سه شنبه, ۱۲ فروردین, ۱۳۹۹ / 31 March, 2020
بارش شدید برف
پیش بینی بارش باران، برف و تگرگ در ۲۶ استان تا یکشنبه
به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در شمال شرق، شرق، نیمه شرقی سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز شرقی بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید و در دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش پراکنده پیش بینی شده که بارش در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و شرق مازندران شدت بیشتری خواهد داشت. فردا با گذر سامانه بارشی از شمال غرب کشور در شمال غرب، غرب، دامنه‌های زاگرس در جنوب غرب کشور و مناطقی از استان‌های فارس و اصفهان و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان بارش باران گاهی رعدوبرق پیش‌بینی‌شده است.
۳ ساعت قبل / بارش باران بهاری / پیش بینی آب و هوا /
 هشدار سازمان هواشناسی ایران به بارش شدید باران در ۱۳ استان
 هشدار سازمان هواشناسی ایران به بارش شدید باران در ۱۳ استان
شفقنا- سازمان هواشناسی با اعلام بارش شدید باران در ۱۳ استان طی امروز و فردا، از تداوم بارش باران و برف تا چهارشنبه در اکثر مناطق کشور خبر داد. به گزارش شفقنا به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی...
۲ روز قبل /
هشدار به کشاورزان آذربایجان شرقی در خصوص سیل و طغیان رودخانه‌ها
هشدار به کشاورزان آذربایجان شرقی در خصوص سیل و طغیان رودخانه‌ها
 سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به بارش شدید باران و برف در برخی استان‌ها، با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به احتمال وقوع سیل، بالاآمدن آب رودخانه‌ها، طغیان رودخانه‌های فصلی و آب‌گرفتگی معابر شهری از فردا (جمعه ۸ فروردین) هشدار داد.
۴ روز قبل / استانی-اقتصادی / هواشناسی کشاورزی / طغیان رودخانه /
جاده هراز و کیاسر بازگشایی شد
جاده هراز و کیاسر بازگشایی شد
ساری - ایرنا - رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد که جاده هراز و کیاسر که از صبح امروز دوشنبه به دلیل بارش شدید برف مسدود شده بودند، بازگشایی شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران /
(تصاویر) بارندگی شدید و آب گرفتگی معابر قم
(تصاویر) بارندگی شدید و آب گرفتگی معابر قم
بارش‌های بهاری در بیشتر نقاط کشور شدت گرفته و در برخی مناطق موجب وقوع سیلاب و آب‌گرفتگی معابر شده است. همچنین هواشناسی قم، بارش باران همراه با رعد و برق، بارش برف در ارتفاعات، کاهش دما و دید افقی، وزش باد شدید موقت در قم را پیش بینی کرده است. براثر این بارش‌ها، برخی از نقاط استان قم دچار آب‌گرفتگی شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / بارش شدید باران / قم / سیلاب /
ببینید | کولاک و برف شدید در جاده فیروزکوه
ببینید | کولاک و برف شدید در جاده فیروزکوه
فرماندار فیروزکوه اعلام کرد: به دلیل بارش شدید برف، کولاک و یخبندان، گردنه گدوک از بامداد امروز 4 فروردین مسدود شد و تردد در محورهای شهرستان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / بارش برف - باران / فیروزکوه / تعطیلات نوروزی / استان تهران /
آخرین وضعیت تغییرات آب و هوایی و بارندگی ها در شهرها و استان های ایران
آخرین وضعیت تغییرات آب و هوایی و بارندگی ها در شهرها و استان های ایران
شفقنا- مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تقویت سامانه بارشی در کل ایران گفت: امروز شاهد بارش برف و باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف...
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ /
باران شدید امشب تهران را فرا می‌گیرد/ شهروندان از سفر پرهیز کنند
به گزارش فارس مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران در گفت‌وگویی، درباره شرایط آب و هوایی استان اظهارکرد: از ساعت ۲۰ امشب بارش شدید باران در سطح استان را شاهد خواهیم بود که پیش بینی می‌شود تا بامداد دوشنبه ادامه پیدا کند و همچنین این بارش ها در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / آب و هوای تهران / اخطار هواشناسی / هوای پایتخت /
بارش شدید برف در ارتفاعات خوزستان
بارش شدید برف در ارتفاعات خوزستان
مدیرکل هواشناسی خوزستان از بارش شدید برف در ارتفاعات استان خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / هواشناسی /
فوری/ احتمال آبگرفتگی درشهرها و رانش زمین درمسیرهای گیلان
مدیرکل بحران استانداری گیلان با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران شدید و احتمال آبگرفتگی و رانش در مسیرهای کوهستانی گفت: براساس گزارش از فرمانداری های استان تا کنون این بارش های گسترده باران و نیز برف در برخی مناطق کوهستانی خساراتی نداشته است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ /
محورهای کردستان مه گرفته است/ کاهش 49 درصدی تردد در محورهای استان
محورهای کردستان مه گرفته است/ کاهش 49 درصدی تردد در محورهای استان
رئیس مرکز مدیریت راه‌های راهداری، حمل‌ونقل جاده‌ای کردستان گفت: بارش برف و باران در جاده های استان موجب مه گرفتگی شدید برخی از محورها شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / مه گرفتگی / راه و راهداری /
بارش باران و برف در اکثر مناطق کشور
بارش باران و برف در اکثر مناطق کشور
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تقویت سامانه بارشی در کل کشور گفت: امروز شاهد بارش برف و باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف خواهیم بود.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ /
هشدار | احتمال وقوع سیلاب و بالا آمدن آب رودخانه‌ها
هشدار | احتمال وقوع سیلاب و بالا آمدن آب رودخانه‌ها
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور و بارش شدید باران، وزش باد شدید موقت و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر هشدار داد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ /
تداوم فعالیت سامانه بارشی و وزش باد شدید در برخی مناطق
تداوم فعالیت سامانه بارشی و وزش باد شدید در برخی مناطق
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور، رگبار باران، بارش برف و وزش باد شدید در مناطق سردسیر خبر داده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ /
ورود سامانه بارشی جدید به کشور
به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی به کشور در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب،جنوب غرب، شمال خلیج‌فارس، بخش‌هایی از جنوب کشور،استان‌هایواقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی بارش باران،گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در ارتفاعات مناطق سردسیر زاگرس مرکزی،البرز مرکزی و شمال غرب بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ / سازمان هواشناسی کشور / سامانه بارشی جدید /
بازگشت بارش و سیلاب به آسمان و زمین ایران
سازمان هواشناسی کشور با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به ایران از بارش شدید برف و باران در تمامی نیمه غربی کشور و احتمال وقوع سیلاب در مناطق غرب کشور خبر داد. در آخرین هفته از اسفندماه 98، 2 سامانه بارشی جدید ایران را فراگرفته است. به گزارش همشهری، نخستین سامانه که از اوایل همین هفته به ایران رسید چندان قوی نبود و تنها به بارش‌های پراکنده اکتفا کرد اما سامانه بارشی دوم از فردا چهارشنبه تمام نیمه‌غربی ایران را با بارش رگبار و رعد و برق و بارش شدید باران و در ارتفاعات برف، مواجه می‌کند. براساس نقشه‌های …
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ /
هشدار سازمان هواشناسی؛ احتمال وقوع سیل وجود دارد
به گزارش ایسنا، با ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه (۲۸ اسفند) بارش شدید باران، گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، قزوین، مرکزی، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب اصفهان، ارتفاعات استان‌های تهران و البرز پیش‌بینی می‌شود و بارش در ارتفاعات سردسیر این استان‌ها به شکل برف خواهد بود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / جاری شدن سیل / هشدار هواشناسی /
بارش برف و باران در ۸ استان/وزش باد شدید ۶ روزه در شرق کشور
بارش برف و باران در ۸ استان/وزش باد شدید ۶ روزه در شرق کشور
سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای از بارش برف و باران طی امروز و فردا در ۸ استان و وزش باد شدید و گردوخاک ۶ روزه در ۳ استان خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ /
اطلاعیه هواشناسی درباره وزش باد شدید
اطلاعیه هواشناسی درباره وزش باد شدید
به گزارش الف، در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است که با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور امروز (۱۷ اسفند) بارش باران و وزش باد شدید موقتی در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، غرب قزوین، ایلام، لرستان، شمال چهار محال و بختیاری و شمال شرق خوزستان پیش‌بینی می‌شود. بارش باران در نواحی جنوبی همراه با رعد و برق و در مناطق مرتفع همراه با بارش برف است.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / پیش‌بینی وضعیت هوا / سازمان هواشناسی کشور / وزش باد شدید /
هشدار هواشناسی به ۱۳ استان کشور درباره بارش برف و باران
هشدار هواشناسی به ۱۳ استان کشور درباره بارش برف و باران
ایلنا: سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از وزش باد شدید در برخی مناطق کشور و کاهش کیفیت هوا خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / هواشناسی / سازمان هواشناسی کشور /
ابر و باد و باران مهمان زنجانی‌ها
ابر و باد و باران مهمان زنجانی‌ها
مدیرکل هواشناسی استان زنجان از پیش‌بینی بارش باران، برف و وزش باد نسبتا شدید در زنجان خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / استانی-اجتماعی / همتی / هواشناسی / باران /
افزایش نسبی دمای کشور و ورود سامانه بارشی از فردا شب
افزایش نسبی دمای کشور و ورود سامانه بارشی از فردا شب
وی با بیان اینکه اواخر روز جمعه (۱۶ اسفند) با ورود سامانه بارشی جدید در بخش‌هایی از غرب و شمال غرب کشور افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، خاطر نشان کرد: همچنین در روز شنبه (۱۷ اسفند) فعالیت سامانه در نواحی شمال غرب، غرب و بخش‌هایی از جنوب غرب کشور تقویت شده و موجب بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ / پیش بینی هوا / هواشناسی / سامانه بارشی /
هواشناسی: برف و باران ۲ روزه در برخی استان‌ها
هواشناسی: برف و باران ۲ روزه در برخی استان‌ها
به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در خراسان های شمالی، جنوبی و رضوی بارش برف، باران و وزش باد و در جنوب شرق و شرق وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی  شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / آب و هوای کشور / بارش برف و باران / پیش‌بینی وضعیت هوا / سازمان هواشناسی کشور /
آلودگی هوا در پایتخت و چند شهر صنعتی از ۱۵ اسفند
صادق ضیائیان در گفت‌وگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: روز آینده 14 اسفند شاهد بارش برف و باران و وزش باد در خراسان شمالی، خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی خواهیم بود. همچنین در جنوب شرق و شرق کشور بارش پراکنده و وزش باد شدید خواهیم داشت.
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / آلودگی هوای تهران /
تداوم بارش برف و باران در کشور
صادق ضیائیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (۱۲ اسفندماه) در سواحل دریای خزر، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی و شمال شرق کشور بارش باران و برف و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / آب و هوای کشور / پیش‌بینی وضعیت هوا / سازمان هواشناسی کشور /
تامین و توزیع بی وقفه گازمایع مورد نیاز منطقه آذربایجان شرقی
تبریز – فلاح: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از انجام برنامه ریزی لازم و تامین و توزیع به موقع و مطلوب سوخت گازمایع استان در فصل سرما خبر داد.علی روح اللهی با بیان اینکه گاز مایع مورد مصرف خانوارهای روستایی فاقد گاز طبیعی بدون هیچ مشکلی تامین شده است، گفت: با برنامه ریزی، پایش مستمر و همت تلاشگران عرصه سوخت رسانی منطقه سوخت مورد نیاز جایگاههای عرضه سوخت، صنایع و سایر مصرف کنندگان نیز سوخت جایگزین بی وقفه تامین و توزیع گردیده است.مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی تصریح کرد: سوخت گاز مایع خانوارهای روستایی فاقد گاز طبیعی، مناطق کوهستانی سخت گذر و عشایر منطقه، توام با نفت سفید توزیع و برودت هوا و بارش های شدید برف مانع از خدمت رسانی مطلوب و به موقع …
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ /
تراکم ترافیکی در محورهای غرب مازندران؛ محور کندوان همچنان مسدود است
به گزارش تسنیم، به دنبال بارش شدید باران و برف طی 48 ساعت گذشته در محورهای مازندران هر سه محور هراز، سوادکوه و کندوان مسدود شده بود. اکنون بجز محور کندوان، دو محور هراز و سوادکوه باز بوده و جو آفتابی در استان حاکم است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۹ / انسداد محور کندوان / ترافیک جاده ای شمال /
خروج سامانه بارشی از نیمه غربی کشور/ دمای پایتخت افزایش می‌یابد
 فریبا گودرزی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، از شدت کاهش ناپایداری جوی در نیمه غربی کشور خبر داد و گفت: امروز در اغلب مناطق کشور بارش باران و برف و وزش باد شدید ادامه داشت و از امشب علاوه بر کاهش شدت ناپایداری در نیمه غربی و مرکز بر میزان بارش در نیمه شرقی افزوده می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / پیش بنی وضع هوا / سامانه بارشی / وضع هوای تهران /
تردد در برخی از محورهای خراسان شمالی با زنجیر چرخ
تردد در برخی از محورهای خراسان شمالی با زنجیر چرخ
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به بارش شدید برف و کولاک از روز گذشته گفت: تردد در برخی از محورهای استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / استانی-اقتصادی / بارش برف و باران /
کندوان همچنان بسته است/ اعمال محدودیت ترافیکی
به گزارش مهر، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه هم اکنون جاده‌های استان برفی و سطح جاده‌ها لغزنده است گفت: محور سوادکوه لحظاتی قبل بازگشایی شد و جاده چالوس به علت بارش برف و کولاک شدید همچنان بسته است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / بسته شدن جاده کندوان / جاده کندوان /
آزادراه «قزوین-زنجان» بازگشایی شد
آزادراه «قزوین-زنجان» بازگشایی شد
بنا بر اعلام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین آزادراه «قزوین – زنجان» که به علت بارش شدید برف و کولاک مسدود شده بود با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ /
جاده کندوان و فیروزکوه مسدود است
جاده کندوان و فیروزکوه مسدود است
رئیس پلیس راه مازندران از انسداد محورهای "کندوان و فیروزکوه" به علت بارش شدید برف و بوران تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: تردد در محورهای کوهستانی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است. 
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ /
تعدادی از راه‌های روستایی خلخال بدلیل بارش برف بسته شدند
تعدادی از راه‌های روستایی خلخال بدلیل بارش برف بسته شدند
نماینده خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی برف شدید در چند روز اخیر تعدادی از راه‌های روستایی این شهرستان بسته شده که عوامل راهداری در حال بازکردن راه‌ها هستند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / اخبار سیلاب / استانی-سیاسی /
بارش های شدید و گسترده در سطح کشور ادامه دارد
بارش های شدید و گسترده در سطح کشور ادامه دارد
طبق پیش‌بینی کارشناس هواشناسی در استان های کردستان،لرستان،همدان،مرکزی،قم،کهگیلویه و بویراحمد و تهران بارش ها از شدت بیشتری برخوردار است و شاهد بارش برف و باران درنواحی شمال شرق خواهیم بود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / سازمان هواشناسی / بارش برف / بارش باران /
محور هراز بسته شد
محور هراز بسته شد
رییس پلیس راه شرق استان تهران از بسته شدن موقتی محور هراز به دلیل بارش شدید برف و کولاک خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ /
ابلاغ آماده‌باش حداکثری در بخش برق
سخنگوی صنعت برق از آمادگی تمام گروه‌های عملیاتی و فنی برای مقابله با حوادث احتمالی در شرایط نامساعد جوی یا بحران‌های طبیعی از جمله سیل و بارش برف خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی رجبی‌مشهدی با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید باران و برف در برخی نقاط کشور، از آمادگی تمام اکیپ‌های عملیاتی و فنی برای مقابله با این شرایط و رفع مشکلات احتمالی در صورت وقوع مشکلات در شبکه‌های برق خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ /
آغاز بارش برف در برخی گردنه‌های قزوین
آغاز بارش برف در برخی گردنه‌های قزوین
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قزوین گفت: بارش برف از ساعتی پیش در گردنه‌های طالقان، آوج و الموت آغاز شده و در سایر راه‌های استان قزوین نیز شاهد بارش شدید باران هستیم.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / استانی-اجتماعی / بارش برف /
زیر چتر تهران در باران زمستانی
با ورود سامانه بارشی به کشور، آسمان تهران امروز سه‌شنبه (۶ اسفند) ابری و همراه با بارش شدید باران است. همچنین در ارتفاعات بارش برف و مه آلود است./میزان- کوشا مهشید فلاحی
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ /
تهیه سناریوهای عملیاتی برای مقابله با سیل و طوفان در استان
تهیه سناریوهای عملیاتی برای مقابله با سیل و طوفان در استان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه براساس پیش بینی های هواشناسی در مناطق غرب استان بارش سنگین باران، مناطق مرتفع بارش برف و مناطق شرق وزش باد شدید همراه با گرد و غبار پیش بینی شده است، گفت: برای هریک از این حوادث سناریوهای عملیاتی تهیه و به دستگاه ها اعلام شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / استانی-اجتماعی / سیل / بارش برف و باران / طوفان / مدیریت بحران /
سازمان هواشناسی: برف و باران کشور را فرا می‌گیرد/ پیش‌بینی وزش باد شدید در جنوب خوزستان
سازمان هواشناسی: برف و باران کشور را فرا می‌گیرد/ پیش‌بینی وزش باد شدید در جنوب خوزستان
به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز سامانه بارشی در نیمه غربی کشور فعال بوده و در نوار غربی، مرکز، دامنه های جنوبی البرز بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / آب و هوای ایران / بارش برف و باران / پیش‌بینی وضعیت هوا / سازمان هواشناسی کشور /
آماده باش نیروهای واکنش سریع
 [ملیحه محمودخواه] باران و برف شدید و بسیار سنگین در راه است، این خبری است که سازمان هواشناسی اعلام کرده و از ورود موج جدیدی خبر داده است که بارندگی‌های شدیدی به دنبال خواهد داشت. بارندگی‌ها آن‌قدر زیاد تخمین زده شده که سازمان مدیریت بحران نیز اطلاعیه صادر کرده و هشدار داده است که همه باید شرایط را برای کاهش آسیب‌ها در مناطقی مانند لرستان، خوزستان و چهارمحال‌وبختیاری که میزان بارندگی‌ها در آنها بالاست، مهیا کنند. جمعیت هلال‌احمر نیز آمادگی‌های لازم برای مقابله با سیل پیش‌رو را دارد و تمامی نیروهای امدادی در استان لرستان، خوزستان و چهارمحال‌وبختیاری در آمده‌باش کامل هستند و با پیش‌بینی‌های انجام‌شده گمان می‌رود خسارت‌های …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ /
آمادگی استانداری ها برای مقابله با حوادث احتمالی بارش‌ ها
آمادگی استانداری ها برای مقابله با حوادث احتمالی بارش‌ ها
معاون وزیر کشور، با اشاره به ادامه فعالیت سامانه های بارشی و تشدید بارش شدید برف بر ضرورت آمادگی کامل شهرداری ها برای مقابله با حوادث احتمالی تاکیدکرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ / مهدی جمالی نژاد / سیل / بخشنامه /
بخشنامه معاون وزیر کشور به استانداری‌ها درپی پیش‌بینی تشدید بارش‌ها
بخشنامه معاون وزیر کشور به استانداری‌ها درپی پیش‌بینی تشدید بارش‌ها
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور با صدور بخشنامه ای به معاونان عمرانی استانداری ها با توجه به اخطاریه صادر شده از سوی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ادامه فعالیت سامانه های بارشی و تشدید بارش شدید برف برضرورت آمادگی کامل شهرداری ها و دهیاری ها به منظور مقابله با حوادث احتمالی در شهرها و روستاها تاکید نمود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ /
پیش‌بینی وضعیت آب و هوا؛ هشدار بارش شدید برف و باران
پیش‌بینی وضعیت آب و هوا؛ هشدار بارش شدید برف و باران
به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی از غرب و جنوب غرب به کشور ابتدا در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش برف و باران و در جنوب غرب بارش باران آغاز می‌شود و به‌تدریج به مناطق مرکزی و دامنه‌های البرز کشیده خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ / آب و هوای ایران / بارش برف و باران / پیش‌بینی وضعیت هوا / سازمان هواشناسی کشور /
هشدار مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در پی ورود سامانه بارشی
هشدار مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در پی ورود سامانه بارشی
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد طی اطلاعیه ای نسبت به بارش برف و باران و وزش باد شدید هشدار داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ / استانی-اجتماعی / هواشناسی / سامانه بارشی / مدیریت بحران / کهگیلویه و بویراحمد /
هشدار | آغاز بارش برف و باران شدید از فردا | کاهش ۱۵ درجه‌ای دما
هشدار | آغاز بارش برف و باران شدید از فردا | کاهش ۱۵ درجه‌ای دما
سازمان هواشناسی از آغاز بارش برف و باران شدید در اکثر مناطق کشور طی فردا خبر و نسبت به کاهش تا ۱۵ درجه‌ای دما، طغیان رودخانه‌ها و بارش تگرگ در برخی استان‌ها هشدار داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ /
آماده‌باش سراسری مدیریت بحران برای بارش‌های پیش‌رو و مقابله با سیل ها
آماده‌باش سراسری مدیریت بحران برای بارش‌های پیش‌رو و مقابله با سیل ها
شفقنا- رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به پیش‌بینی بارش شدید باران و برف در روزهای دوشنبه و سه شنبه دستورالعملی را به استانداران و روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران سراسر کشور ارائه...
۱۳۹۸/۱۲/۰۴ /
منتظر سامانه بارشی جدید باشید | بارش برف و باران شروع می‌شود
منتظر سامانه بارشی جدید باشید | بارش برف و باران شروع می‌شود
بارش برف و باران و وزش باد شدید در برخی از مناطق کشور با ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه ۵ اسفندماه پیش‌بینی می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ /
تردد در تمام راه‌های لرستان روان است
تردد در تمام راه‌های لرستان روان است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: علی‌رغم بارش شدید باران و برف در محورهای استان از بامداد امروز، تمام راه‌های اصلی و شریانی استان باز است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۱ / استانی-اجتماعی / راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای /
یک‌ روز برفی با راهداران پرتلاش
یک‌ روز برفی با راهداران پرتلاش
به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه اسدآباد استان همدان، راهداران این محور همیشه در تلاش هستند تا تردد در مسیرهای مواصلاتی این شاهراه غرب کشور را تسهیل کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۱ / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / همدان / برف و کولاک /
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •