چهارشنبه, ۷ آبان, ۱۳۹۹ / 28 October, 2020
رسن
رقابت ۳ ایرانی با ستاره تاتنهام در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا
۱۶ دقیقه قبل
رقابت ۳ ایرانی با ستاره تاتنهام در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا
تهران- ایرنا- ۳ بازیکن ایرانی در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای انتخاب بهترین لژیونر هفته قاره کهن قرار گرفتند.
ترامپ چه راهی برای پیروزی دارد
۲۹ دقیقه قبل / رقابت / زمین / مالیات / نیویورک تایمز / وزیر امور خارجه
ترامپ چه راهی برای پیروزی دارد
اقتصاد نیوز : نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که جو بایدن فاصله قابل توجه و ثابتی با دونالد ترامپ پیدا کرده است؛ هم در سطح ملی و هم در ایالت‌های مهم محل رقابت.
تنها 10 درصد شهروندان آلمانی خواهان پیروزی مجدد ترامپ هستند
۳۲ دقیقه قبل / دونالد ترامپ
تنها 10 درصد شهروندان آلمانی خواهان پیروزی مجدد ترامپ هستند
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که اگر آلمانی‌ها حق شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را داشتند تنها 10 درصد به ترامپ رای می‌دادند و 56 درصد رقیب دموکرات وی جو بایدن را انتخاب می‌کردند.
به داد «دادرس» می‌رسند؟
۴۳ دقیقه قبل / میراث فرهنگی / استانی-فرهنگی و هنری / اخبار فرهنگی و هنری - خوزستان / سرای دادرس
به داد «دادرس» می‌رسند؟
منزل دادرس، که در اهواز با نام سرای دادرس یا کاروانسرای شیخ خزعل معروف است، بنایی بازمانده از دوره قاجار بوده و از گذشته تاکنون استفاده‌های مختلفی از آن شده است اما این‌ روزها برای سرپا ماندن نیاز به توجه جدی دارد.
وضعیت اضطراری بیمارستان‌ها در فرانسه هم زمان با موج دوم کرونا
۴۵ دقیقه قبل / اخبار "فرانسه" / ویروس کرونا
وضعیت اضطراری بیمارستان‌ها در فرانسه هم زمان با موج دوم کرونا
یک رسانه آلمانی در گزارشی از وضعیت اضطراری و بحرانی بیمارستان‌های فرانسه و به ویژه پاریس هم زمان با شیوع موج دوم کرونا و خطر بالای کمبود پرسنل و تخت‌های مراقبت‌های ویژه در این کشور خبر داد.
۳ ایرانی نامزد عنوان لژیونر برتر هفته آسیا +لینک
۱ ساعت قبل / AFC / اللهیار صیادمنش / لژیونر / نظرسنجی
۳ ایرانی نامزد عنوان لژیونر برتر هفته آسیا +لینک
سایت کنفدراسیون فوتبال نام سه بازیکن ایرانی را جزو کاندیداهای کسب عنوان بهترین لژیونر هفته قرار داد.
انتخابات۲۰۲۰؛ پیشتازی بایدن در نوادا به رغم تلاش ترامپ برای پیروزی
۱ ساعت قبل / ویروس کرونا / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / جو بایدن / نظرسنجی / آمریکا ۲۰۲۰
انتخابات۲۰۲۰؛ پیشتازی بایدن در نوادا به رغم تلاش ترامپ برای پیروزی
تهران-ایرنا- جو بایدن نامزد دموکرات ها درانتخابات ۲۰۲۰ با اختلاف ۶ درصد از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در نوادا پیش افتاد این در حالیست که ترامپ تلاش کرده حمایت رای دهندگان این ایالت را جلب کند.
فرمان سیاست خارجه بایدن دست کیست؟
۱ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا / جو بایدن / حزب دموکرات آمریکا
فرمان سیاست خارجه بایدن دست کیست؟
روزنامه فرهیختگان نوشت: با وجود شانس بسیار بیشتر بایدن، هنوز هم نمی‌توان او را پیروز انتخابات دانست ولی با این حال، بسیاری از تحلیلگران با بررسی نظرسنجی‌ها و بهره‌گیری از مدل‌های ریاضی، نتیجه انتخابات را به‌نفع جو بایدن پیش‌بینی کرده‌اند. در اروپا تقریبا همه منتظر اعلام پیروزی جو بایدن هستند و بر همین اساس نیز رایزنی‌های خود را با گزینه‌هایی که احتمال می‌دهند در کابینه بعدی جو بایدن مسئولیت مهمی را به دست می‌آوردند، وارد گفت‌وگو و تعامل شده‌اند.
(تصاویر) وادی السلام سمنان در روزهای کرونایی
۱ ساعت قبل / سمنان / ویروس کرونا / کروناویروس / وادی السلام / قبرستان
(تصاویر) وادی السلام سمنان در روزهای کرونایی
با گذشت تقریباً ۹ ماه از شیوع ویروس کرونا و شدت آن از آغاز فصل پاییز، روزانه هزاران نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند و روزانه چند صد نفر نیز جان خود را از دست می‌دهند، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون قریب به ۵ هزار نفر در استان سمنان به ویروس کرونا مبتلا شدند و تا کنون چند صد نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و روزانه در وادی السلام‌ها و آرامستان‌های‌ استان توسط پرسنل و کارکنان آرامستان‌ها دفن می شوند.
لجبازی کارمند بیمارستان جان سه بیمار کرونایی را گرفت
۳ ساعت قبل
لجبازی کارمند بیمارستان جان سه بیمار کرونایی را گرفت
اواخر مهر امسال نماینده حقوقی یکی از بیمارستان‌های تهران به دادسرا رفت و از یکی از پرسنل بیمارستان شکایت کرد.
کارمند بیمارستان بخاطر لجبازی با همکارش، دستگاه اکسیژن را خاموش کرد، سه بیمار کرونایی جان باختند
۳ ساعت قبل / الکترونیک / بیمارستان / دادسرا / درمان / فوت
کارمند بیمارستان بخاطر لجبازی با همکارش، دستگاه اکسیژن را خاموش کرد، سه بیمار کرونایی جان باختند
اقتصاد نیوز : اواخر مهر امسال نماینده حقوقی یکی از بیمارستان‌های تهران به دادسرا رفت و از یکی از پرسنل بیمارستان شکایت کرد.
پیش‌بینی رویترز از تشکیک در نتایج انتخاباتی و اعتراضات آمریکا
۳ ساعت قبل / ایالات متحده امریکا / نظرسنجی / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / جو بایدن / دونالد ترامپ
پیش‌بینی رویترز از تشکیک در نتایج انتخاباتی و اعتراضات آمریکا
نتایج یک نظرسنجی حاکی از آن است که بیش از ۴۰ درصد از طرفداران هر یک از احزاب جمهوریخواه و دموکرات آمریکا، زیر بار شکست نامزد مورد علاقه خود نخواهند رفت.
چقدر می‌توانیم بدون غذا زنده بمانیم؟
۴ ساعت قبل / غذا
چقدر می‌توانیم بدون غذا زنده بمانیم؟
اقتصادنیوز : گرسنگی طولانی مدت و یا نبود غذا باعث مسمومیت خون، نارسایی چندگانه اندام‌ها و در نهایت مرگ می‌شود.
خبرهای بد جدید برای ترامپ و جمهوریخواهان
۵ ساعت قبل / ۱۳ آبان / انتخابات ریاست جمهوری / رقابت / کنگره آمریکا / معاون اول
خبرهای بد جدید برای ترامپ و جمهوریخواهان
اقتصادنیوز: نظرسنجی‌های انتخاباتی نشان می‌دهند دموکرات‌ها حداقل می‌توانند پنج کرسی جمهوریخواهان را در سنای آمریکا تصاحب کنند و به این ترتیب اکثریت را در این مجلس به دست گیرند.
برتری در سنای آمریکا با کدام حزب خواهد بود؟
۶ ساعت قبل / کنگره آمریکا / حزب دموکرات آمریکا / مجلس سنا / حزب جمهوری خواه آمریکا / انتخابات ۲۰۲۰ / آمریکا ۲۰۲۰
برتری در سنای آمریکا با کدام حزب خواهد بود؟
نیویورک- ایرنا- نظرسنجی‌های انتخاباتی نشان می‌دهند دموکرات‌ها حداقل می‌توانند پنج کرسی جمهوریخواهان را در سنای آمریکا تصاحب کنند و به این ترتیب اکثریت را در این مجلس به دست گیرند.
۱۰ ساعت قبل
تلگرام هنوز نفس می‌کشد
آیا با گذشت بیش از 2 سال و نیم از فیلتر تلگرام، مردم همچنان از تلگرام استفاده می‌کنند؟! پاسخ به این سوال برای کسب‌وکارها، شرکت‌های تبلیغاتی، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، سیاستمداران و سیاستگذاران فضای مجازی اهمیت دارد و به آنها کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری در مواجهه با این پیام‌رسان بگیرند. آخرین نظرسنجی معتبری که در این رابطه منتشر شده، اسفند 98 توسط ایسپا انجام شده که نشان می‌دهد 42 درصد ایرانیان همچنان از تلگرام استفاده می‌کنند. نکته قابل‌توجه در این نظرسنجی، اقبال روزافزون مردم به واتس‌آپ است که نشان می‌دهد فیلترینگ تلگرام باعث افزایش کاربران ایرانی واتس‌آپ شده است؛ به نحوی که پس از فیلترینگ تلگرام تا آن تاریخ، استفاده از واتس‌آپ …
۱۰ ساعت قبل
جو بایدن سرمایه سیاسی لازم برای گفت‌وگو با ایران را دارد
کمتر از دو هفته تا انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا باقی مانده است و ایرانی‌ها نیز مثل بیشتر مردم دنیا رقابت تنگاتنگ میان دونالد ترامپ، رییس‌جمهور کنونی ایالات متحده و جو بایدن رقیب دموکرات وی را به دقت دنبال می‌کنند. تاکنون بایدن توانسته در نظرسنجی‌های پیش از انتخابات از رقیب خود پیشی بگیرد. بسیاری معتقدند ممکن است دوره ریاست ترامپ تنها چهار سال باشد. اگرچه مردم امریکا معمولا در انتخاب سیاستمداران خود اهمیتی به سیاست خارجی نمی‌دهند، اما نتایج انتخابات سوم نوامبر آثار زیادی در آن‌سوی مرزها خواهد داشت؛ دوستان و دشمنان ایالات متحده از همین حالا به هر دو سناریوی ممکن در پیشبرد روابط خود با این کشور فکر می‌کنند: اینکه آیا ترامپ می‌تواند دوباره مجوز ورود به …
۱۰ ساعت قبل
چرا انتخابات کنگره برای ایران مهم است؟
فردین افتخاری|کنگره ایالات متحده امریکا همزمان با انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور انتخابات بسیار مهمی پیش‌رو دارد و طی آن، همه کرسی‌های مجلس نمایندگان و 35 کرسی مجلس سنا باید مجددا در معرض رای مردم ایالت‌های متبوع خویش قرار بگیرند. انتخابات کنگره تا حدودی پیش‌بینی‌ناپذیر است و به دلیل ماهیت کاملا ایالتی آن، نظرسنجی‌ها و پایش‌های دقیق و ملی در مورد آن کم صورت می‌گیرد. این امر اما از نقش تعیین‌کننده کنگره در سیاست خارجی امریکا نمی‌کاهد. به ویژه اینکه در فضای سیاستگذاری و گفتمانی این نهاد قانونگذاری در حوزه سیاست خارجی، ایران جایگاهی بسیار پویا و مهم نیز دارد.
۱۱ ساعت قبل
دولت جدید اسرائیل منهای نتانیاهو خواهد بود
نظرسنجی جدید در اراضی اشغالی حاکی از آن بوده که محبوبیت بنیامین نتانیاهو در پی رسوایی مربوط به اتهامات فساد مطرح شده علیه وی و همینطور سوء مدیریتش در قبال همه‌گیری کروناویروس همچنان در حال سقوط است. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، گمانه‌زنی‌ها درباره اینکه افت جایگاه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در نظرسنجی‌ها برای تشکیل ائتلافی از سوی رقبایش و سرنگون کردنش از قدرت کافی است، بالا گرفته است. برداشتن تدریجی تدابیر محدودیت آمیزی که در اواسط سپتامبر با هدف مهار گسترش کووید-۱۹ اعمال شدند به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل کمک کرد بخشی از محبوبیتش را بازیابی کند. یک نظرسنجی مربوط به روز جمعه نشان داد در صورتی که انتخابات سراسری اسرائیل برگزار شود، حزب لیکود متعلق …
پیام امت اسلام به اهانت کنندگان به ساحت پیامبر پیاده کردن سیرت نبوی در زندگی فردی و اجتماعی است
۱۲ ساعت قبل / اهانت به پیامبر اسلام / خاش / سیستان و بلوچستان
پیام امت اسلام به اهانت کنندگان به ساحت پیامبر پیاده کردن سیرت نبوی در زندگی فردی و اجتماعی است
امام جمعه اهل سنت خاش سیستان و بلوچستان گفت: مهم ترین پیام امت اسلام به اهانت کنندگان به ساحت پیامبر رحمت و مهربانی؛ پیاده کردن سیرت نبوی، اجرای فرامین الهی در زندگی فردی و اجتماعی است تا به سعادت در دنیا و آخرت برسند.
۱۲ ساعت قبل
مصائب لیلا طعم شوکران روزگار آژانس
۱- تصویر چند وجهی سینمای ایران در دهه 70، کنار فراز و نشیب‌های عجیبش، کلی فیلم مهم و شاخص به یادگار گذاشته که انتخاب کردن از میانشان اصلا کار راحتی نیست. اغلب دوستانی که در نظرسنجی ما شرکت کردند، از دشواری انتخاب گفتند. انتخاب‌هایی به مراتب دشوارتر از دهه 60 و احتمالا دهه‌های 80 و 90. با هر متر و معیاری که بسنجیم تعداد فیلم‌های شاخص دهه70 بیشتر از دهه‌های قبل و بعدش است. ۲ - دهه70، دهه اوج گرفتن سینماگرانی بود که در دهه 60 وارد عرصه فیلمسازی شده بودند. کارگردان‌هایی از طیف‌های مختلف بهترین فیلم‌هایشان …
فروش ابزار جاسوسی
۱۲ ساعت قبل
فروش ابزار جاسوسی
مسکو: رژ لبی که قابلیت هفت تیرشدن دارد یا یک کیف زنانه که در اصل یک دوربین عکاسی جاسوسی و دقیق است و اشیا و وسایل دیگری که در زمان جنگ سرد در اختیار جاسوسان اتحاد جماهیر شوروی بود، به‌زودی در یک حراجی به فروش می‌رسند. به گزارش یورونیوز، این حراجی توسط گالری آمریکایی «جولین» به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد. حراجی که در میانه‌ ماه ژانویه سال۲۰۲۱ آغاز و سیزدهم فوریه، کمتر از یک ماه بعد، پایان می‌یابد.
بایدن به بیشترین حد پیشتازی مقابل ترامپ رسید
۱۴ ساعت قبل
بایدن به بیشترین حد پیشتازی مقابل ترامپ رسید
در آخرین هفته از کمپین‌های انتخاباتی آمریکا، نظرسنجی‌ جدید یاهو نیوز – یوگاو نشان می‌دهد جو بایدن بیشترین حد پیشتازی مقابل دونالد ترامپ را به دست آورده است. این فاصله ۱۲ درصدی، چهار برابر بزرگتر از پیشتازی ملی هیلاری کلینتون مقابل ترامپ در همین برهه زمانی در ۲۰۱۶ است.
وضعیت بایدن ۲۰۲۰ بهتر از کلینتون ۲۰۱۶ است| آیا این بار نظرسنجی‌ها درست از آب در خواهند آمد؟
۱۵ ساعت قبل / آمریکا - انتخابات / آمریکا - دونالد ترامپ / آمریکا - جوزف بایدن
وضعیت بایدن ۲۰۲۰ بهتر از کلینتون ۲۰۱۶ است| آیا این بار نظرسنجی‌ها درست از آب در خواهند آمد؟
جو بایدن، نامزد حزب دموکرات برای رئیس‌جمهوری آمریکا در هفته آخر پیش از رای‌گیری همچنان در نظرسنجی‌ها از دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهش جلوتر است.
تازه‌ترین وضعیت ترامپ و بایدن در نظرسنجی‌های ۱۲ ایالت مهم | مقایسه با هفته گذشته
۱۵ ساعت قبل / انتخابات / آمریکا - دونالد ترامپ / آمریکا - جوزف بایدن
تازه‌ترین وضعیت ترامپ و بایدن در نظرسنجی‌های ۱۲ ایالت مهم | مقایسه با هفته گذشته
نتایج مهم‌ترین نظرسنجی‌های انجام‌شده در آمریکا نشان می‌دهند نامزد حزب دموکرات در اکثر ایالت‌های مهم پیشتازی خودش را حفظ کرده اما دونالد ترامپ توانسته اندکی فاصله‌اش را در برخی ایالت‌ها کاهش دهد.
۳۰ روش برای اینکه والدین مهربانی باشید
۱۵ ساعت قبل / والدین مهربانی / سبک زندگی / پارسی خبر
۳۰ روش برای اینکه والدین مهربانی باشید
 برای اینکه جهانی پر از مهربانی داشته باشیم، باید خانه‌ای پر از مهربانی ایجاد کنیم. در واقع مهر و محبت را در محیط‌های کوچک اطرافمان و از خانواده‌ی خودمان شروع کنیم. مهم‌ترین محبت باید برای همسر و فرزندانمان باشد و باید در این زمینه انرژی بیشتری را صرف کنیم. مهربانی می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد و به یک سبک زندگی تبدیل شود. اما چگونه می‌توانیم انسان مهربان‌تر و یک والدین مهربان برای فرزندانمان باشیم؟ در ادامه ۳۰ روش جالب و ساده را در این زمینه در اختیارتان قرار خواهیم داد. ویژگی‌های یک والدین مهربان:   ۱-همیشه لبخند بزنید و با لبخند با آن‌ها حرف بزنید.۲-با حیوانات مهربان باشید و به آن‌ها غذا بدهید.۳-با فرزندانتان بازی‌های فکری انجام دهید.۴-برای فرزندانتان کتاب بخوانید.۵-قبل از خواب فرزندتان را …
آمریکا ششمین کشور دنیا از لحاظ نابرابری درآمدی +جدول
۱۶ ساعت قبل / ایالات متحده آمریکا / شکاف طبقاتی / افول آمریکا / آمریکا
آمریکا ششمین کشور دنیا از لحاظ نابرابری درآمدی +جدول
بر اساس گزارش موسسه اعتبارسنجی فیچ، از لحاظ شاخص سهم درآمدی دهک دهم به دهک اول، آمریکا رتبه ششم دنیا از لحاظ نابرابری درآمدی را در اختیار دارد.
ایرانسل برترین شرکت اینترنت ‌بی‌سیم ثابت در کسب رضایت کاربران
۱۷ ساعت قبل / اینترنت / روابط عمومی / شاخص / فناوری اطلاعات / ماهواره
ایرانسل برترین شرکت اینترنت ‌بی‌سیم ثابت در کسب رضایت کاربران
ایلنا: براساس نظرسنجی رسمی وب‌سایت رگولاتوری، ایرانسل، رتبۀ برترین ارائه‌دهندۀ خدمات اینترنت بی‌سیم ثابت از نگاه کاربران را به دست آورد.
آیا نتایج نهایی انتخابات آمریکا، همچون سال ۲۰۱۶ موسسات نظرسنجی را متحیر خواهد کرد؟
۱۸ ساعت قبل / دونالد ترامپ / انتخابات آمریکا
آیا نتایج نهایی انتخابات آمریکا، همچون سال ۲۰۱۶ موسسات نظرسنجی را متحیر خواهد کرد؟
جواد سلیمانی: شکست جمهوریخواهان در ایالت حساس تگزاس اگر جمهوریخواهان را به تعطیلاتی طولانی مدت نفرستد قطعا پلتفرم حزبی آنان را همچون دهه ۶۰ و هفتاد میلادی تغییر خواهد داد.
گرسنگی کارگران و روستائیان آمریکایی با توزیع ناعادلانه کمک‌های کرونایی
۱۸ ساعت قبل / اقتصاد / ویروس کرونا
گرسنگی کارگران و روستائیان آمریکایی با توزیع ناعادلانه کمک‌های کرونایی
دولت آمریکا کمک بی سابقه‌ای را به سمت بخش کشاورزی روانه کرده اما بیشتر این کمک ها با توزیع ناعادلانه به جای کارگران بخش تولید مواد غذایی یا کشاورزان مزارع کوچک به سمت مالکان مزارع بزرگ روانه شده و این امر موجب افزایش گرسنگی شده است.
آمار ترسناک؛ بحران کرونا در فوتبال انگلیس
۱۸ ساعت قبل / ویروس کرونا
آمار ترسناک؛ بحران کرونا در فوتبال انگلیس
اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که در یک هفته گذشته پاسخ 10 تست کرونا مثبت شده است.
رسن و رسول‌پناه پس از جلسه باشگاه را ترک کردند
۱۸ ساعت قبل / پرسپولیس تهران / بشار رسن / مهدی رسول پناه
رسن و رسول‌پناه پس از جلسه باشگاه را ترک کردند
بشار رسن و مهدی رسول‌پناه پس از جلسه بدون گفتگو با خبرنگاران محل باشگاه پرسپولیس را ترک کردند
ترامپ به بایدن نزدیک‌تر شد
۱۹ ساعت قبل / انتخابات آمریکا / دونالد ترامپ
ترامپ به بایدن نزدیک‌تر شد
جدیدترین نظرسنجی‌های انجام شده در آمریکا نشان می‌دهد که اختلاف آرای «جو بایدن» و «دونالد ترامپ» به ۸ درصد رسیده است.
طرفداران یا منتظران پیروزی ترامپ در ایران/ دو خط موازی گاهی به هم می‌رسند!
۱۹ ساعت قبل
طرفداران یا منتظران پیروزی ترامپ در ایران/ دو خط موازی گاهی به هم می‌رسند!
هر چند نشانه‌ها از پیروزی بایدن حکایت می‌کند اما می‌توان گفت 5 گروه در ایران - با انگیزه‌های متفاوت- طرفدار یا منتظر اعلام پیروزی ترامپ‌اند. دو گروه البته هیچ شباهت و قرابتی ندارند الا در این موضوع و موضع!
اقتصادهای عربی امسال به شدت آب می‌روند
۱۹ ساعت قبل / شورای همکاری خلیج فارس / اقتصاد / ویروس کرونا
اقتصادهای عربی امسال به شدت آب می‌روند
اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی سه‌ماهانه رویترز پیش‌بینی کردند اقتصاد ۶ کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس امسال به شدت آب می‌رود و در سال آینده اندکی ریکاوری می‌شود.
حمایت قاطع هواداران رئال از ستاره کروات (عکس)
۱۹ ساعت قبل / لوکا مودریچ / رئال مادرید
حمایت قاطع هواداران رئال از ستاره کروات (عکس)
هواداران رئال مادرید در یک نظرسنجی خواهان تمدید قرارداد با لوکا مودریچ شده‌اند.
اظهارنظر جدید ترامپ: در مسیر پیروزی قرار دارم!
۱۹ ساعت قبل / انتخابات آمریکا / راسموسن / رییس جمهوری / هیلاری کلینتون / یاهو
اظهارنظر جدید ترامپ: در مسیر پیروزی قرار دارم!
رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (سه‌شنبه) با استناد به نتایج یک نظرسنجی در توییتر نوشت: نظرسنجی‌های واقعی اکنون نشان می‌دهند که من در حال پیروزی هستم!
بیش از نیمی از مردم ایران از زدن ماسک خسته شده‌اند
۱۹ ساعت قبل / ویروس کرونا / ماسک
بیش از نیمی از مردم ایران از زدن ماسک خسته شده‌اند
نتایج آخرین موج نظرسنجی تلفنی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در مهر ۱۳۹۹ انجام شده نشان می­‌دهد بیش از نیمی از مردم ایران از زدن ماسک خسته شده­‌اند.
جلسه ۲ ساعته بشار رسن با سرپرست مستعفی
۲۰ ساعت قبل / پرسپولیس / بشار رسن / مهدی رسول پناه
جلسه ۲ ساعته بشار رسن با سرپرست مستعفی
بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس امروز با مهدی رسول پناه جلسه‌ای را برگزار کرد.
(ویدئو) تصادف بوفالوی تحت تعقیب شیرها با خودروی گردشگران!
۲۰ ساعت قبل / بوفالو / حیات وحش / شیر / آفریقای جنوبی / سافاری / حیوانات وحشی
(ویدئو) تصادف بوفالوی تحت تعقیب شیرها با خودروی گردشگران!
در اتفاقی عجیب و باورنکردنی یک بوفالو که در آستانه شکار شدن توسط شیرهای گرسنه قرار داشت به خودروی گردشگران حیات وحش آفریقای جنوبی برخورد کرد.
اختلاف بایدن و ترامپ به ۸ درصد رسید/ تفاوت آرای نامزدهای انتخاباتی در نظرسنجی های مختلف
۲۰ ساعت قبل / دونالد ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 / جو بایدن / نظرسنجی
اختلاف بایدن و ترامپ به ۸ درصد رسید/ تفاوت آرای نامزدهای انتخاباتی در نظرسنجی های مختلف
جدیدترین نظرسنجی های انجام شده در آمریکا نشان می دهد که اختلاف آرای «جو بایدن» و «دونالد ترامپ» به ۸ درصد رسیده است.
خروج بشار از ساختمان باشگاه پرسپولیس با ناراحتی
۲۰ ساعت قبل / بشار رسن / باشگاه پرسپولیس
خروج بشار از ساختمان باشگاه پرسپولیس با ناراحتی
هافبک عراقی پرسپولیس ظاهراً هنوز با اوضاع خود در این باشگاه کنار نیامده است.
نان‌هایی‌ که اینترنتی به دست مشتریان اردکانی می‌رسند
۲۱ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / نانوایی / کسب و کارهای مجازی / اردکان / کروناویروس
نان‌هایی‌ که اینترنتی به دست مشتریان اردکانی می‌رسند
یک تولید کننده نان در اردکان با شیوع ویروس کرونا همتی دوچندان کرده و با راه‌اندازی یک واحد بزرگ تولیدی نان‌، ضمن فراهم کردن زمینه اشتغال چند بانوی سرپرست خانوار، نان مورد نیاز مشتریانش را به صورت اینترنتی‌ سفارش گرفته و با پیک رایگان تحویل می‌دهد.
مسوت اوزیل برای امور خیریه دست به جیب شد
۲۱ ساعت قبل / آرسنال / مسوت اوزیل
مسوت اوزیل برای امور خیریه دست به جیب شد
مسوت اوزیل نیز فعالیت گسترده ای در مبارزه با فقر در انگلیس دارد.
ماتئوس: بازیکنان لایپزیگ نباید از نام منچستریونایتد بترسند
۲۱ ساعت قبل / رئال مادرید / منچستریونایتد / لیگ قهرمانان اروپا / لایپزیش
ماتئوس: بازیکنان لایپزیگ نباید از نام منچستریونایتد بترسند
اسطوره فوتبال آلمان می‌گوید نام منچستریونایتد نباید باعث ایجاد رعب و وحشت در بین بازیکنان لایپزیگ شود.
جو آمریکا بعد از انتخابات چگونه خواهد بود؟/ طرفداران با هم درگیر می‌شوند؟
۲۱ ساعت قبل / انتخابات / جنگ / رسانه / سنا / کاخ سفید
جو آمریکا بعد از انتخابات چگونه خواهد بود؟/ طرفداران با هم درگیر می‌شوند؟
اقتصاد نیوز : نظرسنجی‌های انتخاباتی در آمریکا حاکی از این است که جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها شانس بیشتری برای پیروزی در این انتخابات دارد اما دونالد ترامپ شخصا اعتقاد دارد با توجه به تعداد مردمی که در کمپین‌ها و رویدادهای انتخاباتی او شرکت می‌کنند، نظرسنجی‌ها اشتباه است و او پیروز بلامنازع میدان است.
قرارداد بشار رسن با پرسپولیس تغییر می‌کند
۲۱ ساعت قبل / بشار رسن / باشگاه پرسپولیس
قرارداد بشار رسن با پرسپولیس تغییر می‌کند
قرارداد هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس با این باشگاه تغییر می کند تا امکان جدایی در نقل و انتقالات زمستانی وجود داشته باشد.
برخورد قاطع با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی، خواسته مردم است
۲۲ ساعت قبل / کرونا / زالی / کرونا / ماسک / پلیس / پروتکل‌های بهداشتی
برخورد قاطع با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی، خواسته مردم است
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: طبق نظرسنجی انجام شده، مردم خواستار برخورد قاطع با افرادی هستند که ناقض پروتکل های بهداشتی هستند.
تهرانی‌ها، اقدامات انتظامی در دوران کرونا را خواستارند
۲۲ ساعت قبل
تهرانی‌ها، اقدامات انتظامی در دوران کرونا را خواستارند
فرمانده ستاد مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: امروز خواست شهروندان لزوم اقدامات انتظامی در دوران کروناست و طی آخرین نظرسنجی که داشتیم شهروندان از ما درخواست کرده‌اند که با قاطعیت با افراد متخلف برخورد شود.
احداث ۷ زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان لنده
۲۲ ساعت قبل / استانی-ورزشی / چمن مصنوعی / اداره ورزش و جوانان / کهگیلویه و بویراحمد
احداث ۷ زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان لنده
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از احداث ۷ زمین چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان با همکاری بنیاد علوی در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی خبر داد و گفت : این زمین‌های ورزشی تا پایان سال به بهره برداری می رسند.
بهشت زهرای تهران در کنار پرسنل شریف و زحمتکش همه آرامستان‌ها خواهد بود
۲۲ ساعت قبل / بهشت زهرا / سعید خال
بهشت زهرای تهران در کنار پرسنل شریف و زحمتکش همه آرامستان‌ها خواهد بود
ایلنا: جلسه اتحادیه مدیران عامل آرامستانهای سراسر کشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان کلانشهرهای کشور برگزار شد.
فیلم دیده نشده جشن هاووین با ماسک‌های ترسناک
۲۲ ساعت قبل
فیلم دیده نشده جشن هاووین با ماسک‌های ترسناک
جشن هاووین نیکاراگوئه ای ها با ماسک های ترسناک به جای ماسک کرونا
روزشمار انتخابات ۲۰۲۰؛ آمریکا فساد بایدن را باور ندارد
۲۲ ساعت قبل / شبکه سی ان ان / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / چین / جو بایدن / هیلاری کلینتون / نظرسنجی / آمریکا ۲۰۲۰
روزشمار انتخابات ۲۰۲۰؛ آمریکا فساد بایدن را باور ندارد
تهران – ایرنا – با وجود تبلیغات تیم انتخاباتی رئیس‌جمهوری آمریکا و افشای ایمیل‌های هانتر بایدن، بیشتر رأی دهندگان فساد نامزد دموکرات‌ها را باور ندارد.
زالی: منتظر شرایط متفاوت و سخت‌تری برای تهران هستیم
۲۳ ساعت قبل
زالی: منتظر شرایط متفاوت و سخت‌تری برای تهران هستیم
فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران گفت: شرایط کاملاً متفاوت و سخت‌تری در تهران انتظار داریم. وی خاطرنشان کرد: براساس آخرین نظرسنجی صورت گرفته، مردم معتقدند که باید برخورد قاطعی با افرادی که ناقض پروتکل‌های بهداشتی هستند صورت گیرد.
نماینده اهر و هریس: دولت و مجلس به داد مردم برسند
۲۳ ساعت قبل / شرایط اقتصادی
نماینده اهر و هریس: دولت و مجلس به داد مردم برسند
نماینده اهر و هریس با انتقاد از وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور گفت که مردم سخت در فشار هستند، دولت و مجلس به داد مردم برسند.
نظرسنجی ها حاکی از تشکیل دولت جدید در سرزمین های اشغالی بدون نتانیاهو است
۲۳ ساعت قبل / بنیامین نتانیاهو / رژیم صهیونیستی / اسراییل
نظرسنجی ها حاکی از تشکیل دولت جدید در سرزمین های اشغالی بدون نتانیاهو است
نظرسنجی جدیدی در اراضی اشغالی حاکی از آن بوده که محبوبیت بنیامین نتانیاهو در پی رسوایی مربوط به اتهامات فساد مطرح شده علیه وی و همینطور سوء مدیریتش در قبال همه گیری کروناویروس همچنان در حال سقوط است.
نظرسنجی| پیشتازی بایدن نسبت به ترامپ در ویسکانسین و پنسیلوانیا
۲۳ ساعت قبل
نظرسنجی| پیشتازی بایدن نسبت به ترامپ در ویسکانسین و پنسیلوانیا
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری آمریکا نسبت به رقیب جمهوریخواهش در ایالت‌های ویسکانسین و پنسیلوانیا پیشی گرفته است.
برادرزاده ترامپ: دونالد در کاخ سفید بماند دموکراسی تمام می‌شود
۲۳ ساعت قبل / برادرزاده ترامپ / دونالد ترامپ / آمریکا / انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
برادرزاده ترامپ: دونالد در کاخ سفید بماند دموکراسی تمام می‌شود
مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ که یک روانشناس است به ارائه توصیفی تیره از آنچه که به اعتقادش در ذهن این رئیس جمهور آمریکا در ضمن تداوم عقب ماندنش در نظرسنجی ها از جو بایدن دموکرات می گذرد، پرداخت.
زایمان سخت!
۲۳ ساعت قبل / بندر تنگ / سیستان و بلوچستان / زنان / بارداری
زایمان سخت!
زنان در روستا‌های دورافتاده سیستان و بلوچستان می‌دانند وقتی زمان زایمان‌شان فرامی‌رسد، راه سختی در پیش دارند. حالا آن‌ها به خاطر حفظ جان خود و کودک‌شان تلاش می‌کنند هر طوری هست، خودشان را به مراکز درمانی برسانند. در راه می‌مانند و ساعت‌ها طول می‌کشد تا در وضعیتی وخیم به خانه‌های بهداشت و مراکز سلامت برسند به امید اینکه کودک‌شان در سلامت چشم به روی دنیا باز کند.
موصطفی دنبال شروع چالش کاری جدید
۲۴ ساعت قبل / لیگ برتر / آلمان / آرسنال / فوتبال
موصطفی دنبال شروع چالش کاری جدید
مدافع میانی تیم فوتبال آرسنال در پایان مدت قراردادش توپچی ها را ترک می کند.
اقتصاد و کرونا، نقطه ضعف‌های بایدن و ترامپ به روایت نظرسنجی‌ها
۲۴ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / جو بایدن / نظرسنجی / آمریکا ۲۰۲۰
اقتصاد و کرونا، نقطه ضعف‌های بایدن و ترامپ به روایت نظرسنجی‌ها
تهران-ایرنا- آمریکا در حالی به روز انتخابات نزدیک‌تر می شود که جو بایدن نامزد دموکرات ها در بیشتر ایالت های کلیدی آمریکا جلوتر است و رای دهندگان آمریکایی درمجموع در موضوع مدیریت کرونا، بایدن و در مدیریت اقتصادی، ترامپ را ترجیح می‌دهند.
تصاویر/ شکارگران سر در ناگالند
۲۴ ساعت قبل / هند / ناگالند / پرتره / قبیله / شکارگران سر
تصاویر/ شکارگران سر در ناگالند
این پیرمردان زمانی ترسناک‌ترین شکارگران سر بودند که آثار روی چهره‌هایشان نمادی از دشمنانی است که آن‌ها سربریده‌اند. از نظر ما شکارِ سر کاری شیطانی و خشن است، اما برای آن‌ها شکار سر فقط روشی برای زیستن بوده است.»
ناراحتی بشار بعد از جلسه با رسول پناه
۲۴ ساعت قبل / مهدی رسول پناه / بشار رسن / پرسپولیس تهران
ناراحتی بشار بعد از جلسه با رسول پناه
هافبک عراقی پرسپولیس در پایان جلسه کوتاه خود با رسول پناه با ناراحتی باشگاه را ترک کرد.
الکساندر گلب:/ نمی‌دانم چرا از آرسنال به بارسا رفتم
۲۵ ساعت قبل / بیرمنگام / آرسنال / بارسلونا / الکساندر هلب
الکساندر گلب:/ نمی‌دانم چرا از آرسنال به بارسا رفتم
الکساندر گِلِب، هافبک سابق آرسنال، معتقد است که تصمیمش برای جدایی از این باشگاه و رفتن به بارسلونا اشتباه بوده است.
نظرسنجی نشان داد: پیشتازی 4 درصدی ترامپ نسبت به بایدن در تگزاس
۲۵ ساعت قبل
نظرسنجی نشان داد: پیشتازی 4 درصدی ترامپ نسبت به بایدن در تگزاس
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نسبت به نامزد حزب دموکرات در ایالت تگزاس پیشی گرفته است.
بازی جذاب آرسنال و لسترسیتی
۲۵ ساعت قبل
بازی جذاب آرسنال و لسترسیتی
لسترسیتی موفق شد در دیداری خارج از خانه با تک گل جیمی واردی، 1-0 آرسنال را شکست بدهد. در تصاویر روز عکس های این بازی جذاب را ببینید.
تصویربرداری «رستگاری» آغاز شد/ اقتباسی از کتاب اوریانا فالاچی
۲۵ ساعت قبل / محسن دارسنج / بهنوش صادقی / وحید سلیمی / مجید آقایی / روزبه رایگا / هادی اسلامی
تصویربرداری «رستگاری» آغاز شد/ اقتباسی از کتاب اوریانا فالاچی
تصویربرداری فیلم کوتاه «رستگاری» به تازگی در جنوب تهران آغاز و نخستین تصویر از پشت صحنه فیلم منتشر شد.
فوبیای کرونا از خود ویروس خطرناک‌تر است
۲۶ ساعت قبل
فوبیای کرونا از خود ویروس خطرناک‌تر است
ملیحه محمودخواه، شهروند آنلاین: برخی افراد بی‌دلیل از بعضی مسائل همچون پیری، تنهایی، بیکاری و حتی یک حیوان خانگی می‌ترسند و حالا یک روان‌شناس بالینی‌ می‌گوید فوبیای کرونا از خود ویروس خطرناک‌تر است .
پیشتازی دقیقه نودی بایدن؛نمودارها بالاترین حد پیشتازی نامزد دموکرات در مقابل ترامپ را نشان می‌دهد
۲۶ ساعت قبل / انتخابات ریاست جمهوری امریکا / دونالد ترامپ / جوزف بایدن
پیشتازی دقیقه نودی بایدن؛نمودارها بالاترین حد پیشتازی نامزد دموکرات در مقابل ترامپ را نشان می‌دهد
جدیدترین نمودار متوسط نظرسنجی‌ها درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیشتازی نامزد دموکرات را نشان می‌دهد.
انتخابات آمریکا در دور تند
۲۷ ساعت قبل / انتخابات ۲۰۲۰ / دونالد ترامپ / ایالات متحده آمریکا / جو بایدن / آمریکا ۲۰۲۰
انتخابات آمریکا در دور تند
تهران- ایرنا - انتخابات ریاست جمهوری آمریکا لحظه به لحظه به روز سرنوشت خود نزدیک تر می شود. دو نامزد نهایی انتخابات جو بایدن دموکرات و ترامپ جمهوری خواه در تقلای نهایی برای کسب کرسی زرین قدرت در کاخ سفید هستند. اکنون نظرسنجی هایی که از سوی نهادها و رسانه های مختلف آمریکایی منتشر می شود وضعیت این رقابت ها را به صورت کمی به تصویر می کشد اما کارشناسان معتقدند که این داده ها واقعیت های آمریکا را در شرایط کنونی به طور کامل منعکس نمی کند.
جدول/ قیمت انواع موبایل در بازار
۲۷ ساعت قبل / آخرین قیمت موبایل / جدول قیمت موبایل / گوشی هوشمند
جدول/ قیمت انواع موبایل در بازار
امروزه همه مردم دنیا از کاربران و مخاطبان تلفن‌های هوشمند هستند و از این رو شرکت‌های مختلف، با تولید گوشی‌های جذاب، مقرون‌به‌صرفه و قدرتمند، به دنبال افزایش سود خود از این بازار پرسود برآمده‌اند. در این گزارش قصد داریم به صورت روزانه قیمت گوشی در بازار را مرور کنیم، توجه شما را به آخرین قیمت روز گوشی در بازار به تاریخ ۶ آبان جلب می‌کنیم. در فهرست‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزانتر به فروش می‌رسند.
تمدید کارت‌های بازرگانی با سامانه یکپارچه اعتبارسنجی
۲۷ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد / کارت بازرگانی / سامانه یکپارچه اعتبارسنجی
تمدید کارت‌های بازرگانی با سامانه یکپارچه اعتبارسنجی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت تمامی کارت‌های بازرگانی از سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی اعتباری تائید می‌شود.
مرز قانون در پرداخت وجه برای انتشار مقاله کجاست؟ قیمت های 150 تا 500 هزار تومان برای داوری مقالات
۲۸ ساعت قبل / دانشگاه تهران / سید حسین حسینی / انتهای پیام‌/ / آموزشی / سید حسین حسینی معاون آموزشی دانشگ&#
مرز قانون در پرداخت وجه برای انتشار مقاله کجاست؟ قیمت های 150 تا 500 هزار تومان برای داوری مقالات
دانشجویان می پرسند که آیا دریافت وجه برای چاپ مقاله توسط مجلات و ژورنال ها غیرقانونی است و نباید هزینه ای پرداخت شود؟ خبرنگاران فارس برای یافتن پاسخ این سوال، حد و مرز قانون در دریافت وجه برای انتشار مقاله را بررسی کرده اند.
احتمال زیاد برای رئیس‌جمهور شدن ترامپ
۲۸ ساعت قبل / هادی اعلمی فریمان / ایالات متحده آمریکا / انتخابات ریاست جمهوری امریکا / دونالد ترامپ / جوزف بایدن
احتمال زیاد برای رئیس‌جمهور شدن ترامپ
کار دانش سیاسی پیشگویی نیست. لکن بازار پیش بینی اینکه رئیس جمهور آینده آمریکا چه کسی خواهد بود داغ است. برخی با داده های سیاسی، اقتصادی، یا ریاضی انتخاب جو بایدن یا دونالد ترامپ را پیش بینی می کنند که بیشتر داده ها به روایت نظرسنجی ها است.
خروج ۵۰۰ نفر از پرسنل آژانس‌های گردشگری از بازار کار/ بسته‌های حمایتی دولت مقطعی است/ گرایش مسافران یزد به حضور در مناطق باز و طبیعت
۲۹ ساعت قبل / صنایع دستی / یزد / کرونا / آژانس‌های گردشگری / میراث یزد / مجموعه‌های گردشگری
خروج ۵۰۰ نفر از پرسنل آژانس‌های گردشگری از بازار کار/ بسته‌های حمایتی دولت مقطعی است/ گرایش مسافران یزد به حضور در مناطق باز و طبیعت
ایلنا: مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان یزد با اشاره به آنکه بسته حمایتی دولت، مقطعی است از خروج بیش از ۵۰۰ پرسنل بیمه شده آژانس‌های گردشگری خبر داد و…
برتری قابل توجه بایدن نسبت به ترامپ در ۸ ایالت مهم
۳۲ ساعت قبل / انتخابات / رقابت / ریاست جمهوری / سرمایه / zwnj
برتری قابل توجه بایدن نسبت به ترامپ در ۸ ایالت مهم
اقتصاد نیوز : آخرین نظرسنجی‌های انتخاباتی نشان می‌دهد جو بایدن نامزد دموکرات‌ها برای ریاست جمهوری آمریکا همچنان با اختلاف قابل توجه نسبت به رقیب خود در هشت ایالت موسوم به "نبرد انتخاباتی" برتری دارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •