یکشنبه, ۴ اسفند, ۱۳۹۸ / 23 February, 2020
دزدی
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
دستگیری سارق زن مردنمای بزرگراه امام علی(ع)
رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری یک دختر جوان با پوشش مردانه که دست به سرقت لوازم داخل خودرو می‌زد، خبر داد.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا حیدری، رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا گفت: ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخه ۲۸ بهمن ماه سال جاری در تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از سرقت ۲ مرد در مسیر کنارگذر بزرگراه امام علی‫(ع) از خودروهای پارک شده خبر داد که یکی از واحدهای گشت کلانتری که در نزدیکی محل حضور داشت سریعا به آدرس اعلام شده اعزام شدند. وی افزود: ۲ سارق به محض مشاهده خودروی گشت کلانتری تصمیم به فرار گرفتند که یکی از آن‌ها توانست قبل از حضور ماموران فرار کند، اما جوان دیگر که ۲ کوله پشتی همراه داشت از سوی ماموران گشت کلانتری دستگیر شد و در این صحنه ماموران متوجه شدند این سارق ۲۸ …
روزنامه اعتماد / ۵ روز قبل / ...
از مصدق تا ساختمان نخست‌وزیری
مهم‌ترین اقدام ایشان که بسیار مشهور است پس از ملی کردن صنعت نفت رقم خورد. در آن زمان انگلستان که بزرگ‌ترین خریدار نفت ایران بود، نفت کشور را تحریم کرد و در برابر این تصمیم ناوهای جنگی خود را به آستانه بندر آبادان و خرمشهر آورد که آرایش نظامی و جنگی در برابر ایران بود. پس از لغو خرید نفت توسط کشورهای دیگر، مصرف آن به ‌شدت پایین آمد. از سوی دیگر لوازم نفت‌سوز از قبیل اجاق و بخاری در کشور فوق‌العاده کم بود و آن تعدادی که در کشور وجود داشت توسط شرکت والور انگلستان به ایران وارد می‌شد، بنابراین، این تعداد از لوازم نفت‌سوز کفاف هزینه‌های نگهداشت چاه‌های نفت را نمی‌داد. مرحوم عالی‌نسب در ملاقاتی که با دکتر مصدق داشت، خاطرنشان کرد که برای کارکرد …
سرقت مسلحانه دستمال‌توالت
روزنامه همشهری / ۵ روز قبل / ...
سرقت مسلحانه دستمال‌توالت
هنگ‌کنگ:‌ دزدان مسلح به چاقو در هنگ‌کنگ صدها عدد دستمال توالت را به ارزش ۱۳۰دلار به سرقت برده‌اند. به گزارش بی‌بی‌سی، در هنگ‌کنگ با شیوع ویروس کرونا و هجوم مردم برای خرید، دستمال توالت کمیاب شده است. بنا به اعلام پلیس، دزدان دستمال کاغذی، این اقلام را از مردی که در حال تحویل دستمال کاغذی به یک سوپرمارکت بود به سرقت بردند. پلیس 2 نفر را در ارتباط با این سرقت دستگیر کرده و تعدادی از دستمال‌های دزدی را یافته است.  
قرار عاشقانه‌ای که به سرقت انجامید
روزنامه همشهری / ۵ روز قبل / ...
قرار عاشقانه‌ای که به سرقت انجامید
ماساچوست: دختر آمریکایی در نخستین قرار آشنایی با مردی 40ساله بدون اینکه بداند، بخشی از یک نقشه سرقت بود. به گزارش سیاتل‌تایمز، مردی که قرار بود با او آشنا شود جلو یک بانک از او خواست چند دقیقه‌ای منتظرش باشد اما وقتی برگشت با چند دسته اسکناس دزدی وارد خودرو شد و از این دختر خواست حرکت کند. پس از دستگیری این دو، دختر یاد‌شده به 5سال زندان محکوم شده است.  
سارقان MVM سوار دستگیر شدند
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / اجتماعی
سارقان MVM سوار دستگیر شدند
رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم، از دستگیری ۲ سارق لوازم داخل خودرو که با خودروی MVM قرمز رنگ و پلاک سرقتی دست به دزدی در شمال شرق تهران می زدند، خبر داد.
  اخبار حوادث  سارق  سارقان  دربی پایتخت  دستگیری سارقان  تهران
دستگیری دزدان حین سرقت گاردریل‌های کنار اتوبان
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / اجتماعی
دستگیری دزدان حین سرقت گاردریل‌های کنار اتوبان
رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از دستگیری ۲ سارق که اقدام به سرقت صندلی فلزی پارک ها، پل‌های پارکینگ جلوی ساختمان و گاردریل‌های کنار بزرگراه خلیج فارس می‌کردند خبر داد.
  بزرگراه آزادگان  اخبار حوادث  دزدی  سرقت  سارق
می خواهم دزدی کنم!
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
می خواهم دزدی کنم!
هوشنگ صدفی ـ روزنامه‌نگار شاید شما هم این گفت‌وگوی طنازانه در شبکه‌های اجتماعی را دیده باشید. یکی از خبرنگاران رسانه ملی از شهروندی می‌پرسد: اگر نماینده مجلس شورای اسلامی شدید چه می‌کنید؟ او هم با وقاحت تمام می‌گوید: «دزدی می‌کنم!» فارغ از درستی یا نادرستی فساد مالی گروهی از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی که در مرحله بررسی شرایط احراز برای دوره یازدهم در شورای نگهبان رد صلاحیت شدند، طرح چنین مسائلی در سطح جامعه، موجب تخریب شخصیت حقوقی نمایندگی مجلس شورای اسلامی شده است. با وجود سامانه‌های نظارتی، …
سرقت آثار باستانی توسط برادر وزیر
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / ...
سرقت آثار باستانی توسط برادر وزیر
قاهره: رئوف غالی، برادر یوسف غالی، وزیر پیشین اقتصاد مصر در زمان حسنی مبارک به‌دلیل تلاش برای دزدیدن و خارج کردن هزاران شیء باستانی از کشور به 30سال زندان محکوم شد. به گزارش بی‌بی‌سی، این فرد که قصد داشته عتیقه‌های دزدی را به ایتالیا منتقل کند، علاوه بر حکم زندان همچنین به پرداخت جریمه‌ای برابر ۶ میلیون پوند مصر (حدود ۳۵۱ هزار یورو) نیز محکوم شده است.  
الف / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اجتماعی
سرقت منزل به شیوه بیهوشی
 به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در تشریح این خبر گفت: دهم دی ماه سال جاری پرونده‌ای به دادخواهی یکی از شهروندان توسط کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل و تحت پیگیری کارآگاهان این پایگاه قرار گرفت.
  دزدی  سرقت  سرقت با بیهوشی
سرگذشت دزد نقابدار
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / اجتماعی
سرگذشت دزد نقابدار
جوان ۳۲ ساله ای که در عملیات ضربتی پلیس در هنگام گوشی قاپی به دام افتاد؛ درباره سرگذشت خودبه کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.
  سرقت  اخبار حوادث  دزدی  نیروهای انتظامی  موتور سیکلت  کلانتری  ماموران انتظامی
(ویدئو) تهدید و کتک خوردن مالباخته توسط سارق در ملا عام!
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / فیلم
(ویدئو) تهدید و کتک خوردن مالباخته توسط سارق در ملا عام!
در یک ایستگاه مترو در روسیه، یک سارق گوشی همراه یک مرد جوان را می‌دزدد و سپس او را ب. سمت پله برقی هل می‌دهد. مرد مالباخته که می‌خواهد به سمت دزد برود، با لگد او به پایین پله‌ها پرت می‌شود. نکته غم انگیز صحنه این است که این اتفاق در برابر دیدگان ده‌ها نفر که در حال رفت و آمدند می‌افتد و هیچ کس مداخله نمی‌کند. این دزد بعدا توسط پلیس دستگیر شد.
  دزدی  سارق  مسکو  روسیه
بانکداری خصوصی بدون نظارت تفاوتی با دزدی از خزانه دولت ندارد
مهر / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / اقتصادی
بانکداری خصوصی بدون نظارت تفاوتی با دزدی از خزانه دولت ندارد
عضو هیات علمی دانشگاه شریف، بانکداری خصوصی را بدون نظارت، چیزی شبیه دزدی از خزانه دولت دانست.
  بانک مرکزی ایران  خزانه داری کل کشور  بدهی بانک ها به بانک مرکزی
یک سوال ساده؛ یک جواب تلخ: بروم مجلس فقط دزدی می‌کنم!
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / سیاسی
یک سوال ساده؛ یک جواب تلخ: بروم مجلس فقط دزدی می‌کنم!
شاید شما هم ویدیویی را که گفت: وگو با مردم در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده را دیده باشید؛ آنجا که پرسشگر از یکی از شهروندان می‌پرسد اگر همین امروز مردم به شما رای بدهند و شما را به عنوان نماینده خود، به مجلس بفرستند، اولین کاری که در مجلس می‌کنید چه کاری است و او به سادگی و طنز پاسخ تلخی می‌دهد؛ اما کسی از حضار تعجب نمی‌کند!
  مجلس  انتخابات مجلس
دزد طلاهای زنان میانسال دستگیر شد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / اجتماعی
دزد طلاهای زنان میانسال دستگیر شد
رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر، از دستگیری خیر فریبکاری که از ۳۰ زن میانسال طلا سرقت کرده بود، خبر داد.
  اخبار حوادث  دزدی  سرقت  طلا
چو دزدی با چراغ آید.../ادعای اشرف غنی رئیس‏جمهورِافغانستان درباره زبان فارسی نشان می‏دهد طمعِ ضمائم امپراتوری ایران بزرگ بسیار افزایش ‏یافت
سازندگی / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / سیاسی
چو دزدی با چراغ آید.../ادعای اشرف غنی رئیس‏جمهورِافغانستان درباره زبان فارسی نشان می‏دهد طمعِ ضمائم امپراتوری ایران بزرگ بسیار افزایش ‏یافت
این مرد افغان دنبال چیست؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / ...
این مرد افغان دنبال چیست؟
رییس جمهوری افغانستان در آیینی با عنوان «گفتمان تاریخ، فرهنگ و هویت ملی» گفته است: « افغانستان، مهد زبان دری است. ایران، پهلوی زبان بود. ما زبان و ادبیات دری را انکشاف دادیم. حالا به ما می‌گویند: ایران شرقی. ای برادر! دزدی هم حد دارد. حد دارد.» اشرف غنی البته پشتو زبان است و به «پارسی» یا «دری» علقه ای ندارد اما حال که دیده از پس نفوذ روز افزون زبان پارسی در افغانستان برنمی‌آید درصدد برآمده سرنا را از سر گشاد آن بنوازد و بگوید: زبان آنان، دری است و فارسی نیست!
  اشرف غنی  ایران و افغانستان
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / ...
فارسی، تاریخ بیهقی و موج‌های احساسی
۱- لابد خبرهای مربوط به سخنرانی رییس‌جمهور محترم افغانستان را درباره زبان فارسی شنیده یا خوانده‌اید. ایشان گفته‌اند: «افغانستان مهد زبان دری است. ایران پهلوی زبان بود. ما زبان و ادبیات دری را انکشاف دادیم. حالا [به‌ ما] می‌گویند ایران شرقی.‌ ای برادر، دزدی هم حد دارد، حد دارد.» البته که آقای غنی فردی فرهیخته است که بارها در بزرگداشت فرهنگ و میراث مشترک افغانی - ایرانی سخن گفته. اخیرا عکسی از ایشان در راه داووس منتشر شده که کتاب تاریخ بیهقی چاپ ایران را در دست دارند. شاید که گفتن این سخنان دلایل سیاسی داشته باشد، شاید در پاسخ صحبت‌های رییس‌جمهور محترم خودمان است که بی‌قصد توهین انتخابات الکترونیک در افغانستان را مثال زده بود. به هر صورت …
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / سیاسی
قسمت سوم خواب زده؛ رها اعتضادی در نقش شیطان!
در خلاصه‌ی قسمت سوم خواب زده آمده است: «رها از هما خواستگاری می‌کنه و درس همان شب از صرافی دزدی می‌شه....
اصلاح‌طلبان آچمز شدند/ردصلاحیت شدیم اما التماس نمی‌کنیم/سه هزار میلیاردی که دزدی شد اسراف نبود، ۹ متر عمامه ما اسراف بود؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / سیاسی
اصلاح‌طلبان آچمز شدند/ردصلاحیت شدیم اما التماس نمی‌کنیم/سه هزار میلیاردی که دزدی شد اسراف نبود، ۹ متر عمامه ما اسراف بود؟
ایرنا نوشت: ۵۸ میلیون ایرانی واجد شرایط شرکت در انتخابات مجلس هستند که می‌توانند پای صندوق‌های رای حاضر شده و نامزد مورد نظر خود را انتخاب کنند؛ این میان گرچه ردصلاحیت گسترده یکی از طیف‌های سیاسی مورد قبول رای دهندگان، کیفیت حضور آن‌ها را با تردیدهایی مواجه کرده است.
  انتخابات مجلس یازدهم  اصلاح طلبان  شورای نگهبان  شهیندخت مولاوردی  علی مطهری  هادی غفاری
واکنش غفاری به اظهارات کدخدایی درباره ۹ متر عمامه
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / سیاسی
واکنش غفاری به اظهارات کدخدایی درباره ۹ متر عمامه
۳ هزار میلیارد تومانی که دزدی شده بود اسراف نبود، حالا ۹ متر عمامه ما، از نظر شما اسراف است؟/ وقتی کدخدایی در کوچه خاک‌بازی می‌کرد سر هادی غفاری بالای دار بود./ آن زمان که برخی آقایان در دفتر فرح نوشابه می‌خوردند من شیشه نوشابه می‌خوردم.
  هادی غفاری  کدخدایی  انتخابات مجلس  شورای نگهبان  رد صلاحیت ها
بازداشت سارق دفتر نمایندگی مجلس اعلای عراق در تهران
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / اجتماعی
بازداشت سارق دفتر نمایندگی مجلس اعلای عراق در تهران
من تازه‌داماد هستم و هفت ماه قبل یکی از دوستانم که به مجلس رفت‌وآمد داشت، مرا برای شغل رانندگی در آن دفتر معرفی کرد تا اینکه به فکر دزدی از آنجا افتادم و پس از سرقت، شیر گاز را باز گذاشتم تا آثار جرم احتمالی را از بین ببرم...
  سرقت  مجلس اعلای عراق
کمک‌رسانی کره جنوبی به یک کشتی ایرانی در نزدیکی عمان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / سیاسی
کمک‌رسانی کره جنوبی به یک کشتی ایرانی در نزدیکی عمان
وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد که واحد ضد دزدی دریایی این کشور در نزدیکی عمان به یک کشتی ایرانی کمک‌رسانی کرده است.
  ایران و کره جنوبی
روایت غفاری از ۹ متر عمامه و دست گذاشتن روی قرآن در شورای نگهبان | هادی غفاری برای کدخدایی چه نوشت؟
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / سیاسی
روایت غفاری از ۹ متر عمامه و دست گذاشتن روی قرآن در شورای نگهبان | هادی غفاری برای کدخدایی چه نوشت؟
فعال سیاسی اصلاح‌طلب خطاب به سخنگوی شورای نگهبان گفت: ۳ هزار میلیارد تومانی که دزدی شده بود اسراف نبود حالا ۹ متر عمامه ما از نظر شما اسراف است؟
کرونا به جایزه کتاب سال هم رسید/ کشف یک کتاب دزدی در میان نامزدهای نهایی
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ / فرهنگی و هنری
کرونا به جایزه کتاب سال هم رسید/ کشف یک کتاب دزدی در میان نامزدهای نهایی
دبیر علمی جایزه کتاب سال از راه‌یابی یک کتاب در حوزه مطالعات تفسیری به مرحله نهایی داوری‌ها خبر داد و گفت: در نهایت متوجه شدیم این کتاب بازنویسی یک رساله دکتری در هند است و کتاب‌دزدی محسوب می‌شود.
جلودارزاده: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند خود شیطانند
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / سیاسی
جلودارزاده: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند خود شیطانند
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولانی که چند هزار میلیارد دزدی می‌کنند، خود شیطان هستند. هرچقدر هم که ادعای مذهب داشته باشند، خدایی نمی‌شوند. لازمه شیعه علی بودن، توجه به عدالت است.
ایلهان عمر: طرح ترامپ، دزدی و ریاکاری است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ / بین‌المللی
ایلهان عمر: طرح ترامپ، دزدی و ریاکاری است
تهران- ایرنا- «ایلهان عمر» عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا «معامله قرن» را «دزدی و پاکسازی» توصیف کرد.
  معامله قرن  ایلهان عمر  دونالد ترامپ  فلسطین  رژیم صهیونیستی  بنیامین نتانیاهو  داستان معامله قرن
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ / اجتماعی
فرار ناموفق مجرم سابقه‌دار از دادسرا
جعفر بعد از آن سرقت دستگیر شد، اما همدستانش فراری بودند تا اینکه بعد از بازداشت آن‌ها معلوم شد جعفر در یک دزدی دیگر نیز نقش داشته است. او درباره دزدی دوم توضیح داد: باز هم همراه دو دوستم برای قمار به خانه‌ای در غرب تهران رفته بودیم که ۳۰ میلیون تومان باختیم. بعد از آن یکی از دوستانم با سلاح شکاری همه را تهدید کرد و با انجام سرقت فراری شدیم البته من نقشی در دزدی نداشتم.
  دادسرا  متهم  حوادث
اتهام‌زنی به دمکرات‌ها؛ دزدی انتخاباتی؛ تیم وکلای ترامپ دفاع از رئیس جمهور را با حمله به دمکرات‌ها شروع کردند
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / سیاسی
اتهام‌زنی به دمکرات‌ها؛ دزدی انتخاباتی؛ تیم وکلای ترامپ دفاع از رئیس جمهور را با حمله به دمکرات‌ها شروع کردند
جواد نصرتی ـ خبرنگار تیم وکلای مدافع رئیس‌جمهور آمریکا، دفاع از دونالد ترامپ در محاکمه استیضاح در سنا را با حمله به دمکرات‌ها آغاز کرد و آنها را متهم کرد که می‌خواهند نتیجه انتخابات سال 2016 را برگردانند. به گزارش بی‌بی‌سی، بعد از 3روز وقت قانونی مدیران استیضاح برای مطرح کردن پرونده استیضاح ترامپ، 3روز وقت تیم وکلای مدافع او برای دفاع از رئیس‌جمهور شروع شد. رویکرد آنها، آنطور که پیش از این هم نشان داده بودند اصرار بر بی‌گناهی رئیس‌جمهور آمریکا بود. پت سیپولونی، مشاور حقوقی کاخ سفید در این‌باره …
دزد به خانه مدیر تیم ها ملی کشتی زد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / ورزشی
دزد به خانه مدیر تیم ها ملی کشتی زد
شب گذشته سارقی با حضور در منزل محسن کاوه و سرقت از او، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد را دچار دردسر کرد.
  دزدی  دزد  سرقت  محسن کاوه  مدیر تیم های ملی  منزل  کشتی آزاد  کشتی
گفت‌وشنود/ پوست و روده!
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / سیاسی
گفت‌وشنود/ پوست و روده!
گفتم: یارو گوسفند مردم را می‌دزدید و گوشت آن را صدقه می‌داد! پرسیدند؛ این چه کاری است؟ گفت؛ گناه دزدی به ثواب صدقه دَر، پوست و روده حیوان هم برای ما می‌ماند!می‌کرده‌ا
  روزنامه کیهان  شورای نگهبان  سخنگوی شورای نگهبان  قوه قضاییه  گفت و شنود  گفت و شنود کیهان
دستگیری مردی که همسرش را ربود
فرارو / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / اجتماعی
دستگیری مردی که همسرش را ربود
زنم یک سال و نیم پیش مرا رها کرد و رفت. در این مدت خیلی سعی کردم او را به بازگشت راضی کنم. بار‌ها با او صحبت کردم، اما هیچ فایده‌ای نداشت. من همسرم را دوست دارم و می‌خواستم او را به خانه برگردانم به‌همین‌دلیل تنها راهی که به ذهنم رسید، این بود که او را به‌زور به شهر خودمان برگردانم، اما در نهایت به‌دلیل سرعت بالا نقشه‌ام لو رفت و دستگیر شدم. من به‌هیچ‌وجه قصد آدم‌ربایی نداشتم.
  دزدی  اخاذی
زندان فرجام سرقت‌های ۲ دختر پسرنما +عکس
مشرق / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / اجتماعی
زندان فرجام سرقت‌های ۲ دختر پسرنما +عکس
دو دختر جوان با پوشش لباس پسرانه سوار بر موتور دست به سرقت از خودروها می‌زدند که در تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.
  اخبار حوادث  سرقت  سارق  دزدی  تهران  پلیس تهران
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / ...
شخصیت واقعی «گرگ وال‏استریت» تقاضای غرامت ۳۰۰ میلیون دلاری کرد
فردی که زندگی‌اش دستمایه ساخته شدن فیلم «گرگ وال‏استریت» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی شده بود، تقاضای غرامت ۳۰۰ میلیون دلاری از کمپانی سازنده فیلم کرد.به گزارش مهر به نقل از ورایتی، جوردن بلفورت کلاهبرداری که سوژه اصلی فیلم «گرگ وال‏استریت» مارتین اسکورسیزی بوده و لئوناردو دی‌کاپریو نقش وی را بازی کرد، گفت پنجشنبه دادخواستی به دادگاه ارائه داده و در آن اعلام کرده که تهیه‌کنندگان فیلم کلاهبرداری به مراتب بدتری نسبت به وی کرده‌اند. بلفورت درخواست غرامت ۳۰۰ میلیون دلاری در دادگاه عالی لس‌آنجلس علیه کمپانی «رِد گرانیت پیکچرز» و «رضا عزیز» مدیرعامل آن طرح کرده است. وی گفت هیچ تصویری نداشت که سرمایه این فیلم با میلیون‌ها دلار سرقت شده از مالزی تامین می‌شود. عزیز در حال حاضر به اتهام اختلاس ۲۴۸ میلیون …
مهدی شپشِ خمار و شاه کلید معروف/ دختر عمه دزدی که اعتراف کرد
فارس / ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ / اجتماعی
مهدی شپشِ خمار و شاه کلید معروف/ دختر عمه دزدی که اعتراف کرد
خمار است؛ آنقدر که نمی‌تواند روی پاهایش بند شود.می‌گوید داشتم راه می‌رفتم که پلیس مرا گرفت! از پشت سر افسر پرونده می‌گوید حال زارش را نبین.«مهدی شپش» است؛ با شاه‌کلید دستگیرش کردیم.
برملا شدن حیله مالخر دوچرخه
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ / ...
برملا شدن حیله مالخر دوچرخه
لندن: مردی که یک دوچرخه دزدی را برای اینکه آن را به صاحبش باز گرداند خریده بود توسط پلیس دستگیر شد. به گزارش سایت بریتانیایی مترو، این مرد که شاهد سرقت دوچرخه‌ یکی از آشنایان خود بود سراغ 3سارق رفته و دوچرخه را به مبلغ 80پوند خرید. با تحقیقات پلیس اما مشخص شد این مرد ارزش این دوچرخه برای صاحبش را می‌دانسته و قصد داشته است آن را به قیمت 1300پوند به او بفروشد.  
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ / اقتصادی
وب‌سایت فروش داده‌های دزدی تعطیل شد
پلیس فدرال آمریکا با اجرای یک عملیات با همکاری پلیس هلند و ایرلند، وب‌سایتی به نام وی لیک اینفو که اطلاعات هک شده کاربران اینترنت را به فروش می‌رساند، تعطیل کرد. WeLeakInfo یکی از سایت‌های مشهور فروشنده داده‌های شخصی کاربران اینترنت بود که اطلاعات مربوط به بیش از 10هزار حمله هکری را جمع‌آوری کرده و به فروش می‌رساند.
زن هزار چهره بازداشت شد
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / سیاسی
زن هزار چهره بازداشت شد
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف خبر داد و گفت: این زن سارق در پوشش نظافتچی از منزل مالباخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود.
  زن هزار چهره  کلاهبرداری  دزدی
رازآلودترین سرقت هنری ایتالیا | اقدام عجیب دزدها
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / فرهنگی و هنری
رازآلودترین سرقت هنری ایتالیا | اقدام عجیب دزدها
دو مرد که یکی از نقاشی‌های هنرمند مشهور کلیمت را به سرقت برده بودند به دزدی خود اعتراف کردند.
جدال «علیز» با 20:30؛ ماجرای یک دوئل توئیتری بر سر نوشته‌ای که بدون اجازه و ذکر منبع، از اخبار صداوسیما سر در آورد
روزنامه خراسان / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / اجتماعی
جدال «علیز» با 20:30؛ ماجرای یک دوئل توئیتری بر سر نوشته‌ای که بدون اجازه و ذکر منبع، از اخبار صداوسیما سر در آورد
عصر یک شنبه علی علیزاده تحلیل‌گر سیاسی ساکن لندن، یک گزارش خبری را که از بخش خبری 20:30 روی آنتن رفته بود، در کانال شخصی‌اش (جدال) منتشر کرد و درباره کپی بدون ذکر منبع این بخش خبری از تحلیل خودش نوشت. او که روابط خوبی هم با صداوسیما دارد و تحلیل‌هایش اغلب مورد ارجاع برنامه‌های مختلف تلویزیون است، نوشت: «مجری 20:30نه فقط موضوع و ایده‌، بلکه تک‌تک جملات گزارشش را دقیقاً و بدون تفاوت حتی یک ویرگول از متن من کپی کرده‌. این دیگر نقض کپی‌رایت نیست. دزدی مستقیم و آشکار است.
اعزام نیروهای کره جنوبی به تنگه هرمز
اسپوتنیک / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / سیاسی
اعزام نیروهای کره جنوبی به تنگه هرمز
وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد با گسترش مناطق عملیاتی یگان ضد دزدی دریایی، مستقل از آمریکا نیرو به تنگه هرمز اعزام می‌کند.
کره جنوبی: در اعزام نیرو به تنگه هرمز مستقل از آمریکا عمل می کنیم
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / ...
کره جنوبی: در اعزام نیرو به تنگه هرمز مستقل از آمریکا عمل می کنیم
وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد با گسترش مناطق عملیاتی یگان ضد دزدی دریایی کره جنوبی مستقر در خلیج عدن، بدون مشارکت در طرح آمریکا، به حفاظت از آبراه استراتژیک تنگه هرمز کمک می کند.
کره‌جنوبی یگان ضد دزدی دریایی در تنگه هرمز مستقر می‌کند
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / بین‌المللی
کره‌جنوبی یگان ضد دزدی دریایی در تنگه هرمز مستقر می‌کند
ایسنا نوشت: پس از فشارهای ایالات متحده، ارتش کره‌جنوبی امروز (سه‌شنبه) از قصد خود برای گسترش استقرار یک واحد ضد دزدی دریایی که در حال حاضر در سواحل آفریقا مشغول است، به سمت منطقه اطراف تنگه هرمز خبر داد.
  کره جنوبی  تنگه هرمز
(ویدئو) دزدی خانوادگی با همراهی کودک سه ساله!
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / فیلم
(ویدئو) دزدی خانوادگی با همراهی کودک سه ساله!
در ویدئو مشاهده می‌شود که یک زن و شوهر چگونه حواس فروشنده را پرت کرده تا کودک سه ساله شان اقدام به دزدی کند.
  دزدی خانوادگی  سرقت  فروشگاه
داروخانه داران لبنانی از حملات و دزدی های مکرر به تنگ آمده‌اند
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / بین‌المللی
داروخانه داران لبنانی از حملات و دزدی های مکرر به تنگ آمده‌اند
منابع لبنانی از اعتصاب و تحصن داروخانه داران در برخی مناطق این کشور از جمله الشویفات، بشامون و عرمون در اعتراض به افزایش دزدی و سرقت داروخانه‌ها خبر دادند.
  لبنان  اعتصاب  داروخانه
سرقت‌های میلیاردی بازیگر قلابی از دختران پولدار!
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اجتماعی
سرقت‌های میلیاردی بازیگر قلابی از دختران پولدار!
مأموران پلیس با اطلاعاتی که از دختر جوان به‌دست آوردند، دریافتند خواستگار وی یکی از متهمان سابقه‌داری است که مدتی قبل از زندان آزاد شده و الان با این ترفند از دختران پولدار سرقت می‌کند؛ بنابراین مأموران پلیس کیوان را بازداشت کردند و وی نیز در بازجویی‌ها به سرقت از خانه دو دختر جوان به بهانه خواستگاری اعتراف کرد.
  سرقت  دزدی
فیلم | سرقت فامیلی در روسیه با شرکت نوزاد خانواده!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / فیلم
فیلم | سرقت فامیلی در روسیه با شرکت نوزاد خانواده!
یک خانواده روسی دسته جمعی به دزدی می روند و کوچکترین عضو آن هم کمک می کند.
  دیدنی‌های روز  روسیه
کادوی تولد دزد سابقه دار را لو داد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اجتماعی
کادوی تولد دزد سابقه دار را لو داد
مرد سارق وقتی برای دزدی از خانه نامزدش به آنجا می‌رفت فکر نمی‌کرد ساعتی که به‌عنوان هدیه تولد گرفته بود باعث لو رفتنش بشود.
  اخبار حوادث  سرقت  کانادا  اینستاگرام  دزدی
نماینده مجلس عراق: تهدیدهای ترامپ نوعی دزدی دریایی است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ / سیاسی
نماینده مجلس عراق: تهدیدهای ترامپ نوعی دزدی دریایی است
بغداد - ایرنا - یکی از نمایندگان مجلس عراق روز جمعه تهدیدهای اخیر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا علیه عراق را دزدی دریایی توصیف کرد.
  دونالد ترامپ  ایالات متحده آمریکا  عراق
شرط عجیب صاحبخانه؛ برای هرشب اقامت، یک گوشی بدزدید و به من بدهید!
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / سیاسی
شرط عجیب صاحبخانه؛ برای هرشب اقامت، یک گوشی بدزدید و به من بدهید!
تحقیقات نشان می‌داد که کامبیز ساکن یکی از شهر‌های غربی کشور است و چند ماه قبل به همراه سه نفر از اقوامش برای کار به تهران آمده است، اما نشانی محل زندگی جدید او مشخص نبود. در حالی که بررسی‌ها ادامه داشت، کارآگاهان دریافتند که کامبیز خودرو پژویی را به تازگی خریداری کرده است. با به‌دست آمدن مشخصات خودرو، مأموران موفق شدند پسر ۱۸ ساله را دستگیر کنند. دستگیری کامبیز، تیم تحقیق را به سه همدست او رساند. متهمان دستگیر شده به سرقت‌های سریالی از مسافران در اطراف خیابان آزادی و سه راه آذری اعتراف کردند.
  دزدی  سرقت گوشی  اجاره خانه
شرط عجیب برای اجاره خانه به پسران جوان
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ / سیاسی
شرط عجیب برای اجاره خانه به پسران جوان
مدتی قبل مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت گوشی تلفن همراه و پول‌هایش توسط سرنشینان یک خودرو پراید خبر داد. با شکایت مرد جوان تحقیقات آغاز شد اما در ادامه بررسی‌ها مأموران پلیس با سرقت‌های مشابه دیگری مواجه شدند. در تمامی این سرقت‌ها چهار سرنشین خودرو پراید اقدام به زورگیری از مسافران در محدوده میدان آزادی و سه راه آذری کرده بودند.
  اجاره خانه  پسران جوان  موبایل دزدی
سکانس‌هایی از فیلم سلام بر عشق
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / فیلم
سکانس‌هایی از فیلم سلام بر عشق
فیلم سینمایی «سلام بر عشق» به کارگردانی اصغر نعیمی و نویسندگی حسن انصاریان محصول سال 1388 است. نادر که در حال حاضر خواننده می باشد به تحریک برادرش دست به دزدی می زند اما... . امین حیایی، نیکی کریمی، الناز شاکردوست، آتیلا پسیانی، کامران تفتی، رضا آشتیانی، احمد پورمخبر، مختار سائقی، ملکه رنجبر و انوشیروان نعیمی در این فیلم مقابل دوربین اصغر رفیعی جم بازی کردند و مستانه مهاجر این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید.
کمین دزد تک رو برای زنان پایتخت نشین
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / سیاسی
کمین دزد تک رو برای زنان پایتخت نشین
میلاد که جوان تازه کاری است ادعا می‌کند که راهی جز سرقت نداشتم و چندی قبل به خاطر یک روز بازداشت در کلانتری از کار بیکار شدم و به همین دلیل دیگر کسی به من کار نمی‌داد.
  دزدی  کیف قاپی
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
دزدی از خانه خاله با لباس زنانه
این مقام پلیسی با بیان اینکه شاکی مدعی بود چند روز قبل کارت تردد وی به ساختمان مفقود شده است، افزود: شاکی در ادامه اظهارتش به ۲ تن از خدمه ساختمان که قبلا برای نظافت ساختمان و جابجایی گاو صندوق دعوت کرده بود، مظنون بود.
  دزدی  سرقت
تفاوت اپلیکیشن های جعلی و اصلی بانکی و راه فرار از کلاهبردارن
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / فناوری
تفاوت اپلیکیشن های جعلی و اصلی بانکی و راه فرار از کلاهبردارن
ظهور اپلیکیشن‌های بانکی و پرداخت‌های موبایلی گامی انقلابی در ارائه‌ی خدمات مالی بود. این اپلیکیشن‌ها به طرز چشمگیری مراجعه‌ حضوری به بانک‌ها و خودپردازها را کاهش دادند و فرآیندهای خرید و پرداخت را ساده‌تر کردند. آنها هر روز پیشرفت می‌کنند و حالا برخی از آنها تبدیل به سوپر اپلیکیشن‌هایی شده‌اند که می‌توانید با آنها قبض‌های ماهانه و جریمه‌های خود را هم پراخت کنید. اما طولی نکشید که هکرها نشان دادند برخی از این اپلیکیشن‌ها خلاء‌های امنیتی دارند و کاربران در معرض دزدی اطلاعات و ضرر مالی هستند. حالا بیایید این موضوع را دقیق‌تر بررسی کنیم و ببینیم برای امن‌تر کردن پرداخت‌ها با استفاده از این اپلیکیشن‌ها باید چه کرد؟
  کافه بازار
سرنوشت‌های عجیب دزدان حرفه‌ای خانه‌های پایتخت
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
سرنوشت‌های عجیب دزدان حرفه‌ای خانه‌های پایتخت
اعضای باند دزدان حرفه‌ای پس از سه سال در دادگاه کیفری ۲ تهران محاکمه و هر یک به زندان، شلاق و رد مال محکوم شدند.
  اخبار حوادث  دزدی  پایتخت  تهران  دیوان عالی کشور  دادگاه کیفری  پلیس تهران
الف / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
چه شد که دزدان دریایی بی‌خیال نفت شدند؟
دزدی دریایی در بعضی از نقاط استراتژیک مهم جهان رو به رشد است اما دزدان دریایی در دوران قیمت‌های پایین‌تر نفت، به روش دیگری برای درآمدزایی متوسل شده‌اند.
  بازار نفت  دزدی دریایی
کابل USB امنیتی برای حفاظت از لپ‌ تاپ در مواقع دزدی طراحی شد
زومیت / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / فناوری
کابل USB امنیتی برای حفاظت از لپ‌ تاپ در مواقع دزدی طراحی شد
یکی از برنامه‌نویسان ابزار امنیتی سخت‌افزاری مبتنی‌بر USB طراحی کرده که درصورت دزدیده‌شدن لپ‌تاپ، آن را خاموش و غیرفعال می‌کند.
صدای استان‌ها
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
صدای استان‌ها
   فکری به حال ضایعاتی‌ها کنید ساکنان مناطق غربی شهرکرد از شهردار تقاضا دارند نگاهی هم به این مناطق داشته باشند. تا چه زمانی قرار است ضایعاتی‌ها در این مناطق مسکونی فعال باشند؟ از یک سو ضایعاتی‌ها چهره منطقه را نامناسب کرده‌اند و از سوی دیگر شاهد خرید و فروش اجناس دزدی در برخی از ضایعات‌فروشی‌ها هستیم.  شمسیان از شهرکرد     وضع نامناسب آسفالت  آسفالت خیابان پاسداران بیرجند، حد فاصل چهارراه بیمارستان تأمین اجتماعی تا خیابان شهید فکوری، به‌شدت نامناسب و فرسوده است. چرا شهرداری بیرجند برای ترمیم …
نیروی دریایی ارتش و دیپلماسی موفق
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸-۱۰-۱۱ / سیاسی
نیروی دریایی ارتش و دیپلماسی موفق
جمهوری اسلامی ایران از ابتدای دهه ‌80 شمسی و با نظریه جدید رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) مبنی بر راهبردی شدن نیروی دریایی ارتش و حضور در آب‌های بین‌المللی که با شدت گرفتن دزدی دریایی در منطقه خلیج عدن همراه بود، به موضوع دیپلماسی دریایی با جدیت بیشتری پرداخت.
جنید بغدادی
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / ...
جنید بغدادی
در بغداد، دزدی را آویخته بودند. جنید رفت و پای او بوسه داد. از وی سؤال کردند، گفت: «هزار رحمت بر او باد، که در کار خود مرد بوده است و چنان این کار را به کمال رسانیده که سر، در سر آن کار باخته است.» تذکره‌الاولیا، عطار نیشابوری  
ورزش سه / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ورزشی
نصیریان دوست مدیرعامل نفت مسجدسلیمان:/ تحریک بازیکنان مثل دزدی در روز روشن است
مدیرعامل نفت مسجدسلیمان با ابراز ناراحتی زیاد از رویه تیم‌های متمول اعلام داشت به دست آوردن عناوین قهرمانی به هر قیمتی هیچ ارزشی ندارد.
هشت خدمه نفتکش یونانی ربوده شدند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اجتماعی
هشت خدمه نفتکش یونانی ربوده شدند
مردان مسلح ناشناس اوایل روز سه شنبه با حمله به یک نفتکش یونانی در نزدیکی آبهای کامرون، هشت نفر از جمله ناخدای این کشتی را ربودند.
  دزدی دریایی  نفتکش
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / ...
رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین پایان یافت
رزمایش سه‌جانبه ایران، روسیه و چین با برگزاری رژه یگان‌های شرکت‌کننده در منطقه شمال اقیانوس هند پایان یافت. به گزارش ایرنا،در رژه پایانی ناوشکن‌های ایرانی البرز و بایندر، ناو موشک‌انداز نیزه، فریگت روسی «یاروسلو مودری»، ناوشکن چینی «شینینگ»، سوخترسان روسی «یلنیا»، یدک‌کش روسی، شناور تندر و شناورهای شهید ناظری و شهید ناصری‌نژاد نیروی دریایی سپاه از مقابل ناوشکن جمهوری اسلامی ایران سهند رژه رفتند. در این مراسم امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، سردار سرتیپ پاسدار مهدی ربانی معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح و جمع دیگری از فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح حضور داشتند. همچنین علاوه بر یگان‌های سطحی، بالگردهای SH-3 و AB-212نیروی دریایی ارتش و بالگرد Mi-17نیروی دریایی سپاه پاسداران …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
کشف 300 فقره چک دزدی از باند 5 نفره کلاهبرداری
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری و انهدام باند پنج نفره کلاهبرداری فروشندگان چک‌های مسروقه در سایت دیوار خبر داد و گفت: از کلاهبرداران ۳۰۰ فقره چک مسروقه سفید امضاء کشف شد.سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال اظهار کرد: خرداد ماه سال گذشته  مرد جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع سرقت خودروی ۲۰۶ سفیدرنگش در محدوده نیاوران به کلانتری ۱۲۳  خبر داد. وی با اشاره به اینکه پرونده با موضوع سرقت خودرو تشکیل و به جهت رسیدگی تخصصی با دستور دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم قرار گرفت، افزود: شاکی پس از حضور در پایگاه در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خودرویم را  مقابل درِ منزل‏مان پارک کرده بودم و حوالی ساعت ۷ عصر  متوجه شدم خودرو  به سرقت رفته …
اعتراف به ۲۰۰ فقره باطری دزدی در شمال تهران
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
اعتراف به ۲۰۰ فقره باطری دزدی در شمال تهران
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری یک نفر سارق حرفه‌ای داخل خودرو محدوده شمال تهران خبر داد و گفت: سارق به ۲۰۰ فقره سرقت باطری خودروهای ۲۰۶ اعتراف کرد.
  سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال  پلیس آگاهی  باطری خودرو  سرقت
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
اهداف مشترک برای برقراری امنیت
معاون عملیات نیروی دریایی ارتش از برگزاری رزمایش بزرگ نیروی دریایی سه کشور ایران، روسیه و چین در شمال اقیانوس هند خبر داد.امیر دریادار دوم غلامرضا طحانی معاون عملیات نیروی دریایی ارتش و سخنگوی رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین روز گذشته در نشست خبری این رزمایش، اظهار کرد: منطقه شمال اقیانوس هند، منطقه بسیار با امنیتی است که این امنیت پایدار با اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در دریا برقرار شده است. وی افزود: این تکلیفی است که ما در ارتباط با کشور، منطقه و جهان داریم و در راستای اجرای این تکالیف بسیار مهم، از امروز رزمایش سه جانبه ایران، روسیه و چین در شمال اقیانوس هند با پهلوگیری شناورهای روسیه و چین در بندر شهید بهشتی چابهار آغاز می‌شود.معاون عملیات نیروی دریایی …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
قمه‌کشی برای سرقت موبایل
رئیس کلانتری لواسانات از دستگیری سارق شرور که با تهدید قمه اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد خبر داد.سرگرد حسن الهی رئیس کلانتری لواسانات در تشریح این خبر گفت: از چند روز قبل گزارش‌هایی مبنی بر زورگیری‌های یک جوان قمه به دست از شهروندان به کلانتری مخابره شد که تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای شناسایی این زورگیر خشن وارد عمل شدند. وی افزود: ماموران در ابتدا اطلاع پیدا کردند که یک جوان در ساعت‌های مشخص با یک قمه 60 سانتی‌متری اقدام به زورگیری از طعمه‌هایش می‌کند و وسایل با ارزش و گوشی موبایل آن‌ها را به سرقت می‌برد.سرگرد الهی ادامه داد: تیم پلیسی با شناسایی محل‌های سرقت شروع به گشت‌زنی کردند تا این‌که ساعت 16 چهارشنبه 4 دی ماه سارق قمه به دست را سوار بر یک موتور به همراه همدستش شناسایی کردند …
حکم اعدام برای رئیس بانک چینی به جرم اختلاس ۱۰۰ میلیون دلاری
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / اقتصادی
حکم اعدام برای رئیس بانک چینی به جرم اختلاس ۱۰۰ میلیون دلاری
تسنیم به نقل از بلومبرگ نوشت: رئیس سابق بانک هنگ فنگ چین با حکم یک دادگاه چینی به‌خاطر دزدی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به مرگ محکوم شد.
  اختلاس  سرقت از بانک  چین  فساد اقتصادی-مبارزه با مفاسد اقتصادی
دزدی دریایی در مسیرهای دریایی مهم ۴ برابر شد!
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / اقتصادی
دزدی دریایی در مسیرهای دریایی مهم ۴ برابر شد!
دزدی دریایی در سال ۲۰۱۹ در تنگه مالاکا و تنگه سنگاپور که از جمله مسیرهای تجاری پردد جهان هستند، افزایش بی سابقه ای پیدا کرد.
  دزدی دریایی  دزدی دریایی نفت
(ویدئو) رسوایی عجیب؛ سرقت کتاب 10 دلاری توسط سفیر مکزیک
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / فیلم
(ویدئو) رسوایی عجیب؛ سرقت کتاب 10 دلاری توسط سفیر مکزیک
ماه اکتبر گذشته تصاویری از او در حال دزدیدن یک جلد کتاب از یک کتابفروشی در شهر بوئنس‌آیرس بود منتشر شد که در آن او سعی می‌کرد که یک کتاب را لای روزنامه پنهان کند. این اتفاق در رسانه‌ها بازتاب گسترده داشت و باعث شد مکزیک او را فرابخواند. کتابی که او قصد دزدیدن داشت، بیوگرافی جاکومو کازانوا دو سینگال، نویسنده ایتالیایی بود و ارزش آن معادل ۱۰ دلار بوده است. پس از آن وزرات خارجه مکزیک اعلام کرد که استعفای او پذیرفته شده است. ریکاردو والریو، ۷۷ ساله دلیل استعفای خود را مشکل سلامتی عنوان کرده است.
  سفیر مکزیک  دزدی  آرژانتین
حمله به نفتکش حامل نفت عراق ناکام ماند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اقتصادی
حمله به نفتکش حامل نفت عراق ناکام ماند
دزدان دریایی دوشنبه هفته جاری در تنگه سنگاپور به یک نفتکش حامل نفت بصره عراق به مقصد چین حمله کردند اما این حمله ناکام ماند.
  تنگه سنگاپور  دزدی دریایی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اجتماعی
بازداشت دو دانش آموز گوشی قاپ: غیرت داشتیم از «زن جماعت» دزدی نکردیم
میزان نوشت: دو دانش آموز دبیرستانی گوشی قاپ تهرانی دستگیر شدند.
  سارق  پلیس  سرقت
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اجتماعی
زن سارق، طعمه‌های خود را بیهوش می‌کرد
سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر گفت: ارزش اموال مسروقه بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برآورد شده است و با توجه به اعتراف صریح متهمان به سرقت و خرید اموال مسروقه، همه آن‌ها با دستور مقام قضائی برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر شکات در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.
  زن سارق  سرقت  دزدی