شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
تبلیغات انتخابات
روزنامه اعتماد / ۲ روز قبل / ...
راهپیمایی ۲۲ بهمن باید سوخت انتخابات شورانگیز باشد
رییس مجلس شورای اسلامی معتقد است که نباید ۲۲بهمن تبدیل به میتینگ انتخاباتی شود. علی لاریجانی از این روز به عنوان روز «وحدت و وفاق» یاد کرده و می‌گوید که به همین دلیل، باید از شعارها و رفتارهایی که باعث افتراق و اختلاف می‌شود، پرهیز کرد. لاریجانی که در جلسه‌ مشترک با روسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخن می‌گفت، با بیان اینکه باید شرایط کشور را در برگزاری مراسم مورد توجه داشت، توضیح داد: «امروز شاهد مصاف همه‌جانبه‌ای هستیم که نشان می‌دهد تنها هدف امریکایی‌ها بحث اقتصادی نیست. آنها کار را به جایی رساندند که ترور دولتی می‌کنند. …
دستور هفتگی مجلس | بررسی مواد باقیمانده طرح شفافیت هزینه‌های انتخاباتی
فارس / ۲ روز قبل / سیاسی
دستور هفتگی مجلس | بررسی مواد باقیمانده طرح شفافیت هزینه‌های انتخاباتی
بررسی مواد باقیمانده طرح دو فوریتی شفاف‌سازی منابع تأمین مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی با اصلاح برخی مواد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در دستور کار هفته آینده نمایندگان است.
شفافیت هزینه تبلیغات در انتخابات؛ از مطالبه رهبری تا انفعال مجلس!
فارس / ۲ روز قبل / سیاسی
شفافیت هزینه تبلیغات در انتخابات؛ از مطالبه رهبری تا انفعال مجلس!
پس از گذشت سه سال از ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات، شفافیت و محدودیت منابع مالی نامزدها در انتخابات از طرف مجلس شورای اسلامی مورد غفلت قرار گرفته است و قانونی در این زمینه تصویب نشده است.
دیوارنویسی کاندیداها ممنوع
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
دیوارنویسی کاندیداها ممنوع
فرماندار کرمانشاه هرنوع دیوارنویسی از سوی کاندیداهای انتخابات مجلس و یا هواداران آنها برای تبلیغات را ممنوع عنوان کرد. 
  انتخابات  کرمانشاه  انتخابات مجلس یازدهم  استانی-سیاسی
۲۲ بهمن سوخت انتخابات شورانگیز است/ آمریکا از نفوذ ایران هراس دارد
مهر / ۲ روز قبل / سیاسی
۲۲ بهمن سوخت انتخابات شورانگیز است/ آمریکا از نفوذ ایران هراس دارد
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز وفاق است نه تبلیغات جناحی، گفت: راهپیمایی گرامیداشت ۲۲ بهمن سوخت انتخابات شورانگیز است، باید صدای وحدت از آن شنیده شود.
  قاسم سلیمانی  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  لاریجانی  دهه فجر  انتخابات 98
۲۲ بهمن نباید تبدیل به میتینگ تبلیغاتی و دسته کردن مردم شود
ایلنا / ۲ روز قبل / سیاسی
۲۲ بهمن نباید تبدیل به میتینگ تبلیغاتی و دسته کردن مردم شود
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز وفاق است نه تبلیغات جناحی، گفت: راهپیمایی گرامیداشت ۲۲ بهمن سوخت انتخابات شورانگیز است، باید صدای وحدت از آن شنیده شود لذا نباید به میتینگ انتخاباتی تبدیل و برای افراد یا جناح ها هزینه شود.
  رئیس مجلس
تحریم یا تایید صلاحیت؟/ دوگانه اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم
رویداد 24 / ۳ روز قبل / سیاسی
تحریم یا تایید صلاحیت؟/ دوگانه اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم
پس از رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان در انتخابات، گزینه حضور مشروط یا حضور بدون ارائه لیست یکی از مواردی است که در دستور کار این جریان سیاسی قرار گرفته است. حسن رسولی می‌گوید: در یکی دو روز آینده تصمیمات مهمی گرفته خواهد شد. البته همه می‌دانند تا زمانی که نتایج نهایی تایید صلاحیت‌ها نیاید (نتایج معمولا تا یک روز مانده به تبلیغات هم قابل تغییر است) هیچ چیز به صورت قطعی اعلام نخواهد شد اما فضا، فضای عدم شرکت جریان اصلاحات در انتخابات است.
  اصلاح طلبان  انتخابات مجلس یازدهم  رد صلاحیت ها  رد صلاحیت اصلاح طلبان
مصادیق جرائم و تخلفات انتخاباتی چیست؟
ایسنا / ۳ روز قبل / ...
مصادیق جرائم و تخلفات انتخاباتی چیست؟
رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم مورد تاکیداست،گفت: مسئولان امر برگزاری انتخابات باید زمینه یک رقابت سالم و یکسان برای همه نامزدهای تایید صلاحیت شده در ایام مجاز تبلیغات فراهم سازند و از هرگونه تبعیض پرهیز گردد.
  انتخابات 98  اخبار سیاسی - کرمان  استانی-سیاسی  تخلفات انتخاباتی
فوت و فن تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی با ارسال پیامک انبوه
مهر / ۳ روز قبل / اقتصادی
فوت و فن تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی با ارسال پیامک انبوه
با نزدیک شدن به زمان انتخابات نمایندگان مجلس قصد داریم در این مقاله نکاتی ارزشمند از جمله معرفی ابزارهای تبلیغاتی و نحوه تعیین شعار تبلیغاتی متناسب به همراه روش های تبلیغاتی را ارائه کنیم.
  انتخابات 98  مشارکت مردم در انتخابات  انتخابات مجلس شورای اسلامی
اصلاحات طرح شفافیت منابع مالی انتخابات اول بهمن به صحن می آید
فارس / ۴ روز قبل / سیاسی
اصلاحات طرح شفافیت منابع مالی انتخابات اول بهمن به صحن می آید
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: ایرادات طرح شفافیت منابع مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح شده و اول بهمن در صحن علنی مطرح خواهد شد.
خاطرات آیت‌الله هاشمی؛ ۲۹ دی ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۵: خاتمی برای مشورت جهت نامزدی ریاست‌جمهوری آمد؛ توضیحی از افکار خودش داد که با برنامه‌های من هماهنگ است؛ از من می‌خواست  کمک کنم، برای اینکه کارگزاران نامزد دیگری ندهند؛ من‌گفتم، بی‌طرف می‌مانم
انتخاب / ۵ روز قبل / ...
خاطرات آیت‌الله هاشمی؛ ۲۹ دی ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۵: خاتمی برای مشورت جهت نامزدی ریاست‌جمهوری آمد؛ توضیحی از افکار خودش داد که با برنامه‌های من هماهنگ است؛ از من می‌خواست کمک کنم، برای اینکه کارگزاران نامزد دیگری …
تا ساعت ۹٫۵ صبح، کارها را انجام دادم. آقای [سیدمحمد] خاتمی، [مشاور رئیس‌جمهور و رئیس کتابخانه ملی]، برای مشورت جهت نامزدی ریاست‌جمهوری آمد. گزارشی از ملاقات با رهبری داد؛ از نتیجه ملاقات راضی است. توضیحی از افکار خودش داد که با برنامه‌های من هماهنگ است و تأکید زیادی نمود، از اهمیت نقش من درگذشته و امروز و فردا گفت و گفت به دوستان جناح چپ، گفته که در اختیار آنها نیست و مایل نیست، در تبلیغات انتخابات متکی به آنها باشد و از من می‌خواست که کمک کنم، برای اینکه [حزب] کارگزاران [سازندگی]، نامزد دیگری ندهند. من‌گفتم، بی‌طرف می‌مانم.
کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا به فیس بوک حمله کرد
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / فناوری
کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا به فیس بوک حمله کرد
جوبایدن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در یک مصاحبه به فیس بوک و مارک زاکربرگ حمله کرد زیرا این شرکت درخواست او برای حذف تبلیغات جعلی دونالد ترامپ را رد کرده بود.
  جو بایدن  امنیت اطلاعات  اخبار جعلی  فیس بوک
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / ...
۴۰ برنامه محوری ویژه شهادت سردار سلیمانی درگلستان برگزار می‌شود
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت:۴۰ برنامه محوری ویژه شهادت سردار سلیمانی درگلستان برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در جلسه برنامه ریزی ستاد عالی دهه فجر انقلاب اسلامی گلستان اظهارکرد: برنامه های دهه فجر امسال باید دو آورده برای استان داشته باشد نخست حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و دیگری حضور حداکثری در انتخابات است که باید به نحو احسن انجام شود.وی افزود: برنامه های امسال باید باشکوه تر از سال قبل برگزار شده و از ظرفیت جوانان و نیروهای مردمی استفاده شود.ولی نژاد بیان کرد: این امر نیازمند برنامه ریزی و مقدماتی است که باید آنها را لحاظ کرده و البته مردمی کردن به معنای کم رنگ کردن جنبه های حاکمیتی مراسم نیست.وی در بخش دیگری از …
خودداری فیس بوک از حذف تبلیغات سیاسی
روزنامه ایران / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / فناوری
خودداری فیس بوک از حذف تبلیغات سیاسی
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری امریکا بازهم شبکه‌های اجتماعی در کانون توجه قرار گرفتند چراکه این پلتفرم‌ها اکنون در سراسر جهان بیش از 3.5میلیارد کاربر دارند و به‌دلیل همین محبوبیت، می‌توانند در انتخابات یک کشور نقشی سرنوشت ساز داشته باشند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
همه ثروتم را برای کم کردن شر ترامپ هزینه می‌کنم
مایکل بلومبرگ نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا گفت که آماده است بخش زیادی از ثروت کلانش را در راه رقابت انتخاباتی با دونالد ترامپ و اخراج او از کاخ سفید هزینه کند.به گزارش خبرگزاری رویترز از تگزاس، ‌ بلومبرگ در عین حال انتقاد رقبایش مبنی بر تلاش برای خرید انتخابات آمریکا را رد کرد.وی که از طرف نشریه فوربس به عنوان هشتمین فرد ثروتمند آمریکا نام گرفته، بهترین گزینه برای شکست ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ محسوب می شود و از زمان نامزدی برای انتخابات، ‌در مقایسه با رقبای اصلی دموکرات خود، مبالغ بیشتری برای تبلیغات انتخاباتی خرج کرده است.وی به رویترز گفت: اولویت شماره یک، خلاصی از شر دونالد ترامپ است. او گفته است که همه ثروتش را برای کم کردن شرّ ترامپ هزینه می‏کند. سناتور الیزابت وارن که یکی …
هزینه‌های تبلیغاتی که از حقوق ۴ سال نمایندگی بیشتر است
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / سیاسی
هزینه‌های تبلیغاتی که از حقوق ۴ سال نمایندگی بیشتر است
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بعضا مشاهده شده که هزینه‌های تبلیغات انتخابات کاندیدایی از حقوق سالیانه یک نماینده در طی یک سال، بلکه در چهار سال نمایندگی هم بیشتر است، مشخص نیست کاندیدایی که این طور هزینه می‌کند، هزینه‌ها را چگونه جبران می‌کند.
  کمیسیون های مجلس  اصغر سلیمی  نمایندگان مجلس  مجلس  شفافیت مالی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اقتصادی
فیس‌بوک با وجود فشار، تبلیغات سیاسی را ممنوع نمی‌کند
فیس‌بوک به‌رغم فشارهای مختلف برخلاف توییتر و گوگل تبلیغات سیاسی را ممنوع نمی‌کند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی‌میل، فیس‌بوک همچنان در برابر فشار برای ممنوعیت تبلیغات سیاسی مقاومت می‌کند. طبق ادعای فیس‌بوک، این شرکت به جای حذف یا محدود کردن تبلیغات سیاسی تصمیم دارد دسترسی کاربران به تبلیغات سیاسی طبقه‌بندی شده در فضای آنلاین را تسهیل کند. علاوه بر آن فیس‌بوک ادعا می‌کند قصد دارد به کاربران اجازه دهد کنترل خود را بر شبکه‌های اجتماعی بیشتر کنند و تبلیغات سیاسی و اجتماعی کمتری ببینند. این در حالی است که هنوز فیس‌بوک مشخص نکرده برای راستی‌آزمایی تبلیغات سیاسی چه اقداماتی انجام می‌دهد. این در حالی است که شرکت‌های فناوری دیگر از جمله گوگل و توییتر اعلام کردند تبلیغات سیاسی را محدود می‌کنند. …
اعتراف یک مدیر فیس‌بوک: ترامپ را ما رئیس‌جمهور کردیم
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اقتصادی
اعتراف یک مدیر فیس‌بوک: ترامپ را ما رئیس‌جمهور کردیم
یکی از مدیران ارشد فیس‌بوک اعتراف کرده است که در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ ترامپ با کمک این شبکه اجتماعی برنده شد. به گزارش نیویورک‌تایمز، در ۳۰ دسامبر اندرو بازورث یکی از مدیران ارشد قدیمی فیس‌بوک و از مشاوران مارک زاکربرگ، یک نامه طولانی در شبکه داخلی این شرکت منتشر کرد. او بر تلاش‌های تبلیغات فیس‌بوک در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا نظارت داشت و اکنون مسوول بخش واقعیت‌های مجازی و افزوده شرکت است. بازورث در این نامه اعتراف کرده ترامپ از ابزارهای تبلیغاتی فیس‌بوک (هر چند در مقیاس کوچک) برای برنده شدن دوباره در انتخابات ریاست‌جمهوری استفاده می‌کند.
تذکر امام‌جمعه قوچان به سرپرست بخشداری مرکزی در خصوص فعالیت انتخاباتی دهیاران
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / ...
تذکر امام‌جمعه قوچان به سرپرست بخشداری مرکزی در خصوص فعالیت انتخاباتی دهیاران
امام جمعه شهرستان قوچان در جلسه شورای اداری شهرستان با انتقاد از عملکرد دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در امر تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به سرپرست بخشداری مرکزی هشدار داد.
  استانی-سیاسی  انتخابات 98
برنامه‌های دهه فجر صبغه انتخاباتی نداشته باشد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
برنامه‌های دهه فجر صبغه انتخاباتی نداشته باشد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه باید از فرصت دهه فجر برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو استفاده کنیم، گفت: برنامه‌های دهه فجر نباید صبغه انتخاباتی داشته باشد.
  استانی-سیاسی  ستاد دهه فجر
ماده مربوط به منابع مالی تبلیغات انتخاباتی کاندیداها به کمیسیون شوراها ارجاع شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / سیاسی
ماده مربوط به منابع مالی تبلیغات انتخاباتی کاندیداها به کمیسیون شوراها ارجاع شد
نمایندگان مجلس ماده مربوط به منابع مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون شوراها ارجاع دادند.
  تبلیغات انتخاباتی
نامزدها را دعوت نکنید؛ حسام‌الدین آشنا: مجریان سیاست‌پیشه از اوج آغاز می‌کنند تا به مجلس برسند
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ / سیاسی
نامزدها را دعوت نکنید؛ حسام‌الدین آشنا: مجریان سیاست‌پیشه از اوج آغاز می‌کنند تا به مجلس برسند
سخنگوی شورای نگهبان دیروز گفت: «باگسترش فضای مجازی و روش‌های تبلیغات، همه هر روز تبلیغات می‌کنند و ما هم مرتب تذکر می‌دهیم، حتی به صداوسیما که این آقایانی را که در برنامه‌هایتان می‌آورید داوطلب انتخابات هستند و قانون هم خیلی جزئیات را مشخص نکرده است.»
کمک به نیازمندان یا تبلیغات انتخاباتی؛ بسیاری از کاندیداهای احتمالی مجلس فعالیتهای خیرخواهانه خود را در اینستاگرام آغاز کرده اند
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ / سیاسی
کمک به نیازمندان یا تبلیغات انتخاباتی؛ بسیاری از کاندیداهای احتمالی مجلس فعالیتهای خیرخواهانه خود را در اینستاگرام آغاز کرده اند
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش است و برخی از کاندیداهایی که برای انتخابات دوم اسفند نام نویسی کرده‌اند، فعالیت خود را حوزه انتخابی‌شان با فعالیت‌های انسان دوستانه و خیرخواهانه آغاز کرده‌اند. این روزها با توجه به افزایش گسترش فقر و مشکلات معیشتی مردم بسیاری از آنها با انتشار پست‌هایی از کمک به خانواده‌های نیازمند، سرکشی به فقرا و موسسات خیریه شهرشان در اینستاگرام، امیدوارند که به یکی از صندلی‌های سبز مجلس با رای مردم اعتماد مردم برسند و بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از این اقدامات خیرخواهانه و مردمی بعد از انتخابات دوم اسفند فراموش می‌شود.
نامزدها را دعوت نکنید
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ / سیاسی
نامزدها را دعوت نکنید
سخنگوی شورای نگهبان دیروز گفت: «باگسترش فضای مجازی و روش‌های تبلیغات، همه هر روز تبلیغات می‌کنند و ما هم مرتب تذکر می‌دهیم، حتی به صداوسیما که این آقایانی را که در برنامه‌هایتان می‌آورید داوطلب انتخابات هستند و قانون هم خیلی جزئیات را مشخص نکرده است.» عباسعلی کدخدایی خاطرنشان کرد: «ناظرین باید تخلفاتی را که اتفاق می‌افتد گزارش کنند و در این موارد دفاتر نظارت استانی با توجه به نوع تخلف و در صورت لزوم باید پرونده را به تهران ارجاع بدهند.»
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / بین‌المللی
نتانیاهو از پارلمان مصونیت می‌خواهد
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با هشدار به احزاب‌ راست‌گرا درباره به قدرت رسیدن احزاب رقیب در کابینه، از این حزب‌ها خواست پیش از انتخابات آتی با یکدیگر متحد شوند. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی توییت کرد: در صورتی که نفتالی بنت، رئیس مشترک حزب «راست جدید»، بتسلئیل اسموتریچ، رئیس «اتحادیه ملی» و رافی پرتز، رئیس حزب «خانه یهود» در یک لیست متحد نشوند، اتحاد احزاب راست رژیم صهیونیستی هرگز آنها را نخواهد بخشید. حزب «راست جدید» در اولین واکنش با تقدیر از دعوت نتانیاهو به اتحاد راست‌گراها تاکید کرد برای جذب آرا جهت تشکیل یک کابینه راست‌گرای قدرتمند تلاش می‌کند. نتانیاهو چند روز قبل از کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) خواسته بود به او مصونیت پارلمانی بدهد؛ اقدامی که احتمالا اقدامات قضایی علیه او را …
3سناریوی یک تصمیم ناشیانه
روزنامه خراسان / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / سیاسی
3سناریوی یک تصمیم ناشیانه
این روزها سوالی که باید به آن پاسخ داد آن است که چرا آمریکا تصمیم به این انتحار بزرگ سیاسی و نظامی گرفت. این در حالی است که بسیاری از تحلیل گران معتقد بودند با در پیش بودن انتخابات آمریکا در تابستان آینده و شروع شدن فرایند رسمی تبلیغات انتخابات 2020 در ماه های پیش رو ترامپ به دنبال تنش در منطقه نخواهد بود زیرا این تنش هم با شعارهای چهار سال گذشته اش در تضاد خواهد بود و هر تنشی می تواند بر قیمت انرژی که یکی از اصلی ترین مولفه های انتخاباتی است تاثیر بگذارد و آرا را علیه وی تقویت کند.
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سیاسی
واکنش کدخدایی به توییت پمپئو درباره تقلب در انتخابات و یک هشدار به صداوسیما/ این که نظارت استصوابی باعث عدم مشارکت شده حرف دشمن است
تسنیم نوشت: سخنگوی شورای نگهبان گفت: با گسترش فضای مجازی و روش‌های تبلیغات، همه هر روز تبلیغات می‌کنند و ما هم مرتب تذکر می‌دهیم، حتی به صداوسیما که این آقایانی را که در برنامه‌هایتان می‌آورید داوطلب انتخابات هستند.
  عباسعلی کدخدایی  انتخابات مجلس یازدهم  نظارت استصوابی  سازمان صدا و سیما  قوه قضاییه  اصلاح قانون انتخابات
تذکر کدخدایی به صداوسیما در مورد تبلیغات داوطلبان انتخابات
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
تذکر کدخدایی به صداوسیما در مورد تبلیغات داوطلبان انتخابات
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به تبلیغات انجام شده از صدا و سیما گفت: با گسترش فضای مجازی و روش‌های تبلیغات، همه هر روز تبلیغات می‌کنند و ما هم مرتب تذکر می‌دهیم، حتی به صدا و سیما که این آقایانی را که در برنامه‌هایتان می‌آورید داوطلب انتخابات هستند.
جلسه علنی آغاز شد/ بررسی طرح شفاف‌سازی منابع مالی تبلیغات انتخاباتی
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سیاسی
جلسه علنی آغاز شد/ بررسی طرح شفاف‌سازی منابع مالی تبلیغات انتخاباتی
رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی در مورد طرح دوفوریتی شفاف سازی منابع مالی تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی و اصلاح برخی مواد قانون انتخابات مجلس در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
  علی لاریجانی  کمیسیون اقتصادی  امریکا  کمیسیون آموزش و تحقیقات  مجلس شورای اسلامی
انزوای انتخاباتی صداوسیما؛ ماجرای عالیس و آباژور
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / فرهنگی و هنری
انزوای انتخاباتی صداوسیما؛ ماجرای عالیس و آباژور
عملکرد انتخاباتی صداوسیما در روز‌های اخیر زیر ذره بین فعالان سیاسی قرار گرفته است. بسیاری از آن‌ها معتقدند که صداوسیما تبلیغات ضعیفی برای انتخابات دارد....
  سیاست  صداوسیما  انتخابات
تبلیغ نامزد انتخابات توسط کارمند دارای جایگاه جرم است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / اجتماعی
تبلیغ نامزد انتخابات توسط کارمند دارای جایگاه جرم است
کرج - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: بهره‌برداری سوء از امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌های دولتی در انتخابات شامل نیروی انسانی هم می‌شود و معتقدیم اگر فردی از کارکنان دولت با جایگاه شناخته شود، چه در ساعت اداری و چه خارج از آن در زمان مقرر برای نامزدی تبلیغات انجام دهد مرتکب جرم شده است.
  البرز  انتخابات مجلس شورای اسلامی  قوه قضاییه  اشتهارد
اصلاح‌طلبان حتی اگر یک رأی نداشته باشند نباید ائتلاف کنند/ اصلاحات لیست ندهد مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم پایین می‌آید
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / سیاسی
اصلاح‌طلبان حتی اگر یک رأی نداشته باشند نباید ائتلاف کنند/ اصلاحات لیست ندهد مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم پایین می‌آید
هاشم‌زایی اظهار داشت: رقبای اصلاح‌طلبان از سال گذشته لیست‌های انتخبات مجلس یازدهم را بسته‌اند، علت هم این است که آنان بر خلاف جبهه اصلاحات که متاسفانه در هر دوره انتخابات تا شب شروع تبلیغات به دلیل رد صلاحیت‌های بالا نمی‌تواند لیست ارائه دهد می‌دانند کاندیدا‌هایی که معرفی کرده‌اند، تائید صلاحیت می‌شوند.
  هاشم زایی  انتخابات مجلس یازدهم  اصلاح طلبان
بررسی موشکافانه قراردادهای بین‌المللی با نهراسیدن از تهدیدات دشمن
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
بررسی موشکافانه قراردادهای بین‌المللی با نهراسیدن از تهدیدات دشمن
روز گذشته در مراسم 9 دی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن تاکید شد که لازمه غلبه بر جنگِ همه‌جانبه دشمن در مقطع حساس کنونی تقویت روحیه استکبارستیزی، هوشیاری بیش از پیش ملت‌ و پرهیز احزاب، گروه‌ها و مسئولان کشور از دلبستن به بیگانگان و نگاه به بیرون و ضرورتِ اتکاء به توانمندی‌های داخلی و تحقق عملیِ اقتصاد مقاومتی است.در بخشی از این بیانیه آمده است:نهم دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و اثبات‌کننده قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر اصل مترقی ولایت فقیه در عبور از بحران‌ها و فتنه‌ها است، حماسه ماندگاری که در عین تقویت اتحاد و انسجام ملی، حول محور ولایت و پشتیبانی از نظام مقدس اسلامی، انزوای اصحاب زبون فتنه و اعتراف نظام سلطه به اقتدار درونی و قدرت بازدارندگی انقلاب اسلامی …
نسیم سرد انتخابات در جام جم
روزنامه ایران / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / سیاسی
نسیم سرد انتخابات در جام جم
هفته قبل مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گلایه‌ای گفته بود: «ای کاش صدا و سیما یک دهم تبلیغات عالیس را به انتخابات اختصاص می‌داد.» این گلایه البته فقط مخصوص او و اصلاح‌طلبان نیست. این روزها حتی بخش زیادی از اصولگرایانی که حامی صدا و سیما محسوب می‌شوند هم می‌گویند انتخابات پیش رو جای چندانی در اولویت‌های این رسانه ندارد. طیف منتقدان صدا و سیما البته انتقاد دیگری را هم به این انتقاد ضمیمه می‌کنند.
تغییر فاز؛ از ساختار‌شکنی در سیاست تا عبور از ایدئولوژی
روزنامه فرهیختگان / ۱۳۹۸-۱۰-۰۹ / سیاسی
تغییر فاز؛ از ساختار‌شکنی در سیاست تا عبور از ایدئولوژی
فصل جدید کنش‌های میرحسین موسوی از همان ساعت 23 روز 22 خردادماه شروع می‌شود، همان‌جایی که او از همه آنچه پیش از این و در دوران تبلیغات انتخابات مبنی‌بر قانون‌مداری گفته بود، عبور کرد و پیش از شروع شمارش آرا و حتی قبل از پایان اخذ رای از مردم، با برگزاری یک نشست خبری از پیروزی خود در انتخابات آن‌هم با فاصله زیاد خبر داد، در حالی که چندی آن‌طرف‌تر هنوز مردم در صف رای‌ریزی بودند
(ویدئو) اتفاق عجیب در تلویزیون؛ سانسور با آباژور این بار،
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / فرهنگی و هنری
(ویدئو) اتفاق عجیب در تلویزیون؛ سانسور با آباژور این بار، "چهره نماینده مجلس"!
پخش مصاحبه یک نماینده مجلس در برنامه هرکی شما بگین شبکه اول سیما که اجرای آن را مهران رجبی بر عهده دارد، خبرساز شده است. در این برنامه آن طور که زیرنویس شده چهره و صدای نماینده دعوت شده به دلیل عدم احتمال تبلیغات برای نماینده مورد نظر در انتخابات مجلس محو شده است. چهره او به مدل معروف به استفاده از آباژور در صدا و سیما محو شده است. این در حالی است که چنین اقدامی علاوه بر بار طنز ماجرا، نسبت به هویت این نماینده در سطح عمومی کنجکاوی ایجاد کرده و موجب بیشتر دیده شدن این نماینده مجلس خواهد شد.
  آباژور  سانسور  صدا و سیما  انتخابات مجلس
ذوق زود هنگام پایداری ها؛ یاران سیاسی آیت الله مصباح یزدی دیروز با برگزاری همایشی به مناسبت 9 دی تحرکات انتخاباتی خود را زودتر از موعد قانونی کلید زدند
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸-۱۰-۰۹ / سیاسی
ذوق زود هنگام پایداری ها؛ یاران سیاسی آیت الله مصباح یزدی دیروز با برگزاری همایشی به مناسبت 9 دی تحرکات انتخاباتی خود را زودتر از موعد قانونی کلید زدند
کمتر از دوماه به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است. اگر چه بعد از ثبت نام نامزدها برای شرکت در این انتخابات، از حجم خبرهای انتخاباتی مجلس کاسته شده است، اما به نظر می‌رسد فعالیت‌های درون‌گروهی برخی جناح‌های سیاسی افزایش یافته و به نوعی در حال نهایی شدن است. تعیین شعارهای انتخاباتی، شکل‌گیری ائتلاف‌های احتمالی، دست‌یابی به لیست‌های انتخابات و تعیین سر لیست‌ها، از مهم‌ترین موارد دستور کار این گروه‌های سیاسی است. البته آنچه بیشتر به چشم می‌آید استفاده از بسترهای ایجاد شده اجتماعی برای پوشش تبلیغات غیرمستقیم و پیش از موعد است که اگر چه قانون آن را منع کرده است، اما گویی این عرصه برای فعالیت برخی گروه‌های سیاسی، مهیا و بدون مانع است.
ببینید | شاهکار جدید رسانه ملی در استفاده از آباژور برای سانسور به بهانه انتخابات مجلس!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / سیاسی
ببینید | شاهکار جدید رسانه ملی در استفاده از آباژور برای سانسور به بهانه انتخابات مجلس!
پخش مصاحبه یک نماینده مجلس در برنامه هرکی شما بگین شبکه اول سیما که اجرای آن را مهران رجبی بر عهده دارد ، خبرساز شده است. در این برنامه آن طور که زیرنویس شده چهره و صدای نماینده دعوت شده به دلیل عدم احتمال تبلیغات برای نماینده مورد نظر در انتخابات مجلس، چهره او به مدل معروف به استفاده از آباژور در صدا و سیما محو شده است!
  مجلس دهم  مهران رجبی  سانسور  انتخابات مجلس یازدهم  سازمان صدا و سیما
شرط تشکیل مجلس سالم و کارآمد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / سیاسی
شرط تشکیل مجلس سالم و کارآمد
منابع مالی تبلیغات کاندیداها در رقابت‌های انتخاباتی نقش مهمی‌در نتیجه انتخابات دارد بر این اساس نهاد ناظر که مسئول کنترل صحت و سلامت انتخابات است باید بر این منابع نظارت دقیق داشته باشد.
  انتخابات مجلس  انتخابات  انتخابات98  شفافیت  مجلس  کمیسیون شوراهای مجلس  حسینعلی حاجی‌دلیگانی  دولت  ذوالنوری  وزارت کشور
کمک‌های نقدی و غیرنقدی کاندیداها دارای مجازات مقرر است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / سیاسی
کمک‌های نقدی و غیرنقدی کاندیداها دارای مجازات مقرر است
دادستان شهرستان رزن با بیان اینکه طبق ماده ۵۶ قانون انتخابات تبلیغات زودهنگام ممنوع است، گفت: توزیع اقلام و کمک های نقدی در ایام انتخابات توسط کاندیداها ممنوع است و دارای مجازات مقرر خواهد بود.
  انتخابات 98  انتخابات مجلس یازدهم  تخلفات انتخاباتی  دادستان عمومی و انقلاب  استانی-شهرستانها  فضای مجازی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
خواب مصلحتی صداوسیما
الهام برخوردارفضای سیاسی کشور مانند انتخابات گذشته نیست؛ بی‌روح و بی‌رمق. اصلاح‌طلبان جریانی که همیشه در آستانه هر انتخابات فضای کشور را متحول می‌کردند و تمام تلاش‌شان بر بالا بردن سطح مشارکت بود حالا طی این سال‌ها به خاطر عملکرد این جریان و نیز دولت حسن روحانی که مورد حمایت اصلاحات بود دچار افت و ریزش از سوی پایگاه اجتماعی خود شده است و می‌توان ریزش پایگاه اجتماعی این جریان را به خوبی در این دوره شاهد بود. شاید در طول یک سال باقی مانده به انتخابات اصلاحات می‌توانست با گفتمان‌سازی و برگشت به سوی سرمایه اجتماعی دوباره آن اشتیاق را به بدنه اجتماعی خود وارد کند اما متاسفانه این فرصت را نیز از دست داد. حالا هم این جریان تنهاتر از همیشه است، نه حمایت تمام قد پایگاه اجتماعی خود را دارد، نه دولت عملکردی …
کدخدایی: اعلام قطعی اسامی کاندیداها در دهه دوم بهمن
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / ...
کدخدایی: اعلام قطعی اسامی کاندیداها در دهه دوم بهمن
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در دهه دوم بهمن اسامی قطعی کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم اعلام می‌شود و پس از آن تبلیغات انتخاباتی شروع می‌شود.
کدخدایی: اصلاح‌طلبان محتوای جلسه با ما را درست منعکس کنند
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / ...
کدخدایی: اصلاح‌طلبان محتوای جلسه با ما را درست منعکس کنند
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در دهه دوم بهمن اسامی قطعی کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم اعلام می‌شود و پس از آن تبلیغات انتخاباتی شروع می‌شود.
ما و برنامه‌های بی‌سرانجام 
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / سیاسی
ما و برنامه‌های بی‌سرانجام 
تهران- ایرنا- نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شرایط کنونی جامعه باید برنامه‌هایی را مطرح کنند که منافع و مصالح مردم را در نظر گرفته و صرفا تبلیغات انتخاباتی نباشد.
  ستاد انتخابات کشور  انتخابات مجلس شورای اسلامی
سلطه پول بر انتخابات آمریکا/ ۶ میلیارد دلار برای انتخابات ۲۰۲۰ صرف می‌شود
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / بین‌المللی
سلطه پول بر انتخابات آمریکا/ ۶ میلیارد دلار برای انتخابات ۲۰۲۰ صرف می‌شود
نتیجه گزارش تحقیقاتی یک نهاد آمریکایی نشان می‌دهد که تنها در سال جاری میلادی حدود یک میلیارد دلار برای تبلیغات انتخاباتی در این کشور هزینه شده است.
تبلیغات زود هنگام از مصادیق تخلف انتخاباتی است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / سیاسی
تبلیغات زود هنگام از مصادیق تخلف انتخاباتی است
رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تبلیغات زود هنگام از مصادیق تخلف انتخاباتی است.
  استانی-سیاسی  انتخابات  انتخابات 98  انتخابات مجلس یازدهم  کهگیلویه و بویراحمد  رییس ستاد انتخابات
هزینه ۱۲ میلیارد تومانی برای رسیدن به صندلی مجلس!
الف / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / سیاسی
هزینه ۱۲ میلیارد تومانی برای رسیدن به صندلی مجلس!
یک نماینده مجلس گفت که فردی در حوزه انتخابیه‌اش مدعی شده که برای تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس، قصد دارد ۱۲ میلیارد تومان هزینه کند.
  انتخابات مجلس یازدهم  شفافیت هزینه تبلیغات انتخابات  محمد محمودی شاه‌نشین  هزینه انتخاباتی
پرونده‌ «معمّای پول و پارلمان»|روایت نماینده مجلس از هزینه ۱۲ میلیارد تومانی یک کاندیدای انتخابات
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / سیاسی
پرونده‌ «معمّای پول و پارلمان»|روایت نماینده مجلس از هزینه ۱۲ میلیارد تومانی یک کاندیدای انتخابات
یک نماینده مجلس گفت که فردی در حوزه انتخابیه‌اش مدعی شده که برای تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس، قصد دارد ۱۲ میلیارد تومان هزینه کند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
انتخابات نامطلوب برای نتیجه مطلوب‏
کمتر از دو ماه به انتخابات مجلس یازدهم زمان باقی است، اما هیچ اثری از انتخابات در برنامه‏های صداوسیما نمی‏بینیم. همیشه استراتژی نظام در انتخابات‏ها، زمینه‏سازی برای مشارکت بالا بوده است. در این مقطع حساس و خاص، نظام بیش از هر زمان به مشارکت بالا نیاز دارد. قانون نیز صداوسیما را مکلف کرده است که برنامه‏های مرتبط با انتخابات جهت بالا بردن آگاهی و مشارکت مردم را در دستور‏کار خود قرار دهد. با این همه، انگار اراده‏ای در این سازمان در کار است تا این انتخابات پرشور برگزار نشود.با وجود تکالیف صریح صداوسیما پیرامون انتخابات، اما این سازمان تبلیغات دوغ و ماست را به انتخابات ترجیح می‏دهد. اگر کسی این روزها پای تلویزیون بنشیند تصور می‏کند راهبرد نظام از مشارکت حداکثری تغییر کرده است. در واقع، در این برنامه‏ها، …
عراق|نگاه متفاوت کُردها به تصویب قانون جدید انتخابات؛ اقلیم متضرر نخواهد شد
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / بین‌المللی
عراق|نگاه متفاوت کُردها به تصویب قانون جدید انتخابات؛ اقلیم متضرر نخواهد شد
واکنش‌ها در اقلیم کردستان به تصویب قانون جدید انتخابات در پارلمان عراق متفاوت بوده است، شماری از احزاب معتقدند که تصویب این قانون به ضرر کُردها است. البته جریان‌هایی هم هستند که بر خلاف تبلیغات صورت گرفته، احزاب را متضرر می‌دانند نه اهالی اقلیم را.
کاظمی: ضد انقلاب تلاش می‌کند مانع حضور مردم در انتخابات شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / سیاسی
کاظمی: ضد انقلاب تلاش می‌کند مانع حضور مردم در انتخابات شود
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه مردم بدون توجه به تبلیغات دشمنان بار دیگر بزرگواری می‌کنند و در انتخابات شرکت می‌کنند تاکید کرد: اگرچه تبلیغات دشمنان در این حوزه بی تاثیر نیست.
  انتخابات مجلس یازدهم  انتخابات 98  الزامات انتخابات ۹۸
انصاری: عالیس جای انتخابات را گرفته است | چرا مجلس اول بهترین مجلس بود؟ | سکولاریسم و تحجر در حال بازتولید است
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / سیاسی
انصاری: عالیس جای انتخابات را گرفته است | چرا مجلس اول بهترین مجلس بود؟ | سکولاریسم و تحجر در حال بازتولید است
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از رویکرد صداوسیما به یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ای کاش صداوسیما یک دهم تبلیغات عالیس را به انتخابات اختصاص می‌داد.
مجید انصاری: ای کاش صداوسیما یک دهم تبلیغات عالیس را به انتخابات اختصاص می‌داد
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / ...
مجید انصاری: ای کاش صداوسیما یک دهم تبلیغات عالیس را به انتخابات اختصاص می‌داد
شفقنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از رویکرد صداوسیما به یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: ای کاش صداوسیما یک دهم تبلیغات عالیس را به انتخابات اختصاص می‌داد. حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری در سومین کنگره حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی اظهار کرد: دو ماه به انتخابات مجلس مانده، ما سی شبکه ملی و سی و چند شبکه استانی […]
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / ...
جنگ تجاری آمریکا و فرانسه
طاهر جمشیدزاده*- پس از ماه‏ها تقابل تجاری پکن و واشنگتن که ادامه‏دار بوده و روابط دو کشور را در سایه ابهام و مسیر سینوسی قرار داده است، اکنون ایالات متحده آمریکا در چرخشی تازه این جنگ تجاری را با یکی از طرف‏های اصلی تجاری‏اش یعنی فرانسه در سطح بین‏الملل در پیش گرفته است و در واقع جنگ تجاری آمریکا و اروپا به‏ویژه فرانسه وارد فاز جدید و سیکل تازه‏ای شده است. تهدید آمریکا برای اعمال و وضع تعرفه صددرصدی بر روی کالاهای فرانسوی این سوال را در افکار عمومی دنیا برجسته کرده است که چه پیش آمده که به یکباره دونالد ترامپ چنین تصمیمی را در دستورکار کاخ سفید قرار داده است؟ البته ترامپ نشان داده است که طبق رویکرد ها و سیاست‏های انتخاباتی که از پیش در ایام تبلیغات انتخاباتی در کمپین خویش قول و وعده‏اش را داده …
کمک اصحاب ثروت به نامزدها قانونی می‌شود؛ هر شخص حقیقی می‌تواند 20درصد هزینه‌های انتخاباتی یک نامزد را تأمین کند
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸-۱۰-۰۴ / سیاسی
کمک اصحاب ثروت به نامزدها قانونی می‌شود؛ هر شخص حقیقی می‌تواند 20درصد هزینه‌های انتخاباتی یک نامزد را تأمین کند
نمایندگان مجلس با کلیات طرح دوفوریتی شفاف‌سازی منابع تأمین مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی موافقت کردند. درصورت تصویب نهایی طرح مزبور، اهداف و گروه‌های سیاسی و داوطلبان شرکت در انتخابات موظفند تمامی مصارف و مخارج مرتبط با فعالیت‌های انتخاباتی و هزینه‌های تبلیغاتی خود و منابع تأمین مالی این هزینه‌ها و میزان کمک‌های مالی نقدی و غیرنقدی دریافتی را به نحو شفاف و با رعایت روش‌های استاندارد حسابداری در سامانه مالی انتخابات ثبت کنند
پول تبلیغات انتخابات مجلس از کجا می‌آید؟
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / سیاسی
پول تبلیغات انتخابات مجلس از کجا می‌آید؟
دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی بررسی لایحه دو فوریتی هزینه‌های شهرداری‌ها هست. همچنین قرار است در مجلس امروز وزیر صنعت و معدن به مجلس بیایند و به سوال‌های نمایندگان پاسخ دهند.
  مجلس شورای اسلامی  نمایندگان مجلس  لایحه
شفافیت منابع مالی کاندیداها؛ باور کنیم؟
روزنامه فرهیختگان / ۱۳۹۸-۱۰-۰۲ / سیاسی
شفافیت منابع مالی کاندیداها؛ باور کنیم؟
روز گذشته در مجلس دوفوریت قانون مهمی تصویب شد، قانونی که شاید سال‌ها مطالبه افکارعمومی و فعالان سیاسی و اجتماعی بود. در نوبت صبح جلسه علنی روز گذشته مجلس نمایندگان با ۱۳۴ رای موافق، ۲۸ رای مخالف و چهار رای ممتنع ازمجموع ۱۹۷ نماینده حاضر با دوفوریت طرح شفاف‌سازی منابع تامین مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی با اصلاح برخی مواد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی موافقت کردند
هرچه شفافیت در انتخابات بیشتر باشد اعتماد مردم نیز افزایش می‌یابد
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / ...
هرچه شفافیت در انتخابات بیشتر باشد اعتماد مردم نیز افزایش می‌یابد
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همواره یکی از مسائل مطرح در انتخابات پول‌های کثیف است، گفت: ما با ارائه‌ طرح شفافیت تامین منابع مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی به دنبال شفافیت حداکثری هستیم.
موافقت با دوفوریت طرح «شفافیت هزینه‌های تبلیغات انتخاباتی» | مخالفت با تفحص از قراردادهای خرید هواپیما
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / سیاسی
موافقت با دوفوریت طرح «شفافیت هزینه‌های تبلیغات انتخاباتی» | مخالفت با تفحص از قراردادهای خرید هواپیما
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز اول دی ماه با دو فوریت شفاف‌سازی هزینه انتخابات مجلس موافقت کردند و طرح تشکیل وزارت بازرگانی به کمیسیون اجتماعی ارجاع شد.
امضای 231 نماینده بر طرح شفافیت هزینه‌های انتخاباتی/ هزینه‌های میلیاردی تبلیغات از کجا می‌آید؟
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / سیاسی
امضای 231 نماینده بر طرح شفافیت هزینه‌های انتخاباتی/ هزینه‌های میلیاردی تبلیغات از کجا می‌آید؟
طرح شفافیت هزینه‌های تبلیغات انتخاباتی با امضای 231 نماینده در مجلس تهیه و تدوین شده و به اذعان برخی نمایندگان درصورت تصویب به موقع، امکان اجرای آن در انتخابات اسفندماه وجود دارد.
برنامه های دهه فجر فرصتی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / ...
برنامه های دهه فجر فرصتی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: ستاد دهه فجر استان درصدد است تا با ایجاد شور و نشاط بیشتر در جامعه، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی برای مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و تعیین سرنوشت خود آماده شوند.
  استانی-اجتماعی  دهه فجر  مشارکت حداکثری
یادداشت طحان‌نظیف|شفافیت منابع مالی تبلیغات نامزدها حق‌الناس است
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / سیاسی
یادداشت طحان‌نظیف|شفافیت منابع مالی تبلیغات نامزدها حق‌الناس است
عضو حقوقدانان شورای نگهبان در یادداشتی عنوان کرد: شفافیت منابع مالی تبلیغات نامزدهای انتخابات حق‌الناس است.
هیات نظارت ایلام نسبت به  تبلیغات زودهنگام انتخاباتی هشدار داد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / سیاسی
هیات نظارت ایلام نسبت به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی هشدار داد
ایلام - ایرنا- رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ایلام هشدار داد: فضای عمومی و شبکه های اجتماعی استان برای شناسایی و ثبت تخلف های انتخاباتی از جمله تبلیغ زود هنگام داوطلبان به دقت رصد می شود.
  تبلیغات انتخابات  استان ایلام  شورای نگهبان  انتخابات مجلس شورای اسلامی
دور زدن قانون به سبک داوطلبان مجلس در مازندران
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / سیاسی
دور زدن قانون به سبک داوطلبان مجلس در مازندران
ساری-ایرنا- در حالی تا زمان قانونی تبلیغات رسمی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی کمتر از ۲ ماه زمان باقی است که داوطلبان انتخابات در مازندران از مدتها قبل تبلیغات زودهنگامشان را در فضای مجازی و حتی رسانه‌های مکتوب شروع کردند.
  مازندران  انتخابات مجلس شورای اسلامی
مجلس نباید اصلاح قانون انتخابات را از دستور خارج می‌کرد/ شفافیت هزینه‌ تبلیغات می‌تواند به این دوره هم برسد
فارس / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / سیاسی
مجلس نباید اصلاح قانون انتخابات را از دستور خارج می‌کرد/ شفافیت هزینه‌ تبلیغات می‌تواند به این دوره هم برسد
عضو حقوقدان شورای نگهبان با انتقاد از خروج یکباره اصلاح قانون انتخابات از دستور کار مجلس گفت: اصلاح قانون انتخابات می‌توانست در مرحله تبلیغات و شفافیت هزینه‌ها به این دوره از انتخابات هم برسد.
برخی از نامزدها لیست‌های انتخاباتی منتشر می کنند/ آیا با تبلیغات پیش از موعد برخورد خواهد شد؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / سیاسی
برخی از نامزدها لیست‌های انتخاباتی منتشر می کنند/ آیا با تبلیغات پیش از موعد برخورد خواهد شد؟
شرق نوشت:کمتر کسی است که نداند هر نوع تبلیغات پیش از موعد قانونی، از سوی نامزدها و هواداران‌شان چه در فضای حقیقی و چه از طریق فضای مجازی، جرم بوده و مستوجب پیگرد قانونی خواهد بود. بااین‌حال کافی است که به صفحات اول برخی خبرگزاری‌ها یا روزنامه‌ها یا برخی برنامه‌های تلویزیون نیم‌نگاهی بیندازیم، آنچه خواهیم دید، تریبونی رسمی است در اختیار تعدادی از نامزدهای خاص انتخابات مجلس شورای اسلامی که به دلایل مختلف امکان صحبت‌کردن و دیده‌شدن چندباره یافته‌اند.
  رقابت انتخاباتی  تبلیغات