پنجشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۹ / 21 January, 2021
کارت ملی
داستان زندگی عزیز؛ یکی از صدها سیستانی‌ بدون شناسنامه
۲۵ ساعت قبل
داستان زندگی عزیز؛ یکی از صدها سیستانی‌ بدون شناسنامه
آقایان مسئول فقط چند روز خودشان را جای من بگذارند؛ می‌توانند این‌گونه بدون هویت زندگی کنند؟ کارت ملی نداشته باشند و نتوانند حتی از خانه خارج شوند؟
دلار صعودی شد/ نرخ در آستانه ورود به کانال ۲۲ هزار تومان
۲۸ ساعت قبل / دلار / یورو / صرافی / صرافی ها / کارت ملی
دلار صعودی شد/ نرخ در آستانه ورود به کانال ۲۲ هزار تومان
ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، یکم بهمن‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته افزایش ۷۰۰ تومانی دارد.…
۶۷ هزار کارت ملی در استان اصفهان آماده تحویل است
۲۹ ساعت قبل / کارت ملی هوشمند / استانی-شهرستانها
۶۷ هزار کارت ملی در استان اصفهان آماده تحویل است
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از ۶۷ هزار کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان استان آماده تحویل شده است و مابقی نیز طی چند ماه آینده آماده تحویل خواهد شد.
۲ روز قبل
اجبار خرید یک کالا به همراه روغن
ماجرای کمبود روغن و در نهایت افزایش قیمت آن از ماه‌ها پیش در رسانه‌ها مطرح شده بود. برخی نظام توزیع را مشکل اصلی کمبود روغن در فروشگاه‌ها و در نتیجه افزایش قیمت آن می‌دانستند و برخی دیگر افزایش قیمت نهاده‌ها. در این میان نیز رییس انجمن صنفی صنایع روغن نباتی در آذر ماه گفته بود از ماه مهر، بیش از 100 دلار در هر تن، قیمت روغن خام و دانه‌های روغنی افزایش یافته که همین عامل در روند خرید دانه‌های روغنی و روغن خام تاثیر گذاشته است. هر چند این مشکل قرار بود با وعده‌های وزارت صمت همچنین تخصیص ارز توسط بانک مرکزی مرتفع شود، اما به نظر می‌رسد همچنان ادامه دارد و در برخی شهرها نیز جدی‌تر است. به گونه‌ای که برای خرید روغن باید کارت ملی نشان داد یا کالای …
روغن دوباره نایاب شد/ خرید فقط با کارت ملی!
۲ روز قبل / روغن / کالاهای اساسی
روغن دوباره نایاب شد/ خرید فقط با کارت ملی!
ماجرای کمبود روغن در شهرهای مختلف جدی است. برخی می‌گویند توزیع روغن با کارت ملی انجام می‌شود و برخی می‌گویند تنها در قبال خرید کالاهای دیگر فروشنده یک عدد روغن در نایلون سیاه به آنها می‌فروشد.
توزیع روغن با کارت ملی! / چرا روغن دوباره نایاب شد؟
۲ روز قبل / توزیع روغن / فروش روغن / قیمت روغن / کمبود روغن
توزیع روغن با کارت ملی! / چرا روغن دوباره نایاب شد؟
ماجرای کمبود روغن در شهرهای مختلف جدی است. برخی می‌گویند توزیع روغن با کارت ملی انجام می‌شود و برخی می‌گویند تنها در قبال خرید کالاهای دیگر فروشنده یک عدد روغن در نایلون سیاه به آنها می‌فروشد. این در حالی است که دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی می‌گوید ماجرای فروش مشروط روغن را برای اولین بار است که می‌شنود. نوشته توزیع روغن با کارت ملی! / چرا روغن دوباره نایاب شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ورود دلار به کانال ۲۱ هزار تومانی/ ریزش ۸۰۰ تومانی نرخ
۳ روز قبل / دلار / دی ماه / یورو / صرافی ها / کارت ملی
ورود دلار به کانال ۲۱ هزار تومانی/ ریزش ۸۰۰ تومانی نرخ
ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و نهم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش ۸۰۰ تومانی…
خطر احراز هویت سلیقه‌ای برای داده‌های کاربران
۳ روز قبل
خطر احراز هویت سلیقه‌ای برای داده‌های کاربران
نشت اطلاعات هویتی کاربران یکی از صرافی‌های آنلاین، موضوعی است که در روزهای اخیر مجددا توجه بسیاری از فعالان فضای آنلاین را به موضوعات مهمی چون احراز هویت مجازی و حفاظت از داده‌ها در فضای وب جلب کرده است. داده‌های لو رفته، مجموعه‌ای از عکس‌های سلفی صورت کاربران در کنار عکس کارت ملی و اطلاعات کارت بانکی آنهاست.
جریمه در انتظار متخلفان کرونایی با کد ملی+جزئیات
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
جریمه در انتظار متخلفان کرونایی با کد ملی+جزئیات
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به جریمه و برخورد بدون اغماض با متخلفان کرونایی در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل گفت: لایه‌های نظارتی با استفاده از پروتکل‌های بهداشتی تعریف شده تا هر فردی از جمله اشخاص حقیقی و حقوقی مرتکب تخلفی در زمینه رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا شد، از طریق کارت ملی جریمه شود.
نرخ خرید و فروش دلار در صرافی بانک‌ها اعلام شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / خرید و فروش / دلار / دی ماه / صرافی ها / کارت ملی
نرخ خرید و فروش دلار در صرافی بانک‌ها اعلام شد
ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و سوم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۴ هزار…
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
2 کار را باید در این 8سال انجام می‌دادید که ندادید
پرویز پرستویی با انتشار نامه‌ای در اینستاگرام خطاب به حسن روحانی به بیان برخی از کار‌هایی که ریاست جمهوری می‌توانسته در این دوره ۸ ساله انجام بدهد پرداخته است. به گزارش عصرایران، در این نامه که در صفحه رسمی پرویز پرستویی در اینستاگرام منتشر شده، چنین آمده است: «جناب آقای رئیس جمهور! دیگه ماه‌های آخر ریاست شماست. در این حدود ۸ سال هرچه کردید و نکردید برهمه ملت ایران روشن و شفاف است. اما با قاطعیت میتوانم بگویم که دو کار را نکردید.یک: برای مردم فقیر و نیازمند در حاشیه شهرهای تهران و استان‌ها و کشورمان هیچ کاری نکردید. این را با سند و استدلال می‌گویم، در این یکساله شیوع کرونا که همیشه در هیئت دولت با فاصله و رعایت پروتکل‌ها می‌نشینید و برنامه‌های آنلاین می‌گذارید،بنده و گروهمان، قهرمانان یا بهتر …
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ضرورت بازنگری در قوانین تعزیرات
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با اشاره به کشف انبارهای احتکار روغن و لاستیک بر ضرورت بازنگری در قوانین تعزیرات تاکید کرد.محمد علی اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران، در گفت‌وگو با ایلنا درباره فروش روغن به شرط خرید در برخی از فروشگاه‌ها گفت: فروش اجباری یک تخلف در قانون تعزیرات حکومتی و قانون نظام صنفی است و اگر کسی دیگری را ملزم کند که برای خرید یک کالایی مانند روغن، کالای دیگری را نیز بخرد مطابق ماده 64 قانون نظام صنفی مرتکب تخلف شده است و باید با این فرد برخورد تعزیراتی کرد.وی ادامه داد: اگر فروشنده‌ای قیمت درج شده روی کالا را رعایت نکند، قطعا گرانفروشی است و حتی اگر قیمت درج شده روی کالا را حذف یا مخدوش کنند و کالا را به قیمت دیگری خارج از قیمت مشخص شده عرضه کنند، قطعا تخلف گرانفروشی …
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
هویت خود را اجاره ندهید
به گفته دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، افرادی که هویت و کارت ملی خود را برای واردات تلفن‌همراه و ... اجاره می‌دهند، از سبدهای حمایتی، بیمه رایگان درمان، دریافت وام و سایر حمایت‌های دولت محروم می‌شوند. به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضا باقری اصل با اشاره به دلایل پیشرفت شتابان تکنولوژی در سال‌های اخیر اظهار کرد: در سال‌های گذشته زیرساخت‌ها برای پیشرفت تکنولوژی در کشور ایجاد شد، بنابراین با شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت فاصله اجتماعی استفاده از تکنولوژی با توجه به وجود زیرساخت‌ها به سرعت در کشور فراگیر شده است.
اجاره کارت ملی ،محرومیت از حمایت دولت
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
اجاره کارت ملی ،محرومیت از حمایت دولت
دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات با اعلام هشدار نسبت به افرادی که کارت ملی خود را برای واردات گوشی اجاره می دهند گفت: این افراد از سبدهای حمایتی دولت محروم می شوند.
دومیلیون نفر برای کارت‌ملی هوشمند ثبت نام نکرده‌اند
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
دومیلیون نفر برای کارت‌ملی هوشمند ثبت نام نکرده‌اند
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور اظهار داشت: حدود ۱۰ میلیون نفر هنوز فاقد کارت ملی هستند، از تعداد ۱۰ میلیون نفر باقی مانده نیز دو میلیون نفر نیز هنوز ثبت‌نام را انجام ندادند؛ مابقی ثبت‌نام‌ها انجام شده و در نوبت دریافت کارت هوشمند ملی هستند.
فروش کالای دولتی با نرخ آزاد! / تخلف تازه فروشگاه‌های زنجیره‌ای
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ / برنج / تورم / روغن / شکر / کالای اساسی
فروش کالای دولتی با نرخ آزاد! / تخلف تازه فروشگاه‌های زنجیره‌ای
برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای کالاهای تنظیم بازار را با نرخ آزاد فروخته‌اند. همان کالاهای دولتی که مردم را ساعت‌ها با کارت ملی‌شان در صف‌های طولانی معطل می‌کرد و در نهایت پاسخ این بود که تمام شده است ... اما این فقط یک مورد فساد از بی‌شمار فسادی است که دخالت دولت در بازار ایجاد کرده است. نوشته فروش کالای دولتی با نرخ آزاد! / تخلف تازه فروشگاه‌های زنجیره‌ای اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
انتقال سند خودرو در سال ۹۹ چقدر هزینه دارد؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
انتقال سند خودرو در سال ۹۹ چقدر هزینه دارد؟
هزینه نقل و انتقال سند خودرو برای هر کدام از خودرو‌ها بر اساس سال ساخت آن‌ها متفاوت است. برای انتقال سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی، حضور فروشنده و خریدار یا وکیل آنها، کارت ملی و شناسنامه، اسناد مالکیت خودرو، شناسنامه خودرو یا همان برگه سبز و برگه تایید نقل و انتقال خودرو که توسط مراکز تعویض پلاک صادر می‌شود، بیمه‌نامه شخص ثالث و برگه مفاصاحساب عوارض خودرو که توسط شهرداری‌ها صادر می‌شود را ارائه کنند
نرخ دلار ۲۰۰ تومان گران‌تر شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / دلار / دی ماه / یورو / صرافی / کارت ملی
نرخ دلار ۲۰۰ تومان گران‌تر شد
ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، پانزدهم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روزگذشته ۲۰۰ تومان گرانتر شده است.
ارائه
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
ارائه "واکسن آنفلوانزا" با کارت ملی در داروخانه‌‌های دولتی
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از ارائه واکسن آنفلوانزا با کارت ملی در داروخانه‌‌های دولتی خبر داد! محمدی گفت: این واکسن‌‌ها از مدتها پیش از کشورهای اروپایی وارد کشور شده و با ارز 4200 تومانی و با قیمتی پایین عرضه می‌‌شوند.
شرایط تهیه واکسن آنفولانزا اعلام شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / توزیع واکسن آنفلوآنزا / قیمت واکسن آنفولانزا / واکسن آنفولانزا
شرایط تهیه واکسن آنفولانزا اعلام شد
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: تمام افراد می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به داروخانه‌‌های دولتی و ثبت مشخصات توسط داروخانه در سامانه تیتک واکسن آنفولانزای چهار ظرفیتی تهیه کنند. نوشته شرایط تهیه واکسن آنفولانزا اعلام شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آخرین خبر درباره صدور کارت ملی هوشمند
۱۳۹۹/۱۰/۱۲ / مسکن / اقتصادنیوز / متولی / بدنه
آخرین خبر درباره صدور کارت ملی هوشمند
اقتصادنیوز:سخنگوی سازمان ثبت احوال از تحویل بیش از سه میلیون قطعه کارت هوشمند ملی تولید داخل به متقاضیان خبر داد.
کارت های هوشمند ملی به نقطه پایان نزدیک شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ / کارت ملی
کارت های هوشمند ملی به نقطه پایان نزدیک شد
اقتصاد نیوز : سخنگوی سازمان ثبت احوال درباره آخرین وضعیت کارت های هوشمند ملی گفت:سه میلیون و هزار و ۳۶۵ قطعه کارت هوشمند ملی تولید داخل به متقاضیان تحویل شده است.
پایان انتظار ۱۰ میلیون نفر برای دریافت کارت ملی
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
پایان انتظار ۱۰ میلیون نفر برای دریافت کارت ملی
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور کارت ملی هوشمند برای ۱۰ میلیون نفر طی ۱۰ ماه آینده خبر داد.
نرخ دلار و یورو اعلام شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ / دلار / دی ماه / یورو / صرافی ها / کارت ملی
نرخ دلار و یورو اعلام شد
ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، یازدهم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۴ هزار و ۷۰۰…
شانه‌به‌شانه گرانی؛ تخم‌مرغ باکارت ملی عرضه می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
شانه‌به‌شانه گرانی؛ تخم‌مرغ باکارت ملی عرضه می‌شود
مشهد- توزیع تخم‌مرغ آن‌هم به ازای ارایه کارت ملی و ثبت شماره شناسایی و تلفن همراه در فروشگاه‌های عرضه مواد پروتئینی در مشهد مقدس، خود گواه این مدعاست که این محصول با کمبود عرضه روبرو است.
بررسی استفاده اجباری از کارت ملّی در اصناف
۱۳۹۹/۱۰/۰۹
بررسی استفاده اجباری از کارت ملّی در اصناف
دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: در جلسه روز چهارشنبه این قرارگاه، نماینده وزارت صمت، گزارشی درباره توسعه کسب و کار‌های اینترنتی، افزایش ظرفیت شبکه توزیع، با هدف کاهش زمینه خروج افراد از منزل و تردد‌های غیر ضروری و اجباری شدن استفاده از کارت ملی هوشمند در کلیه واحد‌های ارائه دهنده خدمات مرتبط با اصناف و کارخانجات، شرکت‌های تولیدی و توزیعی ارائه خواهد کرد.
اجباری شدن استفاده از کارت ملّی هوشمند در اصناف و شرکت‌های تولیدی بررسی می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / وزارت کشور / شبکه توزیع / اصناف / وزارت بهداشت
اجباری شدن استفاده از کارت ملّی هوشمند در اصناف و شرکت‌های تولیدی بررسی می‌شود
دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: در جلسه روز چهارشنبه این قرارگاه، نماینده وزارت صمت، گزارشی درباره توسعه کسب و کارهای اینترنتی، افزایش ظرفیت شبکه توزیع، با هدف کاهش زمینه خروج افراد از منزل و ترددهای غیر ضروری و اجباری شدن استفاده از کارت ملی هوشمند در کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات مرتبط با اصناف و کارخانجات، شرکتهای تولیدی و توزیعی ارائه خواهد کرد.
آغاز صدور کارت ملی هوشمند برای درخواست‌های سال ۹۸
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / استانی-اجتماعی / کارت ملی هوشمند / محمد علی رفیع پور
آغاز صدور کارت ملی هوشمند برای درخواست‌های سال ۹۸
محمد علی رفیع پور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه برای کاربردی شدن عملکرد تعریف شده برای کارت ملی‌های هوشمند همکاری دستگاه‌های مختلف ضروری است، اظهار کرد: دستگاه‌های مختلف باید پایه ارائه خدمات خود را بر مبنای کارت ملی هوشمند قرار دهند.
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
انهدام باند بزرگ جعل مدارک هویتی در البرز
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند جعل مدارک هویتی که با تهیه دسته چک اقدام به ۳۰ میلیارد کلاهبرداری از شهروندان کرده بودند خبر داد.به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر بیان کرد: در پی ارجاع یک فقره پروند کلاهبرداری از مراجع قضائی به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر اجاره قالب‌های بتنی با ارائه دسته چک‌های جعلی، تحقیقات در خصوص ابعاد پنهان این پرونده آغاز و رسیدگی به آن به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.وی اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی کارآگاهان یکی از مظنونان پرونده در چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ شناسایی و دستگیر و در بازرسی از وی ۳ قطعه کارت ملی و ۲ فقره دسته چک جعلی کشف و متهم برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی استان البرز …
زمان برگزاری آزمون تولیمو سال ۹۹ اعلام شد
۱۳۹۹/۱۰/۰۷ / رایانه / سازمان سنجش آموزش کشور / قانون / تخلفات / کارت ملی هوشمند
زمان برگزاری آزمون تولیمو سال ۹۹ اعلام شد
ایلنا: سازمان سنجش آموزش کشور، تاریخ و نحوه برگزاری آزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo) دوره‌های ۱۵۳.۱۵۴، ۱۵۵.۱۵۶، ۱۵۷ و ۱۵۸ را اعلام کرد.
رشد عجیب پرونده های مفقودی در تهران
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
رشد عجیب پرونده های مفقودی در تهران
اقتصادنیوز :‌معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: در هشت ماهه سال ۱۳۹۹ نزدیک به ۱۱۰۰۰ فقره پرونده در قالب مفقودی چک، شخص، اشیا (کارت ملی، سوخت و کارت بانکی) و مدارک و اموال در نواحی دادسراهای عمومی و انقلاب استان تهران به ثبت رسیده است.
از انیمیشن ستارگان ایرانی تا حواشی ورزش ماجرای کارت ملی در تلویزیون
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران / صدا و سیما / تلویزیون / معاونت سیمای صداوسیمای جمهوری اسلامی
از انیمیشن ستارگان ایرانی تا حواشی ورزش ماجرای کارت ملی در تلویزیون
تهران- ایرنا- نمایش انیمیشن ستارگان ایرانی، بررسی حواشی لیگ کشتی و وزنه برداری و ماجرای کارت های ملی هوشمند اهم اخبار امروز تلویزیون است.
توزیع روغن در اصفهان به شرط خرید کیک و کنسرو؛ مسئولان قولی نمی‌دهند
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
توزیع روغن در اصفهان به شرط خرید کیک و کنسرو؛ مسئولان قولی نمی‌دهند
اصفهان- مشکل کمبود روغن در اصفهان مدت‌هاست که شهروندان را گرفتار صف‌های طولانی پشت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرد مواد غذایی کرده است که البته این فروش نیز تنها به شرط ارائه کارت ملی است.
تشکیل ۱۱ هزار پرونده مفقودی در دادسرای تهران در ۹ ماه گذشته
۱۳۹۹/۱۰/۰۳ / دادگستری / اختصاصی ایرنا / مفقودی / معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم
تشکیل ۱۱ هزار پرونده مفقودی در دادسرای تهران در ۹ ماه گذشته
تهران - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، ۱۱ هزار فقره پرونده در قالب مفقودی چک، مفقودی شخص، مفقودی اشیا از جمله کارت ملی، سوخت، کارت‌های بانکی، مدارک و اموال در دادسراهای عمومی و انقلاب استان تهران به ثبت رسیده است.
نصب اپلیکیشن ماسک از فردا در تمام ادارات استان/کاهش ۵۰ درصدی مراجعان به مراکز بهداشتی اصفهان
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / کروناویروس / استانی-سیاسی / محدودیت‌های کرونایی
نصب اپلیکیشن ماسک از فردا در تمام ادارات استان/کاهش ۵۰ درصدی مراجعان به مراکز بهداشتی اصفهان
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: از فردا چهارشنبه ۳ دی ماه تمام مراکز اداری باید مجهز به اپلیکشن ماسک شوند تا این ادارات با اسکن کارت ملی مراجعان تشخیص بدهند که قبلا فرد در چه تاریخی به کرونا مبتلا بوده است.
تنها درآمدم ماهی سیصد هزار تومان است/ همسرم دو سال پیش مرد اما هنوز ۴ میلیون با شناسنامه و کارت ملی‌ام را مقروضم
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / استان سیستان و بلوچستان / بیکاری / کمیته امداد / موسیقی / وزارت ارشاد / لالایی / موسیقی بانوان / انجمن موسیقی / صندوق اعتباری هنر / دفتر موسیقی
تنها درآمدم ماهی سیصد هزار تومان است/ همسرم دو سال پیش مرد اما هنوز ۴ میلیون با شناسنامه و کارت ملی‌ام را مقروضم
ایلنا: "زبیده آزادی" اهل روستای چاهان، هنرمند و آوازخوانی است که سال‌ها پیش به اتفاق موسی بلوچ (دونلی‌نواز) اجراهای متعدد خارجی داشته و حال دچار بیماری روحی و جسمی…
چرا کمتر کسی از تصویر خود بر روی کارت ملی راضی است +ویدئو
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
چرا کمتر کسی از تصویر خود بر روی کارت ملی راضی است +ویدئو
سوال مردمی مجری تلویزیون ایران از سخنگوی ثبت احوال در یک برنامه صبحگاهی مورد توجه کاربران بسیاری در فضای مجازی قرار گرفته است.
آرایشگاه‌های زنانه اجازه دارند فعال شوند
۱۳۹۹/۰۹/۲۸
آرایشگاه‌های زنانه اجازه دارند فعال شوند
بنابراین واحدهای صنفی آرایشگران زنانه با رعایت پروتکل‌ها بهداشتی و کنترل افراد از طریق اسکن کارت ملی با استفاده از سامانه ماسک در تمامی شهرها به جز شهرهای وضعیت قرمز مجاز به فعالیت هستند.
آرایشگران زنانه در گروه شغلی دو قرار گرفتند
۱۳۹۹/۰۹/۲۷ / ایران / ماسک / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / شغلی / کارت ملی
آرایشگران زنانه در گروه شغلی دو قرار گرفتند
ایلنا: در پی درخواست اتحادیه‌های صنفی و رایزنی‌های صورت گرفته توسط اتاق اصناف تهران و ایران با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی…
علت زشت بودن عکس روی کارت ملی مشخص شد
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ / اقتصادنیوز / اغلب / وجودی / خدادادی / تصویرهای
علت زشت بودن عکس روی کارت ملی مشخص شد
اقتصاد نیوز : با وجودی که برخی‌ها از زیبایی خدادادی سهم زیادی دارند ولی باز هم به نظر می رسد عکس روی کارت ملی آنها و دیگران، اغلب زشت است.
چرا عکس روی کارت ملی این‌قدر زشت است؟
۱۳۹۹/۰۹/۲۶ / سازمان ثبت احوال / شناسنامه / کارت ملی / کارت ملی هوشمند
چرا عکس روی کارت ملی این‌قدر زشت است؟
با وجودی که برخی‌ها از زیبایی خدادادی سهم زیادی دارند ولی باز هم به نظر می رسد عکس روی کارت ملی آنها و دیگران، اغلب زشت است.
صدور ماهانه ۲.۵ میلیون کارت هوشمند به یک شرط
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / کارت ملی هوشمند / کارت ملی / سازمان ثبت احوال / ثبت احوال
صدور ماهانه ۲.۵ میلیون کارت هوشمند به یک شرط
اگر همه دستگاه‌ها همکاری کنند ما ظرفیت صدور ۲.۵ میلیون کارت هوشمند در ماه را داریم که ظرف ۵ ماه برای همه جامعه هدف کارت صادر می‌کنیم.
ویدئو | علت جالب زشت شدن عکس کارت‌های ملی
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / ثبت احوال / چندرسانه‌ای - همشهری آنلاین / کارت ملی
ویدئو | علت جالب زشت شدن عکس کارت‌های ملی
در یک برنامه تلویزیونی مجری از سخنگوی ثبت احوال می‌پرسد چرا عکس کارت‌های ملی انقدر زشت می‌شود؟ پاسخ را ببینید.
افزون بر یک میلیون نفر در سیستان و بلوچستان کارت ملی هوشمند گرفتند
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / سیستان و بلوچستان / سازمان ثبت احوال کشور / کارت هوشمند ملی
افزون بر یک میلیون نفر در سیستان و بلوچستان کارت ملی هوشمند گرفتند
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال سیستان ‌و بلوچستان گفت: واجدان شرایط دریافت کارت ملی هوشمند یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر هستند که از این آمار یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به ادارات ثبت احوال مراجعه و یک میلیون و ۶۰۰ هزار کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند.
۱۳۹۹/۰۹/۲۵
بازار داغ خرید و فروش حواله خودرو
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است طرح‌های فروش خودروسازان تاثیری در ساماندهی بازار خودرو ندارد زیرا سوداگران با ترفندهایی مانند اجاره کارت ملی و خرید و فروش حواله، محدودیت‌های در نظر گرفته شده را دور می‌زنند.
سامانه تطبیق اثر انگشت اصحاب سند رونمایی شد
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / ذبیح الله خداییان / سند مالکیت / سازمان ثبت اسناد / شورای عالی قضایی
سامانه تطبیق اثر انگشت اصحاب سند رونمایی شد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از افتتاح «سامانه تطبیق اثر انگشت اصحاب سند با اثر انگشت موجود در اسناد هویتی و کارت ملی»خبرداد.
رونق بازار نان نسیه در قزوین | کارت ملی گرو می‌گذارند
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
رونق بازار نان نسیه در قزوین | کارت ملی گرو می‌گذارند
رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین گفت: در برخی مناطق قزوین مانند اسماعیل‌آباد، چوبیندر و اقبالیه مردم با گرو گذاشتن کارت ملی نان می‌خرند تا خانواده گرسنه نماند و سر ماه که یارانه واریز شد، حسابشان را با نانوایان تسویه می‌کنند.
گرو گذاشتن کارت ملی برای خرید نان
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
گرو گذاشتن کارت ملی برای خرید نان
رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین از فروش نسیه نان در برخی مناطق این استان خبر داد.
کارت همیشه غایب
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / کارت ملی هوشمند / ایران / سازمان ثبت احوال / مرکز پژوهشهای مجلس / ثبت احوال / شبکه ملی اطلاعات / وزارت امور اقتصادی و دارایی
کارت همیشه غایب
از ۲۲ آذر دریافت خدمات در دفترخانه‌ها منوط به داشتن کارت‌ملی هوشمند است درحالی که هنوز میلیون‌ها ایرانی کارت‌هوشمند ندارند.
فروش مرغ باکارت ملی؛ هر ایرانی یک مرغ
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
فروش مرغ باکارت ملی؛ هر ایرانی یک مرغ
مشهد- مرغ پله‌های ترقی قیمت را در یک سال گذشته از کیلویی ۱۰ هزار تومان شروع کرد و در چند هفته گذشته با جهش قیمت از ۲۰ هزار تومان به ۳۶ هزار تومان رسید.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •