جمعه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۹ / 5 June, 2020
کارشناسی
آغاز مطالعات آسیب‌های حفاری مترو به چشمه‌علی و برج طغرل
۲۴ ساعت قبل
آغاز مطالعات آسیب‌های حفاری مترو به چشمه‌علی و برج طغرل
فرماندار شهرستان ری از آغاز مطالعات دقیق کارشناسی درباره وارد شدن آسیب به دو اثر باستانی چشمه علی و برج طغرل درپی حفاری‌های متروی تهران در خط ۶ خبر داد و گفت: نتایج این مطالعات به محض تکمیل اطلاع رسانی خواهد شد.
اعلام شرط حضور دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی
۲۷ ساعت قبل / آموزش مجازی / کارشناسی ارشد / دانشگاه / دانشجویان / خوارزمی
اعلام شرط حضور دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی
ایلنا: دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: حضور آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد از ۱۷ خرداد مقدور است که در مرحله انجام پایان نامه باشند.
اظهارنظر کارشناسی مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع  تشخیص درباره عدم تطبیق یک طرح با سیاست‌های کلی
۲ روز قبل / مجمع تشخیص مصلحت نظام
اظهارنظر کارشناسی مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص درباره عدم تطبیق یک طرح با سیاست‌های کلی
ایلنا: مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست‌های کلی مجمع تشخیص مصلحت نظام نظر خود را پیرامون آیین نامه اجرایی بند (الف) تبصره (۱۴) قانون بودجه سال ۹۹ کل کشور…
امتحانات دانشگاه شریف غیرحضوری برگزار می‌شود
۲ روز قبل / ویروس کرونا / دانشگاه صنعتی شریف / شبکه اجتماعی مجازی
امتحانات دانشگاه شریف غیرحضوری برگزار می‌شود
تهران - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف از برگزاری امتحانات به صورت غیرحضوری در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خبر داد و گفت: در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی امتحانات غیرحضوری برگزار می‌شود.
دانشجویان ارشد و دکتری سنواتی دانشگاه کاشان امکان حضور در دانشگاه دارند
۳ روز قبل / استانی-علمی و آموزشی / دانشگاه کاشان / کروناویروس / دانشجویی
دانشجویان ارشد و دکتری سنواتی دانشگاه کاشان امکان حضور در دانشگاه دارند
روابط عمومی دانشگاه کاشان در اطلاعیه ای در خصوص دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری سنواتی این دانشگاه، از امکان حضور این دانشجویان در دانشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و کسب هماهنگی با اساتید خبر داد.
بیمه مرکزی از سرمایه های انسانی خود به درستی صیانت می کند
۳ روز قبل
بیمه مرکزی از سرمایه های انسانی خود به درستی صیانت می کند
تاکنون نظرات کارشناسی اعضای کانون در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های نهاد ناظر بسیار موثر بوده و تلاش ما این است که در آینده حجم همکاری ها در قالب های گوناگون نظیر تشکیل کارگروه ها و شوراهای مشورتی افزایش یابد.
سازمان اوقاف برای ثبت‌نام ارزیابان فراخوان داد/ ساماندهی فرآیند کارشناسی و ارزیابی موقوفات
۳ روز قبل / سازمان اوقاف
سازمان اوقاف برای ثبت‌نام ارزیابان فراخوان داد/ ساماندهی فرآیند کارشناسی و ارزیابی موقوفات
سازمان اوقاف از تمامی کارشناسان و مشاوران ارزیاب که با این سازمان همکاری یا تمایل به همکاری دارند، خواست تا نسبت به ثبت‌نام در سامانه میز خدمت الکترونیکی این سازمان به نشانی my.oghaf.ir اقدام کنند.
سایه عصبانیت بر دانش‌آموزان پشت کنکوری
۴ روز قبل / ویروس کرونا / آزمون سراسری / مازندران / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
سایه عصبانیت بر دانش‌آموزان پشت کنکوری
ساری - ایرنا - تعویق برگزاری کنکور سراسری کارشناسی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور اتفاق افتاد، با توجه به فشارهای چندین ماهه دانش‌آموزان پشت کنکوری، آنها را به مرحله عصبانیت رسانده است .
تصمیم اوپک پلاس چه خواهد بود؟
۴ روز قبل / شکست مذاکرات اوپک پلاس
تصمیم اوپک پلاس چه خواهد بود؟
در حالی که زمزمه‌هایی مبنی بر کاهش بیشتر تولید اوپک پلاس به‌گوش می‌رسد، کارشناسان بر این باورند که برای رسیدن به وضعیت پایدار در بازار نفت باید ارزیابی‌های کارشناسی از میزان تقاضا، عرضه و میزان پایبندی کشورها به تعهدات داده شده صورت بگیرد و سپس در این رابطه تصمیم گیری شود.
پاسخ سازمان سنجش به اعتراض داوطلبان المپیاد دانشجویی/ کرونا دلیل تصمیم جدید برای المپیاد
۴ روز قبل / سازمان سنجش / المپیاد علمی / اعتراض دانشجویان / آزمون کارشناسی ارشد
پاسخ سازمان سنجش به اعتراض داوطلبان المپیاد دانشجویی/ کرونا دلیل تصمیم جدید برای المپیاد
زمان بازگشایی خوابگاه‌ها را اعلام می‌کنیم/امتحانات از ۱۴ تیر شروع می‌شود
۴ روز قبل / استانی-علمی و آموزشی / دانشگاه خوارزمی / بیماری کرونا / همه_باهم_علیه_کرونا
زمان بازگشایی خوابگاه‌ها را اعلام می‌کنیم/امتحانات از ۱۴ تیر شروع می‌شود
مدیر دانشجویی دانشگاه خوارزمی گفت: با توجه به شرایط موجود و ظرفیت خوابگاه‌ها، در صورت بازگشایی خوابگاه به طور کامل و حضور دانشجویان کارشناسی حتی در ایام امتحانات، امکان فاصله‌گذاری اجتماعی وجود نخواهد داشت.
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها طرحی منطقی، کارشناسی شده و قابل بررسی
۴ روز قبل / استانی-فرهنگی و هنری / کروناویروس / تعطیلی پنجشنبه‌ها / یزد / شهردار یزد
تعطیلی پنج‌شنبه‌ها طرحی منطقی، کارشناسی شده و قابل بررسی
شهردار جهانشهر یزد طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها را طرحی منطقی، کارشناسی شده و قابل بررسی دانست و گفت: با وجود این که تعطیلی پنج شنبه‌ها در شهرهایی مانند یزد اجرایی نشده اما برخی از شرکت‌های خصوصی در یزد مدت‌هاست که با در نظر داشتن تعطیلی پنج شنبه‌ها فعالیت می‌کنند و عملکرد این افراد در مقایسه با دیگر شرکت‌ها بهره‌وری بسیار بیشتری دارد.
۴ روز قبل
جنگل‌ها را به حال خود رها نکنیم
هر کاری به مرور زمان ممکن است دچار خطا و انحراف شود و راه‌حل برون‌رفت از آن، بررسی مجدد و رفع اشکالات است. از این رو، معتقد به اصلاح برخی فرآیندها هستم که به مرور زمان با پیشرفت علم و ارزیابی و پایش‌هایی که انجام می‌شود صورت می‌گیرد. با این مقدمه، به ‌طور کلی مخالف انقلاب و تغییر اصلی هستم، زیرا هر چیزی را می‌شود اصلاح کرد و نباید آن را از پایه و اساس ویران کنیم. خراب کردن و از نو ساختن به منزله از بین بردن تمام اصول و قواعدی است که در گذشته برمبنای یک‌سری قواعد علمی، کارشناسی و تجربی ایجاد شده است. طرح‌های جنگلداری در گذشته، تقریبا حدود 50‌درصد جنگل‌های شمال را دربر می‌گرفت و حدود 50درصد از جنگل‌های هیرکانی بدون طرح بودند. در این …
۴ روز قبل
چوب محوری را کنار بگذاریم
بند ف ماده ٣٨ قانون برنامه ششم توسعه، فرصتی برای اینکه تفکر نو بر مدیریت جنگل‌های شمال اعمال شود، جنگل‌های با ظرفیت‌های بسیار ارزشمند که متاسفانه در ذهن تصمیم‌سازان، تصمیم‌گیران و برنامه‌ریزان صرفا به عنوان کارخانه تولید چوب به آن نگریسته شده است. جنگلی که در دنیا، مانند نداشته و بسیاری از دانشمندان، اکولوژیست‌ها و مهندسان علوم جنگل در دنیا در حسرت آن بوده و هستند. برای مدیریت جنگل‌های هیرکانی شمال کشور، نباید صرفا بر اساس تجاری بودن از منظر تولید کالای چوب برنامه‌ریزی کرد. این اکوسیستم ارزشمند، دارای کارکردهای متنوعی است که استفاده و بهره‌گیری از خدمات اکوسیستمی آن برای ایجاد اشتغال پایدار، تغییر معیشت جوامع محلی و غیرمحلی وابسته به بهره‌برداری …
۴ روز قبل
کشف محموله ۸۸هزارتایی کیت آزمایشگاهی در غرب تهران
ماموران پلیس ۸۸ هزار کیت آزمایشگاهی قاچاق را در پایانه مسافربری غرب کشف کردند. به دنبال دریافت گزارشی در خصوص قصد زنی برای ارسال چندین جعبه کیت آزمایشگاهی به یکی از شهرستان‌های اطراف استان تهران، رسیدگی به موضوع با توجه به حساسیت مسئله در دستورکار ماموران قرار گرفت و عوامل انتظامی با حضور در محل اقدام به بررسی موضوع کردند که در جریان آن مشخص شد، گزارش واصله صحت داشته و این زن قصد دارد محموله‌ کیت‌های آزمایشگاهی را خارج از پایانه غرب و از طریق اتوبوس به مقصد موردنظرش ارسال کند. در همین راستا نیز ماموران وارد عمل شده و اقدام به توقیف بار که شامل ۸۸ هزار عدد کیت در ۴۴ کارتن بسته بنده شده بود کردند. همچنین زن مذکور را نیز دستگیر کردند که متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده ادعا کرد که به دلیل بسته …
۴ روز قبل
اما و اگرهای انتشار اوراق قرضه دولتی
برنامه دولت برای انتشار ۲۴۰ هزار میلیارد اوراق قرضه برای جبران کسری بودجه در حالی است که کارشناسان معتقدند انتشار این اوراق باید منوط به انجام اصلاحات ساختاری شود.دولت با مصوبه اخیر شورای هماهنگی سران قوا و قانون بودجه سال جاری جمعاً مجوز انتشار ۲۴۰ هزار میلیارد تومان اوراق قرضه را در اختیار دارد؛ دولتی که فرصت زیادی برای انجام اصلاحات ساختاری در بودجه سنواتی در اختیار داشت اما از این فرصت‌ها بهره نبرد و از کنار پیشنهادات و راهکارهای موثری که از سوی بدنه کارشناسی سازمان برنامه مطرح شده بود هم گذشت و لایحه بودجه سال ۹۹ را با همان رویه‌های اشتباه گذشته و در حالی که کسری بودجه‌ای تا ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی در دل پنهان داشت، به مجلس تقدیم کرد.به گزارش مهر، در همان زمان کارشناسان پیش‌­بینی می‌کردند …
۴ روز قبل
اهمیت توانمندی در تاب‌آوری شهری و مدیریت بحران
احمدرضا بنایی اسماعیلی _ کارشناس شهری بلایا و سوانح طبیعی در قرون متمادی همواره جوامع انسانی را مورد تهدید قرار داده و در حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سکونتی، زیست‌محیطی و... زندگی انسان‌ها را به مخاطره انداخته است. تا اواخر قرن نوزدهم رویکرد و نگرش غالب در موضوع کاهش آسیب‌پذیری در مقابله با حوادث مبتنی بر مفاهیم نظری مدیریت بحران بود. اما با گذشت زمان، نگاه‌های کارشناسی به وجه اجتماعی مبحث آسیب‌پذیری، توسط کارشناسان و اندیشمندان جدی‌تر شد و تفکر غالب مدیریت بحران و تمرکز صرف بر کاهش آسیب‌پذیری …
۴ روز قبل / ایران / بانک مرکزی / تجارت / دولت / کارشناسی
اخبار
مهر |رییس‌کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس این دستورالعمل مقرر شده است، صادرکننده صرفاً به میزان ارزش‌افزوده کالای صادراتی تعهد ارزی نزد بانک مرکزی داشته باشد.
۴ روز قبل
تاکید بر اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون مدیریت پسماندها
رئیس و نایب‌رئیس کمیسیون توسعه پایدار، محیط‌زیست و آب اتاق ایران طی نشستی با اعضای هیات مدیره انجمن صنایع ملی پلیمر ایران، تصمیم گرفتند با توجه به عدم حضور نماینده بخش خصوصی در نشست‌های کارشناسی تدوین آیین‌نامه قانون مدیریت پسماندها، طی نامه‌ای رسمی تقاضای اصلاح این آیین‌نامه را مطرح کنند. دعوت نکردن از نمایندگان انجمن‌هایی چون اتحادیه صنایع بازیافت، انجمن اسباب‌بازی، انجمن ملی صنایع پلیمر و سایر تشکل‌های مربوطه برای حضور در نشست‌های تخصصی تدوین و تهیه آیین‌نامه اجرایی قانون مدیریت پسماندها، موضوعی بود که با انتقاد فعالان این حوزه مواجه شده است.
۴ روز قبل
قلعه‌نویی: در این شرایط فوتبال معنی ندارد / چرا کسی مسئولیت پروتکل را قبول نمی‌کند
سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید پیش از ادامه فوتبال باید به مسائل اقتصادی و سلامت جامعه فکر شود. امیر قلعه‌نویی در این باره گفت: : مگر پروتکل تدوین نکردند؟ همین پروتکل‌ها هم ایراد دارد. ایراد اول این است که آقایان مسئولیت قبول نمی‌کنند و تضمین نمی‌دهد. آن‌ها هیچ مربی‌ای را دعوت نکردن که نظرخواهی کنند. کارشناسی باید صحبت کنیم. وی افزود: باید به فوتبال به عنوان مقوله اجتماعی، آسیب شناسی و اقتصادی نگاه کنیم، نباید از فوتبال مقطعی استفاده کنیم. همه اقشار جامعه مثل راننده تاکسی خانواده دارند و باید در اولویت باشند. در این شرایط فوتبال معنی ندارد.
مدرک دکتری جعلی چند؟
۴ روز قبل / مدرک جعلی / فروش مدرک
مدرک دکتری جعلی چند؟
فروشنده مدارک دانشگاهی هزینه‌های اخذ مدرک دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد را ۲۵ میلیون تومان عنوان می‌کند که ۲۰ روزه آماده می‌شود.
شاید هم پساکرونا رسیده و ما نمی‌دانیم!
۵ روز قبل
شاید هم پساکرونا رسیده و ما نمی‌دانیم!
ماه‌ها حرف زدند، بررسی کردند، اظهارنظرهای کارشناسی گرفتند، تا وقتی قرار بر بازگشایی مجدد موزه‌ها شد، همه یک اصل و یک پروتکل را رعایت کنند؛ اصولی که هم بتواند از آثار تاریخی حفاظت کند، هم از انتشار کرونا ویروس بین کارمندان موزه‌ای و مخاطبان‌اش جلوگیری کند، اما ...
تولیت آستان قدس در خصوص بازگشایی حرم مطرح کرد: ستاد ملی کرونا براساس نظرات کارشناسی آستان‌های مقدس تصمیم بگیرد
۵ روز قبل / آیت الله علم الهدی / تولیت استان قدس / کرونا ویروس
تولیت آستان قدس در خصوص بازگشایی حرم مطرح کرد: ستاد ملی کرونا براساس نظرات کارشناسی آستان‌های مقدس تصمیم بگیرد
شفقنا- تولیت آستان قدس با بیان اینکه ما خود را موظف به اجرای دستورات ستاد کرونا می‌دانیم، گفت: انتظار داریم ستاد ملی کرونا نظرات کارشناسی آستان‌های مقدس را بشنود و سپس تصمیم بگیرد. به گزارش شفقنا چهل و ششمین جلسه...
اگر قصد دفاع مجازی از پایان‌نامه خود را دارید، بخوانید
۵ روز قبل / استانی-علمی و آموزشی / علمی و آموزشی-خوزستان / پایان نامه
اگر قصد دفاع مجازی از پایان‌نامه خود را دارید، بخوانید
با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا، تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و مشخص نبودن زمان دقیق بازگشایی، بسیاری از دانشگاه‌های کشور برای جبران عقب افتادگی تحصیلی تصمیماتی اتخاذ کردند. یکی از این تصمیمات دفاع از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری به صورت مجازی است. با توجه به اینکه دفاع مجازی تجربه‌ای جدید برای دانشجویان به حساب می‌آید، با چند دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری که اخیرا از پایان‌نامه‌ خود به صورت مجازی دفاع کرده‌اند، گفت‌وگویی انجام داده‌ایم.
۵ روز قبل
روزنامه‌نگاری با چه بهایی؟
آیدا مطلق| چرا با وجود تورم فزاینده هر ساله یا بهتر بگوییم هر روزه و بالا رفتن قیمت هر کالا یا خدماتی، تغییری در حقوق روزنامه‌نگاران مشاهده نمی‌شود؟ چرا هر چیزی در کشور ما مشمول تورم و گرانی می‌شود جز کلمه؟ از وضع زندگی و معیشت روزنامه‌نگاران که بگذریم، این ضعف بزرگ چگونه باعث ریزش نیروهای توانمند یا پایین آمدن کیفیت کار آنها می‌شود و درنهایت دود این آسیب به چشم چه کسانی می‌رود؟ آیا ضعف بنیه مالی مطبوعات به ضعف همه ساختارهای کشور منجر نمی‌شود؟ با این سوال‌ها به سراغ داوود محمدی، روزنامه‌نگار و سردبیر سابق روزنامه‌های ایران و شرق رفتیم. محمدی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران است. او درباره تاثیر دستمزد پایین روزنامه‌نگاران …
۵ روز قبل
تمایز کارشناسی و سیاست
از ابتدا که اپیدمی کرونا در کشورهای دیگر به جز چین جدی شد در نحوه مقابله با آن دو رویکرد کلی به وجود آمد. رویکرد اول طیفی از اقدامات سخت‌گیرانه از قرنطینه کامل گرفته تا تعطیلی بسیاری از مراکز را شامل می‌شد. رویکرد دوم نیز طیفی از آسان‌گیری (اگر کلمه درستی باشد) که کار چندانی نمی‌توان کرد و باید از سیاست‌های محدودکننده اجتناب کرد و به دنبال ایمنی جمعی از طریق تن دادن به ابتلای اکثریت رفت. این دو رویکرد تبعات زیادی داشت. رویکرد دوم نیز از سه منظر بود. برخی از رهبران عوام‌گرا کوشیدند که بگویند این ویروس جدی نبوده و نیازی به اقدامات پیشگیرانه نیست. بوریس جانسون و ترامپ و ریی از این دسته‌اند. برای عده‌ای دیگر مساله جدی بود ولی تن دادن به تبعات اقتصادی و …
بینگ لیو، قربانی چین یا آمریکا؟
۵ روز قبل
بینگ لیو، قربانی چین یا آمریکا؟
روز شنبه دوم ‌ماه می‌2020، جسد مردی چینی در خانه‌اش واقع در منطقه راس کشف شد. بدن بی‌جان بینگ لیوی سی‌وهفت‌ساله، استادیار دانشگاه پیتزبورگ که به تازگی پژوهش خود درباره کووید-19 را در دانشگاه پیتسبورگ آغاز کرده بود، ظهر روز شنبه با چندین گلوله در بدنش در خانه‌اش کشف شد. بینگ لیوی چینی‌الاصل، پیش از ورود به آمریکا برای تحصیل در دانشگاه‌های معتبر این کشور، مدرک کارشناسی و دکتری علوم رایانه‌ای خود را از دانشگاه سنگاپور دریافت کرده‌ بود. به گفته ایوت بهار، رئیس بخش بیولوژی رایانشی دانشکده پزشکی دانشگاه …
پیشنهاد کارشناسان ژاپنی برای جلوگیری از شیوع موج دوم کرونا
۵ روز قبل
پیشنهاد کارشناسان ژاپنی برای جلوگیری از شیوع موج دوم کرونا
یک گروه کارشناسی از شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن خواسته که با اتخاذ سیاستهای لازم آماده شیوع موج بعدی کرونا در این کشور باشد.
فارغ‌التحصیلی دختر ۱۸ ساله که در ۲ سالگی توانایی خواندن داشت
۵ روز قبل / دانشگاه تورنتو
فارغ‌التحصیلی دختر ۱۸ ساله که در ۲ سالگی توانایی خواندن داشت
"مدی ژانگ" یک دختر چینی است که توانست مدرک کارشناسی خود از دانشگاه "تورنتو" را در سن ۱۸ سالگی کسب کند.
ایراد شورای نگهبان به حذف ۴ صفر از پول ملی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / شورای نگهبان / حذف چهار صفر ار پول / مجلس یازدهم
ایراد شورای نگهبان به حذف ۴ صفر از پول ملی
شورای نگهبان باید بحث‌های کارشناسی کند هم پژوهشگاه ما در تهران و هم مجمع قم، بررسی فقهی و کارشناسی می‌کنند و از متخصصان و نمایندگان مجلس و دولت دعوت می‌شود. مثلا حذف ۴ صفر از پول ملی وقت زیادی از ما گرفت لذا بحث‌های کارشناسی وقت زیادی میبرد، اما فرصت ما برای اعلام نظر ۲۰ روزه است.
ورودی‌های یک ماه گذشته، بازندگان بورس بودند/ خطر انتقال تورم از بورس به سایر بازارها/ مبتدی‌ها با دنباله‌روی از دولت زیان کردند
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / تورم / دولت / رشد / سرمایه / کارشناسی
ورودی‌های یک ماه گذشته، بازندگان بورس بودند/ خطر انتقال تورم از بورس به سایر بازارها/ مبتدی‌ها با دنباله‌روی از دولت زیان کردند
ایلنا: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: یکی از ویژگی‌ها بازار سرمایه این است که برخی از آموزه‌ها با زیان به دست می‌آید و امروز عده‌ای متوجه شدند که صرف اینکه دولت پشت…
تاثیر طراحی و اصلاح سقف در بازسازی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / بودجه / زلزله / زیبایی / کارشناسی / وزن
تاثیر طراحی و اصلاح سقف در بازسازی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
2 شهردار؛ 2 سرنوشت
یکی ۷ ماه و دیگری ۱۲ سال به عنوان شهردار تهران فعالیت کرد. یکی امروز برای نخستین‌بار بر صندلی ریاست مجلس تکیه می‌زند تا دست‌کم یک سال از دوره ۴ ساله مجلس یازدهم را ریاست کند، دیگری اما امروز به‌ دنبال فرجام‌خواهی از قتل همسرش، میترا استاد است که هشتم خردادماه ۹۸ در آپارتمانی در سعادت‌آباد به ضرب گلوله‌های شلیک‌شده از اسلحه‌ای به قتل رسید که از جمله مهم‌ترین ابهامات این پرونده جنایی است. اما شاید تنها نقطه‌ای که محمدعلی نجفی و محمدباقر قالیباف را به هم مانند می‌کند، همین شهرداری تهران است؛ هرچند اولی 7 ماه و دومی 12 سال در این مقام فعالیت کرد. محمدعلی نجفی پیش از حضور در شهرداری تهران با دوبار استعفا تنها ۷ ماه و ۱۶ روز طول کشید و  …
این هتل می‌خواهد جا پای برج جهان‌نما بگذارد؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / برج / جهان / کارشناسی / مسجد / موزه
این هتل می‌خواهد جا پای برج جهان‌نما بگذارد؟
احداث یک هتل در لایه دوم چهارباغ عباسی - کوچه ارفعی - با ارتفاع غیرابلاغی از سوی کمیسیون ماده ۵ و تصویب غیر کارشناسی آن در این کمیسیون،
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / استاد دانشگاه / سرمایه / سهام / سهام عدالت / کارشناسی
بررسی‌های ناکافی درخصوص نحوه عرضه سهام عدالت
بررسی‌های بسیاری درخصوص عرضه سهام به روش ETFها از سوی کارشناسان در دو ماه اخیر صورت گرفته است. بسیاری از کارشناسان اقتصادی و بازار سرمایه، ETFها را روش مناسبی برای عرضه سهام دولتی نمی‌دانند.
۱۳۹۹/۰۳/۰۹
کادر درمان در فشار آزمون و بیماری
‏[شهروند] آزمون‌های مقطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به دلیل شیوع کرونا و مانند ‏بسیاری دیگر از آزمون‌ها قرار است با تأخیر حدود یک ماهه در تیر و مرداد ماه برگزار شود. دانشجویان ‏این رشته‌ها اما می‌گویند به دلیل درگیری شبانه‌روزی در بیمارستان‌ها برای مهار بیماری کرونا آمادگی لازم ‏را ندارند و حالا در نامه‌ای به وزیر بهداشت خواسته‌اند به دلایل شرایط پیش رو، زمان آزمون‌‌های دکتری ‏تخصصی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تغییر پیدا کند و حوزه‌های امتحانی و روزهای برگزاری آزمون‌ها ‏هم افزایش یابد تا به این ترتیب فاصله بیشتر و ایمن‌تر بین صندلی‌های داوطلبان در حوزه‌های آزمون‌ها ‏فراهم …
امتحانات حضوری مقطع کارشناسی دانشگاه تهران/ امتحانات ارشد و دکتری الکترونیکی شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / معاونت آموزشی دانشگاه تهران / دانشگاه پیام نور / دانشگاه تهران / امتحانات پایان ترم
امتحانات حضوری مقطع کارشناسی دانشگاه تهران/ امتحانات ارشد و دکتری الکترونیکی شد
تغییرات المپیاد علمی دانشجویی ۹۹ اعلام شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / کنکور کارشناسی ارشد 99 / سازمان سنجش آموزش کشور / المپیاد علمی
تغییرات المپیاد علمی دانشجویی ۹۹ اعلام شد
تهران- ایرنا- معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام برگزار نشدن آزمون غیرمتمرکز مناطق ۱۰ گانه بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی به علت شیوع ویروس کرونا، برخی تغییرات جزیی المپیاد سال ۹۹ را تشریح کرد.
بیوگرافی و زندگینامه علی لهراسبی + تصاویر
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / علی لهراسبی / موسیقی پاپ / دورهمی / سبک زندگی / پارسی خبر
بیوگرافی و زندگینامه علی لهراسبی + تصاویر
علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ ایرانی است. علی لهراسبی متولد ۲۰ فروردین ۱۳۵۵ در تهران، خواننده است. علی لهراسبی نخستین فرزند خانوادهٔ شش‌نفره است و ۳ برادر کوچکتر از خود دارد. پدرش از بازنشستگان نیروی هوایی و مادرش خانه‌دار است. در رشتهٔ الکترونیک به تحصیل پرداخت و دارای مدرک کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد کرج می‌باشد.     شغل اول علی لهراسبی   موسیقی شغل دوم علی لهراسبی است و شغل اصلی اش کار تبلیغات است. علی لهراسبی یکی از مدیران پروژه یک شرکت تبلیغاتی نامدار است و شما میتوانید ایده‌های خلاقانه وی را درمیان تیزر‌های تلویزیونی جستجو کنید!     فعالیت حرفه‌ای   علی لهراسبی اولین آلبوم خود را در سال ۱۳۸۴ با نام دریایی‌ها روانه بازار کرد. وی با خوانندگی آهنگ تیتراژ‌های تلویزیونی از جمله سریال …
رد ادعای شکنجه و بازداشت اتباع غیرقانونی در مرزهای خراسان
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / اتباع افغانستانی / اتباع خارجی / وزارت کشور
رد ادعای شکنجه و بازداشت اتباع غیرقانونی در مرزهای خراسان
به گزارش مهر، محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در خصوص شایعات و اخبار غیر صحیح منتشر شده در فضای مجازی مدعی شکنجه و غرق تعدادی از اتباع افغانستانی در رودخانه مرزی هریررود توسط نیروهای مرزبانی اظهار داشت: هرچند در خصوص صحت این صحنه سازی و ارتباط آن با زمان و مکان‌های ادعا شده تردیدهای اساسی وجود دارد ولی مسلماً این واقعه هیچ ارتباطی با مرزبانی جمهوری اسلامی ندارد و بر اساس بررسی‌های کارشناسی انجام شده، ممکن است اتباع مذکور با عبور از نقاط سخت گذر رودخانه قصد ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران را داشته و به علت سطح و سرعت آب تعدادی از آنها غرق شده باشند.
خیال منتقدان را از تولید پراید راحت کردیم/ علیرغم تحریم و کرونا، تولید را ادامه دادیم/ ساختارها را اصلاح و فرآیندها را شفاف کرده‌ایم
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
خیال منتقدان را از تولید پراید راحت کردیم/ علیرغم تحریم و کرونا، تولید را ادامه دادیم/ ساختارها را اصلاح و فرآیندها را شفاف کرده‌ایم
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه صنعت خودرو کشور در طول این سال‌ها بعضاً راهبردهای صحیحی اتخاذ نکرده گفت: از مجموع انتقادات زیادی که در خصوص صنعت خودرو مطرح می‌کنند، بخش‌های منطقی، مستدل و کارشناسی شده را پذیرفته و در مدت کوتاه حضورمان در گروه سایپا سعی کرده‌ایم به اصلاحِ ساختارها و ایجاد شفافیت در فرآیندها بپردازیم.
تهیه اطلس عشایر ١٢شهرستان فارس
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / استانی-اجتماعی / اطلس / فارس / عشایر
تهیه اطلس عشایر ١٢شهرستان فارس
مدیرکل امور عشایر استان فارس گفت: با تلاش‌های کارشناسی اطلس عشایری برای 12 شهرستان استان فارس تهیه شده است.
در خودرو بانک همه خودروها کارشناسی شده‌اند؛ با خیال راحت انتخاب کنید   
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
در خودرو بانک همه خودروها کارشناسی شده‌اند؛ با خیال راحت انتخاب کنید  
هدف از راه اندازی سایت خودروبانک، تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد.
صدور و ابلاغ ۳۲ اخطاریه محیط زیستی برای واحدهای متخلف در تهران
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / اداره کل محیط زیست استان تهران / واحد صنفی متخلف / فاطمه برنا
صدور و ابلاغ ۳۲ اخطاریه محیط زیستی برای واحدهای متخلف در تهران
رییس اداره محیط زیست شهر تهران از اقدامات بخش کارشناسی و نظارتی این اداره در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد. 
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / آموزش و پرورش / امتحانات مدارس / بازگشایی مدارس
هدایت دانش‌آموزان به مدرسه‌های با وضعیت مناسب بهداشتی
محمد محسن‌بیگی مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تمهیدات آموزش و پرورش برای بررسی روند نظارت بر شرایط بهداشتی مدارس اظهار کرد: تیم کارشناسی مشترک از سوی وزارت آموزش و پرورش و بهداشت برای بررسی روند رعایت مراقبت‌های بهداشتی تشکیل شده است و به طور مستمر از مدارس بازدید می‌کنند.
وزیر علوم: پذیرش حضوری دانشجویان با اولویت دانشجویان ارشد از ۱۷ خرداد آغاز می‌شود / خوابگاه‌ها نیز از همین تاریخ بازگشایی خواهند شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
وزیر علوم: پذیرش حضوری دانشجویان با اولویت دانشجویان ارشد از ۱۷ خرداد آغاز می‌شود / خوابگاه‌ها نیز از همین تاریخ بازگشایی خواهند شد
وزیر علوم از آغاز پذیرش حضوری دانشجویان در دانشگاه‌ها با اولویت دانشجویان کارشناسی ارشد از ۱۷ خرداد ماه خبر داد و گفت: خوابگاه‌های دانشجویی نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از این تاریخ بازگشایی خواهند شد.
پذیرش حضوری دانشجویان از ۱۷ خرداد با اولویت "ارشد"ها/اعلام شرط بازگشایی خوابگاه‌ها
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / وزیر علوم / بازگشایی دانشگاه ها و مدارس / همه_باهم_علیه_کرونا / کروناویروس / خوابگاه دانشجویی
پذیرش حضوری دانشجویان از ۱۷ خرداد با اولویت "ارشد"ها/اعلام شرط بازگشایی خوابگاه‌ها
وزیر علوم از آغاز پذیرش حضوری دانشجویان در دانشگاه‌ها با اولویت دانشجویان کارشناسی ارشد از ۱۷ خرداد ماه خبر داد و گفت: خوابگاه‌های دانشجویی نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از این تاریخ بازگشایی خواهند شد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
توصیه به منتخبان مجلس
در آستانه آغاز به کار مجلس یازدهم، درحالی که این روزها بیش از هر زمان دیگر شاهد نقد عملکرد مجلس دهم هستیم، لازم است منتخبان جدید پارلمان به جای پرداختن به این حواشی، چند موضوع اساسی را در اولویت کاری خود قرار دهند و در طول دوره 4ساله نمایندگی، تمام تلاش خود را به پیشبرد و تحقق این اهداف و اولویت‌ها مصروف سازند. هرچند به نظر می‌رسد منتخبان مجلس یازدهم عمده تمرکز خود را بر این اساس استوار کرده‌اند این‌طور القا کنند که مجلس دهم، مجلسی ناکارآمد بوده است. بر این پایه ظاهرا منتخبان مجلس یازدهم می‌خواهند تمامی مشکلات و مصائب کشور را به گردن مجلس دهم بیندازند و  جالب آنکه برخی از این منتخبان اساسا با استفاده از همین رویکرد و استراتژی موفق به کسب آرای شهروندان شده‌اند. …
بخشنامه جدید و چندوجهی رئیسی درباره وکلا
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
بخشنامه جدید و چندوجهی رئیسی درباره وکلا
رئیس قوه قضائیه بخشنامه‌ای را با موضوع ارتقای منزلت، شفافیت درآمد و پیگیری پیشنهادهای وکلا و دستورالعمل ساماندهی زمان و فرآیند کارشناسی رسمی دادگستری از ابلاغ کرد.
شبهه مدارک تحصیلی نخستین آزمون مجلس یازدهم
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
شبهه مدارک تحصیلی نخستین آزمون مجلس یازدهم
ماجرای مدارک تحصیلی منتخبان مجلس یازدهم، نخستین آزمون صحت و سلامت عملکرد تشکیل این دوره از مجلس شده و در همین ابتدای کار جدی‌ترین چالش راه‌یافتگان به صحن قانونگذاری مجلس شده است. پس از رد صلاحیت سینا کمالخانی، منتخب مردم تفرش به‌علت نامعتبر بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد وی، گزارش‌هایی درباره مدارک تحصیلی منتخبان برخی استان‌ها نیز منتشر شده بود. اسدالله عباسی، سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس دهم در اظهارنظر جدیدی از تخلف ۸نماینده دیگر در مدرک حوزوی و دانشگاهی آنان خبر داده است. پیش از این اسماعیل موسوی، دبیر …
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
هتلِ بی‌مجوز کوتاه می شود؟
[شهروند]ساخت‌وساز بی‌ضابطه هتل در خیابان چهارباغ عباسی اصفهان، این روزها خبرساز شده و اعتراض فعالان و ‏دوستداران میراث فرهنگی را به دنبال داشته است؛ هتلی که گفته می‌شود اگرچه مصوبه کمیسیون ماده5 ‏را دارد، اما قبل از ابلاغ آن از سوی استانداری به شهرداری اجرایی شده است.‏ میراث‌دوستان اصفهان نگران‌اند ساخت‌وسازهای بی‌ضابطه در خیابان «چهارباغ»، بالاخره سرنوشتی ‏نظیر ارگ «جهان‌نما» پیدا کند و جان این محور تاریخی را به خطر بیندازد؛ سازه‌هایی بلند و بدون در نظر ‏گرفتن خط آسمانی. خیابان «چهارباغ» در چند‌سال اخیر، دستخوش تغییر و دگرگونی‌های بسیار ازجمله ‏تبدیل آن به پیاده‌راه و تعویض …
روحانی قانون تسری عنوان مدرک  کارشناسی  به  کارشناسی معادل  را ابلاغ کرد
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
روحانی قانون تسری عنوان مدرک کارشناسی به کارشناسی معادل را ابلاغ کرد
براین اساس، عبارت «مدرک کارشناسی» مندرج در تبصره بند الف ماده ۱۰۳ قانون مدیریت خدمات کشوری، شامل «مدرک کارشناسی معادل» که ارزش استخدامی دارد، نیز می‌شود.
خیال منتقدان را از تولید پراید راحت کردیم
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
خیال منتقدان را از تولید پراید راحت کردیم
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه صنعت خودرو کشور در طول این سال‌ها بعضاً راهبردهای صحیحی اتخاذ نکرده گفت: از مجموع انتقادات زیادی که در خصوص صنعت خودرو مطرح می‌کنند، بخش‌های منطقی، مستدل و کارشناسی شده را پذیرفته و در مدت کوتاه حضورمان در گروه سایپا سعی کرده‌ایم به اصلاحِ ساختارها و ایجاد شفافیت در فرآیندها بپردازیم.
بخشنامه‌ ی رییس قوه قضاییه برای ارتقای منزلت، شفافیت درآمد و پیگیری پیشنهاد‌های وکلا
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / بخشنامه / رییس قوه قضاییه / شفافیت مالی / وکیل ها
بخشنامه‌ ی رییس قوه قضاییه برای ارتقای منزلت، شفافیت درآمد و پیگیری پیشنهاد‌های وکلا
شفقنا- بخشنامه‌ای برای ارتقای منزلت، شفافیت درآمد و پیگیری پیشنهاد‌های وکلا و دستورالعمل ساماندهی زمان و فرآیند کارشناسی رسمی دادگستری از سوی رییس قوه قضاییه ابلاغ شد. به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، مقابله با فساد و برقراری عدالت، تنها...
دستورالعمل حمایت قوه قضائیه از پایان نامه‌های دانشگاهی و حوزوی ابلاغ شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / حوزه های علمیه / دستگاه قضایی / قوه قضائیه / مادی و معنوی / مقطع کارشناسی ارشد
دستورالعمل حمایت قوه قضائیه از پایان نامه‌های دانشگاهی و حوزوی ابلاغ شد
ایلنا: رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه از ابلاغ دستورالعمل نحوه حمایت دستگاه قضایی از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشگاهی و حوزوی خبر داد و گفت: در همین راستا، سامانه‌ حمایت…
پایان تصویربرداری مجموعۀ ترکیبی تلویزیونی «یک لیوان زندگی»
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / اداره کل آموزش و پرورش استان / کارشناسی / وزارت آموزش و پرورش / ویروس / انجمن سینمای جوانان
پایان تصویربرداری مجموعۀ ترکیبی تلویزیونی «یک لیوان زندگی»
ایلنا: تصویربرداری مجموعه ترکیبی تلویزیونی یک لیوان زندگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رضا صافی به پایان رسید.
دانشگاه امیرکبیر: امتحانات «حضوری» و «مقطعی» است
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
دانشگاه امیرکبیر: امتحانات «حضوری» و «مقطعی» است
معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد که امتحانات پایان ترم در این دانشگاه حضوری و به صورت مقطعی(ابتدا کارشناسی و بعد از آن ارشد و دکتری) برگزار خواهد شد.
۲ گام اساسی دیگر در اصلاح و ارتقاء نظام قضایی کشور
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / قوه قضائیه / دستگاه قضایی / سید ابراهیم رئیسی
۲ گام اساسی دیگر در اصلاح و ارتقاء نظام قضایی کشور
بخشنامه‌ای برای ارتقای منزلت، شفافیت درآمد و پیگیری پیشنهادهای وکلا و دستورالعمل ساماندهی زمان و فرآیند کارشناسی رسمی دادگستری از سوی رییس قوه قضاییه ابلاغ شد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
تحلیل کارشناسی از ریزش این روزهای شاخص بورس
حدود ۱۰ روز است که بازار سرمایه با روزهایی که پی در پی صعودی بود، خداحافظی کرده و شاهد کاهش‌ چشم‌گیر شاخص این بازار در روزهای اخیر بودیم. کاهش‌هایی که باعث شد شاخص کل که قله یک میلیون واحد را فتح کرده بود، دوباره به زیر یک میلیون واحد بازگردد. کارشناسان دلایل مختلفی را برای این کاهش شاخص می‌شمارند و وجود ابهام در بازار به دلیل نحوه آزادسازی سهام عدالت را مهم‌ترین آن می‌دانند.به گزارش ایسنا، روزبه شریعتی، کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه مشمولان سهام عدالت می توانند از روز سه‌شنبه، سهام خود را بفروشند، اظهار کرد: پیش از این اعلام کرده بودند سهام‌داران سهام عدالت طی حدود شش ماه می‌توانند ۲۰ درصد سهام خود را بفروشند اما ناگهان اعلام می‌کنند که این افراد می‌توانند از روز سه‌شنبه با مراجعه به …
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
تدوین شیوه‌نامه پرداخت مشوق‌های صادراتی 99
مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از تدوین شیوه‌نامه‌های پرداخت مشوق‌های صادراتی سال 99 در سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد. به گزارش اکسپورتنا، احسان قمری گفت: پیش‌نویس بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1399 توسط سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال شده و امیدواریم از سوی معاون اول رئیس‌جمهور به زودی تصویب و ابلاغ شود. وی افزود: شیوه‌نامه‌های پرداخت مشوق‌های صادراتی در سازمان توسعه تجارت ایران تدوین شده و پس از اخذ نظر و استفاده از نظرات کارشناسی بخش‌های خصوصی و دولتی توسط سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ و اجرایی خواهد شد. قمری توسعه صادرات را راهبرد اصلی کشور در شرایط فعلی دانست و گفت: توسعه صادرات و مدیریت واردات از جمله برنامه‌ها …
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / حسن روحانی / دلار / کارشناسی / مالیات بر ارزش افزوده / واردات
معافیت واردات طلا، نقره و پلاتین از مالیات بر ارزش افزوده
در پنجاهمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی و با حضور سران قوای مقننه و قضاییه و دیگر اعضا تشکیل شد،
مسئولان برای یک‌بار هم که شده تصمیم عاقلانه بگیرند
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
مسئولان برای یک‌بار هم که شده تصمیم عاقلانه بگیرند
سیدمهدی رحمتی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش خواستار بررسی دقیق و کارشناسی ادامه لیگ برتر شد.
شروع اردوهای ورزشکاران معلول در رشته‌های کم تماس
۱۳۹۹/۰۳/۰۴ / فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان / محمد شروین اسبقیان
شروع اردوهای ورزشکاران معلول در رشته‌های کم تماس
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: بعد از تعطیلات عید فطر طی جلسات کارشناسی که با کمیته ملی پارالمپیک و نماینده فدراسیون پزشکی و ورزشی خواهیم داشت، در رشته‌هایی که تماس ورزشکار معلول در آن وجود ندارد، تمرینات را آغاز خواهیم کرد.
احزاب و گروه‌های سیاسی برای برون‌رفت از مشکلات دست به دست هم دهند
۱۳۹۹/۰۳/۰۴ / فراکسیون امید / مجلس دهم
احزاب و گروه‌های سیاسی برای برون‌رفت از مشکلات دست به دست هم دهند
رئیس فراکسیون پاسخگویی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت اقتصادی جامعه امروز مهم ترین اولویت است و باید با همکاری جریانات سیاسی و احزاب به دنبال برنامه ای کارشناسی برای برون رفت از وضع موجود باشیم.
۱۳۰۰ گزارش کارشناسی در مرکز پژوهش‌های مجلس در دوره دهم منتشر شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / مجلس شورای اسلامی / محمد قاسمی / مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی / مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی / علی لاریجانی / قانون اساسی
۱۳۰۰ گزارش کارشناسی در مرکز پژوهش‌های مجلس در دوره دهم منتشر شد
تهران- ایرنا- سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس از تهیه و انتشار ۱۳۰۰ گزارش کارشناسی درباره طرح‌ها و لوایح و ۶۵ طرح پژوهشی در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در دوره دهم خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / استانی-سیاسی / مجلس یازدهم شورای اسلامی / جهاد دانشگاهی
مجلس نیازمند صدای کارشناسی است / استان ایلام تاثیرگذاری استراتژیک دارد
«علی‌اکبر بسطامی» و «سارا فلاحی» منتخبان مردم در حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، چرداول و هلیلان ضمن بازدید از جهاددانشگاهی استان، بر استفاده از ظرفیت و مشاوره‌ نهادهای علمی از جمله جهاددانشگاهی، در دوران مسئولیت تاکید کردند.
امسال ما به سراغ شما می‌آییم
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / موسسه ماهان
امسال ما به سراغ شما می‌آییم
چگونه یک مشاوره آنلاین رایگان پیدا کنم؟ چگونه در مسیر موفقیت دکتری و کارشناسی ارشد امسال قدم بردارم؟
یادداشت|اهمیت کارِ کارشناسی از نظر اسلام و ولایت
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
یادداشت|اهمیت کارِ کارشناسی از نظر اسلام و ولایت
مردم باید پیروز عالم و کارشناس باشند. تبعیت از کارشناس، انسان را در مسیر درست و راه راست به حرکت درآورد.
بیانیه نیروی انتظامی پیرامون حادثه فوت اتباع افغانستان در منطقه مرزی مشترک
۱۳۹۹/۰۳/۰۲
بیانیه نیروی انتظامی پیرامون حادثه فوت اتباع افغانستان در منطقه مرزی مشترک
نیروی انتظامی در بیانیه‌ای پیرامون حادثه فوت اتباع افغانستانی در منطقه مرزی مشترک، اعلام کرد: از دولت و مسئولان افغانستان انتظار دارد به دور از تحریف‌ها و القائات منفی دشمنان دو ملت و با نگاهی به تاریخ روابط و مناسبات ایران و افغانستان زمینه بررسی مشترک این رخداد را در فضایی غیرسیاسی و کارشناسی فراهم کرده و اجازه ندهند دشمنان دو ملت که سابقه سیاه آنها در جنایت بر علیه ملت‌های منطقه غیر قابل کتمان است از این رخداد تاسف بار برای موج سواری و اختلاف افکنی سوء استفاده کنند.
واکنش ناجا به حادثه فوت اتباع افغانستان در منطقه مرزی مشترک: ادعاهای طرف افغانستانی نشان دهنده دخالت ماموران ایرانی در این حادثه نیست
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
واکنش ناجا به حادثه فوت اتباع افغانستان در منطقه مرزی مشترک: ادعاهای طرف افغانستانی نشان دهنده دخالت ماموران ایرانی در این حادثه نیست
نیروی انتظامی در بیانیه‌ای پیرامون حادثه فوت اتباع افغانستانی در منطقه مرزی مشترک، اعلام کرد: از دولت و مسئولان افغانستان انتظار دارد به دور از تحریف‌ها و القائات منفی دشمنان دو ملت و با نگاهی به تاریخ روابط و مناسبات ایران و افغانستان زمینه بررسی مشترک این رخداد را در فضایی غیر سیاسی و کارشناسی فراهم کرده و اجازه ندهند دشمنان دو ملت که سابقه سیاه آن‌ها در جنایت بر علیه ملت‌های منطقه غیر قابل کتمان است از این رخداد تاسف بار برای موج سواری و اختلاف افکنی سوء استفاده کنند.
فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت: حادثه ناوچه کنارک در دست بررسی کارشناسی است
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت: حادثه ناوچه کنارک در دست بررسی کارشناسی است
بوشهر- ایرنا- فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی "ولایت" (جاسک) گفت: بررسی کارشناسی حادثه ناوچه کنارک توسط مهندسان و سامانه‎ها در دست اجرا است.
در گیر و‌دار سلامتی دانش‌آموزان برای امتحانات خرداد
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / استرس / خانواده / دانش آموزان / کارشناسی ارشد / مدرسه
در گیر و‌دار سلامتی دانش‌آموزان برای امتحانات خرداد
آموزش و پرورش اعلام کرده است که با هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد ملی مبارزه با کرونا امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم از ۱۷ خردادماه آغاز می‌شود
مشکل پخش فیلم تئاترها حل شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / تئاتر / کارشناسی / فیلم / سازمان / تئاترها
مشکل پخش فیلم تئاترها حل شد
مدیرکل هنرهای نمایشی از توافق با سازمان سینمایی برای تسریع در روند صدور مجوز فیلم تئاترها بدون بازبینی مجدد خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •