جمعه, ۴ مهر, ۱۳۹۹ / 25 September, 2020
طرح کلید
۵ روز قبل
جاده‌های کشور همچنان ناایمن است
به گزارش ایلنا، «جواد نوفرستی» مدیرعامل انجمن جامعه ایمن ایران در خصوص طرح نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی و حمایت از تولیدکنندگان کامیون‌های داخلی گفت: «طرح جایگزینی کامیون‌های فرسوده با کامیون‌های جدید یکی از طرح‌هایی است که هم در زمینه ایمنی جاده‌ها و هم در زمینه کاهش مصرف سوخت می‌تواند تاثیرات مثبت داشته باشد. با وجود اینکه پتانسیل تولید داخلی کامیون‌، واگن قطار و اتوبوس در کشور وجود دارد ولی دولت آنچنان که باید به این طرح توجهی ندارد. با توجه به اینکه دولت قبول کرده بود که به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کمک کند عملا هیچ کار تاثیرگذاری رخ نداده است و همچنان جاده‌های کشور ناایمن و مصرف سوخت کامیون‌های فرسوده بسیار بالا است.»او با اشاره به خطراتی که ناوگان فرسود حمل‌ونقل عمومی به همراه دارد، …
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
تبدیل جی کلاس به یک محصول هنری دست‌ساز
پس از انتشار تیزرهای فراوان مرسدس به‌صورت رسمی از پروژه جلند واگن یا گِلندواگِن Geländewage- خود رونمایی کرد.ژرمن‌ها از این محصول به‌عنوان پروژه طراحی مفهومی که راه‌های درک آتی از اشرافیت را به هم می‌زند نام برده‌اند. این خودروی مفهومی به عنوان بخشی از برنامه‌های همکاری مدیر طراحی مرسدس یعنی گوردون واگنر و طراح مد ویرجیل ابلوح توسعه یافته است.اگرچه پروژه جلند واگن مرسدس زیبایی خیره‌کننده‌ای ندارد اما از طراحی سرراستی سود می‌برد زیرا آینه‌ها، نشانگرها و سایر تزئینات بدنه حذف شده‌اند. این جی کلاس مفهومی همچنین به کیت بدنه گیرایی مجهز شده که شامل سپرهای پهن‌تر و رکاب‌های جانبی و بچه گلگیرهای جدید می‌باشد. دستگیره درب‌ها نیز حذف شده و جای خود را به تسمه‌های ساده‌ای داده‌اند.البته منحصر به ‌فردترین …
پنج طرح طلایی راهسازی در سال جهش تولید تکمیل می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
پنج طرح طلایی راهسازی در سال جهش تولید تکمیل می‌شود
قزوین - ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: با توجه به شعار جهش تولید، ۱۳۰ طرح کلیدی در بخش‌هایی از جمله دریایی، ریلی و جاده ای برای تکمیل در سال جاری انتخاب شده که از این تعداد پنج پروژه طلایی راهسازی باید در اسرع وقت تکمیل شوند.
خرید و فروش هم‌زمان خودرو در یک روز با طرح کلید به کلید همراه مکانیک
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
خرید و فروش هم‌زمان خودرو در یک روز با طرح کلید به کلید همراه مکانیک
در وضعیت فعلی بازار خودرو، نوسان‌های قیمت روز خودرو و حذف قیمت‌ها از سایت‌های معتبر باعث از‌بین‌رفتن شفافیت بازار شده است.
اجرای طرح کلید به کلید؛ شرکت آریا دیزل استارت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای را زد
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / طرح کلید به کلید / نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای / شرکت آریا دیزل / اسقاط خودروهای فرسوده
اجرای طرح کلید به کلید؛ شرکت آریا دیزل استارت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای را زد
نیازی با اشاره به اینکه شرکت آریا دیزل با توجه به برنامه‌ریزی که انجام شده ماهانه ۵۰ دستگاه خودروی نو را تحویل مشتریان خود خواهد داد، تصریح کرد: در این طرح خودرو‌هایی با عمر بالای ۲۲ سال اسقاط خواهد شد و در مقابل خودروی نو جایگزین خواهد شد، از سوی دیگر در شرکت آریا دیزل مرحله اول ثبت نام خریداران انجام شده و در مرحله دوم نیز اقدامات مربوط به اسقاط خودرو‌های فرسوده در حال انجام است، در این رابطه ظرف ۱۰ روز آینده خودرو‌های ثبت‌نامی نحویل مشتریان خواهد شد.
دارندگان کامیون فرسوده توان پرداخت آورده چند هزار یورویی برای نوسازی را ندارند/ خطر واردات کامیون‌های نو بدون گواهی اسقاط برای بازار آزاد
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / جاده / گمرک / واردات / طرح کلید به کلید / انجمن های صنفی
دارندگان کامیون فرسوده توان پرداخت آورده چند هزار یورویی برای نوسازی را ندارند/ خطر واردات کامیون‌های نو بدون گواهی اسقاط برای بازار آزاد
ایلنا: دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران کشور گفت: وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری ناشیانه به موضوع نوسازی ناوگان فرسوده ورود کرده است، باید مطالعات بیشتری…
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
هیچ مجوزی برای تجمع و برگزاری مراسم‌هایی با حضور مردم در شب‌های قدر صادر نشده است
آغاز جمع‏آوری معتادان متجاهر پایتخت با دستورالعمل جدیدرئیس پلیس پایتخت از آغاز مرحله جدید از اجرای طرح جمع‏‏آوری معتادان متجاهر خبر داد.سردار حسین رحیمی در طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر  که در محله هرندی برگزار شد، گفت: از زمان شیوع کرونا، پیگیری‌هایی برای شیوه جدید جمع‌آوری معتادان متجاهر را انجام دادیم و سرانجام بعد از حدود ۲ ماه از امروز مرحله جدید اجرای این طرح کلید خورده و اجرایی شد. وی با بیان اینکه در سطح تهران بزرگ حدود 10 تا 15 هزار معتاد متجاهر داریم، تصریح کرد: برابر پروتکل‌های بهداشتی روزانه حدود ۵۰۰ نفر از این معتادان از سطح معابر و فضاهای شهری جمع‌آوری شده و به مراکز بازپروری تحویل داده می‌شود. اگر دستورالعمل‌ها اجازه جمع‌آوری افراد بیشتری را به ما بدهد، ما مشکلی در جمع‌آوری آنها …
طرح کلید به کلید با واردات کامیون‌های دست دوم کلید خورد/ چرا اجازه واردات خودرو‌ دست دوم صادر نمی‌شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
طرح کلید به کلید با واردات کامیون‌های دست دوم کلید خورد/ چرا اجازه واردات خودرو‌ دست دوم صادر نمی‌شود؟
سال گذشته دبیر اتحادیه کامیون داران به تابناک اقتصادی گفته بود: هنوز دستورالعمل نحوه اجرای طرح جایگزینی ناوگان فرسوده از طریق واردات کامیون های تا سه سال کارکرده اروپایی یا صفر مدل گذشته، تهیه و تنظیم نشده است عده ای دلال رفته اند و متاسفانه از کشورهای دیگر یک تعداد خودرو را وارد کرده اند و تا گمرک غرب تهران هم آورده اند!
آغاز اجرای طرح
۱۳۹۹/۰۱/۱۴ / استانی-اجتماعی / کروناویروس
آغاز اجرای طرح "کمپین رحمت" در تبریز
مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: با توزیع بسته‌های گوشتی در برخی مناطق تبریز، کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شده و اولین مرحله از این طرح کلید خورد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
وعده رئیس سازمان حمایت درباره تعهدات یک خودروساز
عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وعده داد که در حداقل زمان ممکن خودروهای جایگزین از طریق طرح کلید به کلید به خریداران شرکت سایپادیزل تحویل داده می‌شود.تعدادی از مشتریان سایپادیزل در تحویل گرفتن خودروهای خود با مشکل مواجه شده‌اند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
ایفای تعهدات سایپادیزل با طرح کلید به کلید
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وعده داد که در حداقل زمان ممکن خودروهای جایگزین از طریق طرح کلید به کلید به خریداران شرکت سایپا دیزل تحویل داده می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۴ / استانی-اقتصادی / کشاورزی / سرمایه‌گذاری
۱۵ طرح کلیدی حوزه کشاورزی لرستان مشخص شده است
معاون اقتصادی استانداری لرستان گفت: ۱۵ طرح کلیدی در حوزه کشاورزی استان مشخص شده است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
ابهام در سرنوشت یوزپلنگ‌ها
سخنان مدیرکل محیط زیست سمنان و سفر معاون سازمان محیط زیست به توران گمانه‌زنی‌ها درباره طرح تکثیر یوز را دامن زده اما سازمان محیط زیست این طرح مهم را نیز در ابهام و پنهان‌کاری محصور کرده است.اوایل دی‌ماه امسال، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان اعلام کرد که طرح تکثیر یوزپلنگ آسیایی در شرایط نیمه اسارت در مناطق حفاظت شده تحت مدیریت این استان و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دنبال خواهد شد. این موضوع به سرعت در کانال خبری سازمان حفاظت محیط زیست نیز بازتاب پیدا کرد، اما معاونت محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست و دفتر حیات وحش تا همین روزهای اخیر از انجام هر‌گونه مصاحبه و تایید این خبر سرباز زدند‌ تا این‌که در‌نهایت کانال خبری سازمان حفاظت محیط زیست به سفر دو روزه کیومرث کلانتری، معاون محیط طبیعی به …
۱۳۹۸/۰۹/۱۴
پیام محرمانه رهبر انقلاب به نمایندگان مجلس منتشر شد
در جلسه‌ شورا، همه‌ اعضا متفق‌القول بر این نظر بودند حالا که این طرح کلید خورده، باید اجرا شود وگرنه عقب‌نشینی از این موضع، شدیدتر شدن آشوب‌ها و ناامنی‌ها را به دنبال خواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۹/۱۴
همه‌ی اعضا متفق‌القول بر این نظر بودند حالا که این طرح کلید خورده، باید اجرا شود، وگرنه شدیدتر شدن ناامنی‌ها را به دنبال خواهد داشت / اقناع نمایندگان مجلس فراتر از توان رئیس‌مجلس بود، نظر اعضای شورا این …
صبح روز یکشنبه، جلسه‌ی غیرعلنی مجلس برای تصمیم‌گیری درباره‌ی طرح سهمیه‌بندی بنزین برگزار شد. آقای لاریجانی، رئیس مجلس، در حالی به سمتِ بهارستان رفت که پیغامی کوتاه، از رهبر انقلاب برای نمایندگان دارد: «پیرو اظهارنظر برخی از نمایندگان محترم در باب مصوبه‌ی اخیر سران قوا، لازم است به حضرات محترم نمایندگان گفته شود مقتضی است که هرگونه اقدامی درخصوص این مصوبه در مجلس در چارچوب مصوبات شورای عالی امنیت ملی باشد و از آن تخطی نشود و شرایط حساس کشور مورد توجه قرار گیرد. توفیقات آنان را از خداوند متعال خواستارم.»
۱۳۹۸/۰۶/۲۶
کندی نوسازی ناوگان در طرح «کلید به کلید»/افزایش استقبال از ‌ناوگان مسافری جاده‌ای
مدیر‌کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای با بیان نوسازی ناوگان جاده‌ای در طرح کلید به کلید به کندی پیش می‌رود، از افزایش استقبال از حمل و نقل عمومی مسافری جاده‌ای گفت.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱
احتمال مردودی شهرداری در سال تحصیلی جدید/ کارنامه طرح ترافیک ارائه می‌شود
طرح جدید ترافیک از تیر امسال اجرا شد. این طرح از همان ابتدا با مخالفت‌ برخی کارشناسان و مسؤولان همراه بود و حالا با نزدیک شدن به بازگشایی مدارس موضوع اصلاح این طرح کلید خورده است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / شهرجدیدهشتگرد / مسکن مهر
تمدید زمان فروش زمین مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد
کرج - ایرنا - طرح واگذاری زمین های مسکن مهر به ساکنان واحدهای ساخته شده در این اراضی مدت ها پیش در قالب یک طرح کلید خورد و دولت تصمیم گرفت با حذف عنوان «۹۹ ساله»، مالکیت کامل مسکن مهر را به مردم واگذار کند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵ / خرید خودرو سفارشی / همراه مکانیک / طرح کلید
سریع‌ترین روش خرید و فروش خودرو در کم‌ترین زمان
در پیشرفته‌ترین روش خرید و فروش خودرو در کشور که با بهره‌گیری از تجربیات نمونه‌های موفق جهانی پیاده‌سازی شده، دیگر نیاز به انجام هیچ اقدامی از سوی فرد (خریدار یا فروشنده) نیست و تنها با یک تماس، صفر تا صد فرآیند خرید و فروش خودرو، از مشاهده و انتخاب آگهی گرفته تا پیداکردن مشتری و عقد قرارداد در کم‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
آمادگی ایران‌خودرو برای نوسازی تاکسی‌ها
گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، آمادگی نوسازی 10 هزار دستگاه تاکسی فرسوده شهر تهران در سال‌جاری را دارد.مدیر عملیات فروش ایران‌خودرو با اعلام این خبر گفت: ‌ایران‌خودرو یکی از ارکان طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی است و در صورت همکاری نهادهای مرتبط، آمادگی نوسازی 10 هزار دستگاه تاکسی فرسوده شهر تهران را دارد.علیرضا مهری اسکوئی خاطرنشان کرد: تعهد ایران‌خودرو نسبت به جامعه و ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، این شرکت را بر آن داشته تا به‌رغم پرداخت نشدن مطالبات مربوط به طرح نوسازی بیش از 60 هزار دستگاه تاکسی در سال 95 و 96، برای نوسازی در سال 98 برنامه‌ریزی کند.اسکوئی افزود: طرح کلید به کلید ایران‌خودرو که در سال 95 و 96 به اجرا گذاشته شد، در تاریخ نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور بی‌سابقه …
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
الزامات راه‌اندازی بازارهای شبانه در تهران/ هدف، ساماندهی دستفروشان است
اواخر سال گذشته بود که مساله احیای زندگی شبانه در تهران مطرح شد و از اول اردیبهشت نیز این طرح کلید خورده است اما سوال اینجاست که آیا کسب و کارهای فعال در تهران آمادگی وارد شدن به این طرح را دارند؟
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •