جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
همدلی
همدلی و وحدت اولین دستاورد دفاع مقدس است
۲۱ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / هفته دفاع مقدس / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
همدلی و وحدت اولین دستاورد دفاع مقدس است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان اولین دستاورد دفاع مقدس را همدلی و تبلور مردم در پشتیبانی از رزمندگان برشمرد و گفت: مردم از تخم‌مرغ گرفته تا تهیه اقلام غذایی و سایر پشتیبانی‌ها به رزمندگان در جبهه‌ها کمک کردند و نقش اثرگذاری در پیشبرد اهداف دفاع از میهن داشتند.
آیت الله رییسی: انسجام و همدلی مسوولان راهکار حل مشکلات کشور است
۲۲ ساعت قبل / سید ابراهیم رییسی / استان اردبیل / قوه قضاییه
آیت الله رییسی: انسجام و همدلی مسوولان راهکار حل مشکلات کشور است
اردبیل - ایرنا- رییس قوه قضاییه تاکید کرد که انسجام و همدلی مسوولان راهکار رفع مشکلات و دغدغه های مردم می باشد، این انسجام بستری است که توسعه در همه زمینه‌ها را فراهم می‌کند.
۲۵ ساعت قبل / آیت الله اعلم الهدی / رزمایش کمک مومنانه / همدلی و مواسات
آیت الله علم الهدی: رزمایش مواسات ابتکار عظیمانه مقام معظم رهبری بود
به گزارش تسنیم،آیت الله علم الهدی ظهر امروز در رزمایش مواسات و کمک مومنانه که در سپاه امام رضا علیه السلام برگزار شد، اظهار داشت: نهاد مقدس سپاه پاسداران تبیین کننده این واقعیت است که به عنوان محور اقتدار این نظام و انقلاب در همه ی عرصه‌هایی که به ابقا، این انقلاب نیازمند است مرد و مردانه ایستاده و مجاهداتش از جریان 8 سال دفاع مقدس الگو گرفته شده است.
۳۰ ساعت قبل / افغانستان / طالبان / اشرف غنی
اشرف غنی: برای گفتگوی مستقیم با طالبان تصمیم قاطع گرفتیم
رئیس جمهور افغانستان طی سخنانی در هفتاد و پنجمین اجلاس مجازی مجمع عمومی سازمان ملل متحد از طریق ویدئوکنفرانس اظهار داشت: "ما به عنوان یک کشور و یک جامعه متعهد هستیم که برای شروع گفت‌وگوهای مستقیم بین دولت افغانستان و طالبان تصمیم قاطع گرفته همدلی و شجاعت لازم را نشان دهیم".
لزوم بازخوانی حماسه‌ دفاع مقدس
۳۵ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / هفته دفاع مقدس / چهل سالگی دفاع مقدس
لزوم بازخوانی حماسه‌ دفاع مقدس
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: در حال حاضر باید با بازخوانی حماسه دفاع مقدس به یاد بیاوریم که چگونه با وحدت و همدلی توانستیم پرچم نظام جمهوری اسلامی را در برابر مخالفت قدرت‌های دنیا برپا نگه داریم.
۴۱ ساعت قبل
چشم انداز روشنی برای کاندیداتوری زنان وجود ندارد
چهارمین نشست مشترک شورای مرکزی حزب جوانان ایران اسلامی با دبیران استانی این حزب، با حضور زهرا شجاعی دبیر کل مجمع زنان اصلاح طلب به صورت مجازی برگزار شد.زهرا شجاعی در این نشست مجازی  ضمن تقدیر از عملکرد حزب جوانان ایران اسلامی طی سال‌ها فعالیت سیاسی و اصلاح‌طلبانه گفت: برگزاری جلسات هفتگی و بررسی راهبردهای جریان اصلاحات در راستای عبور از وضعیت ناپایدار و بحران‌های موجود این روزها و انتخابات ۱۴۰۰  نشان از احساس مسئولیت و دغدغه بخشی از بدنه جریان اصلاحات دارد. وی افزود: امروز نه تنها اصلاح‌طلبان بلکه اصولگرایان نیز ضرورت اصلاح را قبول دارند و صرفا اختلاف بر سر فرآیند و مکانیزم است که می‌توان به یک همدلی مناسب در این زمینه رسید.دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب در ادامه به بررسی راهبردهای جریان اصلاحات …
۴۱ ساعت قبل
مزن بی‌تامل به گفتار دم
مدت‌هاست که نشستن پای صحبت‌های بسیاری از مسئولان کشور، بدون فشار دادن دندان‌ها روی هم و زیرلب یا بلند گفتن کلمات و جملاتی در تقابل با این سخنان دشوار است. البته طبعا اگر سخنان بر حق باشند و از دل بر آیند، لاجرم بر دل نشینند؛ اما بر دل نشستن و پذیرفتن برخی سخنان نیاز به احساس نزدیکی، همدلی و آشنایی دارد که این روزها کمتر میان مردم و مسئولان دیده می‌شود. در چنین شرایطی، مسئولان حتی اگر راست و بر حق هم بگویند، نه تنها از نفوذ کلام کافی برخوردار نیستند که ممکن است در این موارد هم با همان حرف‌های زیرلب یا بلند مواجه شوند!نمودهای گوناگونی از عدم وجود این همدلی را می‌توان مشاهده کرد. یک مثال بارز آن، از یک سو، انتقادهای مردم از تحویل خودرو دناپلاس اتوماتیک به مردم و از سوی دیگر توجیهات و دفاعیات مجلس‌نشینان …
سنگربانان همیشگی خاکریزهای دور از جبهه
۴۲ ساعت قبل
سنگربانان همیشگی خاکریزهای دور از جبهه
نیلوفر ذوالفقاری صدای چرخ‌های خیاطی یک دقیقه هم قطع نمی‌شود. زنان خستگی‌ناپذیر، صبح تا شب مشغول دوختن ماسک و گان هستند و غرق در خاطره روزهایی که همینطور دور هم جمع می‌شدند تا لباس‌های خونی و خاکی رزمندگان را، بشویند و تعمیر کنند. خاطره سال‌هایی که دشمن ناجوانمردانه به کشورشان حمله کرده بود، مردان اسلحه به‌دست راهی خط مقدم شده بودند و زنان، در سنگرهایی که کیلومترها از خاکریزهای جبهه دور بود، نقش پشتیبانی را با جان و دل برعهده داشتند. 32سال از پایان جنگ‌تحمیلی گذشته اما روحیه همدلی و جهاد، در وجود …
همدلی با همکلاسی
۲ روز قبل / کمک به نیازمندان / پویش همدلی / دانش آموزان
همدلی با همکلاسی
تیزری زیبا از کمک به دانش آموزان نیازمند به مناسبت بازگشایی مدارس را مشاهده می کنید.
تبلور سرمایه اجتماعی بالا در کشور  طی دوران دفاع مقدس
۲ روز قبل / چهل سالگی دفاع مقدس / دفاع مقدس
تبلور سرمایه اجتماعی بالا در کشور طی دوران دفاع مقدس
رییس جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی بر سرمایه اجتماعی بالای کشور در دوران جنگ به عنوان بزرگترین مزیت آن دوره تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین مسایلی که به ارتقای سرمایه اجتماعی جوامع کمک می‌کند، افزایش همدلی بین مردم و مسئولین است که نقش آن در دوران جنگ بسیار پر رنگ بود.
وحدت شیعه و سنی به روایت یک سردار اهل سنت
۲ روز قبل / شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی / ۴۰ سالگی دفاع مقدس / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی)
وحدت شیعه و سنی به روایت یک سردار اهل سنت
ایسنا نوشت: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس نشستی با «دفاع مقدس نماد وحدت و همدلی» برگزار کرد.
رزمایش بزرگ همدلی و کمک مؤمنانه - مشهد
۲ روز قبل
رزمایش بزرگ همدلی و کمک مؤمنانه - مشهد
مرز‌ها بسته هستند
۲ روز قبل
مرز‌ها بسته هستند
خبری از پیاده روی عظیم اربعین نیست، اما بسان هر سال دل‌ها راهی کربلا شده و امسال اربعین رنگ همدلی از جنس کمک‌های مومنانه به خود گرفته است.
برای گذر از تنگناها به همدلی دوران دفاع مقدس نیاز داریم
۲ روز قبل / کرمانشاه / استانی-سیاسی
برای گذر از تنگناها به همدلی دوران دفاع مقدس نیاز داریم
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: برای گذر از تنگنای تحریم‌ها به روحیه سلحشورانه و همدلی دوران دفاع مقدس نیاز داریم
همدلی و انسجام؛ رمز موفقیت عملیات بیت‌المقدس
۳ روز قبل / جنگ تحمیلی / سوسنگرد / خرمشهر / عملیات فتح المبین / هویزه / دانشنامه دفاع مقدس / رودخانه کارون / عراق / اهواز
همدلی و انسجام؛ رمز موفقیت عملیات بیت‌المقدس
تهران- ایرنا- عملیات بیت‌المقدس که با عنوان طرح عملیات کربلا ۳ طرح‌ریزی شد، یکی از طولانی‌ترین نبردها در طول جنگ‌ تحمیلی به شمار می‌آید که با شرکت یگان‌های عمده از ظفرمندان ارتش، دلاورمردان بسیج و سپاه، سنگرسازان بی‌سنگر جهاد سازندگی و دیگر نیروهای مردمی از دهم اردیبهشت تا سوم خرداد ۱۳۶۱ خورشیدی در جنوب غربی اهواز انجام گرفت و سرانجام با همدلی، هماهنگی و انسجام رزمندگان اسلام و پشتیبانی خوب ملت به پیروزی رسید.
۳ روز قبل
هشدار پلیس درباره کلاهبرداری سایبری در فضای همدلی
رئیس پلیس فتای استان زنجان نسبت به کلاهبرداری درباره رزمایش همدلی و استفاده سودجویان از این شرایط هشدار داد.
همه جبهه، جنگ نبود
۳ روز قبل
همه جبهه، جنگ نبود
 در فتح‌المبین، بیت‌المقدس، خیبر – جریزه مجنون- کربلای 5و بدر حضور داشته؛ 27‌ماه را در جبهه گذرانده است. از او درباره چند و چون شکل‌گیری فضای همراهی و همدلی مردم در روزهای جنگ پرسیدیم و گفت: «ما مسجدی بودیم، چشم‌مان به دهن حضرت امام(ره) بود. امام برای بچه‌ها کاریزما بود.» او درباره چرایی ماندگاری آن روزها تأکید کرد: همه جبهه جنگ نبود؛ جوانمردانی که انتخاب کردند، به خط زدند و استوار جنگیدند با عزیزانی که در بمباران یا حوادث جانبی ناخواسته و تحمیلی جان خود را از دست دادند، قطعا چشم‌اندازشان به جنگ …
پیام رسول‌پناه بعد از شکست پرسپولیس مقابل الدحیل/ از فردا با تلاش و همدلی برای دیدارهای بعدی آماده می‌شویم
۳ روز قبل / پرسپولیس
پیام رسول‌پناه بعد از شکست پرسپولیس مقابل الدحیل/ از فردا با تلاش و همدلی برای دیدارهای بعدی آماده می‌شویم
سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از شکست این تیم مقابل الدحیل قطر پیامی خطاب به سرمربی و بازیکنان پرسپولیس صادر کرد.
واعظی: تحولات اخیر پیروزی همه ماست پیام اختلاف به خارج ندهید
۴ روز قبل / سازمان ملل متحد / ایالات متحده آمریکا / محمود واعظی / روزنامه ایران
واعظی: تحولات اخیر پیروزی همه ماست پیام اختلاف به خارج ندهید
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگویی با محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهوری، نوشت: در این شرایط بسیار سخت، برای پیروزی و خنثی کردن توطئه‌های امریکا بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و همدلی و انسجام میان همه قوا و نهادهای حاکمیتی کشور است. پیام اختلاف به خارج موجب گستاخ شدن امریکا و پیام وحدت موجب برون‌رفت از مشکلات فعلی اقتصادی خواهد شد.
۴ روز قبل
تشکیل فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی با حضور نمایندگان مستقل و اصلاح طلب در مجلس یازدهم خبر داد.ذبیح‌الله اعظمی در گفت‫و‫گو با ایسنا بیان کرد: حدودا چند وقت پیش برخی از دوستان در مجلس اقدام به برنامه‌ریزی و پیگیری برای تشکیل فراکسیون مستقلین ولایی کردند بنده نیز به عنوان یک عضو در این فراکسیون ثبت‌نام کردم. امیدواریم این فراکسیون بتواند گام‌های مثبتی در حوزه مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و اشتغال بردارد. وی در ادامه اظهار کرد: در این فراکسیون افراد زبده و خبره‌ای حضور دارند؛ تلاش ما برای برنامه‌ریزی و تلاش مجدانه برای حل مشکلات مردم است. این عضو کمیسیون کشاورزی در ادامه تصریح کرد: از نمایندگان اصلاح‌طلب و مستقل در این فراکسیون حضور دارند، ولی سایر …
هدف؛ارتقای روحیه شهروندی
۴ روز قبل
هدف؛ارتقای روحیه شهروندی
سمیرا باباجانپور   خودمراقبتی و حفظ سلامت فردی رابطه مستقیم با سلامت جامعه دارد. روزهایی که فعالان حوزه سلامت با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند این موضوع بیشتر از همیشه اهمیت پیدا می‌کند. موضوعی که به گفته رئیس اداره سلامت منطقه ۵ از مهم‌ترین اهداف حوزه سلامت در این منطقه است.  مسابقه بزرگ همدلی با پدربزرگ و مادربزرگ‌ها در روزهایی که در خانه ماندن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهم‌ترین عامل پیشگیری از ابتلا به کووید ۱۹ است یک مسابقه ساده نیست. مسابقه‌ای که به همت اداره سلامت منطقه ۵ و …
گردشگری برای برون‌رفت از بحران ناشی از کرونا نیاز به همدلی دارد
۴ روز قبل / اختصاصی ایرنا / وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی / ولی تیموری / جهانگردی
گردشگری برای برون‌رفت از بحران ناشی از کرونا نیاز به همدلی دارد
تهران- ایرنا- اخبار گردشگری از دیگر کشورها نشان می‌دهد راه برون‌رفت از بحران ناشی از کرونا تنها در دست دولت نیست، بخش خصوصی و افراد محلی نیز باید با همدلی با یکدیگر از این دوره عبور کنند.
نمایش همدلی در محله هلال‌احمر
۵ روز قبل
نمایش همدلی در محله هلال‌احمر
تقریباً ۹ ماه از شیوع ویروس کرونا در شهرهای مختلف کشور می‌گذرد و هرچه بر ماندگاری این ویروس خطرناک افزوده می‌شود، مردم بیش از پیش از آزمون همدلی و همراهی در مقابله با آن سربلند بیرون می‌آیند.
پیام وزیر بهداشت به مناسبت هفته دفاع مقدس
۵ روز قبل / هفته دفاع مقدس / وزارت بهداشت / ویروس کرونا
پیام وزیر بهداشت به مناسبت هفته دفاع مقدس
وزیر بهداشت در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، نوشت: در روزهایی که گذشت، همدلی و وفاق دوباره ملت ایران، حتی زیباتر از ایام دفاع مقدس و با تلاش همه مدافعین حریم و حرم و سلامت کشور حماسه‌‌هایی نو خلق کرد.
ایرانمنش: کادر درمان معنویت دوران دفاع مقدس را در جامعه کنونی احیا کرد
۵ روز قبل / هفته دفاع مقدس / دفاع مقدس / ویروس کرونا / تئاتر / سینما
ایرانمنش: کادر درمان معنویت دوران دفاع مقدس را در جامعه کنونی احیا کرد
رضا ایرانمنش با اشاره به برگزاری جشنواره "فصل همدلی" گفت: تلاش‌های کادر درمان در مبارزه با کرونا ثابت کرد که ایثارگری‌ و ازخودگذشتگی بودن‌ها مختص جنگ تحمیلی نیست.
نمکی: مقابله با کرونا نیازمند همدلی است
۵ روز قبل / سعید نمکی / صدا و سیما / مقابله با کرونا / وزیر بهداشت / ویروس کرونا
نمکی: مقابله با کرونا نیازمند همدلی است
به گزارش الف به نقل از وبدا، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در ستاد مرکزی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با رییس و معاونین سازمان صدا و سیما دیدار و گفتگو کرد و از همکاری شبانه روزی رسانه ملی خبر داد.
ضرورت بازتاب اقدامات نظام بانکی در رسانه‌ها/ شرایط جنگ اقتصادی همدلی بیشتر می‌طلبد
۵ روز قبل / بانک مرکزی / بانک‌ها / نظام بانکی / نرخ ارز / عبدالناصر همتی / رئیس کل بانک مرکزی
ضرورت بازتاب اقدامات نظام بانکی در رسانه‌ها/ شرایط جنگ اقتصادی همدلی بیشتر می‌طلبد
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به تلاش‌های نظام بانکی در اقتصاد کشور گفت: عملکرد بانک‌ها طی چند سال گذشته قابل قبول و سازنده بوده است، درحالی که تحت تاثیر عوامل خارج از اراده آنها همواره با مشکلاتی هم دست به گریبان بوده‌اند.
استرس و اضطراب یـکی نیستند
۵ روز قبل
استرس و اضطراب یـکی نیستند
چند شماره گذشته در مورد برقراری ارتباط مؤثر صحبت کردیم و ۷ قدم مؤثر یعنی گوش دادن، صداقت و صراحت داشتن، همدلی و همدردی، حفظ احترام متقابل و آرامش، ابراز نظر مخالف به روش درست، افزایش شناخت از خود و شناسایی تحریفات یا خطاهای شناختی را بیان کردیم.
۵ روز قبل
مدیر مرکز آموزش و پژوهش درخصوص نتایج دستاوردهای پژوهشی تصریح کرد
رضایت حداکثری مشتریان، تاکیدی بر حرکت بانک توسعه تعاون در مسیر بانکداری حرفه‌ای استمدیر مرکز آموزش و پژوهش گفت: دستاوردهای پژوهشی مرکز آموزش و پژوهش حکایت از رضایت مطلوب مشتریان از کیفیت خدمات متنوع در بانک توسعه تعاون دارد.کریم میرزا خانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون از ارزیابی مطلوب کیفیت خدمات بانک توسعه تعاون از سوی مشتریان بانک خبر داد و گفت: یافته‌های طرح پژوهشی طراحی و مدیریت‌شده از سوی مرکز آموزش و پژوهش بانک با عنوان سنجش کیفیت خدمات از نگاه مشتریان و رضایت آنها نشان می‌دهد که مشتریان بانک از کیفیت خدمات ارائه‌شده از سوی شعب در سطح کشور رضایت مطلوبی دارند.مدیر مرکز آموزش و پژوهش سیاست‌گذاری مبتنی بر پژوهش و یافته‌های علمی را از رویکردهای مدیریتی کارآمد ذکر و خاطرنشان کرد: …
۵ روز قبل
برگزاری مجمع فصلی منطقه سه بیمه آسیا
مجمع فصلی سرپرستی منطقه سه بیمه آسیا با حضور نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران، سرپرست منطقه سه و روسای شعب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و روسای شعب منطقه در ارومیه برگزار شد.مسعود بادین، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی بیمه آسیا و تقدیر و تشکر از کارکنان و شبکه فروش، گفت: همدلی و هم یاری در بخش های مختلف شرکت، راهکار تداوم موفقیت های بیمه آسیاست و کسب افتخارات در سال جاری، بیانگر تحقق این مهم است. مدیرعامل بیمه آسیا با تصریح افزایش سرمایه شرکت به عنوان یکی از برنامه‫های مهم شرکت، اظهار کرد: با تایید سازمان بورس این افزایش به زودی محقق خواهد شد. این افزایش سرمایه، سبب افزایش …
۵ روز قبل
واکنش استقلال به توافق با نوری
باشگاه استقلال در واکنش به توافق با الکس نوری بیانیه صادر کرد. در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است: «باشگاه استقلال روز گذشته حمایت خود از کادر فنی و بازیکنان را اعلام داشت و بر همدلی و اتحاد برای کسب موفقیت در لیگ قهرمانان تاکید کرد و انتشار چنین شایعاتی جای تعجب دارد. »  
سال آغاز اسطوره
۵ روز قبل
سال آغاز اسطوره
  محمد مقدسی      سال۱۳۳۰ با خبر تلخ درگذشت صادق هدایت شروع شد. او در نوزدهم فروردین در خانه اجاره‌ای‌اش در پاریس با گاز خودکشی کرد. خودکشی هدایت هر چند قابل پیش‌بینی بود، اما جامعه ادبی در بهت فرو رفت. پایان هدایت، آغاز اسطوره او در داستان‌نویسی ایران بود؛ هر چند که خود هیچ‌گاه چنین سودایی نداشت. اوضاع سیاسی ایران با انتخاب دکتر محمد مصدق در انتظار تغییراتی جدی‌ بود. اهل فرهنگ بهت‌زده از مرگ هدایت، با بیم و امید با دکتر مصدق همراهی و همدلی می‌کردند. شاید دلیل اصلی اینکه این سال اثر شاخصی در …
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
موج مهربانی
شیوع کرونا در سال جاری شرایط ویژه‌ای را بر مدارس و وضعیت تحصیل دانش آموزان حاکم کرده و این شرایط، زندگی بسیاری از خانواده‌ها را در حوزه اقتصادی تحت تأثیر قرار داده و موج همدلی و رزمایش‌های مختلف رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفته است. دو گروه جوانان خراسان جنوبی در مرکز نیکوکاری موج مهربانی و موسسه خیریه لبخند فرشتگان با همکاری هم ۱۲۳ پک لوازم‌التحریر را برای توزیع بین دانش آموزان این استان تهیه کردند./محسن نوفرستی
جبهه‌ای به وسعت محله‌های مرکزی شهر
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
جبهه‌ای به وسعت محله‌های مرکزی شهر
فاطمه عسگری‌نیا   31 شهریور 59 که ناقوس جنگ با پرواز جنگنده‌های عراقی بر فراز اسمان ایران پیچید زن و مرد، پیرو جوان دست به دست هم دادند تا با پاسداری از این مرز و بوم اجازه تعدی به دشمنان را ندهند. یکی جگر گوشه‌اش را راهی جبهه‌های جنگ کرد دیگری زن و فرزند را به خدا سپرد و راهی خاکریزها شد و آنها که دستشان از میدان جنگ کوتاه بود در شهرها ماندند و شانه شانه قصه همدلی و همصدایی را برای نسل‌های بعد نوشتند. مساجد خانه دوم مردم شدند، یک سویش نماز می‌خواندند سوی دیگر برای پشتیبانی از جبهه‌ها تلاش می‌کردند، …
سعادتمند: اتحاد، رمز موفقیت استقلال خواهد بود
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / باشگاه استقلال / لیگ قهرمانان آسیا / احمد سعادتمند
سعادتمند: اتحاد، رمز موفقیت استقلال خواهد بود
تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: اتحاد و همدلی، رمز موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.
سعادتمند: از آقای نامجومطلق تشکر می‌کنم
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / استقلال / احمد سعادتمند / فرهاد مجیدی / مجید نامجومطلق / آندره‌آ استراماچونی
سعادتمند: از آقای نامجومطلق تشکر می‌کنم
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: اتحاد و همدلی رمز موفقیت استقلال است و همه ما برای موفقیت تیم محبوبمان بی وقفه تلاش می‌کنیم.
استقلال برای هر تیمی حریف نفس‌گیری است/ اتحاد رمز موفقیت است
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / احمد سعادتمند / تیم فوتبال استقلال تهران / لیگ قهرمانان فوتبال آسیا
استقلال برای هر تیمی حریف نفس‌گیری است/ اتحاد رمز موفقیت است
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در حال حاضر اتحاد و همدلی رمز موفقیت استقلال است و همه ما برای موفقیت تیم محبوبمان بی وقفه تلاش می‌کنیم.
سعادتمند: اطمینان دارم در لیگ قهرمانان موفق می‌شویم/ درخواست همدلی مدیرعامل استقلال قبل از آسیا
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / استقلال تهران / احمد سعادتمند / لیگ قهرمانان آسیا
سعادتمند: اطمینان دارم در لیگ قهرمانان موفق می‌شویم/ درخواست همدلی مدیرعامل استقلال قبل از آسیا
مدیرعامل استقلال خواهان همدلی میان اعضای تیم و هواداران در آستانه لیگ قهرمانان آسیا شد.
جریمه ماسک نزدن: کندن قبور برای جان‌باختگان کرونا
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / اندونزی
جریمه ماسک نزدن: کندن قبور برای جان‌باختگان کرونا
ایسنا نوشت: مقامات محلیِ یک روستا در اندونزی، ‌روستاییانی را که از زدن ماسک خودداری می‌کنند، به امید آنکه همدلی با قربانیان، آن‌ها را به رعایت قوانین برای مهار کرونا متقاعد کند، مجبور به کندن قبور برای جان‌باختگان کرونا کردند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
وضع جریمه‌های سنگین برای ماسک نزدن
مقامات محلیِ یک روستا در اندونزی، ‌روستاییانی را که از زدن ماسک خودداری می‌کنند، به امید آنکه همدلی با قربانیان، آن‌ها را به رعایت قوانین برای مهار کرونا متقاعد کند، مجبور به کندن قبور برای جان‌باختگان کرونا کردند.
کودکان آنلاین در قرنطینه کرونا (قسمت دوم)
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / استانی-اجتماعی / فضای مجازی / کودکان
کودکان آنلاین در قرنطینه کرونا (قسمت دوم)
پژوهش‌ها نشان داده خانواده‌هایی که برای فرزندشان اهمیت قائل هستند و به حرف‌های آنها گوش می‌دهند و با او همدلی می‌کنند، تا حدودی می‌توانند از گرایش افراطی نوجوان به موبایل و فضای مجازی جلوگیری کنند.
مدیریت بیماری کرونا جز با تلاش جمعی امکان‌پذیر نبود
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / استانی-اجتماعی / کروناویروس
مدیریت بیماری کرونا جز با تلاش جمعی امکان‌پذیر نبود
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیماری کرونا جز با همدلی، هماهنگی و همکاری بین تمامی حوزه‌ها و مجموعه حاکمیت مدیریت نمی‌شد و مدیریت بیماری تاکنون بخاطر تلاش جمعی بوده است.
معاون وزیر بهداشت: مدیریت کرونا به خاطر تلاش جمعی است
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / بیرجند / ویروس کرونا / نهبندان / قاسم جان بابایی / خراسان جنوبی / دانشگاه های علوم پزشکی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / نقش توسعه زیرساخت‌های نظام سلامت در درمان بیماران کرونا / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
معاون وزیر بهداشت: مدیریت کرونا به خاطر تلاش جمعی است
بیرجند - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیماری کرونا جز با همدلی، هماهنگی و همکاری بین تمامی حوزه‌ها و مجموعه حاکمیت مدیریت نمی‌شد و مدیریت بیماری تاکنون به خاطر تلاش جمعی بوده است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
پیام تبریک مدیرعامل بانک پارسیان به مناسبت فرارسیدن سالگرد تاسیس بانک
مدیرعامل بانک پارسیان در پیامی فرارسیدن نوزدهمین سالگرد فعالیت بانک پارسیان را تبریک گفت. در متن پیام پرویزیان آمده است: نوزدهمین سالگرد تاسیس بانک پارسیان را به تمامی همکاران خدوم و پرتلاش، سهامداران، مشتریان و ذی‫نفعان بانک تبریک می گویم وخداوند متعال را شاکرم که در برهه‌ای از زندگی حرفه‌ای خود، همکاری با خانواده بزرگ بانک پارسیان را به اینجانب اعطا کرده است.بانک پارسیان در حالی وارد نوزدهمین سالگرد تاسیس خود شده است که امروز با عنایت به رزومه و کارنامه قابل قبول خود ،همچنان مورد توجه فعالان اقتصادی، شبکه بانکی و آحاد مردم است.مشتریان، ذی‫نفعان گرامی و سهامداران ارجمند، امروز ما میراث دار دستاوردهای مدیران باتجربه وکارکنان خدوم و پرتلاشی هستیم که با تمام توان پاسدار سرمایه‌های ارزشمند و دارایی‌های …
۷۰ درصد از مصوبات جلسات ستاد تسهیل استان تهران اجرایی شده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / ستاد تسهیلات
۷۰ درصد از مصوبات جلسات ستاد تسهیل استان تهران اجرایی شده است
معاون استاندار تهران گفت: همدلی و وحدت خوبی بین مدیران مجموعه استانداری و تصمیم گیرندگان جلسات ستاد تسهیل وجود دارد.
همدلی برای مهرِ مهربانی با پویش مردمی "شور عاطفه ها"
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / شور عاطفه ها / کمیته امداد استان بوشهر / رزمایش کمک به نیازمندان / تبلت / شبکه شاد
همدلی برای مهرِ مهربانی با پویش مردمی "شور عاطفه ها"
پویش مردمی "شور عاطفه ها" با شعار "همدل می شویم برای مهربانی در مهر" برای کمک به دانش آموزان نیازمند استان بوشهر آغاز شد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اهداف شرکت بر مبنای پروژه محوری ترسیم و اجرا می شود
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: جهت گیری اهداف شرکت بر مبنای پروژه محوری و خط مشی بنگاهداری اقتصادی و مشتری مداری ترسیم و اجرا می شود. سید عبداله موسوی در جلسه عملیات با حضور روسای دستگاه های حفاری، افزود: درآمدهای شرکت باید از محل انجام کار حفاری و ارایه خدمات یکپارچه فنی و تخصصی تامین شود.وی با این توضیح که ملی حفاری در چهار دهه گذشته نقش اساسی در فرآیند تولید نفت و گاز در کشور داشته و دارد، گفت: حفاری زنجیره اصلی تولید است و این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت در صنعت حفاری کشور، پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت را اولویت نخست روز شمار کار خود تعریف کرده است.موسوی اظهار کرد: امسال بخشی از فعالیت های عملیاتی شرکت در قالب توافقنامه و بخشی پروژه محور است و گرایش فعالیت ها در سال آینده بیشتر …
پدر علم ژنتیک ایران از تبعات کرونا و بازسازی در پساکرونا می‌گوید
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
پدر علم ژنتیک ایران از تبعات کرونا و بازسازی در پساکرونا می‌گوید
پدر علم ژنتیک ایران و عضو کمیته اخلاق پزشکی با بیان اینکه هیچ کس دوست نداشت بحران کرونا و این اتفاقات برای جهان بیفتد، اما حالا که این اتفاق افتاده می‌توان دست به کار‌های بزرگی زد و اتفاقات مهمی رقم زد، تأکید کرد: اگر برنامه‌ریزی درستی شود، می‌توان با همدلی در دوران پساکرونا شرایطی به مراتب بهتر از قبل ساخت.
واعظی:همدلی شرط لازم غلبه بر مشکلات است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
واعظی:همدلی شرط لازم غلبه بر مشکلات است
رییس دفتر رییس جمهور نوشت :همدلی شرط لازم غلبه بر مشکلات در شرایط فعلی است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
جلسه صمیمانه روحانی، رئیسی و قالیباف به روایت واعظی
دولت برای اداره کشور و عبور از مشکلات بدون تردید به همکاری و یاری قوای دیگر نیازمند است و این دست جلسات نویدبخش همکاری نزدیک سه قوه برای اعتلا و آبادانی کشور است. این را محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهوری، روز دوشنبه در اینستاگرام خود نوشت. او همچنین در ادامه به همدلی و یکپارچگی همه ارکان کشور اشاره کرد که شرط لازم غلبه بر مشکلات در شرایط فعلی است. روز یکشنبه  نخستین جلسه سران سه قوه پس از روی کارآمدن مجلس یازدهم بود. این جلسه در فضایی صمیمی برگزار و مباحث بسیار خوبی در آن مطرح شد. به گفته آقای روحانی، رئیس‌جمهوری، این مباحث در جلسه آتی سران پیگیری خواهد شد.
لازمه حل مشکلات کشور انسجام و همدلی میان قوای سه‌گانه است
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / بودجه سال 1400 / اسحاق جهانگیری / معاون اول رییس جمهور / تعامل دولت و مجلس / استان همدان / گردشگری / سرمایه‌گذاری
لازمه حل مشکلات کشور انسجام و همدلی میان قوای سه‌گانه است
معاون اول رییس جمهور با اشاره به نقش پراهمیت دولت و مجلس در اداره کشور، گفت: انسجام و همدلی میان قوای سه‌گانه لازمه حل مشکلات مردم است و می‌تواند مردم را به آینده کشور امیدوار کند.
با تأسی به فرهنگ ایثار و شهادت از سختی‌ها عبور می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / استانی-اجتماعی / سعید اوحدی / دوران دفاع مقدس / قاسم سلیمانی / امام جمعه شیراز / بنیاد شهید و امور ایثارگران
با تأسی به فرهنگ ایثار و شهادت از سختی‌ها عبور می‌کنیم
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثاگران گفت: مملکتی که دوران سخت را پشت سر گذاشته، امروز هم می‌تواند با همدلی و وحدت و با تاسی به فرهنگ ایثار و شهادت از گردنه‌های سخت عبور کند.
گزارشی از فعالیت آزادگان در روزهای اسارت و کرونایی
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / دفاع مقدس / پیام آزادگان / همه_باهم_علیه_کرونا / کتاب
گزارشی از فعالیت آزادگان در روزهای اسارت و کرونایی
جانشین مدیرعامل موسسه پیام آزادگان گفت: انواع نمایش‌ها، سرودها و فعایت‌های فرهنگی آزادگان به نوعی مبارزه با بعثی‌ها به‌شمار می‌رفت و روحیه مقاومت و همدلی بین آزادگان را تقویت ‌می‌کرد.
نه به غافلگیری!
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / کرونا / کووید 19 / بیمارستان / پزشکان / دکتر
نه به غافلگیری!
در بحران کرونا بزرگان وسط میدان بودند. همدلی کادر درمانی از تجربیات ارزنده ما در این بحران بود و آن‌ها توانستند در سختی‌ها عملکرد خوبی از خود نشان دهند. از شاخص‌ترین کار‌ها کمک‌های خیرین و گروه‌های جهادی در این دوران بود.
توزیع تبلتها و سیمکارت های دانش آموزی تا پایان مهرماه
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / کمیته امداد امام خمینی / شور عاطفه ها / رزمایش همدلی و کمک مومنانه
توزیع تبلتها و سیمکارت های دانش آموزی تا پایان مهرماه
معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد که «شور عاطفه ها» برای کمک و حمایت از دانش آموزان نیازمند از ۲۲ شهریورماه تا ۱۱ مهرماه برگزار می شود.
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / پرویز پرستویی / دفتر موسیقی / عاشورا
موسیقی نمایش عاشورایی «علمدار»، نوعی نذر فرهنگی است
تهران - ایرنا - بازیگر سینما و تلویزیون، حضور خیریه هنرمندان و لبیک گفتن آنها را در موسیقی نمایش عاشورایی «علمدار» را در واقع به نوعی نذر فرهنگی و وقف مردمی دانست و گفت: آنها با این همراهی و همدلی نشان می دهند از مردم هستند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
چرا تقویت هوش هیجانی از همدلی با مشتری مهم‌تر است؟
هوش هیجانی (EQ) اغلب با احساس همدلی و همدردی اشتباه گرفته می‌شود. اما این دو یکی نیستند و در این مطلب می‌گوییم که چرا سازمان‌ها باید بیشتر بر پرورش اولی تاکید داشته باشند.
در جلسه سران قوا چه گذشت؟/خبرهای خوش اقتصادی در راه است؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / رئیس مجلس شورای اسلامی / رژیم صهیونیستی / رسانه / مسائل اقتصادی / مشکلات مردم
در جلسه سران قوا چه گذشت؟/خبرهای خوش اقتصادی در راه است؟
اقتصاد نیوز : رئیس مجلس گفت: الحمدالله هماهنگی و همدلی و همکاری خوبی در حوزه مسائل اقتصادی شکل گرفت؛ واقعیت امروز این است که مهمترین دغدغه همه ما در سران قوا توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / نوآوری / مجمع فناوری و نوآوری تهران / کارخانه نوآوری / هفته پژوهش
ضرورت تغییر رویکرد در اجرای برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری در تهران
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس با بیان اینکه ۶۰ درصد صنایع کشور در استان تهران مستقر هستند، گفت: این در حالی است که همدلی و همکاری در بین فعالان زیست بوم فناوری را در تهران شاهد نیستیم.
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
چطور به یک همکار دوست‌داشتنی تبدیل شویم؟
استعداد، تحصیلات یا تجربه برای پیشرفت در اقتصاد رقابتی امروز به تنهایی کافی نیست. صرف داشتن کالا یا خدمات مناسب نیز نمی‌تواند مشتری را متقاعد به خرید کند.مهارت‌های نرم، از جمله سازگاری، نگرش مثبت و مهارت‌های ارتباطی مطلوب، بخشی حیاتی از پرورش یک نیروی کار پویا و یک رهبر موفق است. وقتی مردم یکدیگر را دوست دارند با هم ارتباط برقرار می‌کنند و این ارتباط زمینه ایجاد و انجام پروژه‌های همکاری مطلوب را فراهم می‌کند. در اینجا چند روش برای بهبود محبوبیت شما، از نظر شخصی و شغلی در محیط کاری آورده شده است.باورپذیر باشیدباورپذیری، دوست داشتن و قابل اعتماد بودن سه ویژگی است که شما باید در محیط کار به آن شهرت داشته باشید. زمانی که مشتری‌ها می‌خواهند تصمیم بگیرند با فردی تجارت کنند، بیش از آنکه از خود بپرسند …
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
استاندار همدان:
 499پروژه با اعتبار بیش از 4هزار میلیارد تومان در استان همدان افتتاح و کلنگ‌زنی شدبه گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، شاهرخی در گفت‌وگوی خبری خود در صدا و سیمای مرکز همدان ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، بیان کرد: علیرغم تمام محدودیت‌ها و مشکلات اقتصادی کشور، امور زیربنایی، خدمت به مردم شریف و توسعه روزافزون در جای جای ایران اسلامی متوقف نشده است.وی یادآور شد: هر ساله با آغاز هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های مختلف عمرانی، رفاهی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی، و ... در کشور هستیم که استان همدان نیز از این امر مستثنی نبوده و مردم عزیز و متمدن همدان شاهد هستند که علیرغم وجود تمام مشکلات، …
در جلسه رییس کل بانک مرکزی با اعضای اتاق بازرگانی چه گذشت؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
در جلسه رییس کل بانک مرکزی با اعضای اتاق بازرگانی چه گذشت؟
عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی در یادداشتی در صفحه شخصی خود به توضیحاتی درباره  جلسه با اعضای اتاق بازرگانی پرداخت. وی در این باره نوشت: دراین جلسه تأکید کردم؛ بانک مرکزی تعامل با صادرکنندگان را در دستور کار دارد و از هرگونه همکاری با آنان در راستای بازگشت ارزهای صادراتی شان دریغ نخواهد کرد.صادرکننده‌ها نقشی اساسی در مقاومت اقتصادی کشور ایفا کرده و می‌کنند، لذا همدلی و تلاش جمعی صادرکننده‌ها درکنار بانک مرکزی برای عبور از شرایط سخت کنونی کشور یک ضرورت است
بی رقیب در تولید داخلی بی ادعا در همدلی
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
بی رقیب در تولید داخلی بی ادعا در همدلی
در دنیای امروزی بسیاری از کشورها، صنایع بزرگ و غول پیکری را در خود جای داده اند که وجه مشترک تمامی آن ها در نظام سرمایه داری کنونی، تمرکز صددرصدی بر روی تولیدات خود جهت تداوم رقابت در بازارهای جهانی است.
یحیی خواستار خواهان اتحاد و همدلی؛/ گل‌محمدی در پرسپولیس ماندنی شد (عکس)
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / یحیی گل محمدی (سرمربی) / پرسپولیس تهران
یحیی خواستار خواهان اتحاد و همدلی؛/ گل‌محمدی در پرسپولیس ماندنی شد (عکس)
سرمربی پرسپولیس با انتشار پستی خواهان ایجاد همدلی و اتحاد در به زعم او «خانواده بزرگ پرسپولیس» شد.
موفقیت طرح سازگاری با کم آبی در گرو همدلی و اقدام همزمان
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
موفقیت طرح سازگاری با کم آبی در گرو همدلی و اقدام همزمان
همدان- «موفقیت طرح سازگاری با کم آبی در استان همدان تنها با همدلی و اقدام همزمان دستگاههای دخیل در این امر میسر خواهد شد و هرگونه کوتاهی، عدم هماهنگی و یا اقدام متضاد و متقابل دستگاه‌ها منجر به بی نتیجه ماندن و حتی ایجاد خسارات و تبعات منفی خواهد شد»؛ این جملات بخشی از یادداشت مرتضی احمدی رحمت کارشناس حوزه منابع آب برای بازار است که در ادامه می‌خوانید.
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
مطالبه‌گری را به بلاتکلیفی باختیم
تعدادمان زیاد است همان‌هایی که تکلیف‌مان با خودمان با شغل‌مان و با یارمان مشخص نیست. نخواستن‌های‌مان بیش از خواستن‌های‌مان است. شغل‌مان راضی‌مان نمی‌کند، مثل رابطه و دوستی‌های‌مان. سرگشتگانی بی‌امید شده‌ایم که ندانسته‌های‌مان بیش از دانسته‌های‌مان است. از این رابطه به رابطه دیگر می‌رویم یکی برای یافتن گمشده‌ای که نمی‌داند کیست، یکی از ترس عمق شدن و نزدیک نشوهایش. یکی دنبال عشق می‌گردد و هر کسی را در جایگاه نداشته‌هایش می‌نشاند بی‌آنکه در دل باورش داشته باشد. یکی به هر سلام و نگاهی پیوند می‌خورد اما در دلش به انتظار آمدن عشق است. یکی شغلش را دوست ندارد اما به درآمدش …
هدف ما محرومیت‌زدایی از طریق تخصیص عادلانه منابع است
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / محمد باقر قالیباف / مجلس شورای اسلامی / محرومیت زدایی
هدف ما محرومیت‌زدایی از طریق تخصیص عادلانه منابع است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هدف ما محرومیت‌زدایی از طریق تخصیص عادلانه منابع است ولی همزمان تلاش خواهیم کرد تا در حد توان، گره‌های کوچک را نیز با همدلی باز کنیم.
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / سبک زندگی
بیایید عذرخواهی کردن را بیاموزیم و تمرین کنیم!
عذرخواهی فقط یک ژست اجتماعی نیست؛ عذرخواهی پذیرش مسئولیت رفتار و اعمال ماست. راهی است برای نشان دادن احترام و همدلی با شخص یا اشخاص آسیب‌دیده. چه‌بسا مرافعه‌ها و انتقام‌هایی که با یک عذرخواهی ساده رفع‌ و رجوع می‌شوند و برعکس عدم عذرخواهی می‌تواند یک برخورد ساده را به کینه و دشمنی عمیقی تبدیل کند. بیایید عذرخواهی را بیاموزیم.
ماجرای وسایلی که در خانه این خانم غیب می شود
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / روستا / عاشورا / حراج تابلو / دانش آموزان محروم / روستای کلمه / حکیمه جمالی / تابلوی بدرقه / کار &#x
ماجرای وسایلی که در خانه این خانم غیب می شود
همه چیز از فضای مجازی شروع شد. تابلوی «بدرقه»، عاشورای امسال فروخته شد تا دانش آموزان مدرسه ای روستایی بی لوازم التحریر نمانند. رزمایش همدلی تک نفره این نقاش و بانوی خانه دار در روزهای کرونایی، ماجرای جالبی دارد.
حال و هوای دانش آموزان در مدارس
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
حال و هوای دانش آموزان در مدارس
آموزش و سلامت حق دانش آموزان است و این مهم تنها در سایه همکاری و همدلی متولیان آموزش کشور، والدین و دانش آموزان فراهم می‌شود.
ثبت همدلی مردم و کادر درمان نیازمند نقش آفرینی جامعه هنری است
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / دفاع مقدس / دوران دفاع مقدس / بهروز بقایی
ثبت همدلی مردم و کادر درمان نیازمند نقش آفرینی جامعه هنری است
بهروز بقایی از جامعه هنری کشور برای شرکت در جشنواره فصل همدلی در راستای ثبت همدلی ایرانیان خصوصاً کادر درمانی در تاریخ ادبیات دعوت کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
نقش شفافیت در توسعه کارکردهای تعاون حائزاهمیت است
آذربایجان شرقی - فلاح: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی گفت: تعاون یکی از سه رکن اصلی اقتصادی است که در کنار بخش های خصوصی و دولتی توانسته نقش خود در توسعه اقتصادی ایفا کند.حسین فتحی با بیان این مطلب افزود: شفافیت در حوزه تعاون به لحاظ کارکرد گروهی آن می تواند در فراهم سازی فعالیت های مبتنی بر خردجمعی و سرمایه های مادی و معنوی افراد و به تبع آن سرمایه های بی بدیل اجتماعی نقش اثربخشی داشته باشد.وی ادامه داد: تعاون به عنوان یکی از راهبردهای مهم اقتصادی است که به لحاظ وسعت و گستردگی و شمولیت خدمات آن در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی همواره مورد توجه جدی مسئولان قرار دارد.شفاف سازی از موضوعات مهم برای تحقق جهش تولید استبه گفته فتحی، از موضوعات مهم در راستای تحقق جهش تولید، …
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
آمادگی بانک سینا برای سرمایه گذاری درحوزه نفت، گاز و پتروشیمی
مدیرعامل بانک سینا در مراسم افتتاح شعبه عسلویه، از آمادگی این بانک در جهت حمایت از سرمایه گذاران حوزه نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد.ایمانی ضمن ابراز خشنودی از افتتاح شعبه بانک سینا در عسلویه، آن را نقطه عطفی در ایجاد زمینه های مشارکت و حمایت این بانک از سرمایه گذاران حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه اقتصادی انرژی پارس و مردمان خونگرم ساحل خلیج همیشه فارس خواند و آمادگی این بانک برای سرمایه گذاری در این بخش را اعلام کرد.وی با اشاره به نام گذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید، خاطرنشان کرد: بانک سینا به عنوان بانکی چابک، پیشرفته و خوشنام، در کنار بهره مندی از سرمایه انسانی مجرب و کارآزموده و مجهز به سیستمهای نوین و پیشرفته، آمادگی کامل دارد تا از طریق ارائه خدمات متنوع بانکی و مشارکت در طرحهای …
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
رقابت حذفی در مجلس برای 1400
رقابت درون‌گروهی اصولگرایان برای انتخابات‌1400 به مقصد پاستور چنان جدی است که فریاد عقلای این جریان را که همواره سعی در تعدیل تحرکات سیاسی جناح راست دارند، بلند کرده است. نمونه‌اش اظهارات دیروز عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا‌و‌سیما‌ست که گفت: «تنگ‌کردن دایره خودی‌ها، پایان ندارد. امروز انقلابی‌ترین نیروهای ارزشی به‌دنبال مرزبندی با هم هستند. آن هم بر سر عناوینی که با گفت‌وگو و همدلی به‌راحتی حل می‌شود... خود‌شاقول‌پنداری، عادت بدی است که برخی نیروهای انقلابی به آن دچار شده‌اند.» این رقابت …
ذوالفقارنسب: آقای گل محمدی، به رفتارهایت فکر کن!
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / پرسپولیس / یحیی گل‌محمدی / بیژن ذولفقارنسب
ذوالفقارنسب: آقای گل محمدی، به رفتارهایت فکر کن!
پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس اقتدار مدیریتی ندارد، گفت: رفتارها در پرسپولیس عجیب به نظر می رسد و همدلی لازم در این باشگاه وجود ندارد.
رفتارها در پرسپولیس عجیب است
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / بیژن ذوالفقارنسب / تیم فوتبال پرسپولیس / یحیی گل محمدی
رفتارها در پرسپولیس عجیب است
پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس اقتدار مدیریتی ندارد، گفت: رفتارها در پرسپولیس عجیب به نظر می رسد و همدلی لازم در این باشگاه وجود ندارد.
پنجره بسته چالش اصلی فولاد آسیایی / انتظار خوزستان؛ زوج آسیایی بماند
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / فولاد خوزستان / سعید آذری (مدیرعامل) / جواد نکونام (مربی)
پنجره بسته چالش اصلی فولاد آسیایی / انتظار خوزستان؛ زوج آسیایی بماند
فولادخوزستان می‌تواند با یارگیری مناسب در ادامه فصل نقل‌و انتقالات و البته همدلی کادرفنی و مدیریت که فصل گذشته باعث نتایج درخشان شد،در لیگ بیستم مقتدر باشد.
تعامل سپاه و ارتش مثال‌زدنی است
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / استانی-سیاسی / ارتش جمهوری اسلامی ایران / سردار سرتیپ یدالله بوعلی / امیر سرتیپ ابوالقاسم رضایی
تعامل سپاه و ارتش مثال‌زدنی است
فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد که علی‌رغم تبلیغات دستگاه رسانه‌ای دشمنان انقلاب، امروز تعامل، وحدت، همدلی و هم‌افزایی بین سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران، در سطحی مثال‌زدنی و مطلوب قرار دارد.
تعاون، تقویت‌کننده فرهنگ اعتماد و همدلی در جامعه است
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / استانی-شهرستانها / بروجرد / شهرداری / تعاون
تعاون، تقویت‌کننده فرهنگ اعتماد و همدلی در جامعه است
شهردار بروجرد گفت: تعاون، تقویت‌کننده فرهنگ اعتماد و همدلی در جامعه است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •