلاف خانوادگی در مشهد ماموران کلانتری سناباد در محل حاضر شدند.
  نیروی انتظامی  شهادت  مشهد
دیدارنیوز / ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ / اجتماعی
ظریف: با محمود واعظی دوستی ۴۰ ساله دارم
محمدجواد ظریف با رد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره وجود اختلاف قابل توجه میان او و محمود واعظی می‌گوید: «من با آقای دکتر واعظی دوستی ۴۰ ساله خانوادگی از زمان فعالیت در انجمن اسلامی و پس از آن در وزارت خارجه و مرکز تحقیقات دارم.»
اقتصادنیوز / ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ / اقتصادی
ظریف به شایعات اختلاف با واعظی پایان داد/ نه من مشکلی با واعظی دارم نه او با من
اقتصادنیوز: محمدجواد ظریف با رد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره وجود اختلاف‌ قابل توجه میان او و محمود واعظی می‌گوید: «من با آقای دکتر واعظی دوستی 40 ساله خانوادگی از زمان فعالیت در انجمن اسلامی و پس از آن در وزارت خارجه و مرکز تحقیقات دارم.»