جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
واردات لپ تاپ
واردات لپ تاپ‌های دست دوم از عراق و امارت متحده عربی
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / بازار لپ تاپ / قاچاق / قیمت لپ تاپ / لپ تاپ دست دوم / واردات لپ تاپ
واردات لپ تاپ‌های دست دوم از عراق و امارت متحده عربی
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از رونق واردات غیررسمی لپ تاپ‌های دست دوم به کشور خبر داد و گفت: لپ تاپ‌های دست دوم از عراق و امارت متحده عربی به طور قاچاق وارد کشور می‌شود. این لپ تاپ‌ها بیشتر از طریق فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی و اینستاگرامی به مردم فروخته می‌شود. نوشته واردات لپ تاپ‌های دست دوم از عراق و امارت متحده عربی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جولان قاچاق‌چیان در بازار لپ‌تاپ و تبلت / حداقل قیمت لپ تاپ چقدر شده است؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / بازار لپ تاپ / قاچاق / قیمت تبلت / قیمت لپ تاپ / واردات لپ تاپ
جولان قاچاق‌چیان در بازار لپ‌تاپ و تبلت / حداقل قیمت لپ تاپ چقدر شده است؟
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از جولان قاچاق‌چیان در بازار لپ تاپ و تبلت خبر داد و گفت: عدم همکاری وزارت صمت و بانک مرکزی با تجار باعث شده که در بازار با کمبود کالا مواجه شویم. همین مسhله جولان قاچاقچیان در بازار لپ تاپ و تبلت را تقویت می‌کند. نوشته جولان قاچاق‌چیان در بازار لپ‌تاپ و تبلت / حداقل قیمت لپ تاپ چقدر شده است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آزاد شدن واردات لپ تاپ
۱۳۹۹/۰۲/۲۶
آزاد شدن واردات لپ تاپ
بتازگی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه واردات «لپ تاپ» آزاد شد. این خبر را رسانه‌ها از قول رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه‌ای منتشر کردند؛ اما جریان ممنوعیت واردات لپ‌ تاپ چه بود که خبر آغاز ثبت سفارش آن نیز خبرساز شد؟ و خبر ممنوعیت واردات این دستگاه چه پیامدهای منفی در بازار کامپیوتر ایجاد کرد؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / ممنوعیت واردات لپ تاپ / واردات لپ تاپ
جریان ممنوعیت واردات لپ‌ تاپ چه بود؟
به گزارش ایسنا، روزنامه ایران نوشت: «بتازگی خبری منتشر شد مبنی بر این که واردات «لپ تاپ» آزاد شد. این خبر را رسانه‌ها از قول رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه‌ای منتشر کردند اما جریان ممنوعیت واردات لپ‌ تاپ چه بود که خبر آغاز ثبت سفارش آن نیز خبرساز شد؟ و خبر ممنوعیت واردات این دستگاه چه پیامدهای منفی در بازار کامپیوتر ایجاد کرد؟ در این باره به سراغ محمدرضا فرجی، رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه‌ای و چند نفر از فعالان این عرصه رفتیم و نظر آنها را نیز جویا شدیم.
 •  •  •  •  •  •  •