یکشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۸ / 19 January, 2020
محمد سلطانی فر
قرار نبود همه خبرها بد باشند!
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / فرهنگی و هنری
قرار نبود همه خبرها بد باشند!
این روزها بین رسانه‌ها رقابتی نانوشته برای انتشار اخبار تلخ و منفی وجود دارد؛ هرچه تلخ‌تر بیننده بیشتر! آن‌هم در شرایطی که تعدد رسانه‌ها و ظهور شکل‌های نوین انتقال اخبار و اطلاعات، باعث شده جذب مخاطب از هر زمانی سخت‌تر و در عین‌حال حیاتی‌تر باشد. اما پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهد این روند منجر به این شده که مردم در سرتاسر دنیا هر روز بیشتر از اخبار فاصله بگیرند و به اصطلاح دچار «پس‌زدگی» یا «بی تفاوتی» به خبر شوند.
  چرا مردم از خبر گریزان هستند؟  محمد سلطانی فر
سلطانی فر: از کشتی انتظار چهار مدال طلای المپیک توکیو را دارم
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / ورزشی
سلطانی فر: از کشتی انتظار چهار مدال طلای المپیک توکیو را دارم
رئیس فدراسیون کشتی به همراه محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی فر دیدار کردند.
قولی که وزیر ورزش از محمد بنا گرفت
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / ورزشی
قولی که وزیر ورزش از محمد بنا گرفت
فارس نوشت:علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی به همراه محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد ایران با مسعود سلطانی فر دیدار کردند.
  کشتی آزاد  فدراسیون کشتی  کشتی فرنگی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / سیاسی
مقصر اصلی خبری که حیاتی درباره "اره برگزیت" خواند کیست؟
حیاتی خاطرنشان کرده است که «اکنون سال‌هاست که در صداوسیما و در اخبار ما که باید منبع و منباء ادب و آموختن و فرهنگ باشد اینچنین خبر نگاشتن واقعا تاسف‌برانگیز است. متاسفانه این‌گونه خبر‌ها و خبرنویسی‌ها چندین بار گویندگی آن سهم من شده است و تاختن فضای مجازی به این خدمتگذار رسانه.»
  ادبیات خبرنویسی  صدا و سیما  حیاتی  محمد سلطانی فر