پنجشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۹ / 21 January, 2021
منع تردد شبانه
سفر به ۷شهر قرمز شمالی، ممنوع/ محدودیت تردد شبانه همچنان پابرجاست
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
سفر به ۷شهر قرمز شمالی، ممنوع/ محدودیت تردد شبانه همچنان پابرجاست
منع تردد شبانه در ساعات ۲۱ تا چهار بامداد در کل شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی ادامه خواهد داشت و خودروهای فاقد مجوز در ساعات ممنوعه تردد جریمه خواهند شد.
همه اصناف در البرز بازگشایی شدند/صنف ممنوع‌الفعالیت نداریم
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
همه اصناف در البرز بازگشایی شدند/صنف ممنوع‌الفعالیت نداریم
رئیس اتاق اصناف البرز درباره گلایه برخی شهروندان از ایجاد برخی ناهماهنگی‌ها در خصوص ساعت فعالیت تالارها در زمان منع تردد شبانه گفت: اتاق اصناف مجری ابلاغ ستاد کرونا است و در خصوص زمان بسته بودن یا فعالیت تالارهای پذیرایی در شرایط فعلی تصمیم ساز نیست.
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
جدال اکران آنلاین و پرده نقره‌ای
گروه فرهنگ و هنر – چند روزی است که پس از حدود سه ماه تعطیلی برای بار دیگر سینماها بازگشایی شده‌اند اما بعد از آنکه کرونا در کشور شیوع پیدا کرد دیگر سینماها مانند گذشته پرطرفدار نبودند. مردم در خانه‌ها و پشت لپ‌تاپ‌هایشان سینما را به خانه آوردند. گرچه اکران آنلاین راه چاره‌ای برای جبران بخشی از آسیب‌های کرونا بر صنعت سینما بود اما آیا این چاره‌اندیشی به بلا تبدیل خواهد شد؟ آیا مردم دوباره به سینماها می‌روند؟تقریبا اسفند ماه سال گذشته بود که پس از اعلام رسمی ورود ویروس کویید 19 به کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی فعالیت‌های فرهنگی و هنری را برای جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورد. بنابراین سینماها تعطیل شدند. همه امیدوار بودند این تعطیلی روزهای زیادی به …
منع تردد شبانه مشکل بزرگ سینمادارهاست
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
منع تردد شبانه مشکل بزرگ سینمادارهاست
یک سینمادار با استقبال از بازگشایی سینماها پس از مدتها تعطیلی می‌گوید: اگرچه روشن بودن چراغ حتی یک سالن سینما هم اتفاق خوبی است، اما منع رفت و آمد از ساعت ۲۱ شب مشکلات زیادی را برای فعالیت سینماها هم به وجود می‌آورد.
جریمه کرونایی بیش از  ۵٧ هزار و ٢٣٣ خودرو در شبانه روزگذشته
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / محدودیت تردد / طرح منع تردد شبانه / جریمه / نیروی انتظامی / همه_باهم_علیه_کرونا
جریمه کرونایی بیش از ۵٧ هزار و ٢٣٣ خودرو در شبانه روزگذشته
نیروی انتظامی از جریمه ۵٧ هزار و ٢٣٣ دستگاه خودرو در طرح محدودیت شبانه در روز گذشته خبر داد.
سفر به کدام شهرها جریمه دارد؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ / گردشگری / سفر / سفر ممنوع / ممنوعیت تردد خودروها / طرح منع تردد شبانه / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
سفر به کدام شهرها جریمه دارد؟
با آزاد شدن تردد بین شهرهای زرد و آبی پس از ۵۰ روز ممنوعیت، برنامه‌ریزی برای سفرهای بین شهری از سر گرفته شد، هرچند هنوز تردد به ۳۷ شهر شمالی کشور ممنوع و مشمول جریمه است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
منع تردد شبانه همچنان در شهرهای زرد و آبی برقرار است
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین وضعیت بروز و فوتی ناشی از کووید-۱۹ در کشور را تشریح کرد و از افزایش شمار شهرهای در وضعیت قرمز بیماری به هفت شهر و همچنین قرارگرفتن ۱۹۲ شهر در وضعیت آبی این بیماری خبر داد. دکتر علیرضا رئیسی با اشاره به تشکیل جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: «اکنون به جز استان‌های شمالی، بقیه استان‌ها وضعیت مناسبی دارند که امیدواریم وضعیت مناسب تداوم داشته باشد. استان مازندران یکی از استان‌هایی است که بیشترین موارد ابتلا را از آنجا داریم و استان گلستان و گیلان هم نیاز به مراقبت بیشتر دارند.» او گفت: «۷ شهر قرمز، ۳۰ نارنجی و ۴۱۱ شهر زرد در کشور داریم. از ۷ شهر قرمز ۵ شهر آمل، ساری، فریدونکنار، قائمشهر و نکا در استان مازندران هستند و دو …
ببینید | آخرین خبر درباره منع تردد شبانه
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / ویروس کرونا / ستاد ملی مقابله با کرونا
ببینید | آخرین خبر درباره منع تردد شبانه
رییسی، ستاد ملی مقابله با کرونا در نشست خبری خود گفت: ستان تهران و البرز بعد از هفته‌ها در وضعیت زرد قرار گرفتند. ضمن این‌که مردم واقعا باید رعایت کنند، مشاغلی که در گروه نارنجی بودند، در وضعیت زرد می‌توانند فعال باشند. تردد بین شهری و استانی آزاد است، اما تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ ممنوع است.
محدودیت های تردد شبانه قم ادامه دارد
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / محدودیت‌های کرونایی / بهرام سرمست / همه_باهم_علیه_کرونا
محدودیت های تردد شبانه قم ادامه دارد
استاندار قم گفت: با وجود کم‌خطر بودن و در شرایط ابی قرار داشتن قم، محدودیت‌ها از جمله منع تردد شبانه ادامه دارد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
درباره وضعیت مناطقی با رنگ آبی بیشتر بدانید (فیلم)
رئیسی: در 192 شهر آبی که وضعیت بهتری نسبت به وضعیت زرد دارند، همه مشاغل با رعایت دستورالعمل‌ها فعالیت می‌کنند و تردد بین شهری انجام می‌شود، اما منع تردد شبانه از 21 تا 4 صبح برقرار است
۱۹۲ شهر در وضعیت آبی قرار دارند/عدم ممنوعیت تردد بین شهرهایی با وضعیت زرد و آبی
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / واکسن کرونا
۱۹۲ شهر در وضعیت آبی قرار دارند/عدم ممنوعیت تردد بین شهرهایی با وضعیت زرد و آبی
ایلنا: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت:در شهرهای زرد و آبی از این به بعد منع تردد شهری وجود ندارد اما همچنان منع تردد شبانه از ۹ شب تا ۴ صبح وجود دارد.
تداوم منع تردد شبانه خودروها در تبریز
۱۳۹۹/۱۰/۱۹ / استانی-اجتماعی
تداوم منع تردد شبانه خودروها در تبریز
فرماندار تبریز گفت: منع تردد شبانه خودروها از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد، تا اعلام ستاد مبارزه با کرونا جهت پیشگیری از دورهمی‌های خانوادگی پابرجا است.
کارزار ویروس کرونا با منع تردد شبانه/ دولت به دنبال کسب درآمد یا تامین سلامت مردم؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / ویروس کرونا / ویروس کرونا در ایران
کارزار ویروس کرونا با منع تردد شبانه/ دولت به دنبال کسب درآمد یا تامین سلامت مردم؟
تداوم اجرای طرح محدودیت تردد شبانه تا پایان امسال موضوعی بود که بازتاب فراوانی در جامعه داشته و موافقان و مخالفانی داشت. رویداد ۲۴ در این گزارش اعمال این طرح را از منظر موافقان و مخالفان مورد بررسی قرار داده است.
چه افرادی می‌توانند نسبت به ابطال جریمه ترددهای شبانه اقدام کنند؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۵ / استانی-اجتماعی / طرح منع تردد شبانه / محدودیت‌های کرونایی
چه افرادی می‌توانند نسبت به ابطال جریمه ترددهای شبانه اقدام کنند؟
رئیس پلیس راهور مشهد گفت: تاکسی‌های اینترنتی بدون مجوز که در ساعات ممنوعه تردد داشته و جریمه شده‌اند، اقدامی برای ابطال جریمه خود نمی‌توانند انجام دهند، مگر این که ستاد ملی کرونا دستورالعملی مجزا برای آن صادر کند.
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
اختیار مجوز سفر به فرمانداران استان واگذار شد
انوشیروان محسنی بندپی در جلسه طرح شهید سلیمانی در مورد برخی تجمعات برای دریافت مجوز تردد استانی اظهار داشت: «طبق مصوبات ستاد ملی کرونا محدودیت‌هایی از جمله منع تردد شبانه و منع تردد بین استانی اعمال شده تا با کاهش میزان تردد شرایط برای مدیریت بیماری کرونا فراهم شود.» او افزود: «درخواست شهروندان در موارد ضروری برای تردد بین استانی سبب تجمع در مقابل فرمانداری تهران شده بود که فاصله‌گذاری اجتماعی را کاهش می‌داد به منظور مدیریت این روند، اختیار به فرمانداران استان واگذار شده، ضمن اینکه چند محل در شهر تهران نیز برای این امر اختصاص یافته تا رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی محقق شود.» استاندار تهران تأکید کرد: «کاهش میزان بستری و فوتی‌های کرونایی در نتیجه …
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
فوتی‌های تهران؛ 28نفر
شهروند آنلاین:  استاندار تهران از کاهش میزان ابتلا و فوتی‌های ویروس کرونا در سطح استان تهران خبر داد و گفت فوتی‌های تهران؛ 28نفر است. به گفته انوشیروان محسنی‌بندپی مجموعه اقداماتی که در ماه‌های آذر و دی انجام شده، از جمله اجرای طرح جامع هوشمند محدودیت‌ها، منع تردد شبانه، رعایت پروتکل‌ها، فاصله‌گذاری و طرح شهید سلیمانی، شرایطی را فراهم کرده که میزان بستری‌ها و همچنین فوتی‌ها در کل کشور و استان تهران کاهش پیدا کرده است.
اجرای سراسری منع تردد شبانه در ایران
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ / تردد شبانه / محدودیت کرونایی / محدودیت های کرونا / منع تردد شبانه / منع سراسری تردد
اجرای سراسری منع تردد شبانه در ایران
شفقنا- دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت که همچنان ورود خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد ممنوع است. حسین قاسمی در تشریح محدودیت های اعمال شده در شهرهای نارنجی و قرمز به...
ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز ونارنجی به شهرهای زرد/ اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ / ممنوعیت ورود پلاک های بومی / شهرهای زرد
ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز ونارنجی به شهرهای زرد/ اجرای سراسری منع تردد شبانه در کشور
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: همچنان ورود خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد ممنوع است.
آخرین وضعیت ممنوعیت تردد در شهرهای زرد و نارنجی | شهر قرمز فعلا نداریم
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ / ستاد ملی مقابله با کرونا / کرونا در ایران
آخرین وضعیت ممنوعیت تردد در شهرهای زرد و نارنجی | شهر قرمز فعلا نداریم
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا درخصوص آخرین وضعیت ورود و خروج خودروهای پلاک بومی به شهرهای زرد و نارنجی و نیز منع تردد شبانه توضیح داد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
چراغ‌ها را خاموش کنیم، کرونا می‌رود؟!
تصمیم مسوولان برای خاموشی معابر و بزرگراه‌ها در ساعات منع تردد‌های شبانه، به بهانه کاهش مصرف نیرو، انتقاد‌های فراوانی در شبکه‌های مجازی و توییتر فارسی به همراه داشت. کاربران توییتر فارسی با داغ کردن هشتگ «خاموشی معابر»  درباره دلایل این انتقاد نوشتند. آنچه می‌خوانید منتخبی از این توییت‌هاست:  «نا امن کردن فضای شهر تهران با تاریکی معابر چه دلیلی داره ؟»، «یعنی واقعا تنها راهکار برای صرفه‌جویی انرژی، خاموشی معابر است؟»، «شهر رو به فضای نا امن تبدیل کردن و به خطر انداختن جان انسان‌ها در راستای صرفه‌جویی انرژی نیست و ضررهای مالی هنگفتی در طولانی مدت داره»، «تعدادی از کارگران شهرداری شب‌کار …
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
کاهش فوتی های روزانه کرونایی در استان تهران به ۳۰ نفر
استاندار تهران با اشاره به اینکه تدابیر پیشگیرانه و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا موجب کاهش تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در تهران شده است، گفت: تعداد فوتی‌های کرونا در تهران به ۳۰ نفر کاهش پیدا کرده است.به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران ضمن تقدیر از نیروی انتظامی جهت اجرای محدودیت‌های کرونایی گفت: در شرایطی که در دنیا پیک رو به شتاب کرونا را شاهد هستیم، خوشبختانه در کشور ما میزان بستری و فوتی‌های کرونایی سیر نزولی دارد.وی با اشاره به کاهش میزان بستری و فوتی‌ها در استان تهران افزود: محدودیت‌های هوشمندی که طراحی شده اثرگذاری داشته که بار اجرای آن بر عهده نیروی انتظامی بوده و در این زمینه ۷۰۰ تیم عملیاتی از پرسنل نیروی انتظامی کار رصد و اجرای صحیح …
فرماندار کرج: محدودیت‌های شبانه و سفر بین استانی تا پایان کرونا ادامه دارد
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / محدودیت های کرونایی / ویروس کرونا
فرماندار کرج: محدودیت‌های شبانه و سفر بین استانی تا پایان کرونا ادامه دارد
فرمانده قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج از تدوم محدودیت تردد‌های بین استانی و منع تردد شبانه تا ریشه کن شدن کامل بیماری کووید ۱۹ خبر داد.
تعدیل روشنایی یا ناامن‌کردن خیابان‌ها؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / تعدیل روشنایی / ناامنی خیابان‌ها
تعدیل روشنایی یا ناامن‌کردن خیابان‌ها؟
ساعت ۹ شب خیابان‌های تهران در تاریکی غلیظی فرو می‌روند. هفته‌ها از اجرای طرح منع تردد شبانه برای کاهش آمار شیوع کرونا می‌گذرد، اما طی چند روز گذشته، یک طرح بی‌سروصدا معابر و پارک‌ها و بزرگراه‌های تهران را به خاموشی می‌برد، نام این طرح «تعدیل روشنایی» است، طرحی که به منظور پایداری شبکه برق و کاهش مصرف گاز به منظور تولید برق صورت گرفته اما از یک امر اجتماعی غفلت کرده است؛ امنیت.
ستاد کرونا: منع تردد شبانه برای کنترل کرونا ادامه خواهد داشت / افزایش تعداد جریمه‌های شبانه / ممنوعیت هرگونه تجمع
۱۳۹۹/۱۰/۰۹
ستاد کرونا: منع تردد شبانه برای کنترل کرونا ادامه خواهد داشت / افزایش تعداد جریمه‌های شبانه / ممنوعیت هرگونه تجمع
رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا دوشنبه در پنجاه و یکمین جلسه این کمیته تاکید کرد که منع ترددهای شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح به جهت تاثیر مثبت در کنترل بیماری ادامه خواهد داشت.
منع تردد شبانه برای کنترل کرونا ادامه خواهد داشت/۲۸ هزار واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد پلمپ شده‌اند
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / حسین ذوالفقاری / ستاد کرونا / منع ترددهای شبانه
منع تردد شبانه برای کنترل کرونا ادامه خواهد داشت/۲۸ هزار واحد صنفی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد پلمپ شده‌اند
ایلنا: رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا دوشنبه در پنجاه و یکمین جلسه این کمیته تاکید کرد که منع ترددهای شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح به…
معاون وزیر کشور: محدودیت‌ها تا زمان محو و یا کنترل کامل بیماری تداوم خواهد داشت / منع تردد شبانه ادامه دارد
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
معاون وزیر کشور: محدودیت‌ها تا زمان محو و یا کنترل کامل بیماری تداوم خواهد داشت / منع تردد شبانه ادامه دارد
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه مهم‌ترین و محوری‌ترین ظرفیت در مدیریت بیماری کرونا مردم هستند؛ گفت: با توجه به خطر بیماری بر سلامت یکایک شهروندان، نباید عادی‌انگاری بیماری در جامعه ایجاد شود. وی با تشریح این امر که باید با اتخاذ روش‌های هوشمند که در طرح جامع هوشمند هم پیش‌بینی شده است اجازه شیوع دوباره بیماری را در کشور ندهیم و با ادامه مسیر درست کنونی به ریشه‌کن شدن کامل بیماری در کشور کمک کنیم.
جدیدترین خبرها درباره مقررات منع تردد شبانه و حضور دانش آموزان در مدارس + جزئیات کامل
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
جدیدترین خبرها درباره مقررات منع تردد شبانه و حضور دانش آموزان در مدارس + جزئیات کامل
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اجرای منع تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در شهرهای با وضعیت زرد کرونا خبر داد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
ارتباط ساعات پایان کار صنوف و ترافیک در روزهای کرونایی
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تمامی ادارات و صاحبان صنوف خواست که برای پیشگیری از ترافیک سنگین در ساعات منتهی به منع تردد شبانه به زمان اعلام شده برای پایان فعالیت صنوف توجه داشته باشند.سرهنگ علی همه خانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده برای تردد در سطح شهر گفت: درخواست ما از رانندگان این است که برای آنکه جریمه نشوند، زمان خود را مدیریت کنند. در حال حاضر ساعت پایان کار صنوف ۱۸ اعلام شده است، بنابراین از ساعت ۱۸ تا ۲۱، سه ساعت زمان وجود دارد تا شهروندان از محل کار به منازل خود بازگردند. پس در این شرایط حتی با وجود برخی از مداخلات جوی هم دیگر نباید نگرانی بابت دیر رسیدن از خانه به محل کار وجود داشته باشد، مگر اینکه مدیریت زمان صورت نگیرد. وی ادامه داد: …
درخواست پلیس از مردم درباره ترافیک شبانه و درآستانه شروع ساعت منع تردد
۱۳۹۹/۱۰/۰۵ / پلیس راهور - شهر / کرونا در ایران
درخواست پلیس از مردم درباره ترافیک شبانه و درآستانه شروع ساعت منع تردد
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تمامی ادارات و صاحبان صنوف خواست که برای پیشگیری از ترافیک سنگین در ساعات منتهی به منع تردد شبانه به زمان اعلام شده برای پایان فعالیت صنوف توجه داشته باشند.
تمدید یا لغو محدودیت‌ منع تردد شبانه بنا به نظر ستاد مقابله با کرونا
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / کرونا / کرونا / نیروی انتظامی / ناجا / محدودیت
تمدید یا لغو محدودیت‌ منع تردد شبانه بنا به نظر ستاد مقابله با کرونا
فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه تمدید یا لغو محدودیت‌ منع تردد شبانه در برخی شهرها بنا به نظر ستاد مقابله با کرونا است، گفت: تخلفات تردد خودروها در ساعات ممنوعه ثبت می‌شود.
۱۱ شهر استان کرمان در وضعیت نارنجی/ منع تردد شبانه برای روزهای شنبه و یکشنبه
۱۳۹۹/۰۹/۲۹ / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / استانداری کرمان / طرح منع تردد شبانه
۱۱ شهر استان کرمان در وضعیت نارنجی/ منع تردد شبانه برای روزهای شنبه و یکشنبه
جانشین استاندار در ستاد کرونای استان کرمان گفت: ۱۲ شهر زرد و ۱۱ شهر با وضعیت نارنجی در استان کرمان داریم که پیشی گرفتن وضعیت زرد را به فال نیک می گیریم.
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
توضیح درباره ممنوعیت تردد از ساعت ۲۰ تا ۴ صبح در سراسر کشور
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا توضیحاتی درباره ممنوعیت تردد در سراسر کشور در روزهای پایانی آذرماه ارائه کرد.به گزارش ایلنا، حسین قاسمی دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: ممنوعیت تردد برای روزهای شنبه و یکشنبه به این صورت است که منع تردد شبانه که از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح اعمال می‌شد، در روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو به ساعت ۲۰ تا ۴ صبح تغییر کرده است.‌ همچنین در این دو روز تمام مشاغل به جز مشاغل گروه یک تا ساعت ۱۸ مجاز به فعالیت هستند.‌ وی خاطرنشان کرد: محدودیت فعالیت مشاغل برای گروه مشاغل یک اعمال نمی‌شود، چراکه برخی از مشاغل این گروه، مشاغل درمانی و خدماتی و مربوط به نیازهای ضروری مردم هستند که مشمول قید زمان نمی‌شوند.‌ قاسمی تاکید کرد: ممنوعیت تردد از ساعت …
درخواست پلیس راهور برای تغییر ساعت منع تردد شبانه
۱۳۹۹/۰۹/۲۷ / ستاد ملی مقابله با کرونا / پلیس راهور - شهر / کرونا در ایران
درخواست پلیس راهور برای تغییر ساعت منع تردد شبانه
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خواستار تغییر ساعت آغاز محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت ۲۱ به ۲۲ شد.
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
طرح منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ آغاز شود
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: پیشنهاد ما به وزارت کشور این است که طرح منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ به ساعت ۲۲ تغییر پیدا کند.به گزارش مهر، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در برنامه صبح بخیر ایران اظهار کرد: بعد از تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا در جاده‌ها اعمال محدودیت‌ها اجرا شد. در همین راستا بلافاصله همکاران ما در مبادی ورودی و خروجی شهرهای قرمز، نارنجی و زرد حضور پیدا کردند.وی افزود: ما به همکاران گفتیم در مبادی خروجی تنها به رانندگان تذکر بدهند و از اعمال قانون پرهیز کنند اما در مبادی ورودی حتماً اعمال قانون‌ها را انجام دهند. همان طور که می‌دانید بر اساس مصوبه، مبلغ جریمه در شهرهای قرمز یک میلیون تومان و در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان است.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: چندی بعد اعلام شد …
ممنوعیت تردد در شب یلدا؟!
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ / منع تردد شبانه شب یلدا / محدودیت کرونایی شب یلدا / فرادید
ممنوعیت تردد در شب یلدا؟!
با نزدیک شدن به روز‌های پایانی پاییز و جشن شب یلدا در آخرین روز فصل، وزارت بهداشتی‌ها علاوه بر پیشنهاد منع تردد شبانه در روز‌های پایانی فصل پاییز، موضوع تعطیلی ۲۹ و ۳۰ آذرماه را هم مطرح کرده‌اند. در این رابطه حریرچی معاون کل وزارت بهداشت گفته که " این وزارتخانه پیشنهاد تعطیلی شنبه و یکشنبه را داده است."
کاهش ۹۲ درصدی ترددهای شبانه در خراسان جنوبی
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ / استانی-اجتماعی / طرح منع تردد شبانه / کروناویروس
کاهش ۹۲ درصدی ترددهای شبانه در خراسان جنوبی
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کاهش ۹۲ درصدی ترددهای شبانه در سطح استان در پی اجرای محدودیت‌ها خبر داد.
جزییات پیشنهاد منع تردد و تعطیلی مشاغل در شب یلدا/ نگرانی از خیز مجدد کرونا در دی و بهمن
۱۳۹۹/۰۹/۲۳ / تردد شباته / شب یلدا و کرونا / محدودیت های کرونایی / منع تردد شبانه
جزییات پیشنهاد منع تردد و تعطیلی مشاغل در شب یلدا/ نگرانی از خیز مجدد کرونا در دی و بهمن
شفقنا- سخنگوی قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا به تشریح مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا پرداخت و گفت: پیشنهاد دقیق ما برقراری ممنوعیت تردد از ساعت ۱۸ و همچنین تعطیلی اصناف از ساعت ۱۸ است در ۲۹...
کشور‌های «پونزی» و مذاکرات خیالی با ایران/آمریکا عصبانی است شما چرا؟! /جنگ قدرت و ترور دانشمندان هسته‌ای
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
کشور‌های «پونزی» و مذاکرات خیالی با ایران/آمریکا عصبانی است شما چرا؟! /جنگ قدرت و ترور دانشمندان هسته‌ای
ضرغامی می‌خواهد زیر کدام میز بزند؟!، روایت حناچی از هزینه‌های ساخت اتوبان دوطبقه صدر، دو روایت از دیدار پیش از اعدام روح الله زم، واردات محصولات تراریخته سیاسی است؟، احتمال منع تردد شبانه از ساعت ۱۸ در شب یلدا، رد احتمالی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰؛ دردسر جدید دولت! و خروج ایران از وضعیت قرمز کرونا از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
فراخوانِ دور دور‌هایِ شبانه
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / کرونا / ویروس کرونا
فراخوانِ دور دور‌هایِ شبانه
علیرضا وهاب‌زاده، مشاور وزیر بهداشت از دور دور‌های شبانه بچه پولدار‌ها بعد از ساعت ۲۱ که زمان منع تردد شبانه اعلام شده است با فراخوان رسمی خبر داد و نسبت به این رویه انتقاد کرد.
ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ در تهران ادامه دارد؟ | پیشنهادی برای ترددهای ضروری در منع تردد شبانه
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / کرونا در ایران / تهران
ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ در تهران ادامه دارد؟ | پیشنهادی برای ترددهای ضروری در منع تردد شبانه
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: بهتر است برای موارد ضروری از حمل و نقل عمومی استفاده شود، اما در موارد خاص که تردد بین‌شهرستانی و استانی با خودروی شخصی ضروری است، فرمانداری شهرستان مربوطه با بررسی مدارک ارائه‌شده در صورت تایید، برای یکبار مجوز تردد خواهد داد.
12 شهر کشور در وضعیت قرمز کرونا/ جریمه 600 هزار خودرو در ساعات منع تردد شبانه
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / وزارت بهداشت / ویروس کرونا
12 شهر کشور در وضعیت قرمز کرونا/ جریمه 600 هزار خودرو در ساعات منع تردد شبانه
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به کاهش تعداد شهرهای قرمز به 12 شهر، از جریمه 600 هزار خودرو به دلیل تردد در ساعات 9 شب تا چهار صبح خبر داد.
محدودیت هایی کرونایی چند درصد در ایلام موفقیت آمیز بوده است؟
۱۳۹۹/۰۹/۲۲ / استانی-اجتماعی / منطقه ایلام / کروناویروس
محدودیت هایی کرونایی چند درصد در ایلام موفقیت آمیز بوده است؟
استاندار ایلام گفت :میزان رعایت دستورالعمل ها در ادارات ۹۸ درصد، اصناف و بازاریان ۹۳ درصد، منع تردد مناطق قرمز و نارنجی ۹۲ درصد، منع تردد شبانه ۹۵ درصد موفقیت آمیز بوده است.
ستاد کرونا: تمامی محدودیت های شهرهای نارنجی از فردا برای تهران اجرا می شود / محدودیت منع تردد شبانه نیز همچنان در پایتخت برقرار است
۱۳۹۹/۰۹/۲۱
ستاد کرونا: تمامی محدودیت های شهرهای نارنجی از فردا برای تهران اجرا می شود / محدودیت منع تردد شبانه نیز همچنان در پایتخت برقرار است
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر لزوم خودداری از برگزاری مراسم دورهمی شب یلدا توسط شهروندان گفت: شهر تهران در وضعیت نارنجی قرار دارد لذا محدودیت های شهرهای نارنجی برای آن حاکم خواهد بود. بنابراین محدودیت منع تردد شبانه نیز همچنان در تهران اجرا خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۷
طرح ستاد ملی مامان و باباها
پس از به پایان رسیدن دو هفته محدودیت‌های شدید کرونایی و خبر نارنجی شدن وضعیت تهران، انتظار می‌رفت که همراه با باز شدن رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز خرید، منع تردد شبانه هم برداشته شود، اما ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفت منع تردد شبانه در شهرهای نارنجی‌رنگ را همچنان سفت و سختادامه دهد و مردم قبل از ساعت 9 خیابان‌ها را خالی کنند. این تصمیم ستاد واکنش‌های متفاوتی را در توییتر فارسی به همراه داشت؛ بعضی‌ها موافق بودند و بعضی‌ها هم ناراضی. هشتگ «منع تردد» داغ شد و آنچه می‌خوانید منتخبی از این توییت‌هاست. «این منع تردد شبانه هم شب‌های تهران رو عجیب کرده. برای من که عاشق ۱۲ به بعد تهرانم، خیابون‌ها و اتوبان‌ها، …
ببینید | وضعیت ترافیک شدید پایتخت
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / شهر تهران / ترافیک / ویروس کرونا
ببینید | وضعیت ترافیک شدید پایتخت
امروز با وجود رفع محدودیت گروه‌های شغلی ۲، بزرگراه‌ها و معابر شهر از ترافیک پرحجمی برخوردار بود. تهران پس از دو هفته محدودیت‌های گسترده بنا بر اعلام ستاد ملی کرونا هم اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد، اما همچنان گروه‌های شغلی ۳ و ۴ و همچنین منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح برقرار است. منبع: دانشجو
گذر شمار قربانیان کرونای کشور از مرز 50هزار نفر
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
گذر شمار قربانیان کرونای کشور از مرز 50هزار نفر
در حالی که روز جمعه پس از اعلام کاهش شیوع کرونا در کشور و خارج شدن بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی، برخی از محدودیت‌های کسب و کار حذف شد، دیروز علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اعمال منع تردد شبانه (از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح) برای شهر‌های در وضعیت نارنجی کرونا علاوه بر شهر‌های قرمز خبر داد.
حلقه محدودیت کرونایی در بابل تنگ‌تر شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
حلقه محدودیت کرونایی در بابل تنگ‌تر شد
فرماندار بابل گفت که با اعمال محدودیت منع تردد شبانه در بابل برای شکست انتقال ویروس کرونا ، حلقه محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان تنگ‌تر شده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: منع تردد شبانه برای ۲۷۸ شهر نارنجی
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / ترددهای شبانه / سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا / منع تردد شبانه / وضعیت نارنجی شهرها
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا: منع تردد شبانه برای ۲۷۸ شهر نارنجی
شفقنا زندگی- در ۲۷۸ شهری که نارنجی هستند، منع تردد شبانه اعمال می شود و با توجه به قید جمعیتی که گذاشته شده، این مصوبه اجرایی می شود. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اعمال منع تردد شبانه (از...
جانشین استاندار کرمان در ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: 
منع تردد شبانه در شهر کرمان همچنان ادامه دارد
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
جانشین استاندار کرمان در ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: منع تردد شبانه در شهر کرمان همچنان ادامه دارد
جانشین استاندار کرمان در ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد: اعمال محدودیت‌های هوشمند از ساعت صفر امروز براساس رنگ بندی جدید شهر‌ها ادامه پیدا کرده است و منع تردد شبانه در شهر‌هایی با وضعیت نارنجی که بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارند، تمدید شده است لذا منع تردد شبانه در شهر کرمان همچنان ادامه خواهد داشت.
منع تردد شبانه برای ۲۷۸ شهر نارنجی / مشاغلی که مجاز به فعالیت شدند
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / ویروس کرونا / وزارت بهداشت
منع تردد شبانه برای ۲۷۸ شهر نارنجی / مشاغلی که مجاز به فعالیت شدند
ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اعمال منع تردد شبانه (از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح) برای شهرهای در وضعیت نارنجی کرونا علاوه بر شهرهای قرمز خبر داد.
وضعیت شکننده کرونا در تهران/ ادامه منع تردد شبانه در شهرهای قرمز و نارنجی
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / رئیسی / سلامت / تهران / بیماری / علیرضا رئیسی / ستاد ملی مقابله با کرونا / ویروس کرونا
وضعیت شکننده کرونا در تهران/ ادامه منع تردد شبانه در شهرهای قرمز و نارنجی
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با تأکید بر این موضوع که رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید مدنظر همه افراد قرار داشته باشد گفت: وضعیت تهران از قرمز به نارنجی تغییر کرده اما این شرایط شکننده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •