چهارشنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۹ / 20 January, 2021
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
برنامه ارزشمند و خداپسندانه افق کوروش برای استخدام دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / ضمن / افق / عزیز / خداپسندانه
برنامه ارزشمند و خداپسندانه افق کوروش برای استخدام دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ اکبر افتخاری؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حاشیه مراسم امضاء تفاهم نامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری میان این صندوق و شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش گفت: افق کوروش با یک برنامه ارزشمند و خداپسندانه قرار است برای دو هزار نفر از فرزندان بازنشستگان عزیز ایجاد اشتغال کند. ضمن اینکه درصد تخفیف این فروشگاه در آینده نزدیک افزایش بیشتری خواهد داشت.
ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / مرتبط / افق / گوناگون / دوهزار / فروشگاهی
ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت
قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در حاشیه مراسم امضاء تفاهم نامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در این شرکت گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و در صورت همکاری نهادهای مرتبط، ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت
خدمات ویژه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به پرستاران
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
خدمات ویژه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به پرستاران
تا پایان همه گیری ویروس کرونا در کشور کالاهای سفارش داده شده توسط پرستاران گرانقدر به فروشگاه اینترنتی افق کوروش بدون محدودیت در کمتر از یک ساعت و به صورت رایگان به دست آن‌ها خواهد رسید.
استخدام  فرزندان بازنشستگان کشوری در افق کوروش
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
استخدام فرزندان بازنشستگان کشوری در افق کوروش
با امضای تفاهم نامه همکاری های مشترک صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در شرکت فروشگاه های زنجیره ای استخدام خواهند شد.
برگزاری دوره آموزش فروش حرفه‌ای در شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / آزمایشی / خرده / افق / حرفه
برگزاری دوره آموزش فروش حرفه‌ای در شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش
برای نخستین بار در کشور، دوره فروش حرفه ای در خرده فروشی های زنجیره ای توسط واحد آموزش و توسعه منابع انسانی به صورت آزمایشی در منطقه ۱۱ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد.
اهدای بیش از دو تن اقلام غذایی به خانواده های نیازمند استان خوزستان
۱۳۹۹/۰۷/۱۲ / فروشگاه افق کوروش
اهدای بیش از دو تن اقلام غذایی به خانواده های نیازمند استان خوزستان
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، بیش از دو تن اقلام غذایی جهت توزیع در بین خانواده های نیازمند استان خوزستان- اهواز به موسسه خیریه آبشار عاطفه ها اهداء کرد.
رقابت تنگاتنگ کالاهای سوپر مارکتی در
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / فروشگاه های زنجیره ای / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / مجله اکالا / اکالا رنک
رقابت تنگاتنگ کالاهای سوپر مارکتی در "اکالا رنک"
سوپرمارکت آنلاین اکالا با راه اندازی نظرسنجی تحت عنوان "اکالا رنک" قصد دارد که کالاهای سوپرمارکتی را در 30 گروه کالایی با رای مستقیم مردم رتبه بندی کند.
مشارکت افق کوروش در طرح توزیع غذای رایگان در مناطق محروم
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / درآمد / روابط عمومی / سیستان و بلوچستان / فروشگاه های زنجیره ای / ویروس
مشارکت افق کوروش در طرح توزیع غذای رایگان در مناطق محروم
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، در طرح توزیع غذای رایگان در مناطق محروم که توسط انجمن مقابله با گرسنگی اجرا می شود، مشارکت نموده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
بیش از 15 هزار سهام دار جدید افق کوروش در جشنواره "سهم همسایگی"
جشنواره " سهم همسایگی" شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که در راستای قدردانی از همراهی مشتریان افق کوروش از 20 خرداد ماه در 2100 شعبه سراسر کشور در حال برگزاری است تا کنون بیش از 15 هزار سهامدار جدید به خانواده بزرگ افق کوروش افزوده است. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این جشنواره هر شب به قید قرعه یک برنده 50 میلیون تومانی، پنج برنده 5 میلیون تومانی و 495 برنده 500 هزار تومانی معرفی می شوند که به ازای رقم جوایز خود سهام افق کوروش قابل معامله در بازار سرمایه دریافت می کنند، که تا کنون بیش از 15 هزار و 500 برنده این جشنواره مشخص شده است.علاقمندان به شرکت در این جشنواره، تا پایان مرداد ماه فرصت دارند به ازای هر یک صد هزار تومان خرید از فروشگاه های زنجیره ای …
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
پیروزی کارآمدان بر تحول خواهان
تکمیلی دومین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای/ ائتلاف های رقیب/ فهرست منتخبین/ جزییات آراء با پایان گرفتن دومین دوره انتخابات کشوری فروشگاه های زنجیره که روز یکشنبه 29 تیر 1399 در سالن اجلاس اتاق اصناف ایران برگزار شد اطلاعات تکمیلی در خصوص این انتخابات اعلام شد. به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‎‌ای، با پایان انتخابات و شمارش آرای واصله، "ائتلاف اتحادکارآمد" متشکل از هیات رئیسه دوره نخست این اتحادیه که با شعار " نوین سازی نظام توزیع" وارد انتخابات شده بودند برنده نهایی این انتخابات شد و آقایان: امیرخسروفخریان, مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با 52 رای به عنوان رئیس اتحادیه، مهدی عارفی داریان؛ با 44 رای نایب رییس اول ، حسین …
اعطای جایزه
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / فروشگاه های زنجیره ای / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
اعطای جایزه "مسئولیت اجتماعی " در شرایط کرونا به روابط عمومی افق کوروش
جایزه "مسئولیت‌های اجتماعی و لوح تقدیر روابط عمومی برتر در "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی" که روز یکشنبه 15 آبان ماه 99 برگزار شد " به روابط عمومی افق کوروش اعطاء شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹
افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی افق کوروش
مجمع فوق العاده فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف افزایش 200 درصدی سرمایه این شرکت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این مجمع فوق العاده با دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و با حضور 87/55 درصد از سهامداران در محل ساختمان مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.مجمع فوق العاده افق کوروش با مجوز سازمان بورس برگزار شد و افزایش سرمایه این شرکت از 1000 میلیارد ریال به 3000 میلیارد ریال از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به منظور توسعه فروشگاه‌های شرکت و همچنین توسعه ناوگان حمل ونقل جهت توزیع بهتر محصولات به تصویب رسید.امیرخسرو فخریان مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در ابتدای این مراسم طی گزارشی از وضعیت سرمایه این شرکت از ابتدای تاسیس …
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
خرید آنلاین از افق کوروش آغاز شد / ارسال رایگان به درب منازل در کمتر از یک ساعت
با راه اندازی خرید آنلاین افق کوروش، مشتریان می توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا وب سایت اُکالا، سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند و در کمتر از یک ساعت و از نزدیک ترین شعبه افق کوروش محله خود، درب منزل تحویل بگیرند. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید بر حضور مردم در منازل جهت مهار و کنترل این بیماری، این شرکت با هدف سهولت در خرید و تشویق مشتریان به خرید غیرحضوری و الکترونیکی، به راه اندازی فروش آنلاین افق کوروش اقدام کرد. فروش آنلاین افق کوروش این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا بدون حضور در شعب این فروشگاه زنجیره ای و تنها با نصب و مراجعه به اپلیکیشن یا وب سایت اُکالا (www.okala.com) و سفارش گذاری اقلام مصرفی، در کمتر …
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
تجدید میثاق افق کوروشی ها با آرمان های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ
مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی- بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ- عهد و پیمان بسته اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، مراسم بزرگداشت استاد حاج محمد کریم فضلی در جوار مزار ایشان و با حضور قائم مقام، معاونین ستاد مرکزی و مناطق شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد.در ابتدای این مراسم، کارکنان شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به نمایندگی از تمامی همکاران شعبه در سراسر ایران بر سر مزار ایشان حاضر شده و با ادای احترام به بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، یاد ایشان را گرامی داشتند. در ادامه این مراسم، حسین صبوری قائم مقام شرکت …
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
مراسم یادبود بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در افق کوروش برگزار شد
مراسم بزرگداشت مرحوم استاد حاج محمد کریم فضلی بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، در شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، مراسم یادبود استاد حاج محمد کریم فضلی بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در ستاد مرکزی این شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و همکاران برگزار شد.در این مراسم مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن عرض تسلیت از بابت فقدان دردناکِ درگذشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، به خدمات ارزنده و دستاوردهای این کارآفرین بزرگ برای کشور و ذکر خاطراتی از ایشان پرداخت و ابراز امیدواری کرد که راه ایشان تا دستیابی به آبادانی و رونق اقتصادی کشور ادامه پیدا کند.با توجه به عدم امکان برگزاری مراسم بزرگداشت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ …
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / محمد کریم فضلی
(عکس) بیوگرافی محمد کریم فضلی از گروه صنعتی گلرنگ تا فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، "استاد حاج محمد کریم فضلی" یکی از کارآفرینان شناخته شده و پیشکسوت صنعت کشور پس از تحمل دوره‌ای بیماری ناشی از کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به سرای باقی شتافت.کارآفرین پیشکسوت صنعت کشور درگذشت.
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / فروشگاه های زنجیره ای / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش
فردا تمامی شعب افق کوروش تعطیل است
2020 شعبه شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای ادای احترام به استاد حاج محمدکریم فضلی، بنیانگذار و پدر گروه صنعتی گلرنگ فردا پنج شنبه 18 اردیبهشت ماه تعطیل است.
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / جاسک / روستاهای محروم / افق کوروش / شرق استان هرمزگان
افق کوروش 7.5 تن مواد غذایی در مناطق محروم شرق استان هرمزگان توزیع کرد
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در راستای بهبود معیشت خانوارهای محروم و آسیب دیده در سیل اخیر، 7.5 تن اقلام اساسی و ضروری را در 6 روستای محروم جاسک در استان هرمزگان توزیع نمود.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / تنظیم بازار / فروشگاه های زنجیره ای / ماه رمضان / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش
آغاز عرضه کالاهای اساسی تنظیم بازار ویژه ماه رمضان در افق کوروش
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اقلام ویژه ماه مبارک رمضان از جمله خرما، شکر، روغن، برنج و گوشت منجمد را با قیمت تنظیم بازار عرضه می نماید.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
شعب افق کوروش ضدعفونی می شود / پخش آموزش های بهداشتی از رادیو افق کوروش برای مشتریان و همکاران فروشگاهی
فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در پی شیوع ویروس کرونا در کشور با ایجاد ستاد مدیریت بحران در این شرکت، طی مصوبه‌ای شرایط حفاظتی و بهداشتی ویژه‌ای را در شعب این شرکت به منظور ایجاد محیطی امن برای خرید مشتریان به اجرا درآورد. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، با تایید اولین مورد کرونا در ایران، مدیران ارشد این شرکت در جلسه‌ای اضطراری خواستار انجام اقدامات بهداشتی و حفاظتی در شعب فروشگاهی شدند.این اقدامات شامل استفاده از ماسک و دستکش‌ لاتکس از سوی کارکنان شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش است و همچنین یک ساعت یکبار رادیو شرکت به کارکنان شعب، بهداشت فردی به ویژه شستشوی دست ها و ضدعفونی کردن محیط شعب و فروشگاه را یادآوری خواهد کرد. طبق مصوبه اخیر، تمامی تجهیزات داخل فروشگاهها …
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / مسئولیت اجتماعی / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش / تندیس نوع دوستی / چهره های ماندگار صنعت
افق کوروش به عنوان برند نوعدوست معرفی شد
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در حوزه عمل به مسئولیت های اجتماعی و کمک رسانی به آسیب دیدگان در حوادث سیل و بلایای طبیعی، موفق به دریافت تندیس "نوع دوستی" شد و از اقدامات متعهدانه و مسئولانه این شرکت تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / شرکت های برتر ایران / همایش شرکت های برتر / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش
افق کوروش کماکان در صدر جدول پرفروش ترین و بهره ورترین فروشگاه زنجیره ای ایران
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای سومین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست در شاخص فروش و بهره وری در گروه فروشگاه های زنجیره ای شد و برای دومین سال متوالی به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / افق کوروش / فروشگاه های زنجیره ای / فروشگاه زنجیره ای
تسهیلات فرانچایز افق کوروش ۵۰۰ میلیون تومان شد
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف رونق کسب و کار در کشور، سقف تسهیلات دریافت نمایندگی از این شرکت را به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش داد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / روابط عمومی برتر / افق کوروش / فروشگاه زنجیره ای / جایزه مدیریت رویدادهای ویژه / روابط عمومی افق کوروش
روابط عمومی افق کوروش به عنوان روابط عمومی برتر معرفی شد / جایزه مدیریت رویدادهای ویژه به روابط عمومی افق کوروش رسید
براساس اعلام هیات داوران جشنواره برترین های روابط عمومی، روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به پاس طراحی و برگزاری موفق رویدادها و جشنواره های کیفی متعدد و ارتباطات رسانه ای و همچنین کسب مقام و افتخارات مختلف حایز عنوان برترین روابط عمومی صنعت خرده فروشی شد و ضمن تجلیل از خدمات رسانه ای و اطلاع رسانی این روابط عمومی، جایزه مدیریت رویدادهای ویژه به روابط عمومی این شرکت اهدا شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / فروشگاه های زنجیره ای / مدیر عامل شرکت / نمایشگاه بین المللی / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش
قائم مقام و معاونین افق کوروش از غرفه اسپات در نمایشگاه تجهیزات خرده فروشی بازدید کردند / رونمایی از ۳ محصول جدید و استراتژیک اسپات
قائم مقام فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به همراه جمعی از معاونین ستاد مرکزی و مناطق از غرفه شرکت سامان پویش تامین ( اسپات ) و محصولات جدید این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات خرده فروشی و فروشگاه های زنجیره ای بازدید کردند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / آی تی / ایران / رشد و توسعه / فروشگاه های زنجیره ای / نیروی انسانی
استراتژی های شرکت افق کوروش در مسیر رشد و توسعه
قائم مقام مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در شانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت به بیانِ استراتژی های این شرکت پیشرو در مسیر رشد و توسعه پرداخت و دستاوردها و تجربیات افق کوروش را به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران با نزدیک به 1800 شعبه در کشور و با بیشترین تعداد نیروی انسانی شاغل در آن تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / فروشگاه های زنجیره ای / فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش / افق کوروش
حضور افق کوروش در 343 شهر ایران / تعداد کارکنان افق کوروش از 12 هزار نفر عبور کرد
در جشن ششمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از تلاش و زحماتِ همکاران پرتلاش این شرکت در سراسر کشور در جهت پیشبرد اهداف شرکت قدردانی گردید و با اشاره به حضور فعال این فروشگاه در 31 استان کشور و 343 شهر ایران، بر پیشبرد اهداف عالیه و دستیابی به چشم انداز شرکت برای حضور در فهرست 250 خرده فروش برتر دنیا تاکید شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / تخفیف / فروشگاه اینترنتی / فروشگاه زنجیره ای
هر فروشگاه افق کوروش یک جایزه/بیش از ۱۸۰۰جایزه برای ۶ سال همراهی
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در آستانه ششمین سالگرد افتتاح این شرکت علاوه بر ارائه تخفیفات ویژه، بیش از ۱۸۰۰ جایزه نفیس برای مشتریان درنظر گرفته است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / افق کوروش / فروشگاه های زنجیره ای / سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده
تندیس زرین برند محبوب ایرانی به افق کوروش تعلق گرفت
برای سومین سال متوالی، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
برای سومین سال متوالی، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان شد.
به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، ششمین دوره نظرسنجی برند محبوب مصرف کنندگان به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردمی در حوزه برندینگ به همت پژوهشکده دانشگاه صنعتی شریف با حضور بیش از 3600 برند و در 152 گروه کالا و خدمات و مدیران ارشد برندهای منتخب، جمعی از اساتید حوزه برند و مقامات عالی کشوری برگزار شد.در این جشنواره، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان برند محبوب ایرانی منتخب مردم معرفی شد و توانست برای سومین سال متوالی عنوان "محبوب ترین فروشگاه زنجیره ای ایرانی" را در گروه فروشگاه های زنجیره ای کسب نماید.گفتنی است؛ در این رقابت بیش از 2 میلیون و 500 هزار رای از سوی مصرف کنندگان ثبت و برندهای برگزیده با رای مستقیم مردمی انتخاب شدند؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق …
۱۳۹۸/۰۶/۱۰
قدردانی رئیس هیات مدیره افق کوروش از همکاران انبار سرد و خشک این شرکت
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این بازدید علی ابراهیمی رئیس هیات مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از نظم و عملکرد انبارهای سرد و خشک استان تهران ابراز خرسندی نمود و ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همکاران ستادی و انبار این شرکت ، عملکرد مطلوب سیستم لجستیک شرکت را در خور شان نام افق کوروش دانست.وی با اشاره به رشد و توسعه شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، بر بهینه سازی هزینه ها و افزایش بهره وری در زنجیره سرد و خشک تاکید کرد و افزود: کماکان فرصت های بهبود بسیاری در حوزه لجستیک افق کوروش وجود دارد و با تدوین شاخص های دقیق تر می توان بهره وری را در انبارهای شرکت افزایش داد. رئیس هیات مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش همچنین یکی از عوامل مهم در افزایش …
۱۳۹۸/۰۶/۰۲
فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه شرکت خلاق شد
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، کسب گواهی‌نامه‌ی شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بعد از کسب افتخارات دیگری از جمله برند محبوب مصرف‌کنندگان در سال ۹۷ و بهترین فروشگاه آنلاین ایران از نگاه مردم در جشنواره‌ی وب و موبایل، سوپرمارکت اینترنتی اُکالا را پر افتخارتر از قبل در میان جامعه‌ی ایرانی و مشتریان وفادار خود قرار داد.اُکالا، سوپرمارکت اینترنتی افق کوروش است که در حدود دو سال فعالیت مستمر درزمینه‌ی خرید مایحتاج روزانه همشهریان عزیز به‌صورت آنلاین و اینترنتی در تهران و کرج را دارد. مشتریان عزیز می‌توانند، در این سوپرمارکت اینترنتی ‌همه کالاهایی که در سوپرمارکت‌های محلی یا فروشگاه‌های بزرگ عرضه می‌شود را پیدا کنند و هرآن چه لازم دارند را به‌صورت آنلاین …
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
از افق کوروش خرید و اعتبار رایگان خرید دریافت کنید
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در آستانه عید مبارک قربان و غدیر خم در طرحی تحت عنوان خرید رایگان، برای همگان متناسب با میزان خرید مشتریان عزیز، کوپن هدیه ارائه می دهد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
استخدام رئیس حسابداری مدیریت در افق کوروش در تهران
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •