پنجشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۹ / 21 January, 2021
وام یک میلیونی یارانه
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
واریز وام یک میلیونی یارانه معیشتی به حساب متقاضیان
توسعه ایرانی- مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: واریز وام یک میلیون تومانی به حساب نخستین گروه از سرپرستان خانوار یارانه‌بگیر بدون درآمد ثابت انجام شد.‌  شهرزاد دانشمندی افزود: بر اساس مصوبات اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، مقرر شد تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار یارانه معیشتی‌بگیر که فاقد درآمد ثابت هستند، پرداخت شود.
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
متهم موج تورمی کیست؟
با وجود گزینه‌های متفاوتی که در رابطه با عوامل افزایش تورم مطرح است، باز هم افزایش نرخ ارز، متهم اصلی عنوان می‌شود که البته پای کرونا و وام یک میلیونی یارانه‌بگیران هم در میان است.در ماه‌های اخیر افزایش قیمت‌ها و تورم محسوس قابل توجه بود؛ روندی که در گزارش‌های رسمی مرکز آمار نیز دیده می‌شود و نرخ تورم از ابتدای امسال در دو شاخص نقطه به نقطه (نسبت به ماه مشابه سال قبل) و تورم ماهانه (نسبت به ماه قبل) افزایش داشته است.به گزارش ایسنا، مروری بر وضعیت تورم نشان می‌دهد که از فروردین سال جاری تورم نقطه به نقطه از ۱۹.۸ تا ۲۶.۹ در پایان تیر ماه رشد و حدود هفت درصد افزایش داشته است. تورم ماهانه نیز در چهار ماه ابتدای امسال از ۲.۱ تا ۶.۴ درصد افزایش دارد، اما تورم سالانه روند کاهشی داشته و از ۳۲.۲ به ۲۶.۴ …
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / وام یک میلیونی یارانه
زمان واریز وام یک میلیونی مجدد اعلام شد
به گزارش ایسنا، حامد شمس، سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر اظهار کرد: وام یک میلیون تومانی برای تمام سرپرستان خانوار یارانه بگیری که درخواست خود را طی اردیبهشت و خرداد اعلام کرده‌اند واریز شده است و جامانده‌ای نداریم.
یارانه فرداشب واریز می‌شود/آغاز کسر اقساط وام یک میلیونی
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
یارانه فرداشب واریز می‌شود/آغاز کسر اقساط وام یک میلیونی
پرداخت یارانه نقدی تیرماه در حالی یک روز زودتر انجام خواهد شد که قرار است از این ماه اقساط وام یک میلیونی یارانه‌بگیران از آن کسر شود.
جزئیات دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه؛ از ثبت نام تا مبلغ قسط
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / ویروس کرونا / یارانه
جزئیات دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه؛ از ثبت نام تا مبلغ قسط
ثبت نام دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه از یکشنبه ۸ تیر ماه آغاز شد. بازپرداخت این تسهیلات ۳۰ ماهه و با اقساط ۳۵۱۰۰ تومان خواهد بود.
تکلیف اقساط وام یک میلیونی یارانه بگیران چه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۴/۰۳ / یارانه / دولت
تکلیف اقساط وام یک میلیونی یارانه بگیران چه می‌شود؟
ایسنا نوشت: در حالی اقساط وام یک میلیونی یارانه‌بگیران از محل یارانه نقدی واریزی در هر ماه کسر می‌شود که در صورت حذف یارانه بگیر، مسئولیت پرداخت این اقساط به بانک‌ها برعهده دولت خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
چند خانوار تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا را دریافت کردند؟
به گزارش خبرآنلاین، پس از شیوع کرونا دولت در اقدامی تصمیم گرفت که کمک‌های دولتی را در قالب تسهیلات قرض الحسنه به مردم اعطا کند. این تسهیلات برای ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر در نظر گرفته شده است.بر این اساس تمام سرپرستان ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر کشور مجاز بودند تا برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا درخواست خود را ثبت کنند که دولت برای ۴ میلیون خانوار خاص که آسیب پذیری آن ها از شیوع کرونا بیشتر تلقی می‌شود تسهیلات قرض الحسنه‌ی یک تا میلیون تومانی در نظر گرفته است که بازپرداخت آن نیز با تنفسی ۴ ماهه همراه خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه / همتی رئیس کل بانک مرکزی
همتی: ۱۹.۳ هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه به یارانه بگیران پرداخت شد
به گزارش مهر، عبدالناصر همتی در یادداشتی اینستاگرامی نکاتی را پیرامون وام بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا، ضرورت واگذاری سهام شرکت‌های وابسته به بانک‌ها در بورس و انتشار اوراق بدهی مطرح کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۲
وام یک میلیونی یارانه‌بگیران به کجا رسید؟ | آخرین وضعیت سه میلیون خانوار
طی دو مرحله‌ای که وام یک میلیونی برای یارانه بگیران واریز شد، بیش از ۱۹ میلیون خانوار دریافت کردند، اما بیش از سه میلیون خانوار دیگر باقی مانده‌اند که وضعیت آنها مشخص نشده است.
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / وام کرونا / وام یک میلیونی تومانی / وام یک میلیونی یارانه
آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی
به گزارش ایسنا، ارسال پیامک‌های وزارت رفاه با سرشماره v.refah برای تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی ماهانه دریافت و علاقه‌مند بودند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند از ۲۷ فروردین آغاز شد و سرپرستان خانوار تا ۳۱ فروردین ماه فرصت داشتند که در صورت تمایل کدملی خود را برای این سرشماره ارسال کنند تا بتوانند وام خود را چهارم اردیبهشت ماه دریافت کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / بسته معیشتی دولت / شریعتمداری وزیر رفاه / وام کرونا / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
وعده وزیر رفاه برای پرداخت وام یک میلیونی به جاماندگان / آماده سازی پنج میلیون بسته معیشتی
به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استانها با بیان اینکه ملت ایران در مقابل تهدیدها مقاومت بالایی دارد و می تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند، اظهار کرد: در جریان شیوع کرونا ۱۳۸۰ مرکز با همکاری ۸۹۴۰ نفر از همکاران در حال تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم هستند که تا به حال ۱۲ میلیون و ۸۵۵ هزار عدد ماسک توسط سازمان فنی و حرفه ای تولید شده است. همچنین ۳۳۳ هزار و ۱۸۷ تولیدکننده موفق به تولید ۳۲۶ هزار و ۶۹۳ عدد سایر اقلام بهداشتی و بیمارستانی شده اند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / بانک مرکزی / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
بانک مرکزی: ۳۴ هزار سرپرست خانوار موفق به دریافت تسهیلات یک میلیونی نشدند
به گزارش مهر به نقل از بانک مرکزی، حدود ۳۴ هزار نفر از سرپرستان خانوار، به دلیل وجود مشکلاتی در حساب بانکی خود نظیر مسدودی حساب، موفق به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشده اند که علت عدم واریز، تا شنبه هفته آتی - ۱۳ اردیبهشت - به صورت پیامکی به افراد مذکور اعلام خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
وام ۱ تا ۲ میلیونی چگونه پرداخت می‌شود؟
وام یک تا دو میلیونی که قرار بود برای چهار میلیون خانوار فاقد درآمد ثابت پرداخت شود، ظاهرا بعد از واریز وام یک میلیونی یارانه‌بگیران و با ارائه لیست مشمولان به بانک مرکزی، مابقی تا دو میلیون تومان به تناسب اعضای خانوار در حساب آن‌ها شارژ خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / یارانه / یارانه نقدی / وام کرونا / وام یک میلیونی
فردا؛ آخرین فرصت ثبت‌نام برای وام یک میلیون تومانی یارانه‌بگیران
ایلنا: مهلت ثبت‌نام برای دریافت وام یک میلیونی یارانه‌بگیران فردا به پایان می‌رسد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
وام یک میلیونی ۱۷.۱ میلیون سرپرست خانوار فردا واریز می‌شود
به گزارش فارس، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: پس از بررسی پیامک‌های متقاضیان وام قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی ویژه کرونا ظهر امروز لیست 17 میلیون و 153 هزار و 021 نفر سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه‌ها ارسال شد تا با اقدام بانک مرکزی، از ظهر فردا به حساب مردم عزیز واریز شود. واریز درخواست‌های دریافتی پس از امروز نیز از 10 اردیبهشت ماه انجام می‌شود. 
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / ثبت نام سیم‌کارت / صدور سیم کارت موبایل / وام یک میلیونی یارانه
دستور صدور آنلاین سیم‌کارت به اپراتورها ابلاغ شد
به گزارش ایرنا، پس از اعلام دولت مبنی بر لزوم به نام بودن سیم‌کارت سرپرستان خانوار به منظور ارسال پیامک دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی، اپراتورهای تلفن همراه اعلام کردند به سرپرستان خانوار که فاقد سیم کارت هستند یک عدد سیم‌کارت رایگان هدیه می‌دهند.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰
شلوغی برخی از دفاتر فروش سیم کارت + عکس
مشاهدات میدانی و تصاویر ارسالی از شهرهای مختلف بیانگر ازدحام جمعیت مقابل دفاتر پیشخوان دولت برای خرید سیم کارت و ثبت نام وام یک میلیونی یارانه بگیران است.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / یارانه حمایت معیشتی / وام یارانه نقدی / ویروس کرونا
وام یک میلیونی یارانه بگیران «دفاتر پیشخوان» را شلوغ کرد/ ازدحام جمعیت برای خرید سیم‌کارت
طبق اعلام دولت وام یک میلیونی فقط به خانوارهایی تعلق می‌گیرد که پیامک درخواست وام را با شماره همراه سرپرست خانوار به وزارت رفاه اعلام کنندکه همین امرشلوغی دفاتر پیشخوان دولت و ازدحام سرپرستانی رابه همراه داشته که برای ثبت شماره همراه راهی دفاتر شدند.
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
نحوه درخواست تسهیلات بانکی حمایتی کرونا اعلام شد
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص شرایط بهره مندی از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا ویژه یارانه بگیران اطلاعیه ای صادر کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / وام قرض الحسنه یک میلیونی / وام یک میلیونی / وام یک میلیونی خانوارها / وام یک میلیونی یارانه
تشریح جزئیات پرداخت ۲ وام قرض‌الحسنه از سوی نوبخت
به گزارش فارس، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بر اساس سازوکاری که در ستاد اقتصادی دولت تعریف شده است برای دریافت وام یک میلیون تومانی هیچ نیازی به ثبت نام در هیچ سایتی وجود ندارد گفت: جزئیات نحوه تایید درخواست وام های قرض‌الحسنه ای که در ستاد اقتصادی دولت تصویب شده به زودی در اطلاعیه رسمی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
همتی: وام یک میلیونی یارانه بگیران شرعی است/ ۲۵ هزار میلیارد تومان از ذخایر بانک مرکزی آزاد شد
همتی با بیان اینکه وام یک میلیونی یارانه بگیران شرعی است، گفت: پیشنهاد دادیم نرخ سود کم شود تا مردم خرج کالاهای ضروری کنند.
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
وام یک میلیون تومانی نیازی به ثبت نام ندارد
نوبخت گفت: سایتی برای دریافت وام یک میلیونی یارانه بگیران در نظر گرفته نشده است و این کار پیامکی انجام می‌شود.
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
علت دریافت سود ۱۲ درصدی از وام یک میلیونی یارانه‌بگیران | ربیعی: کاش پول داشتیم
سخنگوی دولت در نشست خبری علت دریافت ۱۲ درصد سود از وام یک میلیونی یارانه‌بگیران را بیان کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ / هدفمندسازی یارانه​‌ها / یارانه / توزیع نقدی یارانه / پول / وام
خانوارهای تک نفره چگونه قسط وام یک میلیونی را پرداخت کنند؟
ایسنا نوشت: در حالی قسط وام یک میلیونی یارانه بگیران به ۴۷ هزار تومان می‌رسد و باید از حساب یارانه کسر شود که برای خانوار تک نفره‌ای که فقط یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی دریافت می‌کند، وضعیت دریافت وام مبهم می‌شود.
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
انتقاد یک نماینده از جایگزین کردن تیبا به جای پراید/ مکزیک به نفت ۵ دلاری هم راضی است/ سود وام یک میلیونی یارانه‌بگیران چقدر است؟ / خودروسازان آلمانی از مرکل چه درخواستی داشتند؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون ادامه روند صعودی بورس تهران، وزیر اقتصاد: بازار سرمایه شفاف‌ترین نهاد اقتصادی است، معاون سازمان بورس: منظور وزیر اقتصاد توقف عرضه‌های اولیه نبوده است، دلار در صرافی بانکی تکان نخورد، سکه گران شد، بانک‌های آمریکایی برای مصادره شرکت‌های نفت شیل دندان تیز کردند و کاهش ۳۵۰۰ تومانی تعرفه صادرات گوشت مرغ را در بر دارد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۹
تایید حضور روسیه در نشست پنج شنبه اوپک پلاس/ بانک مرکزی از رکورد تورم در سال ۹۸ خبر داد/ جزئیات اقساط وام یک میلیونی یارانه بگیران/ زمان واریز اولین یارانه نقدی سال ۹۹
این پیمانه تیتر‌هایی همچون روز ۵ هزار میلیاردی تومانی بورس تهران، عرضه سهام شرکت‌های دولتی با سقف خرید ۲ میلیون تومان برای هر نفر، افزایش قیمت نفت با امید دوباره به توافق تولیدکنندگان نفت، قیمت دلار در سطح ۱۵۷۰۰ باقی ماند، قیمت سکه در نوزدهمین روز از بهار، رکوردشکنی طلا متوقف شد، خودروسازان، محصولات خود را گران خواهند کرد؟ و تعویق نمایشگاه خودرویی پکن را در بر دارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •