یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹ / 27 September, 2020
کمیته امداد
۳ ساعت قبل
اجرای مسئولیت اجتماعی یکی از اولویت های مهم بانک ایران زمین است
معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین، پیش از حضور در مراسم جشن ایران مهر که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و جمعی از خیرین، حامیان ایتام و مسئولین کمیته امداد برگزار شد، اظهار داشت: بانک ایران زمین در راستای تلاش های مسئولانه خود در قبال جامعه و همسو با اهداف عالی کشور همواره تلاش داشته تا نقش خود را به عنوان یکی از بنگاه های اقتصادی ایران در قبال جامعه به انجام برساند و این مهم جزو اولویت‫های اول این بانک است. هادی قدیمی در تشریح اجرای مسئولیت های اجتماعی این بانک گفت: در سال‫های اخیر حمایت از سازمانهای مردم نهادی مانند کمیته امداد و سازمان بهزیستی و همچنین حفظ منابع آب، جنگل ها، کاهش مصرف انرژی، همکاری با سازمان محیط زیست و سازمان جنگلها، مشارکت در ساخت مدرسه در مناطق محروم و آسیب …
یادمان هفته دفاع مقدس در کمیته امداد امام خمینی (ره)
۷ ساعت قبل / کمیته امداد امام خمینی / مرتضی بختیاری / دفاع مقدس
یادمان هفته دفاع مقدس در کمیته امداد امام خمینی (ره)
مراسم یادمان هفته دفاع مقدس عصر شنبه با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در ساختمان کمیته امداد برگزار شد.
رونمایی از یادمان ۱۰۰ شهید کمیته امداد
۹ ساعت قبل / کمیته امداد امام خمینی / مرتضی بختیاری / چهل سالگی دفاع مقدس
رونمایی از یادمان ۱۰۰ شهید کمیته امداد
رئیس کمیته امداد به تاکیدات رهبر معظم انقلاب درخصوص رسیدگی به معیشت نیازمندان اشاره کرد و افزود: رسیدگی به نیازمندان و جامعه هدف کمیته امداد وظیفه همگانی است که با امنیت ملی گره خورده و نباید اجازه دهیم به یتیمان سخت بگذرد. 
رسیدگی به نیازمندان با امنیت ملی گره خورده است
۹ ساعت قبل / دفاع مقدس / سید مرتضی بختیاری / کمیته امداد امام خمینی (ره) / چهلمین سال دفاع مقدس
رسیدگی به نیازمندان با امنیت ملی گره خورده است
تهران - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت:‌ رسیدگی به نیارمندان و جامعه هدف کمیته امداد با امنیت ملی گره خورده، از این رو نباید اجازه دهیم سفره یتیمان خالی بماند و به آنها سخت بگذرد.
افتتاح فاز ۲ فولاد کاوه جنوب کیش/ بنیاد مستضعفان تحریم صنعت فولاد را شکست
۱۳ ساعت قبل / سید پرویز فتاح / ویروس کرونا / بنیاد مستضعفان / کمیته امداد امام خمینی / عملیات ثامن الائمه / اخبار داغ
افتتاح فاز ۲ فولاد کاوه جنوب کیش/ بنیاد مستضعفان تحریم صنعت فولاد را شکست
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: امروز در سالروز پیروزی عملیات ثامن‌الائمه و شکست حصر آبادان، تحریم صنعت فولاد کشور به دست جوانان متخصص ایرانی شکست.
شناسایی ۵۰ هزار خانوار تهرانی آسیب دیده از کرونا
۱۴ ساعت قبل / سید ابوالفضل پرپنچی / کمیته امداد امام خمینی / دانش آموز / سامانه شاد
شناسایی ۵۰ هزار خانوار تهرانی آسیب دیده از کرونا
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در شرایط فعلی حدود پنجاه هزار خانوار تهرانی شناسایی شدند که از شیوع کرونا به شدت لطمه دیده اند.
رهاورد حضور نوبخت در ایلام؛ فرجام خوش طرح‌های بر زمین‌مانده
۱۴ ساعت قبل / استانداری ایلام / ایلام / قاسم سلیمانی دشتکی / سازمان برنامه و بودجه / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / محمدباقر نوبخت / کمیته امداد امام خمینی (ره) / سفر معاون رییس جمهوری به استانهای کرمانشاه و ایلام
رهاورد حضور نوبخت در ایلام؛ فرجام خوش طرح‌های بر زمین‌مانده
ایلام - ایرنا - تعدادی از طرح‌های نیمه‌تمام و بر زمین‌مانده سالیان گذشته در استان ایلام که می‌رفت تکمیل نشده، ویران شوند پس از سال‌ها در سفر محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به این استان پایانی خوش یافتند.
۶۰میلیون ایرانی یارانه کالا می‌گیرند/ طرح تأمین کالاهای اساسی در صحن مجلس بررسی می‌شود
۱۸ ساعت قبل / جبار کوچکی نژاد / کالای اساسی / اقشار آسیب پذیر / شورای نگهبان / کمیته امداد امام خمینی / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / مجلس شورای اسلامی
۶۰میلیون ایرانی یارانه کالا می‌گیرند/ طرح تأمین کالاهای اساسی در صحن مجلس بررسی می‌شود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از اتمام بررسی طرح تأمین کالای اساسی در مجلس خبر داد و گفت: بر اساس این طرح، ۶۰ میلیون ایرانی یارانه کالا می‌گیرند.
۱۳ هزار مددجوی کمیته امداد یزد سالمند هستند
۱۸ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد یزد / سالمندان
۱۳ هزار مددجوی کمیته امداد یزد سالمند هستند
مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: بیش از ۱۳ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد سالمند هستند و از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.
۲۴ ساعت قبل
حداث ۱۰۰ هزار واحد برای محرومان بدون پیش پرداخت
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در طرح احداث ۱۰۰ هزار واحد برای محرومان هیچگونه پیش پرداختی صورت نمی گیرد و تسهیلات به شکل قرض الحسنه به افراد واجد شرایط واگذار می شود. به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز جمعه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: این برنامه با همکاری کمیته امداد، بنیاد مسکن و پشتیبانی مالی سازمان برنامه و بودجه احداث خواهد شد.او افزود: این طرح جدا از سایر برنامه های دولت برای تکمیل مساکن مهر و طرح اقدام ملی است که در طرح اقدام ملی نیز ۶۰۰ هزار واحد توسط وزارت راه و شهرسازی احداث خواهد شد.رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: در طرح احداث ۱۰۰ هزار واحد برای محرومان هیچگونه پیش پرداختی صورت نمی گیرد و تسهیلات به شکل قرض الحسنه …
۲۷ ساعت قبل
پوشش بیمه‌ای خدمات توان‌بخشی به کجا رسید؟
دبیر و رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت درباره وضعیت پوشش بیمه‫ای خدمات توان بخشی، گفت: در حال حاضر پیشنهاد کردیم که تا هر مبلغی را که سازمان مدیریت به ما ارائه دهد، به همان میزان اولویت‌بندی کرده و خدمات توان‌بخشی را برای بیمارانی که بیشترین نیاز را دارند، تحت پوشش بیمه قرار دهیم.به گزارش ایسنا، سجاد رضوی درباره وضعیت پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی گفت: طبق قانون باید خدمات مربوط به توان‌بخشی را تحت پوشش بیمه قرار دهیم، اما با توجه به اینکه این موضوع نیاز به منابع و اعتبارات دارد، در صورتی که منابع آن را در اختیار قرار دهند، برای پوشش بیمه‌ای این خدمات اقدام می‌کنیم.رضوی با بیان اینکه پوشش بیمه‌ای خدمات توان‌بخشی در سال گذشته به حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داشت، گفت: در حال حاضر پیشنهاد …
۲۷ ساعت قبل / اقتصاد / دلار / دولت / کمیته امداد امام خمینی / مسکن
رویداد
استاد اقتصاد دانشگاه ییل امریکا در ماه ژوئن پیش بینی کرده بود دلار طی یک تا دو سال آینده سقوط خواهد کرد و حالا می‌گوید این اتفاق در پایان ۲۰۲۱ می‌افتد.
ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد
۳۵ ساعت قبل / مرتضی بختیاری / کمیته امداد امام خمینی / تفاهم نامه
ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد
با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام امضا شد.
برنامه مشترک کمیته امداد و برنامه و بودجه برای حداث ۱۰۰ هزار واحد برای محرومان
۳۸ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / منطقه ایلام / محمدباقر نوبخت
برنامه مشترک کمیته امداد و برنامه و بودجه برای حداث ۱۰۰ هزار واحد برای محرومان
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در طرح احداث ۱۰۰ هزار واحد برای محرومان، پیش پرداختی انجام نمی شود و تسهیلات به شکل قرض الحسنه به افراد واجد شرایط واگذار می شود.
پنج هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایلام ایجاد می شود
۳۹ ساعت قبل / سید مرتضی بختیاری / سازمان برنامه و بودجه / محمدباقر نوبخت / کمیته امداد امام خمینی (ره) / سفر معاون رییس جمهوری به استانهای کرمانشاه و ایلام
پنج هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایلام ایجاد می شود
ایلام - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: امسال پنج هزار فرصت شغلی برای افراد تحت پوشش این نهاد در استان ایلام ایجاد خواهد شد.
نوبخت وارد ایلام شد
۲ روز قبل / استانداری ایلام / ایلام / قاسم سلیمانی دشتکی / سید مرتضی بختیاری / افتتاح طرح / سازمان برنامه و بودجه / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / محمدباقر نوبخت / کمیته امداد امام خمینی (ره) / علیرضا تابش
نوبخت وارد ایلام شد
ایلام - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه عصر پنجشنبه سوم مهرماه با استقبال استاندار ایلام و جمعی از مسوولان در سفری ۲ روزه وارد استان ایلام شد.
اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در آذربایجان شرقی
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد امام خمینی / رزمایش کمک به نیازمندان / ایتام
اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در آذربایجان شرقی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در استان، به تشریح جزییات این طرح برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین پرداخت.
تفاهم‌نامه احداث مسکن «محرومان» در کرمانشاه به امضا رسید
۲ روز قبل
تفاهم‌نامه احداث مسکن «محرومان» در کرمانشاه به امضا رسید
کرمانشاه- تفاهم نامه ساخت دو هزار واحد مسکونی برای محرومان کرمانشاه به امضای روسای سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و کمیته امداد رسید.
مشارکت و سرمایه‌گذاری کمیته امداد کشور در پروژه‌های عام‌المنفعه خراسان جنوبی
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد امام خمینی
مشارکت و سرمایه‌گذاری کمیته امداد کشور در پروژه‌های عام‌المنفعه خراسان جنوبی
در دیدار استاندار خراسان جنوبی با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به سرمایه‌گذاری این نهاد در پروژه‌های عمرانی و عام‌المنفعه استان تأکید شد.
۳ روز قبل
رابطه محرومیت و حضور در کلاس
گروه اجتماعی| از اوایل تابستان تاکنون عددی در میان کارشناسان و مسوولان حوزه آموزش و پرورش تکرار می‌شود: 3 میلیون و 500 هزار دانش‌آموزی که به ویژه در مناطق عشایری و روستایی و دسته‌ای هم از دانش‌آموزان تحت پوشش نهادهای حمایتی، از ابزارها و زیرساخت‌های لازم برای اتصال به اینترنت و بهره‌گیری از آموزش مجازی محروم هستند. بسیاری از نهادهای مدنی تذکر می‌دهند که این محرومیت شکاف آموزشی موجود در کشور را از آنچه هست هم عمیق‌تر می‌کند. در روزهای گذشته مرکز پژوهش‌های مجلس گزارش کوتاهی تنظیم کرده درمورد لزوم تهیه تبلت رایگان برای این دسته از دانش‌آموزان، پیشنهاد شده است که از انواع ابزار برای رسیدن به این مقصود استفاده شود: از اعلام عمومی برای کمک‌های …
۳ روز قبل / اسحاق جهانگیری / ایتام
جهانگیری: بنگاه‌های اقتصادی در راستای مسئولیت اجتماعی ایتام را حمایت کنند
به گزارش مهر، اسحاق جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم جشن ایران مهربان که با حضور جمعی از خیرین و حامیان ایتام و محسنین و نیز تعدادی از مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد، با اشاره به اینکه هر بنگاه اقتصادی باید به مسئولیت اجتماعی خود توجه داشته باشد، تصریح کرد: عملکرد بنگاه های اقتصادی باید به گونه ای باشد که مردم احساس کنند که این بنگاه ها علاوه بر تلاش برای توسعه اقتصادی و کسب سود، نسبت به مسئولیت اجتماعی خود نیز واقفند.
برگزاری مراسم شور عاطفه ها در دبستان هاجر شهر یاسوج
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / جشن عاطفه‌ها / کمیته امداد
برگزاری مراسم شور عاطفه ها در دبستان هاجر شهر یاسوج
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان، مراسم نمادین شور عاطفه‌ها در دبستان دخترانه هاجر شهر یاسوج برگزار شد.
نشست «جشن ایران مهربان» با حضور جهانگیری
۳ روز قبل / سید مرتضی بختیاری / اسحاق جهانگیری / کمیته امداد امام خمینی (ره)
نشست «جشن ایران مهربان» با حضور جهانگیری
ایرنا - تهران - نشست «جشن ایران مهربان» با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) روز چهارشنبه در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
نیاز ۱۸ هزار و ۸۲۹ دانش آموز اصفهانی به تبلت و گوشی هوشمند
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / بازگشایی مدارس در شرایط کرونا / شور عاطفه ها / کمیته امداد امام خمینی
نیاز ۱۸ هزار و ۸۲۹ دانش آموز اصفهانی به تبلت و گوشی هوشمند
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان رویکرد کمیته امداد اصفهان در شور عاطفه های امسال را تامین ملزومات آموزش غیرحضوری اعلام کرد و گفت: بیش از ۱۸ هزار و ۸۲۹ دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد هستند که با توجه به تغییراتی که همه گیری ویروس کرونا در شیوه آموزشی مدارس ایجاد کرده و افزایش سهم کلاس های غیرحضوری، به تبلت و گوشی هوشمند نیاز فوری دارند.
۴۸ هزار دانش‌آموز محروم سیستان‌وبلوچستان در انتظار یاری خیّران
۳ روز قبل / دانش آموزان / کمیته امداد / سیستان و بلوچستان / استانی-اجتماعی
۴۸ هزار دانش‌آموز محروم سیستان‌وبلوچستان در انتظار یاری خیّران
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در حال حاضر ۴۸ هزار و ۳۳۸ دانش‌آموز نیازمند در مناطق محروم استان شناسایی شده است که برای تحصیل و بهره بردن از آموزش‌های مجازی، در انتظار یاری خیّران هستند.
نیمی از مددجویان سمنانی زن سرپرست خانوارند/ اجرای خانواده پویا برای 3000 مددجوی استان
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد سمنان / زنان سرپرست خانوار / منطقه سمنان
نیمی از مددجویان سمنانی زن سرپرست خانوارند/ اجرای خانواده پویا برای 3000 مددجوی استان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از اجرای طرح خانواده پویا برای سه هزار مددجو تحت حمایت کمیته امداد خبر داد و گفت: این طرح با هدف ارتقا سلامت روان، ایجاد نشاط و پیشگیری ازآسیب های اجتماعی اجرا می‌شود.
آیین افتتاح دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی در گلستان
۴ روز قبل / استانی-علمی و آموزشی / جهاد دانشگاهی گلستان / طرح توسعه مشاغل خانگی / گلستان
آیین افتتاح دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی در گلستان
آیین افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ظهر امروز با حضور جمعی مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری، سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل کار، معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، معاون دفتر امور روستایی استانداری، رئیس اداره کاریابی‌های اداره کل کار و معاون اشتغال کمیته امداد استان در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی گلستان در گرگان برگزار شد.
راه‌اندازی نخستین کانون خیرین اشتغال کشور در استان سمنان
۴ روز قبل / استانی-اقتصادی / کمیته امداد سمنان
راه‌اندازی نخستین کانون خیرین اشتغال کشور در استان سمنان
مشاور معاون اشتغال کمیته امداد با اشاره به راه‌اندازی نخستین کانون خیرین اشتغال کشور در استان سمنان گفت: کانون خیرین اشتغال، نهالی است که با حمایت نیکوکاران بارور می‌شود.
پرداخت بیش از ۴ میلیارد و۳۰۰میلیون تومان خدمات عمرانی به مددجویان
۴ روز قبل / کمیته امداد امام خمینی / سید ابوالفضل پرپنچی / مددجویان
پرداخت بیش از ۴ میلیارد و۳۰۰میلیون تومان خدمات عمرانی به مددجویان
مدیر کل کمیته امداد استان تهران از پرداخت بیش از ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خدمات عمرانی به مددجویان تهرانی از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
شناسایی ۱۳۷ هزار کودک مبتلا به سوء تغذیه در کشور
۴ روز قبل
شناسایی ۱۳۷ هزار کودک مبتلا به سوء تغذیه در کشور
مدیرکل بهداشت، بیمه‌های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن تشریح فعالیت کمیته امداد در زمینه بیمه و بهداشت، درباره وضعیت سوء تغذیه کودکان گفت: ۱۳۷ هزار کودک در کشور دچار سوءتغذیه هستند که این دسته از کودکان توسط مراکز بهداشت و درمان استان‌ها شناسایی و طی معرفی نامه‌ای به کمیته امداد معرفی شدند و این نهاد برای رفع سوء تغذیه آن‌ها به صورت ماهانه کارت‌های سبد غذایی صادر کرده است.
ببینید | حکم شرعی رهبر معظم انقلاب درباره پرداخت حقوق کارکنان کمیته امداد از پول صندوق‌های صدقات
۴ روز قبل / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / حقوق و دستمزد / کمیته امداد
ببینید | حکم شرعی رهبر معظم انقلاب درباره پرداخت حقوق کارکنان کمیته امداد از پول صندوق‌های صدقات
مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی در گفتگو با برنامه تلویزیونی درباره پرداخت حقوق کارکنان کمیته امداد از پول صندوق های صدقات توضیح داد.
صدور کارت‌های سبد غذایی برای مادران و کودکان دچار سوء تغذیه
۴ روز قبل / کودکان / سبد کالا
صدور کارت‌های سبد غذایی برای مادران و کودکان دچار سوء تغذیه
ایسنا نوشت: مدیرکل بهداشت، بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن تشریح فعالیت کمیته امداد در زمینه بیمه و بهداشت، درباره وضعیت سوء تغذیه کودکان گفت: ۱۳۷ هزار کودک در کشور دچار سوءتغذیه هستند که این دسته از کودکان توسط مراکز بهداشت و درمان استانها شناسایی و طی معرفی نامه‌ای به کمیته امداد معرفی شدند و این نهاد برای رفع سوء تغذیه آن‌ها به صورت ماهانه کارت‌های سبد غذایی صادر کرده است.
واگذاری ۱۷۰۰ انشعاب رایگان گاز به مددجویان فارس
۴ روز قبل / استانی-اقتصادی / گاز طبیعی / کمیته امداد امام ( ره ) / فارس
واگذاری ۱۷۰۰ انشعاب رایگان گاز به مددجویان فارس
مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۰۰ اشتراک رایگان گاز طبیعی به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام(ره)، بهزیستی و ایثارگران استان واگذار شده است.
طبخ و توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان
۴ روز قبل / استانی-اجتماعی / کمیته امداد امام خمینی / مددجویان / توزیع غذای گرم
طبخ و توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر از طبخ و توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان خبر داد.
جهانگیری: مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به بانک‌های عامل ابلاغ شود
۵ روز قبل / دفاع مقدس / دولت تدبیر و امید / اقتصاد مقاومتی / بنیاد مسکن انقلاب اسلامی / مسکن مهر / اسحاق جهانگیری / خلیج فارس / کمیته امداد امام خمینی (ره) / بازار مسکن
جهانگیری: مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به بانک‌های عامل ابلاغ شود
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت: برنامه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان، به عنوان مصوبه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به بانک‌های عامل ابلاغ شود تا همه بانک‌ها مکلف به اجرای این برنامه باشند.
خارج شدن 224 هزار خانوار از پوشش کمیته امداد/پرداخت 50 هزار کمک هزینه ازدواج تا پایان سال
۵ روز قبل / کمیته امداد / سلامت / خانواده / دانشجو
خارج شدن 224 هزار خانوار از پوشش کمیته امداد/پرداخت 50 هزار کمک هزینه ازدواج تا پایان سال
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه تا پایان امسال با ارائه ۵۰ هزار کمک‌ هزینه ازدواج به مددجویان ، صف جهیزیه شکسته خواهد شد، گفت: سال گذشته ۲۲۴ هزار خانوار تحت پوشش این نهاد به خودکفایی رسیده و از حمایت خارج شدند.
اعطای تسهیلات به ایده‌های قزوینی‌ها در حوزه «صنایع روستا دوست»
۵ روز قبل / استانی-اقتصادی / کمیته امداد امام خمینی / کارآفرینی / جهاد دانشگاهی
اعطای تسهیلات به ایده‌های قزوینی‌ها در حوزه «صنایع روستا دوست»
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: صنایع روستا دوست باید برای تولید به‌صرفه باشد و اجرای آن هزینه زیادی نیاز نداشته باشد؛ نوآورانه بودن و استفاده از فناوری جدید در این طرح بسیار مهم است، از طرفی طرح ارائه‌ شده باید با فناوری ساده قابل‌ اجرا باشد.
ابزارهای هنری و رسانه‌ای انقلاب لازمه ایجاد فرهنگ صحیح زکات هستند
۵ روز قبل / زکات / حجت‌الاسلام و المسلمین قمی / کمیته امداد امام خمینی
ابزارهای هنری و رسانه‌ای انقلاب لازمه ایجاد فرهنگ صحیح زکات هستند
حجت‌الاسلام والمسلمین قمی گفت: برای ایجاد فرهنگ صحیح زکات در جامعه، باید مجموع ابزارهای هنری و رسانه‌های انقلابی به خط شوند و اقدامات لازم را انجام دهند.
پرداخت وام بلاعوض 10 میلیون تومانی به خانواده‌ فوتی‌های کرونا
۵ روز قبل / ویروس کرونا / کمیته امداد
پرداخت وام بلاعوض 10 میلیون تومانی به خانواده‌ فوتی‌های کرونا
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی گفت: به خانواده‌های نیازمند فوت شده از بیماری کرونا مبلغ 10 میلیون تومان به عنوان وام بلاعوض پرداخت شده است.
جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومانی زکات در زنجان
۵ روز قبل / زنجان / استانی-اقتصادی / کمیته امداد امام خمینی / زکات
جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومانی زکات در زنجان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: تاکنون ۱۸میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان زکات واجب و مستحبی در استان زنجان جمع‌آوری شده است.
کمیته امداد مسئول فقرزدایی نیست
۵ روز قبل / کمیته امداد امام خمینی / کمیته امداد امام خمینی (ره) / کمیته امداد امام خمینی (ره)
کمیته امداد مسئول فقرزدایی نیست
تهران - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر اینکه این نهاد به تنهایی مسئول فقرزدایی در جامعه نیست و این موضوع نیازمند همت و تلاش دیگر دستگاه‌ها نیز هست، گفت: اکنون ۲ میلیون و ۵۷۳ هزار خانوار در قالب پنج میلیون و ۲۹۰ هزار نفر تحت پوشش حمایت‌های این کمیته است.
۵ روز قبل
کمیته امداد: همه دانش آموزان نیازمند صاحب تبلت و سیستم های هوشمند می شوند
از نظر نیروی انسانی حدود ۶۰۰۰ نفر مددکار و مشاور متعهد و متخصص در این حوزه مشغول خدمت رسانی به مددجویان امداد هستند.
اهداء ۷۳۵ بسته نوشت‌افزار به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / کمیته امداد / نوشت افزار / ایتام
اهداء ۷۳۵ بسته نوشت‌افزار به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت مؤسسه خیریه عترت بوتراب ۷۳۵ بسته نوشت‌افزار به ایتام تحت حمایت این نهاد اهداء شد.
حاجی‌بابایی از ارسال طرح تامین کالاهای اساسی به هیات رئیسه خبر داد
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / مجلس یازدهم / حمیدرضا حاجی ‌بابایی / کمیته امداد امام خمینی (ره)
حاجی‌بابایی از ارسال طرح تامین کالاهای اساسی به هیات رئیسه خبر داد
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از ارسال طرح تامین کالاهای اساسی به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
ارائه گزارش رییس کمیته امداد در کمیسیون بودجه
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / کمیته امداد امام خمینی
ارائه گزارش رییس کمیته امداد در کمیسیون بودجه
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که طرح تامین کالاهای اساسی کمک خوبی برای کمیته امداد خواهد بود و جزو اعتبارات آن محسوب می‌شود.
مدیران کل معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد منصوب شدند
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / رئیس کمیته امداد / مرتضی بختیاری / حکم انتصاب
مدیران کل معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد منصوب شدند
رئیس کمیته امداد در احکامی مدیرکل بهداشت و بیمه‌های اجتماعی و درمان، مدیرکل حمایت‌های اجتماعی و  مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد منصوب کرد.
رسیدگی به پرونده ۶۲ مددجوی کمیته امداد توسط رئیس کل دادگستری فارس
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / استانی-سیاسی / دادگستری فارس / حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی / دستگاه قضایی استان
رسیدگی به پرونده ۶۲ مددجوی کمیته امداد توسط رئیس کل دادگستری فارس
با برپایی میز خدمت حقوقی، پرونده ۶۲ مددجوی کمیته امداد با حضور رئیس کل و معاونان و قضات دادگستری استان فارس مورد بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
وام 50 میلیون تومانی بانک سینا برای مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره)
بانک سینا در راستای توانمندسازی محرومین جامعه با محوریت اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و اولویت زنان سرپرست خانوار، وام قرض الحسنه 50 میلیون تومانی پرداخت می‫کند.این وام بر اساس انعقاد تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد حضرت امام(ره) و به منظور کمک به بهبود وضعیت معیشت و رفاه مددجویان کمیته امداد، ایجاد اشتغال پایدار و مولد و نیز توانمندسازی اقتصادی و خوداشتغالی اقشار کم درآمد پرداخت می‫شود.مدت بازپرداخت این وام، 7 ساله با نرخ کارمزد 4 درصد است و به متقاضیان با اولویت زنان سرپرست خانوار مددجوی کمیته امداد حضرت امام(ره) با ارائه معرفی نامه از این کمیته و تضامین منطبق بر ضوابط و آیین‫نامه‫های بانک تعلق می‫گیرد. اعطای این وام به کارفرمایان دستگاه های حمایتی برای مبالغ بیش …
تلاش می‌کنیم هیچ دانش‌آموزی از تحصیل باز نماند
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / کمیته امداد امام خمینی / بازمانده از تحصیل / شور عاطفه ها / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی
تلاش می‌کنیم هیچ دانش‌آموزی از تحصیل باز نماند
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه تمام تلاش ما در کمیته امداد بر این است که هیچ دانش‌آموزی از تحصیل بازنماند گفت: خیران و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند از طریق تلفن همراه خود با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷ * در شور ملی عاطفه‌ها مشارکت کنند
۲۷۰۰دانش آموز یتیم و نیازمند در انتظار مهر مردم خراسان شمالی
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / استانی-اجتماعی / خراسان شمالی / کمیته امداد
۲۷۰۰دانش آموز یتیم و نیازمند در انتظار مهر مردم خراسان شمالی
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هم اکنون دو هزار و ۷۰۰ کودک یتیم دانش آموز تحت حمایت این نهاد قرار دارند.
۱۵۹۹ کودک اردبیلی دچار سوءتغذیه است/حمایت امداد از ۶.۸جمعیت استان
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / کمیته امداد امام خمینی / اداره کل کمیته امداد اردبیل / کمیته امداد اردبیل / سوء تغذیه کودکان / کمک به نیازمندان / اطعام نیازمندان
۱۵۹۹ کودک اردبیلی دچار سوءتغذیه است/حمایت امداد از ۶.۸جمعیت استان
اردبیل ـ مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: طبق معرفی مراکز بهداشت سطح استان اردبیل تعداد ۱۵۹۹ کودک زیر ۶ سال مبتلا به سوءتغذیه تحت پوشش کمیته امداد است.
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
راه‌اندازی سه هزار و ٧٠٠ شغل خانگی با تسهیلات بانک صادرات ایران
بانک صادرات ایران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه سال جاری بالغ بر هزار و ۵٠٠ میلیارد ریال وام مشاغل خانگی به  بیش از سه هزار و ٧٠٠ مددجو سازمان‌های حمایتی پرداخت کرد.این بانک همچنان حمایت‌ از فعالیت‌های اشتغالزایی مددجویان سازمان‌های حمایتی را در دستور کار خود داشته به نحوی که در پنج‌ماه اول سال جاری، سه هزار و ٧۵٧ فقره وام قرض‌الحسنه  اشتغالزایی به ارزش بالغ بر هزار و ۵٢۶ میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.بانک صادرات ایران به همین منظور از ابتدای سال ٩٨ تا پایان مردادماه سال ٩٩ بیش از ۴۴ هزار و ٨۴۴ فقره تسهیلات حمایتی به ارزش هشت هزار و ٧٨٧ میلیارد ریال برای ایجاد مشاغل خانگی و حمایت از سرمایه‌ درگردش واحدهای راه‌اندازی شده مددجویان کمیته امداد امام …
۱۳۹۹/۰۶/۲۹
اکرام ایتام با همکاری نیکوکاران
بیش از 3 هزار حامی در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شمیرانات همکاری می‌کنند. «حسن محمدی مهینی» سرپرست اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شمیرانات با اعلام این خبرگفت: «اکنون 3 هزار و 127 حامی با عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین از 821 فرزند مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد حمایت مادی و معنوی می‌کنند.» او افزود: «حامیان طی 5ماهه نخست امسال 823 میلیون تومان نقد و 488 میلیون تومان غیرنقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند.» خیّران می‌توانند برای کسب اطلاعات …
هزار میلیارد ریال کمک کمیته امداد به مددجویان در بخش مسکن
۱۳۹۹/۰۶/۲۸
هزار میلیارد ریال کمک کمیته امداد به مددجویان در بخش مسکن
بختیاری، رئیس کمیته امداد امام (ره) گفت: هزار میلیارد ریال کمک بلاعوض و تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن به مددجویان زیرپوشش این نهاد در سال جاری اختصاص یافته است.
اقبال بالای مددجویان به طرح‌های اشتغال‌زایی حوزه دامپروری
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / استانی-اقتصادی / کمیته امداد سمنان
اقبال بالای مددجویان به طرح‌های اشتغال‌زایی حوزه دامپروری
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از اجرایی شدن پنج‌هزار و 700 طرح اشتغال مددجویی در این استان با هدف توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.
ایجاد ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در انتظار تخصیص اعتبارات
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / کمیته امداد امام خمینی / اشتغالزایی / بیکاری
ایجاد ۲۰۰ هزار فرصت شغلی در انتظار تخصیص اعتبارات
رئیس کمیته امداد از ساخت و تحویل ۲۶ هزار واحد مسکن برای مددجویان در یکسال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت تعمیرات ۸۴ هزار واحد مسکن خانواده‌های تحت حمایت انجام شده است.
اشتغالزایی و کسب درآمد پایدار از مهمترین دغدغه های کمیته امداد است
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / استانی-اجتماعی
اشتغالزایی و کسب درآمد پایدار از مهمترین دغدغه های کمیته امداد است
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد ۴۹٠ هزار اشتغال پایدار برای جامعه هدف کمیته امداد طی سالهای اخیر خبرداد.
حضور مددجویان کمیته امداد تهران در جشنواره قرآنی باران وحی
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / سید ابوالفضل پرپنچی / کمیته امداد امام خمینی / جشنواره قرآنی
حضور مددجویان کمیته امداد تهران در جشنواره قرآنی باران وحی
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت:تعدادی از مددجویان کمیته امداد استان تهران در مرحله کشوری جشنواره قرآنی باران وحی به رقابت پرداختند.
مناطق مرزی آذربایجان غربی نیازمند سرمایه گذاری برای رفع بیکاری است
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / استانی-سیاسی
مناطق مرزی آذربایجان غربی نیازمند سرمایه گذاری برای رفع بیکاری است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فلسفه وجودی کمیته امداد و نقش برجسته این نهاد در تثبیت و تقویت امنیت اجتماعی گفت: توانمندسازی جامعه هدف در ابعاد مختلف از جمله اشتغال، درمان و مسکن توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) از بدو تاسیس توانسته در تثبیت و تقویت امنیت اجتماعی بسیار موثر واقع شود.
همدلی برای مهرِ مهربانی با پویش مردمی "شور عاطفه ها"
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / شور عاطفه ها / کمیته امداد استان بوشهر / رزمایش کمک به نیازمندان / تبلت / شبکه شاد
همدلی برای مهرِ مهربانی با پویش مردمی "شور عاطفه ها"
پویش مردمی "شور عاطفه ها" با شعار "همدل می شویم برای مهربانی در مهر" برای کمک به دانش آموزان نیازمند استان بوشهر آغاز شد.
فقر اقتصادی با فقر فرهنگی ارتباط مستقیم دارد
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
فقر اقتصادی با فقر فرهنگی ارتباط مستقیم دارد
مدیر کل کمیته امداد استان یزد با اشاره به متفاوت بودن بحث آموزش در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، گام نهادن در مسیر سوادآموزی را بسیار مهم و ارزشمند خواند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
دانش‌آموزان محروم در انتظار تبلت
امسال جشن عاطفه‌ها جای خود را به شورعاطفه‌ها داده و به علت شیوع کرونا دیگر پایگاهی برای جمع‌آوری کمک‌های شما در سطح شهر‌ها احداث نمی‌شود. کرونا که آمد، دیگر بچه و بزرگ نشناخت، زندگی‌ها را مختل کرد. هر روز به این امید که حالا چند روز دیگر کرونا تمام می‌شود و به زندگی عادی برمی‌گردیم را گذراندیم. روز‌های زیادی آمدند و رفتند تا اینکه ۶ماه از عید نوروز گذشت و رسید به فصل آغاز مدرسه. کرونا حال‌وهوای مهر را هم تغییر داد. شهریورماه بوی ماه مدرسه را آورد و تبلت شد ابزاری برای آموزش به دانش‌آموزان. اما در این بین بودند دانش‌آموزانی که ابزار جدید را نتوانستند به این راحتی تهیه کنند یا پولش را نداشتند یا اینکه خانه و مدرسه‌شان آنقدر‌ها …
مهلت تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن تمام شده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / تسهیلات مسکن / نرخ اجاره بها / وزارت راه و شهرسازی / سازمان بهزیستی کشور / کمیته امداد امام خمینی (ره)
مهلت تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن تمام شده است
تهران- ایرنا- معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: سامانه مسکن ملی از امروز برای تکمیل اطلاعات وام ودیعه مسکن بسته شده است و مستاجران متقاضی وام ودیعه تا ساعت ۲۴ شب گذشته مهلت داشتند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند.
چشم انتظاری ۱۰ هزار دانشجو و دانش آموز به یاری نیکوکاران
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / کمیته امداد / «چشم‌انتظاری» / _دانش آموز / دانشجویی
چشم انتظاری ۱۰ هزار دانشجو و دانش آموز به یاری نیکوکاران
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان چشم‌انتظار یاری خیران و نیکوکاران در شور عاطفه‌های امسال هستند.
۴۵۰۰ دانش‌آموز البرزی تحت پوشش کمیته امداد هستند
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / استانی-اجتماعی / شور عاطفه ها / رضا لشینی / کمیته امداد
۴۵۰۰ دانش‌آموز البرزی تحت پوشش کمیته امداد هستند
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی البرز گفت: از ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر شور عاطفه‌ها با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت با اولویت «ملزومات آموزش غیرحضوری» در استان البرز برگزار می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / جلسه غیرعلنی مجلس / سوال از وزیر کار / مجلس یازدهم
جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس برای سوال از وزیر کار/وعده سازمان برنامه برای اصلاح بودجه
احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در تشریح جزئیات نشست غیرعلنی مجلس در جریان سؤال از وزیر کار گفت: ابتدا آقای مصری نماینده مردم کرمانشاه سؤال خود را درباره علت عدم افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با وجود در تصریح این موضوع در قانون بودجه سال 99 مطرح کرد.
چرا افزایش مستمری محرومین ومددجویان کمیته امداد و بهزیستی انجام نشده است
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / کمیته امداد / مجلس شورای اسلامی / کارگران / بهزیستی
چرا افزایش مستمری محرومین ومددجویان کمیته امداد و بهزیستی انجام نشده است
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: چرا 20 درصد حقوق مستمری بگیران و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی که هر ساله باید بیش از حداقل حقوق کارگران باشد تاکنون انجام نشده است.
جزئیات پوشش بیمه‌ای یک میلیون «روستایی» از مهرماه اعلام شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / صندوق بیمه روستاییان و عشایر / _بیمه
جزئیات پوشش بیمه‌ای یک میلیون «روستایی» از مهرماه اعلام شد
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گفت: از ابتدای مهر بالغ بر یک میلیون نفر از اقشار روستایی و عشایر که فاقد هر نوع بیمه اجتماعی هستند؛ مانند قالیبافان، زنان سرپرست خانوار، شاغلان در صنایع دستی و افراد پشت نوبتی کمیته امداد و سازمان بهزیستی تحت پوشش قرار می‌گیرند.
افزایش ۳ برابری پرداخت زکات در استان یزد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / استانی-اجتماعی / کمیته امداد یزد / زکات
افزایش ۳ برابری پرداخت زکات در استان یزد
مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکاران یزدی در پنج‌ماهه نخست امسال ۱۴ میلیارد و ۸۲۸ میلیون تومان زکات واجب و مستحب پرداخت کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۸ افزایش سه برابری را نشان می‌دهد.
ودیعه مسکن در اولویت وام درخواستی نیازمندان/افزایش ۱۰۰درصدی مراجعات به کمیته امداد
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / کمیته امداد امام خمینی / کمک به نیازمندان / علی عاشوری
ودیعه مسکن در اولویت وام درخواستی نیازمندان/افزایش ۱۰۰درصدی مراجعات به کمیته امداد
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، از افزایش ۱۰۰ درصدی مراحعه نیازمندان و اقشار آسیب پذیر برای دریافت وام ودیعه مسکن در ۶ ماهه اول سال ۹۹ به کمیته امداد خبر داد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
غیر مستاجرانی که تسهیلات ودیعه مسکن گرفتند
در شرایطی که برخی مستاجران در اخذ تسهیلات ودیعه مسکن ناکام بودند برخی افراد غیر مستاجر با استفاده از کد رهگیری صوری، موفق به اخذ این وام شده‌اند. داشتن کد رهگیری برای اجاره از شرایط دریافت وام ودیعه است. برخی بنگاه‌ها برای انجام معامله کد رهگیری اجاره صادر می‌کنند و پس از انجام فعالیت مرتبط با این کد فسخ معامله را انجام می‌دهند. کد رهگیری شماره مخصوصی است که نماینده معامله خرید، فروش، اجاره و سایر فعالیت‌های معاملاتی در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور به حساب می‌آید و برای هر معامله یکتا است. در شرایطی که برخی مستاجران در اخذ این تسهیلات ناکام بودند برخی افراد غیر مستاجر با این روش موفق به دریافت وام شدند. در حالی که متقاضیان وام ودیعه مسکن از درخواست بانک‌ها …
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
تسهیلات ۵۰ میلیونی ودیعه مسکن فقط یک ضامن می‌خواهد
در حالی که متقاضیان وام ودیعه مسکن از درخواست بانک‌ها برای دریافت سه ضامن برای وام ۵۰ میلیون تومانی اجاره در تهران و دو ضامن برای وام ۳۰ میلیون تومانی در شهرهای بزرگ شکایت دارند، ستاد ملی مبارزه با کرونا یکبار دیگر شرایط دریافت این وام تنها با یک ضامن را اعلام‌کرد.به گزارش ایرنا‫، وزارت راه و شهرسازی با انتشار اطلاعیه‌ای در سامانه مسکن ملی یکبار دیگر با تاکید بر شرایط آسان دریافت وام ودیعه اجاره خبر داد که در تسهیلات بیش از ۱۵۰ میلیون ریالی که مربوط به وام ۵۰ میلیونی مستاجران تهرانی و ۳۰ میلیونی سایر کلانشهرها است معرفی یک ضامن به بانک احتیاج است. براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در مورد تسهیلات ودیعه، نوع وثایق دریافت این وام گواهی کسر از حقوق، گواهی کسر از مستمری خانوارهای تحت پوشش کمیته …
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
بررسی عملکرد بزرگ‫ترین بانک قرض‌الحسنه کشور در یک سال اخیر
این بانک در دوره یک ساله منتهی به یک شهریورماه سال ۱۳۹۹ توانست بیش از ۲.۵ فقره تسهیلات پرداخت کند. در این یک سال ۱۵۱ هزار میلیارد ریال به منابع بانک مهر ایران اضافه شده و منابع این بانک حدود ۷۳ درصد نسبت به دوره مشابه رشد داشته است. همچنین بانک در این دوره موفق شد یک میلیون و ۹۰۰ هزار مشتری جدید را جذب کند و تعداد مشتریان بانک در حال حاضر به ۹ میلیون نفر رسیده است. دیجیتالی شدن خدمات بانکیبانک مهر ایران که یکی از پیشروترین بانک‌های کشور در ارائه خدمات الکترونیکی و غیرحضوری بانکی به شمار می‌رود، با شیوع بیماری کرونا از زمستان گذشته، دامنه این دسته از خدمات خود را گسترده‌تر کرده است. در حال حاضر این بانک از طریق همراه‌بانک «مهریران» خدمات افتتاح حساب و احراز هویت غیرحضوری سجام را ارائه می‌دهد. …
اهدای تبلت به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اهدای تبلت به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند
معاون اداری-مالی کمیته امداد از اهدای ۵۰ هزار تبلت به دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد خبرداد.
۲۵۰ هزار دانش‌آموز تبلت نیاز دارند
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
۲۵۰ هزار دانش‌آموز تبلت نیاز دارند
باجلان، معاون اداری و مالی کمیته امداد با بیان اینکه ۷۵۰ هزار دانشجو و دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد هستند، بیان کرد: از این تعداد ۲۵۰ هزار دانش‌آموز تبلت نیاز دارند که تاکنون ۵۰ هزار نفر در اولویت قرار گرفته‌اند تا تبلت در اختیار آن‌ها قرار گیرد.
لزوم تهیه ۵ هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند خوزستان
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / کمیته امداد امام خمینی / شور عاطفه ها
لزوم تهیه ۵ هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند خوزستان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از برگزاری آیین شور عاطفه‌ها از ۲۲ شهریور ماه تا ۱۱ مهرماه به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •