جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
دلار تقلبی
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
سارقان طلاجات زنان سالخورده دستگیر شدند
جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا از دستگیری سارقان طلاجات زنان سالخورده در یکی از استان ها خبر داد و از هم وطنان خواست مراقب سوء استفاده مجرمان باشند.به گزارش ایلنا، سردار فرامرز به‌گذر اظهار کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر این که افرادی به بهانه کمک به فقرا و نیازمندان در نزدیکی مساجد و معابر، پرسه زده و طلاجات (گوشواره، انگشتر، دستبند و...) آنان را به سرقت برده‌اند، بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و کارآگاهان موفق شدند سارقان را در یک اقدام ضربتی شناسایی و دستگیر کنند.وی افزود: کارآگاهان ابتدا چهره فرضی سارقان را مشخص و با انجام تحقیقات میدانی و روش‌های علمی کشف جرایم، موفق شدند سارقان را شناسایی، دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان، مبالغ زیادی اسکناس، دلار تقلبی و طلاجاتی که در همان …
توطئه پزشک زیبایی برای طلاق همسر ورزشکار
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
توطئه پزشک زیبایی برای طلاق همسر ورزشکار
آخرین آمار مبتلایان «کووید-۱۹»/ عامل جنایت مستانه، قصاص شد/ توطئه پزشک زیبایی برای طلاق همسر ورزشکار/ کلاهبرداری ۴۰ میلیارد ریالی طلافروش از مشتریان/ افشای راز قتل در زابل با دستگیری سارقان خشن/ سرقت از منزل توسط همسر متهم کشف لوازم آشپزخانه قاچاق در تهران/ ۳ هزار دلار تقلبی در تهران کشف شد/ تصادف تعدادی از نمایندگان مجلس و منطقه آزاد در چابهار
کشف ۳ هزار دلار تقلبی در تهران
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / پلیس آگاهی تهران / علی شریفی / قاچاق
کشف ۳ هزار دلار تقلبی در تهران
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۳ فروشنده دلارهای تقلبی و کشف ۳ هزار دلار تقلبی خبر داد.
کشف بیش از ۱۰۰۰ چک پول و دلار تقلبی
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
کشف بیش از ۱۰۰۰ چک پول و دلار تقلبی
فرمانده انتظامی شهرستان جم گفت: ماموران انتظامی در یک عملیات سنجیده و ضربتی از توزیع مقادیری ایران چک و دلار تقلبی در بازار جلوگیری و ۳ نفر را در این زمینه دستگیر کردند.
آذربایجان شرقی؛ کشف دلار و حواله‌ی تقلبی
۱۳۹۹/۰۶/۱۳
آذربایجان شرقی؛ کشف دلار و حواله‌ی تقلبی
پنج برگ حواله دلار تقلبی آمریکا، یک برگ دلار تقلبی به ارزش یک میلیون دلار ووهمچنین تعداد دو عدد فشنگ مشقی سلاح کلاش از فردی معلومالحال در خداآفرین کشف شد.
کشف دلارهای تقلبی در پایتخت | حضور فعال کلاهبرداران در بازار داغ ارز
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
کشف دلارهای تقلبی در پایتخت | حضور فعال کلاهبرداران در بازار داغ ارز
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی از کشف مبلغ زیادی دلار تقلبی در غرب تهران خبر داد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / کلاهبرداری / باند استاد / دلار تقلبی
باند «استاد» لو رفت
یکی از اعضای گروه جاعلان دلار‌های تقلبی دستگیر شد. این مجرم سابقه‌دار در اعترافاتش به مأموران گفت که ایده اصلی این کلاهبرداری را مرد جوانی به نام «استاد» مطرح کرده بود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
چاپ دلار تقلبی در زیرزمین برای کلاهبرداری از زنان
شروین معروف به استاد در زیرزمین خانه‌اش اسکناس‌های 100دلاری تقلبی چاپ می‌کرد تا با همدستانش دست به کلاهبرداری بزند. 3همدست او زنان را به دام انداخته و در ازای دریافت طلاهایشان، ‌دلار تقلبی به آنها می‌دادند. به گزارش همشهری، چند وقت قبل زنی جوان به اداره پلیس رفت و گفت به دام 3مرد شیاد گرفتار شده است. وی در توضیح ماجرا گفت: در خیابانی حوالی غرب تهران منتظر تاکسی بودم که خودروی پژویی بوق زد. من هم به خیال اینکه مسافرکش است سوار ماشین شدم. کمی جلوتر 2مرد دیگر که کنار خیابان ایستاده بودند برای راننده …
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / دلار / دلار تقلبی / جاعل حرفه ای / تهران / جوادیه
کشف دلار و تراول‌های تقلبی به ارزش 2 میلیارد ریال
پلیس دو تن از جاعلان و توزیع کنندگان دلار و تراول های تقلبی دستگیر و از مخفیگاهشان دو میلیارد و یکصد میلیون ریال دلار و تراول تقلبی کشف کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / دلار / پلیس آگاهی
کشف ۲ میلیون دلار تقلبی قبل از توزیع در بازار
فارس نوشت: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان در یک عملیات سنجیده و ضربتی از توزیع ۲۰ هزار ۱۰۰ دلاری تقلبی در بازار جلوگیری و ۳ نفر را در این زمینه دستگیر کردند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۷
پلیس ایران دو میلیون دلار تقلبی کشف کرد
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر از کشف و ضبط 20 هزار عدد 100 دلاری تقلبی داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۶ / علی آقا کارخانه / دلار / دستگیری سارق / صرافی
دستگیری یک تبعه خارجی هنگام مبادله ۶۰۰ دلار تقلبی
سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی هنگام تبدیل ۶۰۰ دلار تقلبی در یکی از صرافی‌های شمال شهر تهران خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۰ / صرافی / ارز خارجی / دلار تقلبی / دلار
رونق بازار سیاه ارز در سایه محدودیت معاملات در صرافی های مجاز
تهران- ایرنا- رئیس هیات موسس کانون صرافان گفت: محدودیت های وضع شده برای فروش قانونی ارز به افراد حقیقی و مردم توسط صرافی های مجاز باعث شده است که افرادی که به هر دلیلی نیاز به خرید ارز دارند به سراغ بازار سیاه ارز و مراکز غیر رسمی بروند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
لزوم تهیه ارز از صرافی‌های مجاز/احتمال فروش دلار تقلبی دور از انتظار نیست
رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا، گفت: شهروندانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند حتما برای تهیه ارز به صرافی‌های مورد تایید بانک مرکزی مراجعه کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •