شنبه, ۴ بهمن, ۱۳۹۹ / 23 January, 2021
امنیت مرزهای کشور
دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش با استاندار خراسان رضوی
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / استانی-سیاسی / استانداری خراسان رضوی / ارتش جمهوری اسلامی ایران / امنیت مرزهای کشور / نیروهای نظامی
دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش با استاندار خراسان رضوی
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۹/۰۸/۱۶ / امنیت مرزهای کشور / امیر حیدری
امیر حیدری: هیچ خطری مرزهای کشور را تهدید نمی‌کند
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، در خصوص نگرانی‌های به وجود آمده به علت درگیری‌ها در منطقه قره باغ میان دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: تاکید ما بر آرامش و پیگیری موضوع و اختلافات از طریق گفتگو و مذاکره میان دو کشور است.
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / ارتش جمهوری اسلامی ایران / امنیت مرزهای کشور / جنگ قره باغ
اعزام تجهیزات زرهی ارتش به مرزهای شمال غرب کشور
به گزارش مهر، بخشی از تجهیزات زرهی قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین با استفاده از تعدادی از خودروهای ترابری و تانک‌بر تولید و بهینه شده توسط نیروی زمینی ارتش با حضور  معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و مسئولان استانی به مناطق مرزی شمالغرب اعزام شدند.
سرلشکر سلامی: با هر گونه تهدید مرزی برخورد قاطع خواهیم داشت
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / امنیت مرزهای کشور / جنگ قره باغ / سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه
سرلشکر سلامی: با هر گونه تهدید مرزی برخورد قاطع خواهیم داشت
به گزارش مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه عصر امروز در جریان بازدید از نوار مرزی شهرستان اصلاندوز و سدمیل مغان در استان اردبیل اظهار داشت: امنیت پایدار خط قرمز ماست و هرگونه ناامنی و تهدید در مرزها که موجب آسیب به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد پذیرفته شدنی نیست.
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / امنیت مرزهای کشور / تنش آذربایجان و ارمنستان / جنگ قره باغ
تحرکات تروریستی در منطقه مرزی ایران با قره باغ زیر ذره بین سپاه و ارتش /شائبه‌ها درباره منشا دخالت تروریست‌ها در قره باغ
همزمان با بالا گرفتن درگیری‌ها میان دو کشور آذربایجان و ارمنستان بحث‌هایی درخصوص احتمال حضور تروریست‌ها در مناطق درگیر و نزدیک به مرزهای شمالی ایران از سوی مقام‌های سیاسی کشورمان مطرح شده است. در همین پیوند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در بیانات روز سیزدهم آبان‌ماه خود که به مناسبت میلاد حضرت رسول (ص) و سالگرد تسخیر لانه جاسوسی ایراد فرمودند، هشدارهایی را در خصوص پیامدهای مناقشه آذربایجان و ارمنستان مطرح کردند.
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / امنیت مرزهای کشور / جنگ قره باغ
تحمل نمی‌کنیم امنیت مرزنشینان به مخاطره بیافتد/ آذربایجان و ارمنستان مشکلات را پشت میز‌ مذاکره حل کنند
‌به گزارش تسنیم،  امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مناطق مرزی جلفا و خداآفرین آذربایجان شرقی، دفاع از حدود و ثغور میهن اسلامی را از مهمترین وظایف ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: نیرو‌های جان برکف ارتش در راستای عمل به وظایف ذاتی خود در نقاطی از مرز‌های شمالغرب کشور استقرار پیدا کرده‌اند و هدف اصلی از استقرار یگان‌های ارتش در مناطق مرزی، حفاظت از حریم‌هایی است که خطوط قرمز ما تعریف شده است.
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / امنیت مرزهای کشور / نیروی هوایی ارتش
امیر نصیرزاده: نیروهای مسلح آماده پاسخ به هرگونه ماجراجویی در مرزهای کشور هستند
به گزارش مهر، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان افسری ورودی سال ۹۵ دانشگاه هوایی شهید ستاری با بیان تبریک آغاز هفته وحدت گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در سایه رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز نیروهای مسلح در کشور با وحدت و انسجام آماده حراست از تمامیت ارضی ایران عزیز هستند و خواب راحت را از چشم بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران ربوده اند.
هشدار شدید فرمانده نیروی زمینی ارتش به دشمنان/ آمادگی کامل برای دفاع از مرزها
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / امنیت مرزهای کشور / فرمانده نیروی زمینی ارتش
هشدار شدید فرمانده نیروی زمینی ارتش به دشمنان/ آمادگی کامل برای دفاع از مرزها
به گزارش تسنیم، امیر سرتیپ کیومرث حیدری پس از بازدید از مرزهای جلفا و خداآفرین و بازدید از توانمندی‌های هوانیروز و تیپ 25 تکاوران ارتش در تبریز با اشاره به اینکه ارتش همواره آمادگی کامل برای دفاع از مرزها دارد، اظهار داشت: در این بازدید آمادگی بالگردها و سیستم پروازی و سامانه‌های زمینی ارتش ارزیابی شد.
آمادگی کامل سربازان نزاجا برای حفظ امنیت مرزهای کشور
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / نیروی زمینی ارتش / امیر سرتیپ امیر حاتمی / فرماندهی نیروی زمینی ارتش
آمادگی کامل سربازان نزاجا برای حفظ امنیت مرزهای کشور
تبریز- فرمانده نیروی زمینی ارتش از آمادگی کامل سربازان نزاجا برای حفظ امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
فرمانده مرزبانی ناجا: مرزبانی، مسوول تامین امنیت مرز و حقوق مرزنشینان است
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / سیستان و بلوچستان / جنگ تحمیلی / مرزنشینان / سردار احمد علی گودرزی / آذربایجان / مرزبانی ناجا / امنیت / عراق / نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / ایران
فرمانده مرزبانی ناجا: مرزبانی، مسوول تامین امنیت مرز و حقوق مرزنشینان است
مشهد-ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حاکمیت و مجموعه مرزبانی تامین امنیت مرزهای کشور و استیفای حقوق مرزنشینان را در کنار یکدیگر بر عهده دارند.
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
مراقبت از مرزها با آمادگی حداکثری
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی به بلوغ نسبی دست یافته و مرزبانان با آمادگی حداکثری، توان رزمی و عملیاتی و روحیه رزمندگان دفاع مقدس، از مرزهای ایران اسلامی مراقبت و دفاع می‌کنند.به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی در نشست هم اندیشی با قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) با تاکید بر اینکه مرزبانی یکی از ایستگاه‌های و سنگرهای تاثیرگذار در تامین امنیت کشور است، افزود: امروز امنیت پایدار در کشور بسط و گسترش داشته و تاثیرگذاری آن منوط به راهنمایی‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده است.فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با بیان اینکه تهدیدات پیرامونی فراوانی در آن سوی مرزهای کشور وجود دارد، افزود: مرزبانی در کشور به بلوغ نسبی دست یافته و مرزبانان با آمادگی حداکثری توان …
حفظ امنیت مرزهای کشور جزو خطوط قرمز وزارت امور خارجه است
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / وزارت امور خارجه ایران / سید عباس عراقچی / مناقشه قره باغ
حفظ امنیت مرزهای کشور جزو خطوط قرمز وزارت امور خارجه است
تبریز- معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به پیگیری موضوع امنیت مرزنشینان شهرستان خداآفرین گفت: حفظ امنیت مرزهای کشور جزو خطوط قرمز وزارت امور خارجه است.
سردار پاکپور: نسبت به امنیت و آرامش مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم
۱۳۹۹/۰۸/۰۴ / امنیت مرزهای کشور / سردار پاکپور
سردار پاکپور: نسبت به امنیت و آرامش مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم
به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران در مجاورت محل درگیری دو کشور آذربایجان و ارمنستان اظهار داشت: از ابتدای درگیری‌ها توسط مسئولین مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به طرف‌های درگیر اخطار داده شده بود که هر گونه اقدامی که مخل امنیت و آرامش مردم منطقه باشد مورد پذیرش ما نیست.
تشدید لایه‌های امنیتی ایران در شمال‌غرب کشور
۱۳۹۹/۰۸/۰۳ / امنیت مرزها / فرمانده مرزبانی ناجا / مرزهای کشور
تشدید لایه‌های امنیتی ایران در شمال‌غرب کشور
سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در گفت‌وگو با فارس در خصوص آخرین وضعیت امنیتی مرزهای کشور به خصوص مناطق مجاور با کشورهای آذربایجان و ارمنستان اظهار داشت: در حال حاضر امنیت مرزهای کشور پایدار بوده و وضعیت مرزها، مطلوب و مناسب است.
هشدار قاطعانه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به آذربایجان و ارمنستان
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / امنیت مرزهای کشور / درگیری ارمنستان و آذربایجان / سردار شکارچی
هشدار قاطعانه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به آذربایجان و ارمنستان
سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به بحران قره باغ و تجاوزات چندباره دو طرف درگیر به خاک کشورمان، اظهار کرد: به دنبال درگیری های نظامی دو کشور آذربایجان و ارمنستان و عدم رعایت قواعد بین المللی حسن همجواری و مصالح جنگی در مرزهای کشور ثالث که در منازعات دو کشور، منجر به شلیک و اصابت تعدادی خمپاره به داخل مناطق سرزمینی جمهوری اسلامی ایران گردیده است، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن تقویت دفاعی خطوط مرزی ایران، اعلام می‌کند امنیت مناطق مرزی و مردم ایران، خط قرمز ماست.
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت روز نیروی انتظامی
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ / ستادکل نیروهای مسلح / نیروی انتظامی / امنیت اجتماعی / امنیت اقتصادی / امنیت اخلاقی / امنیت مرزهای کشور
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت روز نیروی انتظامی
ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای روز نیروی انتظامی را گرامی داشت.
مرزداران مرزهای کردستان
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
مرزداران مرزهای کردستان
کردستان از استان‌های مرزی کشور که چهار شهرستان مریوان، بانه، سروآباد و سقز مرزی بطول ۲۲۷ کیلومتر را با شمال عراق تشکیل می‌دهند. پاسگاه مرزی باشماق در شهرستان مریوان یکی از مهمترین مرزبانی‌های این منطقه است که مرزبانان با روحیه‌ی مردانگی و شجاعت کامل به حفظ امنیت مرزهای کشور می‌پردازند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / امنیت مرزهای کشور / سردار پاکپور / فرمانده مرزبانی ناجا / مرزهای ایران
سردار پاکپور: ‌لرزه بر اندام گروهک‌های تروریستی‌ در مرزها می‌اندازیم
به گزارش الف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در حاشیه سفر به استان سیستان و بلوچستان با سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۱
برق رسانی به پاسگاه های مرزی استان کرمانشاه
کرمانشاه – کرمی - ابتکار : سیدمحمد محبی مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت توانیر به همراه معاون حفاظت پرسنلی و مشاور ارشد دفتر مرکزی حراست توانیر از روند بهره مندی از برق پاسگاه های نظامی وانتظامی استان کرمانشاه ، بازدید کردند.به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه استان کرمانشاه از غرب با کشور عراق همجوار است و بیش از ۳۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد،بیان کرد: در راستای افزایش امنیت مرزهای کشور و پیشگیری از تعرضات احتمالی هوایی و زمینی بیگانگان و تسهیل در امر مرزبانی نیروهای نظامی و مرزبانی، پاسگاه های مرزی در مناطق صعب العبور استان کرمانشاه برق دار شده اند.وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی به مرزداران با صلابت کشورمان همچنان …
افزایش نیروی زمینی سپاه و همکاری مرزبانی با هدف مقابله با اقدامات ضدامنیتی
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / فرمانده نیروی زمینی سپاه / سردار پاکپور / فرمانده مرزبانی ناجا / سردار گودرزی
افزایش نیروی زمینی سپاه و همکاری مرزبانی با هدف مقابله با اقدامات ضدامنیتی
ایلنا: فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر نقش تأثیرگذار مرزبانی ناجا در تأمین امنیت مرزهای کشور، گفت: دوشادوش یکدیگر با هرگونه ناامنی در مرزهای کشور مقابله خواهیم ک…
سردار پاکپور: مرزبانی نیروی انتظامی موثرترین مولفه تأمین امنیت مرزهای کشور است
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / مرزبانی ناجا / پلیس
سردار پاکپور: مرزبانی نیروی انتظامی موثرترین مولفه تأمین امنیت مرزهای کشور است
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: مرزبانی نیروی انتظامی موثرترین مولفه در تأمین امنیت مرزهای کشور است و بحمدالله  مرزبانان در ایفاء وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / آذربایجان شرقی / امنیت مرزهای کشور / استانی-سیاسی
آذربایجان شرقی از امن‌ترین استان‌های کشور است
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به موقعیت جغرافیایی حساس و ژئوپلیتیک استان، گفت: استان آذربایجان شرقی با وجود داشتن 271 کیلومتر مرز مشترک با کشورهای همسایه، از امن‌ترین استان‌های کشور است که این افتخار به برکت خون شهدا و تلاش نیروهای مسلح و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی به دست آمده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / استانی-سیاسی / امنیت مرزهای کشور / سرداران شهید شوشتری و ‌محمد زاده / شهدای وحدت
امنیت امروز مرزها بر اساس الگوی امنیتی شهید شوشتری است
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه گفت: شهید شوشتری فرمانده لایق و همه جانبه بود، لحظه به لحظه تدبیری کارآمد برای موضوعاتی که با آن مواجه داشت اتخاذ می‌کرد و امروز نیز در حفظ امنیت مرزهای ایران اسلامی از مدل و الگوی امنیتی شهید شوشتری بهره می‌بریم.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳
وضعیت امنیت مرزهای کشور | ثبت ۷ میلیون ورود و خروج در اربعین
فرمانده ناجا با اشاره به این که در اربعین امسال تردد زائران غیرایرانی در مرزها ۲۵ درصد افزایش داشته است، افزود: همه زائران با اسناد معتبر و قانونی از مرز خارج شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / نیروی انتظامی / اربعین ۹۸ / پیاده‌روی اربعین / امنیت مرزهای کشور
امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برقرار است
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برای بازگشت زائران اربعین حسینی برقرار است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / ترکیه / حمله ترکیه به سوریه / حمله ترکیه به کردهای سوریه / رجب طیب اردوغان
اردوغان: از تحریم‌ها ترسی نداریم/ ۴ سرباز ترکیه تاکنون کشته شده‌اند/ میانجی‌گری آمریکا غیرمنطقی است
رئیس‌جمهور ترکیه ضمن اشاره به کشته شدن ۴ نظامی این کشور در جریان عملیات در شمال سوریه،‌ گفت از تحریم‌ها غربی نگرانی ندارند زیرا هدف آنها تامین امنیت مرزهای کشور است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶
چرا ترکیه به شمال سوریه حمله می‌کند؟
از دو روز پیش تحرکات و آمادگی‌های لازم نیروهای نظامی ترکیه برای ورود به مناطق شمال سوریه آغاز شده است. رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه چند روز پیش با اعلام اینکه گشت‌زنی‌های هوایی و زمینی نیروهای نظامی آمریکایی به منظور جلوگیری از حرکات مشکوک کردهای سوری تماما وقت‌کشی است و هیچ فایده‌ای برای ترکیه از نظر تامین امنیت مرزهای کشورش ندارد، بار دیگر از آمادگی نظامی نیروهای مسلح ترکیه برای ورود به شمال سوریه و شرق فرات سخن به میان آورد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه: چشم طمع به خاک دیگران نداریم
ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با انتشار پیامی در توئیتر گفت: «ترکیه چشم طمع به خاک دیگران ندارد. از تأسیس منطقه امن در چارچوب تمامیت ارضی سوریه دو هدف را پیگیری می‌کنیم. تأمین امنیت مرزهای کشورمان از طریق پاک کردن عناصر تروریستی و بازگرداندن پناهجویان سوری به وطن خود.»
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / امنیت مرزهای کشور / امیر دریادار سیاری / زائران اربعین / سفر اربعین
دریادار سیاری: امنیت در مرزها برقرار است/ زائرا‌ن اربعین نگران نباشند
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران: نیروهای مسلح آماده برقراری امنیت در تمام مرزهای ایران برای تردد آسان و بدون مشکل زائران هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
مرزبانان با اقتدار امنیت مرزهای کشور را تامین می‌کنند
ایلنا: فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امروز مرزبانان با اقتدار امنیت مرزهای کشور را تامین می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
« اعتبارات» پاسخگوی مأموریت‌های ناجا نیست
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه کمبود اعتبارات، پاسخگوی مأموریت‌های نیروی انتظامی و مرزبانی نیست، گفت: ناجا تلاش مضاعفی بر ارتقای امنیت مرزهای کشور داشته و بعضی از کمبودها را با ایثارگری جبران کرده است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۷ / هفته دولت / امنیت مرزهای کشور / قاچاق کالا و ارز
تشریح روند تأمین امنیت مرزها از سوی وزیر کشور
وزیر کشور گفت: منابع لازم برای ادامه روند تجهیز مرزها از طریق صندوق توسعه تامین شده، نیروها تقویت شده اند، رصد مستمر وجود دارد و تأمین تمام امکاناتی که لازم است و اهمیت دارد در دستور کار قرار دارد.
۱۳۹۸/۰۶/۰۱ / ارتش جمهوری اسلامی ایران / امنیت مرزهای کشور
نیمی ‌از امنیت مرزهای غربی و شرقی کشور توسط نیروی زمینی ارتش تامین می شود
جمعی از سربازان وظیفه دفاع مقدس و مدیران نمونه و شخصیت‌های فرهنگی و ورزشی، با حضور در ستاد فرماندهی ارتش با امیر سرلشکر موسوی دیدار و گفت‌وگو کردند
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شکست‌ناپذیرند
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نزاجا) با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشور شکست‌ناپذیرند، گفت: هیچ خطری امنیت مرزهای کشور را تهدید نمی‌کند و جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل است. به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری افزود: با تمامی تجهیزات و در کمال آمادگی در مرزها مستقر هستیم اما این استقرار به دلیل وجود تهدید در اطراف مرزها نیست.وی به امنیت کامل در مرزهای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: به منظور ایجاد امنیت بیشتر و تسلط بر دشمنان تمام فعل و انفعالات دشمنان رصد می‌شود و آنان در تیررس ما هستند.فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ارتش از تجهیزات، تکنیک‌ها و تاکتیک‌های کاملاً بومی استفاده می‌کند، تصریح کرد: ارتش آماده است که به هر زیاده‌خواهی و حرکت احمقانه دشمن در هر …
۱۳۹۸/۰۵/۱۸
فرمانده نیروی زمینی: ایرانی‌ها شکست ناپذیر هستند!
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نزاجا) با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشور شکست‌ناپذیرند، گفت: هیچ خطری امنیت مرزهای کشور را تهدید نمی‌کند و جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / امنیت مرزهای کشور
‌دغدغه‌ای برای تامین امنیت مرزها در زمان انتخابات نداریم
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امروز ایران امن ترین کشور در جهان است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ / مرزبانی / فرمانده مرزبانی ناجا / ناجا / پلیس / سردار قاسم رضایی / ایران / جمهوری اسلامی ایران / نیروی انتظامی / استان گلستان / ترکمنستان
فرمانده مرزبانی : نقطه کور و دغدغه امنیتی در مرزها نداریم
فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزها آماده سرمایه گذاری است، گفت: امنیت مرزهای کشور با وجود نیروهای مسلح پایدار است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۱
اقدامات بازدارنده علیه گروه‌های غیرقانونی در مرز
شفقنا- وزیر کشور در بجنورد از انجام اقدامات بازدارنده علیه گروه‌های غیرقانونی کشورهای هم‌جوار در زمان لازم خبر داد، گفت: شورای عالی امنیت ملی برای ارتقای امنیت مرزهای کشور ازنظر تأسیسات و تجهیزات ۳۰۰ میلیون دلار تخصیص داده است. به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز و در جمع خبرنگاران بجنورد با اشاره به آخرین وضعیت امنیت مرزهای کشور […]
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
مقام آمریکایی: ترامپ پیش از تلافی حمله به نفتکش‌ها، به فکر امنیت مرزهایش باشد
تهران – ایرنا - نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا از ایالت فلوریدا تاکید کرد که ایالات متحده قبل از آنکه به فکر تلافی حمله به نفتکش‌ها در دریای عمان باشد، به فکر امنیت مرزهای کشور خود باشد.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / اسیدپاشی / امنیت مرزهای کشور / انتخابات مجلس / پولشویی / سوال از وزیر / قانون رفع موانع تولید / مهمترین اخبار امروز مجلس / وزیر کشور / هیات رئیسه مجلس
پاسخ های وزیر کشور به نمایندگان/پیشنهاد ضابطه‌مند کردن خرید و فروش اسید و...
پیشنهادی در مورد انتخابات هیات رئیسه مجلس، تعیین مجازات معاونت در جرایم اسیدپاشی، تشریح تصمیمات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی درباره رفع موانع تولید و ...از جمله مهمترین اخبار امروز (سه شنبه) سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
معیشت مرزنشینان با امنیت مرزها گره خورده است
تهران- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: معیشت مرزنشینان با امنیت مرزها گره خورده است تلاش می کنیم این موضوع قانونمند شود و مرزنشینان خودشان تامین کننده امنیت مرزهای کشور باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
مرزبانی سپاه در سیستان فراقومیتی است/ نباید در برابر امارات و عربستان کوتاه بیاییم
عضو مجمع نمایندگان اصفهان گفت: حضور سپاه پاسداران در سیستان و بلوچستان برای حفظ امنیت مرزهای کشور، فرامذهبی و فراقومیتی است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ / سپاه / جعفری / تروریسم
سرلشکر جعفری: انتقام خون شهدایمان را می گیریم
فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: جنایت اخیر، اراده سپاه و سایر نیروهای مسلح را برای ادامه دادن راه شهیدان و مقابله با تهدیدات راسخ‌تر کرده و با اقتدار و صلابت بیشتری به صیانت از امنیت مرزهای کشور پرداخته و انتقام خون شهدای مظلوم مان را خواهیم گرفت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •