جمعه, ۱۷ مرداد, ۱۳۹۹ / 7 August, 2020
تحریم قیصر
لزوم بازخواست آمریکا درباره جنایات جنگی آن در سوریه
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / اخبار "آمریکا" / سوریه
لزوم بازخواست آمریکا درباره جنایات جنگی آن در سوریه
قانون تحریم موسوم به قیصر در واقع یک جنایت جنگی تدریجی علیه ملتی است که در ۹ سال اخیر انواع ناملایمات را چشیده‌اند اما جنایت جنگی آمریکا منحصر به این قانون نیست.
ولید المعلم: قانون قیصر را به فرصتی برای سوریه تبدیل می‌کنیم/ هدف تاثیرگذاری بر انتخابات آتی سوریه است
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
ولید المعلم: قانون قیصر را به فرصتی برای سوریه تبدیل می‌کنیم/ هدف تاثیرگذاری بر انتخابات آتی سوریه است
وزیر خارجه سوریه در واکنش به قانون تحریم «قیصر» آمریکا تاکید کرد که عبور از این بحران ساده نیست، اما سوریه این قانون را از یک تهدید به فرصتی برای خود تبدیل خواهد کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱ / تحریم آمریکا علیه سوریه / تحریم قیصر / عراق و سوریه / قانون قیصر
نماینده پارلمان عراق: بخشی از قانون قیصر آمریکا نخواهیم بود
به گزارش تسنیم، کاطع الرکابی نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق امروز شنبه در گفت وگو با سایت المعلومه تصریح کرد: عراق بخشی از قانون قصیر که آمریکا علیه سوریه اعمال کرده است، نخواهد بود و عراق مخالف سیاست اعمال محاصره علیه ملت های جهان خواه سوریه یا هر کشور دیگری است زیرا این ملتها هستند که بیشترین زیان را می بینند.
ادامه اعتراض سوری ها به تحریم های جدید امریکا
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / واشنگتن / دمشق
ادامه اعتراض سوری ها به تحریم های جدید امریکا
تهران- ایرنا- صدها هزار نفر از مردم سوریه روز سه شنبه در شهر بندری طرطوس در غرب و شهر درعا مرکز استان درعا در جنوب این کشور علیه تحریم های جدید امریکا با عنوان قانون قیصر (سزار) تظاهرات کرده و شعارهایی در محکومیت اقدام اخیر امریکا سر دادند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امیر حسین ذاکری
از خانه پدری دل خوشی ندارم منظورم فیلم "خانه پدری" نیست چون اصلا آن را ندیدم فقط نقد‌هایی ازآن را خواندم. اما خانه پدری خودمان برایم خانه خاطرات است هرچند آخر داستان خانه پدری ما خوش نبود. بحث بین وارث و پای پول و سهم الارث وسط آید خواهر برادری به چه کارآید؟ چون در خانه پدری نشسته بودم آنقدر گفتند فلانی در خانه مفت نشسته که خانه پدری مفت فروخته شد! پس از آن تحریم ها خانه چند برابرشد. پس ما مفت فروختیم و قرارداد فروش خانه پدری یک نوع ترکمنچای بود. برای همین از سکانس آخر این فیلم خانه پدری دل خوشی ندارم. آخرهم مفت از چنگمان پرید حالا مفت چنگ صاحبش، همان پیرمردی که به من گفت: ارث پدری‌تان را خریدم اما من هم آن را برای بچه‌ها به ارث می‌گذارم. اما دلخوری دیگر این بود ساز برخی از اعضا و عناصر رادیکال …
 •  •  •  •  •  •  •  •