شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
تعطیلی روزهای پنجشنبه
ایرانشهر زیر دود؛ درباره تعطیلی دو روزه یک تماشاخانه در پایتخت به خاطر آلودگی هوا
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸-۱۰-۰۴ / فرهنگی و هنری
ایرانشهر زیر دود؛ درباره تعطیلی دو روزه یک تماشاخانه در پایتخت به خاطر آلودگی هوا
روز گذشته خبر رسید که تماشاخانه ایرانشهر به علت تداوم آلودگی هوا و رعایت حال مخاطبان و هنرمندان در روزهای سه‌شنبه (دیروز) و چهارشنبه (امروز) تعطیل شده است. اگرچه روابط عمومی‌این تماشاخانه در خبر ذکر شده عنوان کرده بود که این تماشاخانه فردا پنجشنبه 5 دی میزبان مخاطبان خواهد بود و تمام نمایش‌ها هم طبق برنامه ریزی قبلی روی صحنه خواهند رفت اما همین اقدام تعطیل کردن دو روزه این تماشاخانه به خاطر آلودگی هوا را می‌توان به عنوان حرکتی پسندیده و قابل تامل قلمداد کرد که می‌تواند بازتاب‌هایی در جامعه داشته باشد و البته در کنارش ناگفته‌های زیادی برای مسئولان شهری و مردم بیان کند.
مدارس استان قم فردا و پس فردا تعطیل شد
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / ...
مدارس استان قم فردا و پس فردا تعطیل شد
رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم از تعطیلی مدارس استان قم در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خبر داد.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / ...
طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها در دستور کار مجلس قرار گرفت
شفقنا- عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها شامل همه مراکز اداری است و در آن هیچ اداره و سازمانی مستثنی نشده است. علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه طرح تعطیلی مراکز اداری، آموزشی و قضایی سراسر کشور در روزهای پنجشنبه در کمیسیون‌های اصلی و فرعی تصویب شده […]
واکنش قرائتی به طرح مجلس برای تعطیلی پنجشبه‌ها
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / اجتماعی
واکنش قرائتی به طرح مجلس برای تعطیلی پنجشبه‌ها
همشهری آنلاین: رئیس ستاد اقامه نماز گفت: یکی از کارهای غلط این است که حوزه و دانشگاه روزهای پنجشنبه تعطیل هستند که باید این قانون نادرست اصلاح شود.
قرائتی: تعطیلی حوزه و دانشگاه در روزهای پنجشنبه نادرست است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / فرهنگی و هنری
قرائتی: تعطیلی حوزه و دانشگاه در روزهای پنجشنبه نادرست است
بیرجند - ایرنا - رئیس ستاد اقامه نماز گفت: یکی از کارهای غلط این است که حوزه و دانشگاه روزهای پنجشنبه تعطیل هستند که باید این قانون نادرست اصلاح شود.
  بیرجند  ریاست ستاد اقامه نماز کشور  خراسان جنوبی  محسن قرائتی
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / ...
قرائتی: خاک باغچه را باید عوض کرد/ تعطیلی روزهای پنجشنبه برداشته شود
شفقنا- رئیس ستاد اقامه نماز استان قم گفت: خاک باغچه را باید عوض کرد و این حوزه و دانشگاه پاسخگوی نیازهای جامعه ما نیست، و آن این است که این علم واجب یا مستحب بوده و یا مشکلی از جامعه و یا حداقل مشکل یک نفر را حل می‌کند. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی که در اجلاس […]
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اجتماعی
تصویب طرح تعطیلی پنجشنبه استان‌ها و شهرستان‌ها در کمیسیون اجتماعی
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تصویب امروز کمیسیون اجتماعی مبنی بر دو روزه شدن تعطیلات آخر هفته گفت: طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها، مانند تهران در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی که قبلا هم در کمیسیون اجتماعی بررسی آن به تعویق افتاده بود امروز بررسی و تصویب شد.
موافقت کمیسیون اجتماعی با تعطیلی مراکز اداری در روزهای پنجشنبه
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / سیاسی
موافقت کمیسیون اجتماعی با تعطیلی مراکز اداری در روزهای پنجشنبه
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با تعطیلی مراکز اداری، آموزشی و قضایی در روزهای پنجشنبه موافقت کردند.
  علی ساری  کمیسیون اجتماعی  تعطیلی پنج شنبه ها
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / اجتماعی
تصویب طرح تعطیلی روز پنجشنبه کلیه مراکز اداری، آموزشی و قضایی کشور
«تاج الدین» نماینده مجلس: طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه مراکز اداری، آموزشی و قضایی در تمامی استان‌ها در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد.