چهارشنبه, ۱۸ تیر, ۱۳۹۹ / 8 July, 2020
مراسم رحلت امام
مراسم مجازی بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) در هلند برگزار شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / هلند / افغانستان / جمهوری اسلامی / عراق
مراسم مجازی بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) در هلند برگزار شد
تهران- ایرنا- مراسم سی و یکمین سالگرد رحلت رهبر فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند، مرکز فرهنگی ثقلین و مکتب قرآن و اهل بیت (ع) اروپا و مجمع اهل بیت (ع) هلند به صورت مجازی برگزار شد.
ببینید | تصاویر دیده نشده از آخرین حضور شهید سپهبد سلیمانی در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / سالگرد ارتحال امام خمینی / شهید سپهبد قاسم سلیمانی / شهدا
ببینید | تصاویر دیده نشده از آخرین حضور شهید سپهبد سلیمانی در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
تصویری از شهید سردار سلیمانی در مراسم بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) در ۱۴ خرداد ۹۸ که آخرین حضور شهید حاج قاسم در این مراسم بود.
تصویری قدیمی از جواد رضویان در مراسم رحلت امام خمینی(ره) در قم
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / جواد رضویان / امام خمینی
تصویری قدیمی از جواد رضویان در مراسم رحلت امام خمینی(ره) در قم
یک فعال رسانه‌ای قم، عکسی قدیمی از خود در ایستگاه صلواتی به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) منتشر کرد که سیدجواد رضویان نیز در آن دیده می‌شود. 
دعای رهبر انقلاب برای سردار سلیمانی
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / شهید سپهبد قاسم سلیمانی / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب
دعای رهبر انقلاب برای سردار سلیمانی
باشگاه خبرنگاران نوشت:رهبر معظم انقلاب، در پایان مراسم سالروز رحلت امام خمینی (ره) برای سپهبد شهید قاسم سلیمانی دعا کردند.
ببینید |   رهبر معظم انقلاب: چگونگی برگزاری مراسم ارتحال امام مهم نیست اصل موضوع سخن گفتن از امام است
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / امام خمینی / انقلاب اسلامی ایران
ببینید | رهبر معظم انقلاب: چگونگی برگزاری مراسم ارتحال امام مهم نیست اصل موضوع سخن گفتن از امام است
رهبر معظم انقلاب در گفتگویی زنده و تلویزیونی با ملت ایران در سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب فرمودند: امام هم روحا یک انسان تحول خواه بود هم تحول آفرین. در مورد ایجاد تحول نقش ایشان صرفا نقش یک معلم و استاد و مدرس نبود نقش یک فرمانده داخل در عملیات و نقش یک رهبر به معنای واقعی بود. ایشان بزرگترین تحولات را در دوران خودشان در زمان خودشان ایجاد کردند. در حوزه های متعددی و در عرصه متنوع زیادی که من مقداری به آن اشاره خواهم کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / 14 خرداد / سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
برنامههای مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد در حرم مطهر رضوی اعلام شد
به گزارش مهر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی‌نژادی با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود، عنوان کرد: برنامه‌های این ایام به صورت استودیویی بوده و صوت و تصویر آن از سایت tv.razavi.ir و صحن‌ها پخش می‌شود.
سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۴ خردادماه، به‌مناسبت سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) در یک سخنرانی زنده تلویزیونی با ملت ایران سخن خواهند گفت. بیانات ایشان ساعت ۱۱ روز چهارشنبه، از سایت، اینستاگرام، توئیتر KHAMENEI.IR و شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده پخش خواهد شد. مراسم سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که هر سال با سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار می‌شد، با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری تجمعات، امسال برگزار نمی‌شود.
سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب در سی‌ویکمین سالروز رحلت امام‌خمینی ره
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب در سی‌ویکمین سالروز رحلت امام‌خمینی ره
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ۱۴خردادماه به‌مناسبت سی‌و‌یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی رحمت‌الله، در یک سخنرانی زنده تلویزیونی با ملت ایران سخن خواهند گفت. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، بیانات رهبر انقلاب ساعت۱۱ روز چهارشنبه، از سایت، اینستاگرام و توییتر KHAMENEI.IR و شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به ‌صورت زنده پخش خواهد شد. مراسم سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که هر سال با سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حرم مطهر امام‌خمینی(ره) …
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
خبر سیاسی
سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب ‏ در سی‌ویکمین سالروز رحلت امام خمینی(ره)‏ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، چهاردهم خردادماه به مناسبت سی‌ویکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی رحمت‌الله، در یک سخنرانی ‏زنده‌ تلویزیونی با ملت ایران سخن خواهند گفت‎.‎‏ به گزارش ایسنا، بیانات رهبر معظم انقلاب ساعت ۱۱روز چهارشنبه، از سایت، ‏اینستاگرام و توییتر‎ KHAMENEI.IR ‎و شبکه‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده پخش خواهد شد‎. مراسم ‏سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که هرسال با سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حرم مطهر امام خمینی(ره) ‏برگزار می‌شد، با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه …
ببینید | آیین رونمایی از کتاب «سند انتخاب»
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / سازمان اسناد و کتابخانه ملی / مجلس خبرگان
ببینید | آیین رونمایی از کتاب «سند انتخاب»
در آستانه سالروز رحلت امام خمینی (ره) و انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب اسلامی، مراسم رونمایی از کتاب «سند انتخاب»، صبح امروز با حضور آیت‌الله مجتهد شبستری، حجت‌الاسلام حسینیان رییس مرکز اسناد انقلاب اسلامی و حجت الاسلام مصباحی مقدم، در کتابخانه عمومی پارک شهر برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
سخنرانی رهبری در سالگرد ارتحال امام
محمدعلی انصاری، دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) اعلام کرد: قرار بود به‌دلیل شیوع بیماری کرونا و در راستای عمل به دستورات ستاد ملی کرونا مراسم سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی به‌صورت مختصر در حرم مطهر ایشان در تهران برگزار شود، اما به‌دلیل تأکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم حفظ شأن و جایگاه امام راحل، این مراسم منتفی شد. به گزارش ایسنا، به گفته وی قرار است حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران همچون سالیان گذشته به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی …
مراسم ۱۴ خردا لغو شد؛ رهبر انقلاب سخنرانی می‌کنند
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / مراسم رحلت امام / 14 خرداد / رهبر انقلاب
مراسم ۱۴ خردا لغو شد؛ رهبر انقلاب سخنرانی می‌کنند
قرار است حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران همچون سالیان گذشته به مناسبت سالگرد رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران سخنرانی داشته باشند که این سخنرانی در محلی خارج از حرم امام راحل و بصورت زنده انجام و از شبکه‌های مختلفت رادیویی، تلوزیونی و فضای مجازی پخش خواهد شد.
برگزاری مراسم بزرگداشت رحلت امام با سخنرانی رهبر انقلاب
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / دفتر رهبری / مقام معظم رهبری / رحلت امام
برگزاری مراسم بزرگداشت رحلت امام با سخنرانی رهبر انقلاب
انصاری گفت: در روز سالگرد امام خمینی صحبت های رهبری بصورت زنده و مستقیم اما خارج از حرم انجام می‌شود.
مراسم تشییع سردار سلیمانی یادآور مراسم امام خمینی است
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
مراسم تشییع سردار سلیمانی یادآور مراسم امام خمینی است
یک عکاسی خبری درباره‌ی حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی می‌گوید: «در حضور پرشور مردم برای بدرقه پیکر سردار قاسم سلیمانی که نمونه آن را تنها در زمان رحلت امام خمینی (ره) دیده‌ام، می‌توان اتحاد مردم با هر دیدگاه سیاسی و در هر قشر، قوم و قبیله‌ای را مشاهده کرد.»
بهت‌وحیرت خبرنگاران خارجی حاضر در تشییع "حاج‌قاسم سلیمانی"/ گسترده‌ترین تجمع بعد از رحلت امام خمینی‌(ره)
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
بهت‌وحیرت خبرنگاران خارجی حاضر در تشییع "حاج‌قاسم سلیمانی"/ گسترده‌ترین تجمع بعد از رحلت امام خمینی‌(ره)
امروز هیچ رسانه‌ بین‌المللی نتوانست بهت‌وحیرت خود را از خیل میلیونی عزاداران حاضر در مراسم تشییع "سردار سلیمانی" در تهران کتمان کند؛ این مراسم برای همیشه به‌عنوان بزرگترین مراسم تشییع یک فرمانده نظامی در تمام تاریخ ثبت خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۵
گزارش تصویری: مراسم عزاداری ۲۸ صفر در دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی
شفقنا- مراسم سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفتر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی برگزار شد. تصاویر
۱۳۹۸/۰۸/۰۵
مراسم عزاداری ۲۸ صفر در دفاتر مراجع عظام تقلید برگزار شد
شفقنا- مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در دفاتر مراجع عظام تقلید در قم برگزار شد. به گزارش شفقنا، آئین سوگواری دهه پایانی ماه صفر با حضور روحانیون، طلاب و اقشار مختلف مردم در جای جای شهر قم، منازل، تکایا و حسینیه ها و مساجد سطح شهر قم برگزار شد. مراسم عزاداری نیز شب و […]
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / استانی-عکس
مراسم عزاداری در تبریز به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) وشهادت امام حسن(ع)
اجتماع بزرگ و مراسم عزاداری در تبریز به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / استانی-اجتماعی / 28 صفر / زیارت
قرائت زیارت حضرت رسول (ص) در 200 مسجد گیلان
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گیلان گفت: مراسم قرائت زیارت حضرت رسول(ص)، همزمان با سالروز رحلت حضرت محمد(ص) و امام حسن مجتبی(ع) در 200 مسجد گیلان برگزار می شود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲
برنامه ۵ مداح معروف در شب‌های پایانی ماه صفر
همزمان با روزهای پایانی ماه صفر به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) مراسم عزاداری در هفت هیأت مطرح کشور برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سوگواری ایام آخر صفر در هیأت‌های کشور+نشانی
مساجد، اماکن متبرکه و هیأت‌های مذهبی در دهه پایانی ماه صفر به مناسبت ایام رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت فرزندانِ گرامیش امام حسن مجتبى(ع) و آقا على بن موسى الرّضا (ع) به برگزاری مراسم عزاداری می‌پردازند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸
مراسم روز ملی صادرات در زمان مناسب برگزار می‌شود
روابط عمومي سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام خبر تعویق مراسم روز ملی صادرات اعلام داشت: مقرر است با تدابیر انجام شده این مراسم در زمان مناسب و پس از ماه صفر، ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام رضا(ع) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)...
۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا
خبر مهم برای صادرکنندگان
روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام خبر تعویق مراسم روز ملی صادرات اعلام داشت: مقرر است با تدابیر انجام شده این مراسم در زمان مناسب و پس از ماه صفر، ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام رضا(ع) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / بیانات رهبری / سالروز ارتحال امام خمینی
نماهنگ؛ میراث امام
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب با حضور در مراسم سی‌امین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) به سخنرانی در جمع هزاران نفری مشتاقان و دلدادگان بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران پرداختند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
تامین امنیت مراسم باشکوه سالگرد رحلت امام(ره) کار بزرگی است
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با قدردانی از زحمات و تلاش های سردار اشتری و سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت : تامین امنیت مراسم باشکوه سالگرد رحلت امام مساله و کار بزرگی است که شما به خوبی به انجام رسانده اید.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
واکنش مقام معظم رهبری به شعار "نبرد با آمریکا"
رهبر معظم انقلاب در حال سخنرانی در مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی هستند. ایشان در بخشی از سخنان خود به یک شعار حضار در مراسم واکنش نشان دادند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
واکنش رهبر انقلاب به شعار «نبرد با آمریکا» و کنایه به ترامپ و عربستان: زرنگ‌بازی ترامپ ایران را فریب نمی‌دهد| ما بحث نبرد را مطرح نمی‌کنیم، بحث از مقاومت می‌کنیم
رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) با تبیین اجزای منطق مقاومت و انتخاب آن از سوی امام خمینی(ره) فرمودند: مقاومت واکنش طبیعی...
۱۳۹۸/۰۳/۱۴ / امام خمینی(ره) / مقام معظم رهبری
 رهبر انقلاب اسلامی: مقاومت واکنش طبیعی هر ملت آزاده در مقابل زورگویی است 
تهران-ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) با تبیین اجزای منطق مقاومت و انتخاب آن از سوی امام خمینی(ره) فرمودند: مقاومت واکنش طبیعی هر ملت آزاده و با شرف در مقابل تهدید و زورگویی است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
فرمانده قرارگاه شهید فهمیده: امنیت کامل در جریان مراسم رحلت امام برقرار است
فرمانده قرارگاه شهید فهمیده گفت: از همه تجهیزات برای برقراری امنیت مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) استفاده خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
هشدار امام خمینی به کارگزاران نظام / مراسم تشییع امام خمینی و حواشی آن / سپردن وصیت‌نامه امام / اعلام خبر رحلت امام در تلویزیون / روایت آسوشتیدپرس از رحلت امام
امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در ساعت ۲۲:۲۰ شب ۱۳ خرداد سال ۱۳۶۸ مصادف با سوم ژوئن ۱۹۸۹ برابر با ۲۴ شوال ۱۴۰۹، در ۸۶ سالگی درگذشت. خبر رحلت امام خمینی در ساعت ۷ روز ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ توسط محمدرضا حیاتی مجری خبر از شبکه اول سیما خوانده شد. جمعیت شرکت‌کننده در مراسم تشییع امام خمینی تا ده میلیون تن برآورد می‌شود که بزرگ‌ترین تشییع جنازه دنیا لقب گرفته ‌است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۴
انتظاراتی که امام خمینی از ملت ایران داشت؛ حجت الاسلام رفیعی در مراسم بزرگداشت امام خمینی در قم عنوان کرد
شفقنا- عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه با اشاره به برداشت های شخصیتهای مختلف از سبک و منش علمی و فکری امام خمینی، انتظارات امام راحل از ملت ایران را تشریح کرد. به گزارش شفقنا، حجت‌الاسلام ناصر رفیعی شامگاه دوشنبه در آیین بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) که از سوی رهبر انقلاب اسلامی در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر […]
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
ایجاد پوشش ارتباطی کامل برای سالگرد رحلت امام (ره)
تهران- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با اشاره به تمهیدات ارتباطی مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال امام (ره) گفت: پوشش مناسب ارتباطی در آستان حضرت امام برای مراسم سالگرد ۱۴ و ۱۵ خرداد توسط اپراتورهای همراه با اختصاص ۱۰ سایت سایر ایجاد شده است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ / پلیس / مراسم ارتحال امام
کنترل هوایی مراسم رحلت امام (ره) / فعالیت ۲۰قرارگاه فرعی برای تامین امنیت مراسم
فرمانده انتظامی پایتخت از کنترل هوایی مراسم رحلت امام (ره) خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
در سالگرد رحلت امام در افغانستان مطرح شد: کشورهای عربی جوامع اسلامی را به بحران کشیده‌اند
دبیر شورای علما و اخوت اسلامی افغانستان در مراسم گرامیداشت از سالروز رحلت امام خمینی (ره) در شمال افغانستان، همسویی کشورهای عربی با جهان غرب را عامل بحران در جوامع اسلامی دانست و برلزوم اتحاد بین مسلمانان تاکید کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
خدمت‌رسانی رایگان امداد خودرو سایپا در محدوده حرم مطهر امام(ره)
شرکت امداد خودرو سایپا به ‌مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی‌(ره) و همچنین تعطیلات عید سعید فطر خدمات ویژه‌ای را از 14 لغایت 17 خرداد ماه به زائران و مسافران ارائه می‌دهد.به گزارش سایپانیوز، مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری مراسم سی‌امین سالگرد رحلت حضرت امام‌(ره) و تعطیلات عید سعید فطر، شرکت امداد خودرو سایپا جهت رفاه حال زائران حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، طرح خدمات امدادی ویژه‌ای را در 4 روز اجرا می‌کند.عباس فخاریان افزود: علاوه‌ بر به‌کارگیری ناوگان امدادی در شهرها و محورهای مواصلاتی کشور که همواره به زائران و مسافران خدمات امدادی ارائه می‌دهند؛ به‌دلیل همزمانی دو مناسبت ایام ارتحال و عید سعید فطر و افزایش حجم سفرها، این طرح گسترده‌تر از …
۱۳۹۸/۰۳/۱۲ / سالگرد ارتحال امام / پلیس پیشگیری
تمهیدات حفاظتی ویژه‌ مراسم ارتحال امام (ره) پیش بینی شد
تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به در پیش بودن مراسم سالروز رحلت امام خمینی (ره) گفت: در مرقد مطهر، تمهیدات امنیتی و حفاظتی ویژه‌ای اندیشیده شده که بخش اعظم این مأموریت بر دوش پلیس پیشگیری ناجاست.
۱۳۹۸/۰۳/۱۲ / سردار محمد شرفی / امام خمینی / ماه مبارک رمضان / مراسم ارتحال امام خمینی(ره)
تمهیدات پلیس پیشگیری برای مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام راحل
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به در پیش بودن مراسم سالروز رحلت جانگداز امام خمینی (ره) از آمادگی کامل کارکنان این پلیس به منظور برقراری نظم و امنیت در این مراسم خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۲
فرودگاه‌های استان تهران ۱۴ خرداد ازساعت ۱۶ تا ۲۱ تعطیل هستند
سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فعالیت فرودگاه های استان تهران در روز برگزاری مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) از ساعت ۱۶ تا ۲۱ متوقف خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۱
طراحی اپلیکیشن راهنمای زائرین روح الله | تهیه ۶۰ هزار پک افطاری
همشهری‌آنلاین: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از طراحی و تکمیل اپلیکیشن راهنمای زائرین روح الله در مراسم سی‌امین سالگرد رحلت امام خمینی خبر داد و به تشریح اقدام‌های شهرداری برای بهتر برگزار شدن این مراسم پرداخت.
۱۳۹۸/۰۳/۰۳ / کلیسا / امام خمینی / مسیحیت
تصاویر | گرامی‌داشت امام خمینی(ره) در کلیسای سرکیس مقدس
نشست سالگرد رحلت امام خمینی(ره) با حضور اسقف اعظم «سیبوه سرکیسیان»، امروز جمعه، ۳ خرداد، از سوی شورای خلیفه‌گری ارامنه در کلیسای سرکیس مقدس تهران برگزار شد. پیش از این نشست مراسم گرامیداشت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) نیز برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶
مختاری: حضرت خدیجه الگوی کامل سبک زندگی اسلامی است
شفقنا- رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: براساس روایات و منابع تاریخی متواتر و موثق، خدیجه کبری(س) الگوی کامل سبک زندگی اسلامی است. به گزارش شفقنا، مراسم رحلت حضرت خدیجه(س) با حضور ائمه جمعه و جماعات شهرستان قدس برگزار شد. در این مراسم که به دعوت امام جمعه شهرستان قدس و با حضور ائمه جماعات در دفتر امام جمعه این شهرستان […]
۱۳۹۸/۰۲/۱۲
استاندار قم: هر نوع سیاستگذاری که مردم را نادیده بگیرد نتیجه موفقیت آمیزی نخواهد داشت
شفقنا- استاندار قم با بیان اینکه مردم بزرگترین پشتوانه انقلاب و نظام هستند تصریح کرد: هر نوع سیاست گذاری که مردم را نادیده بگیرد نتیجه ی موفقیت آمیزی نخواهد داشت. به گزارش شفقنا، دکتر بهرام سرمست در مراسم تجلیل از دست اندرکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در […]
۱۳۹۸/۰۲/۱۲
مناسبت های مختلف انقلاب در طول سال برای مردم تبیین شود
قم - ایرنا - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(ص) گفت: مناسبت ‌های ملی کارهای نمایشی و زودگذر نیست و یادآوری و تبیین آنها مانند قیام 15 خرداد، سالروز رحلت امام خمینی و حضور باشکوه مردم در مراسم استقبال و نیز ارتحال ایشان؛ خوراک فرهنگی، فکری و انقلابی جامعه در طول سال است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •