یکشنبه, ۲۴ تیر, ۱۴۰۳ / 14 July, 2024
مجله ویستا

۴ آبان


 ۴ آبان
● متولد فروردین (بره):
فرصت های زیادی برای ایجاد تغییرات دارید. برای گرفتن تصمیم مهم کمی شک و تردید دارید. باید از شجاعتتان استفاده کنید.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
وقتی را برای فکر کردن به کارها و زندگی تان اختصاص دهید. ایده های متفاوتی در ذهنتان ایجاد شده اند.احتیاج دارید جایی بروید تا آزادانه فکر کنید و مجبور نباشید ایده های دیگران را در ایده های خود دخالت دهید.
● متولدین خرداد (دوقلوها):
اگر مجرد هستید امروز باید بیرون بروید زیرا احتمال این که یک نفر را ملاقات کنید بسیار زیاد است. در خانه ننشینید واز تنهایی خود گله کنید. یک کار مثبتی در این رابطه انجام دهید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
اگر اخیراً مسائل قانونی شما را اذیت کرده است اکنون می توانید استراحت کنید. بعضی از مذارکرات که مدت ها است طول کشیده اکنون خود به خود حل می شوند. این موضوع احساس کلی مثبت اندایشی را افزایش می دهد.
● متولدین مرداد (شیر):
حفظ خونسردی چندان ساده نخواهد بود زمانی که یک نفر از حد خود تجاوز کرده و در اتهامات عجیب و غریب خود زیاده روی می کند.
شما نمی دانید به او بگوئید که این قدر حماقت نکند و یا این که کاملاً سکوت اختیار کنید. سعی کنید حواستان جمع باشد وگرنه ممکن است شما هم خود را در حال گفتن سخنان تند و تیز بیابید.
● متولدین شهریور (سنبله):
یک خانم امروز به توجه بیشتری نیاز دارد زیرا ممکن است مشکل ساز باشد.امروز عشق و احساس شکوفا می شود.بنابراین آماده باشید.
● متولدین مهر (ترازو):
شما دارای انرژی زیادی هستید و از بودن با افراد مختلف لذت می برید.اکنون شما خواهان آن هستید که کسی شما را همراهی کند و باعث شادی و خنده شما شده و بخش خوش قلب شما روی آورد.این جو برای استراحت و ریلکس بسیار عالی است به خصوص اگر در حال حاضر هنوز نگران برخی زمینه های زندگی تان هستید.
● متولدین آبان (عقرب):
در محل کارتان شاهد اتفاقات غیرمنتظره هستید.می توانید دلیل رفتار عجیب یکی ازهمکاران تان را متوجه شوید.از یک نفر دفاع می کنید زیرا احساس می کنید انتقادی که از آنها شده بی انصافی است.حتی اگر هم به این خاطر محبوبیت تان را از دست بدهید باز هم دفاع خواهید کرد.
● متولدین آذر (کمان):
امروز ستارگان کمک می کنند که کلمات صحیح را بزبان آورید که خیلی به دردتان می خورد بخصوص اگر باید در جائی صحبت کنید. شما به این مسئله به خوبی آگاهید که چقدر مهم است تاثیر خوبی روی دیگران بگذارید، ولی این به آن معنا نیست که خودتان نباشید. در واقع هر چه بیشتر خودتان باشید بیشتر احساس شادی می کنید و دیگران احساس مثبت تر نسبت به شما خواهند داشت.
● متولدین دی (بز):
اکنون کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید . باید صبور باشید تا بتوانید طرح هایتان را اجرا کنید. در انتظار به دست آوردن اطلاعات حیاتی و مهم هستید و اگر کمی بیش تر صبر کنید فرصت بیش تری برای موفقیت خواهید داشت.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
ستارگان تصمیم تان را راسخ می کنند و مجبورتان می کنند تا راهتان را تعیین کنید.بدون این که متوجه شوید می توانید از جذابیت خود استفاده کنید و باعث شوید که دیگران نتوانند قضاوت کنند و یا از خود دفاع کنند.ممکن است به سختی بپذیرید که می توانید از این روشها استفاده کنید اما شاید زمان مناسبی باشد که مکث کنید و متوجه شوید که تا چه اندازه ای می توانید قوی باشید.
● متولدین اسفند (ماهی):
امشب برای مقاصد کاری پذیرایی خواهید داشت چه از طرف خودتان باشد چه از طرف شریک زندگی تان قطعاً‌ شما مهمانان را تحت تاثیر قرار خواهید داد.شما می دانید که گفتگو را چگونه حفظ کنید. و نقل و قول ها و اطلاعات را به نفع خود تغییر دهید. و صحبت های گول زن مطرح کنید .
منبع : مطالب ارسال شده