شنبه, ۳ خرداد, ۱۳۹۹ / 23 May, 2020
لاغری
ژنی که حذف آن به لاغر شدن کمک می‌کند
۵ ساعت قبل / رژیم غذایی / لاغری / ژن و لاغری
ژنی که حذف آن به لاغر شدن کمک می‌کند
پژوهشگران کانادایی در بررسی جدید خود دریافتند که شاید حذف یک ژن بتواند به لاغر شدن کمک کند.
میوه‌های تابستانی برای لاغری
۴۱ ساعت قبل / میوه‌های تابستانی / لاغری / رژیم لاغری / پارسی خبر / سبک زندگی
میوه‌های تابستانی برای لاغری
در فصل تابستان هندوانه و خیار و میوه‌های دارای ترکیب آب به لاغری کمک می‌کنند. هندوانه بیش‌تر از آب و مواد معدنی و مقدار ناچیزی چربی تشکیل شده‌است، برای رژیم لاغری بسیار مناسب است. راز اصلی لاغری چیست؟ استفاده از هندوانه روشی عالی برای پاک کردن بدن و کاهش وزن و لاغری بدون رژیم غذایی سخت است. هندوانه یک ادرارآور شناخته شده است- دنبال کردن رژیم هندوانه به مدت ۵ روز، سلول‌های بدن‌تان را سم‌زدایی خواهد کرد و شما باید روزی ۵ بار حدود ۴۵۰ گرم هندوانه بخورید، این موضوع باعث کاهش وزن به دلیل آبرسانی بدن می‌کند. به خیار به عنوان یک مکمل لاغری اعتماد کنند. چون این میوه سرشار از آب بوده و کالری اندکی دارد. می‌توان گفت که یک لیوان خیار فقط ۱۳ کالری به بدن می‌رساند و در ازای این میزان اندک، فیبر و ترکیبات …
چگونه بدون ورزش کردن لاغر شویم؟
۲ روز قبل / ورزش / لاغری / رژیم غذایی / سبک زندگی / لاغر شدن
چگونه بدون ورزش کردن لاغر شویم؟
لاغر شدن رویای بسیاری از افراد است و برای رسیدن به این هدف از رژیم‌های سنگین غذایی تا ورزش را امتحان می‌کنند.
چربی شکم و ۵ ماده غذایی برای کاهش آن
۳ روز قبل / چربی شکم / رژیم لاغری / چربی اضافه در بدن / اضافه وزن
چربی شکم و ۵ ماده غذایی برای کاهش آن
مطالعات متعددی نشان داده اند که چربی اضافه در قسمت میانی بدن انسان خطرات سلامت را افزایش می‌دهد. این شرایط به ویژه برای افرادی که دارای چربی احشایی زیاد هستند، صادق است. برخلاف چربی زیر پوستی، چربی احشایی در اعماق بیشتر و اطراف اندام‌های بدن را فرا می‌گیرد.
ارتباط نوشیدن قهوه با لاغری در زنان
۳ روز قبل
ارتباط نوشیدن قهوه با لاغری در زنان
پژوهشگران می‌گویند ترکیبات موجود در قهوه دارای خواص ضدچاقی است.
رژیم کتوژنیک چیست و شامل چه غذاهایی می شود؟
۵ روز قبل / رژیم کتوژنیک / بیماری صرع / رژیم لاغری / رژیم غذایی / سبک زندگی
رژیم کتوژنیک چیست و شامل چه غذاهایی می شود؟
رژیم کتوژنیک با کاهش وزن آغاز می‌شود و سپس با یک میزان ثابت در کاهش وزن ادامه پیدا می‌کند.
۵ روز قبل
با رژیم کتوژنیک چربی‌هایتان را آب کنید!
برخلاف اغلب رژیم های لاغری که کم چربی هستند، رژیم کتوژنیک از قرار معلوم عکس منطق رژیمی عمل می کند. چون به جای کم کردن چربی، شما در این رژیم در هر وعده ی غذایی مقدار زیادی چربی مصرف می کنید.
برای لاغری ذهن‌تان، رژیم اطلاعاتی بگیرید
۵ روز قبل
برای لاغری ذهن‌تان، رژیم اطلاعاتی بگیرید
عیسی محمدی ـ روزنامه‌نگار دوست عزیزی که در حوزه تولید محتوا و آموزش و بازاریابی و... کار می‌کند، در حرفه خود به‌شدت موفق شده و برند معتبری را ایجاد کرده است. کتاب‌های زیادی را هم در زمان‌های کم تولید کرده و راهی بازار می‌کند؛ همه کتاب‌ها هم در سطح خودشان، عالی و باکیفیت و به‌دردبخور هستند و به قول معروف، کتاب‌سازی نمی‌کند. روزی که راز موفقیتش در این تولید فراوان و جا انداختن برندش را پرسیدم، گفت که من رژیم اطلاعاتی می‌گیرم و به هر چیزی، اجازه ورود به مغزم را نمی‌دهم. چقدر حرف دقیقی؛ یک رژیم اطلاعاتی. این …
روش های کاهش وزن زنان در ۴۰ سالگی
۵ روز قبل / کاهش وزن / چاقی / اضافه وزن / یائسگی / ورزش / سبک زندگی
روش های کاهش وزن زنان در ۴۰ سالگی
چهل سالگی برای بسیاری از زنان یک نقطه عطف بزرگی محسوب می‌شود. زنانی که به دهه ۴۰ سالگی می‌رسند به موفقیت‌هایی در زمینه شغلی و خانوادگی خود رسیده‌اند، اما ممکن است در تلاش برای کاهش وزن ناکام مانده باشند.در حقیقت زنان در دهه ۴۰ سالگی ممکن است بیش از هر زمان دیگری برای کاهش وزن خود تلاش کنند. بر اساس مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۳ در آمریکا انجام شد تقریبا ۴۰ درصد از زنانی که در دهه ۴۰ سالگی خود بسر می‌برند با مشکل چاقی و اضافه وزن روبرو هستند.به گفته محققان، نوسان هورمون‌های زنان در دهه ۴۰ سالگی موجب افزایش وزن آن‌ها می‌شود؛ بعلاوه دارو‌هایی که زنان در این سن مصرف میکنند به همراه غذایی که می‌خورند و استرسی که در زندگی تحمل می‌کنند، همگی بر بالا رفتن وزن آن‌ها اثر دارد.اما خبر خوب این است که هنوز راه‌های …
معجزه اسپند در لاغری شکم و پهلو !
۱۳۹۹/۰۲/۲۸
معجزه اسپند در لاغری شکم و پهلو !
در این مقاله میخوام در مورد تاثیر اسپند بر لاغری، خواص اسپند در لاغری شکم و پهلو و خاصیت های درمانی این ماده جادویی، صحبت کنم. قبل از هر چیز سوال مهم این است که آیا واقعا خوردن دانه های اسپند باعث کاهش وزن و لاغری میشه؟ بله، تحقیقات نشان میده که اسپند بر لاغر شدن و کاهش وزن تاثیر میزاره.
در ۱۰ روز ۴ کیلو لاغر کنید + برنامه غذایی
۱۳۹۹/۰۲/۲۶ / رژیم لاغری / کاهش وزن / تناسب اندام / پارسی خبر
در ۱۰ روز ۴ کیلو لاغر کنید + برنامه غذایی
برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن باید در رعایت برخی از نکات با دقت عمل کرد، در ادامه قصد داریم رژیم کاهش وزن سریع در ۱۰ روز را شرح دهیم.
چند سالاد رژیمی ساده و خوشمزه
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / سالاد رژیمی / پارسی خبر / سالادکاهو / سالاد کلم / سالاد جوانه گندم
چند سالاد رژیمی ساده و خوشمزه
اغلب به افراد چاق برای کاهش وزن مصرف سالاد توصیه میشود، ولی کسانی که اضافه وزن دارند برای لاغری باید از سالاد‌های رژیمی استفاده کنند.
لاغری و کاهش وزن با مصرف به اندازه بادام
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / لاغری / مصرف بادام / بادام / فیبر / آجیل / کالری / رژیم غذایی / کاهش وزن / لاغری با بادام / پارسی خبر
لاغری و کاهش وزن با مصرف به اندازه بادام
آجیل ها سرشار از کالری هستند ولی مصرف بادام در میان وعده می تواند به شما کمک تا گرسنگی خود را مهار کنید.
ورزش و تناسب اندام رژیم و تغذیه
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / تناسب اندام / رژیم لاغری / کاهش وزن / پارسی خبر / کاهش چربی
ورزش و تناسب اندام رژیم و تغذیه
رژیم نظامی سه روزه یکی از رژیم‌های تازه مد شده است که بر عکس اسمش ربطی به نظام و ارتش ندارد و از یک نظم برای لاغری سریع استفاده می‌کند.
روغن دنبه؛ طبیعی با خواصی بی نظیر
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / روغن دنبه / روغن حیوانی
روغن دنبه؛ طبیعی با خواصی بی نظیر
مصرف دنبه یا روغن حیوانی در غذا یکی از چالش‌های طب جدید و قدیم بوده است. به طوری که کارشناسان تغذیه استفاده مدام از روغن دنبه را عامل بیماری‌های قلب و عروقی می‌دانند و علمای طب سنتی بر عکس معتقدند که استفاده از دنبه باعث کاهش بیماری‌ها و از همه مهم‌تر لاغری می‌شود.
فواید سیر برای کم کردن وزن
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / سیر / خواص سیر / لاغری / پارسی خبر
فواید سیر برای کم کردن وزن
از سیر معمولا به عنوان یه ادویه طعم دهنده برای پخت انواع مختلف غذا استفاده میشه، اما علاوه بر این خواص دارویی هم داره. سیر معدنی از مواد مغذی مختلف است که برای افزایش ایمنی بدن، التهاب کمتر، جلوگیری از پیری زودرس، تسکین رگ‌های خونی و محافظت از اون‌ها در برابر آسیب، مفید و قابل استفاده هستن.
کدام درمان چاقی برای شما مناسب است؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / چاقی / درمان چاقی / پارسی خبر / لاغری
کدام درمان چاقی برای شما مناسب است؟
در بسیاری از کشور‌ها از جمله ایران ۷۰ درصد مردم بالای ۲۰ سال در شهر‌های بزرگ دچار اضافه وزن هستند و نزدیک به ۵۰ درصد مردم دچار چاقی هستند و بطور کلی این چاقی در زنان شایعتر است
چکار کنیم هنگام رژیم صورتمان لاغر نشود؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / رژیم لاغری / لاغری صورت / پارسی خبر
چکار کنیم هنگام رژیم صورتمان لاغر نشود؟
نمی‌توان به طور کامل مانع از دست رفتن چربی‌های پوست و چروک نشدن آن هنگام کاهش وزن شد، اما راه‌هایی وجود دارد که به سفت‌تر شدن پوستتان کمک می‌کند. سبک زندگی سالم و روش‌هایی خاص برای تقویت کلاژن –پروتیینی که مسوول انعطاف و پر به نظر رسیدن پوست است- تاثیر چشمگیری بر کیفیت پوست شما خواهد گذاشت.
لاغری سریع با ۵ پیشنهاد ساده
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / تناسب اندام / لاغری سریع / پارسی خبر
لاغری سریع با ۵ پیشنهاد ساده
راه‌های زیادی وجود دارد که با کمکشان سریع چربی بسوزانیم. با این حال بیش‌تر این راه‌ها سبب میشوند گرسنه و ناراضی شوید. درصورتی که قدرت اراده آهنینی ندارید، گرسنگی سبب میشود خیلی سریع در در برابر این روش‌ها تسلیم شوید.
روش‌هایی برای لاغر نشان دادن اندام
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / تناسب اندام / پارسی خبر / لاغری / لباس مناسب
روش‌هایی برای لاغر نشان دادن اندام
با وجود گرفتن رژیم‌های سخت اگر هنوز هم از اندام خود راضی نیستید می‌توانید با ترفند‌های خاصی در نحوه پوشش و لاغرتر و یا چاق‌تر نشان دادن، از استایل خود لذت ببرید.
افرادی که رژیم دارن میتونن بستنی بخورن؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / بستنی / رژیم لاغری / پارسی خبر / کاهش وزن
افرادی که رژیم دارن میتونن بستنی بخورن؟
یکی از خوراکی‌های بسیار پرطرفدار بستنی می‌باشد. بستنی کالری بسیار بالا و همچنین قند و چربی زیادی دارد و معمولاً به اعتقاد بعضی از افراد برای کاهش وزن یک خوراکی ممنوع محسوب می‌شود، اما بعضی از متخصصان رژیم غذایی عقیده دارند که نباید بیش از حد جلوی خودمان را برای مصرف خوراکی‌های مورد علاقه بگیریم.زمانی که بحث به خوراکی‌های مورد علاقه حین کاهش وزن می‌رسد، باید به این توجه داشته باشید که میزان مصرف آن‌ها را کنترل کنید، اما سوالی که مطرح است این است که آیا می‌توانیم حین رژیم غذایی بستنی بخوریم؟ بله! اما باید عوامل مهمی را در نظر داشته باشید.اول از همه باید به مصرف وعده‌های غذایی دیگر خود توجه کنید. مواد غذایی مصرفی شما در رژیم غذایی چگونه است؟ آیا تعادل غذایی مثل مصرف میوه، سبزیجات، غلات، پروتئین …
با این ۱۵ میان‌وعده لاغر شوید
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / لاغری / تناسب اندام / پارسی خبر / میان وعده / کاهش وزن
با این ۱۵ میان‌وعده لاغر شوید
در طول وعده‌های غذایی گرسنه می‌شویم و ممکن است انتخاب‌هایی بکنیم که وزن ما را زیاد کند. می‌گوییم: «ما غذاخور نیستیم، ولی آت و آشغال خوریم!» این محاوره ساده بسیاری از افرادی است که اضافه وزن دارند. میانوعده سالم می‌تواند بسیاری از نیاز‌های ما به ویتامین‌ها را هم تأمین کند. اما شاید ما همیشه یک بیسکوییت انتخاب کنیم و یا یک شکلات نسبتاً پرکالری. اما در عوض یک میان‌وعده سالم و در عین حال لذیذ می‌تواند کاهش وزن را هم به همراه داشته باشد.مواد غذایی که در ادامه به آن می‌پردازیم، تأثیر زیادی در کاهش وزن ما دارد؛ بنابراین می‌توانیم از این خوراکی‌های خوشمزه سالم استفاده کنیم که وزنمان را کاهش دهیم:۱. برش‌های خیار با حمصخیار و هوموس به خوبی کنار هم می‌نشینند. خیار حاوی Cucurbitacin E. ترکیبی است که ممکن …
چگونه با رژیم غذایی، تنها شکم و پهلوی خود را لاغر کنیم؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / رژیم غذایی / پارسی خبر / لاغری / کاهش چربی / تناسب اندام
چگونه با رژیم غذایی، تنها شکم و پهلوی خود را لاغر کنیم؟
خوب است بدانید که برای لاغر کردن شکم و پهلو (دستگیره عشق)، باید: اولا، کربوهیدارت کمتری مصرف کنید. دوما، به جز چربی‌های ضروری، آن هم به مقدار خیلی کم، باید دور چربی‌های مضر و اشباع شده را خط بکشید.
لاغر کردن پا‌ها بدون زحمت و ورزش کردن
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / پارسی خبر / لاغری / کاهش وزن / ورزش
لاغر کردن پا‌ها بدون زحمت و ورزش کردن
کسانی که پا‌های چاقی دارند و حال و حوصله ورزش کردن را هم ندارند بهتر است این مقاله از ایران ناز را تا انتها بخوانند.
راهکار‌های لاغری رایج، اما کاملا اشتباه
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / تناسب اندام / لاغری / کاهش وزن / پارسی خبر
راهکار‌های لاغری رایج، اما کاملا اشتباه
برخی افراد در کاهش وزن راهکار‌های اشتباهی را در پیش می‌گیرند که هیچ تاثیری در لاغری ندارد. از این راهکار‌ها می‌توان به انجام ورزش‌های هوازی به تنهایی اشاره کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
آبی رویالی
لباسش را می‌اندازد روی تخت. همان جوری می‌نشیند و بین ده‌ها عکسی که با این لباس گرفته شروع می‌کند به گشتن. بنا به عادت همیشه، اول عکس‌هایی که نمی‌خواهد را پاک می‌کند تا به چند گزینه آخر برسد و در نهایت یکی را انتخاب کند. در این یکی با کفش پاشنه‌بلند، موی اتو کشیده و سه رخ صورت خوب افتاده. اما باز یاد همان حرف‌ها می‌افتد: «تو چاقی و زشت». همیشه فکر می‌کرد همین است اما کسی این‌جوری توی صورتش نزده بود. با صدای بلند می‌گوید «بی‌خیال». چند فیلتر می‌زند و عکس را می‌گذارد روی اینستاگرام. بعد مشتاقانه چشم می‌دوزد ببیند کی اول لایک می‌کند. از وقتی هر روز با لباس‌های گران و شیک عکس می‌گیرد …
مصرف ناشتای این مواد غذایی لاغرتان می‌کند
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
مصرف ناشتای این مواد غذایی لاغرتان می‌کند
یکی از اصلی‌ترین راه‌های کاهش وزن، داشتن رژیم غذایی است. برخی مواد غذایی هستند که مصرف آن‌ها به صورت ناشتا می‌تواند موجب کاهش وزن و لاغری شما شود.
خطر رژیم‌های غیرمتعادل لاغری
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / رژیم لاغری / کاهش وزن / پارسی خبر / لاغری
خطر رژیم‌های غیرمتعادل لاغری
چاقی و اضافه‌وزن زیاد، بسیار خطرناک است، هر پزشکی به افراد چاق توصیه می‌کند هر چه سریع‌تر لاغر شوند و از وزن خود کم کنند.
رژیم لاغری سریع با مصرف این مواد غذایی به صورت ناشتا
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
رژیم لاغری سریع با مصرف این مواد غذایی به صورت ناشتا
یکی از اصلی‌ترین بخش‌های کاهش وزن، رژیم غذایی آن است. آیا درباره غذا‌هایی که مصرف آن‌ها به صورت ناشتا هم می‌تواند بر کاهش وزن شما موثر باشد، چیزی می‌دانید؟ ادامه مطلب را بخوانید.
راهکار‌هایی برای فرار از «لاغری مفرط»
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / لاغری / تغذیه / لاغری مفرط / پارسی خبر
راهکار‌هایی برای فرار از «لاغری مفرط»
جهان با بحران چاقی روبرو است، اما اینبار نمی‌خواهیم در رابطه با چاقی صحبت کنیم. کمی هم باید به لاغر‌ها بیشتر توجه کرد.
راز‌های فیتنس شدن در فصل بهار
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / ورزش درمانی / لاغری سریع / پارسی خبر / ورزش
راز‌های فیتنس شدن در فصل بهار
ورزش در فصل بهار علاقه‌مندان خاص خود را دارد و بسیاری از افراد به دلیل از بین رفتن سرما و راحتی تمایل زیادی به ورزش در بیرون از منزل تمایل دارند.
۵+۵ نوشیدنی طبیعی برای سریع‌تر شدن لاغری
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / لاغری / پارسی خبر / رژیم غذایی
۵+۵ نوشیدنی طبیعی برای سریع‌تر شدن لاغری
با انتخاب مواد اولیه گیاهی و طبیعی سالم می‌توانید نوشیدنی لاغری و چربی سوز آماده کنید تنها کافیست روش آن را بدانید. به یاد داشته باشید که اهمیت انتخاب مواد اولیه برای تهیه یک نوشیدنی درمانی که در اینجا بحث درمان چاقی است باید با دقت بیشتری عمل کنیم. مواردی که در این بخش از تناسب اندام نمناک به ان‌ها اشاره می‌کنیم نوشیدنی طبیعی برای بالا بردن متابولیسم وهضم است و به ما برای لاغری کمک میکنند.بهترین ترکیبات برای تهیه نوشیدنی لاغری و چربی سوز طبیعی در خانه مواد لازم ۵ سانت ریشه زنجبیل۲ قاشق غذاخوری آب پرتقال۲ فنجان آب۱ قاشق غذاخوری عسل روش آماده سازی زنجبیل‌ها را داخل قابلمه‌ای بریزید و به آن آب اضافه کنید، اجازه دهید ۵ دقیقه‌ای بجوشد وقتی سرد شد به آن آب پرتقال و عسل اضافه کنید. آبمیوه لاغری …
برای لاغر ماندن این خوراکی‌ها را بخورید
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / تناسب اندام / لاغری / پارسی خبر
برای لاغر ماندن این خوراکی‌ها را بخورید
.دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت نکاتی را به عنوان راهنمای خرید مواد غذایی برای کاهش وزن اعلام کرده است.نکات مهمی که قبل از خرید مواد غذایی می‌توان برشمرد به این شرح است:– هنگامی که گرسنه هستید خرید نکنید، چرا که ممکن است موادغذایی غیرضروری یا پرکالری را بخرید.– هنگامی که خسته هستید خرید نکنید، چرا که ممکن است توان طی مسافت برای خرید اقلام غذایی مناسب را نداشته باشید.– با برنامه و هدف برای خرید از منزل خارج شوید.– پول به اندازه لیست خرید و نه بیشتر همراه داشته باشید.– فریب ظاهر و بسته‌بندی برخی اقلام غذایی پر کالری را نخورید.– هنگام خرید مواد غذایی بسته‌بندی شده به پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاریخ تولید و انقضا آن توجه کنید.– به ترکیبات و میزان کالری ماده غذایی خریداری شده …
جادوی لاغری را با این میوه تجربه کنید
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / لاغری / گریپ فروت
جادوی لاغری را با این میوه تجربه کنید
گریپ فروت فیبر بسیار بالا و کالری اندکی دارد. این میوه حاوی بیوفلاونوئید و سایر مواد شیمیایی مفید است که در برابر بیماری‌هایی همچون سرطان، بیماری قلبی و تشکیل تومور از بدن مراقبت می‌کند.
خوشمزه لاغر شوید
۱۳۹۹/۰۲/۱۴
خوشمزه لاغر شوید
لاغری تنها با نخوردن غذاها به دست نمی‌آید، بلکه مصرف برخی غذاهای خوشمزه مانند ماهی سالمون کمک ویژه ای به لاغری و کاهش وزن می کند.
مضرات مصرف زیاد کاهو برای رژیم لاغری
۱۳۹۹/۰۲/۱۴ / رژیم لاغری / کاهو / کاهش وزن / پارسی خبر
مضرات مصرف زیاد کاهو برای رژیم لاغری
کاهو یکی از بهترین و موثرترین سبزیجات برای لاغری و کاهش وزن است، اما مصرف بیش از حد کاهو موجب ایجاد عوارض و مشکلاتی در سلامت بدن می‌شود.
با این دمنوش‌های گیاهی خوش اندام شوید!
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / پارسی خبر / دمنوش گیاهی / تناسب اندام / کاهش چربی
با این دمنوش‌های گیاهی خوش اندام شوید!
قبل از هر چیز بگوییم که مصرف این دمنوش‌ها به تنهایی قادر به لاغر کردن شما نخواهند شد. به طور کلی هیچ ماده‌ی غذایی و نوشیدنی معجزه گری برای رسیدن به تناسب اندام وجود ندارد. لاغر شدن به اراده‌ی شما و کسب عادت‌های روزانه‌ی مناسب بستگی دارد. بهتر است برنامه‌ی غذایی تان را اصلاح کنید، مواد متنوعی وارد برنامه‌ی غذایی خود کرده و از چربی‌های مفید استفاده کنید. یادتان باشد که برای داشتن شکمی صاف باید ورزش منظمی داشته باشید. علاوه بر این دستورات حتماً این نوشیدنی‌ها را به برنامه‌ی روزانه تان اضافه کنید تا مکملی برای رسیدن به هدف لاغری تان باشند.    دمنوش چای ترش برای کاهش چربی شکم گل‌های گیاه چای ترش یکی از بهترین گیاهان طبیعی برای لاغری و داشتن شکمی تخت محسوب می‌شوند. این گیاه سرشار از آنتی اکسیدان‌ها …
قرنطینه با وزن‌تان چه کرده است؟/ خوبی و بدی‌های چند رژیم غذایی محبوب
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / رژیم غذایی / لاغری / تغذیه / قرنطینه
قرنطینه با وزن‌تان چه کرده است؟/ خوبی و بدی‌های چند رژیم غذایی محبوب
رژیم را می‌توان برنامه‌ای برای خوردن و نوشیدن به منظور کاهش یا افزایش وزن یا روشی برای زندگی توصیف کرد.
ماجرای بازیگری که توهین‌های اینستاگرامی باعث لاغری‌اش شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / برنامه تلویزیونی دورهمی / شبکه نسیم / مهران مدیری
ماجرای بازیگری که توهین‌های اینستاگرامی باعث لاغری‌اش شد
ملیکا شریفی‌نیا، بازیگر سینما و تلویزیون که طی بازه شش ماه حدود بیست کیلو از وزن خود را کم کرده؛ توهین‌هایی که در فضای مجازی به او ‌شده است را عامل اصلی تصمیم خود برای لاغری اعلام کرد.
پیشنهاد یک متخصص تغذیه برای لاغری در ماه رمضان
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / سلامت / افطاری / سحری / کاهش وزن / ماه رمضان
پیشنهاد یک متخصص تغذیه برای لاغری در ماه رمضان
ماه مبارک رمضان علاوه بر برکات معنوی ، دارای آثار مادی ازجمله تصحیح اصول غذایی نادرست هم است.
پاکسازی بدن از مواد زائد (رژیم چاقی)
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / تناسب اندام / لاغری / پارسی خبر
پاکسازی بدن از مواد زائد (رژیم چاقی)
پاکسازی بدن علاوه بر این که باعث کاهش وزن می‌شود به شما کمک می‌کند تا ظاهری متناسب نیز داشته باشید. این رژیم به رژیم پاکسازی نیز معروف است، زیرا سموم را از بدنتان دفع می‌کند.
راز اصلی لاغری چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
راز اصلی لاغری چیست؟
با از دست دادن 21 کیلوگرم، این دختر چهار دلیل اصلی کاهش وزن خود را نام برد.
لاغرها خرما بخورند
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / لاغری / خرما / پارسی خبر
لاغرها خرما بخورند
یک کارشناس تغذیه گفت: خرمالو با دارا بودن رنگدانه‌های پلی فنولیک، خاصیت ضد سرطانی دارد. یوسف نقیایی با بیان این که برخی از میوه‌ها مانند موز و خرمالو وقتی به صورت کال چیده می‌شوند بعد از مدتی می‌رسند، افزود: میوه خرمالو دارای ۸۰ کیلو کالری انرژی است، این میوه جزو میوه‌های پر انرژی محسوب می‌شود لذا افرادی که به ویژه که دارای اضافه وزن هستند نباید در مصرف آن زیاده روی کنند.
بهترین ورزش چربی سوز برای لاغر شدن
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / لاغری / ورزش / پارسی خبر
بهترین ورزش چربی سوز برای لاغر شدن
اگر شما هم از افرادی هستید که از چاقی و اضافه وزن خود رنج میبرید و بدنبال ورزشی هستید که سریعتر شما را لاغر کند و باعث چربی سوزی شود ما به شما طناب زدن را پیشنهاد میکنیم.
۵ دلیل عجیب چاقی را بشناسید
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / چاقی / دلایل چاقی / پارسی خبر
۵ دلیل عجیب چاقی را بشناسید
۶۵ درصد از مردم جهان در کشور‌هایی زندگی می‌کنند که چاقی، بیشتر از لاغری باعث مرگ ومیر آن‌ها می‌شود. در حال حاضر، ۴۴ درصد از موارد جهانی ابتلا به دیابت، ۲۳ درصد از بیماری‌های ایسکمیک قلبی و ۴۱-۷ درصد از سرطان‌ها به طور مستقیم به افزایش وزن و چاقی ربط داده شده اند.
چرا نباید شب‌ها برنج و ماکارونی بخوریم؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / پارسی خبر / برنج / ماکارونی / انرژی
چرا نباید شب‌ها برنج و ماکارونی بخوریم؟
شما زمانی می‌توانید مصرف برنج و ماکارونی را در برنامه غذایی شام خود قرار دهید که ورزشی کنید. افراد کم‌تحرک‌تر یا کسانی که قصد لاغری دارند، بهترین حالت نخوردن این ماده غذایی در زمان شب است.
با این رژیم لاغری بدتر چاق می شید !!
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / رژیم لاغری / دلایل چاقی / پارسی خبر
با این رژیم لاغری بدتر چاق می شید !!
رژیم کم چربی بر خلاف تصور شما در کاهش وزن تاثیر معکوس دارد و موجب افزایش وزن می شود و عوارض دیگری هم برای سلامت بدن ایجاد می کند.
خواص بى نظیر زعفران؛ از لاغری تا تقویت روحیه
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / زعفران / خواص زعفران / پارسی خبر
خواص بى نظیر زعفران؛ از لاغری تا تقویت روحیه
زعفران به گونه اى است که سلول هاى بدن را در برابر رادیکال هاى آزاد و استرس هاى اکسیداتیو محافظت مى کند. آنتى اکسیدان هاى قابل توجه آن شامل کروسین، کراستین، سفرانال و کائمپرفرول هستند.
آب شدن چربی شکم با چند ادویه معطر
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / پارسی خبر / لاغری / ادویه / کاهش وزن
آب شدن چربی شکم با چند ادویه معطر
بیشتر افراد زیره را به عنوان یک درمان طبیعی برای رفع نفخ شکم می‌شناسند و ممکن است کمتر از خواص عالی و شگفت‌انگیز آن در کمک به کاهش وزن آگاه باشند. اما چطور می‌توان به کمک زیره لاغر شد و لاغر ماند؟
اشتباهاتی که خانم‌ها در کاهش ورزن خود مرتکب می‌شوند
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / کاهش وزن / لاغری / پارسی خبر / زنان
اشتباهاتی که خانم‌ها در کاهش ورزن خود مرتکب می‌شوند
در این مقاله به برخی باور‌های اشتباهی که خانم‌ها مرتکب می‌شوند و با این کار‌ها به سلامتی و تناسب اندامشان ضرر میرسانند اشاره می‌کنیم.
لوبیا چیتی معجره‌ای برای لاغری و سلامت
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / لوبیا چیتی / پارسی خبر / خواص لوبیا چیتی
لوبیا چیتی معجره‌ای برای لاغری و سلامت
لوبیا چیتی نوعی لوبیا است که سرشار از مواد مهم غذایی می‌باشد و همچنین لوبیا چیتی علاوه بر طعم مناسبش، خواص بسیاری برای سلامت بدن و بارداری دارد.
با رعایت این ۳ نکته ۳۰ کیلو وزن کم کنید!
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / طب سنتی / لاغری / کاهش وزن / پارسی خبر
با رعایت این ۳ نکته ۳۰ کیلو وزن کم کنید!
من حدود ۳۰ کیلو اضافه وزن داشتم و همیشه فکر می‌کردم کاهش ۳۰ کیلو اضافه وزن سخت‌ترین کار ممکن در دنیا است.
چند تمرین یوگا برای کاهش وزن و لاغری شکم و پهلو
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / یوگا / ورزش / تمرینات ورزشی
چند تمرین یوگا برای کاهش وزن و لاغری شکم و پهلو
امروزه تمرینات یوگا برای کاهش وزن به یکی از گزینه‌های مورد علاقه بسیاری افراد که با اضافه وزن می‌جنگند تبدیل شده است. اگرچه در ابتدا لازم است اقدامات دیگری نیز برای رهایی از چربی‌های اضافی انجام دهید مانند تغییر سبک زندگی و پیروی از یک رژیم غذایی مناسب، اما انجام تمرینات یوگا نیز بی اثر نخواهد بود.
بهترین قرص‌های لاغری گیاهی موجود در داروخانه‌ها را بشناسید
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / داروی گیاهی / داروهای لاغری / مکمل لاغری
بهترین قرص‌های لاغری گیاهی موجود در داروخانه‌ها را بشناسید
پیدا کردن یک قرص لاغری گیاهی که علاوه بر اثرگذاری خوب، عوارض داروهای شیمیایی را نداشته باشد، امروزه کار سختی نیست ومی تواند کمک بزرگی به افرادی باشد که به دنبال لاغری با داروهای گیاهی هستند.
رژیم لاغری ۱۰ کیلو در ۲ هفته با روش تضمینی
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / تناسب اندام / لاغری / پارسی خبر
رژیم لاغری ۱۰ کیلو در ۲ هفته با روش تضمینی
به دلیلی تصمیم گرفته اید که خیلی سریع لاغر شوید راهی وجود دارد که می‌توانید در دو هفته ۱۰ کیلو وزن را به راحتی کم کنید راه لاغری تضمینی با رژیم و ورزش.
۷۳.۶ درصد نوآموزان دارای دندان خراب/۵۸ هزار نفر مبتلا به چاقی شدید
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
۷۳.۶ درصد نوآموزان دارای دندان خراب/۵۸ هزار نفر مبتلا به چاقی شدید
معاون تشخیص، پیشگیری، تربیت بدنی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی آماری از کوتاهی قد شدید، لاغری شدید و چاقی در بین دانش آموزان اعلام کرد و گفت: کوتاهی قد شدید در نوآموزان بدو ورود ۰.۳ درصد (۳۵۸۱ نفر) و در پیش دبستانی ۰.۲ درصد(۷۸۰ نفر) است. نرخ لاغری شدید در بدو ورود به دبستان ۱.۴ درصد (۱۵ هزار و ۱۵۵ نفر) و در پیش دبستانی ۱.۳ (۴۷۸۴ نفر) درصد است. نرخ چاقی شدید نیز در دوره بدو ورود به دبستان ۵.۵ درصد(۵۸ هزار و ۴۸۴ نفر) و در پیش دبستانی ۴.۷ درصد (۱۷ هزار و ۸۰۲ نفر) بوده است.
آیا نوشیدنی آب قبل از غذا باعث لاغری می‌شود!
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / پارسی خبر / نوشیدن آب / لاغری
آیا نوشیدنی آب قبل از غذا باعث لاغری می‌شود!
محققان در آمریکا می‌گویند که نوشیدن آب قبل از غذا می‌تواند به کاهش وزن بدن کمک کند.
ورزش لاغری مخصوص متولدین هر ماه از سال
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / لاغری / ورزش / پارسی خبر
ورزش لاغری مخصوص متولدین هر ماه از سال
متولدین ماه های مختلف باید با توجه به خصوصیات خود ورزش مورد علاقه خود را انتخاب کنند تا نتیجه بهتری در کاهش وزن داشته باشند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
آیا واقعا خوردن کرفس این همه خواص و فواید دارد؟
دقت کرده اید چقدر همه جا در مورد خواص و فواید کرفس صحبت می شود؟ در اینترنت جستجو می کنید کلی سایت در مورد خاصیت های آب کرفس یا خوردن ساقه آن نوشته اند. در باشگاه های ورزشی در مورد تاثیر نوشیدن آب کرفس برای لاغری و کاهش وزن توصیه می کنند.
کاهش وزن راحت با فشار نقطه‌ای خاص در بدن
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / تناسب اندام / لاغری / پارسی خبر
کاهش وزن راحت با فشار نقطه‌ای خاص در بدن
طب فشاری روشی بسیاری قدیمی است که در آن با ماساژ برخی نقاط خاص بدن می‌توانید به افزایش متابولیسم و کاهش وزن خود کمک کنید.
بهترین راهکار‌ها برای کاهش وزن در افراد بالای ۴۰ سال
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / لاغری / کاهش وزن / پارسی خبر
بهترین راهکار‌ها برای کاهش وزن در افراد بالای ۴۰ سال
وقتی به ۴۰ سالگی می‌رسید، دلایل زیادی برای جشن گرفتن وجود دارد: شما در قدرتمندترین سال‌های حرفه‌ای و شغلی، زندگی جنسی و اعتمادبه‌نفس خود قرار دارید؛ اما این را هم باید بدانید که رسیدن به این روز تولد نقطه عطف زندگی‌تان به معنای این است که برخی مسائل بیشتر به چالش کشیده می‌شوند و در صدر این لیست، از دست دادن کیلو‌های اضافی است که در سن میانسالی به دست می‌آورید.
آیا لاغری شکم با بستن نایلون موثر است؟
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / پارسی خبر / لاغری / کاهش وزن
آیا لاغری شکم با بستن نایلون موثر است؟
خیلی از افراد برای لاغر شدن دست به هر کاری میزنند اما…بسته بندی بدن با نایلون برای کاهش چربی یا وزن، سم زدایی، حذف سلولیت و آرامش بدن در بازار عرضه میشود و میتوان آن را از مارکت‌ها تهیه کرد با این حال، تغییرات گذراییی که لوازم آرایشی و زیبایی در بدن می‌گذارند، نمیتوانند به عنوان چربی سوز ارائه شوند.
با خوردن خربزه وزن خود را کاهش دهید؟!
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / خربزه / لاغری / پارسی خبر
با خوردن خربزه وزن خود را کاهش دهید؟!
خربزه یکی از میوه‌های تابستانی و بسیار خنک کننده است. انواع و اقسام خربزه یافت شده و به دلیل طعم شیرینش، در بسیاری از دسر‌ها استفاده می‌شود. ۹۵ درصد این میوه، از آب تشکیل شده است.
ژاپنی‌ها با این رژیمه که نه پیر میشن نه چاق
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / پارسی خبر / رژیم غذایی / رژیم لاغری
ژاپنی‌ها با این رژیمه که نه پیر میشن نه چاق
رژیم غذایی سنتی ژاپنی شامل میوه و سبزیجات و غذا‌های دریایی می‌باشد که علاوه بر لاغری فواید بسیار زیادی برای سلامت انسان دارد.
۱۲ خوراکی که دشمن چربی‌ها هستند
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
۱۲ خوراکی که دشمن چربی‌ها هستند
میلیون‌ها نفر از مردم، مخصوصا زنان با مشکل چاقی مواجه هستند که اکثر به خاطر خوردن‌های ناسالم است. بزرگ بودن شکم هم راه چاره دارد که می‌توان در قالب روش لاغری شکم از آن استفاده کرد.
حکایت آنهایی که از کرونـا کره می‌گیرند | لاغری مجازی با متخصص خیالی
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
حکایت آنهایی که از کرونـا کره می‌گیرند | لاغری مجازی با متخصص خیالی
یک کارشناس می گوید: طرف رفته و برای خودش به اسم مربی صفحه اینستاگرام درست کرده درحالی که به عنوان یک فرد عادی باشگاه می‌آید و تمرین می‌کند. الان هم متأسفانه به خاطر شرایطی که در آن هستیم و تعطیلی باشگاه‌ها، تعداد این قبیل افراد بیشتر شده چون افراد سوءاستفاده‌گر همیشه فرصت‌ها را خوب می‌شناسند.
راه های رسیدن به اندام مناسب
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / پارسی خبر / تناسب اندام / لاغری
راه های رسیدن به اندام مناسب
در این دوره‌ و زمانه، لاغر بودن و داشتن کمری باریک به آرزوی بسیاری از افراد تبدیل شده است. این آرزو برای عده‌ای محقق شده و در مقابل برای افراد بی‌شماری همچون یک رویای دست‌نیافتنی باقی‌مانده است.
لاغری با سوپ کلم + برنامه یک هفته‌ای
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
لاغری با سوپ کلم + برنامه یک هفته‌ای
کسانی که به دنبال کاهش وزن سریع هستند می توانند از رژیم لاغری و چربی سوز سوپ کلم در هفت روز استفاده کنند اما قبل از مصرف آن باید بدانند که این سوپ عوارضی هم دارد.
همه آنچه برای تناسب اندام می‌خواهید!
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / کربوهیدرات / سیب / لاغری / تناسب اندام / استانی-ورزشی / بیماری / علم تمرین ورزشی / قرنطینه / ورزش
همه آنچه برای تناسب اندام می‌خواهید!
یک کارشناس ورزشی اعتقاد دارد بهترین راه با انگیزه ماندن برای خانه مانی و ورزش کردن پیگیری روند پیشرفت با یک نوار اندازه گیری است.
۳ کیلوگرم کاهش وزن با حبوبات
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / پارسی خبر / لاغری / حبوبات / کاهش وزن
۳ کیلوگرم کاهش وزن با حبوبات
عده‌ای بر این باورند که عدس، نخود و لوبیا چاق کننده اند، درحالی که کاملاً برعکس است، در بسیاری از کشورها، حبوبات بخش اصلی غذای روزانه مردم است.
برای لاغری سریع کافیه اینجوری نفس بکشید؟!
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ / پارسی خبر / لاغری / ورزش
برای لاغری سریع کافیه اینجوری نفس بکشید؟!
این روز‌ها همه به دنبال روش‌های آسان برای لاغری هستند شاید باورتان نشود، ولی نفس عمیق کشیدن با تکنیک‌های خاص موجب کاهش وزن می‌شود.
همه چیز درباره چربی‌های بدن پس از کاهش وزن
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / پارسی خبر / کاهش وزن / لاغری
همه چیز درباره چربی‌های بدن پس از کاهش وزن
زمانی که چربی بدن برای تولید انرژی تجزیه می‌شود، دو محصول جانبی اصلی شامل دی‌اکسید کربن و آب تولید می‌شوند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •