چهارشنبه, ۱۸ تیر, ۱۳۹۹ / 8 July, 2020
دریافت کارت سوخت
خودروهای تاریخی کارت سوخت دریافت می کنند؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / سهمیه بندی بنزین / کارت سوخت / بنزین
خودروهای تاریخی کارت سوخت دریافت می کنند؟
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در خصوص سهمیه سوخت خودروهای تاریخی توضیحاتی ارائه داد.
جزئیات سهمیه کارت سوخت‌های جدید و المثنی اعلام شد / سهمیه در کارت جدید حفظ می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۱۸
جزئیات سهمیه کارت سوخت‌های جدید و المثنی اعلام شد / سهمیه در کارت جدید حفظ می‌شود
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: سهمیه کارت‌های سوخت مفقودی، در کارت سوخت المثنی حفظ می‌شود. وی درباره صدور کارت‌های سوخت جدید نیز گفت: افرادی که کارت سوخت ندارند می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند و از زمانی که کارت برای فرد صادر شود سهمیه سوخت نیز به آن تعلق می‌گیرد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
سهمیه سوخت چه خودروهایی به کارت بانکی واریز می‌شود؟
ایسنا- فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: افرادی که سهمیه ثابت لیتراژی دریافت می‌کنند شامل طرح استفاده از کارت بانکی برای سوخت‌گیری نمی‌شوند اما افرادی که سوخت‌ آن‌ها به صورت اعتباری تخصیص می‌یابد می‌توانند از اعتبار موجوددر کارت بانکی برای سهمیه سوخت استفاده کنند. به گفته وی این افراد شامل دارندگان خودروهای فعال در آژانس‌های مسافری، دارندگان خودروهای تاکسی‌های اینترنتی، تعدیل سهمیه جانبازان، ‌ آمبولانس‌های آرامستان‌ها و تاکسی‌های بین شهری که بر اساس پیمایش سهمیه بنزین دریافت می‌کنند، می‌شود.
چه خودروهایی سهمیه بنزین مردادماه را دریافت نمی‌کنند؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / بنزین / سهمیه بندی بنزین / انرژی / مصرف سوخت
چه خودروهایی سهمیه بنزین مردادماه را دریافت نمی‌کنند؟
تسنیم نوشت: برخی از خودروهای شخصی به علت استفاده نکردن از سهمیه بنزین ماهانه ۶۰ لیتری خود و با توجه به اینکه امکان ذخیره سازی بیش از ۹ ماه سهمیه بنزین در کارت های سوخت وجود ندارد، در صورت عدم استفاده از سهمیه‌های خود تا تیرماه، سهمیه مرداد را دریافت نخواهند کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / سهمیه سوخت / سهمیه سوخت ایثارگران
تشریح نحوه تخصیص سهمیه سوخت به ایثارگران واجد شرایط
به گزارش ایسنا، محمود تبریزی در خصوص نحوه اختصاص سهمیه سوخت به ایثارگران گفت: طبق توافقات صورت گرفته این سهمیه از طریق تأمین اعتبار در کارت بانکی ایثارگران واجد شرایط انجام می‌شود به‌گونه‌ای که صرفاً در جایگاه‌های سوخت کشور قابلیت هزینه دارد و قابل برداشت نیست و این اعتبار علاوه بر ۶۰ لیتر سهمیه سوخت در نظر گرفته شده در کارت‌های سوخت مالکین خودروها است. وی افزود: اعتبار این سهمیه صرفاً برای جانبازان بالای ۵۰ درصد و همچنین تعدادی از جانبازان بین ۲۵ تا ۴۹ درصد و خانواده‌های معظم شهدا که به تشخیص کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران دارای مشکلات جسمی و حرکتی و یا معلول هستند تعلق خواهد گرفت. بر این اساس به این گروه آخر، ماهیانه ۹٠ هزار تومان اعتبار، جانبازان …
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ / بازگشت کارت سوخت / ثبت نام کارت سوخت المثنی
افرادی که کارت سوخت ندارند بخوانند 
به گزارش ایسنا، زمستان سال گذشته، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که بازگشت کارت سوخت جدی است و از مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت خواست که برای دریافت کارت سوخت المثنی اقدام کنند. درنهایت استفاده از کارت سوخت اجباری شد و عرضه بنزین در جایگاه‌های سراسر ایران از ٢٢ مردادماه امسال صرفاً با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکانپذیر شد. با این وجود تا اول شهریور گشایش خاصی در این رابطه صورت نگرفت؛ چراکه کارت سوخت جایگاه‌داران در اختیار تمام متقاضیان قرار داشت و هر فردی تا هر میزانی که تمایل داشت می‌توانست سوخت‌گیری کند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
چقدر کارت سوخت صادر شد؟
پس از سهمیه‌بندی بنزین، کارت سوخت اهمیت زیادی پیدا کرد و مالکانی که کارت سوخت نداشتند اقدام به دریافت این کارت طلایی کردند و آن طور که مسئولان اعلام کرده‌اند تاکنون نزدیک به یک میلیون و ۸۰۰ هزار کارت سوخت صادر شده است.
قول مساعد رئیس‌جمهور برای اختصاص سهمیه بنزین به ۳۵۰ هزار معلول
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
قول مساعد رئیس‌جمهور برای اختصاص سهمیه بنزین به ۳۵۰ هزار معلول
مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور از تلاش بهزیستی برای دریافت کارت سوخت ویژه معلولان برای حدود ۳۵۰ هزار معلول خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
از افزایش ۱۱ درصدی تقاضای سفر با اتوبوس تا سهم ۱.۲ درصدی آنها از تلفات سوانح جاده‌ای
چرا سوانح جاده‌ای اتوبوس‌ها در ۲ ماه اخیر افزایش یافته است؟مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‏ای از افزایش ۱۱ درصدی تقاضای سفر با اتوبوس از زمان افزایش قیمت بنزین تا کنون نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.به گزارش مهر، داریوش باقرجوان درباره احتمال ابطال کارت سوخت خودروهای حمل بار و مسافر عمومی جاده‌ای گفت: اگر وسیله نقلیه‌ای در خدمت حمل‌ونقل عمومی نباشد، مطمئناً سوختی هم دریافت نخواهد کرد ولی بحث ابطال نداریم. ابطال یا عدم ابطال کارت سوخت در محدوده وظایف سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نیست و ما صرفاً به دستگاه‌های مربوطه در خصوص فعال بودن یا نبودن وسایل نقلیه در هر ماه به وزارت کشور گزارش می‌دهیم تا بر اساس پیمایش، به آنها سوخت تعلق گیرد. وی افزود: آنچه سازمان راهداری صادر …
اختصاص «سهمیه‌ پیمایشی وانت‌ها» از ساعت 24 امشب/‌‌بنزین پیمایشی فقط با بارنامه
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
اختصاص «سهمیه‌ پیمایشی وانت‌ها» از ساعت 24 امشب/‌‌بنزین پیمایشی فقط با بارنامه
مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا در سازمان راهداری گفت: از ساعت 24 امشب در کنار سهمیه حداقلی وانت‌بارها که در کارت سوخت آنها شارژ می‌شود، سهمیه بنزین بر اساس پیمایش نیز برای آنها محاسبه می‌شود و این منوط به دریافت بارنامه است.
علت دیر ارسال شدن کارت سوخت المثنی
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
علت دیر ارسال شدن کارت سوخت المثنی
کسانی که در 2 ماه گذشته در خواست کارت سوخت المثنی داده اند همین روزها باید منتظر دریافت کارت خود باشند.
شرایط دریافت کارت سوخت وانت/تغییر روش تخصیص سهمیه از ۳ روز آینده
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
شرایط دریافت کارت سوخت وانت/تغییر روش تخصیص سهمیه از ۳ روز آینده
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: از بهمن ماه امسال سهمیه سوخت وانت بارها بر اساس پیمایش تخصیص می یابد و اگر رانندگان یا مالکان، کارت هوشمند نگیرند، با مشکل مواجه خواهند شد.
نحوه صدور کارت جدید سوخت خودروهای پلاک معلولان و جانبازان
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / کارت سوخت / سهمیه بندی بنزین
نحوه صدور کارت جدید سوخت خودروهای پلاک معلولان و جانبازان
تهران- ایرنا- شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نحوه دریافت صدور کارت جدید سوخت خودروهای پلاک معلولان و جانبازان را اعلام کرد.
جزئیات ثبت‌نام کارت هوشمند وانت‌‌ و راننده در سهمیه پیمایشی/هزینه دو کارت 40 ‌هزار تومان‌
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
جزئیات ثبت‌نام کارت هوشمند وانت‌‌ و راننده در سهمیه پیمایشی/هزینه دو کارت 40 ‌هزار تومان‌
از بهمن‌ماه امسال سهمیه سوخت وانت‌بارهای بین‌شهری براساس پیمایش خواهد بود، در این راستا وانت‌بارهای بین‌شهری باید حتماً کارت هوشمند ناوگان و راننده و بارنامه برای دریافت سهمیه سوخت داشته باشند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
رانندگان و مالکان وانت بار در قزوین کارت هوشمند دریافت می‌کنند
قهاری گفت: رانندگان و مالکان وانت بارهای بین شهری در استان با دریافت کارت هوشمند ساماندهی می‌شوند.به گزارش خبرنگار ابتکار از قزوین؛ جبار قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از اجرای طرح ساماندهی ناوگان و رانندگان وانت بار در استان قزوین خبر داد.قهاری افزود: بر اساس قوانین و مقررات موجود هرگونه فعالیت در زمینه حمل و نقل برون شهری در بخش کالا نیازمند استفاده از اسناد حمل (بارنامه) است و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به منظور ساماندهی و ایجاد نظم مناسب در نحوه بهره برداری و تردد وانت بارها در جاده‌های برون شهری و ارتقای سطح ایمنی در جاده‌های کشور، دستورالعمل مربوط به ساماندهی ناوگان وانت باران فعال در حمل و نقل برون شهری را با تسهیل در شرایط دریافت کارت هوشمند …
فرصت یک‌ماهه به رانندگان وانت‌بارها برای دریافت کارت هوشمند
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
فرصت یک‌ماهه به رانندگان وانت‌بارها برای دریافت کارت هوشمند
سازمان راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای به کلیه رانندگان و مالکان وانت‌بارهای بین شهری توصیه کرد هرچه سریعتر به مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت خود مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند تا در ماه‌های آتی از بابت فعالیت حمل‌و نقلی و اختصاص سوخت ناوگان خود دچار مشکل نشوند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
صدور کارت سوخت المثنی محدودیتی در تعداد ندارد
پس از سهمیه‌بندی بنزین، استفاده از کارت سوخت الزامی شد. در این بین درخواست‌های متعددی برای دریافت کارت سوخت المثنی به‌وجود آمد که طبق گفته‌های سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، محدودیتی برای توزیع کارت سوخت المثنی برای متقاضیان وجود ندارد.
تخصیص سوخت به رانندگان پلاک عمومی بین‌شهری بر اساس عملکرد
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
تخصیص سوخت به رانندگان پلاک عمومی بین‌شهری بر اساس عملکرد
داریوش باقر جوان مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: حدود 40 هزار دستگاه سواری کرایه پلاک عمومی بین شهری در کشور وجود دارد که از این تعداد 35 هزار دستگاه فعال هستند و مابقی به دلایل مختلف مانند نداشتن معاینه فنی غیر فعال هستند. تمامی رانندگان سواری های کرایه بین شهری برای استفاده از سهمیه سوخت باید تا ابتدای بهمن ماه سال جاری جهت دریافت کارت هوشمند و ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
مابه‌التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری‌های کرایه شد
مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: از ابتدای بهمن ماه کف و سقف سهمیه سوخت سواری‌های کرایه پلاک عمومی بین‌شهری حذف شده و بر اساس طرح پیمایشی شدن، مابه‌التفاوت آن طبق عملکرد و پیمایش رانندگان به شماره حساب‌شان واریز می شود.داریوش باقر جوان در این‌باره به ایسنا گفت: حدود ۴۰ هزار دستگاه سواری کرایه پلاک عمومی بین شهری در کشور وجود دارد که از این تعداد ۳۵ هزار دستگاه فعال هستند و بقیه آن‌ها به دلایل مختلفی مانند نداشتن معاینه فنی غیر فعال‌اند. همه رانندگان سواری‌های کرایه بین‌شهری که می‌خواهند از سهمیه سوخت استفاده کنند باید تا اول بهمن ماه امسال، نسبت به دریافت کارت هوشمند و ثبت اطلاعات لازم‌شان اقدام کنند.وی با بیان اینکه ثبت نام برای کارت هوشمند سوخت به صورت اینترنتی …
یک میلیون دستگاه وانت‌بار برون‌شهری کارت هوشمند ندارند/ فرصت ۲۰ روزه برای دریافت سهمیه سوخت
۱۳۹۸/۱۰/۱۱
یک میلیون دستگاه وانت‌بار برون‌شهری کارت هوشمند ندارند/ فرصت ۲۰ روزه برای دریافت سهمیه سوخت
مقام مسئول سازمان راهداری با اعلام این‌که بیش از یک میلیون دستگاه وانت‌بار برون‌شهری کارت هوشمند ندارند،گفت:از اول بهمن ۹۸ سهمیه سوخت بر اساس بارنامه تخصیص می‌یابد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
رمزگشایی ۱۱ هزار کارت سوخت در استان گلستان
رییس سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان ار رمز گشایی حدود ۱۱ هزار کارت سوخت از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت نفت منطقه گلستان، منصور سلیمانی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای مرکز استان ضمن اعلام این خبر افزود: پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش تعداد مراجعان، به منظور افزایش سرعت پاسخگویی و جلب رضایتمندی ارباب رجوع تعداد مراکز رمز گشایی در سطح استان افزایش یافت.وی با بیان اینکه رمز کارت سوخت به صورت پیش فرض چهار رقم آخر سمت راست کد ملی شخصی است که نامش بر روی کارت سوخت درج شده گفت: شهروندانی که به هر دلیل با مشکل رمز مواجهه هستند می توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی خودرو و مالک آن (کارت ماشین،کارت ملی مالک و کارت سوخت) به نواحی …
امکان دریافت بنزین آزاد با کارت‌های سوخت شخصی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / بنزین / کارت سوخت / سهمیه بندی بنزین / نفت
امکان دریافت بنزین آزاد با کارت‌های سوخت شخصی
تهران- ایرنا- در حالی که افراد از کارت شخصی خود تنها برای دریافت بنزین سهمیه‌ای استفاده کرده و بنزین آزاد را با کارت جایگاه‌داران می‌زنند، اما بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران،‌ از کارت‌های شخصی می‌توان برای دریافت بنزین آزاد نیز استفاده کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۷
ظرفیت تولید روزانه کارت سوخت به ۵۰ هزار عدد رسید
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: درحال‌حاضر حدود ۴۶۰ هزار درخواست جدید صدور کارت سوخت المثنی در نوبت صدور است و برای پاسخگویی هر چه سریع‌تر به این درخواست‌ها، ظرفیت تولید روزانه کارت سوخت را به ۵۰ هزار عدد رسانده‌ایم، زیرا درحالی‌که در حالت طبیعی به‌طور متوسط ارائه درخواست صدور کارت سوخت المثنی حدود ۵ هزار عدد در روز بوده، هم اکنون در برخی روزها شاهد ثبت بیش از ۴۵ هزار درخواست جدید هستیم. وی افزود: درحال‌حاضر ۴۷۵ هزار کارت سوخت در باجه معطله داریم که همچنان منتظر حضور مردم برای دریافت این کارت‌ها هستیم، اما آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است که تعداد زیادی از این ۴۷۵ هزار کارت سوخت، مربوط به سال‌های خیلی قبل است و این احتمال را می‌دهیم که شاید هیچ‌وقت کسی دنبال این قبیل …
مشکل جدید کارت سوخت‌های تازه‌صادرشده / تکلیف سهمیه ماه‌های گذشته چه می‌شود؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / کارت سوخت / سهمیه بندی بنزین / قیمت بنزین / بنزین / علیرضا صادق آبادی
مشکل جدید کارت سوخت‌های تازه‌صادرشده / تکلیف سهمیه ماه‌های گذشته چه می‌شود؟
علیرغم وعده دولت مبنی بر واریز سهمیه افرادی که از ابتدای زمان سهمیه بندی سوخت به موقع اقدام به دریافت کارت سوخت‌شان نکرده‌اند، سهمیه دو ماه برای برخی از این افراد شارژ نشده است.
وضعت دریافت کارت سوخت برای خودروهای صفر | آنها که گم کرده‌اند چه کنند؟
۱۳۹۸/۱۰/۰۶
وضعت دریافت کارت سوخت برای خودروهای صفر | آنها که گم کرده‌اند چه کنند؟
وضعیت دریافت کارت سوخت برای مالکان خودروهای صفر کیلومتر و افرادی که هنگام فروش خودرو فاقد کارت سوخت هستند مشخص شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
هشدار پلیس در مورد سایت جعلی یارانه۹۸
پلیس فتا نسبت به فعالیت سامانه‌ای جعلی به نام yaraneh-98.com برای اعلام نیاز یارانه هشدار داد و از شهروندان خواست که به هیچ عنوان اطلاعات خود را در این سامانه وارد نکنند.سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره فعالیت سامانه‌ای به نام yaraneh-98.com که در آن اقدام به دریافت اطلاعات هویتی سرپرست خانوار و دریافت مبلغ دو هزار تومان از آنان می‌کند، گفت: این سامانه جعلی بوده و شهروندان به هیچ عنوان نباید به آن مراجعه کنند. وی با بیان اینکه در چنین مواردی پولی از شهروندان اخذ نمی‌شود، گفت: متاسفانه در شرایط مختلف و بسته به نوع حساسیت‌های جامعه و موج های خبری ایجاد شده، افراد سودجو نیز با طراحی سایت‌های جعلی به دنبال کلاهبرداری از شهروندان هستند و چنین سامانه‌هایی نیز …
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / رویداد24 / کارت سوخت المثنی / سهمیه بندی بنزین / افزایش قیمت بنزین
دردسرهای دریافت کارت سوخت المثنی/ امروز ثبت نام کنید، شب عید دریافت کنید!
بنا به گفته مسئولین شرکت پالایش و پخش مالکان خودرو بدون داشتن کارت سوخت تا اطلاع ثانوی فقط امکان تهیه بنزین با قیمت آزاد یعنی ۳ هزار تومان را دارند و در آینده احتمال افزایش نرخ سوخت با کارت جایگاه‌ها نیز وجود دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
نحوه پیگیری کارت هوشمند سوخت
شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی نحوه پیگیری کارت‌های هوشمند سوخت را برای متقاضیان اعلام کرد.متقاضیان کارت‌های هوشمند سوخت ابتدا باید وارد سایت www.epolice.ir شده و سپس روی گزینه کارت سوخت کلیک کنند. بعد در قسمت پیگیری صدور کارت سوخت نسبت به وارد کردن نوع و شماره پلاک خودرو اقدام و روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک کنند. در این قسمـت، شماره مرسوله پستی نمایان می‌شود که با کلیک روی گزینه شرکت پست که به رنگ آبی نوشته شده، وارد سامانه رهگیری مرسولات می‌شوید و با فعال کردن گزینه جست‌وجو، وضعیت کارت سوخت مشخص می‌شود.متقاضیان به‌منظور اطلاع دقیق از وضعیت کارت سوخت هم با کلیک روی گزینه مشاهده جزئیات کامل مرسوله می‌توانند از آخرین وضعیت کارت خود باخبر شوند. همچنین افرادی که کارت سوخت آنها از سال ۱۳۹۴ …
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
کارت سوخت | زمان موردنیاز برای صدور اعلام شد
شفقنا اقتصادی_ مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از دریافت روزانه بیش از ۷۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی و صدور روزانه نزدیک به ۵۰ هزار کارت سوخت برای متقاضیان خبر داد. ایسنا نوشت: شهرام رضایی اظهار کرد: به‌طور میانگین روزانه ۷۰ تا ۸۰ هزار درخواست کارت سوخت سوخت المثنی ثبت می‌شود، این در […]
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / کارت سوخت / قیمت بنزین / بنزین / سهمیه بندی بنزین / شهرام رضایی
روزانه ۷۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی ارائه می‌شود
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از دریافت روزانه بیش از ۷۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی و صدور روزانه نزدیک به ۵۰ هزار کارت سوخت برای متقاضیان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
زمان مورد نیاز برای صدور کارت سوخت | ثبت ۸۰ هزار تقاضا در روز
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از دریافت روزانه بیش از ۷۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی و صدور روزانه نزدیک به ۵۰ هزار کارت سوخت برای متقاضیان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / استانی-اجتماعی / حمل و نقل / وانت بار
اطلاعیه سازمان مدیریت حمل بار شهرداری تبریز برای دریافت سهمیه سوخت تشویقی
سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز در اطلاعیه‌ای از رانندگان خودروهای باری بنزین سوز که تاکنون برای دریافت کارت سوخت اقدام نکرده‌اند خواست تا برای ثبت نام به سازمان مدیریت حمل و نقل بار مراجعه کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
کارت سوخت به خودرو و موتورسیکلت‌های فرسوده تعلق می‌گیرد؟
رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد که خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده کارت سوخت دریافت نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
دریافت کارت‌های سوخت جدید؛ سه هفته تا دو ماه | تقاضا ۱۰ برابر شد
با توجه به ده برابر شدن درخواست دریافت کارت سوخت، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد، زمان رسیدن کارت‌های جدید به دست مالکان خودرو بین سه هفته تا دو ماه خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
پلیس: ۵۳۶ هزار خودرو و ۷.۲ میلیون موتورسیکلت کارت سوخت نمی‌گیرند / سن این خودرو‌ها بالای ۲۵ سال و سن موتورسیکلت‌ها بالای ۱۰ سال است / در مجموع در کشور ۲۳.۵ میلیون خودرو و ۱۱.۵ میلیون موتورسیکلت داریم
رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد که خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده کارت سوخت دریافت نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶
درخواست دریافت کارت سوخت ۱۰ برابر شد/ زمان انتظار برای صدور کارت سوخت جدید
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به افزایش درخواست‌ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می‌کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
«کد ۲۵» کارت سوخت به چه معناست؟
هنگام استفاده از کارت سوخت شخصی ممکن است با پیام‌هایی همچون "کد ۲۵" یا "کارت ابطال‌شده" مواجه شوید که این مسئله به دلیل استفاده نادرست از کارت و مخدوش شدن فیزیک کارت است. همچنین ممکن است مالک کارت آن را ابطال کرده باشد که درصورت دریافت این پیام، مالکان برای صدور المثنی کارت باید به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
واریز مابه‌التفاوت قیمت بنزین به‌صورت اعتبار بانکی
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: وزارت نفت معادل تفاوت قیمت بنزین یارانه‌ای و نیمه‌یارانه‌ای را به‌صورت اعتبار در کارت بانکی ناوگان حمل‌ونقل عمومی، وانت بارها و پیک‌های موتوری قرار ‌می‌دهد که این اعتبار در جایگاه‌های سوخت فقط برای خرید سوخت قابل برداشت است. شهرام رضایی در هفتمین جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم بازار کشور اظهار کرد: این تصمیم طبق مصوبه اخیر دریافتی برای سهمیه بنزین بوده و وزارت نفت به محض دریافت اطلاعات این ناوگان که توسط وزارت کشور مورد تایید قرار گرفته است، این اعتبار را به شماره حساب ناوگان حمل‌ونقل عمومی، وانت بارها و پیک‌های موتوری دارای مجوز واریز کند که فقط در جایگاه‌های سوخت قابل برداشت است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ذخیره سهمیه نفت‌ سفید همدانی‌ها در کارت بانکی
رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی همدان گفت: سهمیه نفت سفید آذرماه خانواده‌های واجد شرایط در یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب سرپرست خانوار ذخیره شد.احمد شیرانی‌اصل افزود: در سال‌های گذشته بر اساس طرح پایش برای روستاها و مناطق بدون گاز طبیعی، کالابرگ صادر می‌شد و حالا با حذف قبض کاغذی ، واجدین شرایط می‌توانند با استفاده از کارت بانکی سهمیه خود را دریافت کنند.وی اظهار داشت: بر اساس تصمیم شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، با راه‌اندازی زیرساخت بانکی و با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب سرپرست خانوار سهمیه نفت سفید در کارت بانکی ذخیره می‌شود.شیرانی‌اصل با اشاره به اینکه سهمیه نفت سفید آذرماه نیز اعلام شده است، عنوان کرد: در این ماه برای خانواده‌های یک تا چهار نفره ۶۰۰ لیتر و خانواده‌های بیش از چهار …
۱۳۹۸/۰۹/۰۲
۱۲۰ لیتر بنزین ۱۵۰۰ تومانی
بامداد روز جمعه کارت‌های سوخت ۶۰ لیتر به‌عنوان سهمیه بنزین آذرماه شارژ شدند. سهمیه‌بندی بنزین و دونرخی شدن این سوخت حدود یک هفته پیش و با اختصاص سهمیه ۶۰ لیتری برای آبان‌ماه آغاز شد. قیمت سهمیه‌ای بنزین ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد آن ۳ هزار تومان به ازای هر لیتر است. آن‌طور که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده، سهمیه سوخت اختصاص یافته به خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها به مدت ۶ماه در کارت‌های سوخت ذخیره می‌شود. بر این اساس طی یک هفته دو سهمیه ۶۰ لیتری به خودروهای شخصی اختصاص یافته و با توجه به اینکه بنزین شارژ شده به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است، می‌تواند طی یک تا دو ماه نیاز اغلب دارندگان خودرو به بنزین را تامین و میزان تقاضا برای بنزین غیرسهمیه‌ای را تحت‌تاثیر قرار دهد. درخصوص افرادی که هنوز اقدام …
۱۳۹۸/۰۹/۰۱
ذخیره سهمیه سوخت آبان ماه خودروها تا شش ماه قابل استفاده است
استاندار تهران از قابل استفاده بودن سهمیه سوخت آبان همه خودروها تا شش ماه و محفوظ ماندن سهمیه خودروهایی که کارت سوخت دریافت نکرده اند، خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۱
توضیحات استاندار تهران درباره ذخیره سهمیه سوخت آبان ماه خودروها
استاندار تهران از قابل استفاده بودن سهمیه سوخت آبان همه خودروها تا ۶ ماه و محفوظ ماندن سهمیه خودروهایی که کارت سوخت دریافت نکرده‌اند، خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •