دوشنبه, ۱۰ آذر, ۱۳۹۹ / 30 November, 2020
سکه طلا
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۹| کاهش محسوس قیمت‌ها
۱۸ ساعت قبل / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت پوند / قیمت دلار امروز / قیمت سکه امروز / قیمت طلا امروز / قیمت طلا 18 عیار / نرخ ارز دلار سکه طلا یورو
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۹| کاهش محسوس قیمت‌ها
قیمت سکه امروز افت 200 هزار تومانی را تجربه کرد و به 10,700,000 (ده میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید. بازار شاهد کاهش قیمت طلا و دلار هم است.
حباب طلا ترکید؟ / سکه به زیر 10 میلیون تومان می‌رسد؟
۳۰ ساعت قبل / آینده طلا / آینده قیمت طلا / سکه / طلا / قیمت طلا
حباب طلا ترکید؟ / سکه به زیر 10 میلیون تومان می‌رسد؟
قیمت سکه طلا که امسال تا ۱۶ میلیون تومان هم بالا رفته بود حالا با سقوط شش میلیون تومانی به کانال ۱۰ میلیون تومان رسیده است. کارشناسان اقتصاد معتقدند که پس از انتخاب جو بایدن به ریاست‌جمهوری امریکا، انتظارات تورمی مردم کاهش داشته و قیمت سکه و دلار را ریزشی کرده است اما این کاهش انتظارات تورمی تا کجا کار می‌کند و قیمت‌ها را به زیر می‌کشد؟ نوشته حباب طلا ترکید؟ / سکه به زیر 10 میلیون تومان می‌رسد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
واکنش دلار و سکه به ترور شهید محسن فخری‌ زاده؛ سرکوبِ هیجانِ دلار و سکه!
۳۳ ساعت قبل / قیمت دلار / قیمت سکه / بازار ارز
واکنش دلار و سکه به ترور شهید محسن فخری‌ زاده؛ سرکوبِ هیجانِ دلار و سکه!
اولین قیمت اعلام شده توسط صرافی ملی برای دلار در صبح امروز زیر ۲۵ هزار تومان بود. در نتیجه هر چقدر ساعت جلو رفت، دلار در بازار آزاد عقب‌نشینی کرد. با غروب آفتاب قیمت دلار در کانال‌های تلگرامی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید و قیمت پایانی را باید ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان بدانیم. وضع قیمت سکه تقریبا مشابه دلار بود. خودتان بهتر می‌دانید که سکه غلام حلقه به‌گوش بازار ارز است و اگرجه شانس کاهش قیمت‌ سکه طلا متناسب با حجم ۵۵۰ هزار تومان حبابی وجود دارد اما آن‌هایی که اعتقاد دارند قیمت سکه تا پایان هفته روی رقم فعلی تثبیت می‌شود هم حرف بی پایه و اساسی نمی‌زنند
ادامه  روند  کاهش  قیمت  دلار  و  طلا
۲ روز قبل / اینترنت / جهان / خرید و فروش / دلار / یورو
ادامه روند کاهش قیمت دلار و طلا
عصر جمعه در بازار آزاد تهران، قیمت دلار 24700 و نرخ یورو 29 هزار تومان معامله شده و سکه طلا به کانال 10 میلیون تومان کاهش یافته است. مظنه مثقال طلا 4 میلیون و 567 هزار،
قصه پر غصه مهریه
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / مهریه / حقوق زنان / اختصاصی ایرنا
قصه پر غصه مهریه
تهران - ایرنا - یک جلد کلام الله مجید، آینه و شمعدان و شاخه نبات نمادهای فرخنده و مبارک برای شروع زندگی مشترک هستند و در کنار آنها تعدادی سکه طلا هم به عنوان مهریه در نظر گرفته می شود؛ سکه های طلایی که اکنون قصه پر غصه ای دارد.
سکه طلا :۸۸ تومان/ میرحسین موسوی پیشنهادکرد؛ صرفه‌جویی درهزینه‌های دولت برای مقابله با تورم
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / پول / درآمد / صنایع و معادن / لندن / مرکز آمار ایران
سکه طلا :۸۸ تومان/ میرحسین موسوی پیشنهادکرد؛ صرفه‌جویی درهزینه‌های دولت برای مقابله با تورم
​​اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات دوم آذر در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:تقدیم طرح دولتی شدن وزارت بازرگانی به محضر امام و آمریکا ۲۷۵ میلیون دلار غرامت به ایران می‌پردازد
معامله ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار گواهی سپرده در بورس کالا
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
معامله ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار گواهی سپرده در بورس کالا
در هفته پایانی آبان ماه ۱۳۹۹ معامله گران در بازار ابزارهای مالی بورس کالای ایران تعداد ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۸۰۱ گواهی سپرده کالایی را بر پایه محصولات سکه طلا، کشمش سبز قلمی، زعفران نگین و پوشال، زیره سبز و پسته فندقی و بادامی دادوستد کردند که ارزش بیش از ۲ هزار و ۱۷۷ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال را در پی داشت.
فرار بزرگ از بازار سکه
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / بازار سکه / قیمت سکه / قیمت روز سکه طلا
فرار بزرگ از بازار سکه
به گفته فعالان، با مشخص شدن نتایج انتخابات آمریکا، انتظارات تا حدی در بازار‌های ارز و سکه تغییر کرد؛ در این میان، افت قیمت دلار و از دست دادن برخی نقاط افزایشی، یکی از مهم‌ترین عواملی بود که سکه‌بازان مردد را هم در موقعیت فروش قرار داد.
ارزش سهام عدالت از سکه طلا بیشتر شد
۱۳۹۹/۰۸/۳۰ / آزادسازی سهام عدالت / ارزش امروز سهام عدالت / ارزش سهام عدالت / سهام عدالت
ارزش سهام عدالت از سکه طلا بیشتر شد
در حالی که در فصل نخست امسال و بعد در روزهای اوج بازار سهام ارزش برگه‌‌های ۵۰۰ هزار تومانی سهام عدالت تا دو برابر قیمت سکه تمام هم رسیده بود اما در چهار ماه اخیر ارزش سهام عدالت به کمتر از حتی یک سکه نزول کرد. با این حال هم‌اکنون ارزش سهام عدالت بیشتر از یک سکه شده است. نوشته ارزش سهام عدالت از سکه طلا بیشتر شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۸
کوتاه از حادثه/فرار زن جوان به آلمان پس از سرقت مسلحانه
زن جوان که با شوهرش دچار اختلاف شده بود با همدستی مرد دیگری دست به سرقت مسلحانه از او زد. به گزارش همشهری، روز ششم مهرماه سال97 مردی به دادسرای ناحیه34 تهران رفت و از همسرش فریبا - 27ساله - و یکی از اقوام او به نام سهیل شکایت کرد. او گفت: همسرم با همدستی سهیل و با تهدید کلت کمری مقدار زیادی سکه طلا و ارز را از من سرقت کردند. او درباره آنچه اتفاق افتاده بود گفت: صبح روز حادثه در اتاق خواب بودم که ناگهان همسرم با کلت کمری بالای سرم آمد و شروع به تهدید کرد. فهمیدم سهیل - از اقوام او - در خانه است و …
اگر بازنشستگان به‌جای پرداخت حق بیمه "سکه" خریده بودند، امروز چقدر سرمایه داشتند؟!
۱۳۹۹/۰۸/۲۶ / مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی / پایین بودن مستمری بازنشستگان
اگر بازنشستگان به‌جای پرداخت حق بیمه "سکه" خریده بودند، امروز چقدر سرمایه داشتند؟!
ایلنا: یک فعال کارگری لرستان می‌گوید: اگر بازنشستگان در زمان اشتغال به جای پرداخت حق بیمه، سکه طلا می‌خریدند، امروز درآمد ماهانه‌شان چند برابر بود!
قیمت سکه کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / قیمت طلا / قیمت سکه / قیمت ارز و سکه / قیمت سکه و ارز / سکه / پیش فروش سکه / قیمت طلا و سکه / سکه طلا
قیمت سکه کاهش یافت
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت به طوری که نرخ هر قطعه سکه به ۱۳ میلیون تومان رسید.
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / سکه طلا / قدس / بیت المقدس / فاطمیون / اسرائیل / فلسطین
(تصاویر) کشف سکه‌های طلا مربوط به دوران فاطمیون در بیت المقدس
قدمت این سکه‌ها به سال ۹۴۰ تا ۹۷۰ پس از میلاد باز می‌گردد که یک دوره تغییر سیاسی ریشه‌ای در اورشلیم و مناطق اطراف آن حاکم بود.
شبیخون قیمت طلا به بازار سکه
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / بازار سکه / بازار طلا / قیمت سکه و طلا
شبیخون قیمت طلا به بازار سکه
اقتصاد نیوز نوشت: بازار سکه مجددا وارد محدوده حبابی شد پدیده ای که موجب می شود قیمت اسمی از قیمت ذاتی فاصله بگیرد. حباب سکه را بر مبنای قیمت طلای جهانی و قیمت دلار در بازار محاسبه می کنند. در میان انواع سکه طلا بیشترین حباب متعلق به ربع است. کمترین میزان حباب نیز متعلق به قطع نیم هست، قیمت نیم با قیمت دیروز دلار در بازار و قیمت اونس جهانی یک میلیون و 100 هزار تومان از ارزش ذاتی بالاتر است.
حباب میلیونی در قیمت سکه +جدول
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / عجیب و غریبی / قیمت دلار / سکه طلا / قیمت سکه / قیمت دلار در بازار
حباب میلیونی در قیمت سکه +جدول
اقتصاد نیوز: مقایسه قیمت های اسمی انواع سکه با قیمت ذاتی آن از میزان حباب بین یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۴۰ هزار تومان خبر می دهد.
حباب دلار و پیش‌خور کردن تحولات سیاسی
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / انتخابات / دلار / دولت / سیاسی و اقتصادی / گرانی
حباب دلار و پیش‌خور کردن تحولات سیاسی
ریزش شدید نرخ دلار تا قیمت 25 هزار تومان و کاهش 4 هزار تومانی ظرف دو روز گذشته، و همچنین کاهش قیمت سکه طلا از بالای 15 میلیون تومان تا 11 میلیون و 400 هزار تومان و ریزش نزدیک به 4 میلیون تومانی آن، بدون آنکه هنوز نتیجه انتخابات امریکا مشخص شده باشد
افت‌وخیز 2 میلیون تومانی سکه در یک هفته
۱۳۹۹/۰۸/۱۶
افت‌وخیز 2 میلیون تومانی سکه در یک هفته
علاوه بر افزایش قیمت اونس جهانی، همزمان با نوسان نرخ ارز در کشور، قیمت طلا و سکه هم با افت و خیز فراوانی همراه شد؛ بطوریکه هر قطعه سکه طلا در هفته‌ای که گذشت، بیش از دو میلیون تومان در نوسان بود.
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو 13 آبان 99 + جدول
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو 13 آبان 99 + جدول
قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا را در ادامه ببینید.
قیمت دلار و سکه در ابتدای هفته دوم آبان؛ سقوط با آخرین سرعت
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / قیمت دلار / قیمت سکه / قیمت ارز
قیمت دلار و سکه در ابتدای هفته دوم آبان؛ سقوط با آخرین سرعت
روند ریزش قیمت دلار و سکه قطعا تا سه‌شنبه شب که انتخابات آمریکا به‌شکل رسمی کلید می‌خورد ادامه خواهد داشت و بعد از آن همه‌چیز به اعلام نتایج در روز پنجشنبه صبح موکول خواهد شد. تا آن روز نرخ دلار پایین می‌آید و سکه طلا هم دست و پای خود را جمع می‌کند. اگر تا دوشنبه وضع بر همین منوال باشد، سرمایه‌گذراران مجبور به‌فروش سکه‌های خود خواهند شد. تنها متاسفانه سه‌شنبه یک تعطیلی رسمی در پیش داریم که می‌تواند پیش‌بینی‌های ما را به‌هم بریزد
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
ارزش ذاتی نمادهای بانکی بالاتر از ارزش بازار آنها است
حجت‌الله صیدی، ‌مدیرعامل بانک صادرات: در ۳۰سال گذشته بازدهی بازار سرمایه کشور در بازه‌های ۵ ساله، ۲ ساله یا ۲۰ ماهه هرگز کمتر از بازدهی ارز، خودرو، سکه طلا و مسکن نبوده و ممکن است گاهی در یک بازه چند ماهه بازدهی دلار یا سایر بازار‌ها از شاخص بورس پیشی بگیرد، اما بعد از ۲ سال بازدهی بورس قطعا کمتر از دلار، سکه و طلا نخواهد بود. نسبت به آینده بازار بسیار خوش‌بین هستم. افت‌های امروز را هم افت‌های طبیعی می‌دانم. بازار گاهی چند ماه پشت سر هم مثبت یا منفی می‌شود. اگر صبر داشته باشیم، روزهای خوش بازار هم می‌رسد. همواره و به ویژه در شرایط فعلی، سرمایه‌گذاران باید زمان مناسب ورود یا خروج از یک سهم را با دقت تشخیص دهند. افت قیمت، زمانی مناسب برای خرید …
زنی که ۶۶۰ سکه طلای همسرش را ربود!
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / اخبار حوادث / سرقت طلا
زنی که ۶۶۰ سکه طلای همسرش را ربود!
زنی برای اینکه بتواند به کانادا مهاجرت کند، ۶۶۰ سکه طلای شوهرش را سرقت کرد، اما عاقبت دستگیر شد.
سرقت ۶ میلیاردی از شوهر برای مهاجرت به کانادا
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / سرقت / سکه طلا / پلیس
سرقت ۶ میلیاردی از شوهر برای مهاجرت به کانادا
لیلا در بازجویی اظهار داشت که رؤیای مهاجرت به کشور کانادا را در سر می‌پروراندم و برای تأمین هزینه‌ها تصمیم به سرقت طلا‌ها گرفتم و سکه‌ها را به صرافی‌ها و طلافروشی‌ها فروختم و از فروش آن‌ها مبلغ ۲۰ میلیارد ریال در حسابم دارم.
سرقت ۶۶۰ قطعه سکه طلا توسط همسر شاکی!
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / قیمت سکه / پلیس 110 / عملیات پلیس / کشفیات / کشفیات پلیس / پلیس آگاهی / پلیس
سرقت ۶۶۰ قطعه سکه طلا توسط همسر شاکی!
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری زنی خبر داد که ۶۶۰ قطعه سکه طلا را از همسرش سرقت کرده بود؛ متهم مدعی است که رویای مهاجرت به کشور کانادا را در سر می‌پرورانده است!
سقوط دسته‌جمعی همه بازارها/ کدام بازار امروز بیشتر ریزش داشت؟
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / بورس / پیش بینی بورس / پیش بینی دلار / پیش بینی طلا / دلار / طلا
سقوط دسته‌جمعی همه بازارها/ کدام بازار امروز بیشتر ریزش داشت؟
بازارهای مالی ایران امروز دسته جمعی عقب‌نشینی کردند و نیم سکه طلا با ۱۲ درصد و طلای ۱۸ عیار با ۱۰ درصد عقبگرد رکوددار بیشتری ریزش در بازارهای مالی شدند. امروز بورس هم با ریزش دوباره به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد خبرساز شد. نوشته سقوط دسته‌جمعی همه بازارها/ کدام بازار امروز بیشتر ریزش داشت؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
تجمع مردان مقابل مجلس در اعتراض به قانون مهریه
نزدیک به ۳۰ نفر از مردان معترض به قانون مهریه در برابر مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این معترضان نسبت به قانون حبس برای افرادی که استطاعت مالی پرداخت مهریه را ندارند، اعتراض داشتند و پلاکاردهایی با همین مضمون نیز در دست گرفته بودند. برخی از مردان حاضر در این تجمع می‌گفتند که بیش از ۱۰ سال از پرداخت مهریه آنان سپری می‌شود و اکنون با افزایش نرخ سکه طلا، توان پرداخت آن را ندارند.
کاشی‌کاری و نمایش‎های سنگلج
۱۳۹۹/۰۷/۲۸
کاشی‌کاری و نمایش‎های سنگلج
  مهرداد رهسپار    18مهر 1344تا 5 آبان موسم نخستین «جشنواره نمایش‎های ایرانی» در تالار 25شهریور (سنگلج) است. این جشنواره با نمایش «امیرارسلان نامدار» نوشته پرویز کاردان به کارگردانی علی نصیریان افتتاح می‌شود. «چوب به دستان ورزیل» نوشته غلامحسین ساعدی (گوهر مراد) به کارگردانی جعفر والی دومین نمایش این جشنواره است و به‌ترتیب «کالسکه طلائی» نوشته و کارگردانی خلیل موحد دیلمقانی،«مجموعه نمایش‎های ایرانی» به کارگردانی پرویز صیاد، «بهترین بابای دنیا» نوشته غلامحسین ساعد (گوهر مراد) به کارگردانی عزت‎الله …
ارز دلار سکه طلا یورو امروز 22 مهر چند؟ / دلار در مرز 32 هزارتومان! + جدول
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
ارز دلار سکه طلا یورو امروز 22 مهر چند؟ / دلار در مرز 32 هزارتومان! + جدول
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۴۸۰ هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
جهش ‌هزار و ۲۰۰ تومانی نرخ رسمی دلار
[شهروند] بانک مرکزی در ابتدای مبادلات دیروز، نرخ عرضه دلار در شبکه صرافی تحت مدیریت خود را تا ۳۱‌هزار و ۵۰ تومان افزایش داد. همزمان، نرخ آغازین بازار آزاد ارز تهران با افزایش ۴۰۰ تومانی نسبت به نرخ پایانی دادوستدهای روز شنبه به ۳۱‌هزار و ۳۰۰ تومان رسید. پس از آنکه نرخ رسمی عرضه دلار ۱۰۰ تومان دیگر افزایش یافت، بهای آزاد دلار تا سطح بی‌سابقه ۳۱‌هزار و ۸۰۰ تومان بالا رفت. با آغاز عرضه دلار ۳۱‌هزار و ۱۵۰ تومانی توسط شبکه رسمی صرافی‌ها، بهای آزاد دلار سیر نزولی به خود گرفت و تا ۳۱‌هزار و ۵۵۰ تومان کاهش یافت. هر یورو  نیز  دیروز تا ۳۷‌هزار و ۶۰۰ تومان اوج گرفت ولی با نزدیک‌شدن به ساعات‌های پایانی مبادلات بازار آزاد تهران تا ۳۷‌هزار …
چرا قیمت سکه دوباره از ۱۵ میلیون تومان گذشت؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / قیمت سکه / سکه طلا / طلای 18 عیار
چرا قیمت سکه دوباره از ۱۵ میلیون تومان گذشت؟
اتفاقی که برای دلار رخ داده بعد از رجزخوانی‌های ترامپ و ادعا‌ها درباره تحریم چندین و چند بانک ایرانی طبیعی به‌نظر می‌رسید اما از نظر فنی باید آن را اتفاقی دانست که کاملا تحت تاثیر عوامل روانی است و احتمالا کوتاه‌مدت خواهد بود. از طرف دیگر قیمت سکه و طلا رابطه تنگاتنگی با دلار پیدا کرده و در طول هفته پیش رو بازار ارز قادر است به عنوان عامل اصلی تعیین قیمت‌ سکه و هرگرم طلا به‌حساب بیاید. هر گرم طلای ۱۸ عیار صبح امروز تا آستانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پیش رفت
چشم‌انداز قیمت طلا در هفته آتی / حباب سکه به یک میلیون و 300 هزار تومان رسید
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / افزایش قیمت سکه / پیش بینی قیمت طلا / چشم انداز قیمت طلا / سکه طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
چشم‌انداز قیمت طلا در هفته آتی / حباب سکه به یک میلیون و 300 هزار تومان رسید
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود چنانچه بانک مرکزی بتواند بازار ارز را کنترل کند قیمت طلا هفته آینده ارزان خواهد شد؛ در غیر اینصورت ممکن است قیمت طلا دوباره نوسان داشته باشد. نوشته چشم‌انداز قیمت طلا در هفته آتی / حباب سکه به یک میلیون و 300 هزار تومان رسید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
رونمایی از آقای بازارهای ایران در هفته اخیر+ نمودار
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / ذهن / رشد / سپرده بانکی / سکه طلا / قیمت دلار در بازار
رونمایی از آقای بازارهای ایران در هفته اخیر+ نمودار
اقتصادنیوز: ربع سکه طی ۶ روز کاری، ۳۰ درصد رشد کرد؛ باور کردنش دشوار است، ولی این قطعه طلایی کوچک تقریبا دو برابر نرخ سود سپرده بانکی یک ساله، برای معامله گران بازدهی مثبت به همراه آورد.
بازار سکه آرام و قرار می گیرد؟ پیش بینی قیمت سکه در آخر هفته
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / اقتصاد / هواپیما / قیمت سکه طلا / نرخ دلار / قیمت سکه / پیش بینی قیمت سکه
بازار سکه آرام و قرار می گیرد؟ پیش بینی قیمت سکه در آخر هفته
اقتصاد نیوز: قیمت سکه کماکان در مدار صعود قرار دارد و رکورد شکنی های جدیدی را ثبت می کند اما این رکورد شکنی ها از پشتوانه قوی برخودار نیست.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •