جمعه, ۶ خرداد, ۱۴۰۱ / 27 May, 2022

اپلیکیشن‌های خود آموز زبان آلمانی

آموزش رایگان زبان آلمانی بهترین راه برای یادگیری آلمانی یا هر زبان دیگری است. شما باید به اندازه کافی منظم باشید تا معلم خود شوید. در دام این فرض قرار نگیرید که فقط به این دلیل که ابزارهای مطالعه رایگان را هر زمان که بخواهید در دسترس دارید، مسلط خواهید شد. شما باید برنامه تمرینی خود را تنظیم کنید. منظم بودن و ثبات تنها عامل مهم در خودآموزی است. برخلاف کلاس‌های زبان پولی، نمی توانید به برنامه درسی یا برنامه کلاسی که شخص دیگری ساخته است تکیه کنید.
اگر فکر می‌کنید که نمی‌توانید به اندازه کافی به زبان آلمانی مسلط شوید و در این راه به حضور مدرسی با تجربه نیاز دارید تا در طی این مسیر در کنار شما باشد، ثبت نام و شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی در یک آموزشگاه زبان معتبر، مانند آموزشگاه زبان‌های خارجه ملل را پیشنهاد می‌کنیم.

برنامه‌های گوشی‌های هوشمند آموزش زبان آلمانی
چه راهی برای یادگیری آلمانی بهتر از گوشی همراه شما است؟ در ادامه به معرفی تعدادی از اپلیکیشن‌های آموزش آنلاین زبان آلمانی می‌پردازیم.

دولینگو
قطعا تا به حال در خصوص دولینگو شنیده‌اید. آلمانی یکی از اولین دوره‌هایی بود که بر روی این پلتفرم منتشر و از آن زمان به بعد دائماً اصلاح و به‌روزرسانی شد تا آن را به یکی از قوی‌ترین پیشنهادات در این برنامه تبدیل کند. اگر به طور منظم از Duolingo استفاده می‌کنید و یادداشت‌ها و نظرات مربوط به هر تمرین را بررسی می‌کنید، شروع خوبی در زبان آلمانی خواهید داشت. نسخه وب و برنامه هر دو دارای یک بخش داستان رایگان با 120 داستان کوتاه و در دسترس هستند که توسط افراد بومی ضبط شده است.

FluentU
FluentU پلتفرم آموزش تعاملی تمامی زنده دنیا از جمله زبان آلمانی است. FluentU موزیک ویدیوها، تریلرهای فیلم، اخبار و گفتگوهای الهام بخشرا می‌گیرد و آنها را به درس‌های یادگیری زبان تبدیل می‌کند. هر ویدیو با یک زیرنویس آلمانی تعاملی همراه است. برای مثال تعریف فوری و تلفظ، روی هر کلمه ای که نمی شناسید کلیک کنید. FluentU همچنین ویدیوهای دیگری را به شما نشان می‌دهد که دارای این کلمه هستند، بنابراین می‌دانید که چگونه از آن در هر زمینه ای استفاده کنید.
بر اساس کلماتی که کلیک کرده‌اید، یک تجربه یادگیری کاملاً شخصی‌سازی شده دریافت خواهید کرد. پس از اتمام تماشا، FluentU به شما فلش کارت و آزمون‌های سرگرم‌کننده متناسب با ویدیوها می‌دهد تا مطمئن شود آنچه را که یاد گرفته‌اید به خاطر می‌آورید.

Memrise
وقتی شروع به کار می‌کنید، باید مدتی برای یادگیری واژگان وقت بگذارید. برای این منظور، Memrise یک همراه عالی برای دوره آموزش زبان آلمانی است. این یک برنامه فلش کارت بسیار شیک و موثر با صدها دوره آموزشی برای یادگیری جنبه‌های مختلف واژگان آلمانی است. کارکنان Memrise در واقع مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی آلمانی را تشکیل داده‌اند که شما را در موضوعات مختلف مکالمه راهنمایی می‌کند.

Lingvist
این یک دوره ساده و تعاملی است که به آرامی گرامر و واژگان را از طریق مثال‌ها به شما آموزش می‌دهد. با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان، می‌توانید روزانه لغات جدید یاد بگیرید (کلمه3000) و یک چالش زبان روزانه را تکمیل کنید. همچنین به انجمن زبان آموزان Lingvist دسترسی خواهید داشت.