جمعه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۹ / 5 June, 2020
شرکت مترو تهران
برخورد با مسافرانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند/ برنامه‌ریزی برای افزایش احتمالی مسافران مترو با اجرای طرح ترافیک
۳ ساعت قبل / مترو / ویروس کرونا
برخورد با مسافرانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند/ برنامه‌ریزی برای افزایش احتمالی مسافران مترو با اجرای طرح ترافیک
. مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از برنامه ریزی برای افزایش احتمالی ظرفیت مسافران در مترو با اجرای طرح ترافیک خبر داد.
برخوردهای سختگیرانه‌تر با مسافرانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند
۵ ساعت قبل / مترو / طرح ترافیک
برخوردهای سختگیرانه‌تر با مسافرانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند
ایلنا نوشت: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از برنامه ریزی برای افزایش احتمالی ظرفیت مسافران در مترو با اجرای طرح ترافیک خبر داد.
امکان جابه‌جایی روزانه یک میلیون مسافر در خط 4 متروی تهران
۴ روز قبل / مترو / متروی تهران
امکان جابه‌جایی روزانه یک میلیون مسافر در خط 4 متروی تهران
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: ظرفیت فعلی خط 4 مترو روزانه حدود 450 هزار مسافر است اما در صورت بسترسازی برای کاهش سرفاصله حرکت قطارها از 4 به 2.5 دقیقه و افزایش تعداد ناوگان می‌توانیم روزانه یک میلیون نفر را از طریق این خط جا به جا کنیم
افزایش ظرفیت جابجایی مسافر در خط ۴ مترو
۴ روز قبل / خط ۴ مترو / علی امام / مترو تهران
افزایش ظرفیت جابجایی مسافر در خط ۴ مترو
به گزارش مهر، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره برنامه‌های شرکت مترو جهت افزایش تعداد مسافر در خط ۴ مترو اظهارداشت: خط ۴ دارای یک بدنه اصلی است که از ایستگاه شهید کلاهدوز در انتهای خیابان پیروزی آغاز می‌شود و تا ایستگاه ارم سبز و در تقاطع با خط ۵ ادامه دارد.
۵ روز قبل
کنترل روزانه کولر تمامی قطارهای مترو
نایب‌رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: برای رفاه حال بیشتر مسافران، کولر تمامی قطارهای مترو طی روز در چند مرحله کنترل می‌شود. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، فرنوش نوبخت با اعلام اینکه هواساز ایستگاه‌های مترو به منظور خنک کردن فضای ایستگاه‌ها فعال هستند، افزود: کولر تمامی قطارها طی چند مرحله کنترل می‌شوند تا با توجه به گرم شدن هوا، شهروندان راحت‌تر از ماسک استفاده کنند. او در ادامه با اشاره به اینکه طبق ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا از امروز ادارات با تمامی ظرفیت شروع به کار کرده‌اند، تصریح کرد: استفاده از ماسک از 16 فروردین ماه 99 که کار در سطح جامعه آغاز شد، …
توزیع ماسک در متروی تهران
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / ویروس کرونا / مترو / ستاد ملی مقابله با کرونا / ماسک / دستکش و ماسک آلوده
توزیع ماسک در متروی تهران
مهر نوشت: معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری گفت: شرکت مترو تهران و حومه بر حسب وظایف ذاتی خویش، اقدام به توزیع و عرضه ماسک توسط نمایندگان وزارت صمت در قالب طرح «سفر به سلامت» کرد.
توزیع ماسک در طرح سفر به سلامت
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / شرکت مترو تهران / احسان بی‌سادی / احسان بیسادی / ماسک طبی / ویروس کرونا
توزیع ماسک در طرح سفر به سلامت
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، گفت: شرکت مترو، اقدام به توزیع و عرضه ماسک توسط نمایندگان وزارت صمت در قالب طرح سفر به سلامت کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
در حالی که شهرداری موافق محدودیت تردد خودروها در تهران است، وزارت بهداشت آن را لغو می‌کند
کشمکش‌های طرح ترافیک پایتختزهرا داستانیتصمیم به اجرای طرح ترافیک در تهران و لغو هفت‫باره آن از سوی وزارت بهداشت، از جمله تصمیمات خلق‫الساعه‌ای است که شهروندان تهرانی را دچار سردرگمی و ابهام کرده است. از یک سو رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به عنوان یکی از شروط مبارزه با کرونا، شهروندان را به سمت استفاده از خودروهای شخصی سوق داده و سوی دیگر افزایش بار ترافیکی در تهران مدیران شهری و ترافیکی پایتخت را مجبور به اجرای طرح ترافیکی کرده که نسبت به سال‌های پیش با تفاوت‌هایی همراه است. اگرچه پس از اجرای 3 دهه‌ای طرح ترافیک در تهران هنوز درباره کارکرد آن در کاهش آلودگی هوا و ترافیک تهران بحث‌ها و نقدهای فراوانی وجود دارد اما این روزها که اهالی پایتخت به زندگی با یک بیماری همه‌گیر خو گرفته‌اند و برای تردد در …
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
جلوگیری از ورود شهروندان بدون ماسک به مترو
درصورتی‌که شهروندان تهرانی الزام استفاده از ماسک را رعایت نکنند، از ورود افراد بدون ماسک به شبکه مترو جلوگیری می‌شود.به‌گزارش همشهری، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران در تشریح روند اجرای طرح الزام استفاده از ماسک در شبکه متروی تهران، گفت: تمهیداتی اندیشیده شد تا در همه ایستگاه‌های مترو فروشندگان ما مستقر شوند تا مردم درصورت نداشتن ماسک از این محل‌ها نسبت به خریداری ماسک اقدام کنند. وی افزود: امیدواریم شهروندان با همکاری‌های لازم، شرایط را به‌گونه‌ای پیش ببرند که ما مجبور نشویم در …
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
میز خبر
جلوگیری از ورود شهروندان بدون ماسک به مترو [شهروند] مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران می‌گوید در صورتی که شرایط این‌گونه پیش برود و شهروندان الزام استفاده از ماسک را رعایت نکنند از ورود افراد بدون ماسک به شبکه مترو جلوگیری می‌کنیم. فرنوش نوبخت در این‌باره گفت:   «تمهیداتی اندیشیده شد که در همه ایستگاه‌های مترو فروشندگان ما مستقر شوند تا مردم در صورت نداشتن ماسک از این محل‌ها ماسک خریداری کنند.» او ادامه داد: «امیدواریم شهروندان با همکاری‌های لازم شرایط را به گونه‌ای پیش ببرند که ما مجبور نشویم در ورودی شبکه مترو فردی را به دلیل نداشتن ماسک برگردانیم و در حقیقت از ورود او به شبکه مترو جلوگیری کنیم.» نوبخت گفت: …
هشدار جدی به مسافران مترو
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / مترو تهران / ویروس کرونا
هشدار جدی به مسافران مترو
مدیر عامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه در پاسخ به این سوال که آیا داخل مترو هم نظارتی می‌شود، گفت: نظارت در داخل مترو امکان پذیر نیست، چراکه تعداد قطار‌ها زیاد هستند.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
خبرهای کوتاه
  بازگشایی غرفه‌های ایستگاه‌های مترو از ۱۰خرداد طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از ۱۰خرداد‌ماه که روال کار دستگاه‌های اداری به حالت قبل بازخواهد گشت، غرفه‌های ایستگاه مترو نیز بازگشایی خواهند شد. براساس گزارش پایگاه خبری شهر، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه ضمن اعلام این خبر افزود: بازگشایی تمامی اماکن، مراکز و مشاغل از ۱۰ خرداد سبب افزایش مسافران مترو نیز خواهد شد. او با بیان اینکه «عادی‌سازی‌» و امکان فعالیت مشاغل پرخطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سبب افزایش تعداد …
میزان خطرپذیری ایستگاه‌های مترو دربرابر سیلاب چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / مترو / متروی تهران
میزان خطرپذیری ایستگاه‌های مترو دربرابر سیلاب چقدر است؟
مدیرعامل شرکت مترو تهران میزان خطر پذیری ایستگاه‌های مترو در برابر سیلاب را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
پیگیری اوراق مشارکت 98 در سال 99
محمد سرابی _ خبرنگار با پایان محدودیت‌های کرونایی رفت‌وآمد در شهر به‌شدت زیاد شده و تراکم جمعیت در مترو و اتوبوس به وضعیت قبل از این بیماری باز‌گشته است. اما ساخت خطوط جدید، ایجاد ایستگاه‌های بیشتر و تامین تجهیزات و واگن‌ها، همه در گرو قسط‌های وام هستند که پرداخت نشده‌اند و راه دریافت وام جدید را بسته‌اند. سال قبل دولت برنامه‌ای برای فروش اوراق مشارکت از سوی یک بانک طراحی کرد تا از مبلغ به‌دست آمده برای ساخت متروی تهران استفاده شود، اما نه در سال98 و در سال99 این کار انجام نشده است. مدیرعامل شرکت …
تلاش برای فعال کردن یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت سال 98
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
تلاش برای فعال کردن یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت سال 98
مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه با اشاره به تلاش برای فعال کردن یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت سال 98 شرکت مترو تاکید کرد: در صورت تامین منابع مالی امکان بهره برداری از 11 ایستگاه مترو در سال جاری وجود دارد.
متروی تهران و حومه در روز عید سعید فطر تا پایان نماز رایگان است
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / شرکت مترو تهران / عید سعید فطر / نماز عید سعید فطر
متروی تهران و حومه در روز عید سعید فطر تا پایان نماز رایگان است
‎مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرویس دهی رایگان در روز یکشنبه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۹ در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه خبر داد.
رایگان بودن مترو تا پایان نماز عید فطر در تهران
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
رایگان بودن مترو تا پایان نماز عید فطر در تهران
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در آستانه فرارسیدن عید سعیدفطر از سرویس دهی رایگان در روز یکشنبه ۴ خرداد در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه خبر داد .
آمار روزانه مسافران مترو پایتخت از ۸۰۰ هزار نفر عبور کرد
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / مسافران مترو
آمار روزانه مسافران مترو پایتخت از ۸۰۰ هزار نفر عبور کرد
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه آمار مسافران در شرایط عادی(قبل از ورود ویروس کرونا ) روزانه یک میلیون نفر بود اما در ماه های اخیر کاهش محسوسی یافته بود افزود: حجم تردد مسافر این ناوگان روزانه رو به افزایش است و تعداد مسافران روزانه مترو هم اکنون از مرز ۸۰۰ هزار نفر عبور کرده است.
هشدار مدیرعامل مترو: حتی‌المقدور در ساعات پیک با مترو سفر نکنید
۱۳۹۹/۰۳/۰۲
هشدار مدیرعامل مترو: حتی‌المقدور در ساعات پیک با مترو سفر نکنید
در حال حاضر شرکت بهره برداری مترو تهران با صد در صد ظرفیت، ارائه خدمات به مسافران را انجام می‌دهد و پروتکل‌های بهداشتی نیز ابلاغ و اجرا شده است.
قیمت بلیت مترو از امروز افزایش یافت
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / بلیت مترو / تهران
قیمت بلیت مترو از امروز افزایش یافت
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اعمال قیمت های جدید بلیت متروی تهران و حومه از امروز پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۹۹ خبر داد.
اعمال نرخ جدید بلیت‌های مترو از امروز
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
اعمال نرخ جدید بلیت‌های مترو از امروز
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از اعمال قیمت های جدید بلیت متروی تهران و حومه از امروز پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۹۹ خبر داد.
مشکل متروی تهران در تامین قطعات یدکی/ برخی مسافران تذکرها درباره استفاده از ماسک را جدی نمی‌گیرند
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / مترو تهران / فرنوش نوبخت / ماسک اجباری در مترو
مشکل متروی تهران در تامین قطعات یدکی/ برخی مسافران تذکرها درباره استفاده از ماسک را جدی نمی‌گیرند
ایلنا: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مشکل متروی تهران در تامین قطعات یدکی خبر داد و گفت: اگر نتوانیم مشکل را حل کنیم‌، حفظ شرایط موجود سخت است.
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
افزایش قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای خردادماه
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای خردادماه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی مترو، فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه طبق مصوبه اعمال افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی شهر تهران که به تایید شورای اسلامی شهر تهران و فرمانداری تهران رسید همانند سنوات گذشته باید از ابتدای اردیبهشت‌ماه سال جاری این تغییرات برابر مصوبه ابلاغ شده اعمال می‌شد، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا این افزایش قیمت بر خلاف سال‌های قبل با کمی تاخیر از روز پنجشنبه (اول خردادماه) اعمال می‌شود. نوبخت درباره افزایش قیمت بلیت مترو اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران قیمت‌ بلیت‌ مترو برای بلیت تک سفره۱۵۰۰ تومان‌، تک سفره حومه ۱۷۰۰تومان، تک سفره هشتگرد۵۰۰۰ تومان و …
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / آبگرفتگی مترو هفت تیر / متروی هفت تیر
ماجرای آبگرفتگی ایستگاه مترو هفت تیر
فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در گفت‌وگو با فارس درباره آبگرفتگی ایستگاه مترو هفت تیر و انتشار کلیپی مربوط به این حادثه در فضای مجازی گفت: این مسأله به علت شدت زیاد بارندگی به وقوع پیوست که همکاران ما بلافاصله پس از اطلاع از وقوع آبگرفتگی تمهیدات و اقدامات لازم را انجام دادند.
وضعیت فعالیت مترو تهران در روز قدس
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
وضعیت فعالیت مترو تهران در روز قدس
مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از سرویس‌دهی مترو تهران همانند روزهای تعطیل در روز جهانی قدس (۲ خرداد ماه) خبر داد.
کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط ۳ متروی تهران
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط ۳ متروی تهران
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارهای خط ۳متروی تهران در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
عرضه ماسک در ۱۲۷ ایستگاه مترو تهران بعد از گذشت ۲۰ روز
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
عرضه ماسک در ۱۲۷ ایستگاه مترو تهران بعد از گذشت ۲۰ روز
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از عرضه ماسک با قیمت مناسب در ۱۲۷ ایستگاه مترو تهران و حومه خبر داد.
بهره‌برداری از تنها پایانه زیرزمینی قطارهای شهری تهران در اکباتان
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
بهره‌برداری از تنها پایانه زیرزمینی قطارهای شهری تهران در اکباتان
مدیرعامل شرکت مترو تهران از بهره‌برداری از تنها پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در کشور با نام پایانه اکباتان در غربی‌ترین نقطه خط ۴ مترو تهران تا نیمه دوم سال جاری خبر داد.
۲۳۰ دستگاه پله برقی ساخت داخل در مترو تهران نصب می‌شود
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
۲۳۰ دستگاه پله برقی ساخت داخل در مترو تهران نصب می‌شود
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو از انعقاد قرارداد تامین بیش از ۲۳۰ دستگاه پله برقی ساخت داخل خبر داد که از این تعداد ۱۱۱ دستگاه در خط ۷، ۵۰ دستگاه در خط ۴ و ۷۰ دستگاه در خط شش نصب خواهند شد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
افتتاح ۱۱ ایستگاه مترو در سال‌جاری
درصورت تحقق منابع مالی در سال‌جاری، ۱۱ ایستگاه جدید مترو افتتاح خواهد شد. علی امام، مدیرعامل متروی تهران درخصوص برنامه‌های سال ۹۹ شرکت متروی تهران به ایسنا گفت: هنوز ۹۱۰میلیارد تومان از بهای اوراق مشارکت فروخته‌شده نزد بانک آینده محفوظ است و با وجود تأخیر چندین‌ماهه هنوز این پول به شرکت مترو پرداخت نشده است. او افزود: در این روزهایی که شهرداری تهران با مشکلات مالی روبه‌رو است، تزریق بهای فروش اوراق مشارکت می‌تواند گره‌های زیادی از توسعه مترو در تهران را باز کند. امام با اشاره به مشکلات مالی شهرداری …
۱۳۹۹/۰۲/۲۶
رویداد
افتتاح 11 ایستگاه مترو جدید [شهروند] مدیرعامل مترو تهران اعلام کرد که در صورت تحقق منابع مالی در ‌سال‌جاری، شاهد افتتاح ۱۱ ایستگاه جدید مترو خواهیم بود. علی امام به ایسنا گفت: «در این روزهایی که شهرداری تهران با مشکلات مالی روبه‌رو است، تزریق بهای فروش اوراق مشارکت می‌تواند گره‌های زیادی از توسعه مترو در تهران بردارد. درصدد آن هستیم تا پایان سال‌جاری، ۷ کیلومتر از خط 6 با ۶ ایستگاه حدفاصل ستاری تا تربیت مدرس را به بهره‌برداری برسانیم. در خط ۶ و ۷ مترو نیازمند نصب تجهیزات هستیم و همچنین براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در قسمت جنوبی خط 6 هم ایستگاه امیرکبیر و ورودی دوم ایستگاه بعثت افتتاح خواهد شد. همچنین در خط هفت مترو شاهد افتتاح ایستگاه‌های …
تهران آماده برای روزهای باقیمانده از شب‌های قدر
۱۳۹۹/۰۲/۲۵
تهران آماده برای روزهای باقیمانده از شب‌های قدر
پریسا امیرقاسم خانی  _ خبر‌نگار در روزهای باقیمانده از شب‌های قدر مدیریت شهری با رعایت قانون فاصله‌گذاری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تسهیلات ویژه‌ای برای شهروندان درنظر گرفته است که در حوزه‌های حمل‌ونقل عمومی، ضد‌عفونی مراکز و زیارت اهل قبور است که در زیر به آنها پرداخته ایم. خدمات‌رسانی رایگان مترو در شب‌های قدر  تمام خطوط درون‌شهری متروی تهران در شب‌های قدر از ساعت ۲۳ تا ۲:۳۰ بامداد رایگان خدمات رسانی می‌کنند. فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در این‌باره گفت: …
مترو تهران شب‌های قدر رایگان است
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / فرنوش نوبخت / متروی تهران
مترو تهران شب‌های قدر رایگان است
به گزارش فارس، فرنوش نوبخت درباره تمهیدات شرکت بهره‌برداری مترو تهران در شب‌های قدر اظهارداشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدود شدن زمان برگزاری مراسم سالروز شهادت حضرت علی (ع) مراسم احیا در شب‌های نوزدهم، بیست‌ویکم و بیست‌وسوم ماه رمضان، برای تکریم شب‌زنده‌داران و تسهیل تردد آنها به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن مذهبی، مترو تهران در خطوط درون شهری تا ساعت 2:30 بامداد فعال خواهد بود. 
تراموا به تهران می‌رسد؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
تراموا به تهران می‌رسد؟
مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره ساخت تراموا در پایتخت ارائه داد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
پاسخ مترو به درخواست شهروندان برای کاهش سرعت قطار
گروه اجتماعی| شرکت بهره‌برداری راه ‌آهن شهری تهران و حومه با ارسال جوابیه نسبت به یکی از مطالب روزنامه اعتماد واکنش نشان داد که در ادامه آن را می‌خوانید:  سردبیر محترم روزنامه اعتماد  موضوع: پاسخ به مطلب روزنامه اعتماد، مورخ 3/2/1399 صفحه 13 با مضمون: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و درخواست ترمز آرام قطار توسط راهبر سلام علیکم احتراما خواهشمند است در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، چهارشنبه مورخ 3/2/1399 صفحه 13 با مضمون: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و درخواست ترمز آرام قطار توسط راهبر، پاسخ زیر در همان صفحه به چاپ برسد.  با سلام، احتراما ضمن تشکر از مسافر گرامی و همچنین سپاس از‌ آن روزنامه وزین به خاطر انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خوانندگان و ظرفیت …
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
«ابتکار» از زنگ خطر دوباره کرونا در تهران با بازگشت دستفروشان به سطح جامعه گزارش می‌دهد
فراموش‌شدگان کرونازهرا داستانیدر حالی صحبت‌ از بازگشت بیماری کرونا به روزهای اوج خود در ایران به گوش می‌رسد که کاهش محدودیت‌ها از جمله آغاز دوباره فعالیت اغلب صنوف، بسیاری از جمله کارگران روزمزد، دستفروشان، کودکان کار و خیابان و زباله‌گردها را روانه خیابان‌ها کرده است. افرادی که مسئولان بهداشتی می‌گویند برای آنها پروتکل بهداشتی وجود ندارد و نمی‌توان بر فعالیت‌ آنها نظارت کرد. با این حال آنها معتقدند که یک چیز مشخص است. فعالیت این دسته از افراد می‌تواند شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 را در روزهای آتی افزایش ‌دهد. اتفاقی که در کنار تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس و تجمعات مذهبی، احتمال به وقوع پیوستن فرضیه بازگشت بیماری را تقویت می‌کند.شکم گرسنه،‌ کرونا نمی‌شناسد. این حکایت …
اتصال خطوط شمال شرقی و غربی متروی تهران گره‌های ترافیکی را باز می‌کند
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / متروی تهران / شهرداری منطقه 1 تهران / سید حمید موسوی / شرکت مترو تهران
اتصال خطوط شمال شرقی و غربی متروی تهران گره‌های ترافیکی را باز می‌کند
شهردار منطقه یک از اتصال خط یک و سه مترو از ایستگاه نوبنیاد به تجریش خبر داد و گفت: اتصال ایستگاه نمایشگاه بین المللی در خط ۱۰ با خط ۷ مترو نیز معضل ترافیک شمال غرب تهران را حل خواهد کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
اجرای طرح «خیر موثر» در ۷۸ ایستگاه متروی تهران و حومه
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: با توجه به اجباری شدن استفاده از ماسک در متروی تهران و با هدف حمایت از افراد نیازمند، طرح خیر موثر در ۷۸ ایستگاه و با 128 غرفه در ایستگاه‌های متروی تهران در حال انجام است. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ جوادی‌یگانه ظهر روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 99 در بازدید از غرفه‌های خیر موثر در ایستگاه تئاتر شهر واقع در خط 4 مترو افزود: ایده این طرح توسط اداره کل امور بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شکل گرفت و با همکاری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران اجرا شد.  او گفت: با توجه به الزامی شدن استفاده از ماسک در مترو هر قدر بتوانیم تعداد بیشتری از افراد …
راه‌اندازی غرفه فروش ماسک در همه ایستگاه‌های مترو
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / محمد باقر نوبخت / نوبخت / تهران / فرنوش نوبخت / ماسک / ویروس کرونا / آمار مبتلایان به کرونا / اخبار کرونا / ماسک
راه‌اندازی غرفه فروش ماسک در همه ایستگاه‌های مترو
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: تا آخر هفته، غرفه فروش ماسک در ۱۲۷ ایستگاه مترو راه اندازی می‌شود.
شهرداری تهران برای اجرا نکردن مصوبه ستاد ملی کرونا تذکر گرفت
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / شهر تهران / محمد سالاری / کرونا و حمل و نقل شهری
شهرداری تهران برای اجرا نکردن مصوبه ستاد ملی کرونا تذکر گرفت
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران به شهردار تهران و مدیر عامل شرکت مترو برای عدم اجرای مصوبه ستاد ملی کرونا در خصوص الزام استفاده از ماسک در مترو تذکر داد.
پرداخت ۱۵ میلیون دلار به مترو از محل صرفه‌جویی سوخت
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
پرداخت ۱۵ میلیون دلار به مترو از محل صرفه‌جویی سوخت
در مورد ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر تهران موضوع اصلی همچنان به استفاده شهروندان از ماسک هنگام استفاده از مترو و اتوبوس ارتباط پیدا می‌کند. به گزارش همشهری، این در حالی است که حوزه‌های مترو و اتوبوسرانی برای افزایش بهبود خدمت‌رسانی از نظر کاهش سرفاصله‌های سرویس‌دهی نیازمند حمایت مالی هستند چراکه با ورود واگن‌های جدید به خطوط در حال بهره‌برداری شده مترو و اتوبوس‌های نو به خطوط بی‌آرتی، به‌طور حتم فاصله‌گذاری اجتماعی نیز خودبه‌خود رعایت می‌شود. در این بین وزیر نفت از پرداخت ۱۵ میلیون دلار به شرکت متروی …
وزارت نفت بیش از ۱۵ میلیون دلار برای خرید واگن به مترو پرداخت کرد
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
وزارت نفت بیش از ۱۵ میلیون دلار برای خرید واگن به مترو پرداخت کرد
وزارت نفت به‌منظور خرید واگن با هدف افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی در زمینه مقابله با شیوع ویروس کرونا بیش از ۱۵ میلیون دلار به شرکت مترو تهران پرداخت کرد.
جزئیات کمک وزارت نفت به مترو | افزوده شدن ۲ رام قطار به مترو تهران تا تابستان
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
جزئیات کمک وزارت نفت به مترو | افزوده شدن ۲ رام قطار به مترو تهران تا تابستان
مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به کمک وزارت نفت جهت خرید واگن مترو در پایتخت گفت: ۲ رام قطار تا پایان خرداد وارد شبکه مترو تهران خواهد شد.
تفاهم نامه راه اندازی پارکینگ جنب ایستگاه متروی آزادگان امضا شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / شهرداری منطقه نوزده تهران / فرهنگسرای مترو / شهر تهران
تفاهم نامه راه اندازی پارکینگ جنب ایستگاه متروی آزادگان امضا شد
تهران - ایرنا- شهردار منطقه ۱۹ تهران گفت: این منطقه با شرکت حمل و نقل فجر جهاد، تفاهم نامه راه اندازی پارکینگ جنب ایستگاه مترو آزادگان را امضا کرد.
مترو تهران-پردیس به زودی کلنگ می‌خورد
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / مترو پردیس
مترو تهران-پردیس به زودی کلنگ می‌خورد
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص پروژه مترو شهر جدید پردیس بیان کرد: طبق قرارداد امضا شده با قرارگاه خاتم عملیات اجرای ساخت مترو پردیس – تهران نیز به زودی آغاز شده و روند دسترسی پذیری این شهر جدید به تهران را فراهم خواهد کرد.
شهرهای جدید از حالت مجموعه‌های خوابگاهی خارج شدند/ آغاز اجرای ساخت مترو پردیس – تهران در آینده نزدیک
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / تغییر کاربری / زمین / علم و فناوری / مترو / معاون
شهرهای جدید از حالت مجموعه‌های خوابگاهی خارج شدند/ آغاز اجرای ساخت مترو پردیس – تهران در آینده نزدیک
ایلنا: مراسم امضای قرارداد واگذاری زمین برای آغاز عملیات آماده سازی و احداث فاز 4 پارک علم و فناوری پردیس بین شرکت عمران شهر جدید پردیس و پارک علم و فناوری پردیس…
ماسک‌های یارانه‌ای در کدام ایستگاه‌های مترو و اتوبوس عرضه می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
ماسک‌های یارانه‌ای در کدام ایستگاه‌های مترو و اتوبوس عرضه می‌شود؟
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از فروش ماسک در ۳۵ ایستگاه از خطوط اتوبوسرانی تهران تا پایان هفته جاری خبر داد.
بهبود تهویه برخی خطوط مترو
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / علی امام
بهبود تهویه برخی خطوط مترو
ایلنا: مدیرعامل شرکت مترو تهران از افزایش ظرفیت و بهبود سامانه‌های تهویه خطوط در حال بهره‌برداری مترو خبر داد و گفت: این اقدام با هدف بسترسازی برای کاهش سرفاصله…
باید ماسک بزنید
۱۳۹۹/۰۲/۱۳
باید ماسک بزنید
مسوولان شهری، زمان اجبار به استفاده از ماسک در متروی تهران که حالا، روزانه بیش از ۵۰۰ هزار مسافر را در خطوط هفتگانه جابه‌جا می‌کند را هم، امروز انتخاب کردند. اجرای این تصمیم از امروز در حالی است که اجبار به استفاده از ماسک، فقط در متروی تهران اجرایی شده، اما مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفته که مسافران تاکسی اجباری به استفاده از ماسک ندارند و هنوز هم خبری درباره استفاده اجباری ماسک در اتوبوس‌های شرکت واحد شنیده نشده است. این تصمیم هم از آنجا اتخاذ شد که با وجود لغو طرح ترافیک ظرف سه هفته گذشته با هدف پیشگیری از ازدحام در وسایل حمل و نقل عمومی، اما تعداد مسافران مترو از روز ۳۰ فروردین و به دنبال بازگشایی اصناف و اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در تهران، در حد نگران‌کننده‌ای افزایش یافت چنانکه ظرف روز‌های …
عرضه ماسک با قیمت مصوب در ۲۵ ایستگاه منتخب مترو
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / استفاده از ماسک در مترو / فرنوش نوبخت
عرضه ماسک با قیمت مصوب در ۲۵ ایستگاه منتخب مترو
به گزارش فارس، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر اجباری شدن استفاده از ماسک در مترو اظهار داشت: شرکت بهره برداری مترو در همین راستا  از روز شنبه ۱۳ اردیبهشت در مرحله اول در ۲۵ ایستگاه منتخب که جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر در آن تردد می‌کند اقدام به عرضه ماسک با قیمت مصوب می‌کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •