شنبه, ۳ آبان, ۱۳۹۹ / 24 October, 2020
باباپنجعلی
ویدئو | علت حذف علیرضا خمسه از سریال پایتخت چه بود؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
ویدئو | علت حذف علیرضا خمسه از سریال پایتخت چه بود؟
علیرضا خمسه در سریال پایتخت نقش باباپنجعلی را بازی می‌کرد. در این ویدئو علت حذف این نقش از سریال را از زبان علیرضا خمسه بشنوید.
مه‌لقا خانم: مراسم ختم من آبرومندتر از باباپنجعلی بود
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / فریده سپاه منصور / مه‌لقا / مهمان مامان / مه لقا / فیلم « مهمان مامان » / نون خ
مه‌لقا خانم: مراسم ختم من آبرومندتر از باباپنجعلی بود
گاهی به خودم نهیب می‌زنم که نقشی را برای پولش بپذیرم تا پس‌اندازی برایم باشد اما نمی‌توانم خودم را راضی کنم.
توضیحات سیروس مقدم درباره سوتی‌های «پایتخت ۶»/ چرا پای روح باباپنجعلی به قصه باز نشد؟
۱۳۹۹/۰۱/۱۸
توضیحات سیروس مقدم درباره سوتی‌های «پایتخت ۶»/ چرا پای روح باباپنجعلی به قصه باز نشد؟
باشگاه خبرنگاران جوان: سیروس مقدم برای خیلی از مردم آشناست. او در کارنامه هنری خود آثاری دارد که همه از سریال‌های تراز اول تلویزیون محسوب می‌شوند. مقدم از دهه ۶۰ کارگردانی را آغاز کرد و «به سوی افتخار» از اولین سریال هایش به حساب می‌آید. بعد از آن «روز‌های زندگی» را ساخت و ناگهان با سریال «مسافر» که موضوع اعتیاد را به تصویر می‌کشید، درخشید.
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ / سریال پایتخت / سیروس مقدم
ماجرای بازگشت بهبود و مرگ باباپنجعلی
همین امروز -درست اول فروردین ماه سال 99- سالروز تولد «سیروس مقدم» است و این کارگردان نام آشنا از امروز پا به 66 سالگی می گذارد. این مرد محبوب و محجوب علی رغم اینکه کارگردان است، برای خیلی از مردم آشناست. حتی کسانی که خیلی اهل شناخت عوامل یک اثر نیستند و تنها سریال را نگاه می کنند، نام او را به خاطر دارند. دلیل آن هم ساخت سریال هایی است که همیشه یک سر و گردن از بقیه سریال های تلویزیونی بالاتر بوده است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳
اجرای بهنام بانی در پایتخت ۶ | داستان اهدای اعضای باباپنجعلی
سلمان خطی، بازیگر نقش برادر نقی در مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» از اتفاق‌های هیجان‌انگیز فصل تازه این سریال از جمله حضور بهنام بانی در بخشی از آن خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۲
جزییات جدید ازسرنوشت متفاوت باباپنجعلی در پایتخت
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده‌ خبرهای «تابناک جوان» را بخوانید.
۱۳۹۸/۱۲/۰۲ / سریال پایتخت / سریال ایرانی / بازیگران سینما و تلویزیون ایران
ماجرای اهدای اعضای بدن یکی از شخصیت‌های کلیدی سریال «پایتخت»
یکی از بازیگران سریال «پایتخت» در گفتگویی تازه درباره سرنوشت شخصیت باباپنجعلی در این سریال اطلاعات تازه‌ای داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۲ / سریال تلویزیونی / تلویزیون / سریال پایتخت / باباپنجعلی / محسن تنابنده / علیرضا خمسه / تهران / سلمان / پایتخت 6 / آرش عباسی
خوانندگی بهنام بانی در قسمتی از «پایتخت۶»
سلمان خطی بازیگر نقش برادر تقی در مجموعه تلویزیونی «پایتخت۶» ضمن اشاره به اتفاقات هیجان‌انگیز فصل تازه این سریال از همان قسمت اول،‌ از حضور کوتاه بهنام بانی در بخشی از این سریال خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / سریال پایتخت / تلویزیون / فیلمبرداری
تغییر اهالی «پایتخت»؛ سفر اجباری یکی از کاراکترها به خارج!
بازگشت بهبود برای ما نویسنده‌ها بسیار سخت و چالشی بود، چون باید دلایل و روند این بازگشت را به طور منطقی برای مخاطب نمایش دهیم و یکی از بزرگترین چالش‌های ما همین روایت منطقی ماجرا بود. چالش سخت بعدی هم این بود که باید جای خالی علیرضا خمسه در نقش باباپنجعلی را پر می‌کردیم.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / پایتخت / سریال پایتخت / سیروس مقدم
فیلم | خبرهای داغ کارگردان پایتخت از بازگشت شخصیت بهبود و حذف پنجعلی
سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت که مهمان برنامه سلام صبح بخیر بود توضیحاتی درباره بازگشت بهبود و حذف باباپنجعلی به این سریال داد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹ / آموزش و پرورش / پایتخت / فارغ التحصیل / فوت / نقاشی / ماجرای حذف باباپنجعلی از پایتخت چه بود؟ / بهبود با قصه‌ای بامزه به سریال بر می‌گردد
ماجرای حذف باباپنجعلی از پایتخت/ بهبود با قصه‌ای بامزه به سریال برمی‌گردد
سیروس مقدم با حضور در برنامه سلام صبح بخیر از سوابق هنری خود و نحوه آغاز کارش گرفته تا حواشی حذف باباپنجعلی از پایتخت، چگونگی بازگشت شخصیت بهبود، احتمال اضافه شدن یک کاراکتر کهنسال و اتفاقات و خبرهای تازه این سریال سخن گفت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۳
حذف «بابا پنجعلی» از پایتخت
تهیه‌کننده سریال پایتخت ضمن بیان اینکه شخصیت باباپنجعلی در سری شش این مجموعه حضور ندارد، گفت: در سری تازه مجموعه پایتخت شخصیت بهبود با بازی مهران احمدی به داستان باز خواهد گشت.به گزارش ایلنا، الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال «پایتخت»، در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «سلام صبح بخیر» درباره فصل جدید این سریال گفت: در مجموعه جدید «پایتخت» ۲ اتفاق افتاد که یکی حذف باباپنجعلی و دیگری اضافه شدن شخصیت بهبود با بازی مهران احمدی است که به نوعی موقعیت‌های کمیکی را رقم می‌زد و برای تنابنده جذاب بود.وی افزود: محسن تنابنده در نهایت به این نتیجه رسید که برای فصل ششم کاراکتر باباپنجعلی از سریال خداحافظی کند و براساس نیاز قصه بهبود با بازی مهران احمدی بازگردد. این تهیه‌کننده همچنین درباره نحوه حذف کاراکتر باباپنجعلی …
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / علیرضا خمسه / سریال پایتخت / محسن تنابنده / سریال ایرانی / بازیگران سینما و تلویزیون ایران
توضیحات علیرضا خمسه: خشایار الوند دلش می‌خواست روح باباپنجعلی در «پایتخت۶» باشد
علیرضا خمسه در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه هنوز درباره حضور یا نبودش در سریال «پایتخت ۶» اطلاعی به او داده نشده است، گفت: خشایار الوند دلش می‌خواست باباپنجعلی فوت کند و روحش بیاید پیش ارسطو یا نقی اما آقای تنابنده یکی از گزینه‌هایشان این بود که باباپنجعلی فوت شده باشد و اصلاً حضور نداشته باشد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲
حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت/ بازگشت "بهبود" به داستان
ایلنا: تهیه‌کننده سریال پایتخت ضمن بیان اینکه شخصیت باباپنجعلی در سری شش این مجموعه حضور ندارد، گفت: در سری تازه مجموعه پایتخت شخصیت بهبود با بازی مهران احمدی به داستان باز خواهد گشت.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲
حذف «بابا پنجعلی» از «پایتخت» به خاطر ماجرای خمسه در کاناداست؟ / تهیه کننده «پایتخت»: یک سالی به آن فکر می‌کردیم؛ به این نتیجه رسیدیم که در «پایتخت6» نباشد
الهام غفوری گفت: یک سالی است به این فکر می‌کنیم باباپنجعلی باشد یا نباشد! البته خود آقای خمسه هم از این تکراری بودن کاراکتر خسته شده بود. دوست داشت موقعیت‌های جدید اتفاق بیفتد اما پنجعلی آلزایمر شدید گرفته است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / پایتخت / سریال پایتخت / الهام غفوری / مهران احمدی
تغییرات در سری جدید پایتخت از زبان الهام غفوری/ باباپنجعلی حذف شد
الهام غفوری، تهیه کننده سریال «پایتخت» درباره تغییرات سری جدید این مجموعه گفت: مهران احمدی به سریال باز می‌گردد و شخصیت باباپنجعلی حذف می‌شود.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / سریال پایتخت / سریال ایرانی / تلویزیون / علیرضا خمسه / محسن تنابنده
بازگشت مهران احمدی و حذف بابا پنجعلی/ تغییرات در فصل…
فصل ششم سریال «پایتخت» با حذف کاراکتر باباپنجعلی و بازگشت دوباره مهران احمدی به جمع بازیگران نیمه دوم سال کلید میخورد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
استندآپ جنجالی باباپنجعلی در کانادا
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده‌ خبرهای «تابناک جوان» را بخوانید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
قصه اپیزود نوروزی "پایتخت" مشخص شد / نقش پررنگ نقی و ارسطو/ حضور متفاوتی "بابا پنجعلی" در این اپیزود
نویسنده اپیزود ویژه "پایتخت" درباره حضور علیرضا خمسه نیز که شایعه شده بود دیگر در "پایتخت" حضور ندارد هم گفت: باباپنجعلی هم در این تک اپیزود حضور دارد و به نظرم برای ساخت یک اپیزود ۹۰ دقیقه‌ای کشتن باباپنجعلی به صلاح نبود (می‌خندد) ما همچنان از قابلیت‌های علیرضا خمسه استفاده می کنیم و اتفاقا او هم حضور متفاوتی در این تک قسمت دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
پایتخت ۶ ساخته می‌شود/ مرگ باباپنجعلی شایعه است!
بازگیر نقش باباپنجعلی در سریال پرطرفدار پایتخت از ساخته شدن قسم ششم این سریال تلویزیونی خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •