یکشنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۹ / 24 January, 2021
اشرار
حمله به مردم با چاقو در تهران؛ مجرمین دستگیری شدند
۵ ساعت قبل / اشرار / اراذل و اوباش / باج گیری
حمله به مردم با چاقو در تهران؛ مجرمین دستگیری شدند
سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در خصوص رسیدگی به این پرونده گفت: به گونه‌ای با این فرد برخورد خواهیم کرد که اوباش گری را به کلی فراموش کند. ما سوابق این افراد را بدون استثنا به پیوست پرونده‌های آن‌ها به مراجع قضایی ارسال خواهیم کرد. قطعا تکرار جرم سبب می‌شود تا قاضی حکم‌های سنگین تری برای این افراد صادر کند.
۴۵ ساعت قبل
دستگیری تروریست عامل شهادت افسر راهنمایی و رانندگی در روانسر
روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از دستگیری تروریست عامل شهادت افسر راهنمایی و رانندگی سرگرد شهید حسن ملکی در سال ۱۳۹۷ در روانسر طی یک عملیات پیچیده خبر داد.به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیهای اعلام کرد: روز دوم بهمن‌ماه با اشراف اطلاعاتی و طی یک عملیات پیچیده توسط رزمندگان قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه، یکی از اشرار تروریست عضو گروهک‌های ضد انقلاب که در سال ۹۷ و در راستای ایجاد ناامنی در کشور، سرگرد حسن ملکی از افسران راهنمایی و رانندگی را در شهر روانسر استان کرمانشاه ترور کرده و مقابل چشمان فرزندان خردسالش به شهادت رسانده بود ؛ دستگیر شد.بنابر اعلام روابط عمومی قرارگاه نجف اشرف، تروریست دستگیر شده به‌ …
۴۷ ساعت قبل
هشتگ‌ روز
«#صداوسیما مسئول گفته‌های میهمان‌ها و مجری‌هایش نیست ولی #آذری_جهرمی مسئول عکس بدون روسری دخترای مردم در #اینستاگرام است!!!»یا «محاکمه جهرمی کافی نیست، ما خواستار #محاکمه_وزیر_نیرو هستیم. فساد ‌اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی با فیلترینگ جمع نمی‌شه فقط قطع سراسری برق.»یا «آقای #وزیر_جوان اگه به فکر مقابله با مفسدهای مجازی خصوصا اینستاگرام بودید، امروز به دادسرا نمی‌رفتید! اشرارهای مجازی را شناسایی و توبیخ کنید.»یا «در دور جدید دادستانی تهران هیچ حکم قضائی درخصوص فیلترینگ صادر نشده؛ حالا تخریب‌چی‌ها اومدن این قضیه رو ربط دادن به آذری‌جهرمی، درصورتی که پرونده ایشون با شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل شده.»یا …
۳ روز قبل
کوتاه از حادثه/شهادت 9پلیس در دی‌ماه
9نفر از نیروهای پلیس در دی‌ماه امسال در جریان درگیری با متهمان به درجه رفیع شهادت رسیدند. به‌گزارش همشهری، حضور مأموران نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا مرکز کشور و تلاش شبانه‌روزی برای ایجاد امنیت بر هیچ‌کس پوشیده نیست تا آنجا که گاهی آنها در این راه جان خود را نیز فدا می‌کنند. در دی‌ماه امسال 9نفر از نیروهای پلیس در جریان دفاع از سرحدات مرزی، مقابله با قاچاق سلاح، کالا، ارز، موادمخدر، سوخت و احشام و برخورد با اشرار، اراذل، سوداگران مرگ و هنجارشکنان به‌شهادت رسیدند. «حمید عارفی» 4دی‌ماه در زاهدان، …
افزون‌بر یک تن موادمخدر در ایرانشهر کشف شد
۵ روز قبل
افزون‌بر یک تن موادمخدر در ایرانشهر کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲ کیلو و ۲۶۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک در درگیری مسلحانه پلیس با اشرار و قاچاقچیان در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
حضرت زهرا (س) رهبری مقاومت در برابر جریان انحراف جامعه اسلامی است
۱۳۹۹/۱۰/۲۸ / استانی-اجتماعی / سالروز شهادت حضرت زهرا
حضرت زهرا (س) رهبری مقاومت در برابر جریان انحراف جامعه اسلامی است
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: حضرت زهرا (س) رهبری مقاومت در برابر جریان انحراف جامعه اسلامی را بر عهده داشته است و درصدد آن بوده که جامعه اسلامی به امام معصوم(ع) متصل شود تا دین به دست اشرار یعنی امویان و عباسیان سپرده نشود که نتیجه آن را در طول تاریخ دیده‌ایم.
ماجرای شلیک‌های پی در پی در قزوین چه بود؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۶ / حوادث / اخبار حوادث
ماجرای شلیک‌های پی در پی در قزوین چه بود؟
باند اشرار در استان قزوین توسط پلیس متلاشی شد.
دستگیری ۱۲ شرور وحشت آفرین در پایتخت
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / دستگیری / اشرار / پلیس
دستگیری ۱۲ شرور وحشت آفرین در پایتخت
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۱۲ تن از اراذل و اوباش پایتخت در عملیات‌های جداگانه پلیسی خبر داد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
خاک جامانده ایران در آن سوی مرز
دیواری که برای مبارزه آسان‌تر با اشرار و قاچاقچیان انسان و سوخت برپا شد، آن هم با کیلومترها فاصله از مرز اصلی، حالا شده اسباب دردسر ننه مراد؛ مادر شهیدی که سال‌های سال است در سرمای صفر درجه و گرمای ۵۰ درجه، جاده خاکی پر از خار نزدیک دیوار را با پای پیاده می‌رود و با خیلی‌ها هماهنگ می‌کند تا بتواند از دریچه ۱.۵ متری، عبور کرده و بر سر مزار شهید دهقان، جا مانده در آن سوی دیوار مرزی ایران و افغانستان مویه کند. به گزارش ایسنا، هر بار که ننه مراد بر سر مزار می‌رود بخشی از خاک مزار را با خود می‌برد و با گلایه می‌گوید چرا فرزندش که در مرزهای ایلام برای حفظ این آب و خاک شهید شد حالا باید آن سوی دیوار امنیتی جا بماند؟ دیواری که هر از گاهی محل مناقشه مرزبانی افغانستان …
بلایی که حاج‌قاسم بر سر اشرار در ایران آورد
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
بلایی که حاج‌قاسم بر سر اشرار در ایران آورد
سردار جعفری در گفت‌وگو با فارس: بعد از جنگ ما در دو نقطه جنوب شرق و شمال غرب کشور مسئله امنیتی حاد با سرمایه‌گذاری سرویس‌های امنیتی بیگانه داشتیم.
نقطه امنی در کرمانشاه برای مجرمان وجود ندارد
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ / اشرار / اراذل و اوباش / نیروی انتظامی / کرمانشاه / استانی-اجتماعی
نقطه امنی در کرمانشاه برای مجرمان وجود ندارد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اشراف اطلاعاتی بالای پلیس خبر داد و با هشدار به اراذل و اوباش، اشرار و مجرمان، گفت: این افراد در تیررس نگاه تیزبین پلیس قرار دارند و اگر دست از پا خطا کنند، سخت‌ترین برخوردها در انتظارشان خواهد بود.
تشییع شهید مرزبانی خوزستان امروز/ حال عمومی مرزبان مجروح خوب است
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / لطفعلی پاکباز / مرزبانی خوزستان / مراسم تشییع
تشییع شهید مرزبانی خوزستان امروز/ حال عمومی مرزبان مجروح خوب است
اهواز- مرزبانی خوزستان که شب گذشته در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد، امروز تشییع و به خاک سپرده می‌شود.
درگیری در مرز دشت آزادگان منجر به شهادت یک مرزبان خوزستانی شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / درگیری در مرز / درگیری در مرز دشت آزادگان / شهادت مرزبان خوزستانی / مرز دشت آزادگان
درگیری در مرز دشت آزادگان منجر به شهادت یک مرزبان خوزستانی شد
شفقنا- فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از شهادت استوار دوم علی معاوی از هنگ مرزی دشت آزادگان در درگیری با اشرار مسلح خبر داد. سردار لطفعلی پاکباز گفت: استوار دوم علی معاوی از هنگ مرزی دشت آزادگان در درگیری...
مرزبانی خوزستان: یک مرزبان در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
مرزبانی خوزستان: یک مرزبان در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از شهادت استوار دوم علی معاوی از هنگ مرزی دشت آزادگان در درگیری با اشرار مسلح خبر داد.
وقتی BBC فارسی «تروریست» را «شهروند» می‌نامند + عکس
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / اعدام اشرار / الیاس قلندرزهی / بی‌بی‌سی فارسی / حسن دهواری
وقتی BBC فارسی «تروریست» را «شهروند» می‌نامند + عکس
فارس نوشت: بامداد روز گذشته احکام مجازات سه مجرم در مناطق خاش و سراوان در استان سیستان و بلوچستان که دو تن از آن‌ها به نام‌های «حسن دهواری» و «الیاس قلندرزهی» به سبب اقدامات تروریستی و یک تن از آن‌ها به نام «امید محمودزهی» به سبب اقدامات شرورانه و قتل محکوم شده بودند، بعد از طی تشریفات قانونی، اجرا شد.
وقتی «حاج قاسم» با اشرار مذاکره کرد/ معاوضه اسلحه با خانه
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / قاسم سلیمانی / جشنواره فیلم عمار / سینمای مستند
وقتی «حاج قاسم» با اشرار مذاکره کرد/ معاوضه اسلحه با خانه
محسن مقصودی کارگردان مستند «هم‌پای جهادی‌ها» عنوان کرد که این مستند نشان می‌دهد حاج قاسم برای تأمین امنیت جنوب کرمان با اشرار مذاکره کرد.
اعدام ۲ تروریست بمب‌گذار و یک شرور مسلح
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / سیستان و بلوچستان / مجازات / بمب / اخبار حوادث / شهرستان سراوان / ایران / ماموران انتظامی / استان سیستان و بلوچستان / اخبار داغ
اعدام ۲ تروریست بمب‌گذار و یک شرور مسلح
بامداد امروز، احکام مجازات دو تروریست بمب گذار و یکی از اشرار مسلح سیستان و بلوچستان اجرا و این سه تن به دار مجازات آویخته شدند.
۲ تروریست و یک شرور مسلح درسیستان و بلوچستان به دار مجازات آویخته شدند
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / سیستان و بلوچستان / دادگستری / تروریست / قوه قضاییه
۲ تروریست و یک شرور مسلح درسیستان و بلوچستان به دار مجازات آویخته شدند
زاهدان- ایرنا- براساس اعلام روابط عمومی دادگستری، بامداد امروز یکشنبه احکام مجازات ۲ تروریست بمب گذار و یکی از اشرار مسلح سیستان و بلوچستان اجرا و این سه تن به دار مجازات آویخته شدند.
اجرای سه حکم اعدام در سیستان و بلوچستان
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / اعدام / دادگستری سیستان و بلوچستان / حسن دهواری / الیاس قلندرزهی / امید محمودزهی
اجرای سه حکم اعدام در سیستان و بلوچستان
ایلنا: بامداد امروز، احکام مجازات دو تروریست بمب‌گذار و یکی از اشرار مسلح سیستان و بلوچستان اجرا و این سه تن به دار مجازات آویخته شدند.
شهید سلیمانی اشرار شرق کشور را ذلیل کرد/ تاکید حاج قاسم و ابومهدی بر تسهیل سفر به کربلا
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / حاج قاسم / دفاع مقدس / کربلا / شهید / سردار شریعتی / سردار سلیمانی / سامرا / ابومهدی المهندس
شهید سلیمانی اشرار شرق کشور را ذلیل کرد/ تاکید حاج قاسم و ابومهدی بر تسهیل سفر به کربلا
فرمانده هشت سال دفاع مقدس گفت: حاج قاسم و ابومهدی تاکید داشتند که باید کاری کنیم به قدری رفتن به کربلا و زیارت آسان شود که هر کسی در خانه نشسته و با زن و بچه اش تصمیم می گیرد که روز چهارشنبه راهی زیارت شود، پنجشنبه کربلا باشد.
نیروی قدس در دوران فرماندهی حاج قاسم
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / حاج قاسم سلیمانی / نیروی قدس سپاه
نیروی قدس در دوران فرماندهی حاج قاسم
به گزارش فارس، خرداد ۱۳۷۶ سردار قاسم سلیمانی فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله، از کرمان به تهران فراخوانده شد تا فرماندهی نیروی قدس سپاه را به او واگذار کنند. او که سال‌ها در جنوب‌شرق کشور در مبارزه با اشرار و عوامل گروهک‌های تروریستی موفق عمل کرده بود و توانسته بود با درایت خود امنیت قابل توجهی را در این منطقه به وجود بیاورد، گزینه مناسبی برای هدایت ماموریت‌های نیروی قدس بعنوان بازوی پرتوان برون مرزی جمهوری اسلامی ایران بود، مسئولیتی که او ۲۲ سال بر عهده داشت و در نهایت در این مسیر به شهادت رسید.
گزارشی که شبانه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب داد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / اقتصادنیوز / اقدامی / نبود / همرزم / تهامی
گزارشی که شبانه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب داد
اقتصاد نیوز : شهید سلیمانی آن‌چنان در جنوب شرق کار کرد که امنیت در آنجا پایدار شد. یعنی اگر شروری یا اشراری اقدامی را انجام می‌دادند تا زمان دستگیری رهایش نمی‌کردیم.
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
دستگیری اشرار فراری پایتخت در روستای جنگلی
2شرور مسلح که یک مغازه‌ اغذیه‌فروشی در حوالی خیابان هاشمی را به رگبار بسته بودند در روستایی جنگلی در شمال کشور دستگیر شدند. به‌گزارش همشهری، حدود ساعت 3بامداد یازدهم آذرماه، صدای رگبار گلوله سکوت خیابان هاشمی تهران را در هم شکست. 2مرد که سلاح گرم در اختیار داشتند عربده می‌کشیدند و یک مغازه اغذیه‌فروشی را به رگبار بسته بودند. در جریان تیراندازی آنها شیشه‌ها و کرکره مغازه تخریب شده بود و پس از آن مردان مسلح پا به فرار گذاشتند. ترس و وحشتی که این تیراندازی در بین اهالی محل ایجاد کرده بود باعث شد که …
شهادت مأمور مرزبانی در درگیری با اشرار
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
شهادت مأمور مرزبانی در درگیری با اشرار
یکی از مأموران مرزبانی در جریان درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح در منطقه مرزی سراوان به‌شهادت رسید. به‌گزارش همشهری، استواردوم مصطفی دلاور یکی از مرزداران هنگ مرزی سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان بود که روز پنجشنبه در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد‌مخدر به‌ شهادت رسید.
شهادت یک مرزبان در سراوان/ باند اشرار مسلح و معاندان نظام منهدم شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ / مرزبان / ناجا / مقاومت جانانه / جمهوری اسلامی ایران / مرزبانی استان سیستان و بلوچستان
شهادت یک مرزبان در سراوان/ باند اشرار مسلح و معاندان نظام منهدم شد
یکی از مرزبانان غیور هنگ مرزی سراوان در درگیری با اشرار مسلح به فیض عظیم شهادت نائل شد.
جلسه با حاج قاسم کف هواپیما به روایت کوثری/ داعش ۳۵ کیلومتری مرز خسروی آمده بود
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ / داعش / سردار سلیمانی / کوثری
جلسه با حاج قاسم کف هواپیما به روایت کوثری/ داعش ۳۵ کیلومتری مرز خسروی آمده بود
اقتصاد نیوز : مشاوره فرمانده کل سپاه گفت: سابقه درخشان در دفاع مقدس در مقابله با اشرار، راهزن ها و قاچاقچیان کم کم خاطرات خوبی را در اذهان باقی گذاشت خصوصا این که، سردار سلیمانی داعش را نه تنها زمین گیر بلکه منهدم کردند.
ماجرای رد شدن حاج قاسم در گزینش سپاه/ جذبه سردار سلیمانی مقابل اشرار
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ / قاسم سلیمانی / مرد میدان / غلامرضا کرمی / مسؤول مرکز پژوهش و نشر آثار ستاد بازسازی عتبات / ح&#
ماجرای رد شدن حاج قاسم در گزینش سپاه/ جذبه سردار سلیمانی مقابل اشرار
حاج قاسم با موهای فرفری و لباس آستین کوتاه و چسبان، شلوار گشاد و دمپا با کمربند پهن، برای گزینش آمده بود. به این فکر کردم که چرا امثال این فرد باید در سپاه باشند؟ برای همین در گزینش او را رد کردم!
ماجرای ساکنان «قاسم‌آباد» و اشراری که سردار سلیمانی زندگی‌شان را تغییر داد/ او هیچ‌گاه پوتین‌هایش را درنیاورد
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / ادبیات مقاومت / ادبیات دفاع مقدس / سوره مهر / کتاب / سردار قاسم سلیمانی / شهید سپهبد قاسم سلیمانی
ماجرای ساکنان «قاسم‌آباد» و اشراری که سردار سلیمانی زندگی‌شان را تغییر داد/ او هیچ‌گاه پوتین‌هایش را درنیاورد
احمد یوسف‌زاده در کتاب تازه خود با نقل خاطرات جدیدی از شهید سپهبد قاسم سلیمانی، مخاطب را با ابعاد تازه‌ای از شخصیت شهید آشنا می‌کند.
گلستان، جای قداره بندها و هنجارشکنان نیست
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / استانی-اجتماعی / گلستان / پلیس گلستان
گلستان، جای قداره بندها و هنجارشکنان نیست
فرمانده انتظامی گلستان با هشدار به اراذل واوباش، گفت: گلستان جای قداره‌بندها، اشرار و هنجارشکنان نیست و پلیس، با تأسی از راه شهدای امنیت، تمام قد در مقابل چنین افرادی خواهد ایستاد.
سردار دلها-2|حکایتی از شجاعت سردار قاسم سلیمانی در مبارزه با «اشرار جنوب شرق»/ چگونه حاج قاسم با یک «میم» باعث وحدت میان شیعه و سنی شد؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / آمریکا / سردار قاسم سلیمانی / شهید سپهبد قاسم سلیمانی / دفاع مقدس
سردار دلها-2|حکایتی از شجاعت سردار قاسم سلیمانی در مبارزه با «اشرار جنوب شرق»/ چگونه حاج قاسم با یک «میم» باعث وحدت میان شیعه و سنی شد؟
سردار ایران‌نژاد با تأکید بر اینکه سردار قاسم سلیمانی همیشه نظرات بن‌بست‌شکن می‌داد،گفت: ایشان همواره به دل کار وارد می‌شد و تمام ابعاد ماجرا را می‌سنجید.
امان‌نامه حاج‌قاسم به ‌اشرار در رودماهی/ مکاشفه‌ در دل جنگ
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / لشگر ۴۱ ثارالله کرمان / حمید شفیعی / قاسم سلیمانی / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی)
امان‌نامه حاج‌قاسم به ‌اشرار در رودماهی/ مکاشفه‌ در دل جنگ
بهرام سعیدی تنها بدون اسلحه به رودماهی منطقه‎ای بسیار خطرناک به دل اشرار زده بود. از او پرسیده بودند ترس از جانت نداشتی؟گفته بود به خاطر سردار سلیمانی آمدم تا امان‌نامه او را به شما بدهم.
ببینید | هشدار مهم پلیس به اشرار
۱۳۹۹/۱۰/۰۵
ببینید | هشدار مهم پلیس به اشرار
این روزها سارقان و گوشی قاپان جسارتشان بیشتر شده است، اگر چه این جسارت از سوی پلیس بی‌پاسخ نمانده است. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تصاویر | طرح اقتدار پلیس
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / شهر تهران / اراذل و اوباش / اشرار / پلیس
تصاویر | طرح اقتدار پلیس
هفتمین مرحله طرح اقتدار محلات صبح چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ در راستای مبارزه با اراذل و اوباش محلات شهر تهران به مرحله اجرا گذاشته شد. در این طرح ٦٧ پرونده برای شرارت و درگیری، ٧٦ پرونده برای مزاحمان نوامیس و پارک‌ها، ٢٦ پرونده برای نگهداری، حمل و استفاده غیرمجاز از سلاح‌های جنگی و ٢٢ پرونده هم برای سایر موارد تشکیل شد و در مجموع در این مرحله، ٢١٤ نفر دستگیر شدند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
سگ‌های نگهبان اشرار فراری را زمینگیر کردند
2نفر از اشرار تحت تعقیب جنوب تهران که در شبکه‌های اجتماعی رجزخوانی می‌کردند وقتی فهمیدند مأموران در تعقیب‌شان هستند به یک باغ پناه بردند اما سگ‌های نگهبان آنها را دریدند و باعث دستگیری‌شان شدند. به‌گزارش همشهری، تحقیقات پلیس امنیت در این‌باره از چندی قبل به‌دنبال کری‌خوانی چند نفر از اشرار در شبکه‌های اجتماعی آغاز شد. این 4شرور با انتشار کلیپ‌هایی از خود افرادی را تهدید می‌کردند. در این شرایط دستگیری متهمان در دستور کارگروهی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. زمان زیادی از تشکیل این …
علم‌الهدی: بین زم و ریگی تفاوتی نیست
۱۳۹۹/۰۹/۲۸
علم‌الهدی: بین زم و ریگی تفاوتی نیست
سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد گفت: بین نیما زم و تروریستی مثل ریگی چه تفاوتی است؟ کار ریگی چی بود؟ با گروه اراذل، اشرار و اوباش بیرون کشور کمین کرده بود، به داخل کشور حمله می‌کرد، مرد، زن، بچه و بی‌گناه، همه را به خاک و خون می‌کشید، عزیزان فعال…
یک مرزبان در زهک به شهادت رسید
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
یک مرزبان در زهک به شهادت رسید
مسوول روابط عمومی قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه گفت: در درگیری مسلحانه مرزبانان زهک با اشرار و قاچاقچیان موادمخدر یک نفر از مرزبانان مجروح و یک نفر دیگر نیز به شهادت رسید.
۱۳۹۹/۰۹/۲۷
بررسی استفاده از داروهای سنتی برای ترک اعتیاد
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مانایی در درمان پایین است، یعنی بیش از ۸۰ درصد افرادی که درمان می‌شوند دوباره به چرخه اعتیاد بازمی‌گردند.به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی در حاشیه نشست تخصصی ویدئوکنفرانسی معاونان، مدیران کل و دبیران شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور با هدف ارائه دستاوردهای علمی و اجرایی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: ما براساس نتایج پژوهش‌های علمی مسیر خود را انتخاب کردیم و مطالعه آسیب شناسانه از ۴۰ ساله گذشته داشتیم، چالش‌ها را احصاء کردیم و بر آن اساس مسیر و اهداف را مشخص کردیم و امروزه مصمم و معتقدیم که با برنامه سه، چهار ساله می‌توانیم موضوع اعتیاد را در همه بخش‌ها به سامان برسیم، کما اینکه طی دو سال گذشته زیرساخت‌های بسیار خوبی براساس نتایج پژوهش محور فراهم …
دیر آمد زود رفت
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
دیر آمد زود رفت
 1281.تولد  2مهر 1281 برابر با 24سپتامبر 1902و 20جمادی‎‌‎الثانی 1320 روز تولد حضرت زهرا(س) سومین پسر و ششمین فرزند سیدمصطفی موسوی شاگرد میرزای شیرازی و بانو هاجر، از نوادگان آیت‎‌‎الله خوانساری، به دنیا آمد. سیدمصطفی که از نبرد با بهرام‎‌‎خان، سردسته اشرار خمین، برگشت، قابله، نوزاد را دست او داد. سید در گوش‌اش اذان و اقامه گفت و نامش را سیدروح‎‌‎الله گذاشت. 1281. یتیمی سیدروح‎‌‎الله پنج‌ماهه بود که برادران بهرام‎‌‎خان انتقام گرفتند و سیدمصطفی را شهید کردند. هنوز 10سالش نشده ‎‌‎بود که مادر هم …
درگیری پلیس با اشرار مسلح در خمین/ شهادت مأمور ناجا
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / پلیس / ناجا / درگیری / اشرار / شهادت / شهید
درگیری پلیس با اشرار مسلح در خمین/ شهادت مأمور ناجا
به دنبال درگیری ماموران پلیس استان مرکزی با اشرار مسلح، ستواندوم «مرتضی براتی» به درجه رفیع شهادت نائل شد.
قره‌باغ مسئله اسلام است/ دفاع و جان دادن برای اسلام تعطیل‌بردار نیست+عکس
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / آئین یادواره شهدای قره‌باغ / تکفیری‌های داعش / حجت الاسلام کاظم صدیقی
قره‌باغ مسئله اسلام است/ دفاع و جان دادن برای اسلام تعطیل‌بردار نیست+عکس
شفقنا- امام جمعه موقت تهران گفت: دفاع، شجاعت و جان دادن از دستورات همیشگی اسلام بوده و تعطیل‌بردار نیست و هر زمان اشرار و ظالمان بخواهند به مسلمانان ظلم کنند، بر همه واجب است که از حق، دفاع و...
بیانکی:  اشرار و خلافکاران دور ‌مارادونا را گرفته بودند/ کسی نمی‌توانست به او کمک کند
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / دیگو مارادونا
بیانکی:  اشرار و خلافکاران دور ‌مارادونا را گرفته بودند/ کسی نمی‌توانست به او کمک کند
با گذشت سه هفته از درگذشت دیگو مارادونا همچنان اظهارنظرهای جنجالی در خصوص اسطوره آرژانتینی تاریخ فوتبال مطرح می‌شود.
امنیت و ثروت محصول رونق گردشگری در شهداد
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / گردشگری / کرمان / توسعه ایران / علی زینی وند / استانداری کرمان
امنیت و ثروت محصول رونق گردشگری در شهداد
کرمان - ایرنا - منطقه شهداد کرمان واقع در قلب کویر لوت که روزی مرکز گذر اشرار و ترانزیت مواد مخدر محسوب می‌شد، با تقویت زیرساخت های گردشگری توسط دولت و بخش خصوصی طی چند سال اخیر ، علاوه بر تامین امنیت، زمینه جذب گردشگر و سرازیر شدن ثروت بسیاری به این نقطه از استان کرمان را موجب شده است.
پایان گانگستر بازی اشرار در غرب تهران
۱۳۹۹/۰۹/۱۹ / اشرار / اراذل و اوباش
پایان گانگستر بازی اشرار در غرب تهران
با کسب این اطلاعات مخفیگاه این افراد در خیابان سازمان آب و شهر پرند مورد شناسایی قرار گرفته و ماموران پلیس امنیت با اخذ نیابت از مقام قضایی به این محل‌ها اعزام شده و در عملیات‌های جداگانه آن‌ها را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. چهار شرور دستگیر شده به مقر انتظامی منتقل شده و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند.
سه متهم به قتل در دادگاه: در مرام ما نیست که همدیگر را لو بدهیم
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ / قتل / دادگاه
سه متهم به قتل در دادگاه: در مرام ما نیست که همدیگر را لو بدهیم
ایران نوشت:پرونده نزاع مرگبار اشرار ورامین که با حکم پرداخت دیه از سوی ضاربان مقتول در حال خاتمه یافتن بود، با اعتراض اولیای دم، دیوان عالی کشور حکم را نقض کرد و پرونده برای بررسی دوباره به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
اشرار محله قزوین تهران بازداشت شدند
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
اشرار محله قزوین تهران بازداشت شدند
پلیس امنیت تهران از دستگیری ۲ شرور محله قزوین تهران خبر داد.
دستبند پلیس امنیت بر دستان اشرار محله قزوین/ پایان خودنمایی و شرارت!
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / پلیس امنیت / شرور / شرارت / اراذل و اوباش / خودنمایی / پلیس / دستگیری / خیابان قزوین
دستبند پلیس امنیت بر دستان اشرار محله قزوین/ پایان خودنمایی و شرارت!
پلیس امنیت تهران از دستگیری 2 شرور محله قزوین تهران خبر داد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
تأدیب افغان‌ها، مقدمه لشکرکشی به هند
284 سال پیش، برابر با بیست و نهم آبان 1115 خورشیدی، نادرشاه افشار برای گوشمالی افغان‌هایی که شهرهای ‏ایران را گاه و بیگاه مورد تاخت و تاز خود قرار می‌دادند به قندهار لشکر کشید. ماجرای ایرانی‌ها و افغان‌ها خیلی پیش از ‏این و با انقراض سلسله صفویه آغاز شده بود. شاه‌سلطان حسین بی‌کفایت‌ترین پادشاه صفوی سال‌ها قبل سریر خود را دو دستی تقدیم محمود افغان کرده بود. محمود نیز بعد از سه‌سال تاج و تخت را به پسرعمویش اشرف افغان بخشید. اشرف تصمیم داشت تاج پادشاهی کل ایران را بر ‏سر بگذارد، اما همه این محاسبات با ظهور نادرقلی بزرگ ایل افشار به هم ریخت.‏ نادر پس از شکست دادن افغان‌ها همه حکامی را که در سراسر ایران داعیه سلطنت داشتند بر جای خود …
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
اجرای طرح هوشمندسازی و انسداد مرزهای کشور از سال آینده
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: همواره در تلاش هستیم کنترل مرزها به صورت الکترونیک، اپتیکی و هوشمند در قالب استفاده از سیستم‌های کنترل از راه دور باشد تا با بهره‌گیری از تجهیزات نوین و فنی در نوار مرز، اجازه هیچ‌گونه تعدی دشمنان به داخل کشور را ندهیم.به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در حاشیه تشییع پیکر سه تن از شهدای هنگ مرزی ارومیه اظهارکرد: تنوع اقلیم در مرزهای سرزمینی و گستردگی مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی، باعث شده کشورمان از نظر استراتژیک از اهمیت خاصی برخوردار باشد.وی با بیان اینکه اجرای طرح هوشمندسازی و انسداد مرزها از سال آینده در دستور کار قرار دارد، گفت: در برخی از مناطق مرزی کشور به احداث برجک، پاسگاه‌های مرزی و تجهیز یگان‌های مرزی نیاز داریم و تلاش‌های مضاعفی هم در این خصوص صورت گرفته …
توطئه‌های دشمن را نقش برآب می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / فرمانده مرزبانی ناجا
توطئه‌های دشمن را نقش برآب می‌کنیم
ایلنا: فرمانده مرزبانی ناجا در مراسم تشییع پیکر شهیدان هنگ مرزی ارومیه گفت: مرزبانان با دلیرمردی و رشادت در برابر اشرار مسلح و ضد انقلاب ایستادند و اجازه نفوذ به…
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
باید با کسی که کیف و موبایل مردم را می‌دزدد برخورد قاطع کرد
رئیس قوه قضائیه گفت: باید با کسی که کیف قاپی می‌کند و موبایل مردم را می‌دزدد برخورد قاطع کرد.به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضائیه، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در نوزدهمین نشست سراسری دادستان‫های عمومی و انقلاب، نظامی و ویژه روحانیت که به صورت تصویری و با عنوان «نقش دادستان‫ها در حفظ امنیت و حقوق عامه و حمایت از تولید» برگزار شد، «حق» را مدار واقعی عالم هستی و شناخت حق و اجرای عدالت بر مدار حق را از وظایف اصلی عدلیه دانست. رئیس قوه قضائیه گرایش به حق را دومین عنصر مهم در ماموریت‫های دستگاه قضایی دانست و اظهار کرد: گاهی انسان به خاطر برخی موانع حق را نمی‫شناسد اما گاهی حق را می‫شناسد ولی به خاطر تبعیت از هوای نفس به حق گرایش پیدا نمی‫کند. رئیسی گفت: امنیت خط قرمز ماست و هیچ گونه ناامنی قابل تحمل …
درگیری مسلحانه در غرب کشور  و شهادت سه مرزبان
۱۳۹۹/۰۸/۲۳ / اشرار / غرب کشور
درگیری مسلحانه در غرب کشور و شهادت سه مرزبان
اقتصاد نیوز : در پی تجاوز عناصر مسلح ضد انقلاب به مرزهای شمال غرب کشور و دفاع جانانه گروهان مرزی تکور، سه نفر از مرزبانان ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
رئیسی: ارفاق شامل سارق سابقه‌دار و اشرار نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
رئیسی: ارفاق شامل سارق سابقه‌دار و اشرار نمی‌شود
رئیس قوه قضائیه گفت: نمی‌شود با امنیت شوخی کرد و این خط قرمز ماست؛ کسی که کیف قاپی می‌کند و موبایل مردم را می‌دزدد با او باید برخورد قاطع کرد؛ دادستان‌ها با همکاری همه بخش‌ها کاری کنند که افراد شرور مجال و میدان پیدا نکنند.
دادسراها در تعقیب سارقان مسلح و افراد متمسک به محاربه و ارعاب مردم، حداکثر ظرفیت کیفری خود را نمایش دهند
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / قوه قضاییه / موسوی / دادستان / مجرم / اشرار / محاربه / دادستانی کل کشور / معاون اول دادستان کل کشور
دادسراها در تعقیب سارقان مسلح و افراد متمسک به محاربه و ارعاب مردم، حداکثر ظرفیت کیفری خود را نمایش دهند
ایلنا: معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به موضوع امنیت قضایی و مواجهه با افراد و اشرار مخل حقوق و نظم اجتماعی گفت: دادسراها باید در تعقیب این دسته از مجرمین بخصوص…
دکتر فیرحی اندیشمندی روشن بین و نیک آیین بود / در زمانه ای که اشرار دین و سنت را ابزار قدرت خود ساخته اند، او نواندیشانه نویدبخش اسلامی انسانی و رهایی بخش بود / از تجددی سخن می گفت که با سنت سر آشتی داشته باشد و آن را مایه راهیابی به افقی نو در فضای تاریک استبداد و انحطاط بداند
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
دکتر فیرحی اندیشمندی روشن بین و نیک آیین بود / در زمانه ای که اشرار دین و سنت را ابزار قدرت خود ساخته اند، او نواندیشانه نویدبخش اسلامی انسانی و رهایی بخش بود / از تجددی سخن می گفت که با سنت سر آشتی داشته …
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدعلی میرموسوی، عضو شورای علمی مرکز و دانشیار دانشکده علوم سیاسی دانشگاه مفید در مطلبی برای درگذشت دکتر داود فیرحی نوشت: در حیرتم که چگونه در ماتم دوستی عزیز سخن بگویم که هرگز کسی انتظار رفتن او در این هنگام را نداشت و اینک کرونا ناباورانه ما را نظاره گر کوچ او ساخت. آن سرو خوش قامت که سایه سار وجودش تلاءلوء عشق و محبت و آرامش بود، چگونه دست تقدیرش از ما ربود. این کوزه گر دهر چنین جام لطیف/ می‌سازد باز بر زمین می‌زندش
نقش مهم دادسراها در صیانت از منابع طبیعی و ذخایر ملی و برخورد با متجاوزین به حقوق عامه
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / دادستان کل کشور / منابع طبیعی / قانون اساسی / حقوق
نقش مهم دادسراها در صیانت از منابع طبیعی و ذخایر ملی و برخورد با متجاوزین به حقوق عامه
معاون اول دادستان کل کشور با اشاره به موضوع امنیت قضایی و مواجهه با افراد و اشرار مخل حقوق و نظم اجتماعی گفت: دادسراها باید در تعقیب این دسته از مجرمین بخصوص سارقین مسلح و افراد متمسک به محاربه و ارعاب مردم و شهروندان حداکثر ظرفیت کیفری خود را نمایش دهند.
رئیسی: نباید افراد شرور مجال و میدان پیدا کنند؛ امنیت خط قرمز ما است
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / قوه قضاییه / سیدابراهیم رئیسی / اراذل و اوباش / اشرار
رئیسی: نباید افراد شرور مجال و میدان پیدا کنند؛ امنیت خط قرمز ما است
فارس نوشت: رئیس قوه قضاییه گفت: نمی‌شود با امنیت شوخی کرد و این خط قرمز ماست؛ کسی که کیف قاپی می‌کند و موبایل مردم را می‌دزدد با او باید برخورد قاطع کرد؛ دادستان‌ها با همکاری همه بخش‌ها کاری کنند افراد شرور مجال و میدان پیدا نکنند.
رئیسی: بخشنامه کرامت توصیه اخلاقی نبود، صادر شد که اجرا شود/دادرسی تعطیل‌شدنی نیست/ به اشرار سابقه‌دار ارفاق نکنید
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
رئیسی: بخشنامه کرامت توصیه اخلاقی نبود، صادر شد که اجرا شود/دادرسی تعطیل‌شدنی نیست/ به اشرار سابقه‌دار ارفاق نکنید
رئیس دستگاه قضا گفت: بخشنامه کرامتی که صادر کردیم جهت اقدام لازم بود، این مسئله توصیه اخلاقی نیست، باید در جلسات نشست قضایی به بندهای آن توجه شود.
کری‌خوانی، حمله با شمشیر و قطع دست یک کشتی‌گیر   
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
کری‌خوانی، حمله با شمشیر و قطع دست یک کشتی‌گیر  
اوایل آبان‌ماه امسال پلیس درجریان یک درگیری خونین در خیابان دماوند قرار گرفت. پنج جوان شرور به بهانه کری‌خوانی درگیری را راه انداختند. به خانه دو برادر یورش بردند. دو برادر محله دماوند با حمله این گروه از اشرار راهی جز دفاع نداشتند. حمله خونین که با ضربات شمشیر هم همراه شد. ضربه شمشیر یکی از اوباش دستِ برادر کوچک‌تر را قطع کرد. صحنه‌ای وحشتناک و تلخ که برادر بزرگ‌تر شاهدش بود.التماس‌شان می‌کرد تا رهایشان کنند. می‌خواست برادر و دست‌بریده‌اش را به بیمارستان ببرد، اما عربده‌کشی و کتک‌کاری ادامه‌دار بود. پنج شرور بی‌رحم که با قطع دست پسرجوان، قدرت‌نمایی و عربده‌کشی‌شان پایان یافت و مهلکه را ترک کردند.
نشان لیاقت یک سرباز
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / ارتش جمهوری اسلامی ایران
نشان لیاقت یک سرباز
مأموریت لطیف در بانه به اتمام رسیده بود. قرار بود فرمانده جایگزین خود را با منطقه استحفاظی آشنا کند. در«مورخ ۶/۱۰ /۱۳۶۲»در جریان شناسایی‌ مناطق پاک‌سازی نشده و درگیر، موردحمله کمین نیروهای گروهک ملحد کومله قرار گرفت و پس از هلاکت سه نفر از اشرار، از فاصله ۱۵۰۰ متری با اسلحه سیمینوف(قناسه) از پشت سر مورد اصابت گلوله به قلب قرار گرفت و در سن ۳۶ سالگی به شهادت رسید.
فیلم/ فرمانده مرزبانی ناجا: مخلص کول‌برها هستیم
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / مرزبانی / شهدای مرزبانی / مرزبانی ناجا / کولبران
فیلم/ فرمانده مرزبانی ناجا: مخلص کول‌برها هستیم
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: بنده مخلص کولبرها هستم اما اشرار مسلح از قاچاقچی‎ها پول می‎گیرند، بعضا سر پول درگیر شده و تیراندازی می‎کنند و فرد کشته شده را به پای مرزبانی می‎نویسند.
قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش در دادسرای تهران تشکیل شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش / مقابله با اراذل و اوباش
قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش در دادسرای تهران تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، به دنبال اعلام گزارش های مردمی و ضابطین مبنی بر ایجاد ناامنی در برخی از نقاط شهر تهران توسط اراذل و اوباش، تاکید اخیر ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر برخورد قاطع محاکم با اشرار و ناامن کنندگان جامعه و بازدید دکتر علی القاصی دادستان عمومی و انقلاب تهران و برخی از معاونشان از محلاتی در تهران برخورد با این هنجارشکنان در دستور کار قرار گرفت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •