سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
بازار متشکل ارزی
حاکم شدن جوّ کاهش نرخ‌ها بر بازار متشکل ارزی
۲۵ ساعت قبل / نرخ ارز / نرخ دلار / بازار ارز / اقتصادنیوز / جو
حاکم شدن جوّ کاهش نرخ‌ها بر بازار متشکل ارزی
اقتصادنیوز :‌مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گفت: طی روزهای معاملاتی اخیر برآیند تغییر و تحولات این متغیرها، به طور کلی خود را به صورت انتظارات کاهشی نرخ ارز در میان فعالان بازار ارز نشان داده و منجر به ترغیب کارگزاران به فروش ارز و افزایش عرضه شده است.
اولین رفتار دلار در هفته جاری / ارزانی ارز ادامه دار است؟
۳ روز قبل / بازار متشکل ارزی / دلار صرافی ملی / دلار نیمایی / قیمت دلار / نرخ ارز آزاد
اولین رفتار دلار در هفته جاری / ارزانی ارز ادامه دار است؟
اولین قیمت دلار در صرافی ملی و بازار آزاد به ترتیب با ۵۵۰ و ۲۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته اعلام شد. در نرخ ارز در سامانه سنا و بازار متشکل ارزی نیز شاهد حدود ۲۰۰ تومان ریزش بوده‌ایم. نوشته اولین رفتار دلار در هفته جاری / ارزانی ارز ادامه دار است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت دلار امروز ۲۰ دی ۹۹ چقدر شد؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / ارز صرافی ملی / دلار آزاد / دلار صرافی ملی / دلار نیمایی / قیمت ارز
قیمت دلار امروز ۲۰ دی ۹۹ چقدر شد؟
اولین قیمت‌های دلار در بازار آزاد، صرافی‌ملی، سامانه سنا و بازار متشکل ارزی کاهشی بوده است با این حال نرخ خرید و فروش حواله این ارز در سامانه نیما کمی افزایش نشان می‌دهد. نوشته قیمت دلار امروز ۲۰ دی ۹۹ چقدر شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت انواع دلار، یورو و درهم در بازارهای مختلف روز چهار‌‌شنبه +جدول
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ / دلار / یورو / قیمت دلار / قیمت یورو
قیمت انواع دلار، یورو و درهم در بازارهای مختلف روز چهار‌‌شنبه +جدول
اقتصاد نیوز : قیمت ارز در بازار متشکل ارزی افزایش یافت.
ثبات نرخ دلار
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / دلار / صرافی / بازار متشکل ارزی / صرافی بانکی / بازار ارز / سامانه نیما
ثبات نرخ دلار
تهران- ایرنا- هر دلار امروز (دوشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۴۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته (یکشنبه) تغییری نداشت.
نرخ دلار کاهش یافت
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / دلار / صرافی / بازار متشکل ارزی / صرافی بانکی / نرخ ارز / بازار ارز / یورو / سامانه نیما
نرخ دلار کاهش یافت
تهران- ایرنا- هر دلار امروز (شنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۶۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز پنجشنبه گذشته کاهش ۱۰۰ تومانی داشت.
کدام نرخ ارز برای بازار سرمایه مفید است؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / نرخ ارز / بورس / نرخ تورم / بازار سرمایه / نرخ دلار
کدام نرخ ارز برای بازار سرمایه مفید است؟
اقتصادنیوز : یک کارشناس بازار سرمایه درباره اینکه کدام یک از نرخ‌های ارزی برای بازار سرمایه و صنایع مفید است؟ گفت: با توجه به شرایط کنونی و بر اساس عملیات بازار متشکل ارزی که بانک مرکزی در دستور کار قرار داده است، ارز نیما می‌تواند مبنای ارزش‌گذاری برای همه صنایع باشد.
اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 24 آذر ماه
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / بازار متشکل ارزی / سامانه سنا / قیمت دلار بازار متشکل ارزی / نرخ ارز بازار متشکل ارزی
اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 24 آذر ماه
قیمت ارز در بازار متشکل ارزی امروز اعلام و بر این اساس رقم ۲۵ هزار و ۵۰۹ تومان برای نرخ دلار تعیین شد، همچنین دلار در سامانه سنا نیز ۲۵ هزار و ۷۶۴ تومان معامله می‌‌‌شود. نوشته اولین نرخ بازار متشکل ارزی امروز 24 آذر ماه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
بانک مرکزی موافق واردات اعتباری است/ اجازه خروج سرمایه از کشور را نمی‌دهم/ مبادله روزانه ۳ تا ۵ میلیارد دلار در بازار متشکل ارزی
۱۳۹۹/۰۹/۱۸
بانک مرکزی موافق واردات اعتباری است/ اجازه خروج سرمایه از کشور را نمی‌دهم/ مبادله روزانه ۳ تا ۵ میلیارد دلار در بازار متشکل ارزی
رییس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه پیش‌بینی می‌کنیم که در یکساله منتهی به خرداد ۱۴۰۰ بتوانیم به تورم ۲۲ تا ۲۴ درصدی نزدیک شویم، افزود: اجازه خروج سرمایه و واردات کالاهایی که در اولویت نباشد را نمی‌دهم.
پیش‌بینی قیمت دلار امروز 13 آذر 99
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ / بازار دلار / پیش بینی / پیش بینی قیمت دلار / قیمت دلار
پیش‌بینی قیمت دلار امروز 13 آذر 99
روز چهارشنبه ساعت ۳ بعدازظهر دلار روی عدد ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان قرار گرفت. در بازار متشکل ارزی هم قیمت دلار ۲۴,۸۸۴ تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟ نوشته پیش‌بینی قیمت دلار امروز 13 آذر 99 اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت دلار وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد/ هر یورو ۲۸۴۳۲ تومان
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / بازار متشکل ارزی / قیمت دلار / قیمت یورو
قیمت دلار وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد/ هر یورو ۲۸۴۳۲ تومان
قیمت دلار آمریکا در بازارعمده فروشی اسکناس یعنی بازار متشکل ارزی، امروز یکشنبه نهم آذرماه به ۲۳ هزار و ۷۹۸ تومان و نرخ آن در خرده‎‌فروشی، به ۲۴ هزار و ۳۶ تومان رسید.
۱۳۹۹/۰۹/۱۰
اقتصاد مصون از شوک‌های سیاسی
کیمیا نجفیروز جمعه عوامل تروریستی، محسن فخری‌زاده یکی از دانشمندان و محققان برجسته کشور را به شهادت رساندند. این ترور خبر اول رسانه‌های جهان شده و با واکنش‌های داخلی و خارجی بسیاری همراه بود. قطعا این اتفاق جنبه‌های سیاسی و بین‌المللی بسیاری دارد، اما باید دید که اقتصاد ایران چه واکنشی نسبت به ترور شهید فخری‌زاده از خود نشان می‌دهد.بازار بورس همانند روزهای گذشته هفته را با چراغ سبز آغاز کرد اما شرایط برای بازار سکه و ارز کمی متفاوت بود، سکه و ارز که این‌ روزها در مسیر کاهش قیمت قرار گرفته‌اند روز گذشته تا حدودی با افزایش قیمت روبه‌رو شدند. طبق بررسی‌ها قیمت دلار در صرافی ملی ثابت ماند، اما نرخ خرید و فروش دلار در بازار متشکل ارزی، سامانه سنا، سامانه نیما و بازار آزاد افزایشی بود. از سوی دیگر …
قیمت دلار امروز، ششم آذر ۱۳۹۹ در بازار عمده فروشی اسکناس چند است؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / قیمت دلار / قیمت یورو / بازار متشکل ارزی / سامانه سنا
قیمت دلار امروز، ششم آذر ۱۳۹۹ در بازار عمده فروشی اسکناس چند است؟
قیمت دلار آمریکا امروز پنج شنبه، ششم آذرماه ۱۳۹۹ در بازار متشکل ارزی که بازار عمده فروشی اسکناس ارز است، ۲۴ هزار و ۷۴تومان و در سامانه سنا(خرده فروشی صرافی) ۲۴ هزار و ۳۱۵ تومان رسید.
نزول دلار ادامه دارد؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / بازار ارز / بازار طلا / دلار / سکه / قیمت / کاهش / افزایش / صرافی / بازار آزاد
نزول دلار ادامه دارد؟
دیروز در بازار متشکل ارزی هم معاملات در کانال ۲۴ هزار تومانی انجام شد و در حوالی ۲۴ هزار و ۳۰۶ تومان قرارداشت. ممکن است بازار آزاد در روز‌های آزاد به سوی نرخ‌های بازار متشکل حرکت کند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۶
بازار ارز آماده استقبال از نرخ‌های جدید می‌شود
روز چهارشنبه همزمان با تداوم روند نزولی در بازار غیررسمی ارز، ارزش کل مبادلات انجام‌شده در بازار متشکل ارزی (بورس ارز) به 2میلیون و 700هزار دلار رسید تا بازار با عمق بیشتری به استقبال کشف قیمت در کانال‌های پایین‌تر برود. به‌گزارش همشهری، در جریان مبادلات دیروز هر دلار آمریکا در بورس ارز در سقف 24هزار و 680تومان مبادله شد؛ پایین‌ترین نرخ مبادله دلار هم 23هزار و 800تومان اعلام شد. در آخرین معامله قیمت 24100تومان برای هر دلار آمریکا روی تابلوی بورس ارز ثبت شد. صرافی بانک ملی نیز قیمت هر دلار را با 75تومان …
کاهش تاثیرگذاری کانال‌های غیرقانونی با انتشار عمومی معاملات نقدی بازار متشکل ارزی
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / بازار متشکل ارز / مهدی گوهررستمی / صرافی / دلار / ارز
کاهش تاثیرگذاری کانال‌های غیرقانونی با انتشار عمومی معاملات نقدی بازار متشکل ارزی
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گفت: با انتشار رسمی نرخ‌های بازار متشکل ارز ایران و استقبال مردم و فعالان بازار ارز، به تدریج شاهد کاهش تاثیرگذاری و قدرت تعیین قیمت و نرخ‌گذاری‌های بی پایه و اساس دلالان و سفته‌بازان غیرقانونی خواهیم بود.
بازار ارز/ کاهش نرخ دلار به زیر مرز 25هزار تومان
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
بازار ارز/ کاهش نرخ دلار به زیر مرز 25هزار تومان
دیروز قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد ثابت ماند اما در بازار متشکل ارزی (بورس ارز) که قرار است به مرجعی برای تعیین نرخ اسکناس تبدیل شود، قیمت هر دلار آمریکا به کانال 24هزار تومان سقوط کرد. به گزارش همشهری، از ابتدای هفته بازار متشکل ارز برای نخستین‌بار در حال اعلام نرخ‌های تازه‌ای است. به‌نظر می‌رسد با وجود چند‌نرخی‌بودن قیمت ارز در بازار‌های مختلف، قیمت‌های اعلام‌شده در بازار متشکل ارزی، رفته‌رفته بازار آزاد را متاثر کند. در مبادلات دیروز(دوشنبه)، قیمت هر دلار آمریکا که چند روزی است در بازار …
قیمت طلا، سکه و ارز را خودتان اعلام کنید!
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت سکه
قیمت طلا، سکه و ارز را خودتان اعلام کنید!
روش‌هایی وجود دارد که می‌توان با کمک آن‌ها قیمت واقعی طلا، سکه، ارز و... را فهمید. صرافی ملی قیمت ارز در صرافی‌های بانکی را اعلام می‌کند. سامانه سناریت، قیمت ارز در بازار‌های سنا و نیما را در اختیارتان می‌گذارد. اتحادیه طلا مرجع طلافروشی‌ها برای قیمت طلای ۱۸ عیار، مظنه و انواع سکه است و شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز، قیمت‌ها را در بازار‌های مختلف ارائه می‌کند. قرار است از سایت بازار متشکل ارزی هم اعلام قیمت واقعی دلار و یورو را آغاز کند تا مرجع اصلی برای قیمت ارز باشد
سهام عدالت ۱۰ میلیون تومان شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
سهام عدالت ۱۰ میلیون تومان شد
امروز مطالبی همچون نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی، شستا بازگشایی می شود / افزایش سرمایه شستا، چگونه سهامداران عمده یک شرکت را بشناسیم؟، سیگنال مثبت همتی به بورس؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
بازار متشکل ارز ایران مرجع معاملات نقدی ارزی می‌شود
اعلام عمومی قیمت‌های بازار متشکل‌ارز ایران از روز دوشنبه آغاز شد و قرار است تابلوی نرخ‌های معاملاتی این بازار هم مثل تابلوی معاملات بورس در چند روز آینده در سایت رسمی بازار متشکل ارزی نمایش داده شود. سیاستگذاران امیدوارند با آغاز به‌کار بازار متشکل ارزی، این بازار به مرجع قیمت‌گذاری معاملات نقدی(اسکناس) ارز تبدیل شود، به همین دلیل انتشار عمومی قیمت‌های این بازار از اهمیت زیادی برخوردار است. برآورد می‌شود با گسترده‌تر شدن فعالیت بازار متشکل ارزی، نقش بازیگران عمده ارز بیشتر و هویت این بازیگران در …
پوست اندازی در اعلام نرخ ارز صرافی‌ها / قیمت دلار در بازار متشکل ارزی به ٢۵۵١۶ تومان رسید
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
پوست اندازی در اعلام نرخ ارز صرافی‌ها / قیمت دلار در بازار متشکل ارزی به ٢۵۵١۶ تومان رسید
قیمت هر اسکناس دلار آمریکا امروز دوشنبه ٢۶ آبان در بازار متشکل ارزی ٢۵۵١۶ تومان و در صرافی‌ها ٢۵٧٧١ تومان است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
امروز؛ رونمایی از نرخ بورس ارز
آن طور که یک مقام مسئول در بازار متشکل ارزی اعلام کرده، قرار است نرخ‌های بازار متشکل ارزی از امروز به‌صورت عمومی اعلام شود. این مهم‌ترین مرحله از فعالیت بازار متشکل ارزی و آغاز به کار رسمی بازاری است که تلاش دارد به مبنای اصلی قیمت‌گذاری ارز در ایران تبدیل شود. به گزارش همشهری، بالاخره پس از 2 سال گویا قرار است فعالیت بازار متشکل ارزی ساختارمند شود؛ حالا توجه‌ها به سمت بازار متشکل ارزی بیشتر شده زیرا قرار است از امروز قیمت‌های این بازار به‌ صورت عمومی اعلام شود و نرخ‌های کشف شده در این بازار می‌تواند …
۴ خبر مهم اقتصادی روز | اتفاقات جدید در بانک مرکزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / اخبار اقتصادی / اکوخبر
۴ خبر مهم اقتصادی روز | اتفاقات جدید در بانک مرکزی
امروز برای بانک مرکزی روز پرخبری بود از انتصاب حسین چرخ انداز به عنوان رئیس اداره صادرات معاونت ارزی که بعد از سال ها به جای صمد کریمی نشسته، تا قوانین تازه در بازار متشکل ارزی.
دلار وارد کانال ۲۵ هزار تومان شد؛ سکه کانال ۱۱ میلیون/ طرح مجلس برای آزادسازی واردات خودرو/ انتشار عمومی نرخ دلار بازار متشکل ارزی از فردا/ آیا فروش سهام عدالت متوقف شد؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
دلار وارد کانال ۲۵ هزار تومان شد؛ سکه کانال ۱۱ میلیون/ طرح مجلس برای آزادسازی واردات خودرو/ انتشار عمومی نرخ دلار بازار متشکل ارزی از فردا/ آیا فروش سهام عدالت متوقف شد؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون رشد شاخص کل بورس، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟، بزرگترین ریسک تهدیدکننده طلا در هفته جاری، هدف بودجه ۱۴۰۰ قطع وابستگی مستقیم بودجه به نفت است، جدیدترین قیمت‌ها از بازار خودرو، دایملر کوچک می‌شود و کاهش قیمت گوشت گوسفندی را در بر دارد.
تصمیم مهم ارزی بانک مرکزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / ارز / بازار متشکل ارزی / بانک مرکزی
تصمیم مهم ارزی بانک مرکزی
بانک مرکزی به منظور ساماندهی معاملات بازار متشکل ارزی، سقف مجاز قیمت فروش ارز این بازار را یک درصد بالاتر از «قیمت پایانی سنا» تعیین و اعلام کرد هر کارگزار بیش از۵۰۰هزار یورو حق ذخیره ندارد. نوشته تصمیم مهم ارزی بانک مرکزی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تصمیم بانک مرکزی ایران درباره محدودیت ذخیره ارزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / ارز در ایران / اقتصاد ایران / بانک مرکزی / ذخیره ارزی
تصمیم بانک مرکزی ایران درباره محدودیت ذخیره ارزی
شفقنا- بانک مرکزی به منظور ساماندهی معاملات بازار متشکل ارزی، سقف مجاز قیمت فروش ارز این بازار را یک درصد بالاتر از«قیمت پایانی سنا» تعیین و اعلام کرد: هر کارگزار بیش از۵۰۰هزار یورو حق ذخیره ندارد. چند هفته‌ای است که...
قفل بازار متشکل ارزی شکست/ انتشار عمومی نرخ‌های معاملاتی ارز از فردا
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
قفل بازار متشکل ارزی شکست/ انتشار عمومی نرخ‌های معاملاتی ارز از فردا
اقتصادنیوز : مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گفت: این بازار در نظر دارد از فردا دوشنبه ۲۶ آبان نرخ های خود را به شکل عمومی و از طریق سایت و مجاری رسمی متعلق به این بازار منتشر کند.
هر کارگزار بیش از ۵۰۰هزار یورو حق ذخیره ندارد
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
هر کارگزار بیش از ۵۰۰هزار یورو حق ذخیره ندارد
شهروند آنلاین: بانک مرکزی ضوابط جدیدی را برای معاملات بازار متشکل ارزی اعلام کرده که بر اساس آن، حاشیه سود یک درصدی فروش ارز خریداری‌شده از بازار متشکل ارز ایران تعیین شده و از سوی دیگر، اعلام شده که وضعیت باز ارزی کارگزاران توسط سامانه معاملاتی و سامانه سنا کنترل می‌شود.
سقف بانک مرکزی برای قیمت فروش ارز خریداری شده از بازار متشکل ارزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / بازار متشکل ارزی / بانک مرکزی ایران / قیمت ارز / بازار ارز / ایران / سامانه سنا / بانک مرکزی
سقف بانک مرکزی برای قیمت فروش ارز خریداری شده از بازار متشکل ارزی
بانک مرکزی به منظور ساماندهی معاملات بازار متشکل ارزی، سقف مجاز قیمت فروش ارز این بازار را یک درصد بالاتر از «قیمت پایانی سنا» تعیین و اعلام کرد هر کارگزار بیش از۵۰۰هزار یورو حق ذخیره ندارد.
رشد قیمت دلار، اصلاحی کوتاه‌مدت در مسیر نزولی
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
رشد قیمت دلار، اصلاحی کوتاه‌مدت در مسیر نزولی
فضای بازار ارز به دلایل مختفی همچون نبود تقاضا در برابر عرضه سنگین بازارساز در بازار متشکل ارزی و همچنین سیگنال بین‌المللی از بازگشت آمریکا به برجام در دولت بایدن، با کاهش نرخ همراه است.
عرضه ۱۴۶ میلیون دلاری در سامانه نیما
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / بازار متشکل ارزی / سامانه نیما / عرضه ارز
عرضه ۱۴۶ میلیون دلاری در سامانه نیما
امروز در سامانه نیما (نظام یکپارچه معاملات ارزی) حدود ۱۴۶ میلیون دلار ارز به صورت حواله توسط صادرکنندگان عرضه شد. نوشته عرضه ۱۴۶ میلیون دلاری در سامانه نیما اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / بازار ارز / دلار / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا / صرافی میدان فروسی
(تصاویر) نوسان قیمت ارز در صرافی‌های خیابان فردوسی
ارزش دلار در پی اعلام نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سقوط کرد و امروز (شنبه) هر دلار در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد که از کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه) حکایت دارد. ساعت ۱۳ و ۳۵ دقیقه امروز نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد و یوروبا کاهش ۲ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه) با نرخ ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد. نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند. اگرچه در مقطعی نرخ دلار تا ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان نیز افزایش یافت، اما در ۲۰ روز اخیر روند افزایشی قیمت شکسته شد و شاهد کاهشی قیمت‌ها در بازار بودیم. در حالی که از …
۱۳۹۹/۰۸/۱۶ / بازار سکه و ارز / قیمت دلار و ارز
صرافان دلار نمی‌خرند/ دلار چقدر می‌ریزد؟
به گزارش ایبنا،  کامران سلطانی‌زاده با بیان این مطلب درباره کاهش نرخ ارز از روز پنج شنبه و روند این بازار، اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های هفته گذشته و افزایش تزریق ارز توسط بانک مرکزی در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی، روند کاهشی این بازار قابل پیش‌بینی بود.
روزانه به طور متوسط ۶۵ میلیون دلار در بازار متشکل ارزی عرضه شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / ارز / بانک مرکزی / دلار / بازار / عرضه
روزانه به طور متوسط ۶۵ میلیون دلار در بازار متشکل ارزی عرضه شد
اقتصادنیوز : بانک مرکزی در پنج روز کاری هفته دوم آبان ماه (از تاریخ ۸ الی ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۹) روزانه، به طور متوسط ۶۵ میلیون دلار ارز به صورت اسکناس در «بازار متشکل معاملات ارزی» در نرخ های حاشیه بازار عرضه کرده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •