چهارشنبه, ۳ مرداد, ۱۴۰۳ / 24 July, 2024
مجله ویستا

سی و م شهریور


 سی و م  شهریور
● متولد فروردین (بره):
شاید یکی از دوستان بخواهد جدی با شما صحبت کند. شایدنظر شما را بخواهد. سعی کنید اگر حوصله دارید صحبت کنید زیرا بعداً به دعوا کشیده می شود زیرا به حرف هایشان بی توجه بوده اید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
امروز رابطه جدیدی شکل می گیرد. هم چنین فرصت های مالی به دست می آورید که نباید آن ها را از دست بدهید. زندگی جالب و جذاب است . اگر برای تفریح و سرگرمی پول خرج کنید بدانید که پولتان هدر نمی رود.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
در طول صبح برایتان بسیار مشکل است که به آرزوهایتان فکر کنید و تمام توجه تان را به کارتان یا قرارهایی که دارید بدهید. خوشبختانه بعدازظهر این حال و هوا تغییر می کند و بسیار شادو سرحال می شوید که همه دوست دارند وقتشان را با شما بگذرانند ورزش های تیمی در حال حاضر بسیار عالی هستند.
● متولدین تیر (خرچنگ):
همه شما را تشویق و تمجید کرده اند اما شما اجازه نمی دهید که باعث غرور شود.این طور نیست؟فراموش نکنید که از کسانی که به شما کمک کرده اند تشکر کنید.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز شما دارای اعتماد به نفس عمیقی هستید، خصوصاً‌ در رابطه انجام کارهای مالی تان. هر چند این امر کمک می کند که در رویارویی با اشخاص، مهم خونسردی خودتان را حفظ کنید، باید توجه داشته باشید که احتیاط را به فراموشی نسپرده و ریسک نکنید. با وجود این امروز روزی عالی برای سرمایه گذاری های بزرگ می باشد و تمامی آن چه را که می خواهید در اختیار شما قرار داده و کاملاً می دانید که چه کاری انجام دهید و چه قدر باید هزینه کنید.
● متولدین شهریور (سنبله):
امروز شانس شما خوب است و همه چیز به خوبی پیش می رود.اما سعی کنید ریسک نکنید که بعداًَ به دردسر بیفتید.اگر رفتارتان خوب باشد افراد بیشتری در کنارتان خواهند بود.محبوبیت بیشتری می یابید.
● متولدین مهر (ترازو):
امروز بسیار امیدوارید و باور کرده اید هر چیزی به بهترین نحو خودش پیش می رود حتی اگر همیشه این چنین نبوده باشد.هم چنین شما امروز بسیار همدرد و مهربان شده اید و این شانس را دارید که به کمک افرادی که کم شانس تر از شما هستند بروید.چه در ازای کارتان پولی بگیرید و چه به صورت خیریه کار کرده و وقتتان را در اختیار آنها بگذارید.در حال شما نمونه ای عالی برای دیگران هستید.
● متولدین آبان (عقرب):
آرامش خود را به دست آورید و اعتماد به نفس داشته باشید مخصوصاً اگر قرار ملاقات دارید یا درباره موضوعی باید ازخودتان دفاع کنید.می توانید در زمان مناسب حرف مناسب بزنید و می توانید به سود خود عمل کنید.اگر وقت اضافی دارید می توانید ورزش کنید مخصوصاً اگر رقابتی در کار باشد.
● متولدین آذر (کمان):
امروز کنترل اراده چیزیست که باید در آن تبحر یابید شاید دیگران بخواهند صبر شما را امتحان کنند ولی دلیلی ندارد که در این مورد عصبی شوید. شما همیشه این حق را دارید که انتخاب کنید چگونه به موقعیت ها عکس العمل نشان دهید و هر چه بیشتر از این حق انتخاب استفاده می کنید احساس بهتری چه از نظر فیزیکی و چه روانی خواهید نمود.
● متولدین دی (بز):
فعالیت های سیاره ای در چند روز آینده مشکلاتی را در قسمت های مختلف چارتتان ایجاد می کنند. کارهای قانونی که مدتی معلق مانده بودند اکنون به مرحله ای بحرانی می رسند. اگر در اداره چاپ یا رسانه های گروهی کار می کنید مخالفت هایی پیش می آیند. و بیش تر از همه این ها اگر ازدواج کرده اید با خانواده همسرتان مشکلاتی پیدا می کنید. به نظر می رسد پشت سر هم بد می آورید. این طور نیست؟
● متولدین بهمن (ظرف آب):
در مقابل کسانی که انجام همه کارها را به دوش خود می پسندند بایستید . احتمالاً حقیقت را آشکار نمی کنند و حتی شاید به روشهای پنهانی سعی دارند شما را تحت نفوذ خود در آورند . ممکن است مشاجره ای درباره عقاید متفاوت پیش آید و هیچ کس تمایل نداشته باشد از عقیده اش صرف نظر کند . پیروزی یعنی این که بر عقیده خودتان به عنوان یک اصل و نه از روی غرور ایستادگی کنید .
● متولدین اسفند (ماهی):
نگویید به شما اخطار نکردم . اگر سر شما به دلیل بی مبالاتی داد و بیداد شده است و هیچ کس را به جز خودتان مقصر ندانید . اما خودتان را به خاطر آن آزار ندهید فقط آن را برطرف کنید و نگذارید دوباره اتفاق ببفتد. شما واقعاً پیشرفت درست می کنید . بنابراین اجازه ندهید یک حادثه ناگوار اطمینان شما را خدشه دار کند.
منبع : مطالب ارسال شده