چهارشنبه, ۲ مهر, ۱۳۹۹ / 23 September, 2020
مسافرت
تور مالدیو و تور ارمنستان، دم دستی‌های دوران کرونا
۱۰ ساعت قبل / نهال گشت / تور مالدیو / تور ارمنستان
تور مالدیو و تور ارمنستان، دم دستی‌های دوران کرونا
با گسترش شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرزها، بسیاری از پروازهای خارجی لغو و به تبع آن همه تورهای مسافرتی خارجی لغو گردید.
۱۶ ساعت قبل
میزان ابتلا و بستری کرونا در تهران و قم ۲ برابر شده است | مقصر اصلی؛ مسافرت‌های محافظت‌نشده اخیر
معاون مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: در ۲ هفته گذشته در بسیاری از استان‌ها از جمله تهران و قم میزان ابتلا و بستریت کرونا دوبرابر افزایش یافته است.
۲ برابر شدن میزان ابتلا و بستری کرونا در تهران و قم
۱۶ ساعت قبل / افزایش کرونا در ایران / شیوع کرونا در تهران / شیوع کرونا در قم / وزارت بهداشت
۲ برابر شدن میزان ابتلا و بستری کرونا در تهران و قم
شهنام عرشی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: در هفت ماه گذشته با پیک های متعدد کوچک و بزرگ اپیدمی کرونا در کشور مواجه بوده ایم و با توجه به افزایش موارد بستری و ابتلا به کرونا، موج دوم یا سوم اپیدمی کرونا را با توجه به وضعیت متفاوت استانها از دو هفته گذشته در برخی استانها می بینیم. علت این پیک جدید نیز تا حد زیادی به مسافرت ها و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی، برگزاری تجمعات، عروسی ها، عزاداری ها و مراسم تدفین مربوط است.
خودروهای مسافرتی گردهم می‌آیند
۱۷ ساعت قبل / گردشگری / رالی ایرانی / خودروهای تاریخی
خودروهای مسافرتی گردهم می‌آیند
رالی تور خودروهای مسافرتی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، برگزار می‌شود.
استاندار تهران: ظرفیت بیمارستان‌های تهران تکمیل است
۳۲ ساعت قبل / سلامت / اربعین حسینی / اربعین / تهران / استان تهران / انوشیروان محسنی بندپی / ویروس کرونا / آمار مبتلایان به کرونا / اخبار کرونا / چه‌کار کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم؟
استاندار تهران: ظرفیت بیمارستان‌های تهران تکمیل است
استاندار تهران گفت: با توجه به تعطیلات ابتدای محرم و اوج‌گیری مسافرت‌ها، اکنون شاهد تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در سراسر کشور و استان تهران هستیم.
سورپرایز بزرگ ایرباس
۳۲ ساعت قبل / هواپیما / ایرباس
سورپرایز بزرگ ایرباس
اقتصاد نیوز : ایرباس به تازگی ۳ مدل از هواپیماهای هیدروژنی را طراحی کرده است و امیدوار است که این هواپیماها آینده مسافرت‌های هوایی را رقم بزنند.
جایزه‌هایی برای برگزاری انتخابات دموکراتیک در بلاروس
۳۷ ساعت قبل / بلاروس
جایزه‌هایی برای برگزاری انتخابات دموکراتیک در بلاروس
روسای جمهوری لهستان، لیتوانی و رومانی قرار است در نشست قریب‌الوقوع خود از رهبران اتحادیه اروپا بخواهند تا در صورت برگزاری انتخابات دموکراتیک در بلاروس برای این کشور بسته حمایتی شامل تجارت و مسافرت بدون ویزا در نظر بگیرند.
رونمایی از کتاب
۳۸ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری
رونمایی از کتاب "گردشگری سلامت"در روز جهانی گردشگری
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: برگزاری نشست آموزشی دفاتر خدمات مسافرتی و رونمایی از کتاب گردشگری سلامت از جمله برنامه‌های این اداره کل برای گرامیداشت هفته گردشگری است.
کلوپ کمپرها راه افتاد
۴۰ ساعت قبل
کلوپ کمپرها راه افتاد
کلوپ کمپینگ و کاروانینگ ایران سوم مهرماه با نمایش بیش از ۵۰ دستگاه خودرو مسافرتی (کمپر) در فضای کاخ نیاوران، فعالیت رسمی خود را آغاز می‌کند.
پروازهای ترکیه از سر گرفته شد + قیمت بلیت
۴۲ ساعت قبل / ایران و ترکیه / پرواز به ترکیه / شرکت‌های هواپیمایی
پروازهای ترکیه از سر گرفته شد + قیمت بلیت
به گزارش ایسنا، از اسفند ماه سال گذشته تا کنون به دلیل شیوع ویروس کرونا پروازهای خارجی لغو شده بود و تنها مشروط به پروازهای فوق العاده و با هدف بازگرداندن ایرانیان یا مسافرت عده‌ای خاص به نام مقیم، شهروند یا دارنده ویزای خاص بود.
از عوارض گزش «ساس» چه می‌دانیم؟
۴۵ ساعت قبل / مسافرت / سلامت روان / کم خوابی / تخریب محیط زیست
از عوارض گزش «ساس» چه می‌دانیم؟
تهران - ایرنا - حشره‌شناس و متخصص کنترل آفات شهری از «ساس» به عنوان یکی از خونخوارترین حشرات نام برد که که پس از گزش بدن و مکیدن خون فرد، افزون بر بروز علایم پوستی، عوارضی مانند افسردگی، کم خونی و طپش قلب و حتی اختلال در دید در او ایجاد کند.
۲ روز قبل
احتکار خواب خوب
امیر حسین ذاکری ‪-‬ موضوعی که در جلسه اخیر به آن پرداختیم موضوع همیشه شیرین "خواب " بود خواب‌هایی که گاهی از آن به رویاهای صادقانه هم تعبیر می‌شود اما برخی خواب‌ها باعث نگرانی می‌شود. در این رابطه یکی از اعضای شورا گفت: من یه خواب بد دیدم. در مورد مکانیسم ماشه بود. بگم؟ بگم؟ همه گفتند نخیر نگو نگو، زبونت را هم گاز بگیر. یکی از دوستان خطاب به وی گفت: خوابتو برو تو "فلان جا" که نمی‌تونم اسم ببرم تعریف کن تا باطل بشه.وی لبخندی زد و گفت پس با اجازتون گلاب به روتون چون قضای حاجات دارم می‌رم "همونجا" تعریف می‌کنم تا باطل بشه. همه خندیدند.دیگری گفت: من هم خواب بد یعنی کابوس دیدم، احساس نفس تنگی داشتم. یکی از دوستان گفت: خواب دیدی به کرونا مبتلا شدی؟ گفت: از اونم بدتر خواب دیدم از بی‌جایی و پیدا نکردن …
۲ روز قبل
فرمانده مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد
شرایط کاملا قرمز در تهران رئیس ستاد کرونای استان تهران با بیان اینکه تهران وارد موج سوم کرونا شده و اگر مداخلات جدی صورت نگیرد هفته‌های سختی را خواهیم داشت، گفت: نامه‌ای از طرف ستاد کرونای استان تهران برای بازگشت محدودیت‌های کرونایی به ویژه بحث دورکاری در استان تهران به وزیر بهداشت ارسال شده است.علیرضا زالی در حاشیه جلسه‌ای در ستاد کرونای استان تهران گفت: طی این نامه درخواست بازگشت محدودیت‌ها از جمله بحث دورکاری مطرح شده، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی تهران شرایط سخت‌تری است. به همین دلیل درخواست کرده‌ایم که مجموعه محدودیت‌های کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی در گروه‌های ۳ و ۴، به خصوص بحث دورکاری در سطح استان تهران مجدداً بازگردانده شود.وی با بیان اینکه متاسفانه تهران شرایط کاملاً قرمزی دارد، گفت: …
۲ روز قبل
وقتی «کادر درمان» فراموش شد
موج سوم کرونا، کشور را دربرگرفته و متأسفانه یکی از شهرهایی که با وضعیت وخیمی در این زمینه مواجه شده، تبریز است. در این شهر آمار بستری‌های کرونا 4 برابر شده و از 40نفر به روزانه 160نفر رسیده است. این آمار را معاون کل وزارت بهداشت داده، اما معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز جزئیات بیشتری در این مورد مطرح کرده است: «با وجود رعایت 70 درصدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، اتفاقات هفته‌های گذشته ازجمله افزایش مسافرت‌ها به استان و حوادث مرتبط با قهرمانی تراکتور دلیل افزایش آمار ابتلا به کرونا در استان …
۲ روز قبل
زمستان سخت در انتظار گردشگری مصر
مقام‌ها، مالکان هتل‌ها و گردانندگان تورهای مسافرتی مصر معتقدند حتی اگر مقاصد گردشگری بازگشایی شوند و سفرهای بین‌المللی از سرگرفته شود فصل زمستان پیش ‌رو بسیار سخت خواهد بود.
ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده شد
۲ روز قبل / مجلس شورای اسلامی / سازمان هواپیمایی کشوری / مسافرت
ساعت رسمی کشور یک ساعت عقب کشیده شد
تهران- ایرنا- لحظاتی پیش ساعت رسمی کشور در ساعت ۲۴ امشب (یکشنبه) ۳۰ شهریور ماه یک ‌ساعت به عقب کشیده شد.
مردم ایران بیشتر به دنبال کدام تورهای خارجی هستند؟
۲ روز قبل
مردم ایران بیشتر به دنبال کدام تورهای خارجی هستند؟
همان‌طور که می‌دانید با شیوع ویروس کرونا تمامی کشورها رفت و آمدهای خود را با یکدیگر محدود کردند و تمامی تورها و مسافرت‌های خارجی نیز لغو شدند. زیرا رفتن به سفر سبب بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا خواهد شد که در این صورت کنترل و خلاص شدن از این بیماری برای افراد بسیار مشکل‌تر می‌شود.
پروازهای ایران به ترکیه راه افتاد؟
۲ روز قبل / پروازهای ایران
پروازهای ایران به ترکیه راه افتاد؟
اقتصادنیوز :‌پس از ماه‌ها کشمکش و بدقولی ترک‌ها هنوز تکلیف پروازهای ایران به مقصد ترکیه مشخص نیست. این در حالی است که طی روز گذشته تبلیغات زیادی از سوی برخی ایرلاین‌ها و آژانس‌های مسافرتی درباره برقراری مجدد این پروازها انجام شد.
۲ روز قبل
چرا ورزشکاران بی خواب می‌شوند؟
 علل بی خوابی در ورزشکاران به خصوص در مسافرت‌های ورزشی بر هم خوردن ساعت بیولوژیک بدن طی سفر‌های طولانی مدت است، یکی از مهمترین هورمون‌هایی که چرخه خواب را تنظیم می‌کند و مسئولیت ساعت بیولوژیکی و زیستی بدن را برعهده دارد هورمون ملاتونین است و ترشح این هورمون طی مسافرت‌های طولانی کاهش یافته و موجب اختلال ساعت خواب می‌شود. علاوه بر هورمون ملاتونین عوامل دیگری هم در بی خوابی ورزشکار دخیل هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به استرس، نوع تغذیه و جابجایی ورزشکار از یک محیط به محیط دیگر، اشاره کرد. بر اساس این مطلب که از سوی محبوبه عسکری، کارشناش ارشد تغذیه ورزشی تهیه شده باید خاطرنشان کرد که قبل از برگزاری هر مسابقه نوع تغذیه ورزشکار، میان وعده ها، میزان مایعات و همچنین استفاده از مواد غذایی حاوی ملاتونین …
سفر به قلب حیات وحش خراسان‌شمالی با برگزاری تورهای گردشگری
۲ روز قبل / استانی-فرهنگی و هنری / تور گردشگری / گردشگری خلاق / خراسان شمالی
سفر به قلب حیات وحش خراسان‌شمالی با برگزاری تورهای گردشگری
رئیس انجمن صنفی شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی خراسان شمالی از برگزاری تورهای گردشگری خلاق در این استان خبر داد.
بستری ۵۴۶ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا / موج سوم کرونا
بستری ۵۴۶ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران
این روزها همه صحبت از آغاز سومین موج کرونایی صحبت می کنند،کارشناسان بارها اعلام کردند که سفرهای غیرضروری می تواند به افزایش آمار ابتلا به کرونا منجر شود، اما برخی این توصیه ها را چندان جدی نگرفتند. در فصل تابستان، شاهد افزایش مسافرت های تفریحی بودیم و در غیاب پروتکل های مشخصی برای ترددهای بین شهری، کرونا از شهری به شهر دیگر منتقل شد. قطعا بالا رفتن آمار مسافرت ها به خصوص در اواخر فصل تابستان به آغاز موج سوم کرونا، دامن زده است و مازندران این بار با وجود کاهش بیماران کرونایی هنوز میزبان ۵۴۶بیمار مبتلا به این بیماری است.
شکایت از شرکت‌های هواپیمایی به دستگاه قضایی می‌رود
۲ روز قبل
شکایت از شرکت‌های هواپیمایی به دستگاه قضایی می‌رود
نشست مشترک انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران با رئیس‌کل دادگستری استان تهران در ماجرای رسیدگی به تخلفات گردشگری برگزار می‌شود.
۳ روز قبل
هر علامت تنفسی، مطمئنا کروناست
رییس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به آغاز پیک سوم کرونا از هفته گذشته، هشدار داد: «در این روزها، چیزی به اسم سرماخوردگی نداریم و کوچک‌ترین علائم تنفسی مثل آبریزش بینی، تب و بدن درد می‌تواند علامت کرونا باشد. پس افراد باید به محض مشاهده این علایم خود را قرنطینه کرده و در مجامع عمومی حاضر نشوند.» پیام طبرسی با ابراز نگرانی نسبت به افزایش تقاضای بستری در بخش اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری از اواخر هفته گذشته، گفت: «آمار مراجعه به اورژانس از حدود ۶۸ نفر در چند روز گذشته، این روزها به حدود ۲۰۰ نفر در روز رسیده، به گونه‌ای که مردم برای بستری در اورژانس صف کشیده‌اند و فشار کاری شدیدی طی چند روز اخیر شروع شده است.» در حالی که به گفته طبرسی، موج …
تصاویر: سفر به شمال در وضعیت قرمز
۳ روز قبل
تصاویر: سفر به شمال در وضعیت قرمز
مسافرت و رفت آمد بین شهرها جزء خطرناکترین روشهای انتشار ویروس کرونا بوده و سبب گسترش آن در اجتماع میشود.متاسفانه بعضی از مردم با بی توجهی به خطر بیماری کرونا همچنان به مسافرتهای خود مانند گذشته ادامه میدهند و به انتشار و گسترش این بیمای دامن میزنند.
۳ روز قبل
صعود کرونا از موج سوم
رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به پیک سوم کرونا و با بیان اینکه این ‌روزها چیزی به اسم سرماخوردگی نداریم و هر علامت تنفسی مطمئنا کروناست، گفت: متاسفانه موج سوم کروناشروع شده، حداقل تا چهار ماه آینده باید برای جلوگیری از فاجعه‌ جدید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و حواس خود را سرگرم اخبار واکسن و دارو نکنیم.پیام طبرسی با اشاره به افزایش تقاضای بستری در بخش اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری از اواخر هفته گذشته، عنوان کرد: متاسفانه آمار مراجعه به اورژانس از حدود ۶۸ نفر در چند روز گذشته، این روزها به حدود ۲۰۰ نفر در روز رسیده، به گونه‌ای که مردم برای بستری در اورژانس صف کشیده‌اند و فشار کاری شدیدی طی چند روز اخیر شروع شده است.به گزارش ایسنا، وی با انتقاد از تکرار اشتباهات در زمینه …
معرفی آژانس ندا بال آسمان از زبان رئیس هیئت مدیره
۳ روز قبل / تور مشهد / تور چابهار / آژانس ندا بال آسمان
معرفی آژانس ندا بال آسمان از زبان رئیس هیئت مدیره
در طی مصاحبه‌ای با آقای حسین شکیبا رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان یکی از ارائه‌دهندگان تورهای داخلی، ایشان عنوان کردند که شرکت ندا بال آسمان به عنوان یکی از قدرتمندترین مجری تورهای کیش و مشهد شناخته می شود و در طی سال‌ها فعالیت خود همواره تمام تلاش خود را در جهت هر چه بالاتر بردن کیفیت تورها و کسب رضایت مسافران گرامی به کار گرفته است. این مجموعه بزرگ به دلیل آن که خود مجری اصلی این تورها می‌باشد و هیچ واسطه‌ای بین مسافر و شرکت ارائه دهنده وجود ندارد ارزان‌ترین قیمت‌ها را برای تورهای خود ارائه می‌کند.
خدمات CIP فرودگاه امام خمینی
۳ روز قبل / خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایوار / فرودگاه امام خمینی / سفر
خدمات CIP فرودگاه امام خمینی
به افرادی چون رؤسای شرکت‌ها و آن دسته از اشخاصی اطلاق می‌شود که از نظر تجاری برجسته و مهم هستند.
پدری نکردند
۳ روز قبل / گردشگری / سفر / ورشکستگی گردشگری / وام کرونا / بسته حمایتی دولت / کروناویروس
پدری نکردند
رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با انتقاد از سیاست‌گذاری‌های گردشگری و بی‌توجهی به وضعیت وخیم این صنعت در ایران، گفت: نصف سال گذشت، گردشگری به مرز نابودی رسیده اما نه حمایت درستی شده و نه سیاست‌گذاری‌های نجات‌بخش اتفاق افتاده است.
در مراکز درمانی جایی برای بستری مبتلایان جدید کرونا نیست!
۳ روز قبل / مینو محرز / کووید-19 / کرونا در ایران
در مراکز درمانی جایی برای بستری مبتلایان جدید کرونا نیست!
عضو کمیته ملی مبارزه با کرونا درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور گفت: بعد از مسافرت و مراسم‌های عزاداری تعداد مبتلایان به کرونا افزایش یافته است. در مراکز درمانی دیگر جایی برای بستری بیماران نیست.
بهداشت و درمانجایی برای بستری مبتلایان به کرونا در مراکز درمانی نیست | ضدعفونی کردن محیط تاثیری در مهار کرونا ندارد | ایرانی‌های ویتامین دی۳ مصرف کنند
۳ روز قبل
بهداشت و درمانجایی برای بستری مبتلایان به کرونا در مراکز درمانی نیست | ضدعفونی کردن محیط تاثیری در مهار کرونا ندارد | ایرانی‌های ویتامین دی۳ مصرف کنند
دکتر محرز گفت: بعد از مسافرت و مراسم‌های عزاداری تعداد مبتلایان به کرونا افزایش یافته است. در مراکز درمانی دیگر جایی برای بستری بیماران نیست.
تداوم وضعیت قرمز کرونایی در مازندران/ ۵۳۰ نفر بستری هستند
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا / وضعیت قرمز کرونا / مازندران
تداوم وضعیت قرمز کرونایی در مازندران/ ۵۳۰ نفر بستری هستند
هرچند آمار بیناران کرونایی در مازندران به صورت بسیار خفیف رو به کاهش است اما با اعلام معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیگر رنگ‌بندی کرونایی معنایی ندارد، نارنجی و زرد وجود ندارد، کل کشور در وضعیت قرمز است در این شرایط استفاده از ماسک،رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از مسافرت های غیرضروری می تواند تا حدودی شیب تند شیوع کرونا را کم تر کند.
۴ روز قبل
یک تورنمنت دیگر والیبال لغو شد
با اعلام سایت رسمی فدراسیون جهانی والیبال، اعضای هیات مدیره FIVB به خاطر شیوع ویروس کرونا در جهان تصمیم به لغو مسابقات جام باشگاه‌های جهان ۲۰۲۰ گرفتند. فدراسیون جهانی اعلام کرد که با توجه به همه‌گیری جهانی ویروس کرونا و عدم اطمینان از انجام مسافرت‌ها و حضور هواداران در این رقابت‌ها، مسابقات جام باشگاه‌های والیبال جهان ۲۰۲۰ برگزار نخواهد شد. FIVB  متعهد به تامین سلامتی و رفاه خانواده جهانی والیبال است و قصد دارد تا پایان اکتبر سال ۲۰۲۰، دعوتنامه‌ای را به کشورها ارسال کند تا در مورد مسابقات ۲۰۲۱ نظرخواهی کند. مسابقات والیبال قهرمانی جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۹ مردان و زنان به ترتیب به میزبانی برزیل و چین برگزار شدند که باشگاه‌های ایتالیایی Lube Civitanova …
مبنای قیمت‌گذاری ارز در بازار چیست؟
۴ روز قبل / ارز / بازار طلا و ارز / ارز مسافرتی / افزایش قیمت / کاهش قیمت ها / دلار / بانک مرکزی / تحریم / اف ای تی اف FATF
مبنای قیمت‌گذاری ارز در بازار چیست؟
یک مقام اسبق بانکی گفت: در حالی که ارز مسافری یا اسکناس ارزی مورد نیاز تنها ۵ درصد از کل گردش ارزی را تشکیل می‌دهد، این ارز مبنای قیمت‌گذاری در بازار شده است.
معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز: دلیل افزایش آمار کرونا در آذربایجان شرقی، افزایش مسافرت‌ها و حوادث مرتبط با قهرمانی تراکتور بود
۴ روز قبل
معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز: دلیل افزایش آمار کرونا در آذربایجان شرقی، افزایش مسافرت‌ها و حوادث مرتبط با قهرمانی تراکتور بود
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، خاطرنشان کرد: با وجود رعایت هفتاد درصدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، اتفاقات هفته‌های گذشته از جمله افزایش مسافرت‌ها به استان، عدم رعایت پروتکل‌ها از سوی برخی مردم در روزهای گذشته و حوادث مرتبط با قهرمانی تراکتور دلیل افزایش آمار ابتلا به کرونا در استان است.
۳ تصمیمی که شرایط بازار ارز را تغییر می‌دهد
۵ روز قبل / ارز / بازار طلا و ارز / ارز تک نرخی / دلار / افزایش قیمت / کاهش قیمت ها / بانک مرکزی / سامانه نیما / ارز مسافرتی / رانت خواری
۳ تصمیمی که شرایط بازار ارز را تغییر می‌دهد
هنوز بازارها آرام نگرفته است؛ این موضوع را می‌شود به طور محسوس در بازارهای طلا، سکه و ارز مشاهده کرد، اما به گفته رییس کل بانک مرکزی، نرخ‌های ارز در بازار اقتصادی نیستند و دوام نخواهند داشت.
هیچ کدام از موارد ابتلای دانش‌آموزان در درون مدرسه نبوده است
۵ روز قبل / استانی-اجتماعی / کروناویروس
هیچ کدام از موارد ابتلای دانش‌آموزان در درون مدرسه نبوده است
رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در ۱۰ روز گذشته ما در محدوده سنی دانش‌آموزان هشت مورد مبتلا به کرونا را در استان داشتیم، اما با ردیابی‌هایی که انجام شده هیچ کدام از موارد ابتلا در داخل مدارس نبوده و همه آنها ابتلا و انتقال ویروس از طریق ارتباطات خانوادگی، مسافرت‌ها یا این گونه موارد بوده است. 
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
گردشگری در اغما
 [شهروند] کرونا که آمد، همه چیز را تغییر داد؛ از سبک زندگی و مناسبات اجتماعی گرفته تا ورزش و اقتصاد و سیاست و البته گردشگری و سفر. حالا زندگی همه مردم دنیا به قبل و بعد از کرونا تقسیم شده است. اوایل شیوع این بیماری خیلی‌ها امیدوار بودند که این ویروس موذی خیلی زود بساطش جمع می‌شود اما هر چه گذشت واقعیت‌های کرونایی ترسناک‌تر از قبل خودش را به رخ کشید قرنطینه و محدودیت‌ها سراسری در کشورهای مختلف یکی پس از دیگری اعمال شد، عبور و مرور و تردد به کمترین میزان ممکن در چند دهه اخیر رسید، مرزها بسته شد و همه سفرها به تعویق افتاد، پروازها لغو شد، مردم از ترس جان‌شان در چهاردیواری‌های خانه پناه گرفتند، آژانس‌های معتبر و گردن‌کلفت مسافرتی یکی پس از دیگر با …
ترامپ و دنده‌های صد‌من یک غاز!
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / ترامپ / توافق سازش / حسین شریعتمداری
ترامپ و دنده‌های صد‌من یک غاز!
به گزارش فارس حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی تحت عنوان ترامپ و دنده‌های صد‌من یک غاز!، نوشت: ماجرایی که در پی می‌آید را چند سال قبل به مناسبتی در یکی از یادداشت‌های کیهان آورده بودیم:«خدا رحمت کند مشهدی عبدالله را. در میدان خراسان گاراژدار بود و اتوبوس‌ها و کامیون‌ها از گاراژش بار و مسافر می‌گرفتند. او را در نوجوانی دیده بودم، هنگامی که پیرمردی تقریبا از کار افتاده بود. داستانی که نقل می‌کنم را از مرحوم پدرم شنیده‌ام که با مشهدی عبدالله رفیق مسجد و هیئت بود.آن روزها برخی از اتوبوس‌ها که قصد مسافرت به مشهد مقدس را داشتند به علت خرابی جاده‌ها و طولانی بودن راه یکی از افرادی که با راه و جاده آشنا بودند را، به عنوان …
روز‌های خاطره انگیز گردشگری دوباره باز می‌گردند؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / گردشگری / مسافرت
روز‌های خاطره انگیز گردشگری دوباره باز می‌گردند؟
گردشگری در ایران رشد بسیار خوبی را آغاز کرده بود که با شیوع کرونا همه برنامه‌ها و تلاش‌هایش ناکام ماند و حتی ورشکستگی برخی از فعالان این بخش را به همراه داشته، با این حال اتفاقات خوب و مثبت این حوزه را هم نمی‌توان نادیده گرفت.
چرا برای سفر در اروپا از اتوبوس استفاده کنیم؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایوار / بلیط اتوبوس اروپا / سفر
چرا برای سفر در اروپا از اتوبوس استفاده کنیم؟
وقتی صحبت از سفر در اروپا با اتوبوس می‌شود، شاید تصویر اتوبوس‌های قدیمی با آن صدای آزاردهنده‌ی موتور و صندلی‌های ناراحت‌شان در ذهنتان تداعی شود، درنتیجه احتمالا سفر با اتوبوس را کلا از برنامه‌ی سفر خود حذف می‌کنید و به هواپیما و قطار روی می‌آورید.
راه و مسکنمسافران ایرانی؛ زمینگیر پروازهای‌خارجی
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
راه و مسکنمسافران ایرانی؛ زمینگیر پروازهای‌خارجی
خطوط هوایی خارجی و برخی خطوط هواپیمایی داخلی از اسفندماه سال گذشته تاکنون که پاندمی کرونا جهان را تحت تاثیر قرار داده است، پول مردم را گرفته‌اند و رفته‌اند و سازمان هواپیمایی کشوری هم پیگیر بازگرداندن پول‌های رفته مردم نیست. این جمله‌ای است که حرمت‌الله رفیعی، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به همشهری گفته است.
تماشا کنید: طغیان کرونا در راه است؟  / اوج گیری نگرانی ها در آستانه پاییز؛ چه باید کرد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
تماشا کنید: طغیان کرونا در راه است؟ / اوج گیری نگرانی ها در آستانه پاییز؛ چه باید کرد؟
با باز گشایی مدارس و مسافرت‌های پیش از آن موجی از نگرانی در بین مسئولین و مردم از آغاز پیک سوم کرونا به وجود آمده است. چنانکه با گذشت دو هفته، آمار روزانه بستری شدگان در تهران دو برابر شده است. امروز رئیس انجمن پزشکان کودکان ایران نیز در نامه ای به وزیر بهداشت نوشت: در صورت همه‌گیری کودکان با بازگشایی مدارس تخت‌های مراقبت ویژه کودکان به اندازه کافی در کشور موجود نیست.
ایرباس در مورد اخراج گسترده نیروهای خود هشدار داد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / هواپیمای ایرباس / ویروس کرونا / شرکت ایرباس
ایرباس در مورد اخراج گسترده نیروهای خود هشدار داد
رییس هواپیماسازی اروپایی ایرباس اعلام کرد از آنجایی که صنعت مسافرت هوایی نتوانسته است با سرعتی که انتظار می‌رفت از بحران کرونا ریکاوری شود، این شرکت اجباراً نیروهای خود را تعدیل خواهد کرد.
۱۱۵ مقصد محدودیت‌های سفر را کاهش می‌دهند
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / گردشگری / سفر / کرونا در جهان / سازمان جهانی گردشگری
۱۱۵ مقصد محدودیت‌های سفر را کاهش می‌دهند
بخش زیادی از مقصدهای گردشگری در سراسر جهان (۵۳ درصد) روند کاهش محدودیت‌های مسافرتی کرونا را آغاز کرده‌اند.
کرونا در تهران و چند استان دیگر دوباره اوج گرفت
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
کرونا در تهران و چند استان دیگر دوباره اوج گرفت
اسفندماه که این بیماری شروع شد و اوج گرفت؛ ابتدا موارد بیماری را در دو استان قم و گیلان داشتیم و سپس کل کشور و بعد از آن شاهد بودیم مردم بسیار خوب پروتکلها را رعایت کردند و مسافرتها نیز کم شد و به این ترتیب شاهد افت بیماری بودیم تا اردیبهشت ماه که تقریبا بیماری به سمت مهار شدن حرکت می کرد.
روایتی از چرایی برگزاری مراسم عزاداری بیت رهبری بدون حضور عزاداران/ برگزاری نمازهای جمعه از ۱۱ مهر در سراسر کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / نمازجمعه / وزیر بهداشت / سعید نمکی / اخبار داغ / رهبر انقلاب
روایتی از چرایی برگزاری مراسم عزاداری بیت رهبری بدون حضور عزاداران/ برگزاری نمازهای جمعه از ۱۱ مهر در سراسر کشور
نمکی گفت: برخی از مردم در محرم نکات بهداشتی را رعایت نکردند و به مسافرت رفتند که شاهد خیز کرونا در اکثر استان‌ها هستیم.
آمریکا هشدار مسافرتی جدید برای سفر به چین و هنگ‌کنگ صادر کرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / هنگ کنگ / چین / آمریکا
آمریکا هشدار مسافرتی جدید برای سفر به چین و هنگ‌کنگ صادر کرد
آمریکا امروز (سه‌شنبه) یک هشدار جدید گسترده علیه سفر به چین و هنگ‌کنگ به دلیل آنچه خطر "بازداشت خودسرانه" و "اجرای خودسرانه قوانین محلی" عنوان شد، اعلام کرد.
خیز مجدد بیماری کرونا در برخی استان‌‌ها در حال رخ دادن است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / ویروس کرونا / بهداشت و درمان / وزارت بهداشت
خیز مجدد بیماری کرونا در برخی استان‌‌ها در حال رخ دادن است
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت:‌ در حال حاضر به دنبال تعطیلات و مسافرت کردن عده‌‌ای از مردم، خیز مجدد بیماری در حال رخ دادن است.
۱۰ میلیون، قیمت بلیت هواپیمای ایرانی به استانبول/ چرا مرز ایران و ترکیه باید باز شود؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / مرز ترکیه / ترکیه
۱۰ میلیون، قیمت بلیت هواپیمای ایرانی به استانبول/ چرا مرز ایران و ترکیه باید باز شود؟
رییس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: بسته بودن مرزی مثل ترکیه فقط به گران‌تر شدن پرواز‌های این مسیر دامن زده است. نه تنها ایرلاین خارجی، بلکه شرکت‌های هواپیمایی داخلی که گاهی در مسیر ترکیه پرواز دارند، بلیت‌ها را گران کرده‌اند، قیمت پرواز با شرکت هواپیمایی ایرانی برای مسیر یک‌طرفه استانبول ـ تهران به ۱۰ میلیون تومان هم رسیده است.
آژانس‌های گردشگری تا ۲۰۲۱ مسافر خارجی ندارند
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / جمهوری اسلامی ایران / گردشگری / آژانس مسافرتی
آژانس‌های گردشگری تا ۲۰۲۱ مسافر خارجی ندارند
مدیران آژانس‌های مسافرتی می‌گویند حتم دارند تا اواسط سال ۲۰۲۱ هیچ مسافر خارجی نخواهند داشت چون معمولاً تورهای ورودی از یک سال تا ۶ ماه قبل برنامه ریزی و خریداری می‌شود.
سفر به ترکیه با بلیت ۶۴ میلیونی  | چرا باز شدن مرز ایران و ترکیه مهم است؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
سفر به ترکیه با بلیت ۶۴ میلیونی | چرا باز شدن مرز ایران و ترکیه مهم است؟
 رئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: بسته بودن مرزی مثل ترکیه فقط به گران‌تر شدن پروازهای این مسیر دامن زده است. نه تنها ایرلاین خارجی، بلکه شرکت‌های هواپیمایی داخلی که گاهی در مسیر ترکیه پرواز دارند، بلیت‌ها را گران کرده‌اند، قیمت پرواز با شرکت هواپیمایی ایرانی برای مسیر یک‌طرفه استانبول ـ تهران به ۱۰ میلیون تومان هم رسیده است.
چرا وضعیت خمین قرمز شد؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / کروناویروس / وضعیت قرمز کرونا / کادر درمانی / مسافرت / خمین / استانی-اجتماعی / استان مرکزی / استانی-شهرستانها / همه_باهم_علیه_کرونا
چرا وضعیت خمین قرمز شد؟
رییس دانشکده علوم‌پزشکی خمین گفت: بخش عمده‌ای از موارد ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان ناشی از تماس و ارتباط با مسافران خارج از شهرستان و استان بوده‌ است.
دو چالش دستورالعمل جدید دفاتر مسافرتی
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / آژانس مسافرتی / گردشگری
دو چالش دستورالعمل جدید دفاتر مسافرتی
وزارت میراث فرهنگی دستورالعمل جدیدی درباره فعالیت آژانس‌های مسافرتی داده که طبق آن دریافت ضمانت نامه بانکی الزام نیست و آنها می‌توانند در اماکنی با موقعیت اداری نیز دفتر داشته باشند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
برگزاری جلسات صلاحیت لاهه در پرونده شکایت ایران علیه آمریکا
جلسات استماع صلاحیت دیوان لاهه در پرونده شکایت ایران علیه آمریکا در نقض عهدنامه مودت از روز دوشنبه آغاز می‌شود.به گزارش ایسنا، جمهوری اسلامی ایران در 25 تیر ماه سال 1397 در واکنش به اقدام دولت آمریکا در اعمال مجدد تحریم‌های غیرقانونی یک جانبه علیه ایران، شکایتی را علیه این کشور با استناد به نقض مفاد عهدنامه 1955 مودت، روابط اقتصادی و حقوقی کنسولی میان دو کشور نزد دیوان بین‫المللی دادگستری مطرح و ثبت کرد.دولت جمهوری اسلامی ایران هم زمان با ثبت این شکایت از دیوان بین‌المللی دادگستری درخواست کرد با توجه به آثار مخرب زیان بار و جبران ناپذیر این تصمیم دولت آمریکا در اعمال و تشدید تحریم‌های یک‌جانبه که نقض صریح مفاد و ترتیبات عهدنامه ۱۹۵۵ به شمار می‌آیند، با صدور قرار موقت خطاب به آمریکا، این دولت …
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
سقوط قیمت نفت
از اوایل ماه جاری میلادی قیمت نفت در مسیر کاهش حرکت کرده و به‌نظر می‌رسد تحولی که در بازار این ماده خام مشاهده می‌کنیم برای مدتی ادامه پیدا خواهد کرد زیرا فشارها بر بازار افزایش یافته است. پایان فصل مسافرت‌ها در آمریکا، افزایش عرضه از سوی اوپک‌پلاس، اقدام عربستان به تخفیف دادن به مشتری‌های آسیایی، رشد شاخص دلار و افزایش موارد جدید ابتلا به کرونا در برخی کشورها عواملی هستند که بر قیمت‌ها فشار وارد کرده‌اند.
پیشرانه مجازی بازار گردشگری
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
پیشرانه مجازی بازار گردشگری
انقلاب فناوری اطلاعات، سبک زندگی بشر را در هزاره سوم به‌طور کلی دگرگون کرد و فرصت‌ها و چالش‌های فراوانی را پیش روی انسان عصر مدرن قرار داد. «گردشگری مجازی» یا گردشگری الکترونیک صنعت جدیدی است که عمری کمتر از ۲۰ سال دارد. این گردشگری به معنای سیر و سفر مجازی در سرزمین دیجیتالی اطلاعات و ارتباطات و شبکه گسترده جهانی است که امکان مشاهده اطلاعات صوتی، تصویری و متنی را از گردشگری واقعی شهرها و کشورها در اختیار توریست‌های مجازی می‌گذارد. فناوری نقش بی‌بدیل و بسیار مهمی در صنعت گردشگری و مسافرت ایفا می‌کند.گردشگران به مراتب بیشتر از قبل از فناوری استفاده کرده و اغلب بازارهای گردشگری جهان از این تمایلات و خواسته‌ها مزایایی نیز کسب کرده‌اند. این روز‌ها که همه دنیا با ویروس کووید-‌‌19 دست و پنجه نرم می‌کنند …
موارد ضروری برای خرید بلیط هواپیما
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / فلایتیو / بلیط هواپیما / خرید بلیط هواپیمایی
موارد ضروری برای خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما یک برگه یا فایل الکترونیکی است که توسط شرکت‌های هواپیمایی (ایرلاین) یا آژانس‌های مسافرتی صادر می‌شود که تایید می‌کند که صندلی مشخص شده، متعلق به آن شخص در پرواز است.
هشدار افزایش بیماران کرونایی در فارس/ خودمراقبتی اولویت است
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / استانی-اجتماعی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز / ستاد مدیریت بیماری کووید19 دانشگاه علوم پزشکی شیراز / همه_باهم_علیه_کرونا
هشدار افزایش بیماران کرونایی در فارس/ خودمراقبتی اولویت است
اعضای ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نسبت به تاثیر مسافرت‌ها، دورهمی‌ها و خیابان‌گردی‌ها بر افزایش شمار موارد بیماران و تعداد مبتلایان کروناویروس در بیمارستان‌ها، هشدار دادند.
تور مسافرتی پاییز ۹۹ و نکاتی برای پیشگیری از کرونا
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / نهال گشت / تور پاییزه / کرونا
تور مسافرتی پاییز ۹۹ و نکاتی برای پیشگیری از کرونا
توقف تورهای خارجی، به دلیل بسته بودن مرزها در شرایط شیوع ویروس کرونا، سبب شد تا پاییز ۹۹، فصل داغی برای تور مسافرتی داخلی باشد.
خرید تور مشهد از آژانس مسافرتی ندا بال
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
خرید تور مشهد از آژانس مسافرتی ندا بال
آژانس مسافرتی ندا بال به‌عنوان یکی از آژانس‌های مسافرتی موفق شده تا با پیاده‌سازی یکسری اصول خاص، تورهای باکیفیتی را به مقصد مشهد ارائه کند.
برگزاری تورهای گردشگری در قزوین بدون مانع است
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
برگزاری تورهای گردشگری در قزوین بدون مانع است
قزوین- معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: برگزاری تورهای گردشگری یک و ۲ روزه از سوی دفاتر خدمات مسافرتی در استان قزوین به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در طول برگزاری تورها بدون مانع است.
برنامه دولت ژاپن برای تشویق مردم به مسافرت
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / ویروس کرونا / اخبار "ژاپن"
برنامه دولت ژاپن برای تشویق مردم به مسافرت
دولت ژاپن به دنبال تشویق مردم به افزایش سفر از ماه آینده میلادی است.
عادی انگاری کرونا؛ دلیل افزایش آمار مبتلایان در قزوین است
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / استانی-اجتماعی / همه_باهم_علیه_کرونا / من ماسک میزنم
عادی انگاری کرونا؛ دلیل افزایش آمار مبتلایان در قزوین است
استاندار قزوین گفت: بالا رفتن میزان مسافرت‌ها و پایین آمدن حساسیت هم استانی‌ها نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی موجب افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان شده است.
سه تغییر کرونایی در مسافرت‌ها |  ‌چرا خانواده ها در دوران کرونا ناگهانی سفر می‌کنند؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
سه تغییر کرونایی در مسافرت‌ها | ‌چرا خانواده ها در دوران کرونا ناگهانی سفر می‌کنند؟
 یافته‌های برخی استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری از سه تغییر در شکل مسافرت خانوارها در ایام کرونا خبر می‌دهد. هر چند هنوز نبض سفر به وضعیت قبل از کرونا برنگشته، اما همین مسافرت‌های محدود نشان می‌دهد خانوارها مثل قبل برنامه‌ریزی زمانی ندارند و اغلب با تصمیم ناگهانی اقدام به سفر می‌کنند. تغییرات به خاطر هزینه‌ها و محدودیت‌های کرونایی است.
ممنوعیت ثبت غیر حضوری تلفن‌همراه مسافری از مهرماه
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / اتاق بازرگانی ایران / مسافرت / تلفن همراه / گمرک جمهوری اسلامی ایران / اختصاصی ایرنا
ممنوعیت ثبت غیر حضوری تلفن‌همراه مسافری از مهرماه
تهران - ایرنا - معاون فنی گمرک ایران گفت: هر گونه ثبت غیر حضوری تلفن‌همراه مسافری و بعد از خروج از گمرکات اجرایی (مبادی ورودی) توسط مسافرین ممنوع می‌شود.
هیچ آژانس مسافرتی تاکنون تسهیلات کرونایی دریافت نکرده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / استانی-اقتصادی / آژانس های گردشگری / شیراز / تسهیلات کرونایی
هیچ آژانس مسافرتی تاکنون تسهیلات کرونایی دریافت نکرده است
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی فارس ضمن انتقاد از شیوه حمایت مد نظر از فعالان این بخش، اعلام کرد که تاکنون هیچ یک از آژانس‌ها در فارس تسهیلات کرونایی دریافت نکرده‌اند یا اگر هم باشد، گزارشی به هیئت مدیره انجمن ارائه نشده است.
توصیه مسافرتی وزارت امور خارجه برای سفر به ایران
۱۳۹۹/۰۶/۲۲ / وزارت امور خارجه
توصیه مسافرتی وزارت امور خارجه برای سفر به ایران
ایلنا: رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت خارجه تاکید کرد: همه‌ مسافران ورودی به کشور باید گواهی سلامت به زبان انگلیسی مبنی بر عدم ابتلا به بیماری کرونا(PCR) که بیش…
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
توافق اولیه ایران و روسیه برای لغو ویزای گروهی
مدیرکل دفتر تبلیغات و بازاریابی گردشگری از برگزاری اولین نشست کمیته فنی مشترک همکاری‌های گردشگری ایران و روسیه خبر داد و گفت: برنامه اجرایی توافق‌نامه مسافرت گروهی بدون روادید بین دو کشور در این کمیته مورد موافقت طرفین قرار گرفت که با سفر هیات ایرانی به روسیه به‌زودی امضا خواهد شد.محمد قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اولین نشست کمیته فنی مشترک همکاری‌های گردشگری ایران و روسیه به صورت آنلاین و به میزبانی آژانس گردشگری فدرال روسیه برگزار شد. ما سال‌ها دنبال اجرایی شدن این کمیته فنی به میزبانی طرف روس بودیم؛ چرا که در پیگیری و اثرگذاری در اجرای برنامه‌ها موثرتر خواهد بود. پیش از کرونا قرار بود این کمیته تشکیل شود که زمان آن با توجه به شرایط به تعویق افتاد. با این وجود نامه‌نگاری‌ها بین وزارت …
۱۳۹۹/۰۶/۲۱
علوم پزشکی گیلان: دانش آموزان دارای علائم به مدرسه نروند/ مسافرت ها زیاد است
شهرستان های انزلی، رضوانشهر و تالش در وضعیت زرد کرونایی هستند،سایر شهرستان های گیلان به سمت وضعیت قرمز رفته اند که نشان دهنده افزایش آمار ابتلاست.
احتمال مواجهه با پیک بیماری کرونا در مهرماه
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / استانی-اجتماعی / زنجان / همه_باهم_علیه_کرونا / بازگشایی مدارس در شرایط کرونا
احتمال مواجهه با پیک بیماری کرونا در مهرماه
معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: با توجه به تجمعات هفته‌های گذشته و انجام مسافرت‌ها، امکان دارد در مهرماه با پیک جدید بیماری کرونا در استان مواجه شویم.
تورهای کویری با وجود کرونا اجرا خواهند شد!
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
تورهای کویری با وجود کرونا اجرا خواهند شد!
ایلنا: همان‌طور که می‌دانید همه‌گیری ویروس کرونا تاثیر چشمگیری بر صنعت گردشگری داشته است. مسافرت‌ها، تورهای گردشگری و پروازها با شیوع ویروس کرونا همگی لغو شدند و…
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •