سه شنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۸ / 28 January, 2020
تانکر
خداحافظی روستاهای تهران با تانکرهای آبرسانی
ایسنا / ۱۱ ساعت قبل / اقتصادی
خداحافظی روستاهای تهران با تانکرهای آبرسانی
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان تهران گفت: ۱۰۰ روستا در استان تهران با تانکر آبرسانی می‌شدند که در حال حاضر تمامی این تانکرها در پارکینگ قرار دارند و تنها در شرایط بحران از این تانکرها استفاده می‌شود.
  تانکرهای آبرسانی
روزنامه ابتکار / ۴۷ ساعت قبل / ...
استاندار بوشهر اجرای طرح های آب و فاضلاب شهری را مورد تقدیر قرار داد
عبدالکریم گراوند در شورای آب استان بوشهر با تاکید بر حل مشکلات تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت استانی و ملی برای حل مشکلات آب آشامیدنی استان استفاده شود.وی، با بیان اینکه بارندگی‌های زمستان امسال مطلوب است افزود: رحمت الهی مناسب در زمستان نباید مانع از پیگیری حل مشکلات آب آشامیدنی شود و باید تا تکمیل پروژه‌های آبرسانی پیگیری‌های لازم انجام شود.استاندار بوشهر با قدردانی از شرکت آب و فاضلاب شهری استان در اجرای طرح‌های آبرسانی افزود: پس از ۴۰ سال منطقه تنگک‌های شهر بوشهر که با تانکر آبرسانی می‌شد با اجرای پروژه‌های آبرسانی به شبکه متصل شد که باید حل مشکل دیگر نقاط شهر بوشهر در دستور کار قرار بگیرد.گراوند با تاکید بر تسریع در اجرای طرح مخزن ذخیره آب …
ویدئو / خسارت سیل به روستاهای شهرستان جاسک
ایسنا / ۵ روز قبل / اجتماعی
ویدئو / خسارت سیل به روستاهای شهرستان جاسک
سیل اواخر دی ماه امسال، پنج استان کشور به ویژه هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان را درگیر کرد. تنها در شهرستان جاسک استان هرمزگان، بیش از هزار میلیارد تومان خسارت به جای مانده است. سرمای هوا مشکلات آنها را دوچندان کرده است و تامین آب و برق آنها با تانکر و ژنراتور صورت می‌گیرد.
  سیل هرمزگان
فضای سبز با آب اهواز شوره می‌زند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
فضای سبز با آب اهواز شوره می‌زند
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به مشکلات آبیاری فضای سبز شهری با تانکر گفت: بیشتر خاک‌هایی که در آیلندهای شرق اهواز وجود دارند، شوره زده‌اند و زمانی که خاک در جایی شوره می‌زند فضای سبز خوب رشد نمی‌کند و سریع زرد می‌شود و رو به خشکی می‌رود.
  استانی-اجتماعی  اخبار اجتماعی - خوزستان  فضای سبز  شهرداری اهواز  اهواز
آبرسانی با تانکر به 260 روستای سیل زده/110 روستا قطعی برق دارند
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
آبرسانی با تانکر به 260 روستای سیل زده/110 روستا قطعی برق دارند
مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با اشاره به اینکه سیل به خطوط انتقال آب شهری و روستایی استان های سیستان،کرمان و هرمزگان خسارت وارد کرده گفت:برآورد خسارت مالی هنوز نداریم و بیش از 260 روستا با تانکر آبرسانی می شود.
واژگونی ۳ دستگاه تانکر گاز مایع در محور بندرلنگه – پارسیان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / ...
واژگونی ۳ دستگاه تانکر گاز مایع در محور بندرلنگه – پارسیان
به دنبال بارندگی‌های چند روز گذشته و آبگرفتگی محور بندرلنگه – پارسیان ۳ دستگاه تانکر گاز مایع واژگون شد.
  استانی-شهرستانها  اخبار شهرستان‌ها - هرمزگان
۳/۸میلیون قطعه پلاستیک در هزار لیتر آب اقیانوس
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
۳/۸میلیون قطعه پلاستیک در هزار لیتر آب اقیانوس
اگر هزار لیتر از آب اقیانوس را خارج کنید و در یک تانکر بریزید، فکر می‌کنید چه تعداد ذرات کوچک پلاستیکی در این حجم از آب پیدا می‌کنید؟ 10تکه؟ صد تکه؟ حدود8.3 میلیون قطعه در این حجم از آب پیدا می‌شود که پژوهشگران آنها را «میکروپلاستیک» نامیده‌اند. اندازه میکروپلاستیک‌ها کوچک‌تر از 5میلی‌متر است. براساس یک پژوهش جدید که در مجله علمی  Limnology and Oceanography Letters منتشر شده، میزان میکروپلاستیک‌ها در اقیانوس‌ها یک میلیون برابر میزانی است که پیش از این تخمین زده شده بود. بر اساس پژوهشی که توسط …
بیش از ۲.۵ تن تریاک در تانکر حمل سوخت کشف شد
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
بیش از ۲.۵ تن تریاک در تانکر حمل سوخت کشف شد
فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ تن و ۶۰۲ کیلوگرم تریاک در محور کرمان - باغین طی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدراستان های البرز و کرمان خبر داد.
  عباسعلی محمدیان  کشف تریاک  مواد مخدر
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ...
واژگونی تانکر سوخت در اردبیل
تانکر حامل ۲۹ هزار لیتر نفت گاز که از اردبیل به مقصد خلخال در حرکت بود در مسیر راه قدیم گیوی به این شهرستان واژگون شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
بهره مندی 80 درصدی جمعیت روستایی استان از آب شرب سالم
مرضیه کولانی : مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از بهره مندی 80 درصدی جمعیت روستایی استان از آب شرب سالم و بهداشتی  تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بر پایه برنامه‌ریزی های صورت گرفته و بر اساس سند توسعه استان؛ با بهره‌برداری از 5 مجتمع آبرسانی در روستاهای تابعه ؛ جمعیت روستایی برخوردار از آب آشامیدنی سالم به 80 درصد خواهد رسید. مصطفی هاشمی،ضمن یاد‌آوری این‌ نکته که، بهره برداری از 5 مجتمع مذکور( مجتمع های النجه گنجه، جنت آباد،چنارعلیا،تازه کند نینج،تخت،) تا پایان سال جاری در شهرستان‌های رزن و اسدآباد، عملیاتی خواهد شد افزود: با برنامه‌ریزی منجسمی که در سال‌های اخیر ضمن تامین اعتبار از سوی صندوق توسعه ملی  وتخصیص اعتبارات استانی در این حوزه صورت گرفته؛ جمعیت روستایی بهره‌مند از  …
تصاویر | کشف بیش از یک تن مواد مخدر که در یک تریلی جاساز شده بود
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / عکس
تصاویر | کشف بیش از یک تن مواد مخدر که در یک تریلی جاساز شده بود
ماموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی طی یک عملیات مقدار 1153 کیلوگرم موادمخدر را که داخل یک تانکر تریلر جاسازی شده بود کشف کردند که در این عملیات‌ها 5 نفر قاچاقچی دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شد. منبع: ایرنا
  مواد مخدر  استان خراسان جنوبی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / ...
مدیر عامل شرکت آبفار استان همدان خبر داد
شرکت آبفار همدان از مشترکان ۶.۹ میلیاردتومان مطالبه دارد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان مطالبات شرکت آبفار همدان از مشترکان ۶.۹ میلیارد تومان است.سید مصطفی هاشمی پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران از بهره مندی ۸۰ درصدی جمعیت روستایی استان از آب شرب سالم و بهداشتی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بر پایه برنامه‌ریزی های صورت گرفته و بر اساس سند توسعه استان؛ با بهره‌برداری از ۵ مجتمع آبرسانی در روستاهای تابعه؛ جمعیت روستایی برخوردار از آب آشامیدنی سالم به ۸۰ درصد خواهد رسید.هاشمی با یادآوری این نکته که بهره برداری از ۵ مجتمع مذکور شامل النجه گنجه، جنت آباد، چنارعلیا، تازه کند نینج، تخت تا پایان سال جاری در شهرستان‌های رزن و اسدآباد، عملیاتی خواهد شد، افزود: در حال حاضر استان همدان …
واژگونی تانکر حمل سوخت جان راننده جوان را گرفت
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / اجتماعی
واژگونی تانکر حمل سوخت جان راننده جوان را گرفت
یک دستگاه تانکر ویژه حمل سوخت بر اثر برخورد با نرده‌های حاشیه جاده در کمربندی جنوبی اراک، واژگون شده و راننده آن در دم جان باخت.
  استانی-اجتماعی  حوادث  واژگونی
مردی پسرش را در اتوبان آزادگان با چاقو کشت
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اجتماعی
مردی پسرش را در اتوبان آزادگان با چاقو کشت
پایان اختلافات خانوادگی با شلیک گلوله!/ تصادف پژو با کمپرسی ۳ مصدوم برجای گذاشت/ مردی پسرش را در اتوبان آزادگان با چاقو کشت/ دستگیری زندانی فراری در پایتخت/ دختر گمشده به آغوش خانواده اش بازگشت/ حمله به اسم حجازی با اسپری مشکی/ پدر، راز جنایت پسرش را فاش کرد/ دستگیری ۲ تروریست عامل انفجار تانکر حامل سوخت/ کشف دلار و تراول‌های تقلبی به ارزش ۲ میلیارد ریال
دستگیری ۲ تروریست عامل انفجار تانکر حامل سوخت در خرم‌آباد
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اجتماعی
دستگیری ۲ تروریست عامل انفجار تانکر حامل سوخت در خرم‌آباد
روریست عامل انفجار تانکر سوخت که بهمن‌ماه سال گذشته منجر به شهادت دو نیروی خدوم ناجا در مرکز استان شد، خبر داد.
۲تروریست حادثه ۱۷ بهمن خرم‌آباد دستگیر شدند/محاکمه در دادگاه علنی
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اجتماعی
۲تروریست حادثه ۱۷ بهمن خرم‌آباد دستگیر شدند/محاکمه در دادگاه علنی
خرم‌آباد- رئیس‌کل دادگستری لرستان از دستگیری ۲ تروریست حادثه انفجار تانکر بنزین در ۱۷ بهمن ماه سال گذشته که منجر به شهادت دو نیروی خدوم ناجا در مرکز لرستان شد، خبر داد.
  دادگستری لرستان  محمد رزم  عملیات تروریستی
روستایی‌ترین استان کشور درانتظار مجتمع‌های آبرسانی جدید
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / اجتماعی
روستایی‌ترین استان کشور درانتظار مجتمع‌های آبرسانی جدید
سیستان و بلوچستان کم‌بارش‌ترین و خشک‌ترین استان ایران است؛ به طوری که کم آبی به ویژه در روستاهای استان می‌تازد. طبق آمار مرکز تقسیمات کشوری وزارت کشور، سیستان و بلوچستان روستایی‌ترین استان ایران است و بیش‌از ۵۱ درصد جمعیت ۲ میلیون و ۷۷۵ هزارنفری آن در روستاها زندگی می‌کنند. با این وجود از ۵۵۹۴ روستای استان، ۱۲۶۹ روستا با تانکر آبرسانی می‌شود.
بنزین سوپر بی‌مشتری شد
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / ...
بنزین سوپر بی‌مشتری شد
میرزایی، مدیر یک جایگاه سوخت‌رسانی با تأیید کاهش مصرف بنزین سوپر به «شهروند» می‌گوید: «قبل از گران‌شدن بنزین به دلیل پایین‌بودن قیمت، افراد زیادی بنزین سوپر استفاده می‌کردند و ما مشتریان زیادی داشتیم، به‌طوری ‌که روزی یک تانکر بنزین سوپر عرضه می‌کردیم و گاهی با کمبود هم روبه‌رو می‌شدیم اما گران‌شدن بنزین سوپر باعث شده مشتریان کمتری برای خرید بنزین سوپر بیایند. با این شرایط هم عرضه بنزین سوپر برای جایگاه‌داران نه‌تنها سودی ندارد بلکه ضرر و زیان به دنبال خود دارد، چون الان فروش یک تانکر بنزین سوپر یک هفته طول می‌کشد و برای ما به‌صرفه نیست.»روی صادرات بنزین سوپر حساب نمی‌کنیم رضا پدیدار، عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی درباره کاهش مصرف بنزین سوپر به «شهروند» می‌گوید: «مصرف بنزین سوپر درحالی کاهش …
کشف ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ریگان
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / ...
کشف ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ریگان
فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف سه دستگاه تانکر حامل ۹۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد.
۳ کشته در تصادف پژو با تانکر حمل سوخت
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / اجتماعی
۳ کشته در تصادف پژو با تانکر حمل سوخت
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف پژو ۴۰۵ با تانکر حمل سوخت در محور ارومیه - مهاباد خبر داد.
  تانکر حمل سوخت  تصادفات جاده‌ای
خرابی تانکرهای سیار عشایر خراسان شمالی را با مشکل تامین آب مواجه کرد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / ...
خرابی تانکرهای سیار عشایر خراسان شمالی را با مشکل تامین آب مواجه کرد
مدیر کل امور عشایری خراسان شمالی گفت: خرابی تانکرهای سیار، عشایر خراسان شمالی مستقر در مناطق قشلاقی استان گلستان را با مشکل تامین آب مواجه کرد.
  استانی-اقتصادی  عشایر خراسان شمالی  تامین آب  تانکر
ارتش سوریه چندین تانکر نفت قاچاق به ترکیه را منهدم کرد
فارس / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / بین‌المللی
ارتش سوریه چندین تانکر نفت قاچاق به ترکیه را منهدم کرد
یک منبع میدانی سوری خبر داد که ارتش این کشور چندین تانکر و ایستگاه پالایش نفت قاچاق سوریه به ترکیه را که در اختیار نیروهای کُرد بود، منهدم کرد.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / ...
برخورد تانکر سوخت با گاردریل بزرگراه شهید فهمیده تهران
یک دستگاه تانکر ۳۲ هزار لیتری حمل سوخت در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید فهمیده به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شد و با نرده های بزرگراه برخورد کرد. مخزن این تانکر خالی بوده و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است.
جریان آتش‌سوزی تانکر حمل سوخت در بروجن چه بود؟ + عکس
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / اجتماعی
جریان آتش‌سوزی تانکر حمل سوخت در بروجن چه بود؟ + عکس
روز گذشته کلیپی در فضای مجازی مبنی بر آتش‌زدن یک دستگاه کامیون حمل سوخت در محور شهرکرد به بروجن منتشر شد.
ویدئو/ محمد درویش: محیط زیست عامل دشمنی گاندو‌ها با مردم است
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / ...
ویدئو/ محمد درویش: محیط زیست عامل دشمنی گاندو‌ها با مردم است
در حال حاضر مردم گاندوها را دشمن خود می‎دانند. ما به راحتی می‌توانستیم برای مردم منابع تأمین آب شرب فراهم کنیم تا آنها نیز به بچه‎های خود اجازه ندهند به سمت این برکه‎ها بروند تا امنیتشان به خطر افتد. ولی ما این کار را نکردیم. وقتی با سازمان محیط‌زیست سیستان‎وبلوچستان در این مورد صحبت می‌کنیم آنها بیان می‌کنند که بودجه‌ای به ما برای انتقال چهار تانکر آب دو هزار لیتری برای تأمین آب این روستاها ندادند.
۱۲۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در اهواز کشف شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / اقتصادی
۱۲۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در اهواز کشف شد
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۲۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی از چهار دستگاه تانکر نفتکش در اهواز کشف و ضبط شد.
  سرقت  نفت خام  خوزستان  اهواز
توقیف تانکر حامل قاچاق سوخت در شاهین‌شهر
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / ...
توقیف تانکر حامل قاچاق سوخت در شاهین‌شهر
کامیون تانکردار حامل ۳۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شاهین‌شهر توقیف شد.
  تانکر سوخت  قاچاق سوخت  استانی-شهرستانها
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / ...
خسارات ناشی از سقوط تانکر سوخت در جاده مریوان
سقوط یک دستگاه تانکر حامل سوخت در جاده سنندج - مریوان به دره و آتش گرفتن آن، موجب کشته شدن راننده، سوختگی ۱۰۰ درصد خودرو و بروز خسارات به درختان و آب رودخانه شده است.
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ / سیاسی
سقوط تانکر نفت‌کش عراقی به دره در کردستان
این تانکر حامل سوخت که از طرف مریوان به سمت سنندج در حال حرکت بود، نرسیده به روستای نگل واژگون شده بود.
  حوادث  سقوط تانکر  نفتکش  عراق
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / ...
شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به ماشین‌آلات و تجهیزات پدافند غیرعامل مجهز شد
استاندار بوشهر در بازدید از مجهز شدن شرکت آبفای استان به امکانات جدید پدافند غیرعامل با قدردانی از تلاش آبفای شهری اظهار داشت: تجهیز شدن این شرکت به ماشین‌آلات و تجهیزات پدافند غیرعامل سبب پایداری آبرسانی در زمان بحرانی شده است.عبدالکریم گراوند با بیان اینکه تلاش در حل مشکلات تامین آب استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار دارد افزود: اکنون این شرکت به ماشین‌الات مورد نیاز در تامین آب پایدار مجهز و این امکانات با اعتباری افزون بر ۲۱ میلیارد تومان خریداری شده است.وی خدمات شرکت آبفای شهری در تامین مطالبات مردم را ستودنی دانست و تصریح کرد: ۱۵ میلیارد تومان بودجه این تجهیزات از اعتبارات استانی پرداخت شده و مابقی از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تامین می‌شود.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با …
انفجار تانکر یک کشتی در روسیه سه کشته برجاگذاشت
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / ...
انفجار تانکر یک کشتی در روسیه سه کشته برجاگذاشت
شفقنا- در پی انفجار تانکر گاز در کشتی «زالیو آمریکا» در سواحل بندر ناخودکا در ساحل دریای ژاپن واقع در استان پریموریه روسیه، سه نفر کشته شدند. براساس گزارش رسانه‌ها، در هنگام وقوع حادثه نه نفر در تانکر بودند که سه...
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / سیاسی
تصادف مرگبار در جنوب سیستان و بلوچستان/ ۷ نفر کشته شدند
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان وبلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با یک دستگاه تانکر حامل سوخت در مسیر نیکشهر - ایرانشهر هفت کشته و سه مجروح برجا گذاشت.
  سیستان و بلوچستان  تصادف رانندگی  نیکشهر  ایرانشهر
فعالیت ایران در «منطقه خاکستری»
دیپلماسی ایرانی / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / سیاسی
فعالیت ایران در «منطقه خاکستری»
اگرچه توجه جامعه بین المللی در هفته گذشته به مرز سوریه-ترکیه جلب شده، اما حمله روز جمعه به یک تانکر نفتکش ایرانی در نزدیکی ساحل عربستان سعودی یادآور این مساله بود که تنش ها با ایران در منطقه هنوز بالاست...
  تنش ها در خلیج فارس  تغییر استراتژی ایران در برابر آمریکا  تنش ها بین واشنگتن و تهران
عکس | حمل تانکر آب با ام وی ام شاسی بلند!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / عکس
عکس | حمل تانکر آب با ام وی ام شاسی بلند!
در تصویر زیر حمل یک تانکر آب با یک دستگاه خودری ام وی ام X۳۳ را می‌بینید. عکس: مشرق‌نیوز
  حوادث و اتفاقات عجیب  خودرو
فیلم | سرقت خطرناک سوخت از تانکر واژگون شده در زاهدان
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / فیلم
فیلم | سرقت خطرناک سوخت از تانکر واژگون شده در زاهدان
شب گذشته جمعی از مردم زاهدان در حالی که تانکر حامل گازوئیل واژگون شده بود اقدام به جمع آوری سوخت آن کردند.
ظرفیت توزیع ۵۵ میلیون لیتر آب سالم در مرزهای پنج‌گانه کشور
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / اقتصادی
ظرفیت توزیع ۵۵ میلیون لیتر آب سالم در مرزهای پنج‌گانه کشور
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه ظرفیت ۵۵ میلیون لیتر آب سالم و بهداشتی در پنج مرز کشور فراهم شده است، گفت: علاوه بر این روزانه ۷۰۰ سرویس‌دهی توسط ۱۵۰ تانکر آب انجام می‌شود.
بلایی که از سر خرم‌دره گذشت
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / اجتماعی
بلایی که از سر خرم‌دره گذشت
رئیس هلال‌احمر خرم‌دره گفت: واژگونی تانکر سوخت در خرم‌دره به خیر گذشت.
استقرار تانکر آبرسان عشایر چهارمحال و بختیاری در کربلا
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / ...
استقرار تانکر آبرسان عشایر چهارمحال و بختیاری در کربلا
مدیرکل امور عشایر استان چهارمحال و بختیاری گفت: تانکر آبرسانی سیار اداره کل امور عشایر چهارمحال و بختیاری در شهر کربلا مستقر شد.
  استانی-اجتماعی  منطقه چهارمحال و بختیاری  موکب  کربلا
محکومیت یک راننده به دلیل تخلیه‌ فاضلاب در محیط زیست شهری
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اجتماعی
محکومیت یک راننده به دلیل تخلیه‌ فاضلاب در محیط زیست شهری
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند، از برخورد قاطع با تخلیه غیر مجاز فاضلاب انسانی از سوی راننده یک دستگاه تانکر در محیط زیست شهری این شهرستان خبر داد.
بازنده پنهان بحران نفتکش‌ها
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اقتصادی
بازنده پنهان بحران نفتکش‌ها
هزینه حمل نفت با نفتکش‌ها به بیشترین سطح طی 11 سال اخیر رسیده؛ این خبری است که در روزهای اخیر توسط تعداد زیادی از نشریات بین‌المللی منتشر شده است. آن‌طور که این نشریات اعلام می‌کنند، مهم‌ترین مقصر آشفتگی در بازار اجاره تانکر ترامپ است، زیرا او اخیرا به بهانه افزایش فشارها بر ایران یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های کشتیرانی جهان را تحریم و تعداد زیادی نفتکش‌ را از بازار خارج کرده است. در این میان به نظر می‌رسد افزایش تنش‌های منطقه‌ای و رخ دادن اتفاقاتی چون انفجار در نفتکش ایرانی می‌تواند به این آشفتگی‌ها دامن بزند و کار را برای خریداران نفت به خصوص در آسیا که از همه مبادی عرضه نفت فاصله زیادی دارند، دشوارتر کند. اما خریداران نفت تنها قربانیان آشکار تصمیم ترامپ هستند و برخی کارشناسان بر این باورند که این …
تانکر ترکرز از ادامه حرکت نفتکش ایرانی در دریای سرخ خبر داد
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / بین‌المللی
تانکر ترکرز از ادامه حرکت نفتکش ایرانی در دریای سرخ خبر داد
شرکت تانکر ترکرز که کار ردیابی نفتکش‌ها را انجام می‌دهد، اعلام کرده که نفتکش ایرانی با سرعت مناسب در حال ادامه مسیر خود است.
  نفتکش  ایران  عربستان سعودی
ادعای تانکر ترکر: نفتکش ایرانی با سرعت مناسب به مسیر خود ادامه می‌دهد / هیچ دود، آتش، نشت یا یدک‌کشی مشاهده نکردیم
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / بین‌المللی
ادعای تانکر ترکر: نفتکش ایرانی با سرعت مناسب به مسیر خود ادامه می‌دهد / هیچ دود، آتش، نشت یا یدک‌کشی مشاهده نکردیم
یک موسسه بین‌المللی مکان‌یابی نفتکش‌ها مدعی شد کشتی ایرانی سابیتی دچار آتش‌سوزی نشده و با سرعت عادی در حال حرکت است.
۱۳۵ تانکر آبرسان در مرزهای کشور مستقر هستند 
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / سیاسی
۱۳۵ تانکر آبرسان در مرزهای کشور مستقر هستند 
اهواز –ایرنا- جانشین قرارگاه اربعین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: ۱۳۵ دستگاه تانکر آبرسان، چهار دستگاه آزمایشگاه سیار و پنج دستگاه بسته‌بندی آب شرب در مرزهای کشور مستقر شده‌ اند.
  اربعین حسینی  اربعین ۹۸  مرز شلمچه  مرز چذابه  پیاده‌روی اربعین ۹۸
۱۵ تانکر برای رفع بخشی از کمبود آب مرزهای خوزستان اختصاص یافت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / اقتصادی
۱۵ تانکر برای رفع بخشی از کمبود آب مرزهای خوزستان اختصاص یافت
اهواز- ایرنا- جانشین ستاد اربعین صنعت نفت جنوب گفت: به منظور تامین بخشی از نیاز آب موکب های اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه ۱۵ دستگاه تانکر آبرسان اختصاص داده شد.
  وزارت نفت  ایرنا  اربعین ۹۸  پیاده‌روی اربعین ۹۸
آبرسانی به 20روستا قم توسط تانکر
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / عکس
آبرسانی به 20روستا قم توسط تانکر
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی قم گفت: همچنان حدود 20روستای استان قم به وسیله تانکر آبرسانی می‌شود که با تامین حدود 42میلیارد تومان، بسیاری از مشکلات آبرسانی به روستاهای استان قم برطرف می‌شود.
  استانی-اجتماعی  آزادراه قم - تهران  صندوق توسعه ملی  مجتمع آبرسانی شهر
محور کنجانچم  -مهران بازگشایی شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / ...
محور کنجانچم -مهران بازگشایی شد
رئیس پلیس راه استان ایلام از بازگشایی محور کنجانچم به مهران که به علت تصادف یک دستگاه تانکر کشنده سوخت رسان بسته شده بود خبر داد.
  استانی-اجتماعی  رضا همتی‎‌زاده
چند نفر در دایره آبی هستند!؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اقتصادی
چند نفر در دایره آبی هستند!؟
طبق آخرین آمارها، جمعیت تحت پوششی آب شهری ۹۹.۶ و شاخص بهره‌مندی آب روستایی ۸۲ درصد است. همچنین در حال حاضر ۶۰۰۰ روستا در کشور با تانکر آبرسانی می‌شوند که به گفته مسوولان با توجه به پروژه‌هایی که در دست اجرا است، این آمار سال به سال در حال کاهش است.
  آب  آبرسانی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ / ...
مرکز ردیابی نفتکش‌ها ادعای پمپئو در مورد آدریان دریا را رد کرد
مرکز تانکر ترکرز (TankerTrackers‌) که وظیفه رصد جابه جایی های نفت کش ها در آب های بین الملل را بر عهده دارد، روز چهارشنبه ادعای وزیر خارجه آمریکا در مورد تخلیه نفت آدریان دریا در سوریه را تکذیب کرده است.
آبرسانی به ۶ هزار روستا با تانکر/ تعداد شهرهای درگیر با تنش آبی تا سال ۱۴۰۰ به صفر می‌رسد
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / اقتصادی
آبرسانی به ۶ هزار روستا با تانکر/ تعداد شهرهای درگیر با تنش آبی تا سال ۱۴۰۰ به صفر می‌رسد
معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر به 6 هزار روستا در کشور با تانکر آبرسانی می‌شود، گفت: تعداد شهرهای دارای تنش آبی از 330 شهر به 220 شهر کاهش یافته است.
۳۰ روستا در هر هفت به شبکه  آب سالم متصل می شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / اقتصادی
۳۰ روستا در هر هفت به شبکه آب سالم متصل می شود
تهران - ایرنا - معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه در پیک گرما به ۶ هزار روستا با تانکر آب رسانی شده، گفت: تلاش می‌شود تاپایان دولت دوازدهم هرهفته ۳۰ روستا از آب سالم و بهداشتی برخوردار شود.
  آبرسانی
بهره مندی 3300 نفر از آب شرم سالم در خراسان جنوبی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ...
بهره مندی 3300 نفر از آب شرم سالم در خراسان جنوبی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در قالب کاروان نذر آب دو، 3300 نفر به واسطه نصب ۳۱ تانکر ذخیره آب به حجم ۷۳ هزار لیتر از آب شرب سالم بهره مند شدند.
آتش گرفتن دو تانکر نفتی تعدادی را زخمی کرد/ حال یک ملوان وخیم است
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / اجتماعی
آتش گرفتن دو تانکر نفتی تعدادی را زخمی کرد/ حال یک ملوان وخیم است
آتش گرفتن دو تانکر نفتی در نزدیکی بندر اولسان کرۀ جنوبی دست‌کم ۹ زخمی برجای گذاشت. حال یک نفر وخیم گزارش شده است.
کره جنوبی؛ ۹ زخمی در پی آتش‌ گرفتن دو تانکر نفتی در بندر اولسان
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / بین‌المللی
کره جنوبی؛ ۹ زخمی در پی آتش‌ گرفتن دو تانکر نفتی در بندر اولسان
همشهری آنلاین: آتش گرفتن دو تانکر نفتی در نزدیکی بندر اولسان کرۀ جنوبی دست‌کم ۹ زخمی برجای گذاشت که حال یکی از ملوانانِ زخمی، بحرانی گزارش شده است.
جاسازی ۸۶۰۰ کیلو موادمخدر در تانکر گاز
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / اجتماعی
جاسازی ۸۶۰۰ کیلو موادمخدر در تانکر گاز
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از کشف ۸ هزار و ۶۰۰ کیلوگرم موادمخدر جاساز شده در تانکر گاز خبر داد.
آب شرب این روستاها با تانکر تامین می‌شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ / اجتماعی
آب شرب این روستاها با تانکر تامین می‌شود
مراغه - ایرنا - هشترود یکی از شهرستان‌های کم‌برخوردار در جنوب آذربایجان‌شرقی است که به دلیل کوهستانی بودن منطقه و پراکندگی روستاها، بیشتر روستاهای این شهرستان فاقد امکانات زیرساختی از جمله آب شرب بهداشتی و لوله کشی شده هستند.
  هشترود  آذربایجان شرقی  توسعه روستایی  آبرسانی  جامعه
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / ...
رویترز: تانکر انگلیسی در حال ترک بندرعباس است
شفقنا- خبرگزاری رویترز اعلام کرد کشتی تانکر انگلیسی درحال ترک بندرعباس است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، براساس آمار و اطلاعات موسسه ردیابی دریایی Refinitiv کشتی انگلیسی استنا امپرو درحال ترک بندرعباس در جنوب ایران است. این کشتی به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی از سوی نیروهای سپاه ایران توقیف شده بود. گفته شده کشتی استنا امپرو به سوی بندر […]
دانش‌آموزان ۹۵ مدرسه در کانکس درس می‌خوانند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ / ...
دانش‌آموزان ۹۵ مدرسه در کانکس درس می‌خوانند
فرماندار چاراویماق با بیان اینکه این شهرستان از نظر برخورداری از امکانات در سطح پایینی قرار دارد، افزود: هنوز هم آبرسانی به ۴۰ روستای شهرستان با تانکر انجام می‌شود و از ١٨٩مدرسه، دانش‌آموزان ۹۵ مدرسه در کانکس درس می‌خوانند.
  استانی-شهرستانها
کشف بزرگترین محموله موادمخدر در استان آذربایجان غربی/ استقرار پلیس در ۱۳ گمرک کشور
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ / اجتماعی
کشف بزرگترین محموله موادمخدر در استان آذربایجان غربی/ استقرار پلیس در ۱۳ گمرک کشور
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از کشف بزرگترین محموله موادمخدر در استان خبرداد و گفت: درعملیات ضربتی پلیس، محموله ۸ تن و ۶۰۰ کیلوگرمی مواد افیونی که در یک تانکر گاز جاسازی شده بود، کشف شد.
۵۲ کشته و زخمی در حادثه انفجار تانکر سوخت در پایتخت مالی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / اجتماعی
۵۲ کشته و زخمی در حادثه انفجار تانکر سوخت در پایتخت مالی
مقامات "مالی" از کشته شدن شش نفر و زخمی شدن ۴۶ نفر دیگر بر اثر انفجار یک تانکر سوخت در جریان یک حادثه رانندگی در "باماکو"، پایتخت این کشور خبر دادند.
استقرار ۱۷ جایگاه سیار سوخت‌رسانی در خروجی مرزهای مهم
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / اقتصادی
استقرار ۱۷ جایگاه سیار سوخت‌رسانی در خروجی مرزهای مهم
سرپرست مدیریت عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از استقرار ۱۷ جایگاه سیار عرضه سوخت در خروجی‌های مهم استان‌های مرزی غرب کشور به‌منظور سوخت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
  جایگاه سوخت  بنزین  قیمت بنزین  تانکر سوخت  اربعین 98
فیلم | پرواز تانکر فلزی در هوا در استانبول
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ / فیلم
فیلم | پرواز تانکر فلزی در هوا در استانبول
انفجار در یک کارخانه شیمیایی در استانبول باعث پرواز یک بشکه فلزی در هوا و آسیب دو آتش‌نشان شد. چندین نفر به دلیل دود ناشی از حادثه مسموم شده‌اند. تا این لحظه گزارشی از تلفات در این انفجار در دست نیست.
  استانبول  انفجار
پایان موفقیت آمیز تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در ایزوایکو
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / ...
پایان موفقیت آمیز تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در ایزوایکو
‌تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس با موفقیت به پایان رسید.
  تانکر
زندگی شکننده خلیج‌فارس
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ / ...
زندگی شکننده خلیج‌فارس
پهنه آبی بزرگ، اتوبان کشتی‌های بزرگ و کوچک است؛ سالانه ۴۰‌هزار تانکر نفتی از آن می‌گذرد. ۸۰۰ سکوی نفت و گاز و بیشتر از ۲۵ ترمینال حمل فرآورده‌های نفتی در خود دارد و علاوه بر این خاطره جنگ را. این یکی از خاطره‌هاست: ۳۷‌سال پیش، در حمله به چاه‌های نوروز، ۱۴ چاه و ۸ سکوی اکتشافی و تولیدی آسیب دیدند و حدود۱۰۰۰میلیون بشکه نفت به دریا ریخت، جانوران کمیاب وآسیب‌پذیری مثل گاو و لاک‌پشت دریایی به تعداد زیاد از بین رفتند و در کنارش گیاهان و جزایر مرجانی بسیار.
  محیط زیست  وضعیت زیست محیطی خلیج‌فارس
یک مصدوم بر اثر واژگونی تانکر حامل مواد شیمیایی
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ / اجتماعی
یک مصدوم بر اثر واژگونی تانکر حامل مواد شیمیایی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مصدومیت یک نفر به دلیل واژگونی تانکر حمل مواد شیمیایی خبر داد.
واژگونی تانکر حامل ماده شیمیایی قابل اشتعال در جاده جاجرود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ / اجتماعی
واژگونی تانکر حامل ماده شیمیایی قابل اشتعال در جاده جاجرود
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر ماده شیمیایی قابل اشتعال در جاده قدیم جاجرود خبر داد.
  آتش‌نشانی  واژگونی
تانکر ۳۰ هزار لیتری مواد شیمیایی در جاده جاجرود واژگون شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ / اجتماعی
تانکر ۳۰ هزار لیتری مواد شیمیایی در جاده جاجرود واژگون شد
تهران- ایرنا- یک دستگاه تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر ماده شیمیایی «سارین» بامداد روز یکشنبه در جاده قدیم جاجرود واژگون شد که برابر گزارش‌ها محل حادثه ایمن‌سازی شده است.
  استان تهران  سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهر تهران  تصادفات جاده ای