شنبه, ۱۸ مرداد, ۱۳۹۹ / 8 August, 2020
آیت محمدولی
ارز گران، کسب و کار صنعت طلا را کساد کرد/ رخ فروشندگان طلا زرد شد
۴ روز قبل / قیمت طلا، سکه و ارز / نرخ ارز / آیت محمدولی
ارز گران، کسب و کار صنعت طلا را کساد کرد/ رخ فروشندگان طلا زرد شد
محمد ولی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید؛ رشد قیمت ارز و بی ثباتی این بازار موجب شده است تا خیلی از واحدهای طلاسازی و طلا فروشی تعطیل شوند چرا که افزایش بهای این کالا بدنبال گرانی ارز داد و ستدها را در این بازار به شدت کاهش می دهد.
درخواست طلاسازان برای حمایت کرونایی
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
درخواست طلاسازان برای حمایت کرونایی
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: شیوع کرونا بر کسب‌وکار طلاسازان و طلافروشان تأثیر منفی داشته و این بخش در دوره کرونا کلاً تعطیل شده اما در گروه مشاغل آسیب‌دیده قرار نگرفت. آیت محمدولی با اشاره به اینکه 60تا 70درصد واحدهای صنف طلا و جواهر قادر به ازسرگیری فعالیت نیستند، اعلام کرد: صنف طلاسازان در بحث مالیات، پرداخت قبوض آب، برق ، گاز و پرداخت جرائم نیازمند کمک و حمایت دولت است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / آیت محمدولی / بازار طلا / رئیس اتحادیه طلا / طلای آب شده / قیمت طلا
هشدار رئیس اتحادیه طلا درباره خرید طلای آب شده / اصناف مشخصات خریدار را ثبت کنند
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به مردم توصیه می‌کنم که به حوزه طلای آب شده وارد نشوند، در حال حاضر تقاضا در این حوزه بیشتر از حوزه مصنوعات طلاست که امیدواریم این رویه تغییر کند. نوشته هشدار رئیس اتحادیه طلا درباره خرید طلای آب شده / اصناف مشخصات خریدار را ثبت کنند اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
رئیس اتحادیه طلا: بازار طلا از فردا باز می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۳۱ / آیت محمدولی / اتحادیه طلا / بازار طلا
رئیس اتحادیه طلا: بازار طلا از فردا باز می‌شود
آیت محمدولی در گفت‌وگو با تسنیم از بازگشایی بازار طلا، مجتمع و پاساژهای طلافروشی از فردا (اول اردیبهشت) خبر داد و اعلام کرد: البته طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، فعالیت مجتمع های سرپوشیده فعلاً تا ساعت 18 خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
افزایش خرید سکه یک گرمی و ربع سکه در بازار
شفقنا اقتصادی_ رییس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر تاثیر مستقیم نوسانات اخیر بازار طلا بر تولید، گفت: خرید سکه یک گرمی و ربع افزایش یافت. به گزارش شفقنا اقتصادی، آیت محمدولی درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روزهای اخیر، اظهار داشت: هر اتفاق و روندی بر …
 •  •  •  •  •  •  •  •