سه شنبه, ۱۹ فروردین, ۱۳۹۹ / 7 April, 2020
خانه هوشمند
برای افزایش سرعت وای‌فای خانگی چکار کنیم؟
۳۳ ساعت قبل / سرعت اینترنت / شیوع ویروس کرونا / سرعت وای‌فای خانگی / وای‌فای خانگی / افزایش سرعت وای‌فای خانگی / علم و دانش / پارسی خبر
برای افزایش سرعت وای‌فای خانگی چکار کنیم؟
این روز‌ها که اکثر مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه‌های خود مانده‌اند، افزایش سرعت وای‌فای خانگی می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. مشکلات اینترنت می‌تواند از بارگذاری ویدیو‌ها و انجام بازی‌های آنلاین جلوگیری کرده و در نتیجه در خانه ماندن و سرگرم شدن شما را نیز سخت‌تر کند. در این مقاله قصد داریم تا راه‌کار‌های بهره‌برداری بهتر از پهنای باند وای‌فای خانگی را به شما آموزش دهیم.سرعت اینترنت خود را اندازه بگیریدقدم اول شما در افزایش سرعت اینترنت، پیدا کردن منشأ مشکلات و همچنین سنجش کیفیت شبکه وای‌فای است. می‌توانید با استفاده از مرورگر کامپیوترتان و یا فعال کردن حالت هواپیمای گوشی هوشمند خود و سپس اتصال به شبکه وای‌فای (جهت اطمینان از اینکه از اینترنت سیم‌کارت استفاده نمی‌کنید)، به انجام این کار …
شهر هوشمند سدی در برابر کرونا | مرور خدمات غیرحضوری مدیریت شهری پایتخت
۴۵ ساعت قبل
شهر هوشمند سدی در برابر کرونا | مرور خدمات غیرحضوری مدیریت شهری پایتخت
برخی خدمات غیرحضوری مدیریت شهری که کمک می‌کند این روزها خیلی از کارها را از خانه انجام دهیم را در گزارشی مرور کنیم.
۲ روز قبل
نوروز سوت و کور!
تحمل قرنطینه و محدود کردن خود به حصر خانگی، خصوصا در ایام نوروز برای اشخاص مختلف فرق می‌کند. برای برخی مانند من و همسرم که هر دو بازنشسته‌ایم و به دوری فرزندانمان هم عادت کرده‌ایم قطعا آسان‌تر است. با این حال زندگی را ارتباط‌های اجتماعی، دیدار و همدلی مطبوع می‌کند. چیدن و تزیین هفت سین و تدارکات شیرینی نوروزی را بی‌آنکه امیدی به مشارکت دوست و میهمانی باشد، همچون مناسکی مذهبی انجام دادیم. گلدان‌های گل سینه ری کنار سفره هفت سین و سنبل و سبزی نوروزی که یکی دو روز بعد برچیده شدند، در سایه هنوز سالم و سرحال باقی مانده‌اند. تنها رسم دلگرم ‌کننده گفت‌وگوی تلفنی پای سفره هفت سین با فرزندانمان بود که آنها نیز در دو قاره به دور از هم در قرنطینه‌های …
سودجویی برخی بانک‌ها از شرایط کرونایی
۲ روز قبل
سودجویی برخی بانک‌ها از شرایط کرونایی
با ضرورت ماندن در خانه و افزایش خریدهای اینترنتی استفاده از خدمات الکترونیکی بانکی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و یکی از مهمترین عوامل ماندن یا نماندن مردم در خانه ها و پیش نیاز اصلی اجرای طرح جدید ستاد ملی مقابله با کرونا موسوم به فاصله گذاری اجتماعی هوشمند شده است.
رایمون تجربه آینده
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / سایت رایمون / مدیریت هوشمند
رایمون تجربه آینده
تیم طراحی و مهندسی رایمون اولین و تنها برند تولید کننده سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، خانه هوشمند، اتوماسیون خانگی، سیستم‌های هوشمند مراکز تجاری، اداری، مسکونی و بیمارستان هوشمند در ایران است.
همگرایی علوم از نظر فناورانه؛ هوش مصنوعی در معماری
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / خانه هوشمند / معماری / معماری و شهرسازی
همگرایی علوم از نظر فناورانه؛ هوش مصنوعی در معماری
کتاب هوش مصنوعی در معماری اهمیت همگرایی علم و فناوری‌ را برای ایجاد تحول در زندگی بشر، بررسی می‌کند.
چگونه ساختمان خود را هوشمند کنیم؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / خانه هوشمند / فروشگاه اینترنتی اسمارت شو / اسمارت شو / آبیاری خودکار / هوشمند سازی ساختمان
چگونه ساختمان خود را هوشمند کنیم؟
این روزها از هوشمندسازی ساختمان و خانه هوشمند مطالب زیادی به گوشمان می رسد، مثلاً اینکه خانه یا ساختمانی به سیستم هوشمند مجهز است و افراد با موبایل خود چراغهای را روش و خاموش می کنند و می توانند از راه دور درب را باز کنند! در این مقاله به دنبال این هستیم که بدانیم هوشمند سازی چه امکانات و فوایدی برای ما فراهم می کند و برای تهیه تجهیزات خانه هوشمند از کدام شرکت یا فروشگاه اینترنتی می توانیم خرید کنیم ؟
موبایل‌های آنر به قلب تپنده زندگی هوشمند تبدیل خواهند شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
موبایل‌های آنر به قلب تپنده زندگی هوشمند تبدیل خواهند شد
بر اساس گزارش منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقاتی Canalys، ۴۱ ٪ از شرکت کنندگان در تحقیق، بیش از ۱ دستگاه هوشمند را در زمان حرکت یا در حین کار، با خود به همراه دارند. این عدد زمانی که این افراد به خانه می رسند به ۶۸ ٪ افزایش پیدا می کند. این آمار نشان دهنده تقاضای رو به رشد برای یک تجربه دیجیتال و هوشمند است.
ایمنی خانه‌های هوشمند با ورود دو مرحله‌ای
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / خانه هوشمند / آرلو
ایمنی خانه‌های هوشمند با ورود دو مرحله‌ای
"آرلو"(Arlo) نام دزدگیر جدیدی است که مانند همکارانش "نست" و "رینگ" برای افزایش ایمنی خانه و وسایل هوشمند درون آن ساخته شده است و از افراد برای استفاده از دستگاه‌ها دو بار تایید می‌گیرد.
ربات‌های هوشمند سنگاپور مسئول توزیع غذا و دارو به بیماران کرونایی شدند+عکس
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / پارسی خبر / علم و فناوری / ربات / ربات هوشمند / سنگاپور / وبروس کرونا / کرونا
ربات‌های هوشمند سنگاپور مسئول توزیع غذا و دارو به بیماران کرونایی شدند+عکس
پیش از این نیز برخی بیمارستان‌های چین شاهد حضور ربات‌ها بودند. بر اساس این خبر، ربات‌ها قرار است نه تنها در توزیع غذا و دارو نقش ایفا کنند، بلکه در تمیز کردن فضای بیمارستان و البته گپ زدن با بیماران به ۴ زبان زنده دنیا نیز مهارت دارند.جزئیات استفاده از فناوری‌های رباتیک برای مبارزه با کرونا، امروز در جلسه کمیته تأمین وزارت بهداشت سنگاپور بیان شد. سخنگوی این سازمان گفت که تا پایان ماه مارس، یک روبات به نام BeamPro فعالیت خود را در بیمارستان‌ها آغاز می‌کند. سخنگوی بیمارستان الکساندرای سنگاپور نیز گفت: " ما در حال حاضر تنها یک بیمار تایید شده کرونا داریم، که شرایطی پایدار دارد، اما می‌خواهیم نخستین بیمارستانی باشیم که فناوری‌های رباتیک را به خدمت می‌گیرد. "BeamPro بیش از سه ماه قبل از شیوع کروناویروس …
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
به زودی هیچ‌ رازی برای ما باقی نمی‌ماند و این خوب نیست
موضوعات زیادی درباره آینده وجود دارد که ذهن مرا شب‌ها بیدار نگه دارد؛ تسلیحات A.I که سلاحی است مجهز به هوش مصنوعی و خودمختار عمل می‌کند، دیپ‌فیک‌های وایرال شده غیرقابل تشخیص، ستون‌نویسان معترض خستگی‌ناپذیر و بی‌نهایت هوشمند روباتیک و... اما در چند سال اخیر یک تهدید تکنولوژیکی بیش از همه در ذهن من سیگنال خطر را روشن می‌کند و آن نظارت همه‌جانبه است و دیگر مطمئن نیستم که تمدن بشری بتواند از زندگی تحت نظارت گسترده و پیوسته خودگریزی داشته باشد؛ ما خود نیز به عنوان انسان تلاش کافی برای اجتناب از تحت نظر بودن و ثبت و ضبط دیجیتالی دایم خود نداریم. لوکیشن شما، خریدهایی که انجام می‌دهید، ویدیوهایی که از خانه و محل کار خود می‌گیرید، جست‌وجوهای …
روح ما را قبضه کرده‌اند
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
روح ما را قبضه کرده‌اند
[شهروند]  کتاب «اخبار» تجزیه و تحلیل زیرکانه‌ای از تأثیر ماشین خبری به صورت مداوم بر ما و فرهنگ ماست. خبر همه‌جا هست؛ طوری ‌که نمی‌توانیم چک‌کردن آن را روی صفحه کامپیوتر خود متوقف کنیم، اما این مسأله با ذهن ما چه می‌کند؟ هرگز به ما آموزش داده نمی‌شود چگونه با سیلِ خبر روزانه که تأثیر بسزایی در درک ما و چگونگی زندگی‌مان دارد، روبه‌رو شویم. آلن 25 گزارش خبری را در نظر می‌گیرد - ازجمله سقوط هواپیما، قتل، مصاحبه با فردی مشهور، رسوایی سیاسی و... - و همراه با جزییات به تجزیه و تحلیل آنها می‌پردازد. چرا ماجراهایی با نتایج فاجعه‌آمیز غالبا این‌قدر مسرت‌بخش هستند؟ چرا ما از تماشای سرنگونی سیاستمداران لذت می‌بریم؟ …
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
هوو در هوو در هوو
شاید شما به خاطر نیاورید اما روزگاری کامپیوتر طفلکی هم برای خودش بروبیایی داشت. حالا را نگاه نکنید که کسی برای این طفلک تره خرد نمی‌کند. همین چند سال پیش اگر کسی در دفتر کارش کامپیوتر می‌گذاشت تومنی صنار کاسبی‌اش با بقیه فرق می‌کرد. یا اگر در خانه‌اش کامپیوتر داشت، می‌توانست برای همه اقوام و اعوان و انصار قیافه‌ بگیرد. این بساط پادشاهی اما به طرفه‌العینی از هم پاشید. در چشم به‌هم‌زدنی سر و کله رقیبی به نام لپ‌تاپ پیدا شد. همان‌هایی که تا دیروز پیش فک و فامیل سرشان بالا بود، ناگهان در مقابل بخشی از همان اقوام که لپ‌تاپ خریده بودند، خوار و خفیف شدند. کافی بود در یکی از مهمانی‌های فامیلی فرد موردنظر کیف لپ‌تاپش را با خودش …
با این سیستم هوشمند کنترل خانگی نبض خانه را از راه دور بگیرید
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
با این سیستم هوشمند کنترل خانگی نبض خانه را از راه دور بگیرید
این روزها بازار سیستمهای هوشمند کنترل خانگی بسیار داغ است. بر همین اساس است که افرد مختلف در تلاشند تا با نصب دقیق ترین سیستمها امنیت خانه خود را از راه دور تضمین کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
کتاب شمیم عاشقی توسط شورای شهر و شهرداری لاهیجان رونمایی شد
همزمان با چهارمین روز دهه مبارک فجر، کتاب شمیم عشق با خاطرات خانواده معظم شهدا و ایثارگران و رزمندگان شهرداری لاهیجان رونمایی و منتشر شد.به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، این مراسم با حضور فرماندار، معاونان فرماندار، اعضای شورای تامین، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان، مدیران ادارات و نهاد ها وخانواده معظم شهدا و ایثارگران در سالن همایش شهرداری برگزار شد.مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و سردار قاسم سلیمانی گفت: مدیریت شهری لاهیجان همیشه به شهدای انقلاب اسلامی احترام گذاشته و توجه به فرهنگ ایثار و شهادت یکی از برنامه های محوری شهرداری لاهیجان است.وی اضافه کرد: کتاب شمیم عاشقی با گردآوری …
با این پنل های چوبی هوشمند ارتباطات خود را تقویت کنید+تصاویر
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
با این پنل های چوبی هوشمند ارتباطات خود را تقویت کنید+تصاویر
 پنل چوبی هوشمند «میو» یک دستگاه هوشمند است که برای خانه های کوچک بسیار مفید و موثر است. این گجت هوشمند با رویکردی بسیار جالب بین اعضای خانه ارتباط برقرار می کند.
با این دوش هوشمند موسیقی دلخواهتان را گوش دهید
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
با این دوش هوشمند موسیقی دلخواهتان را گوش دهید
این روزها بازار لوازم خانگی هوشمند داغ است و دوش هوشمند نیز یکی از جدیدترین نسخه های محصولات هوشمند است که در برخی خانه های جدید و لاکچری استفاده می شود.
هکرها، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در سال ۲۰۲۰
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / هوش مصنوعی / اینترنت اشیا / هکر، هک / خانه هوشمند
هکرها، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در سال ۲۰۲۰
ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، خطرات بسیاری در حوزه سایبری به همراه دارند و پیش‌بینی می‌شود با گسترش داده‌ها در سال ۲۰۲۰، این خطرات نیز افزایش یابند.
بزرگترین تحولات خانه‌های هوشمند در سال ۲۰۲۰
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / هوش مصنوعی / خانه هوشمند / ربات / اینترنت
بزرگترین تحولات خانه‌های هوشمند در سال ۲۰۲۰
گسترش سریع فناوری و اینترنت، به پیشرفت روزافزون فناوری هوشمند خانگی کمک می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود که این پیشرفت در سال جاری بیشتر شود.
امنیت خانه را با این دوربین هوشمند تضمین کنید
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
امنیت خانه را با این دوربین هوشمند تضمین کنید
 دوربین هوشمند و ویژه "ادوبی" یکی از گجت هایی بود که در جریان نمایشگاه CES 2020  معرفی شد. این دوربین هوشمند با قابلیت های ویژه خود برای استفاده در محیط های باز کاربرد فراوانی دارد.
لوترون از خانواده محصولات جدید خانه هوشمند رونمایی کرد
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
لوترون از خانواده محصولات جدید خانه هوشمند رونمایی کرد
لوترون در نمایشگاه CES از چند عضو جدید محصولات خانه هوشمند رونمایی کرد که با اتثصال به محصولات قبلی، تجربه جامع‌تری را ایجاد می‌کنند.
مدیریت خانه را به جارو برقی رباتیک بسپارید
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ربات / رباتیک / هوشمندسازی
مدیریت خانه را به جارو برقی رباتیک بسپارید
شرکت آی ربات از به روزرسانی ربات جاروبرقی رومبا خبر داد تا از طریق آن بتوان دیگر لوازم برقی هوشمند خانگی را کنترل و مدیریت کرد.
ربات خانه دار همه امور خانه را اداره می کند
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / هوش مصنوعی / نوآوری / ربات
ربات خانه دار همه امور خانه را اداره می کند
رباتی شبیه توپ تنیس ساخته شده که هوشمند است و می تواند در اداره خانه به فرد کمک کند.
ارتباط خودرو و خانه هوشمند با فناوری رنو و اتودو
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ارتباط خودرو و خانه هوشمند با فناوری رنو و اتودو
فناوری جدید رنو و اتودو به راننده اجازه می‌دهد پشت فرمان خودرو، برخی تنظیمات لوازم خانه‌ی هوشمند را تغییر دهد. 
سامسونگ ربات هوشمند Ballie را برای مدیریت خانه هوشمند معرفی کرد
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سامسونگ ربات هوشمند Ballie را برای مدیریت خانه هوشمند معرفی کرد
در نمایشگاه CES 2020، سامسونگ ربات Ballie، ربات هوشمند مجهز به دوربین را با هدف مدیریت خانه‌ی هوشمند رونمایی کرد. 
نتاتمو قفل و کلید هوشمند مجهز به NFC معرفی کرد
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
نتاتمو قفل و کلید هوشمند مجهز به NFC معرفی کرد
نتاتمو درجریان CES 2020 کلید و قفل فیزیکی مجهز به NFC را به مجموعه ابزارهای خانه هوشمند خود اضافه کرد.
قفل هوشمندی که همه دربها را به روی شما می گشاید
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
قفل هوشمندی که همه دربها را به روی شما می گشاید
«قفل هوشمند نوکی» هنگام ورود به خانه به طور خودکار قفل درب را به روی شما باز می کند و هنگام خروج نیز با اطمینان دوباره درب را قفل می کند.
سیستم هوشمند هشدار «لئو» ویژه کودکان و سالمندان
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
سیستم هوشمند هشدار «لئو» ویژه کودکان و سالمندان
بسیاری از افراد شاغل که مجبورند ساعاتی طولانی فرزندان یا سالمندان خود را در خانه تنها بگذارند، نگرانی هایی جدی درباره شرایط خانه دارند.
مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از پیام رسان جاسوسی «تو توک» تا خانه هوشمند 10 میلیون دلاری
۱۳۹۸/۱۰/۰۳
مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از پیام رسان جاسوسی «تو توک» تا خانه هوشمند 10 میلیون دلاری
انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.
خانه 10 میلیون دلاری و هوشمند «سیلیکون ولی»
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
خانه 10 میلیون دلاری و هوشمند «سیلیکون ولی»
این روزها بسیاری از افراد به خانه های هوشمند علاقه مند شده اند. یکی از مشهورترین خانه های سیلیکون ولی یک خانه 10 میلیون دلاری است که می توان آن را ترکیبی از سفینه فضایی و هواپیما دانست.
همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
همکاری اپل، گوگل و آمازون برای توسعه استاندارد خانه هوشمند
اپل، گوگل و آمازون در همکاری مشترکی با یکدیگر در تلاش به‌دنبال توسعه‌ی استاندارد منبع باز خانه‌ی هوشمند هستند.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اتحادیه جدید غول‎های دیجیتالی
چهار غول فناوری دنیای امروز یعنی شرکت‌های اپل، سامسونگ، آمازون و گوگل به‌منظور ابداع یک استاندارد جهانی برای خانه‌های هوشمند همکاری خواهند کرد. وسایل هوشمند خانه یک موهبت برای افراد پرمشغله یا افراد بی‌نظم و تنبل است، اما هنوز هم برخی بلند شدن و رسیدن به آنها برای روشن کردنشان را تاب نمی‌آورند و می‌خواهند همه چیز با یک کنترل مدیریت شود. در حال حاضر برخی از محصولات هوشمند یک برند با سایر برندها کار می‌کنند؛ درحالی‌که برخی دیگر فقط روی پلت‌فرم‌های خاص خود کار می‌کنند. بنابراین حتی تصمیم‌گیری در وهله اول برای انتخاب دستگاه‌های هوشمند می‌تواند یک دردسر باشد. اما اکنون سه نام از بزرگ‌ترین نام‌ها در عرصه فناوری با یکدیگر متحد شده‌اند تا یک استاندارد جهانی برای خانه‌های هوشمند ابداع کنند.
اپل، سامسونگ، آمازون و گوگل متحد شدند
۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / اپل / سامسونگ / آمازون / گوگل / خانه هوشمند
اپل، سامسونگ، آمازون و گوگل متحد شدند
چهار غول فناوری دنیای امروز یعنی شرکت‌های اپل، سامسونگ، آمازون و گوگل به منظور ابداع یک استاندارد جهانی برای خانه‌های هوشمند همکاری خواهند کرد.
سیستم امنیت هوشمند خانگی ویژه باسلیقه ها / از سنجشگر حرکت تا هشدار دهنده حریق
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
سیستم امنیت هوشمند خانگی ویژه باسلیقه ها / از سنجشگر حرکت تا هشدار دهنده حریق
تامین امنیت خانه یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری از افراد در پی تحقق آن هستند. سیستم های هوشمند و مختلفی برای تامین امنیت خانگی در دسترس است و در این میان می توان گفت که SimpliSafe از زیباترین سیستم ها است.
هکری با نفوذ به دوربین نظارتی یک دختر بچه را ترساند
۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / امنیت اطلاعات / آمازون / دوربین نظارتی
هکری با نفوذ به دوربین نظارتی یک دختر بچه را ترساند
فردی بانفوذ به دوربین نظارتی هوشمند متعلق به شرکت آمازون که در خانه نصب شده، یک دختربچه ۸ ساله را ترساند. این هک تنها ۴ روز پس از خرید و نصب دوربین انجام شده است.
هشدار: «هکر»ها به راحتی به خانه‌‌های شما نفوذ می‌کنند
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
هشدار: «هکر»ها به راحتی به خانه‌‌های شما نفوذ می‌کنند
اداره تحقیقات فدرال آمریکا هشدار داده است: هکرها می‌توانند از وسایل خانه هوشمند استفاده کنند تا بتوانند از زندگی دیجیتالی افراد اطلاعات به دست بیاورند.
سر پناهی به نام زباله‌ها
۱۳۹۸-۰۹-۱۹
سر پناهی به نام زباله‌ها
قدم‌هایشان راه خانه به مدرسه و برعکس را تجربه ندارد، دستانشان به رقص درآوردن قلم برای نوشتن را تجربه نکرده و افکارشان با پرواز کردن و آرزو داشتن بیگانه است. آنها بر خلاف هم‌سن و سال‌های خودشان به دنبال تفریح یا نصب بازی روی گوشی‌های هوشمند خود نیستند، آنها گزینه‌های چندانی از میان درس، تفریح و استراحت ندارند، آنها فقط کار می‌دانند و کار و دیگر هیچ.
قفل هوشمندی که امنیت خانه  را تضمین می کند / از اپلیکیشن اختصصی تا قابلیت کنترل از راه دور
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
قفل هوشمندی که امنیت خانه  را تضمین می کند / از اپلیکیشن اختصصی تا قابلیت کنترل از راه دور
این روزها بسیاری از افراد برای تامین امنیت خانه یا محل کار خود از سیستم های هوشمند امنیتی استفاده می کنند. بر این اساس استفاده از گجت های هوشمند قفل کردن درب بسیار رایج شده است.
رباتهای جدید شرکت گوگل یک گام فراتر از برنامه نویسی عمل خواهند کرد
۱۳۹۸/۰۹/۰۳
رباتهای جدید شرکت گوگل یک گام فراتر از برنامه نویسی عمل خواهند کرد
شرکت آلفابت(شرکت مادر گوگل) در تلاش است ربات هایی هوشمند بسازد تا امور خانه و محیط کار افراد را به سهولت و بدون برنامه های از پیش تعیین شده سازماندهی کند .
۱۳۹۸/۰۸/۲۳
سامانه 1522 شرکت آبفا ارائه خدمات را از میز ادارات به داخل خانه ها برد
اصفهان –راعی : سامانه خدمات غیر حضوری 1522 در سیر تطور و تکوین حوزه مشترکین شرکت های آبفا نقش و جایگاه ویژه ای دارد.هاشم امینی گفت: سامانه هوشمند خدمات غیرحضوری 1522 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان راهبرد ارائه خدمات به مردم را محقق کرد .در گذشته شهروندان برای دریافت خدمات 23گانه فروش و پس از فروش انشعاب باید به طور میانگین پنج مرتبه به ادارات آب و فاضلاب مراجعه می کردند اما نخستین بار با راه اندازی این سامانه در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، تمام خدمات به صورت هوشمند و غیر حضوری و در تمام ساعات شبانه روز به متقاضیان و مشترکین ارائه می شود و در واقع ارائه خدمات به مردم از میز ادارات به داخل خانه ها برده شد.مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در ادامه گفت: نقطه اوج فعالیت سامانه خدمات غیر حضوری …
۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / اسپیکر هوشمند / گجت هوشمند
طرفداران اسپیکر‌های هوشمند اهل کدام کشورند؟
پیشتر نیز گزارش‌ها نشان می‌داد که مشتریان چینی از اسپیکر‌های هوشمند نسبت به سایر کشور‌ها استقبال بسیار بیشتری کرده‌اند و به گفته تحلیلگران، بازار این گجت هوشمند خانگی در حال صعودی انفجاری است. طبق آمار‌های قبلی موسسه تحقیقاتی استراتژی آنالتیکس، هم اکنون ۳۶ میلیون نفر در چین صاحب حداقل یک دستگاه اسپیکر هوشمند در خانه خود هستند.
فشار دوباره بر رسانه‌ها؛  معافیت مالیاتی فعالیت‌های انتشاراتی، مطبوعاتی، فرهنگی و هنری حذف می‌شود؟
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فشار دوباره بر رسانه‌ها؛ معافیت مالیاتی فعالیت‌های انتشاراتی، مطبوعاتی، فرهنگی و هنری حذف می‌شود؟
در روزهای گذشته پیش‌نویس لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم درحالی منتشر شد که یکی از مهم‌ترین موارد این متن، حذف یا کاهش بسیاری از معافیت‌ها و مشوق‌ها بود؛ ازجمله در فعالیت‌های مطبوعاتی. اینطور که مازیار هوشمند مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور در حساب کاربری توییتر خود نوشته، سازمان امور مالیاتی کشور با انتشار پیش‌نویس لایحه اصلاح برخی قوانین و مقررات مالیاتی، از حذف معافیت فعالیت‌های مطبوعاتی خبر داده است؛ لایحه‌ای که در صورت تصویب می‌تواند فعالیت رو به کاهش و تعطیلی رسانه‌ها را از اکنون رقم بزند.
"الکسا" از این پس کاربران را با نور می‌خواباند و بیدار می‌کند
۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / آمازون / الکسا / دستیار هوشمند
"الکسا" از این پس کاربران را با نور می‌خواباند و بیدار می‌کند
صاحبان دستیار هوشمند شرکت آمازون موسوم به "الکسا"(Alexa) از این پس می‌توانند کنترل چراغ‌های خانه را به آن بسپارند تا در هنگام نیاز چراغ‌های خانه را روشن، کم نور یا خاموش کند.
«زندانی خیابانی نواب» در خانه موزه انتظامی دیده می‌شود
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / خانه موزه انتظامی / هوشمند هنرکار / کارگردان تئاتر / تئاتر ایران / بازیگر تئاتر
«زندانی خیابانی نواب» در خانه موزه انتظامی دیده می‌شود
نمایش «زندانی خیابان نواب» به کارگردانی هوشمند هنرکار در سومین دور اجرای خود، در تالار خانه موزه انتظامی روی صحنه می‌رود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱
جاسوسی تلویزیون‌های هوشمند از کاربران
تلویزیو‌های هوشمند را نیز باید به جرگه دستگاه‌های متهم به جاسوسی و زیر نظر گرفتن رفتار انسان‌ها اضافه کرد. بررسی‌های اخیر محققان دانشگاه پرینستون نشان داد که تلویزیون‌های متصل به اینترنت با قابلیت پخش زنده محتوا از وب‌سایت‌های مختلف، به انواع ردیاب‌های گردآوری اطلاعات مجهزند. ارویند نارایانان، از محققان این دانشگاه عنوان کرد: اگر از کاربران دستگاه‌هایی همچون روکو یا آمازون فایر تی‌وی باشید، باید بدانید که چند شرکت می‌توانند به اطلاعاتی از آنچه در محیط خانه یا محل کار مشاهده می‌کنید، دسترسی داشته باشند.
کاسبی با فروش اجباری کارت های جعلی سلامت
۱۳۹۸/۰۷/۱۴
کاسبی با فروش اجباری کارت های جعلی سلامت
یک گفت‌و‌گوی ساده تلفنی بین خوانندگان روزنامه ما و تماس گیرنده‌ای از خانه بهداشت در خیابان ولیعصر تهران شکل گرفته است. خانم... برای صدور کارت الکترونیک بهداشت سلامت تماس گرفته که می‌خواهد کارت هوشمند را به نشانی آقای مردانی(یکی از آن 10 نفری که با او تماس گرفته‌اند) بفرستد اما در عوض آقای مردانی باید موقع تحویل کارت از مأمورفروش مبلغ 99 هزار تومان از طریق دستگاه کارتخوان شخصی سیار کارت بکشد. قیمت کارت آنقدر بالا نیست که لحظه‌ای تردید کنی که کاسه‌ای زیر نیم کاسه باشد، فقط 99 هزار تومان.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹
گلدان هوشمند از ساکنان خانه مراقبت می‌کند
فروشگاه زنجیره‌ای والمارت در حال توسعه گلدان هوشمندی است که می‌تواند در خانه حرکات و علائم حیاتی ساکنان را رصد کند. حتی این گلدان قابلیت رصد پیشروی برخی بیماری‌ها را نیز خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت قصد دارد وارد بخش مراقبت‌های بهداشتی شود. این شرکت مشغول ساخت یک گلدان مرموز است که می‌تواند از راه دور سلامت افراد را رصد کند. البته تا به حال فقط نمونه اولیه گجت ساخته شده است، اما به نوشته منابع مختلف این گلدان می‌تواند حرکات و علائم حیاتی بدن را رصد کند. علاوه‌بر آن گلدان مذکور قادر است فرآیند پیشروی برخی بیماری‌ها را نیز رصد کند. جالب آنکه این گجت به جای بیمارستان، برای استفاده در خانه‌ها توسعه یافته است. گلدان مذکور مجهز به حسگرهای مختلف است و می‌تواند الگوهای راه …
راهکار جالب استارتاپ هندی برای کنترل مصرف آب در ساختمان ها / نصب نرم افزار هوشمند / هشدار به ساکنان پر مصرف
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
راهکار جالب استارتاپ هندی برای کنترل مصرف آب در ساختمان ها / نصب نرم افزار هوشمند / هشدار به ساکنان پر مصرف
حفاظت از آب در خانه ها، مجتمع ها و  آپارتمانهای پر جمعیت چندان ساده نیست و نیاز به اقداماتی گسترده دارد. گاهی برخی خانواده ها در حفظ منابع آبی همکاری نمی کنند و برخی دیگر نیز اساسا روش این کار را نمی دانند یا تصور می کنند کم مصرف هستند. اکنون یک استارتاپ هندی در تلاش است این مشکلات را حل کند.
اپلیکیشنی که پلیس را به زنگ در خانه وصل می‌کند!
۱۳۹۸/۰۶/۱۲ / آمازون / پلیس / اپلیکیشن / هشدار
اپلیکیشنی که پلیس را به زنگ در خانه وصل می‌کند!
"آمازون" از همکاری خود با برخی از سازمان‌های مجری قانون خبر داد که می‌توانند به اطلاعات زنگ در هوشمند این شرکت دسترسی داشته باشند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵
کلمات قصار/ ملک الشعرای بهار: خیز و از داد و دهش آبادکن این خانه را
شفقنا – کلمات قصار / ملک الشعرای بهار: خیز و از داد و دهش آبادکن این خانه را واندک اندک دورکن از خانه‌ات بیگانه را متن کامل شعر ملک الشعرای بهار: اندرین فترت برآمد رایت سالار زند مملکت را کرد مستخلص پس از پیکار چند بود سلطانی کریم و شهریاری هوشمند دوحهٔ نیکی نشاند و ریشهٔ زشتی بکند پایگاه ملک […]
با این سیستم هوشمند هیچ دزدی به خانه شما وارد نمی شود / دوربین با قابلیت پخش زنده HD /  همگام با دستیار صوتی الکسا
۱۳۹۸/۰۵/۲۸
با این سیستم هوشمند هیچ دزدی به خانه شما وارد نمی شود / دوربین با قابلیت پخش زنده HD /  همگام با دستیار صوتی الکسا
یکی از روشهای نسبتا معاصر برای دیدن این که چه شخصی پشت درب خانه  است استفاده از آیفون تصویری است. اما این روزها روش هایی جدید مثل دوربین های نصب شده روی درب نیز این وظیفه را با تکنولوژی پیشرفته تر انجام می دهند.
با یکی از قدرتمندترین سیستم های امنیت خانگی آشنا شوید / از قابلیت ایجاد هاب امنیتی تا ردیاب حرکتی
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
با یکی از قدرتمندترین سیستم های امنیت خانگی آشنا شوید / از قابلیت ایجاد هاب امنیتی تا ردیاب حرکتی
سیستم امنیتی هوشمند موسوم به "رینگ آلارم" یکی از قوی ترین سیستم های هشدار است که می تواند به هاب امنیتی خانه شما تبدیل شود و امنیتی همه جانبه برای اعضای خانواده فراهم کند.
راه اندازی واحد محصولات هوشمند در یک شرکت لوازم خانگی
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / هوشمندسازی / مسکن / نوآوری
راه اندازی واحد محصولات هوشمند در یک شرکت لوازم خانگی
شرکت ایکیا قصد دارد یک واحد مخصوص برای هوشمندسازی خانه ها تاسیس کند. این واحد مخصوص تولید محصولات خانگی هوشمند است.
۱۳۹۸/۰۵/۱۳
تئاتر ببینیم
فاطمه امین‌الرعایاروزهای گرم تابستانی، روزهای پرحرارتی در حوزه تئاتر نیز هستند، در حال حاضر بیش از 70 نمایش در تماشاخانه‌های تهران به روی صحنه می‌روند که برای دیدن بعضی از آنها هم تنها روزهای اندکی باقی مانده است. در ادامه برخی از نمایش‌های در حال اجرا تا پایان هفته را مرور خواهیم کرد.نمایش «اتینا»، با نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دیردار از از 9 مرداد در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه رفته است. در این نمایش کامران تفتی، لعیا زنگنه، الهام شعبانی، سهند جاهد، ندا عقیقی، مهدی رحیمی سده، سمیرا کریمی، نیلوفر هوشمند و علی مقدم به ایفای نقش می‌پردازند. دیردار درباره این اثر که مضمونی اجتماعی دارد، گفته است: «در شب عروسی یک خانواده طبقه متوسط که همه مشغول ماجرای عروسی و مشکلات و حسودی‌های زنانه …
کشاورزی بدون خاک در خانه و تبدیل فاضلاب به انرژی!
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / خانه هوشمند / فناوری / فناوری آینده
کشاورزی بدون خاک در خانه و تبدیل فاضلاب به انرژی!
محققان معتقدند خانه‌های آینده کاملا هوشمند خواهند بود که از میان بهترین وسایل هوشمند خانگی می‌توان تخت‌خواب‌ها و مبل‌های هوشمند را نام برد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۷
خانه‌هایی برای آینده
بهترین گجت‌های خانه هوشمند در ‌سال ٢٠١٩
قفل هوشمند لمسی تامین امنیت را ساده می کند
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / هوشمندسازی / سرقت از منزل / خانه هوشمند
قفل هوشمند لمسی تامین امنیت را ساده می کند
یک شرکت تجاری قفل هوشمند جدیدی را ابداع کرده که با نصب آن بر روی درب های ورودی تامین امنیت منازل ساده تر می شود.
راهنمای خرید محصولات شیائومی
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / خانه هوشمند / گوشی هوشمند / تلفن همراه
راهنمای خرید محصولات شیائومی
تکنولوژی امروزه تا حد زیادی در زندگی ما نقش پیدا کرده است و همین امر سبب افزایش روزافزون استفاده از لوازم دیجیتال در امور مختلف شده است.
استارتاپ هیناوا، تولید بومی سخت‌افزار و نرم‌افزار خانه هوشمند
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
استارتاپ هیناوا، تولید بومی سخت‌افزار و نرم‌افزار خانه هوشمند
هیناوا از معدود استارتاپ‌های سخت‌افزاری حاضر در الکام استارز ۹۸ است که در حوزه‌ی تولید سخت‌افزار و نرم‌افزار خانه‌ی هوشمند فعالیت می‌کند.
مشخصات ترمینالی که حجاج 9 استان از آنجا به خانه خدا می‌روند
۱۳۹۸/۰۴/۱۷
مشخصات ترمینالی که حجاج 9 استان از آنجا به خانه خدا می‌روند
تجربه ساخت نخستین پایانه هوایی هوشمند کشور با ظرفیت 5میلیون مسافر توسط متخصصان داخلی و با سرمایه‌گذاری و پیمانکاری بنیاد مستضعفان عملیاتی شد تا از امروز حجاج 9 استان از ترمینال سلام به خانه خدا اعزام شوند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۴
تهدید دختر نوجوان به انتشار تصاویر خصوصی در اینستاگرام
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع تهدید اینترنتی با انتشار تصاویر خصوصی دختر نوجوان خبر داد و گفت: متهم با سوءاستفاده از اعتماد و دوستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، اهداف مجرمانه خود را عملی می کرد.سرهنگ تورج کاظمی در تشریح این خبر بیان داشت: چندی پیش مردی پای در پلیس فتا تهران بزرگ گذاشت و با طرح شکایتی عنوان داشت که مدتی پیش بنا بر اصرار دختر نوجوانم، یک عدد تلفن همراه هوشمند برایش خریدم. این پدر نگران در حالی که نمی‌دانست چطور شکایت خود را به پلیس توضیح دهد در ادامه با حالتی شرمگین توضیح داد: چند روز پیش متوجه شدم دخترم به صورت پنهانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با مردی ناشناس ارتباط گرفته و در مدت کوتاهی این فرد ناشناس توانسته است اعتماد دخترم را جلب کند. وی در ادامه …
مراسم تشییع پیکر ناصر هوشمند وزیری
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ / درگذشت چهره ها / قطعه هنرمندان / موزه
مراسم تشییع پیکر ناصر هوشمند وزیری
مراسم تشییع مرحوم ناصر هوشمندوزیری روز دوشنبه در خانه هنرمندان ایران با حضور خانواده، هنرمندان و علاقه‌مندان وی برگزار شد. مجید اسکندری از مخاطبین مهر تصاویر زیر را برای ما ارسال کرده است.
وداع با هنرمندی که دست خالی یک موزه ساخت
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
وداع با هنرمندی که دست خالی یک موزه ساخت
مراسم تشییع پیکر ناصر هوشمند وزیری، هنرمند مجسمه‌سازی، با حضور جمعی از هنرمندان در مقابل خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
غارموزه وزیری به کار خود ادامه خواهد داد/ از دستان وزیری معجزه می‌بارید+عکس
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
غارموزه وزیری به کار خود ادامه خواهد داد/ از دستان وزیری معجزه می‌بارید+عکس
مراسم تشییع ناصر هوشمند وزیری صبح امروز (10 تیرماه) با حضور هنرمندان، مسئولان شهری و خانواده او در خانه هنرمندان برگزار شد.
هوشمندوزیری در لواسان آرام می‌گیرد/ تشییع از خانه هنرمندان
۱۳۹۸/۰۴/۰۹ / ناصر هوشمند وزیری / لواسان / انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران / خانه هنرمندان ایران
هوشمندوزیری در لواسان آرام می‌گیرد/ تشییع از خانه هنرمندان
پیکر ناصر هوشمند وزیری صبح دوشنبه ۱۰ تیرماه از مقابل خانه هنرمندان ایران تشییع و در لواسان به خاک سپرده می‌شود.
زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع هوشمند وزیری اعلام شد
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع هوشمند وزیری اعلام شد
مراسم تشییع ناصر هوشمندوزیری، روز دوشنبه 10 تیر، ساعت 10 صبح از خانه هنرمندان برگزار می‌شود.
پاکسازی هوای خانه با دستگاه تصفیه هوای هوشمند / از آلاینده ها تا بوی نامطبوع را به سرعت غیب کنید
۱۳۹۸/۰۳/۲۰
پاکسازی هوای خانه با دستگاه تصفیه هوای هوشمند / از آلاینده ها تا بوی نامطبوع را به سرعت غیب کنید
اگر کودک، سالمند یا فرد مبتلا به آسم در خانه داشته باشید می دانید که پاکسازی هوای خانه تا چه حد مهم است. دستگاه های هوشمند تصفیه هوای متعددی در خانه ها وجود دارد. اما یکی از کاربردی ترین دستگاه های تهویه هوای خانگی"ایرزن" است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۰
۱۱ میلیون نفر هنوز برای کارت ملی هوشمند ثبت‌نام نکرده‌اند
رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور با اشاره به ضرورت جایگزینی کارت ملی هوشمند به جای کارت‌های قبلی افزود: همه مردم برای دریافت خدمات از دستگاه‌های اجرایی و دولتی نیازمند کارت هوشمند ملی هستند.حمید درخشان‌نیا دیروز چهارشنبه هشتم خرداد، در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ثبت‌احوال البرز با اشاره به وضعیت طرح کارت ملی هوشمند اظهار کرد: اجرای این طرح به عنوان یکی از مهم‏ترین طرح‌های زیربنایی کشور در مراحل پایانی قرار دارد. وی ادامه داد: در حال حاضر ۶۲ میلیون نفر در کشور شرایط دریافت کارت ملی هوشمند را دارند که ۱۱ میلیون نفر آنها هنوز برای دریافت این کارت ثبت‏نام نکرده‌اند. وی با اشاره به اتمام زمان استفاده از کارت‌های ملی غیرهوشمند، توضیح داد: سازمان ثبت‏احوال تصمیم دارد که پروژه کارت‌های ملی هوشمند را تا پایان …
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
نصب کنتورهای هوشمند چه فوایدی دارد؟
اقتصاد نیوز: کنتورهای هوشمند به عنوان راهی برای رصد میزان مصرف مشترکان برق تاکنون به خانه بیش از 80 درصد از مشترکان دیماندی راه پیدا کرده و قرار است تا شش ماه آینده همه این مشترکان به کنتورهای هوشمند مجهز شوند تا هدف مدیریت بار و کاهش مصرف برق محقق شود.
تولید هوشمندترین محافظ خانه با نام الکسا گارد
۱۳۹۸/۰۲/۲۶
تولید هوشمندترین محافظ خانه با نام الکسا گارد
الکسا گارد تازه ترین ابزار هوشمند محافظت از خانه هاست که توسط شرکت امازون ابداع شده و در قالب یک قابلیت جدید به اپلیکیشن الکسا افزوده شده است.
تجهیزاتی که سبب آلودگی هوای داخل خانه‌ها می‌شوند
۱۳۹۸/۰۲/۱۹ / آلودگی هوا / آلودگی هوای داخل منازل / پارکت لمینیت / خانه هوشمند
تجهیزاتی که سبب آلودگی هوای داخل خانه‌ها می‌شوند
ممکن است که بسیاری از افراد تصور کنند که آلودگی هوا فقط خارج از محیط…
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
با این سنسور هوشمند حتی یک پشه حق ورود به خانه شما را نخواهد داشت!
اگر به دنبال افزایش امنیت خانه خود و آرامش ساکنین خانه می گردید بهتر است دستگاه هوشمند کنترل امنیت خانه موسوم به Eve Motion را امتحان کنید.
از راه دور خوش طعم ترین قهوه خانگی را آماده کنید / قهوه جوش هوشمند با برنامه اختصاصی گوشی هوشمند
۱۳۹۸/۰۲/۰۸
از راه دور خوش طعم ترین قهوه خانگی را آماده کنید / قهوه جوش هوشمند با برنامه اختصاصی گوشی هوشمند
قهوه جوش هوشمند موسوم به "اسمارتر کافی" یکی از برترین ایده های تهیه قهوه در جهان را داراست. درواقع با کمک این دستگاه هوشمند می توان از راه دور و قبل از رسیدن به خانه قهوه ای دلخواه را آماده کرد.
این اسکوتر هوشمند همه جا تعقیبتان می کند!
۱۳۹۸/۰۲/۰۸
این اسکوتر هوشمند همه جا تعقیبتان می کند!
گروهی از پژوهشگران برتانیایی و چینی با کمک یکدیکر نوعی اسکوتر الکتریکی هوشمند طراحی کرده اند که کاربر را همه جا تعقیب می کند. این اسکوتر هوشمند حتی وقتی اسکوتر سوار فراموش مسیر خانه از کدام سمت است کاربر را راهنمایی می کند.
گجت‌ دزدگیر به بازار آمد
۱۳۹۸/۰۱/۲۲
گجت‌ دزدگیر به بازار آمد
اقتصادنیوز: اگر شما نیز جزو افرادی هستید که هنگام سفر و ترک منزل خود نگران ورود افراد غریبه و سارقان به خانه هستید، می‌توانید با بهره‌مندی از گجت‌های هوشمند خانگی تا حد زیادی نگرانی خود را برطرف کنید.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸
با جدیدترین سیستم امنیتی «نست»اشنا شوید
سیستم هوشمند امنیتی "نست" از قوی ترین سیستم هایی است که تا کنون برای تامین امنیت خانه ها شناخته شده است. این سیستم می تواند با ویژگی های متعدد خود آسایش خاطر را به ساکنان خانه ها هدیه دهد.
در خانه باشگاه بوکس هوشمند بسازید / از ردیاب سلامتی تا ویدئوهای آموزشی
۱۳۹۸/۰۱/۰۹
در خانه باشگاه بوکس هوشمند بسازید / از ردیاب سلامتی تا ویدئوهای آموزشی
بسیاری از علاقه مندان به ورزش حرفه ای بوکس به علت عدم دسترسی به مربی یا مشکلات مشابه، از ادامه این ورزش منصرف می شوند، اما جالب است بدانید که به لطف تکنولوژی می توان در خانه باشگاه بوکس افتتاح کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •