جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
علیرضا قدمی
ممانعت از ورود بیش از ۶۰۰۰ خودرو به محورهای شمال
۲ روز قبل / استان مازندران / محدودیت کرونایی
ممانعت از ورود بیش از ۶۰۰۰ خودرو به محورهای شمال
علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیکی عادی و روان در جاده‌های مازندران هستیم.
محورهای کوهستانی مازندران برفی و لغزنده است
۳ روز قبل / پلیس راه / علیرضا قدمی / ساری / اخبار حوادث / وضعیت ترافیکی / طرح ترافیک / ترافیک
محورهای کوهستانی مازندران برفی و لغزنده است
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت جوی محورهای کوهستانی استان را برفی و لغزنده بیان کرد.
جلوگیری از ورود ۳۰۰۰ خودرو غیربومی به مازندران
۴ روز قبل / پلیس راه / علیرضا قدمی / اخبار حوادث / خودرو / محدودیت‌های کرونا
جلوگیری از ورود ۳۰۰۰ خودرو غیربومی به مازندران
ساری- رئیس پلیس راه مازندران گفت: با اجرای طرح جدید محدودیت کرونایی بیش از سه هزار دستگاه خودرو که قصد تردد در شهرهای غیراز محل سکونت را داشتند، برگشت داده شدند.
ممنوعیت خروج خودروهای بومی از مازندران به تهران و البرز
۱۳۹۹/۰۸/۱۶ / علیرضا قدمی / پلیس راه / محدودیت ترافیکی
ممنوعیت خروج خودروهای بومی از مازندران به تهران و البرز
ساری- رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: خروج خودروهای بومی با پلاک مازندران به مقصد استان‌های تهران و البرز تا ساعت ۲۴ امشب ممنوع است.
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / ترافیک جاده جاده های شمال / ترافیک جاده های کشور
ترافیک پرحجم در محورهای شمال/ ادامه ممنوعیت تردد خودروهای سنگین تا ساعت ۲ بامداد
علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال جاضر تردد خودروها در محورهای شمال به‌صورت پرحجم است.
کندوان امشب و فردا شب مسدود است
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / علیرضا قدمی / فیروزکوه / پلیس راه مازندران / مازندران
کندوان امشب و فردا شب مسدود است
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور چالوس (حد فاصل دزدبن تا هزارچم) واقع در استان مازندران از ساعت ۲۱ امشب تا ۶ صبح روز بعد مسدود خواهد بود.
ترافیک در مسیرهای خروجی شمال / محورهای شمال یک‌طرفه نمی‌شوند
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ / محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال
ترافیک در مسیرهای خروجی شمال / محورهای شمال یک‌طرفه نمی‌شوند
شفقنا- رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد ترافیک در مسیرهای خروجی شمال هستیم که لازم است برای جلوگیری از ایجاد صف‌های طولانی ترافیک در زمان بازگشت از سفر مدیریت شود. علیرضا قدمی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه محدودیت‌های...
ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور هراز
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / علیرضا قدمی / پلیس راه / ترافیک
ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور هراز
ساری- رئیس پلیس راه مازندران با اظهار اینکه تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده هراز ممنوع است، گفت: هیچ برنامه‌ای برای یکطرفه شدن محورهای استان در تعطیلات وجود ندارد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / انسداد جاده هراز / ترافیک کندوان
ترافیک سنگین در کندوان/ هراز بسته است
سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با مهر اظهار داشت: محور کندوان که شب گذشته به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود، باز است و اکنون تردد در آن جریان دارد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
محور کندوان مسدود شد
رئیس پلیس مازندران از مسدود شدن محور کندوان تا پایان مهر خبر داد. علیرضا قدمی در گفت‌وگو با همشهری با اشاره به انسداد شبانه محور ارتباطی کندوان بیان کرد: این محور از ساعت ۲۱ تا ۶ صبح، شب‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه تا ۳۰ مهر مسدود خواهد بود. قدمی انجام عملیات راهداری و ایمن‌سازی جاده، تعمیر و‌ آسفالت‌ریزی و ایمن‌سازی‌پل‌ها از سوی راهداری را از مهم‌ترین اقدامات در این محور طی روزهای آینده عنوان کرد.
هراز و کندوان فردا در صورت نیاز یک‌طرفه می‌شوند
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / علیرضا قدمی / ترافیک / پلیس راه
هراز و کندوان فردا در صورت نیاز یک‌طرفه می‌شوند
ساری- رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در راه‌های استان، گفت: جاده‌های هراز و کندوان فردا در صورت ترافیک سنگین یک‌طرفه می‌شوند.
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / اعمال محدودیت جاده ها / پلیس راه
اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
 علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۵ مهرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.
ترافیک هراز عادی است/ احتمال یکطرفه شدن کندوان
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / علیرضا قدمی / پلیس راهور / ترافیک
ترافیک هراز عادی است/ احتمال یکطرفه شدن کندوان
ساری- رئیس پلیس راه مازندران، وضعیت ترافیک در جاده های استان از جمله هراز را عادی و روان اعلام کرد و گفت: جاده های چالوس و هراز در صورت نیاز و بار سنگین ترافیک یک طرفه می شود.
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / جاده چالوس / جاده هراز
جاده چالوس و هراز فردا یک‌طرفه می‌شود
علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: امروز شاهد ترافیک روانی در محورهای مازندران هستیم.
۱۳۹۹/۰۶/۰۹ / جاده هراز و کندوان
هراز و کندوان از بعدازظهر یک طرفه می‌شوند/ ترافیک پرحجم و روان
سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت ترافیک جاده هراز با اظهار اینکه در حال حاضر این مسیر دو طرفه و دارای ترافیک عادی و روان است، اظهار داشت: از ساعت ۱۵ بعدازظهر این مسیر به سمت تهران یک طرفه می‌شود.
تکذیب خبر ممنوعیت ورود به مازندران/ صرفا محدودیتهای معمول ترافیکی اعمال می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / علیرضا قدمی / پلیس راه / ترافیک / محدودیت ترافیکی / تاسوعا و عاشورا / تکذیب
تکذیب خبر ممنوعیت ورود به مازندران/ صرفا محدودیتهای معمول ترافیکی اعمال می‌شود
رئیس پلیس راه مازندران خبر ممنوعیت ورود به مازندران در روزهای تاسوعا و عاشورا را تکذیب کرد و گفت: تنها محدودیتهای معمول هفتگی آن هم در صورت وجود حجم سنگین ترافیک اعمال می شود.
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / جاده هراز
جزئیات انسداد شبانه هراز
علیرضا قدمی امروز درباره جزئیات انسداد محور هراز در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: محور هراز شب‌های یک‌شنبه دوم و دوشنبه سوم شهریور ماه امسال مسدود می‌شود.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / وضعیت جاده‌های کشور / وضعیت راه‌ها
تداوم ترافیکی پرحجم در محورهای شمال
علیرضا قدمی درباره وضعیت ترافیک در محورهای شمال در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد ترافیکی پرحجم در محورهای شمال در مسیر خروجی هستیم که در محور کندوان از حجم بیشتری برخوردار است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / جاده هراز / محدودیت های ترافیکی جاده های شمال
هراز امشب مسدود است/زمان محدودیت‌های ترافیکی عید غدیر
علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیک در محورهای شمال در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای شمال به‌صورت روان است.
تردد پرحجم خودروها در محورهای شمال/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / محدودیت کندوان / محدودیتهای ترافیکی
تردد پرحجم خودروها در محورهای شمال/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود
شفقنا- رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد پرحجم خودروها در محورهای شمال، گفت: تردد خودروها امروز در محور کندوان به‌صورت یک‌طرفه انجام می‌شود. علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت ترافیک در محورهای شمال در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد:...
رئیس پلیس راه مازندران: 
تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال
۱۳۹۹/۰۳/۱۴
رئیس پلیس راه مازندران: تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال
علیرضا قدمی،رئیس پلیس راه مازندران،در خصوص آخرین وضعیت حاده های استان مازندران،گفت: درحال حاضر شاهد تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال هستیم به‌طوری‌که موجب ترافیکی سنگین شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / جاده کندوان / کندوان و هراز
کندوان بازگشایی شد/ احتمال ریزش و رانش در محورهای مازندران
 علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر سطح راه‌های استان به‌دلیل بارش پراکنده باران مقطعی لغزنده است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / بسته شدن جاده کندوان / جاده کندوان
کندوان همچنان بسته است/ اعمال محدودیت ترافیکی
به گزارش مهر، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه هم اکنون جاده‌های استان برفی و سطح جاده‌ها لغزنده است گفت: محور سوادکوه لحظاتی قبل بازگشایی شد و جاده چالوس به علت بارش برف و کولاک شدید همچنان بسته است.
رییس پلیس راه مازندران: محور کندوان تا اطلاع ثانوی مسدود می‌شود
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
رییس پلیس راه مازندران: محور کندوان تا اطلاع ثانوی مسدود می‌شود
شفقنا- مازندران رییس پلیس راه مازندران از انسداد محور کندوان تا اطلاع ثانوی خبر داد. ایسنا نوشت: علیرضا قدمی اظهار کرد که محور کندوان از ساعت ۱۸ امروز  سه‌شنبه ۶ اسفند ماه تا اطلاع ثانوی مسدود می‌شود. وی تصریح کرد: مسدود شدن...
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
میز خبر
خطر سقوط بهمن در کمین مسافران [شهروند] رئیس پلیس راه مازندران می‌گوید با توجه به افزایش دما احتمال سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی مازندران امروز وجود دارد. علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران گفت: «ضرورت دارد رانندگان با احتیاط بیشتری از گردنه‌ها و مناطق کوهستانی استان عبور کنند و از توقف زیر کوه محلی که احتمال ریزش وجود دارد، پرهیز کنند.» او ادامه داد: «ریزش بهمن در چند مورد در محورهای کوهستانی استان در چند روز گذشته اتفاق افتاد که خوشبختانه خسارتی نداشت. با توجه به شرایط جوی و لغزندگی برخی جاده‌های استان رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی‌ورانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند.» به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قدمی با بیان اینکه …
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / سوادکوه / علیرضا قدمی / پلیس راه
اتوبوس واژگون شده در سوادکوه دارای نقص فنی بوده است
ساری - رئیس پلیس راه مازندران گفت: اتوبوس واژگون شده تهران - گنبدکاووس در محور سوادکوه از قبل دارای نقص فنی بوده است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
آیت‌الله اعلمی اشتهاردی به فرزندان شهیدش پیوست
روح بلند آیت‌الله ابوالحسن اعلمی اشتهاردی پدر شهیدان محمدباقر و مهدی و پدر خانم شهید علیرضا قدمی به فرزندان شهیدش پیوست.
۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / مهدی اخوان ثالث
آرامگاه مهدی اخوان ثالث
ایرنا-مشهد- مهدی اخوان ثالث زاده ۱۰ اسفند ۱۳۰۷ مشهد و درگذشته ۴ شهریور ۱۳۶۹ تهران است، او شاعر پرآوازه و موسیقی‌پژوه ایرانی بود. نام و تخلص وی در اشعارش م. امید بود.اشعار او زمینه اجتماعی دارند و گاه حوادث زندگی مردم را به تصویر کشیده‌است؛ همچنین دارای لحن حماسی آمیخته با صلابت و سنگینی شعر خراسانی و نیز در بردارنده ترکیبات نو و تازه است.اخوان ثالث در شعر کلاسیک فارسی توانا بود و در ادامه به شعر نو گرایید. همچنین او آشنا به نوازندگی تار و مقام‌های موسیقایی بود. وی در توس در کنار آرامگاه فردوسی در گوشه ای آرام به خاک سپرده شده‌است. سردیس مهدی اخوان ثالث که توسط علیرضا قدمیاری هنرمند مجسمه‌ساز نیشابوری ساخته شده بود در سال ۱۳۹۱ نصب گردید.
۱۳۹۸/۰۵/۰۲ / فیلم شبی که ماه کامل شد / شیار 143 / علیرضا قدمی / فرهنگسرای بهمن / ماه مبارک رمضان / نرگس آبیار / دفاع مقدس
اکران ویژه «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای مرصاد
فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» همزمان با بزرگداشت شهدای عملیات مرصاد در پردیس رازی به نمایش درمی‌آید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
باران و ترافیک مسافران مازندران را زمین گیر کرد
سرهنگ علیرضا قدمی: هم اکنون در مسیر رفت جاده هراز و همچنین در جاده کندوان از چالوس به سمت کرج در برخی مسیرها ترافیک سنگین است و تردد خودرو ها با کندی انجام می شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •