جمعه, ۲۷ دی, ۱۳۹۸ / 17 January, 2020
تکمیل زیرساخت ها
15 میلیارد تومان باشد، زیرساخت‌های پارک جنگلی
ایسنا / ۳۱ ساعت قبل / ...
15 میلیارد تومان باشد، زیرساخت‌های پارک جنگلی "سراب قنبر" تکمیل می‌شود
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از اتمام 90 درصد جنگل کاری پارک جنگلی سراب قنبر خبر داد وافزود: با تامین اعتبار 15 میلیارد تومانی و تامین زیرساخت های این پارک، پارک جنگلی سراب قنبر تا نیمه ابتدای سال آینده به شکل یک پارک جنگلی در خواهد آمد.
  استانی-اجتماعی  سراب قنبر  کرمانشاه  شهرداری کرمانشاه
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / ...
فراخوان سرمایه گذاری در شهرک‌های گلخانه ای ملکان و عجب‌شیر
تبریز – فلاح: مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: این شرکت در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت، مستحدثات و وضعیت موجود شهرک‌های کشاورزی گلخانه‌ای ملکان و عجب‌شیر را کلاً با مساحت 478 هزار مترمربع به متقاضیان واگذار کند.سیدخلیل هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن بیان این مطلب افزود: به هر شخص حقیقی یا حقوقی بخشی از شهرک کشاورزی گلخانه‌ای، دامی واگذار خواهد شد.وی ادامه داد: واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات انجام و وضعیت موجود به صورت قرارداد اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد، حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرک کشاورزی گلخانه ای، دامی و قطعات آن برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است.هاشمی عنوان کرد: نرخ واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین که ۳۰ درصد آن هنگام …
زیرساخت شهرک‌های صنعتی کشور نیازمند اصلاح است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / اقتصادی
زیرساخت شهرک‌های صنعتی کشور نیازمند اصلاح است
اصفهان- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مساله‌ای که مبتلا به بسیاری از شهرک‌های صنعتی کشور از جمله شهرک صنعتی جی اصفهان و شهرک‌های با قدمت بالا است این بوده که زیرساخت‌ها از جمله آب، برق و فاضلاب نیازمند اصلاحات است.
  صنعت  اصفهان  تکمیل زیرساخت ها
۱۰۰ پروژه ورزشی کشور با کمک بخش خصوصی تکمیل می‌شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ورزشی
۱۰۰ پروژه ورزشی کشور با کمک بخش خصوصی تکمیل می‌شود
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت: ۱۰۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور در قالب ماده ۲۷(تکمیل از طریق بخش خصوصی) تا پایان سال ۹۹ تکمیل می شود.
  کمیته ملی المپیک  وزارت ورزش و جوانان  مسابقات استعدادهای برتر ورزشی  ورزشی  تکمیل زیرساخت ها
شکوفایی ظرفیت گردشگری زمستانه در اصفهان نیازمند برنامه‌ریزی
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / اجتماعی
شکوفایی ظرفیت گردشگری زمستانه در اصفهان نیازمند برنامه‌ریزی
اصفهان- ایرنا- آب وهوای کوهستانی، ارتفاعات برف گیر و وجود۲ پیست اسکی شاخص در غرب استان اصفهان، ظرفیت ازشمندی برای رونق گردشگری زمستانه فراهم کرد که در صورت برنامه‌ریزی اصولی و تامین زیر ساخت ها، صنعت پاک و پر سودی را برای اهالی این خطه و بهبود اقتصاد استان رقم خواهد زد.
  فریدونشهر  گردشگری  المپیک زمستانی  توسعه اقتصادی  فریدن  اصفهان  افوس  محرومیت  چادگان  تکمیل زیرساخت ها
واحدهای صنعتی آذربایجان‌شرقی در شوک برق
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / اقتصادی
واحدهای صنعتی آذربایجان‌شرقی در شوک برق
تبریز - ایرنا - زیرساخت انرژی به ویژه برق، لازمه فعالیت واحدهای صنعتی است و عدم تامین این زیرساخت در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی، واحدهای فعال یا در حال توسعه را با مشکل اساسی مواجه کرده است.
  صنعت و معدن  آذربایجان شرقی  تبریز  انرژی برق  شهرک های صنعتی  برق رسانی  تکمیل زیرساخت ها
احداث ساختمان اورژانس و زایشگاه بیمارستان بوعلی مریوان پایان یافت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / اجتماعی
احداث ساختمان اورژانس و زایشگاه بیمارستان بوعلی مریوان پایان یافت
سنندج - ایرنا -عملیات احداث ساختمان‌ بخش‎های اورژانس و زایشگاه بیمارستان بوعلی مریوان با صرف اعتباری بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعتبار به پایان رسید.
  مریوان  علوم پزشکی  اورژانس بیمارستان  تکمیل زیرساخت ها  بیمارستان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی
تا پایان سال، 558 واحد مسکونی طرح اقدام ملی در استان مرکزی به بهره برداری می رسداراک ـ کمال‌آبادی: مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی باشروع طرح اقدام ملی احداث و عرضه مسکن در استان مرکزی گفت : بر مبنای تعهدات و تکالیف ابلاغی دولت تدبیر و امیـد با عزمـی راسخ و بکارگیری تمامی امکانـات موجود و تعامل با سایـر دستگاههای اجـرای طرح ملـی بازآفرینی شهری را دنبال میکنیم و در این مسیر دشوار با توکل بر خدا و استفاده از مشارکتهای مردی و تـوان بـالقوه بخش خصوصی در بالاترین سطح ممکن به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم . احمد مرزبان به ساخت مسکن با فن آوریهای نوین ساخت و مطابق با استاندارهای روز اشاره نموده و گفت :اقدامات قانونی جهت احداث پروژه 240واحدی در منطقه باغ خلج اراک صورت گرفته و این پروژه در زمینی به …
رقابت‌پذیری بندر بوشهر با ایجاد زیرساخت‌ها ممکن می‌شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اقتصادی
رقابت‌پذیری بندر بوشهر با ایجاد زیرساخت‌ها ممکن می‌شود
بوشهر- ایرنا- براساس بند 3 تعیین اصول کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اصل رقابت‌پذیری استان‌ها با محوریت توانمندی و مزیت‌های اقلیمی جغرافیایی باید زیرساخت‌های مناسب و استاندارد در استان ساحلی بوشهر برای رقابت با بنادر مشابه فراهم شود.
  بوشهر  ایمیدرو  اتاق بازرگانی ایران  تکمیل زیرساخت ها
زیرساخت‌ها و منابع مالی مهمترین نیاز شهرک‌های صنعتی کشور است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / اقتصادی
زیرساخت‌ها و منابع مالی مهمترین نیاز شهرک‌های صنعتی کشور است
اصفهان- ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تامین زیرساخت‌ها از جمله آب، برق و گاز و منابع از جمله سرمایه در گردش و مواد اولیه مهمترین نیازهای شهرک‌های صنعتی کشور است.
  وزارت صنعت معدن و تجارت  شهرک های صنعتی  اقتصاد  اصفهان  تکمیل زیرساخت ها
دلایل محرومیت ایران از درآمد گردشگری
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اقتصادی
دلایل محرومیت ایران از درآمد گردشگری
مرکز پژوهش‌های مجلس، عملکرد دولت‌ها در بخش گردشگری در ۴ دهه گذشته را «ضعیف» دانسته و ۱۳ مانع یا عامل را دلیل محرومیت ایران از درآمد گردشگری اعلام کرده. عواملی همچون، ضعف زیرساخت‌های عمومی و خاص گردشگری، محدود بودن تعداد اقامتگاه‌ها، وضعیت نامناسب جاده‌ها، پایین بودن کیفیت خودروهای داخلی، افزایش آمار تلفات رانندگی سیستم ناکارآمد خطوط حمل و نقل به ویژه ریلی و هوایی، عدم تبلیغ مناسب در زمینه جاذبه‌های سیاحتی ایران، وضعیت نامناسب خدمات اولیه گردشگری (ازجمله سرویس‌های بهداشتی).
  گردشگری  خودرو  تکمیل زیرساخت ها