سه شنبه, ۱۷ تیر, ۱۳۹۹ / 7 July, 2020
همایون حائری
احداث ۹۵ درصد از نیروگاه‌های تجدیدپذیر در دولت تدبیر و امید
۴۰ ساعت قبل / همایون حائری / دولت یازدهم / دولت تدبیر و امید / وزارت نیرو
احداث ۹۵ درصد از نیروگاه‌های تجدیدپذیر در دولت تدبیر و امید
تهران - ایرنا - معاون وزیر نیرو با اشاره به اینکه تاکنون از طریق فرآیند تشویقی و خرید تضمینی برق از بخش خصوصی ۸۳۴ مگاوات نیروگاه‌های تجدیدپذیر با جذب ۱۴۳ هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی در کشور احداث شده است، گفت: بیش از ۹۵ درصد آن در دولت تدبیر و امید محقق شده است.
فروش انرژی صرفه‌جویی شده به استخراج‌کنندگان رمزارزها مجاز می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / همایون حائری / شورای اقتصاد / شرکت توانیر
فروش انرژی صرفه‌جویی شده به استخراج‌کنندگان رمزارزها مجاز می‌شود
تهران- ایرنا- شرکت توانیر به منظور جلب مشارکت سرمایه‌گذاران در طرح‌های بهینه‌سازی، موظف شد ساز و کار خرید و اختصاص میزان برق صرفه‌جویی شده را برای مصرف نهائی به هر یک از کاربردهای رایج از جمله استخراج رمز ارزها فراهم کند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
آیا تابستان امسال خاموشی‌های مکرر در پیش است؟
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: طرح‌های پیک‌سایی و مدیریت مصرف برق را طراحی کرده‌ایم که به پیک ۶۰ هزار مگاواتی نرسیم و امیدواریم با کمک مردم، بتوانیم پیک برق تابستان امسال را مدیریت کنیم. همایون حائری در پاسخ به اینکه آیا امسال مثل تابستان سال 97 به صدور جداول خاموشی می‌رسیم، اظهار کرد: امید است که نمی‌رسیم؛ تمام تلاش ما این است که هیچ‌گونه مشکلی به وجود نیاید. او افزود: درحال‌حاضر ظرفیت عملی تولید برق کشور 58 هزار و 500 مگاوات است و امیدواریم مردم هم در مدیریت مصرف برق توجه لازم را اعمال ‌کنند تا به خاموشی نرسیم. معاون وزیر نیرو در پاسخ به اینکه با توجه به ظرفیت عملی تولید برق کشور، اگر پیک مصرف برق به 60 هزار مگاوات برسد خاموشی داریم، گفت: طرح‌های پیک‌سایی و مدیریت مصرف برق را طراحی …
آماده استفاده از میعانات گازی در نیروگاه ها هستیم / طرح پایلوت در دست بررسی
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / همایون حائری / میعانات گازی / تولید برق / نیروگاه برق
آماده استفاده از میعانات گازی در نیروگاه ها هستیم / طرح پایلوت در دست بررسی
معاون برق وزیر نیرو گفت: با بازطراحی توربین های گازی نیروگاه های کشور توسط یک سازنده داخلی آماده هستیم تا از میعانات گازی به عنوان سوخت نیروگاهی استفاده کنیم.
احتمال بازگشت خاموشی‌های تابستانی با از سرگیری استخراج‌ ارزهای مجازی
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / همایون حائری / وزارت صنعت معدن و تجارت / وزارت نیرو
احتمال بازگشت خاموشی‌های تابستانی با از سرگیری استخراج‌ ارزهای مجازی
تهران- ایرنا- استخراج ارزهای مجازی با توجه به پایین بودن نرخ برق در کشورمان جذابیت زیادی برای استخراج‌کنندگان داشته به گونه‌ای که حتی پای خارجی‌ها را نیز به ایران باز کرده است؛ پیگیری‌های سال گذشته ایرنا موجب شد تا نهادهای ذیربط به این موضوع ورود کرده و تعرفه برق آنها را واقعی کنند اما امسال هنوز وضعیت برخورد با آنها مشخص نشده است.
رفع احتمال خاموشی در تابستان در صورت همراهی مردم
۱۳۹۹/۰۴/۰۵ / همایون حائری / برق / وزارت نیرو
رفع احتمال خاموشی در تابستان در صورت همراهی مردم
تهران- ایرنا- معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: احتمال اعمال خاموشی با همراهی و کمک مردم در تابستان امسال وجود نخواهد داشت.
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
گزیده اخبار
استفاده ناگزیر از سوخت مایع در نیروگاه‌ها معاون برق و انرژی وزیرنیرو درباره استفاده از سوخت مایع در نیروگاه‌ها گفت: «نیروگاها باید مداوم در مدار باشند، بنابراین درصورت تأمین‌نشدن سوخت گاز مورد نیاز و با هدف پیشگیری از خاموشی، ناگزیر به استفاده از سوخت مایع خواهند بود.» همایون حائری افزود: «اکنون نیروگاه‌ها با ظرفیت کامل درحال کار بوده و برق مورد نیاز کشور را تأمین می‌کنند و سوخت اصلی آنها گاز است. اگر گاز مورد نیاز نیروگاه‌ها به‌طور کامل تأمین شود که تأمین‌کننده تولید برق هستند، از سوخت مایع استفاده نخواهد شد اما اگر مشکلاتی در مسیر تأمین سوخت گاز ایجاد شود، برای آنکه هیچ‌گونه وقفه‌ای در تأمین برق مورد نیاز به وجود نیاید، ناچار …
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
احتمال افزایش پیک مصرف به ۶۰ هزارمگاوات
معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: پیش‌بینی می‌شود پیک مصرف سال ۹۹ با در نظر گرفتن مدیریت مصرف به ۶۰ هزار مگاوات برسد. به گزارش خبرگزاری مهر، همایون حائری در نشست مدیران ارشد وزارت نیرو با معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: در سال ۹۹ بیشترین پیک مصرف برق در روز سه‌شنبه هفته گذشته و به میزان ۵۶ هزار و ۴۴۰ مگاوات بود. در سال گذشته هم بیشترین میزان مصرف ۲۶ خردادماه و به میزان ۵۴ هزار و ۱۴۰ مگاوات بود. این نشان می‌دهد که ۲ هزار و ۳۰۰ مگاوات در یک شرایط مساوی افزایش مصرف داشتیم. در سال ۹۸، پیک مصرف ما در ۳۱ تیر ماه رخ داد که ۵۷ هزار و ۶۸۱ مگاوات بود. او همچنین با بیان اینکه سالانه حدود ۵ هزار مگاوات به ظرفیت تعمیرات ما اضافه می‌شود، اظهار کرد: عمر بیش از ۳۰ درصد واحدهای نیروگاهی بیش از ۲۰ سال است. معاون برق …
ایران امسال نیروگاه تمام بومی می سازد
۱۳۹۹/۰۳/۲۳ / همایون حائری / مجارستان / وزارت نیرو
ایران امسال نیروگاه تمام بومی می سازد
تهران- ایرنا- کشورمان امسال - ۱۳۹۹ - عملیات احداث نیروگاه ملی رادر یکی از نیروگاه‌هاآغاز می‌کند.
عملیات اجرایی نیروگاه ملی امسال کلید می‌خورد
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / همایون حائری / وزارت نیرو
عملیات اجرایی نیروگاه ملی امسال کلید می‌خورد
تهران-ایرنا- عملیات اجرایی نیروگاه ملی با واحدهای پیشرفته ساخت داخل منطبق با شرایط اقلیمی نقاط مختلف کشور امسال در یکی از نیروگاه‌ها آغاز خواهد شد.
۸۰درصد افزایش تولید برق از محل انرژی‌های نو خواهد بود
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / همایون حائری / مقام معظم رهبری / محمدحسن متولی زاده / وزارت نیرو / محسن طرزطلب
۸۰درصد افزایش تولید برق از محل انرژی‌های نو خواهد بود
تهران- ایرنا- رییس سابق سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری برق ایران گفت: ظرفیت تولید برق در آینده به دو برابر افزایش خواهد یافت که ۸۰ درصد از این ظرفیت توسط انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق تامین خواهد شد.
افزایش ۴ برابری ظرفیت نصب شده انرژی‌های نو
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / تولید برق / انرژی‌ های تجدیدپذیر / انرژی خورشیدی / همایون حائری
افزایش ۴ برابری ظرفیت نصب شده انرژی‌های نو
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از رشد ۴ برابری ظرفیت نصب شده انرژی‌های نو در داخل کشور در طول سال‌های ۹۴ تا ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
نرخ جدید خرید برق از نیروگاه‌ها تصویب شد
با ابلاغ مصوبه وزیر نیرو، نرخ جدید خرید برق از نیروگاه‌ها در بازار عمده‌فروشی و بورس مشخص شد. روابط عمومی سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق از ابلاغ نرخ جدید خرید برق از نیروگاه‌ها در هفته جاری خبر داد. همایون حائری در این جلسه اظهار کرد: نرخ پیشنهادی هیات تنظیم بازار برق پیش از این در جلسه‌ای با حضور گروهی ازمدیران ارشد وزارت نیرو از جمله معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و امور برنامه‌ریزی و امور اقتصادی، شرکت توانیر، شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی و دبیر هیات تنظیم بازار برق بررسی و نتیجه نهایی خدمت وزیر نیرو ارسال شده است. او با بیان این مطلب قول داد که برای ابلاغ هر چه زودتر نرخ خرید برق پیگیری لازم را به عمل خواهد آورد. حائری با قاطعیت اعلام کرد که ابلاغ نرخ سقف بازار برق تا پایان …
ظرفیت نیروگاهی کشور به ۸۳ هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید
۱۳۹۹/۰۱/۲۸ / همایون حائری / انرژی برق / شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران / مصرف بهینه برق / گاز
ظرفیت نیروگاهی کشور به ۸۳ هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید
تهران- ایرنا- معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: توان نیروگاهی کشور با بهره‌برداری از نیروگاه پرند به ۸۳ هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید.
رییس جدید سازمان ساتبا منصوب شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / همایون حائری / رضا اردکانیان
رییس جدید سازمان ساتبا منصوب شد
تهران- ایرنا- وزیر نیرو باصدور حکمی رییس جدید سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق را منصوب کرد.
مدیر عامل جدید برق منطقه‌ای یزد معرفی شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / استانی-اقتصادی / برق منطقه‌ای یزد / تودیع و معارفه / کروناویروس
مدیر عامل جدید برق منطقه‌ای یزد معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در حال و هوای بحران کرونا و در غیاب رسانه‌ها با برقراری ارتباط ویدیو کنفرانسی با همایون حائری معاون وزیر نیرو و محمدحسن متولی‌زاده مدیرعامل شرکت توانیر و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.
کاهش ۱۵ درصدی مشترکان بدون برق استان گیلان
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / همایون حائری / استان گیلان / بارش برف / قطع برق
کاهش ۱۵ درصدی مشترکان بدون برق استان گیلان
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: با تلاش های بی وقفه گروه های عملیاتی، اکنون تعداد مشترکان گیلانی بدون برق به ۱۵ صدم درصد رسیده که این عدد کاهش می یابد.
کاهش مصرف گاز نیروگاه‌ها با کمک سوخت‌های جایگزین
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / شرکت ملی گاز ایران / همایون حائری / کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی / سکینه الماسی
کاهش مصرف گاز نیروگاه‌ها با کمک سوخت‌های جایگزین
 تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از کاهش مصرف گاز توسط نیروگاه‌ها خبر داد و گفت: نیروگاه‌ها بخشی از انرژی مورد نیاز خود را از سوخت مازوت تامین می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / همایون حائری / انرژی خورشیدی / وزارت نیرو
عقب ماندگی سهم انرژی‌های نو در قالب برنامه ششم توسعه
تهران- ایرنا- براساس قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه( ۱۴۰۰- ۱۳۹۶) دولت باید سهم نیروگاه های تجدیدپذیرو پاک راتا پایان اجرای آن به حداقل پنج درصد برساند ، امابه گفته سخنگوی سازمان ساتبا این سهم اکنون به یک درصد رسیده که نسبت به گذشت سالهای برنامه، با عقب ماندگی روبروست.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / همایون حائری / ساتبا / وزارت نیرو
محدودیتی در صادرات برق تولیدی انرژی‌های تجدیدپذیر نیست
تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری برق ایران(ساتبا) با بیان اینکه پارسال مصوبه فراهم شدن امکان صادرات برق از منابع تجدیدپذیر از سوی وزیر نیرو ابلاغ شده بود گفت: هیچ‌گونه محدودیت و ممنوعیتی برای صادرات برق تولیدی از منابع انرژی‌های نو وجود ندارد و صادرات به راحتی ممکن است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۰ / ترکیه / همایون حائری / افغانستان / تهران / وزارت نیرو
تبلور ساخت داخل در نوزدهمین نمایشگاه صنعت برق
تهران- ایرنا- نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در حالی دومین روز برپایی خود را پشت سر گذاشت که به معنای واقعی تبلور ساخت داخل بود و به گفته وزیر نیرو بیش از ۹۰ درصد این صنعت ساخت داخل است و آوازه توانمندی آن کشورهای همسایه را خواستگار برق ایران کرده است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۰ / همایون حائری / رضا أردکانیان / ایران / عراق / برق
اتصال برق ایران و عراق برقرار شد
تهران- ایرنا- عملیات اتصال ( سنکرون) شبکه برق ایران به شبکه برق عراق آغاز شد. 
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / همایون حائری / اردکانیان / استان ایلام / استان تهران
پویش #هرهفته:الف_ب_ایران، تلاشی مضاعف برای خدمت‌رسانی
تهران-ایرنا- صنعت آب و برق در تلاشی مضاعف برای ارائه خدمت‌رسانی بهتر به مردم با پویش #الف_ب_ایران آغاز شد و اینک در چهارمین هفته خود می‌رود تا طرح‌های مهمی را در جای جای کشور به ثمر برساند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / همایون حائری / مصرف بهینه برق / برق رسانی / وزارت نیرو
ابلاغ تعرفه‌های جدید خرید تضمینی برق
تهران- ایرنا- معاون برق و انرژی وزیر نیرو به ابلاغ تعرفه‌های جدید خرید برق تضمینی تولیدکنندگان برق در هفته گذشته توسط وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: این نرخ دلگرمی برای فعالان این بخش خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / همایون حائری / برق / نیروگاه برق / صنعت برق
مرکز ملی کنترل نیروگاهی کشور دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از بهره‌برداری دیسپاچینگ جدید ملی در دهه فجر امسال خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / همایون حائری / شرکت توانیر / بهینه سازی مصرف انرژی
افزایش راندمان نیروگاه‌های حرارتی تا پایان دولت دوازدهم
تهران- ایرنا- معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به اینکه راندمان نیروگاه‌های حرارتی به ۳۸.۵ درصد رسیده،‌ گفت:‌ امیدواریم بهره‌وری این نیروگاه‌ها تا پایان دولت به ۴۰ درصد افزایش پیدا کند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۲ / همایون حائری / معاونت امور برق و انرژی وزارت نیرو / مصرف بهینه برق / خوزستان / برق رسانی / اهواز
۳۸۰۰ مگاوات در مصرف برق کشور صرفه‌جویی شد
اهواز - ایرنا - معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: مدیریت مصرف برق سبب صرفه‌جویی سه هزار و ۸۰۰ مگاواتی برق در کشور از شروع فصل تابستان تاکنون شد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۸ / همایون حائری / وزارت نیرو / مصرف برق / افغانستان
یادداشت تفاهم ایران و افغانستان امکان تبادل برق را فراهم می‌کند
معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های برقی بین ایران و افغانستان، امکان تبادل برق بین دو کشور را فراهم خواهد کرد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / همایون حائری / ترکمنستان / پاکستان / افغانستان / شرکت توانیر / رضا اردکانیان
قرارداد صادرات برق به افغانستان تمدید شد
کابل – ایرنا – مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد: قرارداد صادرات برق ایران به افغانستان برای یک سال دیگر تمدید شد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / همایون حائری / جمهوری اسلامی ایران / افغانستان / محمدحسن متولی زاده / شرکت توانیر / رضا اردکانیان
روابط اقتصادی تهران و کابل، آینده‌ای مثبت برای منطقه رقم می‌زند
کابل – ایرنا – سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل، گفت: توسعه روابط اقتصادی و سیاسی ایران و افغانستان، آینده‌ای مثبت برای منطقه رقم خواهد زد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / همایون حائری / جمهوری اسلامی ایران / افغانستان / وزارت نیرو
ایران و افغانستان تفاهم‌نامه همکاری برقی امضا کردند
کابل - ایرنا – ایران و افغانستان امروز (یکشنبه) تفاهم‌نامه ای برای توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه صنعت برق امضا کردند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
فرصت‌های ایران و افغانستان برای تولید برق
معاون برق و انرژی وزیر نیرو به ظرفیت‌های خوب افغانستان در بخش منابع آبی و خورشیدی اشاره کرد و گفت: اتصال شبکه برق دو کشور به نفع مردم است و با وجود ظرفیت انرژی بادی در مرز دو کشور،‌ دو طرف می‌توانند از این ظرفیت ۱۶ هزار مگاواتی استفاده کنند. همایون حائری در دیدار با وزیر آب و برق افغانستان افزود: اتصال شبکه برق دو کشور می‌تواند کمک خوبی در زمان‌های مورد نیاز باشد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / همایون حائری / افغانستان / محمدحسن متولی زاده / شرکت توانیر / ایران
معاون برق و انرژی وزیر نیرو وارد کابل شد
کابل- ایرنا- معاون برق و انرژی وزیر نیرو برای بررسی مسائل برقی بین کشورمان و کشور افغانستان ساعاتی پیش وارد کابل شد.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱
نرخ صادراتی برق برای تولید بیت‌کوین
معاون وزیر نیرو از موافقت با نرخ صادراتی برق برای استخراج ارز مجازی و بیت‌کوین در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد. به‌‌گفته همایون حائری پس از بررسی‌های به‌عمل آمده در کمیسیون اقتصادی دولت، اتخاذ نرخ صادراتی برق برای ارز مجازی مورد موافقت قرار گرفته و در انتظار تصویب هیات دولت است.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / مصرف برق / دستگاه ماینر / همایون حائری / ارز رمز
موافقت کمیسیون اقتصادی دولت با نرخ صادراتی برق ماینرها
معاون وزیر نیرو گفت: پس از بررسی‌های به عمل آمده در کمیسیون اقتصادی دولت، اتخاذ نرخ صادراتی برق برای ارز مجازی مورد موافقت قرار گرفت و نهایی شدن آن در انتظار تصویب هیئت دولت است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / همایون حائری / ایرنا / چین / ایران / وزارت نیرو
باز شدن پای چینی‌ها به مزارع بیت‌کوئین ایران
تهران-ایرنا- برق ارزان ایران این روزها پای استخراج کنندگان بین المللی ارزهای دیجیتال به خصوص کشور چین را به کشورمان باز کرده است؛ موضوعی که برای صنعت برق ایران ضر ر و برای استخراج کنندگان چینی،‌ سودی سرشار دارد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
مانور مدیریت مصرف برق
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی بر تثبیت مدیریت مصرف به‌عنوان یک اقدام برگشت‌ناپذیر در کشور و احداث نیروگاه‌های جدید بر مبنای آن تاکید کرد. همایون حائری با قدردانی از نتایج موفق مانور مدیریت مصرف صنعت برق در روز ۲۷ خرداد که با کاهش بیش از ۲ هزار مگاوات از قله بار شبکه و کاهش پیک روز نسبت به پیک شب همراه بود، گفت: با همدلی و انسجام ایجاد شده، مدیریت مصرف به‌عنوان یک اقدام برگشت‌ناپذیر در کشور تثبیت و احداث نیروگاه‌های جدید بر مبنای آن انجام شود. صرفه‌جویی بیش از ۲ هزار مگاواتی مصرف برق اقدام خوبی است که ادامه آن می‌تواند رکورد بی‌نظیری را به ثبت برساند و باید توجه داشت تنها با مستندسازی و اندازه‌گیری است که دستاوردها در این عرصه ملموس و قابل قضاوت خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ / مصرف برق / همایون حائری / برق / نیروگاه برق / صنعت برق
کاهش ۲۴۰۰ مگاواتی بار شبکه سراسری برق در مانور مدیریت مصرف
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی بر تثبیت مدیریت مصرف به‌عنوان یک اقدام برگشت ناپذیر در کشور و احداث نیروگاه‌های جدید بر مبنای آن تاکید کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
قاچاق استخراج پنهانی “رمز ارزها” با سوخت یارانه‌ای
شفقنا اقتصادی_ معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: استخراج رمز ارزها از جمله استخراج بیت‌کوین با سوخت فسیلی یارانه‌ای و با هزینه صنعت برق نوعی قاچاق انرژی الکتریکی است. به گزارش شفقنا اقتصادی، همایون حائری اظهار کرد: هم‌اکنون در کشور عده‌ای با بهره‌گیری از سوخت فسیلی یارانه‌ای و هزینه‌های یارانه‌ای صنعت برق اقدام به […]
۱۳۹۸/۰۳/۲۹ / ارز رمزنگار / بیت کوین / مصرف برق / همایون حائری
قاچاق انرژی الکتریکی با استخراج پنهانی «رمز ارزها»
معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: استخراج رمز ارزها از جمله استخراج بیت‌کوین با سوخت فسیلی یارانه‌ای و با هزینه صنعت برق نوعی قاچاق انرژی الکتریکی است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۹ / همایون حائری / افزایش تعرفه آب و برق / وزارت نیرو / قبض کاغذی
افزایش ۷درصدی تعرفه آب و برق از ابتدای اردیبهشت اعمال شد
معاون برق و انرژی وزیر نیرو با اشاره به مصوبه پارسال دولت برای افزایش تعرفه آب و برق گفت: براساس این مصوبه افزایش هفت درصدی تعرفه آب و برق از ابتدای اردیبهشت برای همه مشترکان اعمال شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •