سه شنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۸ / 21 January, 2020
تخلف
بررسی ۸۴۱ پرونده تخلفات مدیریت شهری گذشته در شورا و دستگاه قضا
ایسنا / ۴ ساعت قبل / سیاسی
بررسی ۸۴۱ پرونده تخلفات مدیریت شهری گذشته در شورا و دستگاه قضا
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم برخورد قاطع دستگاه…
  شورای شهر تهران  شهرداری تهران  تخلفات شهرداری تهران
اولتیماتوم به دانشگاه آزاد برای لغو تغییر رشته متخلفان علوم پزشکی
مهر / ۴ ساعت قبل / علمی و آموزشی
اولتیماتوم به دانشگاه آزاد برای لغو تغییر رشته متخلفان علوم پزشکی
شورای سنجش و پذیرش دانشجو اعلام کرد: دانشگاه آزاد باید تغییر رشته متخلفان استفاده کننده از تسهیلات فرزندان اعضای هیئت علمی را لغو و مستندات را تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ به شورا ارسال کند.
  سازمان سنجش  متخلف  اعضای هیات علمی  طرح سنجش و پذیرش دانشجو  دانشگاه آزاد اسلامی  آموزش پزشکی
تمکین به قانون از سوی دست‌اندرکاران انتخابات
ایسنا / ۵ ساعت قبل / ...
تمکین به قانون از سوی دست‌اندرکاران انتخابات
رئیس کل دادگستری استان اردبیل بر رعایت اصل قانون از سوی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در اردبیل تاکید کرد.
  استانی-سیاسی  تخلف انتخاباتی
مصادیق جرائم و تخلفات انتخاباتی چیست؟
ایسنا / ۷ ساعت قبل / ...
مصادیق جرائم و تخلفات انتخاباتی چیست؟
رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم مورد تاکیداست،گفت: مسئولان امر برگزاری انتخابات باید زمینه یک رقابت سالم و یکسان برای همه نامزدهای تایید صلاحیت شده در ایام مجاز تبلیغات فراهم سازند و از هرگونه تبعیض پرهیز گردد.
  انتخابات 98  اخبار سیاسی - کرمان  استانی-سیاسی  تخلفات انتخاباتی
روزنامه آفتاب یزد / ۲۱ ساعت قبل / ...
پاسخ تاکسیرانی به یک پیام مردمی
با احترام، عطف به مطلب مندرج در آن روزنامه وزین مورخ 11/10/1398 با موضوع «افزایش خودسرانه نرخ کرایه توسط برخی رانندگان تاکسی» خواهشمند است توضیحات زیر را جهت تنویر افکار عمومی منتشر فرمایید:با تشکر از تماس شهروند محترم به آگاهی می‌رساند، با عنایت به اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها با مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و الصاق برچسب نرخ کرایه بر روی تاکسی‌های خطوط و محاسبه نرخ براساس تاکسیمتر در سایر تاکسی‌ها (فرودگاه، راه‌آهن، پایانه، تاکسی ویژه) انجام می‌پذیرد، دریافت وجه اضافی خارج از نرخ‌های مصوب تخلف محسوب می‌شود.علی‌ایحال تیم‌های نظارتی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در سطح شهر فعال هستند و با هرگونه افزایش کرایه برخورد قانونی لازم را خواهند داشت. لذا شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله افزایش …
رشته دراز مخلوط کردن برنج مازندران
ایرنا / ۲۹ ساعت قبل / اقتصادی
رشته دراز مخلوط کردن برنج مازندران
ساری - ایرنا - اگرچه مخلوط کردن برنج مازندران با انواع ارقام بی کیفیت خارجی و داخلی موضوعی است که از یک دهه پیش بوجود آمده،اما به نظر می‌رسد امسال به دلیل اختلاف قابل توجه قیمت بین برنج کیفی داخلی و خارجی، این تخلف آشکار حتی با تقاضا و سفارش برنج مخلوط، علنی‌تر شده است.
  برنج قاچاق  مازندران
ارسال ۱۵ تخلف انتخاباتی در فضای مجازی به دادگستری استان مرکزی
ایسنا / ۳۰ ساعت قبل / سیاسی
ارسال ۱۵ تخلف انتخاباتی در فضای مجازی به دادگستری استان مرکزی
رئیس دادگستری استان مرکزی گفت: تاکنون ۱۵ تخلف انتخاباتی در فضای مجازی به دادگستری ارسال شده که بیشتر مربوط به تخریب‌های سیاسی بوده است.
  انتخابات 98  دادگستری  انتخابات مجلس یازدهم  تخلفات انتخاباتی  استانی-سیاسی
روزنامه ابتکار / ۴۵ ساعت قبل / ...
اعلام کنید به چه دلیل یک شخص به اسلام التزام عملی ندارد
سید‌مصطفی هاشمی‌طبا معتقد است، رد صلاحیت حدود 90 نفر از نمایندگان کنونی، بدین معنا است که ما اکنون دارای مجلسی با نمایندگان فاسد الاخلاق هستیم. بر این باور هستم شورای نگهبان نمی‌تواند در مقام قاضی عمل کند و اگر محکومیت قضایی از قبل وجود داشته باشد، می‌توان بر اساس آن قضاوت کند.به گزارش انتخاب، سید‌مصطفی هاشمی‌طبا‌، فعال سیاسی و نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری در ارتباط با بحث‌هایی که این روزها پیرامون روند رد صلاحیت‌ها برای انتخابات مجلس یازدهم توسط شورای نگهبان و اظهارت عباسعلی کدخدایی، سخنگوی این شورا به ویژه پیرامون رد صلاحیت نمایندگان فعلی حاضر در مجلس گفت: اظهارات آقای کدخدایی پیرامون رد صلاحیت حدود 90 نفر از نمایندگان فعلی در مجلس به دلیل مسائل مالی و سیاسی را می‌توان مبهم مورد ارزیابی …
روزنامه آفتاب یزد / ۴۵ ساعت قبل / ...
بخشنامه‌های فراموش شده
علی اکبر فرقانی‪-‬ این همه بازنشسته دعوت به کار در برخی مراکز و موسسه‌ها بدون هیچ مخالفتی از سوی دولت، وزیران و مجلس مشغول به کار هستند و دیگران را از نان خوردن می‌اندازند. متاسفانه در کشور عزیزمان، برخی بخشنامه‌ها که برای مثال درباره منع به کارگیری بازنشستگان است و باید ابلاغ و اجرا شود، درحد شعار و حرف مانده و اگر قدمی برداشته شده بسیار زودگذر بوده و اهداف به فراموشی سپرده شده است. دلیل‌اش هم این است که این گونه طرح‌ها به طور جدی از سوی مسئولان وزارت رفاه و تامین اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و برخی سازمان‌ها پیگیری نمی‌شود و همین امر موجب سوءاستفاده بعضی کارفرماها شده است. برخی‌ها با وجود تخلفاتی که مرتکب می‌شوند متاسفانه کسی یقه آن‌ها را نمی‌گیرد که چرا تخلف کردی؟ همین‌ها برخی کارکنان رسمی …
وزیر صمت:‌ واحدهای تولیدی نسبت به میزان تولیدشان مواد اولیه پتروشیمی دریافت می‌کنند
فارس / ۲ روز قبل / سیاسی
وزیر صمت:‌ واحدهای تولیدی نسبت به میزان تولیدشان مواد اولیه پتروشیمی دریافت می‌کنند
وزیر صمت با بیان اینکه واحدهای تولیدی نسبت به میزان تولیدی خود مواد اولیه پتروشیمی دریافت می‌کنند گفت: تامین خوراک موردنیاز واحدهای تولیدی داخلی باید کمتر از قیمت صادراتی باشد در غیر این صورت تخلف شده و با آن برخورد می‌شود.
استفاده از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان مجلس تخلف است
دیدارنیوز / ۲ روز قبل / ...
استفاده از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان مجلس تخلف است
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: استفاده از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبان تخلف بوده و با برخورد قانونی روبه رو می‌شود.
ویلاسازی با مجوز مرغداری
عصرایران / ۲ روز قبل / اقتصادی
ویلاسازی با مجوز مرغداری
جهاد کشاورزی دیگر پاسخ نمی‌دهد. از گفته‌ها این‌طور به نظر می‌آید که نه جهاد کشاورزی و نه منابع طبیعی اشرافی بر تخلف رخ‌داده در منطقه ندارند و تنها از احتمالات می‌گویند.
رئیس مرکز وکلا: استقلالی که وکیل بتواند با آن به "حقوق شهروندان" تجاوز کند منفور است/ تلاش حداکثری مرکز برای پیگیری "حقوق عامه"
تسنیم / ۲ روز قبل / اجتماعی
رئیس مرکز وکلا: استقلالی که وکیل بتواند با آن به "حقوق شهروندان" تجاوز کند منفور است/ تلاش حداکثری مرکز برای پیگیری "حقوق عامه"
رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه می‌گوید: آقایان اگر می‌گویند با تخلف وکیل نباید برخورد کرد و این معنای استقلال است، من می‌گویم چنین استقلالی "منفور" است؛ استقلالی که یک وکیل به حقوق یک شهروند تجاوز کرده و امیدی به برخورد با آن نباشد را نمی‌خواهیم.
ایران نوشت: برخی به رغم داشتن پرونده‌های تخلف مالی به صرف داشتن موقعیت خاص سیاسی تأیید صلاحیت شده اند!
شفقنا / ۲ روز قبل / ...
ایران نوشت: برخی به رغم داشتن پرونده‌های تخلف مالی به صرف داشتن موقعیت خاص سیاسی تأیید صلاحیت شده اند!
شفقنا – روزنامه ایران در مطلبی از اشرف بروجردی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت  با عنوان «تنوع سلایق، لازمه مشارکت بالا» این گونه آورده است: در مسیر برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم. نهادی که از زمان مشروطه تا به امروز بر اهمیت آن به عنوان فصل‌الخطاب وضع قانون و نظارت بر حسن اجرای قوانین در کشور تأکید […]
  اشرف بروجردی  انتخابات مجلس شورای اسلامی  روزنامه ایران  عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / ...
معاملات الگوریتمی پایانی بر سیگنال‏فروشی و صف‏نشینی
مدیرعامل شرکت اطلاع‏رسانی و خدمات بورس، کارویژه‏های اصلی معاملات الگوریتمی را افزایش سرعت و حجم معاملات، جلوگیری از دستکاری قیمت، کنترل رفتارهای هیجانی، افزایش شفافیت و افزایش نقدشوندگی در بازار سرمایه دانست و از آغاز دومین دوره رقابت معاملات الگوریتمی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع‏رسانی و خدمات بورس در حاشیه آیین گشایش دومین دوره از رقابت‏های معاملات الگوریتمی  با اشاره به اینکه امسال متقاضیان دو برابر سال گذشته بودند، به خبرنگاران گفت: سال گذشته ۳۰ تیم و در این دوره ۶۵ تیم برای حضور در این رقابت اعلام آمادگی کردند.یاسر فلاح با بیان اینکه سال گذشته از میان ۳۰ تیم متقاضی حضور در رقابت معاملات الگوریتمی ۲۰ تیم انتخاب شدند و امسال نیز از ۶۵ تیم …
روزنامه همشهری / ۲ روز قبل / ...
مستندات تخلف بهره‌بردار پارکینگ به مسئولان ارائه شود
روابط عمومی منطقه یک شهرداری تهران پیرو درج پیام مردمی با عنوان «پارکینگ باهنر 40درصد افزایش قیمت خودسرانه دارد» در ستون با‌مردم روز 10دی‌ماه پاسخ داده است:‌ با سپاس از شهروند گرامی، به اطلاع می‌رساند حسب مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در تاریخ 24اردیبهشت‌98 افزایش نرخ توقف در پارکینگ‌های عمومی شهر تهران به میزان 20درصد نسبت به سال‌97 اجرایی شده است و تخطی از این میزان تخلف است. به‌منظور اطمینان خاطر شهروندان گرامی و همچنین مدیریت شهری منطقه، معاونت حمل‌ونقل و ترافیک این منطقه با تعیین …
محاکمه نمایندگان متخلف در قوه قضاییه آغاز شده است
فرارو / ۳ روز قبل / سیاسی
محاکمه نمایندگان متخلف در قوه قضاییه آغاز شده است
قطعاً وقتی شورای نگهبان اعلام می‌کند که فلان نماینده را به دلیل مسائل اقتصادی ردصلاحیت کردند یعنی مدارکی در اختیار داشتند که محکمه‌پسند است، ضمن اینکه این در قانون هم نیامده، یعنی اشاره‌ای ندارد که شورای نگهبان غیر از این موضوع مکلف باشد که این ردصلاحیت‌ها را پیگیری قضایی کند. این موضوع در قانون نیامده است، اما از طرف دیگر دادستان‌ها و قوه قضائیه به عنوان مدعی‌العموم می‌توانند وارد شوند و پرونده آنها را مورد پیگیری قضایی قرار دهند.
  نمایندگان متخلف  محاکمه نمایندگان
کارت‌های سوخت متخلف توقیف می‌شود
ایسنا / ۳ روز قبل / ...
کارت‌های سوخت متخلف توقیف می‌شود
رئیس ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی اردستان گفت: با بازرسی‌هایی که از جایگاه‌های سوخت انجام می‌دهیم کارت‌هایی که به دلایل مختلف، تخلف آن‌ها به شرکت نفت ثابت شود، سه تا شش ماه توقیف می‌شوند.
  کارت سوخت  استانی-شهرستانها
محرومیت ۸ ورزشکار به دلیل تخلف دوپینگ
تسنیم / ۳ روز قبل / ورزشی
محرومیت ۸ ورزشکار به دلیل تخلف دوپینگ
ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اسامی هشت ورزشکار دوپینگی را که تمام مراحل مدیریت نتایج آنها در این ستاد سپری شده و احکام قطعی آنها به تایید آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ رسیده است، اعلام کرد.
بیشترین تخلفات کارکنان دانشگاه‌ها چیست؟
همشهری‌آنلاین / ۳ روز قبل / اجتماعی
بیشترین تخلفات کارکنان دانشگاه‌ها چیست؟
مدیرکل هماهنگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت علوم گفت: غیب غیرموجه و تعجیل در خروج از محل کار، ‌بیشترین تخلف گزارش شده کارکنان دانشگاه‌ها است.
بیشترین پایان‌نامه‌ تقلبی در دو دانشگاه
همشهری‌آنلاین / ۳ روز قبل / اجتماعی
بیشترین پایان‌نامه‌ تقلبی در دو دانشگاه
مدیرکل حقوقی وزارت علوم گفت: تخلف یک یا دو دانشگاه در زمینه پایان‌نامه‌های تقلبی زیاد بوده است که موضوع را به آنها منعکس کرده‌ایم.
شورا پاسخی‌ دارد؟ کدام حکم علیه نمایندگان ردصلاحیت شده صادر شده است؟ اگر نشده، شورای نگهبان چگونه به چنین قطعیت قضایی رسیده است؟
روزنامه اعتماد / ۳ روز قبل / سیاسی
شورا پاسخی‌ دارد؟ کدام حکم علیه نمایندگان ردصلاحیت شده صادر شده است؟ اگر نشده، شورای نگهبان چگونه به چنین قطعیت قضایی رسیده است؟
سخنگوی شورای نگهبان در اظهارنظری صریح گفت که ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس، از سوی هیات‌های نظارت ردصلاحیت شدند که اکثر آنها به دلیل سوءاستفاده مالی و اقتصادی بوده است. در این مورد چند نکته اساسی وجود دارد که مناسب است آقای سخنگو بدون حاشیه‌روی پاسخ دهند. اکثریت آنان یعنی حداقل نصف به علاوه یک که در این مورد حداقل 46 نفر است که به‌طور قطع می‌تواند بیش از اینها باشند. از آنجا که به‌طور معمول فقط بخشی از تخلفات و جرایم جامعه کشف می‌شود، می‌توان انتظار داشت که واقعیت ادعای مزبور بسیار بیش از این است. حداقل باید دو تا سه برابر این رقم را به عنوان واقعیت پذیرفت. کشف قاچاق هم معمولا کمتر از ده درصد رخ می‌دهد. کشف تخلفات هم خیلی کمتر از واقعیت است و اگر همه تخلفات پیدا و متخلف مجازات شود در این صورت …
فارس من| تخلف دو دانشگاه در پایان‌نامه‌‌های تقلبی زیاد است
فارس / ۳ روز قبل / علمی و آموزشی
فارس من| تخلف دو دانشگاه در پایان‌نامه‌‌های تقلبی زیاد است
مدیرکل حقوقی وزارت علوم با بیان اینکه تخلف یک یا دو دانشگاه در پایان‌نامه‌های تقلبی زیاد است، گفت: در کشف تخلفات، می‌دانیم که دانشجو ورودی چه سالی است و پس از ارائه گزارش تخلف‌ها به دانشگاه، مشخص می‌شود که پایان‌نامه دفاع شده است یا خیر.
حواستان باشد در پمپ بنزین ضرر نکنید
فرارو / ۴ روز قبل / اقتصادی
حواستان باشد در پمپ بنزین ضرر نکنید
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با تاکید بر این مساله که این موضوع یکی از شرایطی است که ایمنی سیستم را برای جلوگیری از تخلف افزایش می‌دهد، تصریح کرد:اگر حین سوختگیری فرد کارت سوخت خود را بیرون بیاورد ممکن است بین یک تا ۳.۹۹ لیتر از سهمیه سوخت فرد کم شود، اما اگر کارت را حین سوخت‌گیری خارج نکند هیچ اتفاقی نمی‌افتد و نیاز به هیچ محاسبه‌ای نیست.
  پمپ بنزین  سهمیه سوخت
تابناک / ۴ روز قبل / اقتصادی
از "وزیر مالیه شدن مخبرالملک" تا "تشکیل 4200 پرونده تخلف ارزی"
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
دو کارمند جنرال‌ موتورز به‌دلیل تخلف سرعت غیرمجاز با شورولت کوروت C8 دستگیر شدند
زومیت / ۵ روز قبل / فناوری
دو کارمند جنرال‌ موتورز به‌دلیل تخلف سرعت غیرمجاز با شورولت کوروت C8 دستگیر شدند
شورولت کوروت C8  خودروی زیبا، جذاب و قدرتمندی است و حس رانندگی منحصربه‌فردی را برای راننده خود به ارمغان می‌آورد. 
پرونده املاک نجومی به دادگاه ‌ ارسال نشده
تابناک / ۵ روز قبل / ...
پرونده املاک نجومی به دادگاه ‌ ارسال نشده
گفت‌وگوی «شرق» با رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شهری درباره تحقیق‌و‌تفحص از سه پرونده مهم و هنوز حل‌نشده شهرداری تهران بوده که بار دیگر کلید خورد. این سه موضوع شامل ماجرای شرکت رساتجارت مبین یا کارگزاری یاس که منجر به پرونده تخلف چندصد‌میلیاردی عیسی شریفی، قائم‌مقام قالیباف شد؛ پرونده واگذاری املاک شهرداری و سه میلیارد بدهی‌های شهرداری تهران است.
مدیران خاطی در انتخابات به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
مدیران خاطی در انتخابات به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در صورتی که مدیران دستگاه‌های دولتی، امکانات دولتی و حاکمیتی را در اختیار کاندیداهای انتخابات قرار دهند، صددرصد تخلفات پیگیری و به دستگاه قضایی معرفی خواهد شد.
  استانی-اجتماعی  منطقه چهارمحال و بختیاری  تخلفات انتخاباتی
صدور حکم تعطیلی ۵ شرکت مسافربری/ لغو اعتبار کارت هوشمند ۳ راننده متخلف
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / اقتصادی
صدور حکم تعطیلی ۵ شرکت مسافربری/ لغو اعتبار کارت هوشمند ۳ راننده متخلف
ایلنا: پس از بررسی علل و عوامل وقوع تصادف‌های اخیر وسایل نقلیه جاده‌ای، تخلفات رانندگان و شرکت‌های متخلف در کمیسیون‌های مواد ۱۱و۱۲ رسیدگی و احکام حقوقی لازم صادر شد.
  تصادف  جاده  سازمان راهداری و حمل  تخلفات  کارت هوشمند
تحقیق در مورد عملکرد مشکوک برنامه‌های بلوکه کننده تبلیغات آنلاین
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / فناوری
تحقیق در مورد عملکرد مشکوک برنامه‌های بلوکه کننده تبلیغات آنلاین
یک سناتور امریکایی از کمیسیون فدرال تجارت آمریکا خواست تا در مورد عملکرد و رویه‌های مشکوک برخی برنامه‌ها و افزونه‌های بلوکه کننده تبلیغات اینترنتی تحقیق کند.
  تبلیغات آنلاین  ایالات متحده آمریکا  متخلف
یکی از مدیران سابق انتقال خون استان قزوین بازداشت شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
یکی از مدیران سابق انتقال خون استان قزوین بازداشت شد
دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت یکی از مدیران سابق اداره کل انتقال خون استان قزوین به دلیل برخی تخلفات مالی خبر داد.
  استانی-اجتماعی  سازمان انتقال خون  تخلف مالی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
بازگشت به سیستم ماشه یا تهدید نمادین؟
فرانسه، آلمان و بریتانیا روز‌گذشته(سه‏‏‏شنبه) در گزارش به اتحادیه اروپا در‌باره آخرین تحولات مربوط به «برجام» از قصد خود برای به جریان انداختن «سیستم ماشه» خبر دادند. سه کشور اروپایی عضو گروه 1+4 هدف از این اقدام را نه لغو برجام، بلکه واداشتن تهران برای بازگشت به اجرای تعهدات برجامی‌اش اعلام کرده‌اند. سه کشور مدعی‌اند؛ به جریان انداختن سیستم ماشه، سازوکار حل اختلاف‌های مانع در ادامه برجام است. اروپائیان اقدام خود را در خدمت به وادار کردن تهران به اجرای تعهداتش در این توافق بین‌المللی تفسیر کرده‌اند. بند 37 برجام، رسیدگی به شکایت هریک از اعضای امضاکننده این توافق را درباره تخلف دیگری به مراحلی موکول کرده که آخرین ایستگاه آن شورای امنیت سازمان ملل است. بنابراین هرنوع تصمیم‌گیری نهایی در این‌باره …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ...
کم‌فروشی بنزین یا سوخت‌گیری اشتباه؟!
کیمیا نجفیاین‌روزها داستان کسر‏شدن سهمیه از کارت‌های سوخت نقل محافل شده است، در این میان عده‌ای بر این باورند که نحوه سوخت‌گیری و کاهش سهمیه از کارت‌ها را دارای اشکال بوده و ماجرای غیب شدن سهمیه از کارت‌های سوخت را در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخاندند. این در حالی است که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر کاهش سهمیه سوخت هنگام سوخت‏گیری توضیحاتی را ارائه کرد.پس از سهمیه‌بندی بنزین، برخی از صاحبان خودرو با مراجعه به جایگاه سوخت اعلام کردند که سهمیه آنها در هر بار سوختگیری بیش از 2 لیتر کم می‌شود. در پی مطرح شدن این مسئله شایعاتی درخصوص کم‌فروشی در جایگاه‌ها به راه افتاد. آن‏طور که گفته می‌شد بررسی در این‌باره نیز راه به جایی نبرد و کم‏‏شدن بنزین …
صدور پروانه کسب توسط اتاق اصناف کاشمر برای برخی صنوف متخلف
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / ...
صدور پروانه کسب توسط اتاق اصناف کاشمر برای برخی صنوف متخلف
بخشدار مرکزی کاشمر گفت: اتاق اصناف کاشمر برای صنوفی که تخلف کرده و در باغات اقدام به تشکیل سفره‌خانه و یا مکانی را برای جمع‌آوری ضایعات ایجاد کرده‌اند، پروانه کسب صادر می‎کند در صورتی که این اقدام تخلف محسوب می‎شود.
  استانی-شهرستانها  اصناف  سلامت  کاشمر  خبرهای شهرستان کاشمر
آرای بیش از ۵ هزار حوزه رأی‌دهی افغانستان بازشماری می‌شود
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / بین‌المللی
آرای بیش از ۵ هزار حوزه رأی‌دهی افغانستان بازشماری می‌شود
کمیسیون مستقل رسیدگی به شکایات انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان می‌گوید با پایان روند بررسی، قرار است آراء بیش از ۵ هزار حوزه اخذ رای بازشماری شود.
  افغانستان  انتخابات ریاست جمهوری افغانستان 2019  تخلف انتخاباتی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / ...
فائز السراج و خلیفه حفتر در مسکو توافق آتش‌بس امضا می‌کنند
فائز السراج، رئیس دولت وحدت ملی لیبی که از سوی سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته می‌شود و رقیب وی ژنرال خلیفه حفتر که شرق لیبی را در کنترل دارد قرار بود دیروز در مسکو توافقنامه آتش‌بس امضا کنند.به گزارش یورونیوز، خالد المشری، رئیس شورای عالی دولت لیبی به تلویزیون دولتی الحرار گفته است که امضای این توافقنامه زمینه احیای روند سیاسی در لیبی را فراهم می‌کند.فائز السراج نیز در گفت‌وگوی کوتاه تلویزیونی گفت: «از همه مردم لیبی می‌خواهم ورق را برگردانند و گذشته را پشت سر بگذارند. اختلاف نظرها را کنار بگذارند، صفوف‌شان را به هم نزدیک کنند و به سمت ثبات و صلح حرکت کنند.»این آتش‌بس به ابتکار ترکیه و روسیه و در مذاکرات با دو طرف به اجرا گذاشته شده است و عملا از روز یکشنبه در لیبی اجرایی شد.وزیران خارجه و دفاع …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / اقتصادی
قطع پیامک سیم‌کارت‌هایی که اسپم می‌فرستند
به گفته مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری، درصورتی که تخلف سیم‌کارتی که پیامک تبلیغاتی مزاحم ارسال می‌کند، آشکار شود، نه‌تنها امکان ارسال پیامکی آن سیم‌کارت غیرفعال می‌شود، بلکه ارسال پیامک تمامی سیم‌کارت‌هایی که به اسم آن فرد باشد نیز غیرفعال خواهد شد.
نحوه صحیح سوختگیری با کارت هوشمند سوخت
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
نحوه صحیح سوختگیری با کارت هوشمند سوخت
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در پی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر کاهش سهمیه سوخت هنگام سوختگیری اعلام کرد: طراحی سامانه هوشمند سوخت جهت جلوگیری از تخلف حاصل از بیرون کشیدن کارت در حین سوخت‌گیری، بدین‌صورت است که با وارد کردن کارت در کارت‌خوان و مشخص شدن مقدار سهمیه، با شروع سوخت‌گیری، ابتدا ۳,۹۹ لیتر از سهمیه کسر می‌شود و شروع به سوخت‌گیری می‌کند.
مفتح: وزارت امور خارجه با تخلف سفیر انگلیس برخورد قاطع داشته باشد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / سیاسی
مفتح: وزارت امور خارجه با تخلف سفیر انگلیس برخورد قاطع داشته باشد
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی خواستار برخورد قانونی و قاطع وزارت امور خارجه با تخلف سفیر انگلیس در کشور شد.
  سفیر انگلیس در ایران
دستگیری مامای یزدی به دلیل سقط جنایی جنین
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / بهداشت و سلامت
دستگیری مامای یزدی به دلیل سقط جنایی جنین
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از دستگیری و تعطیلی واحد درمانی یک ماما در این استان نه به دلیل قصور و تخلف پزشکی بلکه به دلیل جٌرم سقط جنایی جنین خبر داد.
  استانی-اجتماعی  سقط جنین  درمان  دانشگاه علوم پزشکی یزد  مامایی
آرای جدیدکمیته انضباطی| جریمه نکونام بعد از شکایت پرسپولیس
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ورزشی
آرای جدیدکمیته انضباطی| جریمه نکونام بعد از شکایت پرسپولیس
شفقنا ورزشی_ کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف فوتسال و فوتبال صادر کرد. به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال تخلف تماشاگران تیم شهرداری ماهشهر مقابل پرسپولیس تهران از سری رقابتهای جام حذفی که منجر به صدور رای قرار دستور موقت شده بود و […]
  نکونام  پرسپولیس  کمیته انظباطی
محرومیت تماشاگران ماهشهری به خاطر تخلف در بازی با پرسپولیس/نکونام جریمه شد
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ورزشی
محرومیت تماشاگران ماهشهری به خاطر تخلف در بازی با پرسپولیس/نکونام جریمه شد
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های ختلف فوتسال و فوتبال صادر کرد.
بند جدید در قرارداد اپراتورها | قطع پیامک سیم‌کارت‌های مزاحم
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / فناوری
بند جدید در قرارداد اپراتورها | قطع پیامک سیم‌کارت‌های مزاحم
مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری اعلام کرد درصورتی که تخلف سیم‌کارتی که پیامک تبلیغاتی مزاحم ارسال می‌کند، آشکار شود، نه‌تنها امکان ارسال پیامکی آن سیم‌کارت غیرفعال می‌شود، بلکه ارسال پیامک تمامی سیم‌کارت‌هایی که به اسم آن فرد باشد نیز غیرفعال خواهد شد. 
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / ...
اخبار روز
حق رأی لبنان در سازمان ملل سلب شد سازمان ملل متحد به دلیل تخلف لبنان و پرداخت نکردن مبلغ اشتراک سالیانه خود به این سازمان حق ‏رأی این کشور را در مجمع عمومی سلب کرد‎. روزنامه‌های الدیار، الجمهوریه و النهار چاپ بیروت با ‏درج این خبر نوشتند: به دلیل اختلاف میان وزارت امور خارجه و وزارت دارایی، لبنان دوسال متوالی، ‏مبلغ اشتراک را به سازمان ملل نپرداخته و به لیست کشورهای آفریقای مرکزی، گامبیا، لسوتو، ونزوئلا ‏و یمن اضافه شد که حق رأی‌دهی را در هفتادوچهارمین دوره مجمع عمومی سازمان یاد شده، ‏نداشتند‎. وزارت امور خارجه لبنان در بیانیه‌ای از این خسارت و منع لبنان از رأی‌دهی در صحن ‏عمومی سازمان ملل ابراز تأسف و تأکید کرد: این وزارتخانه اقدام‌های …
رییس کل دادگستری گلستان: تاکنون تخلف انتخاباتی در استان ثبت نشده است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / ...
رییس کل دادگستری گلستان: تاکنون تخلف انتخاباتی در استان ثبت نشده است
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: خوشبختانه تا کنون پرونده قضایی برای تخلفات انتخاباتی در محاکم استان تشکیل نشده است.
  استانی-سیاسی  انتخابات مجلس یازدهم  گلستان
ثبت بیش از 104 تخلف حادثه‌ساز در جاده‌های اردبیل
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / ...
ثبت بیش از 104 تخلف حادثه‌ساز در جاده‌های اردبیل
رئیس پلیس راه اردبیل گفت: در 9 ماهه سالجاری ۱۰۴ هزار و ۲۰۲ تخلف رانندگی حادثه‌ساز ‌در محورهای مواصلاتی استان اردبیل ثبت شده است.
  استانی-اجتماعی  تخلفات رانندگی  حادثه
حق رای لبنان در سازمان ملل سلب شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / بین‌المللی
حق رای لبنان در سازمان ملل سلب شد
بیروت – ایرنا - سازمان ملل متحد به دلیل تخلف لبنان و پرداخت نکردن مبلغ اشتراک سالیانه خود به این سازمان حق رای این کشور را در مجمع عمومی سلب کرد.
  سازمان ملل متحد  جبران باسیل  بیروت  جنبش امل
۱۰۰ هزار پرونده تخلف اراضی کشاورزی در دستگاه قضا تشکیل شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
۱۰۰ هزار پرونده تخلف اراضی کشاورزی در دستگاه قضا تشکیل شد
سمنان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اکنون ۱۰۰ هزار پرونده در دستگاه قضا مربوط به تخلف‌ها در زمینه اراضی کشاورزی تشکیل شده که این تعداد پرونده یک چالش محسوب می‌شود.
  سمنان  کشاورزی  تصرف اراضی
مجازات اعضای هیأت علمی دارای تخلف اخلاقی چیست؟ | اخراج ۲ عضو هیأت علمی به دلیل رابطه نامشروع
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اجتماعی
مجازات اعضای هیأت علمی دارای تخلف اخلاقی چیست؟ | اخراج ۲ عضو هیأت علمی به دلیل رابطه نامشروع
یک مقام مسئول در وزارت علوم گفت: حکم اخراج و انفصال از خدمت در مورد اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که تخلفات اخلاقی آنها اثبات شده است، اجرا می‌شود.
اخراج و انفصال از خدمت در انتظار اعضای هیأت علمی دارای تخلف اخلاقی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / دانشگاه/آموزش‌وپروش
اخراج و انفصال از خدمت در انتظار اعضای هیأت علمی دارای تخلف اخلاقی
تهران- ایرنا- مدیرکل هماهنگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و انتظامی اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حکم اخراج و انفصال از خدمت در مورد اعضای هیات علمی دانشگاه ها که تخلفات اخلاقی آنها اثبات شده است، اجرا می شود.
  وزارت علوم تحقیقات و فناوری  استاد دانشگاه
همه با هم علیه فساد اقتصادی؛ از مردم تا قوه قضائیه
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
همه با هم علیه فساد اقتصادی؛ از مردم تا قوه قضائیه
سوت زنی یعنی اطلاع دادن از وقوع فساد و تخلف اداری و مالی به سازمانهای نظارتی تا فساد مالی و اداری برطرف شود. در دنیا، برخی کشورها از راهکار سوت زنی برای کشف فساد و کاهش مفاسد اقتصادی و اداری استفاده می کنند. در ایران هم ۹۹ نماینده مجلس با امضای طرحی در سال گذشته، تلاش دارند سوت زنی را تبدیل به قانون کنند تا حمایت های قانونی از سوت زنان صورت گیرد. اخیرا با اقداماتی که قوه قضاییه در راستای کاستن از فساد اداری و اقتصادی صورت داده به نظر می رسد تصویب این طرح در مجلس و تبدیل آن به قانون، گفتنی های زیادی برای سلامت اداری و اقتصادی کشور داشته باشد.
  قوه قضاییه  فساد اقتصادی-مبارزه با مفاسد اقتصادی  فساد مالی  دادگاه
کلاهبرداری با نام
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / بهداشت و سلامت
کلاهبرداری با نام "بیمه سلامت"
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران، با اشاره به برخی سودجویی‌ها از نام بیمه سلامت توسط افراد شیاد و سوء استفاده از شرایط روحی بیماران، ضمن هشدار به مردم تاکید کرد: پرداخت هرگونه وجه خارج از صندوق بیمارستان و بدون دریافت رسید معتبر، با هر عنوانی ممنوع بوده و فاقد وجاهت قانونی است.
  سازمان بیمه سلامت  تخلف  کلاهبرداری  درمان  بیمه تکمیلی
شبهاتی درباره تخلف در معرفی آثار مسابقه صحنه‌ای/ ۱۱ اثر از دو مجری طرح و یک تهیه‌کننده راهی جشنواره تئاتر فجر شده است!
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / فرهنگی و هنری
شبهاتی درباره تخلف در معرفی آثار مسابقه صحنه‌ای/ ۱۱ اثر از دو مجری طرح و یک تهیه‌کننده راهی جشنواره تئاتر فجر شده است!
علی صفری خطاب به دبیر سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر، از شبهاتی درباره تخلف‌های احتمالی در معرفی آثار بخش مسابقه صحنه‌ای گفت.
  جشنواره تئاتر فجر  علی صفری  نادر برهانی‌مرند  سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر  کرونوس  نامه اعتراضی  شبهاتی درباره تخلف در معرفی آثار مسابقه صحنه‌ای  ۱۱ اثر از دو مجری طرح و یک تهیه‌کننده راهی جشنواره تئاتر فجر شده
۱۴ ماه زندان، جریمه ۳ توزیع‌کننده عمده مرغ زنده در اسدآباد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
۱۴ ماه زندان، جریمه ۳ توزیع‌کننده عمده مرغ زنده در اسدآباد
مدیر اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از محکومیت ۱۴ ماه زندان برای متخلفان بهداشتی حوزه دامپزشکی در این شهرستان خبر داد.
  مرغ زنده  دامپزشکی  تخلف  استانی-شهرستانها
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
تکذیب اعتراض و شعار مردم کرمان علیه جهانگیری
معاون اطلاع‌رسانی و ارتباطات معاون اول رئیس جمهور در صفحه توییترش نوشت: متاسفانه عده‌ای انگشت شمار که رفتارهای غیراخلاقی‌شان در طول سالهای طولانی وجدان جامعه را آزرده است، در مراسم تشییع حاج قاسم عزیز در تهران بی‌پروا به دکتر جهانگیری فحاشی می‌کنند و فیلمش را در فضای مجازی به عنوان اعتراض مردم کرمان به حضور ایشان در مراسم تشییع دوست دیرینه‌اش تبلیغ می‌کنند. به گزارش ایسنا، نادری نوشته است: اولا مردم نجیب دیار کریمان به خوبی و از نزدیک از رابطه بسیار دوستانه، عاطفی و برادرانه ۴٠ ساله شهید سلیمانی و جهانگیری آگاهند، ثانیا کرمانی‌های شریف همیشه قدردان خدمات ارزنده فرزندان پرافتخار خود بوده و هستند و در تشییع و خاکسپاری حاج قاسم عزیز آن را به بهترین وجه ممکن ثابت کردند.چین: خروج آمریکا از برجامریشه …
پرونده تخلف برخی شرکت‌های لبنی به سازمان تعزیرات ارسال شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / اقتصادی
پرونده تخلف برخی شرکت‌های لبنی به سازمان تعزیرات ارسال شد
در پی افزایش قیمت برخی محصولات لبنی در بازار،‌ سازمان حمایت اعلام کرد که "تمامی شرکت‌های لبنی قیمت‌های مصوب ابلاغی را رعایت می‌کنند، اما در موارد محدودی پرونده تخلف تشکیل و موضوع به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است".
  لبنیات  سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان
تخلفات نشریات دانشجویی را با سعه صدر و اغماض بیشتری بررسی می‌کنیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / علمی و آموزشی
تخلفات نشریات دانشجویی را با سعه صدر و اغماض بیشتری بررسی می‌کنیم
معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به فعال بودن بیش از 4000 نشریه دانشجویی در کشور، گفت: ما تخلفات نشریات دانشجویی را با سعه صدر و اغماض بیشتری بررسی می‌کنیم.
  تخلفات نشریات دانشجویی  نشریات دانشجویی  معاون فرهنگی وزارت علوم
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / سیاسی
چین: خروج آمریکا از برجام ریشه اصلی تنش‌ها است
سخنگوی وزارت امورخارجه چین تاکید کرد: آمریکا با تخلف از قوانین و حقوق بین‌الملل از توافق هسته‌ای خارج شد و تحریم‌ها علیه ایران را بازگرداند.
حاشیه ورزش | رئیس فدراسیون عراق به حبس محکوم شد
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / ورزشی
حاشیه ورزش | رئیس فدراسیون عراق به حبس محکوم شد
شفقنا ورزشی - یک رسانه عراقی خبر داد که رئیس فدراسیون فوتبال عراق به خاطر تخلف به مدت ۷ سال به زندان محکوم می‌شود. به گزارش شفقنا ورزشی به نقل از  تسنیم ، سایت «الکره العراقیه» خبر داد که عبدالخالق...
  عبدالخالق مسعود  فدراسیون فوتبال عراق
7 سال زندان برای رئیس فدراسیون فوتبال عراق
خبر ورزشی / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / ورزشی
7 سال زندان برای رئیس فدراسیون فوتبال عراق
یک رسانه عراقی خبر داد که رئیس فدراسیون فوتبال عراق به خاطر تخلف به مدت ۷ سال به زندان محکوم می‌شود.
  عبدالخالق مسعود  فدراسیون فوتبال عراق  رئیس فدراسیون فوتبال عراق
مجازات فروش سهمیه مازاد بنزین خودرو چیست؟
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / اقتصادی
مجازات فروش سهمیه مازاد بنزین خودرو چیست؟
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تخلف فروش کارت سوخت و سهمیه مازاد خودرو‌های عمومی توضیحاتی ارائه داد.
سازمان ملل در برخورد با تخلفات آمریکا صریح‌تر باشد/قصد جنگ نداریم
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / سیاسی
سازمان ملل در برخورد با تخلفات آمریکا صریح‌تر باشد/قصد جنگ نداریم
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل گفت: از دبیرکل و سازمان ملل انتظار داریم در برخورد با تخلف آمریکا در عدم صدور ویزا برای محمدجواد ظریف، فعال‌تر و صریح‌تر باشد.
  مجید تخت روانچی  آنتونیوگوترش  خلیج فارس  داعش  ایالات متحده آمریکا  سازمان ملل متحد  محمد جواد ظریف  قاسم سلیمانی
شکایت کاربران از کم‌کاری و تخلف اپراتورها
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / فناوری
شکایت کاربران از کم‌کاری و تخلف اپراتورها
به گفته مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نحوه عملکرد مراکز پاسخگویی اپراتورها یکی از شاخص‌های اثرگذار در ارزیابی عملکرد آنهاست و از آنجایی که در حال حاضر بسیاری از مراکز پاسخگویی، شیفت مناسب و تعداد افراد کافی ندارند و تعداد نفرات، پاسخگوی تعداد تماس‌ها نیست، به نمایندگان مربوطه اعلام شده ظرف مدت مشخصی مشکلات موجود را رفع کنند.
  پوشش  حقوق  شاخص  شرایط آب و هوایی  مشکلات
کالبدشکافی مرگ «آلفا»
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / فرهنگی و هنری
کالبدشکافی مرگ «آلفا»
[شهروند]  سرانجام دلیل مرگ آلفا، دلفین برج میلاد، اعلام شد:   ایست قلبی-تنفسی ناشی از نارسایی قلبی. صاحبان دلفیناریوم تهران نتایج کالبدشکافی را به اداره محیط ‌زیست تهران ارایه داده‌ و درخواست کرده‌اند که برای صادرکردن دلفین و شیردریایی بازمانده، مجوزی صادر شود. آنها که در تمام دو ‌سال گذشته وضع نگهداری از حیوانات این مجموعه را گزارش نکرده‌اند، با وجود تخلفاتی چون پنهان‌کردن مرگ یکی از گونه‌ها و نداشتن گواهی نگهداری از پستانداران دریایی از سوی دامپزشکی، درخواست کرده‌اند که دوباره این مجموعه را بازگشایی کنند و بلیت‌فروشی را از سر بگیرند. صبح دیروز در نشست خبری که برای توضیح درباره دلفیناریوم تهران برگزار شد، علاوه بر توضیح درباره دلایل مرگ آلفا، به موارد تخلف این مجموعه پرداخته شد و مسئولان اداره …
تنها بازمانده از پرواز تهران - اوکراین
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
تنها بازمانده از پرواز تهران - اوکراین
یکی از مسافران پرواز تهران - کی یف به علت تخلف رانندگی به این پرواز نرسید و زنده ماند.
امسال واحدهای صنفی آذربایجان غربی بیش از ۷۵۲ میلیارد ریال جریمه شدند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
امسال واحدهای صنفی آذربایجان غربی بیش از ۷۵۲ میلیارد ریال جریمه شدند
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی از تشکیل ۹۲۳۹ پرونده تخلف صنفی در استان طی سال جاری خبرداد.
  تخلف صنفی  استانی-اجتماعی
کشف 881 مورد تخلف در بارزسی‌های صمت در ایلام
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ...
کشف 881 مورد تخلف در بارزسی‌های صمت در ایلام
معاون بازرسی ونظارت سازمان صنعت معدن وتجارت استان ایلام از انجام بیش از 58 هزار فقره بازرسی ونظارت ازسطح بازار استان در 9 ماهه اول سال جاری خبر داد.
  استانی-اقتصادی
ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
ثبت سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در بازار ایلام
ایلام- ایرنا- معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه هزار و ۲۴۱ پرونده تخلف صنفی در سطح بازار این استان تشکیل شده است.
  تنظیم بازار  استان ایلام  اصناف  صمت
نمایندگان خوزستان در لیگ برتر فوتبال و فوتسال جریمه شدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ورزشی
نمایندگان خوزستان در لیگ برتر فوتبال و فوتسال جریمه شدند
اهواز - ایرنا - نمایندگان خوزستان در لیگ برتر فوتبال و فوتسال به دلیل تخلف انجام شده محکوم به جرایم نقدی شدند.
  فوتبال  خوزستان  اهواز  ورزشی
اطلاعیه جدید معاملات گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن اعلام شد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
اطلاعیه جدید معاملات گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن اعلام شد
ایلنا: مدیر عملیات بازار فرابورس با صدور اطلاعیه‌ای رسمی، محدودیت‌ جدید معاملات گواهی حق تقدم تسهیلات بانک مسکن را اعلام کرد.
  دی ماه  شورای پول و اعتبار  مسکن  تخلفات  گواهی
سرخآبی‌ها جریمه شدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ورزشی
سرخآبی‌ها جریمه شدند
تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم های استقلال تهران و پرسپولیس را به دلیل تخلف هواداران جریمه کرد.
  تراکتورسازی  کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال  باشگاه پرسپولیس  باشگاه استقلال
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
دریافت رمز پویا آسان می‌شود
شهروند] دریافت رمز پویا آسان می‌شود. بانک مرکزی اعلام کرده است که از روز سه‌شنبه هفدهم دی‌ماه این امکان ایجاد می‌شود که مشتریان در هنگام پرداخت‌های اینترنتی درخواست کنند که رمز پویا برایشان پیامکی صادر شود. البته قرار است این طرح به صورت مرحله‌ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک‌ها و موسسات اعتباری تا پایان دی‌ماه جاری به آن اضافه شوند. در این طرح با اضافه‌شدن دکمه «درخواست رمز پویا» به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و برنامه‌های پرداخت، این امکان فراهم می‌شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند. بانک مرکزی در اطلاعیه‌اش تأکید کرده است؛ با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک مشروط به ارایه …
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ...
میز خبر
رئیس سازمان غذا و دارو: افزایش تخلفات دارویی نتیجه تأسیس بی‌قید و شرط داروخانه‌هاست [شهروند]  رئیس سازمان غذا و دارو می‌گوید تأسیس بی‌قید و شرط داروخانه، تخلفات دارویی و تبلیغ و ‏مصرف القایی دارو را در کشور افزایش می‌دهد و تجمع داروخانه‌ها را به سمت مناطق لوکس بالای ‏شهرهای بزرگ می‌برد و مناطق کمتر برخوردار را محروم‌تر می‌کند‎. محمدرضا شانه ساز دراین‌باره ‏گفت: «معتقدیم تصمیم حذف محدودیت جمعیتی و جغرافیایی و مقررات فاصله مکانی برای ‏تأسیس داروخانه‌ها باعث ایجاد تخلف و ازدیاد تخلف در داروخانه‌ها در آینده می‌شود و به‌طور قطع ‏بازار دارویی کشور آسیب جدی خواهد دید. براساس قانون، دارو کالایی است …
انیمیشن کوتاه سیگنال عصبانی
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / فیلم
انیمیشن کوتاه سیگنال عصبانی
انیمیشن «سیگنال عصبانی / Angry Signal» به کارگردانی مشترک بنجامین لرون، جفرسون کورتس، ماکسیمه پیروندت، امانوئله گائوفیلر، لوئیس جولیس گاستون، سباستین پولیدوری، ماریون جابینت و هلیا دلکرویکس محصول سال 2018 فرانسه است. یک چراغ راهنمای رباتیک سمج پس از تخلف راننده یک خودرو سوپراسپورت او را تعقیب می‌کند... . این انیمیشن کوتاه را در تابناک تماشا می‌کنید.
ورزش سه / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / ورزشی
درگاهی: تخلف 2 نفر چه ربطی به بودجه فدراسیون دارد؟/ واکنش رییس ژیمناستیک به انتقادات معاون وزیر
رئیس فدراسیون ژیمناستیک در واکنش به انتقادات معاون وزیر ورزش گفت: آیا باید به خاطر اینکه برای فدراسیون درآمدزایی داشته‌ایم اینگونه مورد هجمه قرار بگیریم؟
نامزدها را دعوت نکنید
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ / سیاسی
نامزدها را دعوت نکنید
سخنگوی شورای نگهبان دیروز گفت: «باگسترش فضای مجازی و روش‌های تبلیغات، همه هر روز تبلیغات می‌کنند و ما هم مرتب تذکر می‌دهیم، حتی به صداوسیما که این آقایانی را که در برنامه‌هایتان می‌آورید داوطلب انتخابات هستند و قانون هم خیلی جزئیات را مشخص نکرده است.» عباسعلی کدخدایی خاطرنشان کرد: «ناظرین باید تخلفاتی را که اتفاق می‌افتد گزارش کنند و در این موارد دفاتر نظارت استانی با توجه به نوع تخلف و در صورت لزوم باید پرونده را به تهران ارجاع بدهند.»
جریان تخلفات شهرداری شهرکرد در واگذاری اراضی چه بود؟/تشکیل ۴۶ پرونده تخلف انتخاباتی در استان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
جریان تخلفات شهرداری شهرکرد در واگذاری اراضی چه بود؟/تشکیل ۴۶ پرونده تخلف انتخاباتی در استان
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد با بیان اینکه شعب خاصی برای رسیدگی به جرایم انتخاباتی اختصاص یافته است، گفت: تاکنون در بحث تخلف انتخاباتی، ۴۶ مورد گزارش شده است.
  استانی-اجتماعی  منطقه چهارمحال و بختیاری  شهرداری
گلوگاه‌های تخلف در حوزه تغذیه و رژیم‌درمانی شناسایی می‌شوند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اجتماعی
گلوگاه‌های تخلف در حوزه تغذیه و رژیم‌درمانی شناسایی می‌شوند
تفاهم نامه همکاری انجمن تغذیه ایران و سازمان تعزیرات حکومتی با هدف طراحی و اجرای برنامه‌های عملیاتی مبارزه با تخلفات عرصه سلامت، بهداشت و تغذیه و شناسایی گلوگاه‌های تخلف، منعقد شد.
  رژیم غذایی  سلامت
افزایش شعب رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری تهران
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اجتماعی
افزایش شعب رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری تهران
حامد مظاهریان گفت: تعداد شعب هیأت های بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شهردای تهران در راستای افزایش سرعت رسیدگی به موارد، از ۳ هیأت به ۵ هیأت افزایش می یابد.
  حامد مظاهریان  شهرداری تهران  تخلفات مالی
امکان ثبت شکایات مردمی در سامانه اطلاع‌رسانی قیمت/تشکیل ۲۹۱ پرونده تخلف صنفی سمنان در یک هفته
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
امکان ثبت شکایات مردمی در سامانه اطلاع‌رسانی قیمت/تشکیل ۲۹۱ پرونده تخلف صنفی سمنان در یک هفته
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از امکان ثبت شکایات مردمی در سامانه اطلاع رسانی قیمت خبر داد.
  استانی-اقتصادی
تبدیل قرارداد میلیونی به میلیاردی در حوزه پسماند!/ بررسی قراردادهای پیشین شهرداری که با ترک تشریفات منعقد شده است
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اجتماعی
تبدیل قرارداد میلیونی به میلیاردی در حوزه پسماند!/ بررسی قراردادهای پیشین شهرداری که با ترک تشریفات منعقد شده است
ایلنا: رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: شهرداری باید برای ریشه‌کن کردن فساد و رانت در حوزه شهرسازی، نسبت به…
  شورای شهر  شهرداری تهران  فساد  رانت  تخلف  پسماند  هوشمندسازی  محمد سالاری  معماری و شهرسازی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
مصوبه جدید شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران
شورای عمومی دستورالعمل تبصره یک ماده ۱۲ اساسنامه جدید سندیکای بیمه گران ایران را تصویب کرد. به گزارش ریسک نیوز، جلسه شورای عمومی با حضور اکثریت اعضا با میزبانی بیمه رازی برگزار شد و دستورالعمل نحوه رسیدگی به تخلفات و اقدامات انضباطی درخصوص تخلف از اجرای تصمیمات شورای عمومی و هیات‌رئیسه از طرف هریک از اعضا به تصویب رسید. همچنین کلیات آیین نامه‌های داخلی و کمیته‌های تخصصی سندیکا نیز تصویب و مقرر شد این آیین نامه‌ها پس از ویرایش توسط کمیته منتخب برای بررسی نهایی در جلسه آتی شورای عمومی در دستور کار قرار ‌گیرد.
الف / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / سیاسی
قرائت گزارش «حسین فریدون» در صحن پارلمان
قرائت گزارش کمیسیون آموزش درباره پذیرش و نحوه جذب حسین فریدون برای تحصیل در مقطع دکترا و همچنین پاسخگویی زنگنه وزیر نفت به سؤال نمایندگان بخشی از دستورکار هفته آینده مجلس شورای اسلامی است.
  پرونده تحصیلی فریدون  تخلف حسین فریدون  جلسه مجلس شورای اسلامی
جریمه ۲۴ واحد صنفی متخلف در رضوانشهر
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / اقتصادی
جریمه ۲۴ واحد صنفی متخلف در رضوانشهر
رشت - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر گفت: ۲۴ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل تخلف ۲۲ میلیون و ششصد هزار ریال جریمه شدند.
  رضوانشهر
دوربین محور لنگرود به لاهیجان نقص فنی دارد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / ...
دوربین محور لنگرود به لاهیجان نقص فنی دارد
رئیس پلیس راه استان گیلان با بیان اینکه دوربین محور لنگرود به لاهیجان نقص فنی دارد، گفت: رانندگان این محور نگران پیامک های جریمه دریافتی نباشند.
  استانی-اجتماعی  پلیس راه  دوربین ثبت تخلفات
یک فراخوان جالب: مردم قیمت‌ها را کنترل کنند
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / اقتصادی
یک فراخوان جالب: مردم قیمت‌ها را کنترل کنند
انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از مردم خواست به پویش نصب برچسب قیمت، پیوسته و جلوی تخلف سودجویان را بگیرند.
  کالاهای اساسی  کنترل قیمت ها
شکایت از تسلا به دلیل نژادپرستی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / اقتصادی
شکایت از تسلا به دلیل نژادپرستی
یک قاضی فدرال درخواست شرکت خودروسازی تسلا را برای رد ادعای دو کارگر پیشین باطل کرده است. این دو کارگر پیشین که در کارخانه گیگافاکتوری کالیفرنیا فعالیت می‌کردند از تسلا به‌دلیل وجود فضای خصومت نژادپرستانه شکایت کرده‌اند. این پرونده در ادامه قرار است تحقیقات پیرامون ادعای دو کارگر سابق تسلا را مبنی بر آزار نژادپرستانه بررسی کند. در کارخانه گیگافاکتوری تسلا حدود 10 هزار نفر شاغل هستند. این دو فرد که سیاهپوست هستند مدعی شده‌اند که ده‌ها بار لقب‌ها و اصطلاحات رادیکال را شنیده‌اند و سرپرست کارگران با وجود اطلاع از این موضوع، کمترین کاری را برای ممانعت از این روند انجام نداده است. دادگاه اولیه اعلام کرده در صورت محرز شدن این تخلف حتی اگر کارگران ساده نیز آن را مرتکب شده باشند، ممکن است حکم پرداخت غرامت …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / اقتصادی
تهران در صدر پرونده‌های تخلف ساختمانی
مدیر کل امور اجرایی کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ شهرداری تهران، اصلاح قانون ماده ۱۰۰، تعامل با قوای سه گانه و طبقه بندی پرونده‌های موجود و همچنین صدور آرای قابل اجرا را از مهم‌ترین شیوه‌های کاهش پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ دانست.