سه شنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۹ / 26 January, 2021
اجاره
اجاره آپارتمان مبله در تهران با گروه ارزان مبله
۲ ساعت قبل
اجاره آپارتمان مبله در تهران با گروه ارزان مبله
شاید برای شما زیاد اتفاق افتاده باشد که به شهری سفر کردید و با مشکلات نبود استراحت گاهی متناسب با بودجه و سلیقهخود روبرو شده باشید، با تماس با گروه ارزان مبله و دریافت مشاوره رایگان از سوی مشاوران ما و راهنمایی مشاوراندرباره اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت و همچنین اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران، دیگر نگرانی اقامت خود را نداشته باشید
درآمد خانوارهای شهری و سهم یارانه دریافتی آنها در سال ۹۸
۲ ساعت قبل / دهک درآمدی / یارانه معیشتی / رهن و اجاره مسکن / وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی / بورس
درآمد خانوارهای شهری و سهم یارانه دریافتی آنها در سال ۹۸
خانوارها براساس درآمد و هزینه سالیانه به ۱۰ گروه تقسیم می‌شوند. دهک نخست، کم‌درآمدترین و دهک دهم پردرآمدترین خانوارها هستند. براساس آمار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۹۸ بیشترین درآمد خانوار شهری در چهار دهک نخست از محل مشاغل حقوق‌بگیری و از دهک پنجم به بعد از محل درآمدهای متفرقه بوده است.
رکود تورمی در بازار  املاک تجاری
۵ ساعت قبل
رکود تورمی در بازار املاک تجاری
اقتصادنیوز :‌بررسی میدانی املاک تجاری نشان می دهد با وجود آن که کرونا وضعیت کسب این واحدها را دچار مشکل کرده اما همچنان نرخ اجاره آنها رشد داشته است .
غوغای کرونا؛ مشاغلی که لای در ماندند و له شدند
۶ ساعت قبل / کرونا
غوغای کرونا؛ مشاغلی که لای در ماندند و له شدند
خیلی از دوستان در هزینه درمان مانده بودند و بعضی هم فوت کردند و جایشان خالی است. در این سه هفته که اینجا را در اختیار ما گذاشتند باعث شد خیلی از بچه‌ها بدهی خود را صاف کنند. بعضی‌ها قبل از آواره شدن توانستند اجاره خانه عقب افتاده را پرداخت کنند.
بازار شگفت انگیز رهن و اجاره مغازه در پایتخت / اجاره ماهانه 180 میلیونی در فرمانیه
۶ ساعت قبل / مسکن / قیمت مسکن / بازار مسکن تهران / واحد تجاری / اجاره‌نشینی
بازار شگفت انگیز رهن و اجاره مغازه در پایتخت / اجاره ماهانه 180 میلیونی در فرمانیه
رهن مغازه و واحدهای تجاری در مناطق و محلات مختلف تهران بین 20 میلیون تا 5 میلیارد تومان هزینه دارد.
نقش گسترده مجتمع‌های نظامی-صنعتی آمریکا در جنگ یمن
۷ ساعت قبل / آمریکا / تسلیحات آمریکایی / جنگ افروزی آمریکا / جنگ یمن
نقش گسترده مجتمع‌های نظامی-صنعتی آمریکا در جنگ یمن
به گزارش الف به نقل از مجله تحلیلات العصر الدولیه جنگ ویرانگر یمن قبل از هرچیزی یک جنگ سرمایه داری استعمارگرانه آمریکا است که ارتباطی به جنگ عربستان سعودی و دولت «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهور فراری یمن علیه انصارالله ندارد.  سرنوشت این جنگ خونین به منافع مستقیم  مجتمع‌های نظامی-صنعتی آمریکا در فروش سلاح، سامانه های پدافند هوایی و ماهواره های اجاره ای  و به طور کلی به  نظام سرمایه داری ایالات متحده مرتبط است. هنگام صحبت درباره روند تصمیم گیری در آمریکا به ویژه تصمیم های مربوط به جنگ، فعالیت لابی‌ها اولین چیزی است که به ذهن خطور می کند و در میان این لابی ها مجتمع‌های نظامی-صنعتی ایالات متحده که در پایه های موسسات سیاسی، آموزشی، رسانه‌ای، فرهنگی …
۱۵ ساعت قبل
نفوذ شبکه فساد و جن‌گیری
بنده این موضوع را تایید نمی‌کنم. فردی که مدنظر ایشان و دیگران است غسال حاج آقا نبودند.» با این حال در پایگاه خبری «الف» بار دیگر یادداشتی 3‌بندی عطف به یادداشت قبلی نوشته شد که توضیح داده‌ بود شناسایی غسال مورد نظر براساس اطلاعات صریحی است که از زبان کاظم صدیقی در رسانه ملی بیان شده است. همچنین در این یادداشت تاکید شده ‌بود که حتی اگر خبر نقل شده درست هم نباشد در تغسیل آیت‌الله حق‌شناس در منزل فرد مذکور و با مشارکت او شکی نیست. در پایان این یادداشت نیز آمده که «به همین دلیل در هشدار ما و لزوم توجه بزرگان، زمامداران و علما هیچ خللی وارد نمی‌شود. این خیرخواهی را بپذیرید و فریب کسانی را نخورید که می‌خواهند در سایه بزرگ کردن یک موضوع …
سرقت اطلاعات بانکی ۲۰۰۰ شهروند با چند کیلو میوه!
۱۵ ساعت قبل / کلاهبرداری / اسکیمر
سرقت اطلاعات بانکی ۲۰۰۰ شهروند با چند کیلو میوه!
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: متهمان به صراحت به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری به روش اسکیمری از ۲۰۰۰ نفر از شهروندان به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال در سراسر کشور اعتراف کرده و در تشریح جزئیات این کلاهبرداری‌ها اذعان داشتند که با اجاره مغازه در مکان‌های شلوغ و یا با تعمیر وانت‌های اوراقی، از آن‌ها برای فروش میوه اقدام و با کپی کارت‌های مشتریان اقدام به کلاهبرداری می‌کردند.
۱۷ ساعت قبل
عکس‌خبر
ایسنا- «نایسر» تا ‌سال ۱۳۷۵ روستایی با جمعیت کمتر از ‌هزار نفر در حاشیه شهر سنندج در استان کردستان بود. از اواخر دهه ۱۳۷۰ با افزایش سرسام‌آور اجاره‌بها در سنندج، روند افزایش جمعیت در نایسر نیز آغاز شد. طی سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۴ جمعیت این منطقه افزایش چشمگیری داشت تا جایی که کنترل رشد آن از دست مسئولان خارج شد.
اجاره مدارس در خارج از ساعات رسمی
۲۳ ساعت قبل / فرهنگیان / معلمان / وزارت آموزش و پرورش
اجاره مدارس در خارج از ساعات رسمی
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش قانون تنظیم برخی مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش را ابلاغ کرد که براین اساس واحدهای آموزشی می‌توانند در ساعات خارج از فعالیت رسمی آموزشگاه، با تأیید اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه با رعایت ملاحظات آموزشی و تربیتی نسبت به اجاره فضای آموزشی خود به بخش‌های خصوصی و تعاونی جهت انجام فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی اقدام کنند. نوشته اجاره مدارس در خارج از ساعات رسمی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش معاملات و قیمت مسکن در دی ماه
۲۶ ساعت قبل / بازار اجاره مسکن / بازار مسکن / قیمت مسکن در تهران / معاملات مسکن
افزایش معاملات و قیمت مسکن در دی ماه
به گزارش ایسنا، گزارش تحولات بازار مسکن در شهر تهران که از سوی بانک مرکزی منتشر شده، بیانگر این است که در دی امسال متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی تهران ۲۷ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۱.۸ و ۹۸.۳ افزایش دارد.
۲۶ ساعت قبل
حاشیه‌ای پر حاشیه به نام نایسر در سنندج (عکس)
«نایسر» تا سال ۱۳۷۵ روستایی با جمعیت کمتر از هزار نفر در حاشیه شهر سنندج در استان کردستان بود. از اواخر دهه ۱۳۷۰ با افزایش سرسام‌آور اجاره‌بها در سنندج، روند افزایش جمعیت در نایسر نیز آغاز شد. طی سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۴ جمعیت این منطقه افزایش چشم‌گیری داشت تا جایی که کنترل رشد آن از دست مسئولین خارج شد. در این دوران نایسر ویژگی‌های روستایی خود را از دست داد و زمین‌های آن تغییر کاربری پیدا کرد و به محل ساخت و ساز عمدتاً غیرقانونی واحد‌های مسکونی بی‌کیفیت و غیراستاندارد تبدیل شد. شهرداری سنندج در سال ۱۳۸۴ به پژوهش بر روی روستا‌های حاشیه شهر می‌پردازد و در سال ۱۳۸۵ طرح مطالعاتی دیگری را با عنوان «طرح توسعه و عمران جامع سنندج» به انجام می‌رساند. در نتیجه این طرح‌های پژوهشی و به‌ویژه مرحلهٔ دوم «طرح …
امکان اجاره فضای مدارس به بخش خصوصی و تعاونی فراهم شد/تأمین سرویس رایگان دانش‌آموزان روستایی
۲۷ ساعت قبل / مدارس دولتی
امکان اجاره فضای مدارس به بخش خصوصی و تعاونی فراهم شد/تأمین سرویس رایگان دانش‌آموزان روستایی
قانون تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
ابَربدهکار بانکی غسال پیکر روحانیون سرشناس!
۲۸ ساعت قبل
ابَربدهکار بانکی غسال پیکر روحانیون سرشناس!
افرادی که در لباس تاجران خیّر و متدیّن به دنبال نفوذ بر علما و مسئولان هستند فارغ از آنکه، کار خیری که از عایدی غصب املاک دیگران یا اجاره موقوفات به ثمن بخس صورت گیرد را چه سود، حتی اگر نگهداری از صد‌ها کودک معلول یا ساخت حوزه‌های علمیه باشد و بدتر آنکه پای چنین افرادی را به تمشیت امور در آستان مقدس علی بن موسی الرضا (ع) نیز باز نماید.
اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد با لوکس ویلا بعد از شکست کرونا
۲۸ ساعت قبل / اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد / اجاره ویلا در مشهد / اجاره ویلا
اجاره روزانه آپارتمان مبله در مشهد با لوکس ویلا بعد از شکست کرونا
مشهد به عنوان دومین شهر پهناور و پایتخت معنوی ایران شناخته می شود.
۳۲ ساعت قبل
سازمان امور مالیاتی برای برچیدن شرکت‌های صوری عزم جدی دارد
 معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: این سازمان در موضوع مقابله با فرار مالیاتی برای برچیدن کارت‌های بازرگانی، حساب اجاره‌ای و شرکت‌های صوری با عزم جدی ورود کرده است.
اجاره مدارس در ساعات غیر رسمی/ جزئیات اعمال مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان
۳۶ ساعت قبل / اجاره مدرسه / مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان
اجاره مدارس در ساعات غیر رسمی/ جزئیات اعمال مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش قانون تنظیم برخی مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش را ابلاغ کرد که در آن مواردی چون احیای ۴ تبصره ماده ۱۸ قانون شوراهای آموزش و پرورش، اعمال مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان، ساماندهی املاک مازاد آموزش و پرورش و ایاب و ذهاب رایگان دانش آموزان در مناطق روستایی تعیین تکلیف شده است.
۳۸ ساعت قبل
ابَربدهکار بانکی پیکر روحانیون سرشناس را به خانه می برد و غسل می دهد!/ ماجرای چشم بازکردن آیت الله مصباح ساخته و پرداخته او بود/نقش جن گیرها در تصمیمات مسؤولان/ 40 میلیارد تومان خمس را از کجا آورده ای؟!
افرادی که در لباس تاجران خیّر و متدیّن به دنبال نفوذ بر علما و مسئولان هستند فارغ از آنکه، کار خیری که از عایدی غصب املاک دیگران یا اجاره موقوفات به ثمن بخس صورت گیرد را چه سود، حتی اگر نگهداری از صدها کودک معلول یا ساخت حوزه های علمیه باشد و بدتر آنکه پای چنین افرادی را به تمشیت امور در آستان مقدس علی بن موسی الرضا (ع) نیز باز نماید.
تصاویر: تدریس و تحصیل در شهرستان آزادشهر
۴۰ ساعت قبل
تصاویر: تدریس و تحصیل در شهرستان آزادشهر
بهبود شرایط شیوع ویروس کرونا در برخس شهرهای استان گلستان محدودیت برگزاری کلاس های درس را برداشته و از همین رو معلمان و دانش آموزان در مدارس حضور یافته اند.تصاویر تلاش معلمان در شهرستان آزادشهر را برای رسیدن به مدارس روستایی پوشیده از برف نشان می دهد. به دلیل نداشتن مدرسه دانش آموزان مجبورند در چند ساختمان اجاره ای و جداگانه و با کمبود فضا درس بخوانند.
در مقابله با فرار مالیاتی جدی هستیم
۴۰ ساعت قبل
در مقابله با فرار مالیاتی جدی هستیم
معاون سازمان امور مالیاتی کشور گفت: فرار مالیاتی به‌ویژه از طریق شرکت‌های سوری و کاغذی کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای حساب‌های بانکی اجاره‌ای صورت می‌گیرد.
۴۰ ساعت قبل
گروه‌های تورم‌ساز دی‌ماه
مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گزارشی تحلیلی از روند شاخص قیمت مصرف‌کننده در دی‌ماه سال‌جاری ارائه کرده‌است. براساس این گزارش اصلی‌ترین عوامل موثر بر تورم ماهانه دی، اجاره‌بهای مسکن، شیر، پنیر و تخم‌مرغ و بهداشت و درمان بوده است. همچنین مشابه ماه گذشته برای محاسبه تورم نقطه‌به‌نقطه در دی‌ماه ترتیب قیمت گروه‌های «اجاره»، «حمل‌و‌نقل» و «نان و غلات»، بالاترین اثرگذاری بر تورم نقطه‌به‌نقطه دی ماه را سبب شده‌اند. برای محاسبه تورم 12‌ماه منتهی به دی‌ماه نیز اجاره‌بهای مسکن، حمل‌و‌نقل و گروه نان و غلات بالاترین اثر را ثبت کرده‌اند.
هزینه رهن و اجاره آپارتمان‌های ۵۰ تا ۶۰ متر پایتخت
۴۵ ساعت قبل / قیمت مسکن / بازار مسکن
هزینه رهن و اجاره آپارتمان‌های ۵۰ تا ۶۰ متر پایتخت
برای رهن و اجاره خانه‌هایی در متراژ ۵۰ تا۶۰ متر در محدوده غرب تهران مانند شهرزیبا، پونک، فردوس غرب، شاهین شمالی و ... باید بین ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان به عنوان رهن در نظر بگیرید.
قسمت اول: شما درخت نیستید
۴۵ ساعت قبل
قسمت اول: شما درخت نیستید
وحید میرزایی- «واقعیت این است که تقریبا یک‌سال پیش قرار بود پول پیش خانه اجاره‌ای را بریزیم روی وام مسکن، وام قرض‌الحسنه، پول طلاهای همسر و مقداری قرض از این و آن، تا یک آپارتمان نقلی آن وسط‌مسط‌های شهر بگیریم. تقریبا همه چیز داشت طبق روال و برنامه‌ریزی پیش می‌رفت که البته همین من را بیشتر نگران می‌کرد. زیادی همه کارها داشت نرمال پیش می‌رفت و این در جغرافیایی که ما زیست می‌کنیم، اصلا طبیعی نبود. القصه قرار بود فردای آن روز برویم پای معامله. فردای آن روز شد. بنزین را گران کردند، دلار گران شد، خانه گران‌ترین شد و درواقع ما از یک زاویه دیگری رفتیم پای معامله. خلاصه با مجموع همان پول‌هایی که عرض کردم، صاحب آن خانه صرفا یک ماچ به ما داد و فرمود که با این افزایش قیمت بنزین، شرمنده اخلاق ورزشی ماست.»
معاملات مسکن مقداری بالا رفت اما رکود هنوز هست
۴۶ ساعت قبل / مسکن / بازار مسکن / معاملات مسکن / قیمت مسکن / بازگشت قیمت به سایتهای فروش مسکن
معاملات مسکن مقداری بالا رفت اما رکود هنوز هست
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: دی ماه امسال ۴۴۲۷ فقره خرید و فروش ملک در شهر تهران انجام شد که نسبت به ماه قبل مقداری افزایش یافت اما با توجه به افت ۶۸ درصدی نسبت به سال گذشته می توان گفت که بازار هنوز در رکود به سر می برد. از طرف دیگر رشد ۲۲ درصدی قراردادهای اجاره می تواند نشان دهنده شیفت متقاضیان بالقوه خرید مسکن به سمت بازار اجاره باشد.
۲ روز قبل
در حاشیه؛ «نایسر» سنندج
«نایسر» تا سال ۱۳۷۵ روستایی با جمعیت کمتر از هزار نفر در حاشیه شهر سنندج در استان کردستان بود. از اواخر دهه ۱۳۷۰ با افزایش سرسام‌آور اجاره‌بها در سنندج، روند افزایش جمعیت در نایسر نیز آغاز شد. طی سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۴ جمعیت این منطقه افزایش چشم‌گیری داشت تا جایی که کنترل رشد آن از دست مسئولین خارج شد. در این دوران نایسر ویژگی‌های روستایی خود را از دست داد و زمین‌های آن تغییر کاربری پیدا کرد و به محل ساخت و ساز عمدتاً غیرقانونی واحدهای مسکونی بی‌کیفیت و غیراستاندارد تبدیل شد. شهرداری سنندج در سال ۱۳۸۴ به پژوهش بر روی روستاهای حاشیه شهر می‌پردازد و در سال ۱۳۸۵ طرح مطالعاتی دیگری را با عنوان «طرح توسعه و عمران جامع سنندج» به انجام می‌رساند. در نتیجه این طرح‌های پژوهشی و به‌ویژه مرحلهٔ دوم «طرح توسعه …
شاهکار جدید برخی از نمایندگان ؛ ارائه طرح برای الغای قانونی که اصلا وجود ندارد!
۲ روز قبل
شاهکار جدید برخی از نمایندگان ؛ ارائه طرح برای الغای قانونی که اصلا وجود ندارد!
در مقررات مرتبط با موجر و مستاجر که موخر بر عمومات قوانین اجاره قانون مدنی تصویب شده به حق ،سرقفلی و یاکسب و پیشه اشاره شده است . اما قانون مستقلی به نام سرقفلی(کسب و پیشه) در قوانین کشور وجود ندارد اما خبر می رسد که برخی از نمایندگان مجلس با ارائه طرحی در صدد الغای قانونی باشند که اصلا وجود ندارد.
رهبری‌فر: گزینه‌های هیات مدیره پرسپولیس در اجاره خانه خودشان مانده‌اند/ به یحیی توصیه می‌کنم بچسبد به تیمش و وارد حاشیه نشود/ پرسپولیس هم مثل مورینیو خاص است
۲ روز قبل / پرسپولیس / یحیی گل‌محمدی / بهروز رهبری فر
رهبری‌فر: گزینه‌های هیات مدیره پرسپولیس در اجاره خانه خودشان مانده‌اند/ به یحیی توصیه می‌کنم بچسبد به تیمش و وارد حاشیه نشود/ پرسپولیس هم مثل مورینیو خاص است
ایلنا: پیشکسوت پرسپولیس تعبیر جالبی در مورد عنوان تیم خاص برای سرخپوشان مطرح کرد.
۲ روز قبل
وقتی نانوایان هم غم نان دارند
 خط روی پیشانی‌اش از حرارت است، عینکش از مهیب آتش، نرمی استخوان دست‌هایش از آب و مهره‌های جابه‌جای گردن و کمرش از ایستادن‌های مداوم. نانوایی کار جوانی است و می‌گوید دیگر جوانِ این کار نیست، «جواد»، شاطر سنگک، اهل بجستان، ۳۲ سال دارد و دو فرزند، پنج قسط وام پرداخت‌نشده، سه ماه اجاره‌خانه عقب افتاده و یک عمل کمر که بیمه‌‌ای جبرانگر هزینه‌های آن  نیست.
۲ روز قبل
دولت علیه اصلاح‌طلبان
مشاور رییس‌جمهوری هم با رییس دفتر هم‌داستان است. حسام‌الدین آشنا، مشارو رییس‌جمهوری اگرچه به تند و تیزی محمود واعظی سخن نگفته اما در حمایت از جریان سیاسی متبوعش کم نگذاشته است. روز جمعه بود که رییس‌دفتر رییس‌جمهوری در گفت‌وگویی با خبرگزاری دولتی ایرنا، پس از یک هفته به اظهارات صادق خرازی در ششمین کنگره حزب ندای ایرانیان واکنش نشان داد و گفت که دبیرکل حزب اصلاح‌طلب ندا نه‌تنها در ستاد روحانی در سال ۹۲ هیچ نقشی نداشته، بلکه دلیل حمایت مجموعه اصلاح‌طلبان از حسن روحانی هم فاصله معنادار روحانی و عارف در نظرسنجی‌ها بوده است. واعظی که تا پیش از دولت روحانی تنها به عنوان یکی از نزدیکان سیاسی حسن روحانی شناخته می‌شد و نقشی هم در مرکز بررسی‌های …
۲ روز قبل / بازار خرید و فروش / پول / دولت / راه و شهرسازی استان / مسکن
اجاره داری حرفه ای؛ شاید وقتی دیگر
عقربه‌های ساعت به زیان دولت دوازدهم در حرکتند. شمارش معکوس برای پایان کار دولت دوزادهم آغاز شده است.
مسئولیت‌پذیری اجاره‌دهنده خودرو
۲ روز قبل
مسئولیت‌پذیری اجاره‌دهنده خودرو
ایلنوی: مدیر یک مرکز اجاره خودرو هنگامی که یک عکس‌سونوگرافی را که پشت صندلی‌های یکی از خودرو‌های اجاره‌ای پیدا کرد عکسی از آن تهیه کرد و برای صاحبانش فرستاد. به گزارش یو‌پی‌آی، این مرد پس از پیدا کردن این عکس سونوگرافی از روی نامی که روی پاکت عکس درج شده بود مشتری‌های خود را که 2سال پیش خودرو کرایه کرده‌ بودند را یافت. این زوج اکنون صاحب نخستین عکس سونوگرافی جنین از دختر 2ساله خود شدند.  
آلومینیوم اراک مجوز میزبانی از پرسپولیس را گرفت
۲ روز قبل / تیم فوتبال پرسپولیس / تیم فوتبال آلومینیوم اراک / لیگ برتر فوتبال ایران / بهروز اکرمی / بهنام فروتن نیا
آلومینیوم اراک مجوز میزبانی از پرسپولیس را گرفت
اراک- رئیس هیأت دو و میدانی استان مرکزی گفت: باشگاه آلومینیوم اراک برای سومین بار متعهد شد نسبت به پرداخت بدهی معوقه بابت اجاره بهای زمین چمن استادیوم امام خمینی (ره) اراک اقدام کند.
کنایه آشنا به اصلاح‌طلبان: رحم اجاره‌ای مشکل عقیم بودن را حل نمی‌کند / انتقاد روحانیون از اظهارات جنجالی یک روحانی علیه روحانی / جواد امام: اصولگرایان از سید حسن خمینی دعوت کرده‌اند
۲ روز قبل
کنایه آشنا به اصلاح‌طلبان: رحم اجاره‌ای مشکل عقیم بودن را حل نمی‌کند / انتقاد روحانیون از اظهارات جنجالی یک روحانی علیه روحانی / جواد امام: اصولگرایان از سید حسن خمینی دعوت کرده‌اند
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:واکنش عباس عبدی به سیلی زدن آقای نماینده به یک سرباز / محمد هاشمی: اظهارات صادق خرازی فرار روبه‌جلو برای منافع جناحی است و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
مصائب اجاره خانه‌های  کهنسال پایتخت +جدول
۳ روز قبل
مصائب اجاره خانه‌های کهنسال پایتخت +جدول
اقتصادنیوز: بررسی فایل های اجاره آپارتمان های کهنسال پایتخت نشان می دهد اجاره بهای این آپارتمان ها چندان تفاوتی با آپارتمان های میانسال پایتخت ندارد .
کنایه تند و تیز آشنا به اصلاح‌طلبان: رحم اجاره‌ای مشکل عقیم بودن را حل نمی‌کند+ توئیت
۳ روز قبل
کنایه تند و تیز آشنا به اصلاح‌طلبان: رحم اجاره‌ای مشکل عقیم بودن را حل نمی‌کند+ توئیت
مشاور رئیس‌جمهوری گفت: روحانی هم مانند هاشمی نه اصولگراست و نه اصلاح‌طلب. البته رحم اجاره‌ای مشکل عقیم بودن را حل نمی‌کند.
اصلاح آئین‌نامه اجاره‌داری حرفه‌ای به نفع مستاجران / اجاره‌ها کاهش می‌یابد؟
۳ روز قبل / اجاره بها / مهدی روانشاد نیا / ایرج رهبر / اجاره داری حرفه ای / بازار مسکن
اصلاح آئین‌نامه اجاره‌داری حرفه‌ای به نفع مستاجران / اجاره‌ها کاهش می‌یابد؟
وزارت راه و شهرسازی اخیرا پیشنهاد اصلاح آیین نامه قانون ساماندهی مسکن در بخش اجاره‌داری را به دولت تقدیم کرده که در صورت تصویب، اراضی دولتی، ۹۹ ساله به سازنده و به نفع مستأجر، واگذار می‌شود.
افزایش ۳۰ درصدی عرضه خانه به بازار با اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی
۳ روز قبل
افزایش ۳۰ درصدی عرضه خانه به بازار با اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی
سرگزی، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با تصویب قانون مالیات بر خانه‌های خالی و اراده جدی مجلس برای مدیریت بازار مسکن عرضه خانه‌ به بازار ۳۰ درصد افزایش داشته است که این خود عاملی برای کنترل قیمت مسکن و کاهش نرخ اجاره بها بود.
بایدن وضعیت آمریکا را اضطراری اعلام کرد
۳ روز قبل / جوبایدن / رئیس جمهور آمریکا
بایدن وضعیت آمریکا را اضطراری اعلام کرد
رئیس جمهوری جدید آمریکا گفت: حدود ۱۴ میلیون آمریکایی از پرداخت اجاره بها عاجز مانده اند و بسیاری از آن‌ها با خطر از دست دادن کار مواجه اند و همه این‌ها ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور و مهار نشدن آن است.
کمک 730 میلیاردی بنیاد مستضعفان به کمیته امداد در ایام کرونا
۳ روز قبل / کمیته امداد / بنیاد مستضعفان
کمک 730 میلیاردی بنیاد مستضعفان به کمیته امداد در ایام کرونا
رئیس کمیته امداد از کمک 730 میلیارد بنیاد مستضعفان برای مددجویان این نهاد در ماه‌های گذشته و در حوزه ساخت مسکن رهن و اجاره مسکن مددجویان خبر داد.
دعوای دولتی‌ها با اصلاح‌طلبان بالا گرفت ! + جزئیات
۳ روز قبل
دعوای دولتی‌ها با اصلاح‌طلبان بالا گرفت ! + جزئیات
گلایه‌های رئیس جمهور از دوستان سیاسی در جلسه هیئت دولت و ادعای کاندیدای اجاره‌ای بودن روحانی توسط صادق خرازی، چالشی جدی میان پاستورنشینان و اصلاح طلبان به راه انداخت. پس از واکنش تند واعظی به ادعای دبیرکل حزب ندا و پاسخ دوباره صادق خرازی که حلقه اطراف رئیس جمهور رامسئول ناامید کردن مردم دانست، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران نیز گفت که اگر امروز آقای رئیس‌جمهور از اصلاح‌طلبان گلایه دارند ما به ایشان حق می‌دهیم ولی این گلایه دوجانبه است چرا که اگر آقای روحانی همراهی با دوستان را ترک نکرده بودند، دوستان اگرچه همراهی با ایشان را ترک نکردند اما می‌توانستند بیشتر همراهی کنند.
دولت روحانی همه واقعیت‌های جامعه را به زلف برجام گره زده است
۳ روز قبل / محمدباقر قالیباف / حسن روحانی / مجلس شورای اسلامی / بودجه / نرخ ارز / احمد راستینه / نماینده ش
دولت روحانی همه واقعیت‌های جامعه را به زلف برجام گره زده است
نماینده شهرکرد در مجلس با بیان اینکه دولت اجاره‌ای روحانی که زلفش‌ را به برجام گره زده نمی‌خواهد واقعیت‌های جامعه را ببیند و به همین دلیل در گوششان پنبه گذاشته‌اند، گفت: متاسفانه عده‌ای می‌‌خوا‌هند جسد متعفن برجام را با عطر اروپایی خوشبو نگه دارند.
بایدن اعطای مجوز حفاری نفت و گاز در آمریکا را به مدت ۶۰ روز متوقف کرد
۳ روز قبل
بایدن اعطای مجوز حفاری نفت و گاز در آمریکا را به مدت ۶۰ روز متوقف کرد
بایدن به منظور عمل به قول خود برای مقابله با تغییرات جوی، اعطای مجوز حفاری نفت و گاز در زمین‌های فدرال و اجاره ذخایر انرژی عمومی را متوقف کرد .
۳ روز قبل
یاری مردم با اعتبارات خرد
گروه اجتماعی|ماه‌های کشدار شیوع کرونا در ایران در راه رسیدن به عدد یک‌سال هستند. در این مدت به موازات از دست رفتن جان‌های فراوان و فشار سنگین بر دوش نظام و کادر درمان کشور، مانند سایر نقاط دنیا کشورمان هم از چالش‌های جانبی بسیار به خصوص در حوزه اقتصاد و معیشت رنج برده است. در ماه‌های گذشته، معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سلسله گزارش‌هایی به بخشی از این حوزه‌ها پرداخته و این‌بار نوبت به موضوع راهکارهای امداد اقتصادی به دهک‌های پایین جامعه رسیده است. آنچه در این بخش می‌خوانید بخش‌هایی از همان گزارش است که به موضوع «اعتبارات خرد» و تجربه سایر کشورها پرداخته است. اعطای اعتبارات خرد یکی از راهکارهایی است که …
۳ روز قبل
پشت صحنه خودکشی
به باور امیل دورکیم، جامعه‌شناس بزرگ قرن 19 و اوایل قرن 20 میلادی به اندازه‌ای که همبستگی اجتماعی سست و ارتباط و تعلق فرد به گروه کاسته شود، فرد در معرض خودکشی، آمادگی بیشتری برای پایان دادن به حیات خود می‌یابد. دورکیم در مطالعات خود، خودکشی را به 4 گروه «خودخواهانه»، «دگرخواهانه»، «آنومیک» و «تقدیرگرایانه» تقسیم کرد. اما آنچه در شرایط اقتصادی و اجتماعی این روزهای ایران بیشتر به نظر می‌رسد و دیده می‌شود، خودکشی از نوع «آنومیک» است. مساله‌ای که در گزارشی با عنوان «قامت‌های شکننده» به قلم خانم بنفشه سام‌گیس سه‌شنبه گذشته در صفحه 12 روزنامه اعتماد به آن پرداخته شد و در آن از قول روانپزشکان …
انعکاس رشد بورس و اجاره در عایدی خانوارهای شهری
۳ روز قبل
انعکاس رشد بورس و اجاره در عایدی خانوارهای شهری
آمارها نشان می‌دهد در سال98 به واسطه رشد بورس و اجاره مسکونی، ترکیب درآمدهای سالانه خانوارها تغییر کرده و 51.4درصد آن از محل درآمدهای متفرقه، به‌خصوص درآمدهای بورس و اجاره تامین شده است. به‌گزارش همشهری، اطلاعات و داده‌های منتشر شده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از وضعیت درآمدی خانوارهای ایرانی در سال گذشته حاکی از آن است که متوسط درآمد سالانه اظهار شده هر خانوار شهری به 54میلیون‌و100هزار تومان رسیده است. بررسی ترکیب این درآمدها از اثرگذاری رشد قیمت سهام در بورس و افزایش اجاره‌بهای مسکونی بر …
تاکید واعظی بر نقش پررنگ اصلاح‌طلبان در دولت روحانی/به جای تشکر، طلبکار شدید؟!
۳ روز قبل / اختیارات محمود واعظی / اصلاح‌طلبان / صادق خرازی
تاکید واعظی بر نقش پررنگ اصلاح‌طلبان در دولت روحانی/به جای تشکر، طلبکار شدید؟!
به گزارش ایرنا، آقای صادق  خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان جمعه گذشته در جریان ششمین مجمع عمومی این حزب با ابراز پشیمانی از حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات 92 و 96 گفته بود «اصلاح‌طلبان دیگر دولت اجاره‌ای نمی‌خواهند و ما باید از رئیس‌جمهور اجاره‌ای که داشتیم، توبه کنیم.»
منتظر یک نامزد کاملا اصلاح‌طلب برای ریاست جمهوری باشید | نامزد اجاره‌ای در کار نیست
۵ روز قبل / انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم / حسین مرعشی
منتظر یک نامزد کاملا اصلاح‌طلب برای ریاست جمهوری باشید | نامزد اجاره‌ای در کار نیست
حسین مراسی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره آخرین تصمیم‌های انتخاباتی این حزب توضیح داد.
ریزش‌­ اجاره بها در بازار مسکن
۵ روز قبل / قیمت آپارتمان
ریزش‌­ اجاره بها در بازار مسکن
بررسی‌ها وتحقیقات میدانی همچنین نشان می‌دهد هم‌اکنون عمده فایل‌های عرضه شده به بازار اجاره با شرایط ترکیبی رهن و اجاره به متقاضیان پیشنهاد شده‌اند.
از ریزش‌ها در بازار اجاره چه خبر؟
۵ روز قبل / بازار مسکن / اجاره بها / قیمت آپارتمان
از ریزش‌ها در بازار اجاره چه خبر؟
تحقیقات میدانی بازار اجاره مسکن نشان می‌دهد در فصل ریزش بازارها و درحالی‌که بازارهای موازی مسکن و از جمله بازار معاملات خرید و فروش مسکن با کاهش نرخ مواجه شده‌اند.
قاتل نامرئی، جان ۶ نفر را گرفت
۵ روز قبل / گازگرفتگی
قاتل نامرئی، جان ۶ نفر را گرفت
مالک این منزل به مقام قضایی گفت: او برای اجاره کردن منزلم آمده بود و من هم به خاطر دلسوزی اتاق را به او اجاره دادم! با انتقال جسد این قربانیِ قاتل نامرئی به پزشکی قانونی تحقیقات درباره این ماجرای تلخ ادامه یافت.
۵ روز قبل
از سوی رئیس هیئت‌مدیره مطرح شد
اجرای ضوابط مقابله با پول‌شویی هنگام ارائه خدمات بانکی در شعب بانک توسعه تعاون مورد تاکید استبه گفته فتاحی، تمامی واحدهای اجرایی بانک توسعه تعاون به‌منظور جلوگیری از تبعات احتمالی، هنگام ارائه هرگونه خدمات بانکی ازجمله افتتاح انواع حساب، وصول چک و امضاء اسناد تعهدآور از هویت متقاضیان اطمینان حاصل کرده و در صورت شناسایی حساب‌های اجاره‌ای در شعب خود، ضمن جلوگیری از ارائه انواع خدمات بانکی به این قبیل حساب‌ها، مراتب را سریعاً به اداره کل مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم گزارش می‌کنند.سید باقر فتاحی، رئیس هیئت‌مدیره با تاکید بر اینکه اجرای ضوابط مقابله با پول‌شویی هنگام ارائه خدمات بانکی در شعب بانک توسعه تعاون مورد تاکید است، اظهار داشت: بنا به گفته مسئولین قضایی و آمارهای موجود، در بررسی …
کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن در انتظار بازار
۵ روز قبل
کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن در انتظار بازار
نظری خانقاه، عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر دولت با جدیت «قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی» را اجرایی کند می‌توان نزدیک به یک و نیم تا ۲ میلیون خانه را به بازار تزریق کرد که این مسئله ارزان شدن قیمت اجاره مسکن را به دنبال خواهد داشت.
هزینه رهن و اجاره در مناطق مختلف تهران
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
هزینه رهن و اجاره در مناطق مختلف تهران
حداقل میزان رهن در محدوده بلوار کشاورز برابر است با ۴۰ میلیون و ماهانه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بابت اجاره یک واحد ۶۲ متری در خیابان دکتر قریب.
کارچاق‌کن‌های بایدن در دفتر کار روحانی/ رسوایی سیاسی ابطحی با یک عکس آرشیوی
۱۳۹۹/۱۱/۰۱ / محمدعلی ابطحی / علی ربیعی / اصلاح طلبان / روحانی / تکرار می کنم / گرانی / بورس / قیمت مسکن / اجاره بها / قیمت گوشت قرمز
کارچاق‌کن‌های بایدن در دفتر کار روحانی/ رسوایی سیاسی ابطحی با یک عکس آرشیوی
"دستاوردهای برجام یک روز مشخص می‌شود!" این جمله‌ایست که سخنگوی دولتِ برجام در آخرین تعیین وقت برای چیدن گلابی‌های برجام به مردم می‌گوید...
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
کاندیدای واحد، پرهیز از تحریم
حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 1400 و پرهیز از تحریم انتخابات و همچنین معرفی کاندیدای واحد برای انتخابات ریاست‌جمهوری دو راهبرد اساسی است که تاکنون اغلب اصلاح‌طلبان تکلیف خود را با آن مشخص کرده‌اند و اغلب احزاب اصلاح‌طلب نیز درباره این دو مولفه اساسی به توافق رسیده و بر آن تاکید دارند. محمود میرلوحی دیروز به خبرگزاری برنا گفته که «مدت‌هاست تحریم‌ها از دستور احزاب اصلاح‌طلب خارج شده است. تحریم راه‌حل نیست، صندوق رای را فعلا تنها معبر، مرکز و ملجا‌ سیاسی کشور می‌دانیم، اگر مفهوم انتخابات شکل نگیرد و مانند ۹۸ که گفتند آش کشک خاله است، باشد تصمیم دیگری اتخاذ می‌کنیم، دیدیم که آن انتخابات را هم تحریم …
آیا روحانی کاندیدای اجاره‌ای اصلاحات است؟ / اعضای ارشد ستادهای میرحسین و کروبی چه بر سر کشور آوردند؟
۱۳۹۹/۱۱/۰۱ / کروبی / محسن هاشمی / دولت اصلاحات / سید محمد خاتمی / محمد قوچانی / غلامعلی رجایی / اکبر ترکان / جهانگیری / میرحسین موسوی / محمدرضا نعمت‌زاده
آیا روحانی کاندیدای اجاره‌ای اصلاحات است؟ / اعضای ارشد ستادهای میرحسین و کروبی چه بر سر کشور آوردند؟
اصلاح طلبان از عمر ۴۲ ساله انقلاب اسلامی حداقل ۳۴ سال- و از جمله از سال ۹۲ تاکنون در مناصب ارشد اجرایی و تقنینی و نهادهای تصمیم گیر و تصمیم ساز حضور داشته اند. اما همواره ژست اپوزیسیون به خود میگیرند
شهرخودرو زیر بار افزایش 20میلیونی اجاره نرفت؛ / باشگاه شهرخودرو از فروردین1400 در ساختمان جدید
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / شهر خودرو
شهرخودرو زیر بار افزایش 20میلیونی اجاره نرفت؛ / باشگاه شهرخودرو از فروردین1400 در ساختمان جدید
باشگاه شهرخودرو خراسان از فروردین ماه 1400 به محل جدید خود نقل مکان خواهد کرد.
برترین سایت‌های استخراج ابری بیت کوین در سال ۲۰۲۱
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / ارزهای دیجیتال / استخراج بیت کوین / بیت کوین
برترین سایت‌های استخراج ابری بیت کوین در سال ۲۰۲۱
در بحث استخراج ابری کاربر دیگر نیازی به خرید هیچ‌گونه تجهیزات استخراج یا پرداخت هزینه اجاره محل، قبوض برق و یا لوازم نگهداری و خنک کننده نخواهد داشت. بلکه کلیه این موارد را به صورت ماهیانه یا سالیانه از یک شرکت اجاره می‌کند و شرکت مکلف می‌شود در مدت اجاره کلیه یا بخشی از بیت کوین استخراجی (یا هر ارز دیجیتال دیگری) را به کاربر پرداخت نماید. نوشته برترین سایت‌های استخراج ابری بیت کوین در سال ۲۰۲۱ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
کرونا و زنده شدن یک دعوای قدیمی
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / اجاره‌نشینی / دادگاه / مسکن / قوه قضاییه
کرونا و زنده شدن یک دعوای قدیمی
شوراهای حل اختلاف، در ماههای اخیر کمتر زیر بار صدور حکم تخلیه مستاجران را می روند. آنها قرار بایگانی پرونده را صادر می کنند و فعلا صدور حکم تخلیه تقریبا متوقف شده است. زمان پایان این وضعیت هم به ۳ ماه پس از بحران کرونا حواله شده است.
بعد از شکست بیماری کرونا برای اجاره ویلا در نوشهر به سایت لوکس ویلا مراجعه کنید
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / اجاره ویلا در نوشهر / اجاره ویلا / اجاره سوئیت در نوشهر
بعد از شکست بیماری کرونا برای اجاره ویلا در نوشهر به سایت لوکس ویلا مراجعه کنید
امروزه به لطف کرونا، صنعت گردشگری در شهرهایی همچون نوشهر در رکود کامل به سر می برد و مردم منتظر هستند تا کرونا شکست خورده و راهی شهرهای شمالی کشور شوند.
سفر به شهر مشهد
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / سفر به مشهد / اجاره سوئیت در مشهد / میزبون / سوئیت در مشهد / رستوران های مشهد / مراکز تفریحی مشهد
سفر به شهر مشهد
ایلنا: یکی از جذاب‌ترین شهرهای کشور عزیزمان ایران زمین زیبا، مشهد است. این شهر بزرگ و تماشایی، هزار و یک جای دیدنی و مکان تفریحی و رستوران و بازار دارد. آب و هوای معتدل و برف و باران اندکش هم دلیلی دیگر است که گردشگران ماجراجو در فصل‌های مختلف سال، حتی در فصل سرد زمستان هم می‌تواند میزبان مهمانان مهربان خود باشد.
اصلاح طلبان دیگر برای نامزد اجاره‌ای وقت صرف نمی‌کنند/ خاتمی اصلاح طلبان را به اجماع می‌رساند
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / انتخابات 1400 / اصلاح طلبان
اصلاح طلبان دیگر برای نامزد اجاره‌ای وقت صرف نمی‌کنند/ خاتمی اصلاح طلبان را به اجماع می‌رساند
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: با مشارکت حداکثری مردم، شانس کاندیدای اصلاح طلبان برای پیروزی زیاد است، اما اگر میزان مشارکت مثل مجلس یازدهم ۳۰ تا ۴۰ درصد باشد، احتمال رأی آوری نامزد اصلاح طلبان بسیار ضعیف خواهد بود.
انهدام باند کلاهبرداری در «دیوار» و «شیپور» در استان بوشهر
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ / شیپور / دیوار / کلاهبرداری اینترنتی
انهدام باند کلاهبرداری در «دیوار» و «شیپور» در استان بوشهر
مالکان کارت حساب‌هایی که مالباختگان به آن‌ها مبالغی را واریز کرده بودند شناسایی و مشخص شد که این افراد، فریب اعضای این باند کلاهبرداری را خورده و در قبال در اختیار گذاشتن مشخصات و بعضا کارت حساب خود به صورت اجاره ای، مبالغ اندکی را به صورت ماهیانه دریافت کرده‌اند.
اجاره همراه برای خرید رفتن
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
اجاره همراه برای خرید رفتن
توکیو: مردی در ژاپن در ازای دریافت 10هزار ین به علاوه دریافت هزینه سفر و غذا، خدماتی همچون همراهی در خریدکردن، حریف ‌تمرینی برای بازی‌های بومی و بالاخره مصاحبت با شخص سفارش‌دهنده را می‌پذیرد. به ‌گزارش ایندیپندنت، شوجی‌موریموتوی 37ساله می‌گوید: پس از اینکه بیکاری متوجه تنهایی آدم‌ها شدم و از این فرصت برای امرار معاش استفاده می‌کنم؛ در ژاپن تعداد آدم‌های تنهایی که از تنهایی خریدرفتن متنفرند بسیار زیاد است.  
گرانی بنزین، رکود مسکن
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
گرانی بنزین، رکود مسکن
علی عمادی    بنزین پس از 3سال، بیش از 2برابر گران شد. ثبات نسبی تورم، قیمت دلار و رشد اقتصادی، آرامش را به همه بازارها آورد. مسکن پس از 3سال صعود بی‌توقف، وارد رکود شده و حتی میانگین قیمت آپارتمان مسکونی و اجاره‌بها در تهران منفی شد. بین هزینه‌ها بیشترین رشد مربوط به کالا و خدمات متفرقه بود که میان آنها خدمات مالی و لوازم آرایشی بیشترین افزایش قیمت را نشان می‌دادند. بین خوراکی‌ها هم میوه بیشترین رشد قیمت را داشت. بین استان‌ها، تهران بالاترین میانگین هزینه و درآمد را کسب کرد (664هزار تومان هزینه …
پرندگان مهاجر در بشقاب رستوران‌ها
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / مرغ / مازندران / فریدونکنار / پرنده / شکارچی / رستوران
پرندگان مهاجر در بشقاب رستوران‌ها
بازار اجاره و خرید و فروش اراضی تالابی برای شکار پرندگان در مناطق مختلف مازندران برای سه ماه بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان است.
ابطحی: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند کاندیدای اجاره‌ای معرفی کنند
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / اقتصادنیوز / ‌طلبان / جمهور / طلبی
ابطحی: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند کاندیدای اجاره‌ای معرفی کنند
اقتصادنیوز :‌محمدعلی ابطحی گفت: اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند برای انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اجاره‌ای معرفی کنند، و به دنبال آن می‌گردند که یک اصلاح‌طلب واقعی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شود.
مشاورین املاک تهرانپارس ۱۲۱
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / رهن و اجاره مسکن / املاک مسکن / کسب و کار
مشاورین املاک تهرانپارس ۱۲۱
املاک در منطقه های مختلف تهران دارای ویژگی های مثبت و منفی مختلفی بوده و با توجه به اینکه در کدام منطقه قرار داشته باشد؛ دارای قیمت های متفاوتی نیز است.
ماجرای مرد ژاپنی که خود را اجاره می‌دهد
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / درآمد / بیکاری
ماجرای مرد ژاپنی که خود را اجاره می‌دهد
اگرچه موریموتو در ابتدا خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می‌داد، اما اکنون برای کاهش تقاضا و جلوگیری از وقت‌کشی، برای خدمات خود قیمت گذاشته است، و هر روز سه یا چهار مشتری می‌بیند. از زمان شروع به این کار تا کنون، او ۳۰۰۰ مشتری دیده است.
خیرانی که اجاره معوقه مستأجران بیکار را پرداخت می‌کنند/ هدیه جهادگران به کودکان نیازمند
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / ویروس کرونا / مسجد / جهادگر / گروه‌های جهادی
خیرانی که اجاره معوقه مستأجران بیکار را پرداخت می‌کنند/ هدیه جهادگران به کودکان نیازمند
در روزگاری که به‌واسطه این ویروس، برخی مشاغل و افراد با مشکل مواجه شده‌اند یکی از صاحبخانه‌های محل، مستأجر و فرزندان او را از خانه بیرون کرده بود که بعد از مطلع شدن مسجد از این موضوع، پول اولیه فرد مستأجر برای استقرار آنها و سکونتشان فراهم شد.
توزیع ارزاق توسط خیریه
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / جهیزیه عروسی / وضعیت معیشت / کمک های مردمی / هیأت عزاداری
توزیع ارزاق توسط خیریه
ایرنا- تهران- فعالیت‌های خیریه حامی وابسته به هیات سائلین العباس (ع) شامل توزیع ماهیانه ارزاق در همه مناطق تهران، تهیه جهیزیه، کمک هزینه درمان بیماران نیازمند، صندوق قرض‌الحسنه و پرداخت اجاره عقب‌افتاده مستاجرین است.
افشاگری استاندار شبوه درباره پشت پرده اجاره بنادر جنوب یمن به مافیای نفتی
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / یمن / ائتلاف سعودی / امارات / شبه‌نطامیان الاصلاح / استاندار شبوه / بندر قنا
افشاگری استاندار شبوه درباره پشت پرده اجاره بنادر جنوب یمن به مافیای نفتی
استاندار شبوه یمن از توطئه جدید ائتلاف سعودی - اماراتی در راستای تداوم قاچاق نفت و اسلحه از طریق بنادر استراتژیک جنوب یمن که با اجاره دادن بندر «قنا» به مافیای نفتی به مدت 30 سال کلید خورد، پرده برداشت.
اجاره خودرو بدون راننده بدون محدویت!
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / اجاره خودرو بدون راننده / شرایط اجاره خودرو / قیمت اجاره خودرو
اجاره خودرو بدون راننده بدون محدویت!
ایلنا: آیا شما نیز قصد رنت یا اجاره خودرو بدون راننده برای گشت و گذار در سطح شهر تهران هستید؟ آیا می دانید که برای اجاره ماشین اجاره بایستی چه شرایطی را در نظر گرفت؟ شما می توانید جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتر، به راحتی مقاله ما را تا آخر مورد بررسی قرار داده و به اطلاعات مورد نظر خود در خصوص اجاره خودرو بدون راننده برسید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
52 لایحه درآمدی به کمک درآمدهای پایدار شهرداری آمد
مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان گفت: هدف تهیه 52 لایحه درآمدی شهرداری در سال جاری، درآمدزایی پایدار برای سازمان و شرکت های شهرداری بود که این هدف گذاری محقق شد و این اتفاق به کمک درآمدهای پایدار شهرداری آمد. به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، نادر آخوندی در هفتاد و یکمین نشست خبری غیر حضوری «سه شنبه ها با رسانه»با اشاره به اینکه نرم افزار اصکیف در حوزه های شهروندی مانند اتوبوس و مترو به ما کمک کرد و در بخش کلان نیز برای عوارض نوسازی و کسب و پیشه و خودرو یاری رسان ما بوده است، اظهار کرد: همچنین در بخش شهروندی بسته های حمایتی مانند کارت منزلت برای اقشار مختلف داشتیم.وی با اشاره به اقداماتی که در حوزه درآمدی شهری منجر به حفظ محیط زیست می شود، گفت: برای این مهم باید تامین مالی از روش های …
نرخ اجاره ویلا در شمال به سال ۹۶ برگشت
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / اجاره ویلا / اجاره ویلا در شمال / بازار اجاره
نرخ اجاره ویلا در شمال به سال ۹۶ برگشت
تحقیقات میدانی از بازار ویلا و سوئیت در «شمال» نشان می‌دهد، اجاره هر شب اقامت مسافر در این اقامتگاه‌ها حتی در همین «تعطیلات فعلی»، ۶۰ درصد نسبت به سطح «اجاره‌بهای متعارف» کاهش پیدا کرده است. نوشته نرخ اجاره ویلا در شمال به سال ۹۶ برگشت اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / اجاره خودرو در کیش / اجاره فورد موستانگ در کیش / اجاره موستانگ در کیش / قیمت اجاره خودرو
اجاره ماشین در کیش/ معرفی ۵ خودرو جهت اجاره در جزیره کیش
یکی از دغدغه‌های مهم سفر بدون خودرو شخصی، تهیه وسیله نقلیه در شهر مقصد است. مسافران جزیره کیش نیز از این قضیه مستثنی نیستند و معمولا قبل از سفر به کیش، اقدام به اجاره خودرو می‌کنند. در این مطلب قرار است تعدادی از محبوب‌ترین ماشین‌هایی که می‌توانید در جزیره کیش رنت کنید را معرفی کنیم. ضمنا خاطرتان باشد که برای اجاره خودرو در کیش، حتما باید گواهینامه رانندگی به همراه داشته باشید. همچنین قوانین رانندگی بصورت کامل در جزیره کیش رعایت می‌شود و خیابان‌های جزیره، مانند خیابان‌های سرزمین اصلی، دچار هرج و مرج نیست! 
بیشترین منبع درآمد خانوارها در سال گذشته چه بود؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / بورس / مسکن / درآمد / پس انداز / اجاره‌بهاء / خانوارهای شهری / بازنشستگی / بخش خصوصی / ارث / یارانه
بیشترین منبع درآمد خانوارها در سال گذشته چه بود؟
بررسی ها نشان می دهد که در سال گذشته بیشترین متوسط درآمد پولی سالانه…
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
ظریف هوشمند‌تر از آن است که نامزد انتخابات شود
احمد زیدآبادی درباره شرایط انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: «اصلاح‌طلبان می‌گویند اگر فلان شخصیت که مدنظر ماست بتواند رئیس‌جمهور شود، منشأ اثر خواهد بود و می‌گویند که وقتی چنین نامزدی ردصلاحیت می‌شود، نامزدهای طفیلی یا به تعبیر جناح راست، اجاره‌ای تحمیل می‌شوند و باید با آنها وارد انتخابات شویم. حالا وقتی با آن نامزد تحمیلی در انتخابات شرکت می‌کنند، اگر رأی نیاورد، در سرشان زده می‌شود که شما پایگاه اجتماعی ندارید و اگر رأی هم بیاورد، آن نامزد تحمیلی کاری نمی‌تواند انجام دهد. این تناقض در ابعاد کلان هم وجود دارد. اگر اصلاح‌طلبان نخواهند در دوره‌ای از انتخابات شرکت کنند، متهم می‌شوند به شورش علیه دموکراسی؛ بنابراین این راه که بسته است. راهی هم که باز است، نتیجه‌اش می‌شود همین که می‌بینیم. همه این عوامل …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •