سه شنبه, ۶ اسفند, ۱۳۹۸ / 25 February, 2020
کامیار چهری
دستگیری باند ۴ نفره سارقان داخل خودرو
مهر / ۵ روز قبل / اجتماعی
دستگیری باند ۴ نفره سارقان داخل خودرو
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از انهدام و دستگیری باند ۴ نفره سرقت داخل خودرو با بیش از ۲۵۰ فقره سرقت خبر داد.
  کامیار چهری  دستگیری سارق  کشف سرقت
سفر ۱۸ هزار کیلومتری سارقان خودرو
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ / اجتماعی
سفر ۱۸ هزار کیلومتری سارقان خودرو
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند ۴ نفره سرقت خودرو و لوازم داخل آن خبر داد و گفت: متهمان با طی مسافت ۱۸ هزارکیلومتری با خودروی مالباخته قاچاق مواد مخدر هم داشته اند.
  کامیار چهری  پلیس آگاهی  دستگیری سارق
سفر موتورهای سرقتی از تهران تا فریدون‌کنار
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اجتماعی
سفر موتورهای سرقتی از تهران تا فریدون‌کنار
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقین موتورسیکلت خبر داد که موتورهای سرقتی در شمال کشور به فروش می‌رساندند.
  کامیار چهری  موتور سیکلت  سرقت
دستگیری ۲ مرد و یک زن سارق منزل در پایتخت
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اجتماعی
دستگیری ۲ مرد و یک زن سارق منزل در پایتخت
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری ۲ مرد و یک زن سارق که با همکاری یکدیگر یک میلیارد ریال از اموال مال باخته را در شمال پایتخت سرقت کرده بودند، خبر داد.
  پلیس آگاهی  عباس آباد  دستگیری سارق  کامیار چهری
دستگیری متهم سابقه دار/ سرقت با شمش طلا
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
دستگیری متهم سابقه دار/ سرقت با شمش طلا
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک راننده مسافرکش که طلاهای زنان مسافر را به بهانه معاوضه با شمس طلا سرقت می‌کرد، خبر داد.
  کامیار چهری  دستگیری سارق  شمش طلا
دستگیری ۲ سارق مسافرنما/۶ مالخر اموال سرقتی دستگیر شدند
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
دستگیری ۲ سارق مسافرنما/۶ مالخر اموال سرقتی دستگیر شدند
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ سارق مسافر نما که از رانندگان مسافرکش سرقت می‌کردند، خبر داد و گفت: در این رابطه ۶ مالخر اموال سرقتی نیز شناسایی و دستگیر شدند.
  بهارستان  کامیار چهری  دستگیری اراذل و اوباش
همکاری خانوادگی در سرقت و فروش اموال مال باختگان
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / اجتماعی
همکاری خانوادگی در سرقت و فروش اموال مال باختگان
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری ۲ کیف قاپ و ۲ مالخر اموال سرقتی با یکصد فقره سرقت خبر داد و گفت: یکی از سارقان اموال سرقتی را به پسر عمویش می‌فروخت.
  دستگیری سارق  مالخر  کامیار چهری  پلیس آگاهی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / ...
بازداشت سارقان ۳۴۰ میلیاردی در پایتخت
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقان منازل شمال پایتخت خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را ۳۴۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.سرهنگ کارآگاه کامیار چهری گفت: بیست و هفتم خردادماه سال جاری یکی از شهروندان به کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد مراجعه و ماموران کلانتری را در جریان وقوع سرقت از منزلش قرار داد و پرونده تشکیل شده برای بررسی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم قرار گرفت. وی عنوان کرد: کارآگاهان در گام نخست تحقیقات به بررسی جغرافیای محل جرم پرداختند و در تحقیقات میدانی به دست آوردند که سرقت توسط ۲ سرنشین و راننده یک خودرو سواری پژو پرشیا انجام شده است و سارقان پس از سرقت چند تخته فرش و گاو صندوق مال‌باخته، سوار بر خودرو شده و از محل گریخته‌اند.این مقام …
شک به مظنون، سارق سابقه دار لوازم خودرو را لو داد
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / اجتماعی
شک به مظنون، سارق سابقه دار لوازم خودرو را لو داد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر سارق حرفه ای خودرو و لوازم خودرو در محدوده شرق تهران خبر داد که پس از سرقت خودرو اقدام به سرقت قطعات و محتویات خودرو می کردند.
  کامیار چهری  پلیس آگاهی  دستگیری سارق
دستگیری بدل انداز شمش طلا/کلاهبرداری متهم از دلارفروشان
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / اجتماعی
دستگیری بدل انداز شمش طلا/کلاهبرداری متهم از دلارفروشان
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک بدل انداز شمش طلای قلابی خبرداد و گفت: متهم از دلارفروشان کلاهبرداری می کرد. 
  کامیار چهری  شمش طلا  کلاهبرداری
دستگیری کلاهبرداری که ازفروشندگان سایت‌های مجازی کلاهبراری می‌کرد
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / اجتماعی
دستگیری کلاهبرداری که ازفروشندگان سایت‌های مجازی کلاهبراری می‌کرد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کلاهبرداری حرفه ای که از فروشندگان کالادر سایت های مجازی کلاهبرداری می کرد، خبر داد و گفت: متهم پرینت جعلی واریزی وجه،به مال باختگان نشان می داد.
  کامیار چهری  کلاهبرداری  دستگیری سارق
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / ...
موبایل‌قاپ‌های پایتخت گرفتار شدند
رئیس پایگاه سوم آگاهی از انهدام باند ۴ نفره سارقان و مالخران گوشی‌های سرقتی، خبر داد و گفت: متهمان به ۸۰ فقره سرقت و مالخری اعتراف کردند. سرهنگ‏ کامیار چهری گفت: پرونده‌ای از کلانتر‌ی ۱۰۴ عباس‌آباد برای کشف سایر جرایم متهمان پرونده به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد. وی افزود: چکیده پرونده حکایت از این داشت که ساعت ۲۳ بیست و ششم شهریور‏ماه امسال ماموران هنگام گشت‌زنی در محدوده خیابان شریعتی به ۲ موتورسوار که با یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی پلاک مخدوش در حال پرسه‌زنی بودند ظنین شده و دستور ایست صادر کردند. سرهنگ چهری با بیان اینکه متهمان بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریختند، ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و گریز، موفق به دستگیری متهمان شدند. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان خود …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / ...
گمشده را شناسایی کنید
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستور انتشار تصویر فقدانی جوان ۲۶ ساله خبر داد که مدت ۱۳ روز از منزل خارج و تاکنون مراجعتی نداشته است. سرهنگ چهری، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح خبر گفت: در تاریخ ۲۷ مردادماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام می‌کند پسرم به نام ایمان صفری ۲۶ ساله به علت بیماری روحی روانی جهت مداوا از منزل واقع در شهرستان گنبد کاووس به مقصد تهران بیمارستان شهید رجایی خارج و تا کنون مراجعتی نداشته و پسرم ناشنوا است. وی افزود: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی راهی بیمارستان شهید رجایی شده و در تحقیقات صورت گرفته و در بازبینی دوربین‌های مداربسته بیمارستان مشخص شد فقدانی جهت ویزیت و مداوا وارد بیمارستان شده  و پس از انجام اقدامات پزشکی، بیمارستان …
دعوت پلیس از مردم برای پیدا کردن جوان ۲۶ ساله
مهر / ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ / اجتماعی
دعوت پلیس از مردم برای پیدا کردن جوان ۲۶ ساله
 رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار عکس پسر ۲۶ ساله هم بیماری روحی و روانی دارد و هم ناشنوا است از مردم تقاضا کرد در صورت روئیت وی به پلیس اطلاع دهند.
  کامیار چهری  پلیس آگاهی  گمشده
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ / ...
آبمیوه مسموم تعارفی و سرقت وسایل خانه
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند سه نفره سرقت منزل که طعمه‌های خود را از طریق آگهی درخواست همخانه یک سایت اینترنتی انتخاب می‌کردند، خبر داد.سرهنگ کارآگاه کامیار چهری درباره دستگیری این افراد اظهار کرد: ساعت چهار صبح چهارم تیرماه سال جاری مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد که زن جوانی پس از بیهوش کردن او، منزلش در محدوده خیابان قائم‏مقام فراهانی را مورد سرقت قرار داده است، بنابراین پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران منتقل شد. وی با اشاره به حضور شاکی در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران اظهار کرد: شاکی در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران حاضر شد و درباره نحوه وقوع سرقت به کارآگاهان گفت که طی روزهای گذشته آگهی‌ای را درباره اینکه …
دزد «پاترول»ها گرفتار شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ / اجتماعی
دزد «پاترول»ها گرفتار شد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارق حرفه ای خودروهای «پاترول» خبر داد.
  دستگیری سارق  کامیار چهری  سرقت خودرو
فروشنده هوشیار سارق سابقه دار با ۲۰ فقره سرقت را شناسایی کرد
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ / اجتماعی
فروشنده هوشیار سارق سابقه دار با ۲۰ فقره سرقت را شناسایی کرد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق منزل با ۲۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: هوشیاری یکی از مالکان مغازه سارقان را لو داد. 
  کامیار چهری  سرقت از منزل  لپ تاپ
گردنبند دزدها دستگیر شدند/ اعتراف به ۳۰ فقره سرقت
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ / اجتماعی
گردنبند دزدها دستگیر شدند/ اعتراف به ۳۰ فقره سرقت
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از دستگیری ۲ قاپ زن گردنبند با ۳۰ فقره اعتراف خبر داد.
  کامیار چهری  سرقت  دستگیری سارق
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / ...
فروش خودروی سرقتی در غرب ایران با سند جعلی
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری دو سارق خودرو در محدوده میرداماد که خودروهای سرقتی را با سند جعلی در شهرستان به فروش می‌رساندند، خبر داد.سرهنگ کارآگاه کامیار چهری در این باره اظهار کرد: چندی پیش یکی از شهروندان ساکن محدوده گاندی به کلانتری ۱۰۳ مراجعه و اظهار کرد که خودروی شخصی‌اش را به سرقت برده‌اند که در همین راستا، تیمی از ماموران کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و تحقیقات برای دستگیری سارق این خودرو را آغاز کردند. وی با بیان اینکه پس از انجام بررسی مستندات پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد گفت: اقدامات لازم از سوی کارآگاهان انجام شد تا اینکه ماموران با مراجعه به محل سرقت ضمن انجام بررسی‌های میدانی فیلم دوربین‌های مداربسته …
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / اجتماعی
غذای ۸۰ میلیون تومانی برای مرد تهرانی !
سرهنگ کارآگاه کامیار چهری ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ؛ از دستگیری کلاهبرداری حرفه ای که به طرز ماهرانه ای تحت عنوان پیک موتوری رستوران از شهروندان کلاهبرداری می کرد خبر داد.