چهارشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۸ / 22 January, 2020
زیبایی
تصاویر واقعی که شبیه تابلو نقاشی هستند
رویداد 24 / ۱۹ ساعت قبل / اجتماعی
تصاویر واقعی که شبیه تابلو نقاشی هستند
در تصاویر روز، عکس‌هایی را ببینید که ابتدا شبیه تابلوی نقاشی هستند اما با دقت بیشتر متوجه می‌شویم که اشیاء یا انسان‌ها در این عکس‌ها، شکل بسیار زیبایی ایجاد کرده‌اند.
  عکس روز  تصاویر روز
شروع مقتدرانه سروش با لباس سپاهان (ویدیو)
ایلنا / ۲۵ ساعت قبل / ورزشی
شروع مقتدرانه سروش با لباس سپاهان (ویدیو)
هافبک جدید سپاهان در دیدار با نساجی گل زیبایی به ثمر رساند.
  لیگ برتر فوتبال  سپاهان اصفهان  سروش رفیعی
روزنامه اعتماد / ۳۳ ساعت قبل / ...
عکس‌نوشت
خبرگزاری مهر با انتشار مجموعه عکس مستندی گزارش کرد: «انسان مدرن با ظهور انقلاب صنعتی گسترش شهرنشینی با انواع و اقسام آلودگی‌ها مواجه شده است. آلودگی هوا، آلودگی آب‌ها، آلودگی صوتی و... اما آن آلودگی که معمولا مورد غفلت قرار می‌گیرد آلودگی بصری یا دیداری است. آلودگی بصری در دراز مدت با ایجاد تغییرات مضر در محیط طبیعی باعث ایجاد ناراحتی ذهنی بیننده می‌شود. نمای ساختمان‌های زشت، سیم‌های برق، دیوارنوشته‌های نامتعارف، خطوط راهنمایی در هم و زشت خیابان‌ها، داربست‌ها، دیوارهای چرک و سیاه، به عنوان مصادیق آلودگی بصری شناخته می‌شود که با تاثیر منفی دیداری که بر انسان می‌گذارد در درازمدت باعث پریشانی ذهن و عدم لذت‌بردن از زیبایی حقیقی می‌شود».
عمل پلک چشم یا بلفاروپلاستی
تابناک / ۴۱ ساعت قبل / ...
عمل پلک چشم یا بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی، معمولا به قصد زیبایی انجام می‌شود و در صورتی که شما نیز قصد انجام این‌نوع عمل زیبایی، را داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به کلینیک‌های زیبایی معتبر مانند کلینیک جراحی بینی دکتر هادی سرمست مراجعه کنید
کازان؛ شهری به شکوهمندی تزارها
ایسنا / ۴۱ ساعت قبل / ...
کازان؛ شهری به شکوهمندی تزارها
به عنوان پایتخت ایالت تاتارستان، کازان شهری باشکوه و نشان‌دهنده گذشته روسیه در دوران تزارها است. کازان با مجموعه کاخ‌ها، کلیساهای برج‌نما و چشم‌انداز پررونق فرهنگی، یک شهر ناب روسی با قلب و روح و زیبایی شگفت‌انگیز است.
  کرملین کازان  لیاناپرواز  تور زمستانی کازان
انواع گلس و محافظ صفحه‌نمایش مخصوص سامسونگ s۱۰
ایسنا / ۴۲ ساعت قبل / ...
انواع گلس و محافظ صفحه‌نمایش مخصوص سامسونگ s۱۰
گوشی سامسونگ گلکسی S۱۰ با داشتن صفحه‌نمایش خیره‌کننده ۶.۱ اینچی که از طراحی زیبایی برخوردار است.
  بابافون  بهترین گلس  محافظ صفحه نمایش سامسونگ
تابناک / ۴۲ ساعت قبل / ...
این تصاویر آلودگی بصری دارد
انسان مدرن با ظهور انقلاب صنعتی گسترش شهر نشینی با انواع و اقسام آلودگی‌ها مواجه شده است. معمولاً آلودگی هوا، آلودگی آب‌ها، آلودگی صوتی به دلیل بروز و تأثیر جسمانی معمولاً بیشتر به چشم می‌آید و در صدر اخبار قرار می‌گیرند، اما آن آلودگی که معمولاً مورد غفلت قرار می‌گیرد آلودگی بصری یا دیداری است. آلودگی بصری در دراز مدت با ایجاد تغییرات مضر در محیط طبیعی باعث ایجاد ناراحتی ذهنی بیننده می‌شود. نمای ساختمان‌های زشت، سیم‌های برق، دیوار نوشته‌های نامتعارف، خطوط راهنمایی در هم و زشت خیابان‌ها، داربست‌ها، دیوار‌های چرک و سیاه، به عنوان مصادیق آلودگی بصری شناخته می‌شود که با تأثیر منفی دیداری که بر انسان می‌گذارد در دراز مدت باعث پریشانی ذهن و عدم لذت بردن از زیبایی حقیقی می‌شود. /ایمان حامی خواه -مهر
غفلت از گردشگری زمستانی در آذربایجان‌شرقی
ایرنا / ۴۷ ساعت قبل / فرهنگی و هنری
غفلت از گردشگری زمستانی در آذربایجان‌شرقی
تبریز-ایرنا- آذربایجان‌شرقی به عنوان استان کوهستانی که همواره در فصل زمستان از زیبایی های بسیار خاص برخوردار است، می تواند یکی از بهترین نقاط کشور برای جذب گردشگر زمستانی باشد که متاسفانه این موضوع از سوی مسوولان میراث فرهنگی مورد غفلت واقع شده است.
  گردشگری  آذربایجان شرقی  تبریز  بارش برف
عکس / دیواری عجیب در تهران که با دیدنش سرگیجه می گیرید!
نامه نیوز / ۲ روز قبل / عکس
عکس / دیواری عجیب در تهران که با دیدنش سرگیجه می گیرید!
انسان مدرن با ظهور انقلاب صنعتی گسترش شهر نشینی با انواع و اقسام آلودگی‌ها مواجه شده است. معمولاً آلودگی هوا، آلودگی آب‌ها، آلودگی صوتی به دلیل بروز و تأثیر جسمانی معمولاً بیشتر به چشم می‌آید و در صدر اخبار قرار می‌گیرند اما آن آلودگی که معمولاً مورد غفلت قرار می‌گیرد آلودگی بصری یا دیداری است. آلودگی بصری در دراز مدت با ایجاد تغییرات مضر در محیط طبیعی باعث ایجاد ناراحتی ذهنی بیننده می‌شود. نمای ساختمان‌های زشت، سیم‌های برق، دیوار نوشته‌های نامتعارف، خطوط راهنمایی در هم و زشت خیابان‌ها، داربست‌ها، دیوارهای چرک و سیاه، به عنوان مصادیق آلودگی بصری شناخته می‌شود که با تأثیر منفی دیداری که بر انسان می‌گذارد در دراز مدت باعث پریشانی ذهن و عدم لذت بردن از زیبایی حقیقی می‌شود.
دلخوری مولوی و حافظ از چاوشی و  زند وکیلی! کم‌دقتی برخی خواننده‌ها در اجرای اشعار شاعران بزرگ چه بر سر معنای آن‌ها می‌آورد؟
روزنامه خراسان / ۲ روز قبل / فرهنگی و هنری
دلخوری مولوی و حافظ از چاوشی و زند وکیلی! کم‌دقتی برخی خواننده‌ها در اجرای اشعار شاعران بزرگ چه بر سر معنای آن‌ها می‌آورد؟
وقتی خواننده‌ها اشعار شاعران بزرگ ادبیات فارسی مانند حافظ، سعدی و مولانا را اجرا می‌کنند، لطفِ شنیدنِ آن شعرها چند برابر می‌شود. چه بسا غزلی از حافظ را بخوانیم ولی حسن و زیبایی آن غزل در کنار صدای یک خواننده و نوای موسیقی برایمان بیشتر شود و مضمون شعر را بهتر درک کنیم.
رویداد 24 / ۲ روز قبل / اقتصادی
برگزاری همایش دوچرخه سواری و پیاده روی در شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا
همزمان با ۲۳ دیماه، سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه، معاونان، مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه و مجتمع فولاد سبا با حضور پرشور در همایش‌های جدا گانۀ دوچرخه سواری و پیاده روی، ضمن گرامیداشت این روز خجسته، جلوه‌های زیبایی از همدلی و نشاط سازمانی را خلق کردند.
  همایش دوچرخه سواری  فولاد مبارکه  فولادمبارکه اصفهان  حمیدرضا عظیمیان
درگذشتگان، جهانی سرشار از صلح و زیبایی آرزو داشتند
مهر / ۲ روز قبل / اجتماعی
درگذشتگان، جهانی سرشار از صلح و زیبایی آرزو داشتند
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: بسیاری از این فرزندان که در سانحه سقوط هواپیما از دست دادیم دانشجویانی بودند که جوینده رفاه و آبادانی کشور بودند.
  فاطمه مهاجرانی  سمپاد  سقوط هواپیمای اوکراینی  مراسم یادبود
برگزاری مراسم یادبود جانباختگان هواپیمای اوکراینی در باشگاه دانش پژوهان جوان
ایسنا / ۲ روز قبل / اجتماعی
برگزاری مراسم یادبود جانباختگان هواپیمای اوکراینی در باشگاه دانش پژوهان جوان
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در مراسم یادبود عروج شهدای پرواز ٧۵٢ که تعدادی از فارغ التحصیلان سمپاد و المپیادی‌های دانش پژوهان جوان در آن حضور داشتند، آرزوی درگذشتگان را جهانی سرشار از صلح و زیبایی دانست.
  آموزش و پرورش  سقوط هواپیمای اوکراینی
تصاویری زیبا از فضای پوشیده از برف در شمال تهران
فرارو / ۲ روز قبل / فیلم
تصاویری زیبا از فضای پوشیده از برف در شمال تهران
ویدئوی ارسالی از مخاطبان، تصاویر زیبایی از شمال تهران را نشان می‌دهد که پوشیده از برف است و با وجود درختان برف پوش، دالان‌های برفی شکل گرفته اند.
  بارش برف  شمال تهران  دالان
تصاویر | بارش برف تهران را زیبا کرد
خبرآنلاین / ۲ روز قبل / عکس
تصاویر | بارش برف تهران را زیبا کرد
بارش برف زمستانی در تهران موجب سفید پوش شدن شهر و زیبایی معابر شد. منبع: yjc
  بارش برف - باران  شهر تهران
چگونه پس از تزریق چربی از پوست مراقبت کنیم؟
روزنامه آفتاب یزد / ۲ روز قبل / بهداشت و سلامت
چگونه پس از تزریق چربی از پوست مراقبت کنیم؟
زیبایی یکی از رکن‌های بی چون و چرا در انسان می باشد و بسیار طبیعی است که انسان در طول تمامی ادوار زندگی خود به دنبال زیبایی ظاهری بوده و سعی بر آن دارند که راه‌های مختلفی را برای رسیدن به هدف خویش انتخاب کند. با افزایش سن به آرامی بالشتک‌های چربی که در بخش‌های مختلف بدن قرار دارند، تحلیل می‌روند و باعث استخوانی شدن ظاهر اندام و افزایش عمق خطوط و چین و چروک‌ها می‌شود لذا افراد برای جبران حجم از دست رفته و رفع چین و چروک‌ها و به طور کلی جوانسازی و زیبایی پوست به دنبال راه‌های مختلفی هستند.
حبیبی: فرقی نمی‌کرد در دور دوم با کدام تیم‌ها همگروه شویم/ نمایش زیبایی مقابل بحرین داشتیم
تسنیم / ۳ روز قبل / ورزشی
حبیبی: فرقی نمی‌کرد در دور دوم با کدام تیم‌ها همگروه شویم/ نمایش زیبایی مقابل بحرین داشتیم
سرمربی تیم ملی هندبال گفت: ما نمایش زیبایی مقابل بحرین داشتیم و امیدوارم بازیکنان ایران با انگیزه بهتری در ادامه مسابقات ظاهر شوند.
عباس‌زاده: همه گلر‌ها جلوی نساجی بوفون شدند!
خبر ورزشی / ۳ روز قبل / ورزشی
عباس‌زاده: همه گلر‌ها جلوی نساجی بوفون شدند!
کاپیتان نساجی مازندران گفت: ما بازی‌های فوق العاده زیبایی ارائه دادیم، اما بدشانسی، بی‌دقتی و درخشش گلر‌های حریف واقعاً جلوی کسب امتیازات ما را گرفت.
  نساجی مازندران  محمد عباس زاده  لیگ برتر ایران  خبرورزشی  ویژه
روزنامه همشهری / ۳ روز قبل / ...
خرید یخچال  و یخچال‌فریزر
  گرچه خرید لوازم خانگی بستگی زیادی به نوع کاربرد، سلیقه و قدرت خرید مشتریان دارد، اما در خرید برخی اقلام مانند یخچال و یخچال فریزر، محدودیت رنگ‌ها به سیلور و سفید، قدرت انتخاب مشتریان را کم کرده است. گرچه انواع محدودی از اینگونه محصولات با رنگ‌های مشکی، قرمز و نارنجی برخی برندها نیز در بازار دیده می‌شود.    نخستین اصل در خرید یخچال و فریزر و سایر لوازم برقی خانگی ایجاد هماهنگی در رنگ اینگونه وسایل با کابینت و سایر اقلام موجود در آشپزخانه است که زیبایی خاصی به محیط اصلی فعالیت خانم‌های خانه‌دار …
بارش برف در شهر تبریز
ایرنا / ۳ روز قبل / عکس
بارش برف در شهر تبریز
ایرنا - تبریز - در واپسین روزهای اولین ماه از فصل سرما، شهر تبریز لباس برفی سفید و زمستانی بر تن کرد. بارش برف به حیاط ها و محوطه های اطراف بازار تبریز، خیابانها و پارک های شهر زیبایی های بی بدیلی بخشیده، و باعث شادمانی مردم شده است. پس از بارش شدید برف مدارس تبریز و بسیاری از شهرستانهای استان آذربایجان شرقی تعطیل شدند.
  تبریز  بارش برف
تابناک / ۳ روز قبل / ...
برف در فشم
بارش برف زمستانی در فشم موجب سفید پوش شدن شهر و زیبایی معابر شد. / مائده زمان‌فشمی- باشگاه خبرنگاران
خرید اسکارف و دستمال سر و گردن با ایشومر
ایلنا / ۴ روز قبل / اقتصادی
خرید اسکارف و دستمال سر و گردن با ایشومر
اسکارف و دستمال سر و گردن ( باندانا ) از اکسسوری های پوشیدنی می باشند که دارای کاربردهای فراوانی علاوه بر جنبه زیبایی هستند.
  پوشش  زیبایی  گرد و غبار  ماسک  موتور سواران
دوستداران ورزش زمستانی به بام ایران سفر کنند
ایسنا / ۴ روز قبل / فرهنگی و هنری
دوستداران ورزش زمستانی به بام ایران سفر کنند
با فرا رسیدن فصول سرد سال و آغاز بارش‌های زمستانه، هستند کسانی که به شدت اهل هیجان و تفریحات زمستانی‌اند و برای تخلیه هیجانات خود دنبال مکان مناسب و زیبایی می‌گردند.
  ورزش زمستانی  بام ایران  استانی-ورزشی
روزنامه اعتماد / ۴ روز قبل / ...
لطفا اذان شیخ محمد آقاتی را گوش کنید
اذان مرحوم استاد محمد آقاتی را حتما شنیده‌اید، اگر به یاد ندارید یا به اسم نمی‌شناسید پیشنهاد می‌کنم جست‌وجویش کنید و بشنوید. این اذان در نغمه‌های دستگاه شور با هنرمندی تمام خوانده شده است. در لحظاتی، استاد مرحوم تحریرهای ایرانی را چنان با شور و شیدایی و زیبایی ادا می‌کنند که گویی یک ارکستر زهی عظیم و باشکوه این نغمات را می‌نوازند. اذان شیخ محمد آقاتی صدای اسلام ایرانی است. پر از ظرافت و مهربانی و رافت. سرشار از عشق الهی و ارادت به اهل بیت علیهما السلام. از جلوه‌های خوشایند شنیداری شهرهای ما، صدای اذان ظهر و مغرب است. در میان هیاهوی زندگی شهری، وقتی از ماذنه مسجد محل آوای اذان به گوش می‌رسد، لحظه‌ای آدمی را از سختی و خشکی و ناخوشی روزمرّگی‌ها …
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
1000مشترک جدید در امور برق شمال غرب برق دارشدند
اصفهان –بهمن راعی : مدیر امور برق شمال غرب ازتجهیز پست زمینی تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی خبرداد و گفت :81 واحد مسکونی در خیابان کاوه شهرک نگین برق دارشدند و در این پروژه پست زمینی به ظرفیت 500 کیلوولت آمپر تجهیز و در مدار قرار گرفت .داریوش باروتی گفت :در این پروژه بر زیبایی مبلمان شهری نیز تاکید شد به طوری که یک دستگاه ترانس هوایی جمع آوری و پست زمینی جایگزین آن شد . وی به شاخص های این پروژه اشاره کرد و گفت :240 متر کابل کشی فشار متوسط و 576 متر کابل کشی فشار ضعیف در این پروژه اجرایی شد و همچنین بهینه سازی شبکه فشار ضعیف هوایی به طول 150 متر و احداث کابل خود نگهدار از دیگراقدامات صورت گرفته در این پروژه بوده است .وی به دیگر پروژه برق رسانی به مجتمع مسکونی در خیابان کاوه خیابان نگارستان اشاره …
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
هنر ایرانی در سودای مخاطب جهانی
مجید خندق‌آبادی معتقد است یکی از دلایلی که طی حدود ۴۰ سال گذشته، هنر «نقاشی خط» پر و بال گرفته به این دلیل است که می‌خواهد مخاطب جهانی پیدا کند.مجید خندق‌آبادی، هنرمند خوشنویس که نمایشگاه نقاشی خط وی با عنوان «عاشقانه» تا ۳۰ دی‌ماه در گالری فرهنگسرای خاوران برپاست، درباره این نمایشگاه به مهر گفت: نمایشگاه «عاشقانه» متشکل از ۳۵ اثر نقاشی خط است که همگی آن‌ها شامل اشعار عاشقانه شاعران و عرفای ایرانی است البته این اشعار عمدتاً از مولانا، حافظ و سعدی است و به همین دلیل عنوان نمایشگاه «عاشقانه» نام گرفت.وی با بیان اینکه تکنیک آثار آکرلیک و ورق طلا است، درباره خط نستعلیق به کار رفته در آثار توضیح داد: سعی کردم در آثارم شخصیت حروف و ترکیب خط نستعلیق آسیب نبیند، مساله‌ای که در حال حاضر گریبانگیر هنر …
تابناک / ۵ روز قبل / ...
شب های برفی گردنه کوهستانی حیران
بارش بیش از ۳۰ سانتی متری برف در گردنه کوهستانی حیران که در محور ارتباطی و پرتردد آستارا به اردبیل قرار دارد، زیبایی خاصی به این مسیر کوهستانی داده است. / مهر- مهدی حسین نژادی
نامه نیوز / ۵ روز قبل / اجتماعی
اهمیت برنامه‌ریزی تغذیه‌ای در ۱۰۰۰ روز اول زندگی
یک متخصص تغذیه ضمن اشاره به سود بالای شرکت‌های تجاری حوزه لاغری و زیبایی در داخل و خارج از کشور و هشدار درباره تبلیغات کاذب و دروغین در این حوزه، ‌در عین حال بر اهمیت برنامه‌ریزی تغذیه‌ای برای ۱۰۰۰ روز اول زندگی نوزادان و کودکان تاکید کرد.
روایت بازاریان اصفهان از روز برفی گنبد مسجد شیخ لطف‌الله
الف / ۵ روز قبل / فرهنگی و هنری
روایت بازاریان اصفهان از روز برفی گنبد مسجد شیخ لطف‌الله
صبح روز سه شنبه ۲۴ دی ماه، اصفهان سفید پوش شد و جای جای این شهر تاریخی زیبایی خاصی به خود گرفت. میدان تاریخی نقش جهان اصفهان نیز از این زیبایی به دور نبود، اما در اتفاقی عجیب، برف روی قسمتی از گنبد مسجد شیخ لطف الله برخلاف دیگر قسمت های آن به سرعت آب شد و ظاهری عجیب و دوگانه ایجاد کرد که تصاویر آن در خبرگزاری های مختلف از جمله ایسنا، منتشر شد.
  بارش برف در اصفهان  مسجد شیخ لطف الله
تصاویر / شکل های عجیب این سرامیک ها را ببینید
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / عکس
تصاویر / شکل های عجیب این سرامیک ها را ببینید
قدیمی ترین سرامیک مربوط به حداقل ۲۴ هزار سال قبل از میلاد در چکسلواکی یافت شد. نام سرامیک از کلمه یونانی «کراموس» به معنای سفال گرفته شده است. جالب است بدانید که یک چاقوی سرامیکی بیشتر از چاقوی فولادی تیز می ماند. سرامیک در اطراف ما زیاد استفاده می شود، از جمله : در ساختمان ، محصولات خانگی ،اتومبیل ، ابزار برش ، اندازه گیری ، کامپیوتر ، پیل سوختی هیدروژنی ،پزشکی ،ایمپلنت و … «صبری بن عاشور» هنرمند ساکن نیویورک است که از روش شکل‌دهی الکتریکی برای تهیه سرامیک های دست ساز خود استفاده می کند. روی سرامیک های او کریستالهای زیبایی قرار می گیرند که شما را به یاد مرجان های دریایی می اندازد.
ورزش سه / ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / ورزشی
ساری: گل اول یوونتوس، زیبایی نادری داشت
مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی 4-0 تیمش مقابل اودینزه در جام حذفی ایتالیا به ستایش از همکاری درخشان ایگواین و دیبالا در خط حمله تیمش پرداخت و آن را استثنایی توصیف کرد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ / ...
بهره برداری از فاز نخست بازار بین المللی گل و گیاه درسال ۹۹
اصفهان –بهمن راعی : مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: فاز نخست بازار بین المللی گل و گیاه ارغوان پایان سال ۹۹ مورد بهره برداری قرار می گیرد که شامل سالن شش هزار و ۴۰۰ مترمربعی گل و سرشاخه، سالن دو هزار و ۵۰۰ مترمربعی کود و سم و ابزار باغبانی، محوطه سازی و سازه بی‌نظیر ۱۰ هزار مترمربعی برای گل‌های آپارتمانی، باغ و باغچه است. محمد مجیری در سلسله نشست «سه شنبه‌ها با رسانه، پاسخگویی در مسیر امید» اظهار کرد: بازار بین‌المللی گل و گیاه ارغوان در جاده رضوان زمینی به مساحت ۱۴.۵ هکتار در نظر گرفته شده تا بزرگترین بازار بین المللی گل و گیاه، بازار ماهیان زینتی، پرندگان زینتی و... در یک محل تفرجگاهی و خرید کالا برای شهروندان احداث شود.وی با اشاره به سازه بزرگ …
هافبک تیم ملی امید: مردم از بازی ما لذت بردند
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
هافبک تیم ملی امید: مردم از بازی ما لذت بردند
هافبک تیم ملی امید معتقد است بازی زیبایی را مقابل چین ارائه کردند و با بدشانسی موقعیت‌های گل وارد دروازه چین نشد.
  تیم ملی امید  المپیک2020
به روزرسانی| صالحی‌امیری: باخ از ورزش ما تعبیر زیبایی داشت/ ورزشکار ممنوع الخروج و ورود نداریم
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ورزشی
به روزرسانی| صالحی‌امیری: باخ از ورزش ما تعبیر زیبایی داشت/ ورزشکار ممنوع الخروج و ورود نداریم
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: قطعا باور داریم رکن چهارم ورزش قهرمانی در ایران رسانه است و بدون رسانه نمی توانیم صدای خود را به جامعه منتقل کنیم.
50 پاس گل برتر  و تماشایی در فوتبال جهان
ورزش سه / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ورزشی
50 پاس گل برتر و تماشایی در فوتبال جهان
پاس گل هایی به زیبایی گل در تاریخ فوتبال جهان
  پاس گل  به این میگن پاس گل  بهترین پاس گل
جلوه‌ زمستانی جنگل‌های سلطان یعقوب نقده
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / عکس
جلوه‌ زمستانی جنگل‌های سلطان یعقوب نقده
ارومیه - ایرنا - جنگل سلطان‌یعقوب در ارتفاعات نقده با بارش‌های پیاپی برف، زیبایی دو چندانی پیدا کرده است. عکاس: مهدی رهنورد
  نقده  بارش برف
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
آخرین آپدیت اینستاگرام منتشر شد؛ بررسی قابلیت‌ها
ورود اپلیکیشن TkTok به دنیای گوشی‌های هوشمند، کار اپلیکیشنیِ دیگر مانند اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی را بسیار سخت کرد.اپلیکیشن TikTok ظرف چند ماه اخیر، به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده و همین موضوع، کار را برای سایر شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام بسیار سخت کرده است. این نرم‌افزار با خود، بسیاری از قابلیت‌های جدید را به همراه آورد. ویژگی‌هایی که کاربران سایر اپلیکیشن‌ها، مدت‌ها بود که منتظر آن بودند.در نسخه جدید اپلیکیشن اینستاگرام، شاهد اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی هستیم که در این مطلب به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. به عنوان مورد اپل، به سراغ قسمت پرطرفدار بومرنگ می‌رویم. در این بخش شاهد اضافه شدن افکت‌های جدیدی هستیم. به این ترتیب کاربران قادر خواهند تا ویدئوهای خود را ویرایش کرده و افکت‌های …
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اجتماعی
نکات مهم قبل و بعد از تزریق ژل و بوتاکس
بوتاکس و پرکننده های پوستی روش درمانی زیبایی و جوانسازی پوست با حداقل تهاجم هستند که از طریق تزریق، به صورت سرپایی در مطب پزشک و کلینیک های زیبایی انجام می شوند.علاوه بر این سم بوتولینوم برای تزریق بوتاکس و همچنین تزریق ژل و بوتاکس هر دو روش درمانی طولانی مدت هستند. طبق گفته های انجمن جراحان پلاستیک آمریکا درمان از طریق تزریق بوتاکس بسیار محبوب بوده و بیش از 9 میلیون عمل در سال را به دنبال دارد.
فانوس دریایی انزلی را خاموش نکنیم
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / فرهنگی و هنری
فانوس دریایی انزلی را خاموش نکنیم
رشت-ایرنا- پل قدیم انزلی را که به سمت میدان مرکزی پشت سر می گذاشتی قامت سپید برج زیبایی جلوی چشمت پدیدار می شد.برجی که سال ۱۱۹۴ در دل شهر انزلی بعنوان فانوس دریایی سربرافراشت تا هدایتگر کشتی های کاسپین به سوی این بندر باشد.
  بندرانزلی  گیلان  بناهای تاریخی
گستردن فرش‌ گل در بزرگراه های قلب پایتخت
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اجتماعی
گستردن فرش‌ گل در بزرگراه های قلب پایتخت
فرشی از گل‌های فصلی و بنفشه برای ایجاد زیبایی بصری در حاشیه بزرگراه های منطقه ۶ ایجاد شده‌اند.
(تصاویر) وضعیت اسفناک یک قبرستان در قم
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / عکس
(تصاویر) وضعیت اسفناک یک قبرستان در قم
باغ رضوان یکی از آرامستان‌های شهر قم است که قدمتی طولانی دارد. این آرامستان در محدوده خاکفرج قم، جنب قبرستان وادی السلام قرار دارد. این مکان را می‌توان یک قبرستان خصوصی خواند که دارای مقبره‌های خانوادگی متعدد و زیبایی است که بر اثر سهل انگاری و بی توجهی در حال تخریب می‌باشد. قدمتی ۶۸ ساله دارد و تاریخ روی قبر‌های این قبرستان از سال ۱۳۳۰ تا ۱۳۷۰ می‌باشد.
  قبرستان  قم  خاکفرج  باغ رضوان  آرامستان
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / ...
نوازش زن!
ستایش کرمیان‪-‬ بالش را روی سرم می‌فشارم تا صدای تمرین موسیقی همسایه را نشنوم. می‌دانید، صدایش خیلی ناهنجار است. به یاد نمی‌آورم هیچ‌وقت خوب نواخته باشد، اما باز هم دست از آن نمی‌کشد. هر روز می‌کوبد بر پیکر ساز، صدای ناهنجار و جان خراشش را به اوج می‌رساند. گاهی فکر می‌کنم شاید روزی خوب می‌نواخته. بعد خشم فوران کرده و همه چیز را بهم ریخته است. ریتم را، موسیقی را، ساز را. دلم بیشتر از خودم، که مجبورم هر شب صدای نواختنش را تحمل کنم، برای ساز می‌سوزد. تا به حال‌سازی به آن زیبایی ندیده‌ام. ساخته شده از پوست مرغوب و نرم‌؛ با آن اصالت شرقی‌اش، چنان ظریف و پر جزئیات است که می‌ترسم روزی زیردستان مرد همسایه خرد شود. همین دیروز از در که خارج شدم، دیدم منتظر آسانسور ایستاده. نگاهم کرد و لبخند زد. چنان زیبا …
۲۰ سریال محبوب دهه اخیر از نگاه ۳۵۰۰ فعال تلویزیون
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / فناوری
۲۰ سریال محبوب دهه اخیر از نگاه ۳۵۰۰ فعال تلویزیون
در یک دهه گذشته سریال‌های متنوع و زیبایی از تلویزیون پخش شده‌اند. اکنون بعد از پایان سال ۲۰۱۹، بیش از ۳۵۰۰ نفر فعال صنعت تلویزیون از محبوب‌ترین سریال‌های یک دهه اخیر گفته‌اند که می‌توانید فهرست آن‌ها را مشاهده کنید.
کمربند هوشمندی که وزن شما را مدیریت می کند
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / فناوری
کمربند هوشمندی که وزن شما را مدیریت می کند
بسیاری از افراد عادت دارند از کمربند استفاده کنند. اما استفاده از کمربند ففارغ از زیبایی های ظاهری مزیت هایی دارد. برای مثال کمک می کند متوجه شوید وزن اضافه کرده اید یا خیر.
جذاب‌ترین محصولات حوزه سلامت و زیبایی در CES 2020
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / فناوری
جذاب‌ترین محصولات حوزه سلامت و زیبایی در CES 2020
در نمایشگاه CES امسال در لاس وگاس محصولات متنوع و جذابی در حوزه سلامت و آرایشی بهداشتی معرفی شدند.
درب فلزی و 3 نکته مهم قبل از خرید آن
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
درب فلزی و 3 نکته مهم قبل از خرید آن
لطفا زیبایی و کیفیت را فدای یکدیگر نکنید! خیلی از خریداران با توجه به مشاوره اشتباه فروشندگان تصور می‌کنند درب هایی که رنگ‌های به شدت زیبا و خیره کننده دارند، از کیفیت و ماندگاری پایینی برخوردارند.
  درب فلزی  درب پارکینگ  سِت کردن رنگ درب  خرید درب فلزی
زیبایی معنوی و حقیقی دختران و زنان، موضوع یک جشنواره شد
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / فرهنگی و هنری
زیبایی معنوی و حقیقی دختران و زنان، موضوع یک جشنواره شد
جشنواره فرهنگی هنری «زیبانو» با محوریت کتاب «کدام زیبایی؟ کدام استاندارد؟» تلاش دارد نگرشی ساده و نو به موضوع زیبایی معنوی در زنان و دختران داشته باشد که در دهه سوم بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.
هتل هایی برای اقامت رویایی در مشهد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
هتل هایی برای اقامت رویایی در مشهد
از جنوبی ترین واحه ها تا شمالی ترین روستاهای ایران، میعادگاه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی شده اند. بیش از پیش، این حقیقت به همه ثابت شده که ایران یکی از ویژه ترین اقلیم های موجود را برای گردشگری و کشف و شهود زیبایی های بکر طبیعی است.
جادویی ترین سفر به چابهار از تهران و سایر شهرها
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
جادویی ترین سفر به چابهار از تهران و سایر شهرها
رپرتاژ آگهی- یک شهر زیبا و رویایی، جایی که مطمئنا با یک بار دیدن طرفدارش می شوید! چابهار بندر عجایب و زیبایی ها است. شگفت انگیز بودن این بندر در کلمات نمی گنجد. فقط و فقط باید تور چابهار را تجربه کرده و از نزدیک چابهار را ببینید تا جادویی ترین سفر را درک کنید. […]
چگونه زیبایی را به نمای ساختمان بازگردانیم؟
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
چگونه زیبایی را به نمای ساختمان بازگردانیم؟
در معماری، فضای بیرونی ساختمان و نمای ساختمان جلوگاه تمامی قسمت های ساختمان بوده و این بخش از ساختمان یک محیط اشتراکی فضای شهری عمومی و خصوصی تلقی می شود.
  رونمایی  ساختمان سازی  خدمات شهری
تفاوت سالن زیبایی و آرایشگاه معمولی چیست؟
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / فیلم
تفاوت سالن زیبایی و آرایشگاه معمولی چیست؟
آقایان برای کوتاه کردن موهایشان دو انتخاب دارند، آرایشگاه‌های معمولی و سالن‌های آرایشگاه مردان که معمولاً خدماتی فراتر از کوتاه کردن موها ارائه می‌دهند. تفاوت قیمت این دو محل را خودتان تقریباً می‌دانید، اما امروز می‌خواهیم به بررسی جز به جز کیفیت کاری هر یک از این دو مکان بپردازیم تا ببینم آیا واقعاً کار آن‌ها تا این حد متفاوت است.در انتهای این ویدیو می‌توانید تصمیم بگیرید کدام یک گزینه مناسب‌تری برای موهای شما است.
عجله کار انسان نیست
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / بهداشت و سلامت
عجله کار انسان نیست
تهران - ایرنا - شهرها و ابزارهای ارتباط جمعی به حدی با شتاب در حال توسعه و گسترش است که زمان را از دست می‌دهی و گذر آن را متوجه نمی‌شوی. کلان شهرها با وجود زرق و برق، ساختمان‌های بلند مرتبه و آسمانخراش، زیبایی و زشتی‌هایش، آدمی را همچون باتلاقی در خود فرو می‌برد و از او اثری جزء کالبدی بی جان اما متحرک باقی نمی‌گذارد.
  آسیب های اجتماعی  کنترل سرعت  روانشناسی بالینی
اصول و روش‌های شستشوی نمای ساختمان
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
اصول و روش‌های شستشوی نمای ساختمان
نظافت نمای ساختمان یک خدمات برای زیباسازی نمای ساختمان است که امروزه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فضای شهری محل سکونت دارد.
  معماری  شستشوی نمای ساختمان  نظافت نمای ساختمان
دو واحد غیرمجاز در فارس تعطیل شدند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / سیاسی
دو واحد غیرمجاز در فارس تعطیل شدند
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از تعطیلی کارگاه و جریمه تولیدکننده بتن غیراستاندارد و همچنین تعطیلی یک کلینیک زیبایی غیرمجاز خبر داد.
  استانی-سیاسی  سازمان تعزیرات حکومتی
عکس های هوایی زیبا از چشم اندازهای جادویی سوئد
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / عکس
عکس های هوایی زیبا از چشم اندازهای جادویی سوئد
سوئد کشوری زیبا با فرهنگی خاص است. به غیر زبان سوئدی ،زبانهای فنلاندی، ییدیش، سامی و رومانی نیز استفاده می شوند. زبان سوئدی تا سال ۲۰۰۹ هنوز زبان رسمی سوئد نبود. در استکهلم پایتخت سوئد در حدود ۸۵۰ هزار نفر زندگی می کنند. ۲/۳ سوئد را جنگلها پوشانده اند و همچنین ۱۰۰ هزار دریاچه و ۲۴ هزار جزیره بر زیبایی آن افزوده اند. بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار گوزن در جنگلهای سوئد پرسه می زنند و در طول شکار سالیانه ۱۰۰ هزار گوزن کشته می شوند،آنها جزء خطرناک ترین حیوانات سوئد هستند که سالیانه موجب وقوع ۶ هزار تصادف می شوند. در حدود ۲۶۰ هزار گوزن شمالی در سوئد هستند که قارچ و گیاه و چمن می خورند و شیر آنها شیرین و مانند طعم بستنی آب شده است. گوشت توپی غذای سنتی سوئدی هاست که با سس گوجه فرنگی و سیب زمینی آب پز سِرو …
محصولات زیبایی در CES 2020 با بهره‌گیری از هوش مصنوعی را بشناسید
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / فناوری
محصولات زیبایی در CES 2020 با بهره‌گیری از هوش مصنوعی را بشناسید
آینه‌های هوشمند، آرایش صورت جوهرافشان و لوسیون‌های سفارشی مبتنی‌ بر هوش مصنوعی از محصولات لوکس و گران‌قیمت زیبایی در نمایشگاه CES 2020 هستند.
3 روش خانگی برای از بین بردن خال صورت
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / بهداشت و سلامت
3 روش خانگی برای از بین بردن خال صورت
خال صورت یکی از ضایعه های پوستی است که اگر تعداد آن زیاد باشد می تواند زیبایی صورت شما را تحت تاثیر قرار دهد. روش های شیمیایی بسیاری برای از بین بردن خال های صورت وجود دارد اما استفاده از عسل یکی از روش های موثر خانگی است.
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
رالی هیجان‌انگیز داکار
رالی داکار معتبرترین و بزرگ‌ترین رالی رقابت‌های جهانی ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری حرفه‌ای است که سالانه توسط سازمان ورزش آماتوری برگزار می‌شود. در تصاویر روز، عکس‌های زیبایی از مسابقات را ببینید.
  رالی داکار  تصاویر روز
۵ روش رشد سریع‌تر ناخن به گفته متخصصان پوست
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
۵ روش رشد سریع‌تر ناخن به گفته متخصصان پوست
هنگامی که رژیم مراقبت از پوست خود را در برابر سرمای زمستان آماده می‌کنید، ناخن‌های خود را فراموش نکنید. در ادامه با 5 روش رشد سریع‌تر ناخن به گفته متخصصان پوست همراه ما باشید.
  اخبار سلامت  پوست و زیبایی
لیگ پرتغال؛ شکست آوس و پیروزی ریو آوه در شب درخشش مهرداد محمدی و مهدی طارمی
عصرایران / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ورزشی
لیگ پرتغال؛ شکست آوس و پیروزی ریو آوه در شب درخشش مهرداد محمدی و مهدی طارمی
گل اول این بازی را مهرداد محمدی روی یک حرکت تکنیکی و انفرادی به زیبایی در دقیقه 20 به ثمر رساند اما در ادامه بنفیکا که در صدر جدول رده‌بندی لیگ پرتغال قرار دارد توسط پیزی 76 و آلمیدان در دقیقه 89 به گل رسید.
نگاهی به دو ساز ابداعی جدید کوبه‌ای + ویدیو
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / فرهنگی و هنری
نگاهی به دو ساز ابداعی جدید کوبه‌ای + ویدیو
«همیشه به این موضوع فکر می‌کردم که چرا سازهای ایرانی با این همه زیبایی و لطافت نباید در ارکسترهای جهان جایگاهی داشته و از آنها استفاده شود؟ در ساختار سازهایی مثل تار، کمانچه، تنبک، دف و ... از پوست طبیعی استفاده شده است؛ به همین دلیل در شرایط آب و هوایی مرطوب دچار مشکل شده و به اصطلاح ناکوک می‌شوند. سال‌ها روی سازهای ایرانی تحقیق کردم تا دف کوکی و کولک را ساختم.»
  تنبک  موسیقی ایرانی  ساز سازی  کاخون
ببینید | مهرداد محمدی بعد از این گل زیبا و مهم به بنفیکا به خاطر هموطنانش شادی نکرد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ورزشی
ببینید | مهرداد محمدی بعد از این گل زیبا و مهم به بنفیکا به خاطر هموطنانش شادی نکرد
مهرداد محمدی ستاره تیم فوتبال آوس پرتغال ، شب گذشته گل زیبایی به بنفیکا زد که البته هم تیمی هایش توان نگهداری این گل را نداشتند و آنها در نهایت بازی را ۲ بریک به حریف صاحبنام باختند اما نکته مهم این بود که مهرداد پس از گل شادی نکرد. گفته شده او به احترام هموطنان ایرانی اش که طی این روزها در کرمان ، سوادکوه و شهریار بر اثر اتفاقات غیرمترقبه جان باختند، برای گل زیبایش شادی نکرده است
  مهرداد محمدی  پرتغال  بنفیکا لیسبون  سقوط هواپیمای اوکراینی
سلطان جدید کرنر را بشناسید!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / کاریکاتور / طنز
سلطان جدید کرنر را بشناسید!
صفحه اینساید آرت با انتشار کاتونی، به کرنر برق‌آسای تونی کروس که به زیبایی وارد دروازه والنسیا شد و رئال را به فینال سوپرکاپ اسپانیا رساند، پرداخت. تا پیش از این گل، ضربه کرنر سریع ترنت الکساندر آرنولد که در نینه نهایی لیگ قهرمانان سال گذشته، با ضربه تمام کننده دیووک اوریگی به گل تبدیل شد، به عنوان برق‌آساترین کرنر مطرح بود.
  کاریکاتور  فوتبال اروپا
سوپر مدلی که معیارهای زیبایی را تغییر داد +عکس
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / بین‌المللی
سوپر مدلی که معیارهای زیبایی را تغییر داد +عکس
مدل کانادایی که از کودکی به بیماری ویتیلیگو مبتلا بود با خودباوری به یک سوپر مدل تبدیل شد.
همشهری TV | زیبایی بارش برف در پایتخت
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / اجتماعی
همشهری TV | زیبایی بارش برف در پایتخت
بارش برف در پایتخت
چرا مردم می‌پرسند زشت یا زیبا هستند؟
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / فیلم
چرا مردم می‌پرسند زشت یا زیبا هستند؟
امروزه در شبکه‌های اجتماعی این پدیده عجیب را زیاد می‌بینید، که دختران نوجوان ویدیو یا تصویری را از خودشان پست کرده‌اند و از دیگران پرسیده‌اند که آیا زشت هستند یا زیبا؟اما ریشه این پدیده عجیب نیست؟ بحث‌های کلیشه‌ای زیادی در این مورد وجود دارد، که چرا یک دختر نوجوان باید از این سن نگران این باشد که آیا او زیبا است یا زشت؟ چرا زیبایی در جامعه امروز تا این حد برای مردم به وسواس تبدیل شده است؟ آیا تکنولوژی مقصر آن است؟ بعضی از مردم می‌گویند بچه‌ها امروزه خیلی زودتر بزرگ می‌شوند، برخی دیگر مجلات و تبلیغات را مقصر می‌دانند.در این ویدیو به ریشه یابی این پدیده عجیب می‌پردازیم.
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / ...
صحنه زیبایی که پیک کالابر خلق کرد!
وظیفه شناسی پیک کالابری که در حال رساندن یک کالا به دست مشتری بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، فردی که سفارشی را انجام می‌دهد یا منتظر دریافت کالای خریداری شده است انتظار دارد که سفارش او بدون عیب و نقص و مطابق آنچه او سفارش داده به دست او برسد. از این رو امانت داری و امانت دار بودن یکی از ویژگی‌های مهم و اصلی یک پیک غذارسان یا پیک کالابر است. ویژگی مهمی که یک پیک کالارسان آمریکایی بدلیل برخورداری آن به سوژه داغ رسانه‌ها تبدیل شد. در این ویدئو او ابتدا جعبه حاوی هدیه کریسمس را در مقابل درب خانه دریافت‌کننده کالا گذاشته و سپس با قرار دادن دو سطل آشغال در مقابل این جعبه تلاش می‌کند آن را مخفی کند. این ویدئو نشان می‌دهد این مرد سپس یک کارتن مقوایی را بالای سطل آشغال برای …
خیلی‌ها زیبایی آسمان را ندید‌ه‌اند
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / فرهنگی و هنری
خیلی‌ها زیبایی آسمان را ندید‌ه‌اند
پرنیان سلطانی در دنیای پررمز و راز، ستاره‌ها آن‌قدر شناخته شده‌اند که هیچ نیازی به معرفی ندارند. به قدری در حوزه نجوم کار کرده و اثرگذار بوده که امروز نه فقط منجمان ایرانی و خارجی، بلکه حتی کسانی که علاقه‌مندی‌شان هم آسمان شب نیست، دست‌کم یک‌بار در برنامه‌های نجومی تلویزیون نامش را شنیده یا تصویرش را دیده‌اند. بابک امین‌تفرشی سال‌هاست که به یکی از شناخته‌شده‌ترین و برجسته‌ترین فعالان آسمان شب ایرانی در دنیا تبدیل شده است؛ کسی که از سال1386 پروژه عکاسی جهان در شب را راه‌اندازی کرده و توانسته 40 …
روش‌های طبیعی برای بهبود حلقه‌های سیاه دور چشم
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / علمی و آموزشی
روش‌های طبیعی برای بهبود حلقه‌های سیاه دور چشم
حلقه‌های تیره زیر چشم یکی از رایج‌ترین مشکلات زیبایی در جهان است. خبر خوب این است که در کنار محصولات تجاری، درمان‌های طبیعی نیز برای بهبود این شرایط وجود دارد. 
تازه‌ترین روش‌های مقابله با سرطان پستان مورد بررسی قرار گرفت
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اجتماعی
تازه‌ترین روش‌های مقابله با سرطان پستان مورد بررسی قرار گرفت
تهران - ایرنا - اساتید حاضر در سومین سمینار تازه‌های جراحی پستان که به همت دانشگاه علوم پزشکی ارتش و با همکاری مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی و همچنین انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران برگزار شد، به بحث و تبادل نظر و ارائه مطالب علمی در زمینه تازه‌های جراحی پستان پرداختند.
  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  سرطان پستان  دانشگاه علوم پزشکی ارتش  سرطان سینه  مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی  انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
MSI صفحه‌کلید، ماوس و ایربادهای جدیدی در CES 2020 معرفی کرد
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / فناوری
MSI صفحه‌کلید، ماوس و ایربادهای جدیدی در CES 2020 معرفی کرد
 MSI، لوازم بی‌سیم جدیدی در CES 2020 معرفی کرد. هر سه وسیله از طراحی مینیمال و زیبایی برخوردار هستند. 
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / بهداشت و سلامت
تأثیر رابطه جنسی بر زیبایی زنان!
رابطه جنسی منظم و مداوم باعث میشود نگاه شما جوان بماند. با اینکه این شعار زیاد شنیده میشود که زیبایی درونی است اما میتوان گفت افرادی که رابطه جنسی سه بار یا بیشتر در هفته را تجربه میکنند، نگاه و صورت جوانتری دارند.
آرزویش ثبت نامش به عنوان اولین زن پرورش دهنده اسب ترکمن است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ورزشی
آرزویش ثبت نامش به عنوان اولین زن پرورش دهنده اسب ترکمن است
آیلین را بسیار دوست می دارد، دلیل اصلی علاقه اش به او فقط کسب مقام در جشنواره های زیبایی نیست بلکه او را از همان بدو تولد بزرگ کرده است و حالا پنج سال سن دارد.
  استانی-ورزشی  اسب اصیل ترکمن  راز و جرگلانی  خراسان شمالی
سفر به شهرهایی که با کم‌ترین هزینه‌ها همراه است
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / فناوری
سفر به شهرهایی که با کم‌ترین هزینه‌ها همراه است
دور تا دور دنیا شهرهایی می‌توان پیدا کرد که در عین زیبایی و داشتن جاذبه‌های گردشگری فراوان، ارزان نیز هستند.
مواد غذایی برای حفظ شادابی پوست
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
مواد غذایی برای حفظ شادابی پوست
امروزه تبلیغات زیادی در خصوص داروها، پمادها، کرم‌های زیبایی و … می‌شنویم که همه ادعا می‌کنند می‌توانند پوست را تمیز و سالم نگه دارند. اما اهمیت تغذیه بر روی پوست به حدی است که به تنهایی می‌تواند همه‌ی نیاز‌های آن را برطرف کند.
  شادابی پوست  اخبار سلامت
سلطانی‌فر: همزمانی سالگرد جهان پهلوان تختی با خاکسپاری سردار سلیمانی تقارن زیبایی است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ورزشی
سلطانی‌فر: همزمانی سالگرد جهان پهلوان تختی با خاکسپاری سردار سلیمانی تقارن زیبایی است
وزیر ورزش و جوانان حضور باشکوه، حماسی و کم نظیر مردم در شهرهای مختلف ایران و عراق در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد سلیمانی را به عنوان یک انقلاب فرهنگی و ارزشی جدید و رفراندوم بزرگ برای تایید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت تعبیر کرد و گفت: تقدیر این بود که سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی و مراسم خاکسپاری شهید والا مقام سردار سپهبد سلیمانی به عنوان قهرمان و پهلوان تاریخ سیاسی معاصر ایران همزمان شود که تقارن زیبایی است.
  وزارت ورزش و جوانان
HUAWEI MateBook X Pro برگ برنده هوآوی در دنیای لپ‌تاپ‌ها
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / فناوری
HUAWEI MateBook X Pro برگ برنده هوآوی در دنیای لپ‌تاپ‌ها
HUAWEI MateBook X Pro یکی از زیباترین و مُدرن‌ترین لپ تاپ های موجود برای استفاده روزمره است. این لپ‌تاپ نه تنها زیبایی چشم‌گیری دارد، بلکه لپ‌تاپ قدرت‌مندی نیز در انجام پردازش‌های متفاوت محسوب می‌شود. باتری قدرتمند آن  نیز کاربر را در استفاده‌های طولانی ‌مدت همراهی خواهد کرد.
حکایت عطاری‌های بی عطر و بو! عرضه قرص‌های روان گردان در برخی عطاری‌ها
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / بهداشت و سلامت
حکایت عطاری‌های بی عطر و بو! عرضه قرص‌های روان گردان در برخی عطاری‌ها
درمان ناباروری تنها با چند داروی گیاهی ترکیبی، افزایش حافظه، درمان چین و چروک پوست و زیبایی صورت و... همه از تبلیغات و بخشی از فعالیت‌هایی است که عطاری‌ها دارند، موضوعی که به نظر می‌رسد نظارتی بر آن نیست.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
جهانبخش بهترین بازیکن ماه دسامبر برایتون
بازیکن ایرانی برایتون به عنوان بهترین بازیکن ماه دسامبر تیم انگلیسی انتخاب شد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت تلگراف، علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی برایتون با گل زیبایی که در دیدار برابر چلسی به ثمر رساند نقش بزرگی در تساوی ارزشمند تیمش داشت.این بازیکن در بازی برابر بورنموث نیز توانست برای برایتون گلزنی کند تا در‌نهایت با ۶۵ درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن ماه دسامبر باشگاه برایتون انتخاب شود.بهترین بازیکن ماه هر باشگاه در لیگ برتر در پایان آن ماه از سوی هواداران مشخص می‌شود و این برای اولین‌بار است که جهانبخش توانست این مهم را در تیم برایتون به دست بیاورد.
فیلم/ پاس‌های به زیبایی یک گل ؛ زیباترین پاس‌های فصل 2019-2020
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ورزشی
فیلم/ پاس‌های به زیبایی یک گل ؛ زیباترین پاس‌های فصل 2019-2020
کلیپی از زیباترین پاس‌های ستارگان فوتبال در فصل 2019-2020 را مشاهده کنید.
درخواست نظافت منزل، تشخیص ترکیدگی لوله و ... در اپلیکیشن خدمت از ما
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
درخواست نظافت منزل، تشخیص ترکیدگی لوله و ... در اپلیکیشن خدمت از ما
خدمت از ما، بازار آنلاین خدمات، فعالیت خود را با ارائه خدماتی مانند نظافت منزل،نظافت منزل تهران و تشخیص ترکیدگی لوله آغاز کرد. خدمت از ما، یک اپلیکیشن نظافت منزلنیست؛ بلکه یک بازار خدمات است که نظافت منزل تنها یکی از 180 خدمتی است که متخصصین در آن مشغول به ارائه خدمات تخصصی خود در زمینه‌های ساختمان، تاسیسات، زیبایی و ... هستند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
نخستین بارش برف زمستانی در پارک شاه گولی تبریز
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / عکس
نخستین بارش برف زمستانی در پارک شاه گولی تبریز
ایرنا-تبریز- با گذشت دو هفته از فصل سرما، بارش نخشتین برف زمستانی، سفیدی برف را بر چهره ی شهر تبریز نمایان کرد. پارک شاه گولی که یکی از تفرجگاه های مشهور تبریز است، با بارش برف جلوه های زیبایی به خود گرفت. در حالیکه بارشها در استان آذربایجان شرقی کاهش یافته بود، شهر تبریز و بعضی از شهرستان های آن عصر و شب برفی زیبایی را پشت سر گذاشتند.
  تبریز  بارش برف
ببینید | توصیف‌های شنیدنی کودک خردسال خوزستانی از مهمترین دستاورد سردار سلیمانی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سیاسی
ببینید | توصیف‌های شنیدنی کودک خردسال خوزستانی از مهمترین دستاورد سردار سلیمانی
واحد مرکزی خبر صدا و سیما از حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش در اهواز تصاویری منتشر کرده از کودکی خردسال که به زیبایی حاج قاسم سلیمانی را توصیف می کند.
  شهید سپهبد قاسم سلیمانی
ببینید | ایران خودرو با این کراس اوور ملی به جنگ خودروی ملی ترکیه می‌رود؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
ببینید | ایران خودرو با این کراس اوور ملی به جنگ خودروی ملی ترکیه می‌رود؟
درحالی که تنها اخباری جزئی درباره تولید نخستین خودروی کراس اوور ملی یا پروژه نیو پیکان از سوی ایران خودرو منتشر شده است و تصویری از این خودرو تنها به حالت گرافیکی بر روی پرده ای در ایران خودرو منتشر شده است ، حالا مجله اینترنته خودرو تصاویری را گذاشته که ادعا می شود شبیه به کراس اوور ملی ایران خودرو است. تصاویر خودروی زیبایی که اگر واقعا در این کلاس و تیپ ساخته شود رقیبی جدی برای خودروی ملی جدید ترکیه‌ای هاست.
  ایران خودرو
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
پولدارهای فقیر
[شهروند]  نصیر در بازارچه مرز باشماق کارگری می‌کند. پارسال صاحبکارش کارت بانکی او را گرفته است تا با آن برای یک شهروند عراقی نقل و انتقال پول انجام بدهد. شریک عراقی صاحبکار او زمانی که ارزش ریال ایران سقوط کرد، بسیاری از اجناس و کالاهای مورد نیازش ازجمله داروهایی مانند شربت سرفه را از ایران تهیه می‌کرد و به عراق می‌برد. حالا سازمان هدفمندی یارانه‌ها به او اعلام کرده است که به دلیل گردش مالی 500‌میلیون تومان در ماه مشمول کمک معیشتی یا همان یارانه بنزین نمی‌شود. او به «شهروند» توضیح می‌دهد که حالا دیسک کمر امانش را بریده و دیگر نمی‌تواند بارهای 50 و 100کیلوگرمی را روی شانه‌اش بگذارد و تا کامیون‌ها ببرد و به همین دلیل یک پراید مدل …
جزئیات طرح ملی کنترل سلامت سالمندان
روزنامه خراسان / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / بهداشت و سلامت
جزئیات طرح ملی کنترل سلامت سالمندان
اگرچه واژه چندان زیبایی نیست اما ادبیات رسمی خبر و رسانه همین است؛ سالمند. اما در فرهنگ ایرانی بیشتر ما آن ها را برکت زندگی هایمان می دانیم و همین که از میانمان می روند تازه در می یابیم چه نعمت بزرگی را از دست داده ایم. آن ها باعث گرمای زندگی هستند.
آسیب‌هایی که لنزهای زیبایی به چشم‌های شما می‌زند 
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / بهداشت و سلامت
آسیب‌هایی که لنزهای زیبایی به چشم‌های شما می‌زند 
دبیر انجمن چشم‌پزشکی ایران درباره تبعات و عوارض استفاده از لنزهای چشمی که در آرایشگاه‌ها عرضه می‌شود هشدار داد.