شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
لواسانات
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
قمه‌کشی برای سرقت موبایل
رئیس کلانتری لواسانات از دستگیری سارق شرور که با تهدید قمه اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد خبر داد.سرگرد حسن الهی رئیس کلانتری لواسانات در تشریح این خبر گفت: از چند روز قبل گزارش‌هایی مبنی بر زورگیری‌های یک جوان قمه به دست از شهروندان به کلانتری مخابره شد که تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای شناسایی این زورگیر خشن وارد عمل شدند. وی افزود: ماموران در ابتدا اطلاع پیدا کردند که یک جوان در ساعت‌های مشخص با یک قمه 60 سانتی‌متری اقدام به زورگیری از طعمه‌هایش می‌کند و وسایل با ارزش و گوشی موبایل آن‌ها را به سرقت می‌برد.سرگرد الهی ادامه داد: تیم پلیسی با شناسایی محل‌های سرقت شروع به گشت‌زنی کردند تا این‌که ساعت 16 چهارشنبه 4 دی ماه سارق قمه به دست را سوار بر یک موتور به همراه همدستش شناسایی کردند …
سارق شرور در لواسانات دستگیر شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / اجتماعی
سارق شرور در لواسانات دستگیر شد
رییس کلانتری 116 لواسانات از دستگیری سارق شرور که با تهدید قمه اقدام به زورگیری از شهروندان می کرد خبر داد.
  تلفن همراه  دی ماه  سرقت  موبایل
دستگیری پسر مامورنما در لواسانات
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اجتماعی
دستگیری پسر مامورنما در لواسانات
رئیس کلانتری ۱۶۶ لواسانات از دستگیری پسر جوان سوار بر خودروی پژو پرشیا سفید رنگ که در منطقه لواسانات اقدام به اخاذی از طعمه هایش که بیشتر افراد خارجی بودند می کرد، خبر داد.
  سامانه 197  کلاهبرداری  پلیس آگاهی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
تقسیم پر‏چالش تهران
گروه جامعه – محمد طحانی: استان تهران به چهار استان تقسیم می‌شود. استان تهران غربی تشکیل می‌شود. استان تهران شرقی تشکیل می‌شود. حالا استان تهران جنوبی تشکیل می‌شود. این‌ها اخباری است که هر‏از‏چند گاهی درباره تقسیم استانی که پایتخت بزرگ ایران را در خود جای داده به گوش می‌رسد. اما ماجرا چیست و چه نتایجی به دنبال دارد؟با مرور روزگاران دور در تاریخ ایران می‌توان دریافت که «تهران» تا زمانی که در ابتدای دوران حکومت قاجار بر این مرز‏و‏بوم، در‏حالی‏که قریه‌ای کوچک در شمال ری باستانی بود، به عنوان پایتخت انتخاب نشد، نامی مهم در تقسیمات کشوری نبود. حتی در اولین قانون‌های تقسیمات کشوری در دوران پس از مشروطه – که اولین آن در سال 1285 به تصویب رسید – نامی از تهران به عنوان استان نیست. در دومین قانون تقسیمات …
تبادل نظر جمعی از نخبگان دغدغه‌مند جامعه با امام جمعه لواسانات
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / سیاسی
تبادل نظر جمعی از نخبگان دغدغه‌مند جامعه با امام جمعه لواسانات
تهران- ایرنا- فعالان "جنبش از ما" جمعی از دانشجویان، نخبگان، دغدغه‌مندان و عدالتخواهان جامعه روز گذشته (پنجشنبه) با امام جمعه لواسانات دیدار و در خصوص مبارزه با فساد و تبعیض با محوریت انتخابات به بحث و تبادل نظر پرداختند.
از تردد غیرضرور در آزادراه تهران - قم و محورهای لواسانات خودداری کنید
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / اجتماعی
از تردد غیرضرور در آزادراه تهران - قم و محورهای لواسانات خودداری کنید
فرمانده پلیس راه تهران بزرگ از شهروندان خواست از تردد غیر ضروری در محدوده لواسانات و آزادراه تهران- قم پرهیز کنند.
پرسنل پلیس‌راه در محورهای منتهی به پایتخت حاضر هستند
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / اجتماعی
پرسنل پلیس‌راه در محورهای منتهی به پایتخت حاضر هستند
رئیس پلیس راه فاتب گفت: باتوجه به بارش برف در محورهای آزادراه تهران_قم و گردنه قوچک و لواسانات و جاده فشم -آزاد راه پردیس پرسنل پلیس راه فاتب به طور فعال  حضور دارند.
  نورالله خادم  وضعیت معابر  ترافیک  رئیس پلیس راهور فاتب
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / ...
کدام مقام ارشد، "دانیال زاده" را از زندان آزاد کرد و به خارج فرستاد؟
احتمالاً طبری که در اوین است، تا کنون در این باره اعترافات تکان دهنده ای کرده باشد و مثلاً از دریافت فلان واحد لاکچری برج روما نوشته باشد یا از کمک چند ده میلیاد تومانی دانیال زاده به یک حوزه علمیه خاص، نحوه تأمین هزینه های انتخاباتی برخی آقایان خاص و زمین ها و ویلاهای لواسانات و نظایر این ها.
فیلم | زباله ؛ مشکل روستاهای گردشگری شمیرانات
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / اجتماعی
فیلم | زباله ؛ مشکل روستاهای گردشگری شمیرانات
همشهری آنلاین: مهم‌ترین مشکل مطرح شده مرتبط با روستاهای لواسانات و رودبار قصران، نبودن مکان مناسب دپوی زباله‌های منازل و پسماند برای انتقال به مرکز دفن زباله است و تنها راه چاره، تهیه سیم تریل یک و نیم میلیاردی است که فقط دولت می‌تواند پاسخگو باشد.
ترافیک در محور لواسانات و فشم روان است/ توصیه به رانندگان
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اجتماعی
ترافیک در محور لواسانات و فشم روان است/ توصیه به رانندگان
رئیس پلیس راه تهران بزرگ با اشاره به بارش باران و احتمال ریزش کوه در محور لواسانات و فشم، گفت: وضعیت ترافیکی در محورهای تهران، لواسانات و فشم و گردنه قوچک روان است.
  ترافیک  پلیس راه  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / ...
کاخ‌های بنا شده در لواسان ثمره بی توجهی به قوانین است
امام جمعه موقت لواسانات با بیان اینکه امروز کاخ هایی در لواسان بنا شده است که در زمان طاغوت هم مانند نداشت،‌ افزود: چشممان را بر مسائل و قوانین بستیم و نتیجه این شده است.
خطیب جمعه لواسانات: کاخ هایی در لواسان وجود دارد که در زمان طاغوت هم مانند نداشت / سازندگان کاخ ها به برخی مسئولان وابستگی دارند
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / سیاسی
خطیب جمعه لواسانات: کاخ هایی در لواسان وجود دارد که در زمان طاغوت هم مانند نداشت / سازندگان کاخ ها به برخی مسئولان وابستگی دارند
امام جمعه موقت لواسانات با بیان اینکه امروز کاخ هایی در لواسان وجود دارد که در زمان طاغوت هم مانند نداشت افزود: چشممان را بر مسائل قانونی بستیم.