دوشنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۸ / 27 January, 2020
زندگی مخفیانه
ویدئو/ مخفیانه در اردوگاه‌های حبس اویغورها +زیرنویس فارسی
انتخاب / ۲۵ ساعت قبل / ...
ویدئو/ مخفیانه در اردوگاه‌های حبس اویغورها +زیرنویس فارسی
در چند سال اخیر حبس اجباری چند میلیون قزاق توسط دولت چین به اعتراضات بین المللی منجر شد/ در شهر شمالی کویتون در استان شینجن که دارای جمعیت های غالبا چینی هستند دارای کارگران ایغور و دیگر اقلیت ها هستند که از فاصله هزاران کیلومتری به اینجا آورده شده‌اند/ تبلیغات دولتی آنها را به عنوان برنامه فقرزدایی در این مناطق معرفی می‌کند، بر خلاف ادعای دولت آنها می‌گویند درآمدشان به یک سوم تقلیل یافته است، هدف دولت دورکردن اویغورها و دیگر اقلیت ها از میراث شان است/ برای اویغورها آینده زندگی بسیار مبهم است، زیرا تصمیم به ماندن یا رفتن دیگر در دست خودشان نیست / انتخاب منبع: #NY_Times ( 4:20 دقیقه )
زندگی مخفیانه و دشوار خبرچین‌های دوپینگ ورزش روسیه در آمریکا
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ورزشی
زندگی مخفیانه و دشوار خبرچین‌های دوپینگ ورزش روسیه در آمریکا
خبرچین‌های دوپینگ ورزش روسیه در آمریکا زندگی مخفیانه و دشواری را سپری می‌کنند.
فریاد بلند بخشش
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ...
فریاد بلند بخشش
بخشش پرماجرا همه چیز از یک نزاع دسته‌جمعی شروع شد. دعوا و درگیری که ظاهرا چندان هم به قاتل و مقتول ‏مربوط نبود و هرکدام به واسطه‌ای در آن درگیری خونین حاضر بودند. آن طور که برادر بزرگتر ‏رضا به «شهروند» می‌گوید؛ ٢٧ خرداد ماه‌سال ٨٤ این اتفاق افتاد: «حوالی ظهر بود که رضا ‏همراه دوستانش برای دعوا رفت. درواقع دوستان رضا با چند نفر در نزدیکی‌های خانه ‏علیزاده درگیری داشتند. علت درگیری ساخت‌وسازی بود که آن حوالی انجام شده بود. در همان ‏درگیری محمد علیزاده چاقو خورد و جانش را از دست داد.» بعد از این حادثه رضا که تازه ‏وارد بیستمین‌سال زندگی‌اش شده بود، همراه دوستانش فرار کرد و مدتی را در تهران مخفیانه زندگی ‏می‌کرد. بعد از مدتی آنها تصمیم می‌گیرندکه برگردند و قرار می‌شود هر سه خودشان را ‏به عنوان قاتل …
اعدامی‌هایی که توسط یک زوج نیکوکار از چوبه دار رهایی یافتند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / ...
اعدامی‌هایی که توسط یک زوج نیکوکار از چوبه دار رهایی یافتند
نیکوکار خیرخواه و نیک اندیش البرزی که با الگو گرفتن از مولای متقیان حضرت علی (ع)، کمک‌های شبانه و مخفیانه به نیازمندان و ایتام شهر را در برنامه زندگی خود دارد، به پیروی از امام هشتم نیز ضامن بدهی و قرض درماندگان و گرفتاران می شود تا رسم عاشقی را به درستی به جا آورد.
  استانی-اجتماعی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / سیاسی
پایان ۵ سال زندگی مخفیانه
سرهنگ نادربیگی در خصوص چگونگی قتل گفت: وی که از مدت‌ها قبل به علت اختلاف مالی با مقتول مشاجره داشت در روز حادثه با او درگیر شده و به کمک یکی از دوستانش ابتدا مقتول را مورد ضرب و شتم قرار داده و با اجبار وی را داخل صندوق عقب خودرو انداخته و قصد انتقال نامبرده به محل دیگری را داشتند که پس از دو ساعت که در صندوق عقب را باز می‌کنند متوجه می‌شوند که وی فوت کرده است و از همان تاریخ قاتل متواری شده و در شهر‌های مختلف به صورت مخفیانه زندگی می‌کرد.
  زندگی مخفیانه  سرهنگ نادربیگی  پلیس
دختر۳۷ساله به خاطر عشق به پسر۲۵ساله معتاد شد/بازداشت آنها بدنبال سرقت های سریالی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ / اجتماعی
دختر۳۷ساله به خاطر عشق به پسر۲۵ساله معتاد شد/بازداشت آنها بدنبال سرقت های سریالی
شرق نوشت: دختر و پسر جوانی که به‌خاطر مخالفت خانواده‌ها زندگی مخفیانه تشکیل داده بودند، در نهایت به دلیل اعتیاد دست به سرقت‌های سریالی زدند و دستگیر شدند.
  روابط دختران و پسران  معتاد  سارق
5 راه سریع و آسان برای رمزگذاری راحت زندگی شما در کمتر از یک ساعت
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / فناوری
5 راه سریع و آسان برای رمزگذاری راحت زندگی شما در کمتر از یک ساعت
استفاده از تلفن همراه و رایانه ها چنان رایج شده است که احتمالاً حتی نمی دانیم اطلاعات شخصی ما نیز مخفیانه در دسترس دیگران قرار می گیرد یا خیر؟