چهارشنبه, ۲۲ مرداد, ۱۳۹۹ / 12 August, 2020
زینت رضا
صنوف سینمایی چرا باید در وزارت کار ثبت شوند؟/ هیچ حمایتی نیست!
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / زینت رضا / خانه سینما / انجمن منشیان صحنه
صنوف سینمایی چرا باید در وزارت کار ثبت شوند؟/ هیچ حمایتی نیست!
رییس انجمن منشیان صحنه بیان کرد زمانی که وزارت کار از صنوف سینمایی حمایت نمی‌کند چرا باید ثبت وزارت کار شویم.
سکانس‌هایی از فیلم سینمایی مردی شبیه باران
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
سکانس‌هایی از فیلم سینمایی مردی شبیه باران
فیلم سینمایی «مردی شبیه باران» به کارگردانی سعید سهیلی محصول سال 1375 است. منصور قاسمی یکی از فرماندهان برون مرزی سپاه در جریان حمله نیروهای دشمن موجی و دستگیر می شود. عراقی ها برای شناسایی فرمانده اسرا (منصور قاسمی) فردی را به جاسوسی در میان آن ها اجیر می کنند. جاسوس که بطور اتفاقی در جریان مکالمه منصور و همسرش او را شناسایی کرده بود توسط منصور کشته می شود - عراقی ها با کشته شدن نیروی نفوذی خود و همچنین بی نتیجه ماندن شناسایی فرمانده - شکنجه اسرا را تشدید کرده و سهمیه آب اردوگاه را قطع می کنند. برادر همسر منصور در جریان شکنجه عراقی ها به شهادت رسیده و همسر منصور (زینت) که به اسارت دشمن درآمده بود؛ به منظور شناسایی منصور به میان اسرا آورده می شود. زینت پس از جستجوی اسرا منصور را می یابد، اما …
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / دین / عید غدیر
۳۱ توصیه اهل بیت(ع) در بزرگداشت غدیر/ چرا عیدالله الاکبر مهم است؟
فارس نوشت: امام رضا (ع) می‌فرماید: روز غدیر، روز آراستن و زینت است. پس هرکس برای روز غدیر، زینت کند، خداوند خطاهای او را می‌آمرزد و فرشتگانی را به سوی او می‌فرستد، آنان نیکی‌های او را می‌نگارند و مراتبش را تا عید غدیر سال آینده بالا می‌برند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۹
رییس انجمن‌ منشیان صحنه سینما: احتمال دارد کارت‌های عیدی را به خانه سینما بازگردانیم
ایلنا نوشت: زینت رضا می‌گوید که کارت‌های هدیه‌ دریافت شده از خانه سینما را به دلیل مسایل پیش آمده بین اعضای انجمن منشیان صحنه توزیع نکردند و ممکن است آن‌ها را عودت دهند.
 •  •  •  •  •